» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
712 / 1491
»»

Mato989 ::

Upam da zraste na 54k
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

sloxl8 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

sloxl8 je izjavil:

Ah, dej ga no lom't. A zdaj boš pa vsakič, ko pade za 2.17%, napovedoval katastrofo. Že večje padce smo videli, pa ni bilo nič iz tega.


Vsak ima svoje. Eni racunamo da pade, drugi pa mislijo da bo rastel v neskoncnost. Pri teh cenah ne kupim nic.

Počakaj do 100k, pa boš potem kupoval.


Nah, ne verjamem v te cifre. Pa se takrat boste racunali da gre na 120k. Profitov pa nebo noben jemal
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Kripto ::

PrihajaNodi je izjavil:

Upam na korekcijo med 30 - 50%. Profit se vedno pobere



Kdor je imel možnost pobrati profit si je sam kriv, če ga ni pobral in postane bagholder. SMART money vedno pobere profit.

Money is mindset!

PrihajaNodi ::

Prepozno se ni.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Dumber ::

Kaj bluzite s tem, da se profit vedno pobere. Potem lahko 1% profita pobereš, kdo pa ve kdaj je vrh da boš profite pobiral. Sam nisem tako nastavljen, da bi kar vsaki % pobral. Malo pa ja moreš gemblat tu.

PrihajaNodi ::

Odvisno kaj ti je cilj. Sedaj kupovat pri teh astronomskih feejih je dobesedno samomor. Kupi se ko se malo stabilizira, proda se v fomotu, kupi v fudu.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Senior Dev ::

USDT je najboljši. Tudi če gre gor zgubi vsako leto vsaj 15%. :)) beri: inflacija
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrihajaNodi ::

Senior Dev je izjavil:

USDT je najboljši. Tudi če gre gor zgubi vsako leto vsaj 15%. :)) beri: inflacija


To je vse ok in prav. Bagholder pa tudi nihce noce bit ane. Kupi se ob veliki korekciji, tam so najboljse sanse za zasluzek.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

energetik ::

Jasno da. Ampak vse je odvisno od tega, na kakšnem časovnem terminu trguješ. Korekcije pri 1h svečah sploh ne opaziš, če trguješ na mesečnem ali letnem nivoju. In jasno ne greš pobirat profita ko nabije 1h RSI do vrha, če se je pa mesečni RSI komaj začel pobirati s podna.

PrihajaNodi ::

Ce delas na dnevnih intervalih oz dnevno trgujes zapravis enormne zneske za feeje. Ko se to popravi kupim. Zdej se ni cas za akumulacijo. Na 14000 eur placam po 100 eur in vec za feeje.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

So komu kaj ukradli na polygonu?
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

FutureMill ::

A pozna kdo kak brezplacen online tecaj o blockchain tehnologiji? Rad bi se cimvec naucil o vsem, NFT, DeFi, yield farming... tecaj je lahko tudi v anglescini :)

hamez66 ::

FutureMill je izjavil:

A pozna kdo kak brezplacen online tecaj o blockchain tehnologiji? Rad bi se cimvec naucil o vsem, NFT, DeFi, yield farming... tecaj je lahko tudi v anglescini :)


https://www.youtube.com/c/CoinBureau/vi...

Ta tip ima precej videov, kjer razlaga takšne in drugačne podrobnosti o cryptu.

PersonaRuda ::

Dobil le delni odgovor od Lamborghinija. Cena Countacha bo okoli 3 milijone in naredili jih bodo nekaj čez 100 komadov. Sem jih vprašaj, če mi lahko enega šparajo do decembra 2021, pa je bil odgovor, da kdor prvi pride prvi melje. Sicer pa tak ni šans, da si do decembra 2021 naredim 3 milijone. Če mi sfali 20 jurjev, potem vzamem razliko na kredit do tega avta.

Blumper ::

Metamask + uniswamp je dobra izbira ? Ali raje vztrajam na binance?

Daliborg ::

Blumper je izjavil:

Metamask + uniswamp je dobra izbira ? Ali raje vztrajam na binance?

Obavezno Metamask ali Trustwallet.

PrihajaNodi je izjavil:

Ce delas na dnevnih intervalih oz dnevno trgujes zapravis enormne zneske za feeje. Ko se to popravi kupim. Zdej se ni cas za akumulacijo. Na 14000 eur placam po 100 eur in vec za feeje.

LOL.
Včeraj sem kupil na ERC20 v štartu en token za 500$ in plačal 130$ fee.
Ti si pa res cica.
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Daliborg ()

PrihajaNodi ::

LOL.
Včeraj sem kupil na ERC20 v štartu en token za 500$ in plačal 130$ fee.
Ti si pa res cica.


Ja to so tisti shit tokeni. Ne delam z njimi. Se drzim layer 1 kovancev
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Daliborg ::

PrihajaNodi je izjavil:

LOL.
Včeraj sem kupil na ERC20 v štartu en token za 500$ in plačal 130$ fee.
Ti si pa res cica.


Ja to so tisti shit tokeni. Ne delam z njimi. Se drzim layer 1 kovancev

Me ne zanima s čim delaš, blockchain, je blockchain. Omejeno število transakcij, veliko povpraševanje. Pa prodaj ko je zeleno v +, sploh ne boš občutil feejev. Takrat pa ne a ne?

Also....poglej si 1M BTC graf...ko en šitkojn ;)
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Daliborg ()

PrihajaNodi ::

Saj sem prodal in bom cakal na rebuy. Enkrat bo
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Aquafriend ::

PersonaRuda je izjavil:

Dobil le delni odgovor od Lamborghinija. Cena Countacha bo okoli 3 milijone in naredili jih bodo nekaj čez 100 komadov. Sem jih vprašaj, če mi lahko enega šparajo do decembra 2021, pa je bil odgovor, da kdor prvi pride prvi melje. Sicer pa tak ni šans, da si do decembra 2021 naredim 3 milijone. Če mi sfali 20 jurjev, potem vzamem razliko na kredit do tega avta.


lol, a trolas? Pa saj ni cudno, da ljudje niso srecni, ce za sreco potrebujejo 3 milijone? Guess what, sreca je zastojn, v tvojih mislih in obcutkih jo sam proizvajas.

Zgodovina sprememb…

Aquafriend ::

Aquafriend je izjavil:


 cake/usd bolj podrobno

cake/usd bolj podrobno



Kot vidimo, je v zadnjem casu cake/usd ustvaril kanal po katerem je potekalo nihanje cene. Zdaj trenutno je nekje na vrhu kanala, sicer to ni glavna meja. Glavna meja je nekoliko visje, pri priblizno 21.2 usd ce upostevamo zakljucek dnevne svece al pa vsaj 4 urne.


 cake/usd kanal

cake/usd kanal



update za cake/usd. Kot vidite, zaenkrat se je dobro izteklo, saj je cake spet reagiral na vrh kanala, kjer se je odbil navzdol, padel in se spet odbil gor pri spodnjem suportu narisanega kanala. Zdaj pa je tudi odvisno kaj bo bitcoin delal.

Daliborg ::

Aquafriend je izjavil:

Aquafriend je izjavil:


 cake/usd bolj podrobno

cake/usd bolj podrobno



Kot vidimo, je v zadnjem casu cake/usd ustvaril kanal po katerem je potekalo nihanje cene. Zdaj trenutno je nekje na vrhu kanala, sicer to ni glavna meja. Glavna meja je nekoliko visje, pri priblizno 21.2 usd ce upostevamo zakljucek dnevne svece al pa vsaj 4 urne.


 cake/usd kanal

cake/usd kanal



update za cake/usd. Kot vidite, zaenkrat se je dobro izteklo, saj je cake spet reagiral na vrh kanala, kjer se je odbil navzdol, padel in se spet odbil gor pri spodnjem suportu narisanega kanala. Zdaj pa je tudi odvisno kaj bo bitcoin delal.

A to je PanCAKEswap?
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

Aquafriend ::

Ja, cake iz pancakeswap.

Aquafriend ::

 btc/usd

btc/usd



btc/usd kako kaze za kratkorocno? Na 4 urnem grafu je padel pod kratkorocno trendlinijo. Potem pa se je ustvaril nov kratkorocni padajoc trend, posevna crta navzdol. Ampak to niso toliko pomembne meje. Bolj pomembna je tista spodaj rjava pa potem tista bela crta pri nekje 40.800 usd do 41.000 usd priblizno.

Na cme futures grafu pa bo kmalu vikend (neverjetno, kot da bi bil prejsni vikend vceraj, predprejsni vikend pa predvcerisnem) meh, sej , cas itak ne obstaja, pravijo...

Zgodovina sprememb…

Daliborg ::

Aquafriend je izjavil:

Ja, cake iz pancakeswap.

Maš jaja. Moram priznat. PCS je tolk buggy da se ga izogibam vse naokoli.
Zdaj je pa porast ker je trend da za hodlanje dobivaš še drugo valuto in je njihov router tako vesel ker trejda z vsem drekam kar obstaja

Lp.
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

Motion ::

PersonaRuda je izjavil:

Dobil le delni odgovor od Lamborghinija. Cena Countacha bo okoli 3 milijone in naredili jih bodo nekaj čez 100 komadov. Sem jih vprašaj, če mi lahko enega šparajo do decembra 2021, pa je bil odgovor, da kdor prvi pride prvi melje. Sicer pa tak ni šans, da si do decembra 2021 naredim 3 milijone. Če mi sfali 20 jurjev, potem vzamem razliko na kredit do tega avta.



Mu manjka eno veliko krilo odzadi IMO. Coutach nemore bit brez spolerja.

kow ::

Aquafriend je izjavil:


lol, a trolas? Pa saj ni cudno, da ljudje niso srecni, ce za sreco potrebujejo 3 milijone? Guess what, sreca je zastojn, v tvojih mislih in obcutkih jo sam proizvajas.


Ko sreco ze skoraj dosezem, preberem kaksen tvoj tekst...

Mato989 ::

kow je izjavil:

Aquafriend je izjavil:


lol, a trolas? Pa saj ni cudno, da ljudje niso srecni, ce za sreco potrebujejo 3 milijone? Guess what, sreca je zastojn, v tvojih mislih in obcutkih jo sam proizvajas.


Ko sreco ze skoraj dosezem, preberem kaksen tvoj tekst...


:))
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

uvodV?? ::

Aquafriend je izjavil:

 btc/usd

btc/usd



btc/usd kako kaze za kratkorocno? Na 4 urnem grafu je padel pod kratkorocno trendlinijo. Potem pa se je ustvaril nov kratkorocni padajoc trend, posevna crta navzdol. Ampak to niso toliko pomembne meje. Bolj pomembna je tista spodaj rjava pa potem tista bela crta pri nekje 40.800 usd do 41.000 usd priblizno.

Na cme futures grafu pa bo kmalu vikend (neverjetno, kot da bi bil prejsni vikend vceraj, predprejsni vikend pa predvcerisnem) meh, sej , cas itak ne obstaja, pravijo...


Še vedno vrjamete v te črte? :))

Kodrnusa ::

A kdo ve zakaj je na Binancah suspended trading?

Slayer69 ::

Kodrnusa je izjavil:

A kdo ve zakaj je na Binancah suspended trading?


https://www.binance.com/en/support/anno...

Aquafriend ::

Še vedno vrjamete v te črte?

V crte se ne verjame. So le pripomocek, ki ti pomaga sledit novim in starim trendom. Pomagajo ti, da zaznas morebitno spremembo trenda. Trend is your friend.

novi 123 ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: novi 123 ()

kow ::

Poznam. Spoznal sem nekaj 100ms zatem, ko sem odprl link in je bioloski racunalnik na mojem vratu, sprocesiral tekst.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

Aquafriend ::

 cake/usd

cake/usd



crte, crte :)
cake/usd update spet. Aja, binance trgovanje spet dela, da boste lahk slotehovci trejdal. Crte so pokazale, da se zmeraj cake dela slalom v tem narisanem kanalu. Sicer ima potencialno se kak procent lufta, ampak v glavnem dosegel je prvo crto, pa se mal nad tem, skoraj prisel do vrha kanala. Zgoraj nad kanalom pa je se ena meja od prej, ki predstavja prejsni lokalni vrh (dnevna sveca). Priblizno od 21.2 usd do 21.5 usd (4h). Ni pa nujno, da jo bo zdaj dosegel, ker je zdaj nekje pri vrhu kanala, bomo videli. Uposteva se zakljucek dnevne ali pa vsaj 4 urne svece nad tisto mejo zgoraj.

Zgodovina sprememb…

novi 123 ::

A prav razumem, da gre za izdajo delnic družbe, ki vodi ETH?

kow ::

Narobe razumes. Prvo si razjazni oz. nam kaj je ETH. Analiticno, kot da bi pisal racunalniku. Da vidimo, ce karkoli razumes.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

IgorCardanof ::

kow je kar strog :D

Senior Dev ::

Če bi bil prisiljen ugibat, bi rekel da danes prebijamo 50k. Že veste kako boste porabili visoke donose?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

novi 123 ::

kow: ETH je lahko marsikaj, mogoče bo kdaj v prihodnje tudi "luk i voda".
Zaenkrat pa je sredstvo za donose. Kako dolgo, kakšne.... tega tukaj ne ve nihče.
Zaželjena pa je kakšna tvoja modra misel na to temo (da slišimo kaj novega).

kow ::

Ti bom pomagal. ETH je 3 črkovna kratica za Ethereum. Ponavadi mislimo na protokol s tem imenom. Sredstvo za donos pa je lahk tud tvoja mama.
Nadaljujeva z razclenjevanjem tvojega vprasanja?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

IgorCardanof ::

Kow, zakaj si tako nastrojen danes, ko pa ti vse leti tako gor?

BTW, če nisi all in v kriptu trenutno, si zaslužiš delat v fabrki za 900 neto na mesec do konca življenja.

Zgodovina sprememb…

kow ::

Nisem all in v kriptu. Mam tud Cinkarno.

Pozabil sem pripisati: "Never go full retard."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

vaščan ::

Tacajt ko vi gledate bitcoin men ADA raste :)

IgorCardanof ::

Danes Charles pove nove obljube svojemu kultu.

Leko ::

vaščan je izjavil:

Tacajt ko vi gledate bitcoin men ADA raste :)

Do kam bo šla ADA v temu bullu. Kdaj je ven za pobrat.

seniorman ::

Zdaj, hitro prodaj predno pade.

vaščan ::

Jaz mam namen počakat s ADA do konca septembra upam da traja bull do takrat da se bo lepo počasi dvigal. Če rata po planih lahko ADA pride do 5dolarjev. Če pa nekako po čudežu bull potegne v december je možno tud 10dolarjev. Je pa fino vsaj vložek enkrat vmes med bullom vn potegnit

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vaščan ()

vaščan ::

Jaz sem šel 90% v ada 10% ostalo upam, da se mi obnese.

seniorman ::

A še niste slišal za buy the rumour sell the news, zdaj se ADA prodaja, ne kupuje.
««
712 / 1491
»»