» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
730 / 1490
»»

Mato989 ::

Taka pošast, zdaj pa morajo sproducirat 1mil slack messeges na zahtevo sodišča za SEC =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

merlin2 ::

SEC je brezzobi tiger.

SEC vs Rippl XRP je dimna zavesa.

LP

novak-t ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: novak-t ()

PrihajaNodi ::

A kdo akumulira mino?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

novak-t ::

merlin2 je izjavil:

SEC je brezzobi tiger.

SEC vs Rippl XRP je dimna zavesa.

LP


sanjači, sanjači. Si že naštudiral, zakaj je nemogoče, da xrp doseže ceno 10k$ ali celo 30k$?
a tega ne učijo yt strokovnjaki? pa tega ti tut nočejo povedat, da ti lahko prodajajo meglo...



hint: cena kovanca * Circulating supply = MC
max cena: max cena kovanca = max mc (NE denarni pretok!!!) / max supply

merlin2 ::

novak-t je izjavil:

sanjači, sanjači. Si že naštudiral, zakaj je nemogoče, da xrp doseže ceno 10k$ ali celo 30k$?

hint: cena kovanca * Circulating supply = MC


Samo poigraj se z mislijo. 99% nereguliranih kripto valut pade na 0. In predvidevam, da bo res tako. Bridgi iz BTC v Flare okolje so v zagonu. Vsa sredstva se prelijejo v ISO20022 okolje. Ves svetovni "denar" se nato prenaša po Rippl, Stelar... okolju. Nekaj kvadriljonov prometa letno bi znalo dat te številke.

Še enkrat. Nekateri v kripto vlagate tisoče Evrov. Mogoče zna 500 XRP le nekomu v prihodnjosti naredit spremembo.

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: merlin2 ()

energetik ::

Aquafriend je izjavil:

NA prvem mestu pa ti kot zavest. Delo in razvoj na tem podrocju. Denar je minljiv. Zavest pa vecna.
Si prepričan? Zavest je skoraj 100% minljiva, medtem ko denar (npr. v obliki zlata) ni.

PrihajaNodi ::

Se enkrat mina, ko se lista na coinbase bo marsikdo zavidal. Dobra faza akumulacije poteka

Mina on the rise, solana v 2.0
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

vxv to the moon. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Ijus ::

baaa kak graf ma ta VXV lol jao ej hehe
Corpse & Mrhovina & Jožica, Inc.
https://soundcloud.com/rising-night-wave
https://soundcloud.com/extus

mambli ::

Tudi PRE je poletel zadnje dva dni: https://www.coingecko.com/en/coins/pres...

Ven je prišla novica, da bo Android dal možnost, da se izbere Presearch engine za default iskalnik na Androidu. Presearch je decentralizer search engine: https://presearch.org/
Uporabljam že nekaj mesecev in dela brez problema.

rokp ::

PREdvsem ti ne sledijo.

Mato989 ::

No zdaj je prvič breaknil BTC z malo večjimi številkami... in ni šlo na 50,1k ampak skor na 51k

Zna biti zanimivo če se daily zaključi na 51k, in to ravno na vikend... pol znajo met medvedi krvavo
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Kripto ::

Mato989 je izjavil:

No zdaj je prvič breaknil BTC z malo večjimi številkami... in ni šlo na 50,1k ampak skor na 51k

Zna biti zanimivo če se daily zaključi na 51k, in to ravno na vikend... pol znajo met medvedi krvavo


So ga pumpnili proti 51k da bi ribice zagrizle. Potem pa žetev.

Money is mindset!

Kripto mesi ::

Pa to govoris ze od 30k dalje, enkrat ti bo uspelo. :))

Kripto ::

Kripto mesi je izjavil:

Pa to govoris ze od 30k dalje, enkrat ti bo uspelo. :))



Počakaj da ribice zagrizejo...je treba biti potrpežljiv.

Money is mindset!

zmist ::

Kripto je izjavil:

Kripto mesi je izjavil:

Pa to govoris ze od 30k dalje, enkrat ti bo uspelo. :))



Počakaj da ribice zagrizejo...je treba biti potrpežljiv.


No
potem
pocasi
postane

jasno

da
ste
    - navadni

    - goljufivi

bastardi
:))
 lala

lala


lalala

PrihajaNodi ::

Mc je sel bolano gor 2.30 triljonov
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Aquafriend ::

Zakaj ne ustvarijo svojega kovanca? KAko ti ves, kdo je ustvaril kovance in kdo ne. Morda poznas samo uradno. Neuradno pa je lahko iz ozadja kdorkoli, ki ima denar.

Aquafriend ::

energetik je izjavil:

Aquafriend je izjavil:

NA prvem mestu pa ti kot zavest. Delo in razvoj na tem podrocju. Denar je minljiv. Zavest pa vecna.
Si prepričan? Zavest je skoraj 100% minljiva, medtem ko denar (npr. v obliki zlata) ni.

Mogoce se nisem natancno izrazil. Denar kot papir nima zavesti. Medtem ko imajo lahko recimo dragi kamni zavest, sicer se ne samozavedajo, niti to ni visoko razvita zavest, vseeno pa na mikro ravni imajo doloceno funkcijo in so zivi. minerali so zivi. Kamen je ziv, ceprav na prvi pogled ne zgleda. Ima minerale, doloceno nizjo stopnjo zavesti. Zlato tudi ima dolocen vpliv na ljudi, srebro tudi. Ce ga nosis kot nakit, lahko zaznas spremembo. Zdej ce bos verjel solskemu sistemu, potem kar. Jaz bolj zaupam znanjem, ki so stara tisoce in tisoce let. Znanost je sicer dobra, ampak dolocen del znanosti je pod kontrolo in se jo ne da v javnost. Lahko bi tudi rekli da je del tega kontrolirana opozicija.
Ce koga znima kaj vec o kovinah, kako vplivajo na ljudi, zlato, srebro, baker https://www.viva.si/Alternativna-in-nar...

Zgodovina sprememb…

lara2 ::

lara2 je izjavil:



Hvala za odgovor. Vendar kakor razumem ta kriptosvet se največ obeta pri kriptovalutah, ki temeljijo na proof of stake in ne več na proof of work. Kako npr. pri proof of stake, če te sistem izbere da dodaš nov blok v verigo blokov, kako te dobijo da potrdiš nelegalne transakcije? Mislim na to, da če te sistem izbere glede na svoj vložek ki ga daš pa potrdiš nelegalne transakcije, saj noben drugi ne preverja novega bloka, pač pa si ti šef.

Ali veste kaj mislim?

hvala, lp lara.


Ali torej noben ne razume kako sistem deluje, ali sem malo nenavadno vprašala?

Kripto ::

merlin2 je izjavil:

novak-t je izjavil:

sanjači, sanjači. Si že naštudiral, zakaj je nemogoče, da xrp doseže ceno 10k$ ali celo 30k$?

hint: cena kovanca * Circulating supply = MC


Samo poigraj se z mislijo. 99% nereguliranih kripto valut pade na 0. In predvidevam, da bo res tako. Bridgi iz BTC v Flare okolje so v zagonu. Vsa sredstva se prelijejo v ISO20022 okolje. Ves svetovni "denar" se nato prenaša po Rippl, Stelar... okolju. Nekaj kvadriljonov prometa letno bi znalo dat te številke.

Še enkrat. Nekateri v kripto vlagate tisoče Evrov. Mogoče zna 500 XRP le nekomu v prihodnjosti naredit spremembo.

LP


Večina izhaja z miselnostjo XRP haterjev. Večina noče razumeti in sprejeti, da Ripple ves čas sodeluje z finančnimi inštitucijami, se usklajuje z zakonodajo itd. Večina ne razume, da Ripple guys niso od včeraj, niso začetniki itd. ISO20022 je osnova, da je sploh sprejemljivo za uporabo v finančnih sistemih, plačilnih sistemih...CBDC so po ISO20022 standardu. Ripple gradi ekosistem.
Še kar nekaj časa bomo v špekulativnem obdobju in ta čas bo še veliko megle, dogie, meme coins...pump&dump preden se bo premaknilo v pravi demand. 99% kriptovalut bo šlo proti 0. To je samo vprašanje časa.

Money is mindset!

Aquafriend ::

Materialno obogateti se da tudi s cim drugim, ne samo s kriptovalutami.Verjetno kdo imzed vas pozna kaksno romsko druzino, ki zbira baker , ga preprodajajo in s tem nacinom kako so nekateri prisli do pravega bogastva, zgrajenih vil in dragih avtov. Prakticno iz nicesar, le z iskanjem in nabiranjem bakra, tam kjer ga pac najdejo. Ce preberete kaksen clanek o lastnostih in vplivih bakra, potem to ni nic cudnega. Saj za baker pravijo, da povecuje bogastvo. Baker je bil najbolj cenjena kovina, pred zlatom in srebrom v casu grske in rimske civilizacije. Baker sicer najdemo tudi v hrani, tako kot tudi mikro elemente zlata in tudi taksna hrana vpliva na nas.
https://www.viva.si/Alternativna-in-nar...

profesjonalc ::

lara2 je izjavil:

lara2 je izjavil:



Hvala za odgovor. Vendar kakor razumem ta kriptosvet se največ obeta pri kriptovalutah, ki temeljijo na proof of stake in ne več na proof of work. Kako npr. pri proof of stake, če te sistem izbere da dodaš nov blok v verigo blokov, kako te dobijo da potrdiš nelegalne transakcije? Mislim na to, da če te sistem izbere glede na svoj vložek ki ga daš pa potrdiš nelegalne transakcije, saj noben drugi ne preverja novega bloka, pač pa si ti šef.

Ali veste kaj mislim?

hvala, lp lara.


Ali torej noben ne razume kako sistem deluje, ali sem malo nenavadno vprašala?


Proof of stake ne deluje enako na različnih chainih, odvisno je od implementacije. Na primer način verifikacije pri cardanu in solani je različen, zato na tvoje vprašanje ni univerzalnega odgovora. Je pa definitivno pri vseh odzadaj nek način preverjanja bloka. Za bolj podrobne specifike, mislim da je bolje če googlaš :)

amacar ::

Ko potrdis blok ga broadcastas ostalim nodom, ki seveda preverijo veljavnost (veljavnost txov v bloku, lastnosti bloka...)) preden ga dodajo v chain. Ce v bloku kaj ne stima ga zavrnejo; odvisno od koncenzusa (razlicno od kovanca do kovanca) pa lahko zlonamernega validatorja tudi kaznujejo (slashing) in ta tvega izgubo stejkanih kovancev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: amacar ()

PrihajaNodi ::

$MINA #MinaProtocol @MinaProtocol #Snapps #MINAUpdates Testnet with Snapps launch by November

Ce bo vzdusje do novembra kot je bo mina sla po poti solane
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IL_DIAVOLO ::

Ne bom rekel, da ti ne verjamem, ker tehnologija je bullish.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Anney ::

Ste kaj prodajali te dni, ali samo hodl še naprej? Osebno sem pokril začetni vložek ade (prodal mali delež, cca 13%, pri 3.06$) in se znebil polovice drugih altov (šel sem na 50% kar se mi je zdelo dobro za prodajo, 50% vseh držim dalje), dobra bera za dva dni.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

PrihajaNodi ::



Anney je izjavil:

Ste kaj prodajali te dni, ali samo hodl še naprej? Osebno sem pokril začetni vložek ade (prodal mali delež, cca 13%, pri 3.06$) in se znebil polovice drugih altov (šel sem na 50% kar se mi je zdelo dobro za prodajo, 50% vseh držim dalje), dobra bera za dva dni.

Nic prodal, dokupil. Kaj bom s kesom?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

dijak4 ::

Kaj kupit?

Anney ::

PrihajaNodi je izjavil:



Anney je izjavil:

Ste kaj prodajali te dni, ali samo hodl še naprej? Osebno sem pokril začetni vložek ade (prodal mali delež, cca 13%, pri 3.06$) in se znebil polovice drugih altov (šel sem na 50% kar se mi je zdelo dobro za prodajo, 50% vseh držim dalje), dobra bera za dva dni.

Nic prodal, dokupil. Kaj bom s kesom?



Zato si pa tako dolgo tukaj gor že, ker kupuješ na skoraj ATH vseh, zanimivo razmišljanje, si takrat ko je bil btc na 60k tudi kupoval? Samo da vem, če spremenim strategijo? Deluje?

Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

PrihajaNodi ::

Odvisno kaj se kupuje. Solana je bla tudi na 60k ok buy. Avax tudi
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Kaj bi prodajal? Lol

Nesmisel.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

PrihajaNodi ::

Ce propade naj pa propade. Najhuje je ce prodas pa ti gre gor tko kot solana. Ce zgublas ni panike...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Anney ::

Zanimivo razmišljanje, sam si dam določen cilj pa počasi dca-jam, kar mi prinese lepe profite. Ti pač čakaš na ne vem kaj. Pa ne jezim se če gre kasneje gor (vedno je nekaj na zalogi dca varianta). Vedno pa pokrijem začetne investicije v svoje kovance, dako, da sem na 0, pa potem samo profite pobiram. Neketere pa puščam na dolge proge. Zdaj v tem bullu ne kupim nič več, kar je za ven pobiram lepe bire. Počasi pa vztrajno. Ko bo čas za vlaganje bomo pa spet šli od začetka. Kupi, čakaj, prodajaj počasi, zastavi cilje, ne oziraj se naprej-nazaj, pobiraj profite, pokrij investicije, uživaj življenje. Aja pa ne spremljam vsak dan, pogledam ko mam čas.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

PrihajaNodi ::

Ce bi vlozila v Solano ko ji bila 2 usd ne bi rabla nobenega DCJa. Ko gre gor butne tako hitro za 50% da ti ni nic jasno. Profit pod 50-60k je meh...nekaj je gemblanje nekaj pa long term investicija.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Kripto ::

Anney je izjavil:

Ste kaj prodajali te dni, ali samo hodl še naprej? Osebno sem pokril začetni vložek ade (prodal mali delež, cca 13%, pri 3.06$) in se znebil polovice drugih altov (šel sem na 50% kar se mi je zdelo dobro za prodajo, 50% vseh držim dalje), dobra bera za dva dni.


Vsak profi trader proda, ko je priložnost za naredit lep profit. Kdor ne proda potem cvili, ko pade in čaka, da se pobere. Zadeti optimalno vrh ali dno ni enostavno, ampak to ni poanta. Poanta je, da prodaš ko je priložnost za naredit lep profit. Drug pristop pa je HODL ne glede na to kaj se dogaja...naraste in pade...strong HODL.

Money is mindset!

PrihajaNodi ::

Tako je. Odvisno kaj drzis. Neka butasta Ada goriva prav vec dosti nima. Za 10-15% se pa ne splaca trejdat.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

ViperR ::

Kripto je izjavil:

Anney je izjavil:

Ste kaj prodajali te dni, ali samo hodl še naprej? Osebno sem pokril začetni vložek ade (prodal mali delež, cca 13%, pri 3.06$) in se znebil polovice drugih altov (šel sem na 50% kar se mi je zdelo dobro za prodajo, 50% vseh držim dalje), dobra bera za dva dni.


Vsak profi trader proda, ko je priložnost za naredit lep profit. Kdor ne proda potem cvili, ko pade in čaka, da se pobere. Zadeti optimalno vrh ali dno ni enostavno, ampak to ni poanta. Poanta je, da prodaš ko je priložnost za naredit lep profit. Drug pristop pa je HODL ne glede na to kaj se dogaja...naraste in pade...strong HODL.


Prodajat?

Bitcoin is going up forever Laura

Kripto ::

Anney je izjavil:

Zanimivo razmišljanje, sam si dam določen cilj pa počasi dca-jam, kar mi prinese lepe profite. Ti pač čakaš na ne vem kaj. Pa ne jezim se če gre kasneje gor (vedno je nekaj na zalogi dca varianta). Vedno pa pokrijem začetne investicije v svoje kovance, dako, da sem na 0, pa potem samo profite pobiram. Neketere pa puščam na dolge proge. Zdaj v tem bullu ne kupim nič več, kar je za ven pobiram lepe bire. Počasi pa vztrajno. Ko bo čas za vlaganje bomo pa spet šli od začetka. Kupi, čakaj, prodajaj počasi, zastavi cilje, ne oziraj se naprej-nazaj, pobiraj profite, pokrij investicije, uživaj življenje. Aja pa ne spremljam vsak dan, pogledam ko mam čas.


Mislim, da je to zelo dober pristop. Nabolj pomembne zadeve sem poboldal.

Money is mindset!

Anney ::

Nodi, se berema čez 4-6 let, boš očitno še kar jokal tu gor. Mogoče boš že siv, če se nisi ob vseh tvojih idealnih projektih. :)) Strong hodl mam jaz tudi, s tem da imam pokrite vse investicije, nekaj v prvem valu nekaj pa sem zdaj. Tako, da zdaj mi je gladko ravno kaj bo, ali nabašem rukzak ali pa pobiram profite v prihodnje. Res pa je da vse kar mam sem kupoval nizko, ne zdaj, nekaj screenov sem limal tu gor.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

PrihajaNodi ::

Vlagal sem samo v icote. Kupoval xtz po 0.35 pa 0.60 usd. Mino pa isto po 0.25 usd, jo bom prodal pri 6, 8, 10 usd pa pojma nimam.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Anney ::

No vidiš, to je tvoja napaka, mogoče jo boš pri 0.5. Nikoli ne veš. Maš pokrite pozicije?
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

PrihajaNodi ::

Ne, ne bom je ker se mi ne splaca in raje vidim da pade kot da gledam kot nekdo ki je kupil solano pri 0.25 usd prodal na 5 usd in jo gleda sedaj za 141 usd. Nic ne vidim ne, kdo ima daljsega se pa ne bova sla. Sam iscem 10-20x ne pa lovljenje 10-15%. Nimam nic fiata.
Glavnico sem pa ze kdaj ze skesiral.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Anney ::

Imaš pač svojo strategijo, pohvalno za pogum. Bo če bo, če ne bo pa jebi ga, je nekako takole?
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

IL_DIAVOLO ::

Anney je izjavil:

Zanimivo razmišljanje, sam si dam določen cilj pa počasi dca-jam, kar mi prinese lepe profite. Ti pač čakaš na ne vem kaj. Pa ne jezim se če gre kasneje gor (vedno je nekaj na zalogi dca varianta). Vedno pa pokrijem začetne investicije v svoje kovance, dako, da sem na 0, pa potem samo profite pobiram. Neketere pa puščam na dolge proge. Zdaj v tem bullu ne kupim nič več, kar je za ven pobiram lepe bire. Počasi pa vztrajno. Ko bo čas za vlaganje bomo pa spet šli od začetka. Kupi, čakaj, prodajaj počasi, zastavi cilje, ne oziraj se naprej-nazaj, pobiraj profite, pokrij investicije, uživaj življenje. Aja pa ne spremljam vsak dan, pogledam ko mam čas.


Prodajam, ko je cas za to. Ampak v tem trenutku se ne dogaja nič posebnega.

Samo kupujem.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: nitro2 ()

PrihajaNodi ::

Anney je izjavil:

Imaš pač svojo strategijo, pohvalno za pogum. Bo če bo, če ne bo pa jebi ga, je nekako takole?

Ja, ker kesa ne rabim dokler ni konkretno x50 x100
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PrihajaNodi ::

Kle na telegramu od binance pa same hude bejbe, rakete

https://t.me/binanceexchange

Ocitno so zenske prevzele kripto
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Anney ::

Nodi, da boš lažje spal ado sem kupoval pri 0.23-0,80$, dca varianta.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

PrihajaNodi ::

Ce bi jo po 0.04 bi blo se bols
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi
««
730 / 1490
»»