» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
711 / 1491
»»

Aquafriend ::

IgorCardanof je izjavil:

Aqua, glede na to, da si beast trejder in si zmozen sluzit milijonske zneske, do denarja ti pa ni, si kaj razmisljal, da bi trejdal in delal milijone, zasluzen denar pa dajal v dobrodelne namene?

ni tako enostavno, kot se ti morda zdi. Na grafih zgleda simpl. Vsak lahko narise nekaj crt in potem izpade "strokovnjak". Nisem strokovnjak. Sicer pa kdo ne pravi, da nisem kdaj pa kdaj doniral? Sej je lustno zasluzit kak denar ampak to ne sme biti prioriteta, ker se je bolje osredotocit na bolj pomembneih stvari v lajfu. Moj cilj ni biti bogat. Boljse se je fokusirat na druge stvari. Ce si skromen in zivis asketsko zivljenje, je s tem vecja moznost, da napredujes na drugih podrocjih, ki so po mojem mnenju dost bolj zanimivi kot pa minljive materialne dobrine.

Zgodovina sprememb…

chaddicus ::

A je tle kak eth rudar k ma kako mnenje kaj bo z Raven coinom ko eth prešalta na Eth2/POS?
Glede na to da zdaj opazam da se rudarjenje raven coina zvisuje zanimanja...
Nekej ga hodlam just in case?

Senior Dev ::

RVN gre moon, to je jasno. Dokler gre gor se naročajo avtomobili vsak dan.

Od danes nižje kazni za prehitro vožnjo, višje za telefoniranje


Gremo na dirke!
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Zgodovina sprememb…

IgorCardanof ::

Senior, pa se davek na luksuzne avtomobile so ti znizal lansko leto. Vse ti gre tko kot hocs. Cestitke, sem ti malo folz :D

Zgodovina sprememb…

Senior Dev ::

perci je izjavil:

To si zdej tko napisal, kot da je to v tej temi nekaj posebnega.

A si ti vstopil nazaj notri v BTC pri 27k?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Kripto ::

Lennzi je izjavil:

Mato989 je 25. maj 2021 ob 12:37 izjavil:

Jasno je da če se sveča ali 2 ne zaključita nad 40k (po možnosti vsaj 8h sveča) bomo težmko imeli uptrend in ne verjamem tem rallyem


Še vedno smo v bull-u, imamo korekcijo. Nad 40k bomo že prišli. Nekje do 45,46k. Mogoče celo 50k, potem pa drop proti 12k. Potembomo pa počasi gledali proti nakupu

Kriptobog je zadel v nulo mato989. Pripravi usdc za nakup, še prej pa za short.

Jeff bo prišel na svoj račun. On že od lani govori, da bomo ovce ostrižene.



Tehnično smo v bullu dokler je nad 30k. Se pridružujem tvojemu mnenju. 45-47k, morda celo 50k. Dlje ko se giblje v tem razponu 30-40k vse močnejša bo gravitacija proti 20k in nižje kar pomeni drop, bear trend...

Money is mindset!

bozicek ::

chaddicus je izjavil:

A je tle kak eth rudar k ma kako mnenje kaj bo z Raven coinom ko eth prešalta na Eth2/POS?
Glede na to da zdaj opazam da se rudarjenje raven coina zvisuje zanimanja...
Nekej ga hodlam just in case?

Nič ne bo...Po moje...
Raven so napovedovali že Januarja da je teh shiet po ETH...pa ni bilo nič...
Osebno ga ne maram ker KAwpow totalno obremeni grafično
Kot sem že dejal...Ergo
Meni je žal da nisem že decembra preklopil iz Eth na Ergo...bi imel 10x več sedaj
Darila letos samo za poredne

Aquafriend ::

edit, pomota, gre za star clanek, lol

Zgodovina sprememb…

GupeM ::

Aquafriend je izjavil:

Aquafriend je izjavil:

Ima kdo kripto kovanc? Sanjaj, da imas krila, sanjaj, da letis. Sanjaj, da lahko na luno se spustis. Sanjaj, da imas krila, sanjaj da zelis, sanjaj da ce hoces, si sreco ulovis.

Ali moderatorji, ki pisejo novice, berejo kripto temo? Zdaj po nekljucju nov clanek o luni, o tem kako je dobro pogledat v nebo, videti ostanke meteorjev?
https://slo-tech.com/novice/t769693#crta

Ja? Naj te razočaram. Čaka vas težka zima. Nekaj bo sicer snega, ampak bo tudi covid. Smučišča bi končno lahko normalno obratovala, ker bo snega dovolj, vendar bo obvezno imeti negativen test. Nekaj časa bodo žičnice celo ustavljene. Spomladi dobite cepivo. Na začetku poletja bo že lepo kazalo, potem pa proti koncu julija in začetek avgusta vedno slabše. Slovenija bo sicer na OI igrah dobila 5 medalj (3 zlate), ampak košarkaši bodo na žalost osvojili 4. mesto. Aja, pa Pogačar bo dobil Tour de France. To so glavni dogodki, ki se ti bojo zgodili do 10. avgusta 2021.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

Mato989 ::

Kripto je izjavil:

Lennzi je izjavil:

Mato989 je 25. maj 2021 ob 12:37 izjavil:

Jasno je da če se sveča ali 2 ne zaključita nad 40k (po možnosti vsaj 8h sveča) bomo težmko imeli uptrend in ne verjamem tem rallyem


Še vedno smo v bull-u, imamo korekcijo. Nad 40k bomo že prišli. Nekje do 45,46k. Mogoče celo 50k, potem pa drop proti 12k. Potembomo pa počasi gledali proti nakupu

Kriptobog je zadel v nulo mato989. Pripravi usdc za nakup, še prej pa za short.

Jeff bo prišel na svoj račun. On že od lani govori, da bomo ovce ostrižene.



Tehnično smo v bullu dokler je nad 30k. Se pridružujem tvojemu mnenju. 45-47k, morda celo 50k. Dlje ko se giblje v tem razponu 30-40k vse močnejša bo gravitacija proti 20k in nižje kar pomeni drop, bear trend...



Ne razumem kako je lahko padec za >50%bull run...

Si predstavljaš da bi index S&P rekel da je padel za 55% kot BTC in da so v bikovskem trendu?

To je absurdno
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Aquafriend ::

 cake/usd

cake/usd


 cake/usd bolj podrobno

cake/usd bolj podrobno



cake/usd, kot zanimivost, na prvem grafu narisan cake/usd bolj dolgorocni pogled, na drugem grafu pa je bolj podrobno za kratkorocen pogled. Kot vidimo, je v zadnjem casu cake/usd ustvaril kanal po katerem je potekalo nihanje cene. Zdaj trenutno je nekje na vrhu kanala, sicer to ni glavna meja. Glavna meja je nekoliko visje, pri priblizno 21.2 usd ce upostevamo zakljucek dnevne svece al pa vsaj 4 urne. Sicer pa nekateri ze poznate to kriptovaluto kot poslastico za stejkanje na pancake?

Zgodovina sprememb…

IgorCardanof ::

Mato989 je izjavil:

Kripto je izjavil:

Lennzi je izjavil:

Mato989 je 25. maj 2021 ob 12:37 izjavil:

Jasno je da če se sveča ali 2 ne zaključita nad 40k (po možnosti vsaj 8h sveča) bomo težmko imeli uptrend in ne verjamem tem rallyem


Še vedno smo v bull-u, imamo korekcijo. Nad 40k bomo že prišli. Nekje do 45,46k. Mogoče celo 50k, potem pa drop proti 12k. Potembomo pa počasi gledali proti nakupu

Kriptobog je zadel v nulo mato989. Pripravi usdc za nakup, še prej pa za short.

Jeff bo prišel na svoj račun. On že od lani govori, da bomo ovce ostrižene.



Tehnično smo v bullu dokler je nad 30k. Se pridružujem tvojemu mnenju. 45-47k, morda celo 50k. Dlje ko se giblje v tem razponu 30-40k vse močnejša bo gravitacija proti 20k in nižje kar pomeni drop, bear trend...



Ne razumem kako je lahko padec za >50%bull run...

Si predstavljaš da bi index S&P rekel da je padel za 55% kot BTC in da so v bikovskem trendu?

To je absurdno


V kriptu 50% korekcija ni nič takega. V mojih očeh smo v bullrunu od leta 2010. To je vse subjektivno in odvisno od tega, na kakšni skali gledamo. Na 1 minutni smo mogoče v hudem bearu, v 1 letni pa zagotovo v največjem bullu.

Senior Dev ::

Mato989 ni šel allin v BTC in ETH. Mislim da mu je iz dneva v dan bolj žal pri tem biku.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Kripto ::

Mato989 je izjavil:

Kripto je izjavil:

Lennzi je izjavil:

Mato989 je 25. maj 2021 ob 12:37 izjavil:

Jasno je da če se sveča ali 2 ne zaključita nad 40k (po možnosti vsaj 8h sveča) bomo težmko imeli uptrend in ne verjamem tem rallyem


Še vedno smo v bull-u, imamo korekcijo. Nad 40k bomo že prišli. Nekje do 45,46k. Mogoče celo 50k, potem pa drop proti 12k. Potembomo pa počasi gledali proti nakupu

Kriptobog je zadel v nulo mato989. Pripravi usdc za nakup, še prej pa za short.

Jeff bo prišel na svoj račun. On že od lani govori, da bomo ovce ostrižene.



Tehnično smo v bullu dokler je nad 30k. Se pridružujem tvojemu mnenju. 45-47k, morda celo 50k. Dlje ko se giblje v tem razponu 30-40k vse močnejša bo gravitacija proti 20k in nižje kar pomeni drop, bear trend...



Ne razumem kako je lahko padec za >50%bull run...

Si predstavljaš da bi index S&P rekel da je padel za 55% kot BTC in da so v bikovskem trendu?

To je absurdno



S&P in kripto nista primerljiva...vsaj zame ne. Kripto trg je izrazita špekulacija zaenkrat. Zato je lahko tudi absurdno marsikaj, ampak to je realnost.

Money is mindset!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kripto ()

Telbanc ::

https://www.index.hr/vijesti/clanak/dog...

"HAKERI su ukrali oko 600 milijuna dolara u kriptovaluti s decentralizirane financijske platforme Poly Network. Radi se o najvećoj krađi u povijesti industrije.":D:))8-)
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

IgorCardanof ::

Kripto ni špekulacija. NFT kovanci kot so AXS, SAND in tako dalje imajo dejanski market in uporabno vrednost.

Kripto ::

IgorCardanof je izjavil:

Kripto ni špekulacija. NFT kovanci kot so AXS, SAND in tako dalje imajo dejanski market in uporabno vrednost.



Večina demanda ne izhaja iz demanda resnične uporabe ampak iz pričakovanja da bo višja cena.

Money is mindset!

Anney ::

Pred dnevi sem gledal Merlakov hotel, sam pa se danes jebem z odtokom. Kaj delam narobe?
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

IgorCardanof ::

Kripto je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Kripto ni špekulacija. NFT kovanci kot so AXS, SAND in tako dalje imajo dejanski market in uporabno vrednost.



Večina demanda ne izhaja iz demanda resnične uporabe ampak iz pričakovanja da bo višja cena.


Torej mi ti tu govoriš, da ljudje ne igrajo shitty spila, ker jih zanima in veseli, ampak zato ker hocjo zasluzit? In zato da gojijo neumne axije placujejo po stotine dolarjev.

Kripto ::

IgorCardanof je izjavil:

Kripto je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Kripto ni špekulacija. NFT kovanci kot so AXS, SAND in tako dalje imajo dejanski market in uporabno vrednost.



Večina demanda ne izhaja iz demanda resnične uporabe ampak iz pričakovanja da bo višja cena.


Torej mi ti tu govoriš, da ljudje ne igrajo shitty spila, ker jih zanima in veseli, ampak zato ker hocjo zasluzit? In zato da gojijo neumne axije placujejo po stotine dolarjev.


Govorim o tem, da gre za demand, ki je večinoma špekulativen in ima bolj malo veze z demandom, ki izvira iz demanda resnične uporabe. Zakaj se zdaj pumpa? Zaradi demanda resnične uporabe? Malo morgen.
Vsak ima svoje motive zakaj je vstopil v trgovanje. Večina je zaradi možnosti zaslužka. To ni nič novega.

Money is mindset!

IgorCardanof ::

Axs bo listan na Coinbase jutri. Takk da ocitno je adopcija. Ce bo jutri axs pod 100 dolarjev, bo to veliko razocaranje.

PrihajaNodi ::

IgorCardanof je izjavil:

Axs bo listan na Coinbase jutri. Takk da ocitno je adopcija. Ce bo jutri axs pod 100 dolarjev, bo to veliko razocaranje.

Lol poglej ta dildo, kam bibrad da se gre?

Ne pozabit pobrat profit
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Aquafriend ::

 theta/usd

theta/usd


 theta/btc

theta/btc



theta je trenutno nekje na resistance, v usd kot tudi razmerju z btc.

Zako ::

Hi,
mogoce veste kako lahko nakazem denar iz Binance accounta na TRR? Tezava je v britanskem TRR-ju, saj so ukinili nakazila na TRR iz Binance-a.

Hvala
Zako je zakon!!!

Mato989 ::

Zako je izjavil:

Hi,
mogoce veste kako lahko nakazem denar iz Binance accounta na TRR? Tezava je v britanskem TRR-ju, saj so ukinili nakazila na TRR iz Binance-a.

Hvala


Investiraj naprej... akumuliraj zdaj je priložnost.

Drugače pa z binance ne morš dvigovat zaenkrat... bo treba drugje
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

IgorCardanof ::

Od kje pa ta podatek, da ne mores dvigovat???

Mato989 ::

IgorCardanof je izjavil:

Od kje pa ta podatek, da ne mores dvigovat???



Od sepa withdrawal closure
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

energetik ::

IgorCardanof je izjavil:

Od kje pa ta podatek, da ne mores dvigovat???
Ja klikni fiat withdrawal pa si preberi.
Je pa to po mojem nedopustno s strani Binance, niso resni.

Motion ::

energetik je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Od kje pa ta podatek, da ne mores dvigovat???
Ja klikni fiat withdrawal pa si preberi.
Je pa to po mojem nedopustno s strani Binance, niso resni.

Ja nimajo kaj če so jim banke blokirale račune ki so jih uporabljali za SEPA.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

A. Smith ::

Mato989 je izjavil:

Zako je izjavil:

Hi,
mogoce veste kako lahko nakazem denar iz Binance accounta na TRR? Tezava je v britanskem TRR-ju, saj so ukinili nakazila na TRR iz Binance-a.

Hvala


Investiraj naprej... akumuliraj zdaj je priložnost.

Drugače pa z binance ne morš dvigovat zaenkrat... bo treba drugje


Hecno, podobno so za MtGox govorili. Tudi tam se ni dalo dvigat gotovine. Kdor posluje z Binance, naj dobro razmisli.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

amacar ::

Nakazilo iz Binance direkt na viso (vsaj Revolutovo) deluje bp, pa še brez provizije je trenutno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: amacar ()

Mato989 ::

A. Smith je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Zako je izjavil:

Hi,
mogoce veste kako lahko nakazem denar iz Binance accounta na TRR? Tezava je v britanskem TRR-ju, saj so ukinili nakazila na TRR iz Binance-a.

Hvala


Investiraj naprej... akumuliraj zdaj je priložnost.

Drugače pa z binance ne morš dvigovat zaenkrat... bo treba drugje


Hecno, podobno so za MtGox govorili. Tudi tam se ni dalo dvigat gotovine. Kdor posluje z Binance, naj dobro razmisli.



Velika razlika... Mtgox je nekaj cist znj... Binance so pac skenslale uk banke in urejajo naprej

Mas withdrawal na revolut ipd... Sepa trenutno pac ne deluje
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

mr_chai ::

Mi smo nori na POLY!

IgorCardanof ::

energetik je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Od kje pa ta podatek, da ne mores dvigovat???
Ja klikni fiat withdrawal pa si preberi.
Je pa to po mojem nedopustno s strani Binance, niso resni.


Joj semi pozna, da v kriptu samo izgubljam in nikoli ne delam withdrawalov ... :8)

PrihajaNodi ::

Upam na korekcijo med 30 - 50%. Profit se vedno pobere
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Senior Dev ::

Upam da danes prebijamo 50k. Ko si enkrat allin ti je pomembno samo da gre gor. Ves nov zaslužen denar gre direkt v kripto že zadnje tri mesece in dokler bomo v bullu gre notri 120% zaslužka.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

energetik ::

IgorCardanof je izjavil:

energetik je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Od kje pa ta podatek, da ne mores dvigovat???
Ja klikni fiat withdrawal pa si preberi.
Je pa to po mojem nedopustno s strani Binance, niso resni.


Joj semi pozna, da v kriptu samo izgubljam in nikoli ne delam withdrawalov ... :8)
Saj jaz tudi nikoli ne withdrawam, ker sem dal notri samo tisto, kar mislim v kripto svaljkat vsaj 10let ali do lambota. Je pa beden občutek, če toliko časa ne poštimajo SEPA, nimamo vsi Vise.
Sicer dokler je na voljo varianta XRP-Bitstamp-EUR-SEPA ni panike.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

Mato989 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Upam na korekcijo med 30 - 50%. Profit se vedno pobere


Jaz samo upam da MINO pobere na 0 ostalo pa +30% =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

:D mina mi je dost prnesla. Zdej cakam tiste rdece svece. -30% do -50%. Tole je ze mal borring

Ti si itak u usdt ju
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

mr_chai ::

Pri teh dnevnih premikih, SeniorDev vsak dan naroči novo Dacio. Tovarna v Romuniji je zaradi njega trenutno na 100% zmogljivosti.

PrihajaNodi je izjavil:

:D mina mi je dost prnesla. Zdej cakam tiste rdece svece. -30% do -50%. Tole je ze mal borring

Ti si itak u usdt ju


pametni Mino hodlajo, še bl pametni pa stejkamo. Se vidmo čez tri leta. Žiu..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mr_chai ()

PrihajaNodi ::

Tisti rewardi od mine so bolj slabi glede na fakt da vsak dan dumpajo 100.000 kovancev. Aja, pa ne pozabit da je coinlist nekaterim pri withdrwals dal 2x tega kar so imeli tako da so vceraj ustavili trgovanje.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

mr_chai ::

PrihajaNodi je izjavil:

Tisti rewardi od mine so bolj slabi glede na fakt da vsak dan dumpajo 100.000 kovancev. Aja, pa ne pozabit da je coinlist nekaterim pri withdrwals dal 2x tega kar so imeli tako da so vceraj ustavili trgovanje.


Ni ne vem kaj, ni pa spet tok slabo. Na mesec dobim cca tolk kokr če bi 1-sobno stanovanje oddajal v Ljubljani. Mina je še vedno najboljši načina za oddajanje stanovanja, brez stanovanja. One simple trick. Flat owners hate me... Mina to the moon!

fx3zRejSz0cS ::

Kaj sploh je ta Mina?

PrihajaNodi ::

Kovanec na katerega cakas 1 uro za prenos
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PrihajaNodi ::

In gremo dol. upam da do 30 ali 25k, tud 20 k je ok. Dobicke upam da ste vnovcili
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

sloxl8 ::

Ah, dej ga no lom't. A zdaj boš pa vsakič, ko pade za 2.17%, napovedoval katastrofo. Že večje padce smo videli, pa ni bilo nič iz tega.

IgorCardanof ::

No prosim naj se bitcoin ne sesede danes in jutri. Sem sel v coinbase play in za maksimalno efektivnost mora biti ostati stabilen.

PrihajaNodi ::

sloxl8 je izjavil:

Ah, dej ga no lom't. A zdaj boš pa vsakič, ko pade za 2.17%, napovedoval katastrofo. Že večje padce smo videli, pa ni bilo nič iz tega.


Vsak ima svoje. Eni racunamo da pade, drugi pa mislijo da bo rastel v neskoncnost. Pri teh cenah ne kupim nic.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kow ::

Dajmo en ornk dip, jst bi rebuyal, kar sem prodal.

sloxl8 ::

PrihajaNodi je izjavil:

sloxl8 je izjavil:

Ah, dej ga no lom't. A zdaj boš pa vsakič, ko pade za 2.17%, napovedoval katastrofo. Že večje padce smo videli, pa ni bilo nič iz tega.


Vsak ima svoje. Eni racunamo da pade, drugi pa mislijo da bo rastel v neskoncnost. Pri teh cenah ne kupim nic.

Počakaj do 100k, pa boš potem kupoval.
««
711 / 1491
»»