» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
715 / 1491
»»

PrihajaNodi ::

kow je izjavil:

Vse gor. Shitkojni so back on the menu.

Pobje,ni nam slabo. Edin dohtarji so lazje med korono sluzil, kot degeni s kriptom.

Lol, drzi
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

profesjonalc ::

Aquafriend je izjavil:

 solana/btc

solana/btc



solana/btc naredila breakout in takoj zacela pumpat. Nisem spremljal niti trejdal. Tisti, pravi trejderji imajo ponavad nastavljen alarm, ko preseze dloceno mejo. Se je pa odvilo kar hitro.


Solana je naredila že skoraj x20, odkar jo je predlagal Kakob nekaj mesecev nazaj :8)

PrihajaNodi ::

a jebiga, zdej je pa treba nekaj drudzga najdt.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Fly2Sky ::

a pri nas kdo služi z igranjem Axie-ja? https://www.coingecko.com/en/coins/axie...
Binance: https://www.binance.com/?ref=16631711 (Ref.ID: 16631711)
https://www.mexc.com/register?inviteCode=1bZR5

IgorCardanof ::

Fly2Sky je izjavil:

a pri nas kdo služi z igranjem Axie-ja? https://www.coingecko.com/en/coins/axie...


Da. V naši IT firmi imamo trenutno vse projekte na čakanju in se vse dela na research v bodoče hypeanih crypto projektov. Tu notri sodi tudi spilanje vseh teh play2earn crypto igric. Trenutno so 4je zaposleni full time na tem. Vsak igra po 4-5 oken hkrati. V hype smo skočili pri axiju tam pri 13$, tako da samo ta sektor je ta mesec naredil krepko preko 100k€ prihodkov.

Fly2Sky ::

potem pa nič, pod 1mio$ je non sense
Binance: https://www.binance.com/?ref=16631711 (Ref.ID: 16631711)
https://www.mexc.com/register?inviteCode=1bZR5

lazni ::

4je 100k€ v enem mesecu? To je 25k€ na zaposlenega. Se to sploh splača? Jaz se nebi s temu hvalil.

IgorCardanof ::

Ja no nekaj čez 100k€ je. 25k na zaposlenega, plača je pa malo čez 5k bruto. Tako da nekaj več kot 20k prihodka na mesec ni tako slabo.

PrihajaNodi ::

Mina Bullish AF
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IgorCardanof ::

Mino bo slej kot prej listal coinbase in takrat lahko doživi kak x2 ali x3 v parih dneh.

PrihajaNodi ::

Yup
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

chaddicus ::

Sepravi kupujemo mino

Joze_K ::

sedaj se bodo spet mase denarja v kripto valute valile... saj bodo amerikanci nižali vrednost denarja (inflacija), zato bo denar izgubljal vrednost.. jesen bo vroča
https://svetkapitala.delo.si/aktualno/d...

PrihajaNodi ::

chaddicus je izjavil:

Sepravi kupujemo mino

Jup. Ne pricakuj 50. Tam 6 pa zih ko bo na coinbase
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

IgorCardanof ::

Joze_K je izjavil:

sedaj se bodo spet mase denarja v kripto valute valile... saj bodo amerikanci nižali vrednost denarja (inflacija), zato bo denar izgubljal vrednost.. jesen bo vroča
https://svetkapitala.delo.si/aktualno/d...


Na splošno fed dela zlo dobr case za kripto. Uničil bo dolar, ECB bo uničil evro, 2040 bo pa nekaj normalnega, da se bo plačevalo s kriptovalutami.

Senior Dev ::

Kupoval kdo tu Solano pod 1$ bolj v začetku? Zdaj je že 62$. Kaki bolani donosi so to, huhuhu.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrihajaNodi ::

Senior Dev je izjavil:

Kupoval kdo tu Solano pod 1$ bolj v začetku? Zdaj je že 62$. Kaki bolani donosi so to, huhuhu.


Zdej se ne splaca vec, mini dobr kaze.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IgorCardanof ::

Zanimivo. Za upokojitev pri zgornjih 20ih letih bi potreboval okoli 2m$, katere bi se potem lepo vložilo v manj in bolj tvegane naložbe in odšel v penzijo.

Pri taki rasti kot jo vidimo sedaj, torej približno 10% na dan, pomeni, da potrebujem le še

1382€ * 1.1 ^ n = 2000000€
1.1 ^ n = (2000000 / 1382) € ~= 1447
n log (1.1) = log(1447)
n = log(1447) / log(1.1) ~= 76 dni

Dejansko do penzije na svoj vložek potrebujem le še borih 76 dni. Do konca leta immamo še približno 135 dni in če bo res tako rastlo kot vsi pravijo do konca leta, to pomeni penzija, pa še imam skoraj 70 dni lufta.

Kaj čmo, še nekaj mesecev se bo delalo, potem pa uživancija.

kow ::

Sure, fantek. Sure.

PrihajaNodi ::

kow je izjavil:

Sure, fantek. Sure.


Verjetnost je velika, ce se tole printanje ne ustavi.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IgorCardanof ::

Razmisljam, da bi odprl pasji indeks na kar nekaj telih kovancev:

https://www.coingecko.com/en/categories...

kow ::

PrihajaNodi je izjavil:

kow je izjavil:

Sure, fantek. Sure.

Verjetnost je velika, ce se tole printanje ne ustavi.


Verjetnost je 0. Tudi, ce se ne ustavi. Pa tudi, ce mu uspe. Ni penzionist, ampak penzionist, ki je utajil davke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

Aquafriend ::

Se en dokaz, da tudi ce nekdo zasluzi vec deset milijonov, da ni nujno, da bo s tem zadovoljen. Verjetno poznate carl moon, kripto youtuberja? Model je zelo bogat. Samo v eni poziciji za btc long ima milijon dolarjev? Leverage na milijon dolarjev, halo? V eni sami poziciji. Ima pa vec pozicij verjetno. Tudi za druge kovance. A je clovek res programiran, da nikol ni dost? Molnar pravi, da bi on imel nekoga drugega za trejdat ko bi zasluzil dovolj btc. No, v primeru Carla to ocitno ne velja. video tukaj

Zgodovina sprememb…

IgorCardanof ::

kow je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

kow je izjavil:

Sure, fantek. Sure.

Verjetnost je velika, ce se tole printanje ne ustavi.


Verjetnost je 0. Tudi, ce se ne ustavi. Pa tudi, ce mu uspe. Ni penzionist, ampak penzionist, ki je utajil davke.


Za razliko od vseh tu notri sem prijavil vse davke od svojih kripto dobićkov, ki sicer trenutno znašajo -732€. :)

Na srečo še nisem imel problema s prijavo in plačevanjem davka na kripto dobičke, ampak če pridem v situacijo, ko bo to potrebno plačat, bom seveda plačal. V 2m€ penzijo je vštet 27.5% davek na prihodek.

Machete ::

Ne gre se za imeti 'dost'. Preprosto redek lahko preklopi iz nekega življenja pod stresom 24/7 in monitorjem pod tušom, na jedilni miti itd.. ko gleda grafe in bere fakenwes, kar naenkrat na jogo in čebelarjenje.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

olanlup ::

Če kdorkoli rabi zamenjavo BTC --> Gotovina ali Gotovina --> BTC v katerikoli vrednosti naj me kontaktira.

Aquafriend ::

To ze. Ampak da trejdas vec milijonov na leverage? Torej se visji znesek kot prej? Sreca ni v denarju ampak v tistem, kar rad pocnes. Oziroma sreca je v obcutkih in mislih. Nekdo bo morda za trenutek srecen, ce bo kaksno dekle pogledalo za njegovim lambom. V resnici je to zgreseno, saj je dekle navduseno nad avtom. Oziroma se dekle zaljubi v avto namest osebo. To je fejk obcutek ego tripa. Namest, da pride do tega, kako prit do boljsih rezultatov, zastojn. Nekdo brez lamba lahko dobi tapravo ljubezen, Nekdo pa placa 500k da dobi fejk potrditev?

Zgodovina sprememb…

ViperR ::

Tist z lambotom ne isce ljubezni ampak lepo zensko za poseksat in da ima mir.

Machete ::

olanlup je izjavil:

Če kdorkoli rabi zamenjavo BTC --> Gotovina ali Gotovina --> BTC v katerikoli vrednosti naj me kontaktira.


Pisal ZS. Ček it out out.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

IgorCardanof ::

Aquafriend je izjavil:

To ze. Ampak da trejdas vec milijonov na leverage? Torej se visji znesek kot prej? Sreca ni v denarju ampak v tistem, kar rad pocnes. Oziroma sreca je v obcutkih in mislih. Nekdo bo morda za trenutek srecen, ce bo kaksno dekle pogledalo za njegovim lambom. V resnici je to zgreseno, saj je dekle navduseno nad avtom. Oziroma se dekle zaljubi v avto namest osebo. To je fejk obcutek ego tripa. Namest, da pride do tega, kako prit do boljsih rezultatov, zastojn. Nekdo brez lamba lahko dobi tapravo ljubezen, Nekdo pa placa 500k da dobi fejk potrditev?


Meni osebno ko nimam nič, zelo veliko pomeni že, če se mi receptorka na vhodu v fitnes nasmehne. Čeprov to počne samo zato ker je to njeno delo.

link_up ::

Mina je kar producer zadnje dni ja...fino jo je bilo kupit pri 0.8...potem pa sok v zacetku avgusta pri 3. :O

Pa je to realno, da skoci na 6? in njeni 20% dnevni premiki so res odlicna priloznost za zasluzit.


ps: bejbe pa padajo na besede in ne na avte...ne vem od kod vam te nore ideje...
In and Out

Lerkovc ::

Živjo, cenjeni forum naprošam naj mi priporoči kam naj vložim 5 x po 200€....???
Hvala

kow ::

Bejbe ze padajo na besede, sam ne ostajajo zaradi besed :))

Lerkovc je izjavil:

Živjo, cenjeni forum naprošam naj mi priporoči kam naj vložim 5 x po 200EUR....???
Hvala


Tam k bi vlozil 1x 1000e. Prosim. (aja, eter. Zakaj? To pump my bags.).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

IgorCardanof ::

Zdej razumem kaj so ljudje mislili z volatilnostjo kripta. 3 ure nazaj sem imel portfolio total value na 1382€, 60 minut kasneje kar že na 1451€, sej smo pa spet že dol pri 1393€. To se zelo hitro spreminja ...

Kripto mesi ::

tečen.si, zmanjšaj število butastih komentarjev, za to že imamo Senior Deva.
Hvala za razumevanje. Lp Franca.

Senior Dev ::

IgorCardanof je izjavil:

Zdej razumem kaj so ljudje mislili z volatilnostjo kripta. 3 ure nazaj sem imel portfolio total value na 1382€, 60 minut kasneje kar že na 1451€, sej smo pa spet že dol pri 1393€. To se zelo hitro spreminja ...

Potem pa če si bolj drzen in imaš malce več pod palcem dodaš na koncu še dve do tri ničle in imaš pravi adrenalinski šport. :))
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

strawman ::

Ste si zadali že kake izstopne tarče za tale mini bull run?

PrihajaNodi ::

mal je problem, ker grejo dolarji brrrrrrrrrr ni pa videt da se bo ustavlo. Sept odvisno kaj drzis. Solana je ze itak prevec gor. Ostane Acala pa Mina
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

mr_chai ::

strawman je izjavil:

Ste si zadali že kake izstopne tarče za tale mini bull run?


BTC @ 55 - 60k$ se mi zdi dobra.
MINA @ 8$ - in potem na zimo počakati pa spet v nakup

Lerkovc je izjavil:

Živjo, cenjeni forum naprošam naj mi priporoči kam naj vložim 5 x po 200€....???
Hvala


se pravi jurja daš na 5 enakih kosev, potem pa daš v sledeče projekte:

200 eur ---> Mina
200 eur ---> Mina
200 eur ---> Mina
200 eur ---> Mina
200 eur ---> Mina

Čez 5 let mi boš kupil Mercedez-Benz G-wagon v zahvalo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mr_chai ()

_wtf_ ::

Ima ta mina res toliko perspektive?

Senior Dev ::

Čez eno leto ne bo več nihče vedel kaj je Mina. To je joke. Kot Dogelon Mars in take.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

strawman ::

mr_chai je izjavil:


BTC @ 55 - 60k$ se mi zdi dobra.
MINA @ 8$ - in potem na zimo počakati pa spet v nakup


Mene tudi mika prodaja pri 50-60k range.
Glede mine pa .. raje v kazino in 5x 200€ na rdečo.

matic492 ::

Lerkovc je izjavil:

Živjo, cenjeni forum naprošam naj mi priporoči kam naj vložim 5 x po 200EUR....???
Hvala



Naj te samo opozorim, da je v tej temi toliko trollov da ne sledim več kdo je in kdo ni troll, ker se mi ne da več.

Če imaš 5x 200EUR, kupi danes za 200EUR, čez 1 mesec za 200EUR itd itd., če igraš igro za nekaj let.

Na kratek reok ti pa noben ne more nič garantirat.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matic492 ()

PrihajaNodi ::

mr_chai je izjavil:

strawman je izjavil:

Ste si zadali že kake izstopne tarče za tale mini bull run?


BTC @ 55 - 60k$ se mi zdi dobra.
MINA @ 8$ - in potem na zimo počakati pa spet v nakup

Lerkovc je izjavil:

Živjo, cenjeni forum naprošam naj mi priporoči kam naj vložim 5 x po 200€....???
Hvala


se pravi jurja daš na 5 enakih kosev, potem pa daš v sledeče projekte:

200 eur ---> Mina
200 eur ---> Mina
200 eur ---> Mina
200 eur ---> Mina
200 eur ---> Mina

Čez 5 let mi boš kupil Mercedez-Benz G-wagon v zahvalo.

:D
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IgorCardanof ::

Razlika je, da Mina ima coinbase listing karto. Bi rekel da veliko boljse moznosti kot 50%.

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PrihajaNodi ::

Pa se kul telegram za mino
https://t.me/MinaProtocolCommunity
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Senior Dev ::

Malo si že naporen s temi lažnimi računi in propagando. Evo sem iz protesta kupil 10 Mina in jih zažgal. Upam, da te to strezni in dobiš nazaj življenjsko energijo in narediš nekaj iz sebe še v tem lajfu. Čimprej iz sociale dol in gremo gasa novim zmagam naproti. Nodi, prenesi to sporočilo še ostalim 20 aliasom s katerimi spamaš.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrihajaNodi ::

???
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

gandolfino ::

Nisem spremljal teme dolgo..BTC mi ni pobralo nakupnih naročil na 25-28k..pridem z dopusta pa smo na 45..za Mino pa ni blo staking rewards še zaenkrat v avgustu na Coinbase!
««
715 / 1491
»»