» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
785 / 1489
»»

Lennzi ::

Jaz pa po nasvetu Kriptoboga v BTC shortu že od 50k naprej...
Sem pa vsaj Kripta poslušal in prodal vse alte, preden pade kokos na glavo.

IgorCardanof ::

Nisi naredil slabe odločitve. Kriptobog v službi vodi 400k vreden portfelj, v prostem času pa trejda kripte in dela vsak teden nekaj povprečnih letnih plač. Tako da on ve kaj dela.

Kripto ima pa tudi tak kripto vzdevek, tako da tudi on najbrž v tem ni začetnik in obvlada.

Najbrž se bo zgodil kakšen padec iz 100k na 85k in takrat se bo Kripto spet oglasil in rekel, sem vam rekel, da bo kokos padel na glavo.

Zgodovina sprememb…

Lennzi ::

Tudi sam tako menim.

Primerno je, da se jima na tem mestu zahvalim, da nisem izgubil vsega. Hvala

FireSnack ::

66k->88k->1mio

globoko grlo ::

Kje smo zdej? Na začetku norije, al je to sam en majhen push up, zdej pa spet dol?
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

enemon ::

endelin je izjavil:

Jaz mislim da bi btc lahko naredil vsaj 50% od 65k navzgor.
Tja okol 95k bi prodajal jaz osebno


Put your money where your mouth is. :D

A držiš kaj BTC-ja ali si all in XTZ? 8-)

NMH ::

Kakorkoli se obrača, BTC v ATH a alti pridobijo še več od BTCja.. strange times...

enemon ::

Safemoon prehitel BTC po rasti v zadnjih 24 urah (+16% vs +5%). :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: enemon ()

IL_DIAVOLO ::

Kaj folk se kar mece v ta scam coin?
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

enemon ::

Mogoče je Safemoon next Shiba, you never know. :D

IgorCardanof ::

Počasi se bo spet potrebno pripravt in začet razmišljat v kateri kovanec povprečen retard zarine svoje evre.

FireSnack ::

Jaz ga prodajam pri 150k. Najkasneje pa pri 200k. Vzamem ven prvo 5 komadov pri 150k potem pa rapidno proti 200k po 5 naenkrat.

enemon ::

FireSnack je izjavil:

Jaz ga prodajam pri 150k. Najkasneje pa pri 200k. Vzamem ven prvo 5 komadov pri 150k potem pa rapidno proti 200k po 5 naenkrat.


Prpa. :D

IL_DIAVOLO ::

Zacni z 0.1 :D
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

tonis ::

globoko grlo je izjavil:

Kje smo zdej? Na začetku norije, al je to sam en majhen push up, zdej pa spet dol?


imo bo šlo še enkrat pod 60k (to mislim zdaj, ko je še v vzponu), če gledam tu največkrat omenjen alt xtz ima ta še en dolg na 5,87$.
Kdaj bo padlo pa ne upam napovedat, RSIji so visoki, ne pa še extremni, dnevni 78, kar je precej visoko, vseeno pa je še nekaj lufta za rast.

enemon ::

tonis je izjavil:

globoko grlo je izjavil:

Kje smo zdej? Na začetku norije, al je to sam en majhen push up, zdej pa spet dol?


imo bo šlo še enkrat pod 60k (to mislim zdaj, ko je še v vzponu), če gledam tu največkrat omenjen alt xtz ima ta še en dolg na 5,87$.
Kdaj bo padlo pa ne upam napovedat, RSIji so visoki, ne pa še extremni, dnevni 78, kar je precej visoko, vseeno pa je še nekaj lufta za rast.


Ja meni se zdi, da se riše cup&handle vzorec - sledi manjši popravek, potem pa spet malo gor.

kiFni ::

gentlemen start your enjins... brm

FireSnack ::

FireSnack je izjavil:

Jaz ga prodajam pri 150k. Najkasneje pa pri 200k. Vzamem ven prvo 5 komadov pri 150k potem pa rapidno proti 200k po 5 naenkrat.

Zakaj bi tvegal in držal do milijona? Nima smisla če je penzija že nekje med 2 in 6 mio odvisno od sloga življenja. A si je kdo predstavljal da bo tako izi pridit u penzijo?

IgorCardanof ::

FireSnack je izjavil:

FireSnack je izjavil:

Jaz ga prodajam pri 150k. Najkasneje pa pri 200k. Vzamem ven prvo 5 komadov pri 150k potem pa rapidno proti 200k po 5 naenkrat.

Zakaj bi tvegal in držal do milijona? Nima smisla če je penzija že nekje med 2 in 6 mio odvisno od sloga življenja. A si je kdo predstavljal da bo tako izi pridit u penzijo?



Joj, a si tole malo zajebal?

Zgodovina sprememb…

FireSnack ::

IgorCardanof je izjavil:

FireSnack je izjavil:

FireSnack je izjavil:

Jaz ga prodajam pri 150k. Najkasneje pa pri 200k. Vzamem ven prvo 5 komadov pri 150k potem pa rapidno proti 200k po 5 naenkrat.

Zakaj bi tvegal in držal do milijona? Nima smisla če je penzija že nekje med 2 in 6 mio odvisno od sloga življenja. A si je kdo predstavljal da bo tako izi pridit u penzijo?



Joj, a si tole malo zajebal?

V tem bullu sem sam sebe citiral od navdušenja nad vrtoglavimi zaslužki.

IgorCardanof ::

Ok, razumljivo.

Kaj pa je sedaj to, manjsi pullback? Je konec? Smo spet padli na klasičen double top?

Kripto ::

IgorCardanof je izjavil:

Nisi naredil slabe odločitve. Kriptobog v službi vodi 400k vreden portfelj, v prostem času pa trejda kripte in dela vsak teden nekaj povprečnih letnih plač. Tako da on ve kaj dela.

Kripto ima pa tudi tak kripto vzdevek, tako da tudi on najbrž v tem ni začetnik in obvlada.

Najbrž se bo zgodil kakšen padec iz 100k na 85k in takrat se bo Kripto spet oglasil in rekel, sem vam rekel, da bo kokos padel na glavo.



Jeff Tezos wannabe Jeff Bezos, ko ti bodo padali kokosi na glavo takrat boš morda dojel, da so nekateri že pobrali profite 😂

Money is mindset!

vaščan ::

Tolk časa se že govori o teh 100k da definitivno se bo zgodilo vse kaže da letos. Bo pa treba bit pozoren med 90 in 100k bo velik ljudi jemal profite kar ni neumno. Nevaren bo tisti preboj 100k kolk visok bo pognal ter kako močan padec bo zatem. Po padcu sledi odboj ta bo najbolj važen. Nekaj Profita jemlješ sprot na poti proti vrhu na zastavljenih ciljih in na poti z vrha dol na odbojih. Sej ni tolk teško samo pohlepa se moraš merkat ta ta je tist ki te košta profita na konc.

Anney ::

Top XRP Countries
1 South Korea
2 Japan
3 Ireland
4 Slovenia
5 Australia


Top Cardano Countries
1 Netherlands
2 Slovenia
3 Russia
4 Japan
5 Bulgaria


Top 10 Altcoin Countries Dominance
1 Ukraine 66%
2 Russia 66.6%
3 Serbia 67.9%
4 South Korea 68%
5 Japan 68.4%
6 Taiwan 74.2%
7 Pakistan 74.3%
8 Venezuela 75.2%
9 Ireland 76%
10 Slovenia 76%




:D
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

mr_chai ::

#definitivno #letos #govorise

Kripto ::

vaščan je izjavil:

Tolk časa se že govori o teh 100k da definitivno se bo zgodilo vse kaže da letos. Bo pa treba bit pozoren med 90 in 100k bo velik ljudi jemal profite kar ni neumno. Nevaren bo tisti preboj 100k kolk visok bo pognal ter kako močan padec bo zatem. Po padcu sledi odboj ta bo najbolj važen. Nekaj Profita jemlješ sprot na poti proti vrhu na zastavljenih ciljih in na poti z vrha dol na odbojih. Sej ni tolk teško samo pohlepa se moraš merkat ta ta je tist ki te košta profita na konc.



"samo pohlepa se moraš merkat" ravno ta del je najtežji za večino :))

Money is mindset!

PrihajaNodi ::

mr_chai je izjavil:

#definitivno #letos #govorise

Mina? Wen moon?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Anney ::

Bodite pripravljeni za alt season, nekaj malega do decembra, pa potem Q2.

Jaz sem all in.

Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

ViperR ::

vaščan je izjavil:

Tolk časa se že govori o teh 100k da definitivno se bo zgodilo vse kaže da letos. Bo pa treba bit pozoren med 90 in 100k bo velik ljudi jemal profite kar ni neumno. Nevaren bo tisti preboj 100k kolk visok bo pognal ter kako močan padec bo zatem. Po padcu sledi odboj ta bo najbolj važen. Nekaj Profita jemlješ sprot na poti proti vrhu na zastavljenih ciljih in na poti z vrha dol na odbojih. Sej ni tolk teško samo pohlepa se moraš merkat ta ta je tist ki te košta profita na konc.


V trenutni situaciji je prodajanje(jemanje profita?) bitcoina najvecja napaka, ki jo lahko naredis.

Anney ::

Bodite pripravljeni za alt season, nekaj malega do decembra, pa potem Q2.

Jaz sem all in.



Stol prodajam v januarju, če bo zanimanje lahko tudi mizo.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

enemon ::

IgorCardanof je izjavil:

Ok, razumljivo.

Kaj pa je sedaj to, manjsi pullback? Je konec? Smo spet padli na klasičen double top?


Handle faza od cup&handle vzorca IMO ;)

endelin ::

:D Nekateri preveč upate v alt season?

Btc do 95k in crash. Medtem ne bo nobene alt sezone>:D

PacificBlue ::

IL_DIAVOLO ::

endelin je izjavil:

:D Nekateri preveč upate v alt season?

Btc do 95k in crash. Medtem ne bo nobene alt sezone>:D


To ti misliš, ker ocitno ne ves, kako poteka bull.

Kar je precej žalostno, kako dolgo si v kriptu.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

IgorCardanof ::

endelin je izjavil:

:D Nekateri preveč upate v alt season?

Btc do 95k in crash. Medtem ne bo nobene alt sezone>:D


Dobesedno isti dan je vse ostalo tudi letelo gor 10+ %.

vaščan ::

Še noben crash ni bil direkten crash zmer maš vsaj en konkreten odboj in tist odboj pokaže a bo bear al gre še kakšna noga gor. Ponavad folk v paniki ravno na dnu crasha proda tist je najbl grdo. Potem ko vidijo da cena začne naraščat pa spet kupijo dražje kot so prodali in nato zaresen crash potem pa bear market komu kaj znano?:)

Lennzi ::

BTC iz 67k na 64k.

Je kokos začel padat? Danes močno piha zunaj, verjetno je bo to to.

Upam, da ste pobrali dobičke.

IgorCardanof ::

Lennzi je izjavil:

BTC iz 67k na 64k.

Je kokos začel padat? Danes močno piha zunaj, verjetno je bo to to.

Upam, da ste pobrali dobičke.


Res je. Zelo kmalu pa bodo tudi vsi shorterji v 50k rangeu v profitu. Kar nekaj v tej temi je govorili, kako se btc shorta pri 5Xk.

l0g1t3ch ::

Jaz sem prodal ves BTC in ETH.

Sedaj bo zagotovo zraslo še za vsaj 10% :))

Čist tko mimgrede, Binance še kdo uporablja ?

Jaz imam še nekaj alt coinov tam, pa ne vem ali bi trejdal še tam naprej ali raje prenesem kam drugam že sedaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: l0g1t3ch ()

gruntfürmich ::

FireSnack je izjavil:

Jaz ga prodajam pri 150k. Najkasneje pa pri 200k. Vzamem ven prvo 5 komadov pri 150k potem pa rapidno proti 200k po 5 naenkrat.
a najprej 5 BTC pri 150k, potem pa še 20× po 5 BTC ko bo šlo proti 200k?
to bo to ja.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

IgorCardanof ::

l0g1t3ch je izjavil:

Jaz sem prodal ves BTC in ETH.

Sedaj bo zagotovo zraslo še za vsaj 10% :))

Čist tko mimgrede, Binance še kdo uporablja ?

Jaz imam še nekaj alt coinov tam, pa ne vem ali bi trejdal še tam naprej ali raje prenesem kam drugam že sedaj.


Binance so še zmeraj glavna in top menjalnica in tako bo tudi še ostalo kar nekaj časa. Je pa res, da so javili, da bodo compliant z raznimi državami po svetu, tako da se zna zgodit, da bi kdaj v prihodnje FURS lahko dobil tvoj activity.

Blue30 ::

IgorCardanof je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

Jaz sem prodal ves BTC in ETH.

Sedaj bo zagotovo zraslo še za vsaj 10% :))

Čist tko mimgrede, Binance še kdo uporablja ?

Jaz imam še nekaj alt coinov tam, pa ne vem ali bi trejdal še tam naprej ali raje prenesem kam drugam že sedaj.


Binance so še zmeraj glavna in top menjalnica in tako bo tudi še ostalo kar nekaj časa. Je pa res, da so javili, da bodo compliant z raznimi državami po svetu, tako da se zna zgodit, da bi kdaj v prihodnje FURS lahko dobil tvoj activity.


Naj izvolijo cekirat tistih nekaj tisoc trejdov :D

l0g1t3ch ::

Ne gre se za skrivanje pred FURS-om.
Samo ne bi rad imel kovancev na menjalnici, ki bi čez noč mrknila. Zato razmišljam ali ostat na Binance ali it na Kraken, Coinbase, ...

IgorCardanof ::

Imo je to zadnja skrb, ki jo lahko imaš, da bi Binance naredil rugpull.

Blue30 ::

IgorCardanof je izjavil:

Imo je to zadnja skrb, ki jo lahko imaš, da bi Binance naredil rugpull.


No ja...dovolj je ze, da mrkne...ce gre cez noc btc na 200k, bo zelo verjetno pocepnilo vse skupaj, ne bi blo prvic in ne mores nic, ce nimas nastavljenih orderjev.

IgorCardanof ::

Solana leti v nebo, morda je v tem momentu tudi pametno pogledat low cap sitkojne na solani.

https://www.coingecko.com/en/categories...

energetik ::

Blue30 je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Imo je to zadnja skrb, ki jo lahko imaš, da bi Binance naredil rugpull.


No ja...dovolj je ze, da mrkne...ce gre cez noc btc na 200k, bo zelo verjetno pocepnilo vse skupaj, ne bi blo prvic in ne mores nic, ce nimas nastavljenih orderjev.

To ti je problem le, če si intraday trader in če točno veš, kdaj bo čisti vrh. Sicer nima veze če prodaš 1 danes kasneje. Ali pa čez 3 dni ko bo double top.

l0g1t3ch ::

Bolj sem imel v mislih da bi se kake države na njih spravile.

energetik ::

l0g1t3ch je izjavil:

Bolj sem imel v mislih da bi se kake države na njih spravile.

Ja pa potegni v svojo denarnico, zakaj držiš kovance tam gor?

IgorCardanof ::

l0g1t3ch je izjavil:

Bolj sem imel v mislih da bi se kake države na njih spravile.


Binance je bil problmatičen 3-4 mesece nazaj, ko so pač delali kar jim je pasalo in jih je bolel kurac, kaj pravi zakonodaja v raznih državah. Se je pa v zadnjih mesecih to zelo spremenilo in delajo zelo močno na tem. Smo lahko videli, da so umaknili stock tokene, omejili maksimalen leverage na futuresih, v raznih državah ukinili futures trading etc.

Binance je biznis, ki dobiček meri v več 10m$ dnevno. Misliš, da bi res rekli fuck it in pobrali šila in kopita?

Zgodovina sprememb…

««
785 / 1489
»»