» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
721 / 1491
»»

vaščan ::

zna bit da je nekaj na tem v videu. Za ado upam ta teden na dip ter potem skok na okrog 3do4dolarje takrat jaz začnem odhajat.

Aquafriend ::

tale zgoraj je bil ze veckrat kontra indikator, morda ga whali hecajo? Ali pa algoritmi? Sicer to ne pomeni, da pa zdaj ne bo imel prav.

Zgodovina sprememb…

vaščan ::

Definitivno bo bitcoin hudo padel na koncu bula. Gledam po grafu ima še prostor.Za bull še ni overbought tko da prihajajoči teden lahko prebije 50k.

Aquafriend ::



Se spomnete ko smo pred nekaj dnevi se tu pogovarjal o youtuberju Carl Moon (youtuber zgoraj na videoposnetku). Zdaj je objavil nov video, kjer je prvic povedal, da je pred 1 tednom kupil pancake (cake) in zacel farming (stejkat) lol lol lol. Ocitno Carl Moon zacel spremljat naso slotech kripto temo. Hec seveda. Ampak res je povedal, na video zgoraj, ce ustavite na 8 minut in 25 sekund, da je pred tednom kupil cake in stejka. Lol, milijoner pa tak.

ViperR ::

vaščan je izjavil:

Definitivno bo bitcoin hudo padel na koncu bula. Gledam po grafu ima še prostor.Za bull še ni overbought tko da prihajajoči teden lahko prebije 50k.


Konkretno iz 500k na 300k al kako drugace?

PrihajaNodi ::

ViperR je izjavil:

vaščan je izjavil:

Definitivno bo bitcoin hudo padel na koncu bula. Gledam po grafu ima še prostor.Za bull še ni overbought tko da prihajajoči teden lahko prebije 50k.


Konkretno iz 500k na 300k al kako drugace?


20-25 k ko se bo Fud zacel ne bo kar konc.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

mr_chai ::

Dobr je tale boomer vzgoraj. Ok, tehnično je milenijec, ampak sj veste kaj mislim..;)

vaščan ::

ViperR je izjavil:

vaščan je izjavil:

Definitivno bo bitcoin hudo padel na koncu bula. Gledam po grafu ima še prostor.Za bull še ni overbought tko da prihajajoči teden lahko prebije 50k.


Konkretno iz 500k na 300k al kako drugace?
iz 80 100k na ene 20 nazaj

BorutO ::

vaščan je izjavil:

Mana je izjavil:

Spet eno butasto vprašanje.... Itak me boste spet napadli, kot vedno. Sej sem že navajena. Pa vendar. Zanima me, katera je zanesljiva kripto stran (kot binance, coinbase), ki omogoča gotovinski polog? To pomeni, da ne gre denar iz računa in ne gre iz kreditne kartice. Na Coinbase je mogoče polog le iz računa. Na Binance pa še to ne, le iz kreditne kartice.

Predplačniško vizo ali mastercard dobiš na vsaki banki že zastonj pa maš v parih sekundah dnar na binancah tam ziher zadeva deluje jaz sem nakazoval direkt iz bančnih računov samo so to potem zablokiral očitno folk ni znal pravilno spisat vseh potrebnih podatkov in na binancah potem niso vedel na ker račun mora denar jit. Predplačniške so pa top. Jaz si direkt plačo prenakažem na binance in potem lepo zapravljam dobivam cashback pri vsakem nakupu ker imam kupljenih nekaj BNBJEV. Če je lepa šansa lahko takole na hitro kakšen trade nrdiš pa fletn ujameš denar za v trgovino.
Plače dobiš recimo 1000eur če si lastiš 1BNB dobiš 2% cashbacka to je na mesec 20eur vmes recimo s 500eur vsaj prvo polovico meseca narediš kakšen trade ujameš par procentov na mesec in si enostavno povišaš plačo za kakšnih 100 do 200eur na mesec. Sploh v bull marketu se lepo da.

Ja, plačo si lahko nakažeš direkt gor, ja, če živiš pri starših. :) Drugo je, ko moreš skoro jurja vseh stroškov zmetati stran ... ;)

IL_DIAVOLO ::

Slabo si to naštudiral. Tako ne boš v družbi bezosa.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

vaščan ::

Sedaj sem videl da nakazilo prek banke spet gre prek predplačniških pa je fee.
Mam familijo 2 plači oba imava pod 1000eur gresta vsak mesec glatko. Ampak vmes ko jih zapravljaš narediš kakšen trejd pa cashback pri nakupih dobivaš bolje nekaj kot nič.
mogoče s jordanom:)

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Kripto ::

PrihajaNodi je izjavil:

https://twitter.com/averageafpod/status...

Good luck boys and galz



Kaj si hotel s tem povedati? Konkretno?

Money is mindset!

Aquafriend ::

Mato989 je izjavil:

Aquafriend je izjavil:

Na grafu tega ni videt, razen za mejo 20k. Z lahkoto je sel cez 30k, cez 1k, cez 40k in cez 10k. Je pa bila pomembna meja na 10.500 usd.


Ok če 50k ni pomembna meja zakaj potem ne gre z lahkoto preko te meje in se giblje zdaj že nekaj časa pri 49k?


Isto kot to pocne pri drugih random cenah. Ce bi bil 50k neki, bi bil drop, pa ni bil. Po drugi strani pa tudi cme futures ni bil odprt med vikendom. Kot vidis, 50k ni neki, je pa potencialen resistance malo pod 51k ali pa nekje do okrog 52.5k trenutno, ker je tam trenutno posevna trendlinija. Oziroma sta dve narisani na grafu, ki ga nodi ne mara.

Zgodovina sprememb…

Daliborg ::

Kripto je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

https://twitter.com/averageafpod/status...

Good luck boys and galz



Kaj si hotel s tem povedati? Konkretno?

Da je zvedu za "Whale alert bota" na twiterju....tisti ki ga imamo na discordu vsak dan gledamo take in podobne cifre.

lp.
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

Aquafriend ::

Whale alert se lahko tudi izkorisca za fejkanje. Ker veliki igralci vedo, da male ribice rade spremljajo whale alert, se vcasih radi poigrajo z njimi, tako da prenasajo sredstva in fejkajo potencialno prodajo ali pa nakup.

Lennzi ::

Kriptobog kje si?

Jaz sem all in s kreditom v shortu že od 47k naprej, to pa še vedno raste...

Če mi likvidira short, bom podvomil v tvoje sposobnosti, 5% dnevno, upravljanje s 500k portfoliom in še vse tisto, kar si našteval.

Prosim pomagaj.

LovRo11 ::

Jaz pa s kreditom ( hipoteka na hišo) šel v Savetheworld k je kriptobog rekel da gre zihr vsaj ×10.
Kriptobog, če pridejo hišo zaplombirat, se lahko k tebi preselim?

Mato989 ::

Presenečen da je nad 50k... ampak glede na to da ni šel po short zapiranjih še vsaj kak jurček ali 2 višje pričakujem drop nazaj pod 50k v roku par dni...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Kripto ::

Ta veliki nastavljajo vabo za RETAIL ribice, da zagrizejo. Ta veliki in SMART money se pripravljajo na žetev.

Money is mindset!

Aquafriend ::

Ce kdo spremlja tviter thecryptosniper, je objavil nekaj v smislu, da je btc nad 50k pa da je 29k-51k bear trap, pa zraven nasmesek. Ce ste gledali njegove prejsnje videoposnetke, boste vedeli, da je to sarkazm. Ker je govoril o tem, kako doloceni bear medvedki ze od 29k naprej govorijo, da je to samo bear trap. Kje si videl, da je bear trap v obliki 70 procentov narastka v ceni? Ampak pravi, da je to dobro, saj medvedki ostanejo z usd po strani, tako da lahko potem kasneje kupujejo po visji ceni in pumpajo tiste, ki so prej vlagal smart money.

PrihajaNodi ::

Aquafriend je izjavil:

Ce kdo spremlja tviter thecryptosniper, je objavil nekaj v smislu, da je btc nad 50k pa da je 29k-51k bear trap, pa zraven nasmesek. Ce ste gledali njegove prejsnje videoposnetke, boste vedeli, da je to sarkazm. Ker je govoril o tem, kako doloceni bear medvedki ze od 29k naprej govorijo, da je to samo bear trap. Kje si videl, da je bear trap v obliki 70 procentov narastka v ceni? Ampak pravi, da je to dobro, saj medvedki ostanejo z usd po strani, tako da lahko potem kasneje kupujejo po visji ceni in pumpajo tiste, ki so prej vlagal smart money.



Nimam pojma kaj govoris ampak bo ze drzalo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Aquafriend ::

edit

Zgodovina sprememb…

Lennzi ::

Kripto je izjavil:

Ta veliki nastavljajo vabo za RETAIL ribice, da zagrizejo. Ta veliki in SMART money se pripravljajo na žetev.

Kripto jaz sem očitno smart money, ker tako kot ti vem, da je bull trap in da ta veliki samo čakamo, da oberemo naivneže.
Sam kaj, k sem v shortu s kreditom in zadeva raste namesto pada .Pri 52.2k mi odreže short s tem kredit in zgleda jajca. Pa vem, da je bull trap.

kow ::

Smart money je kupoval, ko je slo dol, vi ste pa spekulirali al gre na 25k ali 20k.

Aquafriend ::

Pa ves kdo je svetoval, da se tam bliz dna kupuje? Thecryptosniper. Eden redkih, ki je to svetoval takrat.

PrihajaNodi ::

Ko bo zacel padat si ne bos nikoli mislu da gre lahko tako nizko. In se nizje gre...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Kripto ::

Lennzi je izjavil:

Kripto je izjavil:

Ta veliki nastavljajo vabo za RETAIL ribice, da zagrizejo. Ta veliki in SMART money se pripravljajo na žetev.

Kripto jaz sem očitno smart money, ker tako kot ti vem, da je bull trap in da ta veliki samo čakamo, da oberemo naivneže.
Sam kaj, k sem v shortu s kreditom in zadeva raste namesto pada .Pri 52.2k mi odreže short s tem kredit in zgleda jajca. Pa vem, da je bull trap.



Shortanje je v večini zelo težka jeba ježa. Lahko ti pa prinese zelo konkreten gain. Ampak pri taki volatilnosti je to čisti gamble.

Money is mindset!

Aquafriend ::

A ni shortanje sred bull marketa scanje proti v(etru)

Kripto ::

Aquafriend je izjavil:

A ni shortanje sred bull marketa scanje proti v(etru)


Zame je to bolj polivanje bencina proti vetru z prižgano vžigalico v roki...

Money is mindset!

IL_DIAVOLO ::

Bull trap? Ok i buy more
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

oracle ::

Pozdravljena slotech kripto elita. Kakšno je vaše trenutno mnenje (v eni besedi)?
a- bearish
b- bullish

Senior Dev ::

80k do konc mesca.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

WRC555 ::

TEL to the moon!

doktorproof ::

kow ::

Pi**a, RTV. Kaj vam ni jasno. Ni se cas za novice. Tam pri 70k, hvala! :))

vaščan ::

Malo spremljam trejderje pa pravijo da zna zlezt na ene 52.5 do 54 potem če pade nazaj na okrog 47 je lahko odboj tud do 70.

Senior Dev ::

Danes prebijamo 55k.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

paradoxxx ::

Kripto je izjavil:

Lennzi je izjavil:

Kripto je izjavil:

Ta veliki nastavljajo vabo za RETAIL ribice, da zagrizejo. Ta veliki in SMART money se pripravljajo na žetev.

Kripto jaz sem očitno smart money, ker tako kot ti vem, da je bull trap in da ta veliki samo čakamo, da oberemo naivneže.
Sam kaj, k sem v shortu s kreditom in zadeva raste namesto pada .Pri 52.2k mi odreže short s tem kredit in zgleda jajca. Pa vem, da je bull trap.



Shortanje je v večini zelo težka jeba ježa. Lahko ti pa prinese zelo konkreten gain. Ampak pri taki volatilnosti je to čisti gamble.


Heh, če kdo zares shorta, naj najde zgodbo facebook deva iz januarja, pa naj se zamisli ali si hoče zajebat morebiten ponoven bullrun.
Tip se od takrat ni več javil..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: paradoxxx ()

ViperR ::

Še mal, pa bomo gledal 10k svece.

Anney ::

2 dni nej še počaka, da se mi locked staking zaključi na parih kovancih. :)
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

mr_chai ::

Mina, pa ko jo briga.... Jebemti, k daš vsa jajca v eno košaro, te znajo pol bolet.

IL_DIAVOLO ::

Htr, luna, zcx imajo velik potencial.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Senior Dev ::

Do večera smo čez 60k, v nasprotnem primeru nova donacija SDS $10.000. Grda stava, ampak jebiga.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

mr_chai ::

Jaz trenutno delam eno NFT igro. Vam sporočim, ko bo zadeva online, da boste lahko early adopterji. Mogoče bomo pa skupaj prišli do generacijskega bogastva.

Senior Dev je izjavil:

Do večera smo čez 60k, v nasprotnem primeru nova donacija SDS $10.000. Grda stava, ampak jebiga.


Daj mi naslov, da ti pošljem rumeno SDS majico.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mr_chai ()

Aquafriend ::

Bodite previdni. Trenutno je neodloceno. Zato, ker btc na cme futures je trenutno nekoliko zlezel pod trend crto. Na bitstamp grafu pa je se zmeraj nad suport trendlinijo. Danes bodite malo bolj previdni pri trejdanju. Trenutno se ne ve, zato spremljajte.

Senior Dev ::

Trenutno upam da gremo proti 80k kjer je penzija.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Aquafriend ::

Fantasticno, do leta 2030 penzija zate, potem pa nov program, kjer nekdo zeli da you will own nothing and be vesel. lal

Zgodovina sprememb…

profesjonalc ::

Vedno bolj daje ta market obcutek, da gremo testirat 20W sma na 42k :)

PrihajaNodi ::

Nor bi bil kdor sedaj vlaga...ali pa se motim in gremo na 200k.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

««
721 / 1491
»»