» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
790 / 1489
»»

IgorCardanof ::

bozicek je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

mr_chai je izjavil:

A ste kupili potem kaj WSPPja, ki sem ga nekaj dni nazaj shillal :D ? https://coinmarketcap.com/currencies/wo... Gre za klasičen pump & dump scam, ampak nismo še na koncu, še se da :P


Kolega, najbrz mi bos seveda rekel, da si prodal preden je tole padlo na 0?

-99.99%


Jaz nisem kupil, mi je pa kolega govoril o njemu kakšen teden nazaj. Idiot nisem imel jajc it notri
Porinil je not 50 evrov, v soboto mi je poslal screen denarnice ko je bilo gor 200 jurjev
Danes zjutraj sem mu poslal čestitke in ni še niti besede iz njegove strani
Zdaj sta dve opciji:
Ali je mrtvo pijan od veselja
Leži nekje nezavesten, ker se je tok časa v zid zaletaval ko je kiksnil prodajo
:D


Sem šel malo bolj pogledat. Na Dextools dejansko kaže, da je še vse ok. Čudno da imata tako CMC kot tudi Coingecko podatke, da je projekt šel v kurac, medtem ko na Dextools kaže vredu graf in aktivne trejde.

Tvoj kolega ti pa v vsakem primeru laže. Ta kovanec je šel gor x5 v zadnjih 14 dneh. Zdej nevem a ima še kak rebase v ozadju ali razdeljevanje feejev, ampak v nobenem primeru ni naredil iz 50EUR 200k. Bolj pomogoče 200EUR ali pa 2kEUR max.

https://www.dextools.io/app/bsc/pair-ex...

Zgodovina sprememb…

bozicek ::

Ne bom trdil da imam prav ker te denarnice vedno butasto kažejo pike in vejice
No na screenu je stanje njegove denarnice 210,225.285
Zdaj glede na to da mu je ceno ETH kazal 3,400.11 domnevam da je vejica za tisoč
Darila letos samo za poredne

Neon87 ::

kow je izjavil:

Vec cas gre samo gor. Mal je dolgcajt to gledat.

Jaz imam spet napačne tokene.. Meni gre zadnje dni vse dol, sploh pa v satoshijih..

gruntfürmich ::

kakeckojni, sploh takšni ko sem videl da so samo na paru palačinke in nekje na 2000 mestu, so po mojem nateg od natega, ker sicer piše da je velik volumen trgovanja z njimi, ampak ne verjamem da če se resnično spraviš prodajat ta šit, dobiš 10% tega kar tam piše, ker verjetno ni volumna za odkup.
skratka dobičke od teh kakeckojnov povejte šele ko boste imeli dejanske $$ na kakšni pravi borzi ali prave trdne kojne v resničnim volumnom.

ampak bebčki tega itq ne dojamete, ker ne poznate osnov od osnov trgovanja, preskočite VSE lekcije ker mislite da boste takoj obogateli. ampak dejansko trgovanje ne deluje tako.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

DePalmo ::

Ravno zaradi tega sem nehal trgovati s shitcoini. Denarnica mi pravi da imam nekaj čez 600k USD, ampak ni možnosti izplačila oz. je nek drobiž. Tako da sem tam vse pustil in če kdaj dejansko narase toliko bolje, sedaj pa pač vlagam v prave projekte in čakam.

Ne rečem, je zelo mamljivo da bi naredil x1000, ampak koliko realnih možnost pa je za to? Manj kot 0.1%? Vem pa zakaj nekatere še vedno vleče sem notri, sem bil na istem.

IgorCardanof ::

Da vas rešim problemov. Na BSCju in tudi na nekaterih drugih chainih je aktualen SCAM že nekaj mesecev ta, da narediš nov token - ime tokena pa je potem neka spletna stran. "BabyElonMoon.io" ali kaj podobnega.

Tebi piše, da imaš veliko teh tokenov in da so skupaj vredni 100k$. Seveda ni trga oz. nobene likvidnosti in zato ta cena je taka kot je, ti pa jih seveda ne moreš prodat. Na raznih trackerjih (poocoin) verjetno tudi kje drugje, jih lahko vržeš ven iz denarnice, da ti ne kaže kot da imaš dejansko toliko vrednosti notri, ker je itak fake.

Kaj je scam? Nevedoč uporabnik gre na to spletno stran, tam mu piše, da če hoče tokene prodat mora povezat svojo denarnico. Potem pa lahko scammerji nadaljujejo kakor želijo. Nekateri hočejo tvoj seed phrase, drugi hočejo da potrdiš neko transakcijo, ki ti potem sprazni tokene, ki jih imaš itd.

Skratka, to je razlog, da vam piše, da imate v denarnici za 100k$ sredstev, v resnici pa imate le nekaj 100$, katere ste naložili gor.

Kako te kovanci sploh pridejo v vašo denarnico? Feeji so zelo poceni na BSCju in scammerji investirajo tistih 100$, da pošljejo ta svoj scam kovanček v ogromno walletov. Že če se ujame ena ribica ali pa dve, so naredili profit.

Zgodovina sprememb…

fordin ::

Kripto komentatorji, tisti, ki visite po cele dneve na slotech forumu, po raznih temah, predvsem kripto temi in temah, ki so povezana s korono in bockanjem. nekaj vam bom povedal. Moje mnenje. napacno ste se lotili zadeve. Po mojem mnenju bi bili bistveno bolj ucinkoviti, ce bi ves svoj cas namenjali v kripto. ce bi vsaj polovico tega casa, ki ga namenjate korona temam in drugim politicnim temam namenjali v kripto, bi po mojem mnenju zdaj bili bliz penzije, ce ne kar penzijo in to ze zdavnaj. Glede na vase vlozke bi zagotovo lahko bila penzija, zdavnaj. Glede na to, da sumim, da delate nabijanja komentarjev za dolocen interes, sumim, da nimate dovolj. Usmerjate energijo za brezveze, niste dovolj ucinkoviti, sploh. Ce bi bili preskrbljeni do konc zivljenja, po moje sigurn ne bi tega sranja poceli, kar pocnete sedaj. Namest tega, delate cist napacno taktiko, cist kontra, stejkate brezvezni kripto kovanc, samo zato, da se vam ni potrebno s tem ukvarjat in imate vec casa za vase komentatorsko nabijanje po drugih temah, morda tudi po drugih spletnih portalih. Nimate casa za daljse spremljanje kovancev, zato hocete vse nekaj na hitro, gemblate na kar enih malih kovancih, ker zelite na hitro obogatet. Ali je ucinkovito, ne, ker zgleda tudi dandanes delate isto nabijanje kot zmeraj. Hvala lepa za tako ucinkovitost.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fordin ()

IgorCardanof ::

Aqua, zakaj nov nickname?

fordin ::

Zakaj se delas kot da ne ves? a ti jaz povem, zato, ker greste pisat pritozbe moderatorjem, kjer vsiljujete svojo politiko in pritiskate na moderatorje, da kar tako banajo uporabniski racun. Zarad vasega pritiska. Evo, zato.

IgorCardanof ::

Sori aqua, berem samo kripto temo pa še kako o inflaciji. Vseh ostalih tem ne berem, tako da nevem kaj se dogaja.

kow ::

Zakaj si ne naredis nove teme z naslovom: "Akva moralizira...". Nihce se ne bo pritozeval, ker nihce ne bo sodeloval v temi.

fordin ::

To lahko razlagas morda v kakem otroskem vrtcu. Pa tudi to vprasanje, ce bi ti verjeli.

IgorCardanof ::

Kaj, a da berem 101 korona ali politično temo, kjer je skoz eno in isto nabijanje 20ih osebkov?

novak-t ::

fordin je izjavil:

Zakaj se delas kot da ne ves? a ti jaz povem, zato, ker greste pisat pritozbe moderatorjem, kjer vsiljujete svojo politiko in pritiskate na moderatorje, da kar tako banajo uporabniski racun. Zarad vasega pritiska. Evo, zato.

Včasih si želim, da bi tudi jaz bil kdaj toliko zaverovan sam vase. Se nikoli ne vprašaš, če si ga mogoče tudi ti kdaj zasral, da si tudi sam prispeval k tem banu?
Mene sicer ne jeziš, edino moj kolešček na miški malo trpi zaradi tebe.

aiko ::

Rad bi se zahvalil tistemu, kateri je predlagal Kadeno (KDA) :) Hvala

mimii ::

V kateri shitcoin naj vrzem nekaj notri?

kow ::

BTC - najboljsi altcoin.. 70k do konca novembra.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

fordin ::

novak-t je izjavil:

fordin je izjavil:

Zakaj se delas kot da ne ves? a ti jaz povem, zato, ker greste pisat pritozbe moderatorjem, kjer vsiljujete svojo politiko in pritiskate na moderatorje, da kar tako banajo uporabniski racun. Zarad vasega pritiska. Evo, zato.

Včasih si želim, da bi tudi jaz bil kdaj toliko zaverovan sam vase. Se nikoli ne vprašaš, če si ga mogoče tudi ti kdaj zasral, da si tudi sam prispeval k tem banu?
Mene sicer ne jeziš, edino moj kolešček na miški malo trpi zaradi tebe.

priznam delno krivico. Ampak vcasih je cist za brezveze. Po nepotrebnem.

Alien123 ::

A tukaj od vas nihče ne snajpa tokenov?

BorutO ::

endelin je izjavil:

Do kje hodlaš shibo, borut?

Mrd imam notri, ostalo sem dvignil ven... nekaj zmetal v druge coine, nekaj dal zraven k novemu avtu. Bom pa jo držal kar dolgo. Cilj mi je ena dobra hiša + vsa oprema, recimo skupni znesek more biti čez 500k ... ko bo, bom nastavil prodajo pri 500, če bo šlo višje, bom pustil notri, če bo tam okoli 500k, bom pa prodal. Zadnji čas, da se rešim najemniškega stanovanja ... čez 650eur ... Edino, kar me žalosti, je, da stanovanjskega kredita ne morem dobiti, ker kakšnih 400 eur nisem očitno sposoben odplačevati mesečno, med tem, ko 650 eur brez težav plačujem najemnino ... zato mi je kripto edina rešitev, da probam iti na svoje ... upam da mi uspe. Če mi, se že v naprej zahvaljujem tistim (še posebej pa sočustvujem), ki bodo/so izgubili denar v shibi. :P

IgorCardanof ::

Alien123 je izjavil:

A tukaj od vas nihče ne snajpa tokenov?


Evo ga. Naš nategun se je spet javil. Vsi, ki gemblate z bsc meme sitkojni, z osebki njegovega kova imate opravka:

Na bsc se da tudi lepo služit. Na lastne launche služimo po par K, imamo pa jih 2x na teden.


Launchamo lastne tokene. Zdaj smo prešli na stealth, ker imajo to ljudje najrajši.


S čem pa nategujem? Ne rugam, ne potam, legit af. Ves mw se porabi za marketing. Ni moja krivda, če folk proda za kebab denar takoj


Je sploh kateri od tvojih "projektov" še živ? Ni. Nategnil si na stotine folka, ki si želi gemblat. Ti pa si služil s tem, da si bil prvi notri kot developer oz. "Marketing fund" in jim govoril prazne obljube.

Zgodovina sprememb…

gruntfürmich ::

fordin je izjavil:

Kripto komentatorji, tisti, ki visite po cele dneve na slotech forumu, po raznih temah, predvsem kripto temi in temah, ki so povezana s korono in bockanjem. nekaj vam bom povedal. Moje mnenje. napacno ste se lotili zadeve...

od jeffa imajo ljudje vsaj odlične sarkazme ter dečko je na tekočem in obvešča o pasteh, medtem ko nas aqua s svojo retardiranostjo vodi naravnost na čeri pri svoji vedeževalki in podobnih idiotizmih za nategnit najbolj retardiran folk na tem planetu...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

_wtf_ ::

ja no, kak graf je pa le dal :)

strawman ::

Algorand se počasi prebuja.
Čez kak mesec je Decipher konferenca, na kateri naj bi padli neki težki announcementi (CBDC in podobno). Če bull zdrži se zna ponoviti zgodba Cardanota konec poletja.

kow ::

Dober info. Vedno pozabim.. algorand je od tistega italijana profesorja z MIT-a?

Aha, ja vidm, da je. Je bil pri Lexu enkrat gost.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

IgorCardanof ::

Algorand ima dokaj shitty tokenomics žal ... treba bit previden.

kow ::

Povprecen butelj v tej temi sploh ve kaj beseda pomeni? A nismo v bullu? :))

Pa ne pravim, da bom kupil, da ni kdo narobe razumel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

IL_DIAVOLO ::

Algo ne cincaj vec in breakout ffs
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

strawman ::

IgorCardanof je izjavil:

Algorand ima dokaj shitty tokenomics žal ... treba bit previden.


To je res ja, če se prav spomnim se accelerated vesting sproži vsakič ko MA30 prebije prejšnji ATH, vendar naj bi od tega ostajal le še manjši delež (600M).

IgorCardanof ::

Near Protocol naznanil 800m vreden incetives program.

https://twitter.com/CoinDesk/status/145...

A. Smith ::

:)) Mislim ti kineski buteljni:

China is thinking about unbanning bitcoin mining after price rise and started a new research.

https://digesttime.com/2021/10/24/china...
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

gruntfürmich ::

if we cant beat them, join them :))
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

IgorCardanof ::

Naj bi bil fake news tole s Kitajci.

kow ::

Zanimiv post (zopet Liberosist)

https://www.reddit.com/r/ethfinance/com...

Mato989 ::

IgorCardanof je izjavil:

Naj bi bil fake news tole s Kitajci.


Kot vsak ban
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

IgorCardanof ::

IgorCardanof je izjavil:

To da se je Kripto spet pojavil v tej temi lahko pomeni le dve stvari. Ali smo čez noč padli za 10% dol, ali pa gremo ta teden na 70k. Nič drugega.


Okej očitno je res 70k. Je Kripto novi Valvoline?

Kripto ::

A. Smith je izjavil:

:)) Mislim ti kineski buteljni:

China is thinking about unbanning bitcoin mining after price rise and started a new research.

https://digesttime.com/2021/10/24/china...



To je fejk njuzs.

Money is mindset!

kow ::

moon or death!

kow ::

Me ima, da bi nabavil za barkafe safemoon-a. Ker je res epic name.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

spegli ::

Wen dump ser ?

kow ::

Ni enostavno dumpati v takem trgu. Moras imeti big cojones.

spegli ::

Zdele je je potencial

kow ::

Imo, prezgodaj. Vsi kiti, ki so bili weak hands, so ze dumpali. BTC cap je sele 1.2T.
FED so pa pickice in ne upajo prehitro potegniti zavore. The show must go on!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

spegli ::

Sem usekal šort. Sam maš prav. Ni še konec.

endelin ::

kow je izjavil:

Imo, prezgodaj. Vsi kiti, ki so bili weak hands, so ze dumpali. BTC cap je sele 1.2T.
FED so pa pickice in ne upajo prehitro potegniti zavore. The show must go on!

Ko bo konc boš prepozen:D

IgorCardanof ::

Zdaj it v market je samomor. Ker tole je se zmeraj lahko samo dead cat bounxw od double topa. Pocakat je treba na 67k in potem potrditev. Potem pa je vecja verjetnost, da nismo v dead cat bounceu.

Tako sa zaenkrat se caka.

kow ::

endelin je izjavil:

kow je izjavil:

Imo, prezgodaj. Vsi kiti, ki so bili weak hands, so ze dumpali. BTC cap je sele 1.2T.
FED so pa pickice in ne upajo prehitro potegniti zavore. The show must go on!

Ko bo konc boš prepozen:D


Sej ti na TV-ju povejo.

Alien123 ::

IgorCardanof je izjavil:

Alien123 je izjavil:

A tukaj od vas nihče ne snajpa tokenov?


Evo ga. Naš nategun se je spet javil. Vsi, ki gemblate z bsc meme sitkojni, z osebki njegovega kova imate opravka:

Na bsc se da tudi lepo služit. Na lastne launche služimo po par K, imamo pa jih 2x na teden.


Launchamo lastne tokene. Zdaj smo prešli na stealth, ker imajo to ljudje najrajši.


S čem pa nategujem? Ne rugam, ne potam, legit af. Ves mw se porabi za marketing. Ni moja krivda, če folk proda za kebab denar takoj


Je sploh kateri od tvojih "projektov" še živ? Ni. Nategnil si na stotine folka, ki si želi gemblat. Ti pa si služil s tem, da si bil prvi notri kot developer oz. "Marketing fund" in jim govoril prazne obljube.


Kaj pa je v bscju živo več kot mesec dni? Trenutno sem zapustil bsc in sem prešel v whale world eth. Kjer se coinu delajo po 100x+.

FireSnack ::

Mislim da je pravi trenutek za vstop med holderje virtualnih kovencev. Vsak naj prepriča kakšnega znanca, svojca ki še nima kripta. Zdaj je pravi trenutek.
Preprodajalec NFT umetnin

kow ::

IgorCardanof je izjavil:

Zdaj it v market je samomor. Ker tole je se zmeraj lahko samo dead cat bounxw od double topa. Pocakat je treba na 67k in potem potrditev. Potem pa je vecja verjetnost, da nismo v dead cat bounceu.

Tako sa zaenkrat se caka.


Nisem tehnicar. Overrated. Trenutno sedim in uzivam v predstavi.
««
790 / 1489
»»