» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
656 / 1441
»»

Kripto ::

Spet se kreira lep bull trap, za striženje pred poletjem :D:))

Money is mindset!

endelin ::

Kripto je izjavil:

Spet se kreira lep bull trap, za striženje pred poletjem :D:))

To od aprila naprej je bear trap>:D

Senior Dev ::

Kripto je izjavil:

Spet se kreira lep bull trap, za striženje pred poletjem :D:))

To je zdaj priložnost da se mastno zasluži. Odpiram virtualni short in long istočasno. Se vidimo v penziji, zgube! :))
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Mr.B ::

Jaz vam predlagam da preberete vse ugibanja in blodnje v temi iz prejšnega padca. Morda potem ne boste iste bedarije govorili in razlagali. Prdlagam da si malo pogledate delniške trge.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

IgorCardanof ::

Zelo pametna poteza Senior! Podobno kot marsikateri kripto influencer, ki napove obadva dogodka, čez 2 meseca se eden zgodi in takrat imajo tistega pinnanega na vrhu, kako so dobro napovedali:)

Senior Dev ::

Ajmo, gremo zdaj notri v piramidni sistem, vsi. Razložite sorodnikom da gre tole samo gor ker je izmišljenih kovancev omejeno število in da po matomatiki praktično nemoreš popušit vložka. Tukaj gre za jasno winwin situacijo in težko izgubiš. Ni pa seveda nemogoče zgubit pare. Danes sem zelo bullish navdihnjen, beri optimistično orientirano naravnano nastrojen.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

spegli ::

Lepo je BTC potegnil. 4h RSI je še vedno dober indikator. En je pisal o FX. Letos ga je skoraj nemogoče trejdat. Majo neke nove algote zgleda. Naj ne pridejo še v kripto madona.

Kripto ::

Senior Dev je izjavil:

Kripto je izjavil:

Spet se kreira lep bull trap, za striženje pred poletjem :D:))

To je zdaj priložnost da se mastno zasluži. Odpiram virtualni short in long istočasno. Se vidimo v penziji, zgube! :))



S tem se strinjam, seveda pod pogojem da tudi prodaš.

Money is mindset!

endelin ::

Jaz grem v nevtralno pozicijo.

Zezz ::

China's Qinghai Province Has Ordered All Crypto Miners to Shut Down

gandolfino ::

Zezz je izjavil:

China's Qinghai Province Has Ordered All Crypto Miners to Shut Down


Ka maš to en fejk njuz lol
Nič se ne pozna na btc ceni:))

A. Smith ::

https://www.coindesk.com/chinas-qinghai...

https://finance.yahoo.com/news/china-qi...

Ne bi rekel, da gre za fake news. Ampak ta zadeva spada v kontekst Kitajskih najav pred dvema tednoma in mislim, da je trg nanjo že odreagiral. Sicer pa BTC zaradi tega, ker bodo kitajci manj rudarili, nič ne nastrada. Pravzaprav so bile nedavno pripombe, da je preveč rudarske moči na kitajskem in bi znala tamkajšnja partija rudarje na kitajskih tleh izkoristiti za prevzem vpliva nad bitcon omrežjem. No, ena bojazen manj.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

Zezz ::

To je šele začetek, Kitajci konc leta uvedejo digitalni Yuan, trenutno je v testni dobi v par največjih mestih. Rusi začnejo testirat konc leta, Ameri tud. Noben nebo trpel konkurence

Conini ::

gandolfino je izjavil:

Zezz je izjavil:

China's Qinghai Province Has Ordered All Crypto Miners to Shut Down


Ka maš to en fejk njuz lol
Nič se ne pozna na btc ceni:))


Tle večina nocoiner clueless noobov misli, da se narudari manj BTCjev, če se hashrate zniža. :))

Zezz je izjavil:

To je šele začetek, Kitajci konc leta uvedejo digitalni Yuan, trenutno je v testni dobi v par največjih mestih. Rusi začnejo testirat konc leta, Ameri tud. Noben nebo trpel konkurence


In še ena od cluless nooba, k ne zastopi, da vsi ti digitalni ali pa analogni yuani, dolarji niso harcappani in v nobenem primeru ne morejo biti konkuranca bitcoinu kot hardcappani valuti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Conini ()

Zezz ::

Najbolj smešno in bizarno je da je nek El Salvador novica ki je pognala trenutno ceno kar močno navzgor :)

Conini ::

Zezz je izjavil:

Najbolj smešno in bizarno je da je nek El Salvador novica ki je pognala trenutno ceno kar močno navzgor :)


Anede.. le zakaj, le zakaj?? :))

Zezz ::

Konkurenca v smislu samo partija in nihče drug.

endelin ::

Že pada

Zezz ::

Ne še zna pa dons ponoč

gandolfino ::

endelin je izjavil:

Že pada


Ja tvoja erekcija

Conini ::

Zezz je izjavil:

Konkurenca v smislu samo partija in nihče drug.


Pa zakaj ti misliš, da je Kitajska tle sploh kaj pomembna? Ker ni.
Market cap BTCja je trenutno $680 mrd. Trguje se le z malim delom bticoinov, ki ceno pošiljajo sunkovito gor/dol. En El Salvadro ima $50 mrd BDPja, kar ni tako malo.

Kaj pa če BTC sprejme na primer ena Brazilija s $1500 mrd BDPja. A je treba res povedat, kakšen vpliv bi to imelo na ceno BTCja?? Komot smo na $200-$300k.

Kripto ::

Zezz je izjavil:

To je šele začetek, Kitajci konc leta uvedejo digitalni Yuan, trenutno je v testni dobi v par največjih mestih. Rusi začnejo testirat konc leta, Ameri tud. Noben nebo trpel konkurence



In kaj ima to veze z nacionalnimi valutami v digitalni obliki? Tukaj se meša nacionalne valute, ki bodo poleg papirne oblike tudi v digitalni obliki (CBDC) in kriptovalute, ki so na trgu. Bodo manj printali v papirni obliki in več v digitalni obliki. A bo kdo zaradi tega kupoval digitalne yuane, rublje...namesto BTC, ETH, XRP...?

Money is mindset!

Mr.B ::

Conini je izjavil:

Zezz je izjavil:

Konkurenca v smislu samo partija in nihče drug.


Pa zakaj ti misliš, da je Kitajska tle sploh kaj pomembna? Ker ni.
Market cap BTCja je trenutno $680 mrd. Trguje se le z malim delom bticoinov, ki ceno pošiljajo sunkovito gor/dol. En El Salvadro ima $50 mrd BDPja, kar ni tako malo.

Kaj pa če BTC sprejme na primer ena Brazilija s $1500 mrd BDPja. A je treba res povedat, kakšen vpliv bi to imelo na ceno BTCja?? Komot smo na $200-$300k.

In kaj mi cena btc-ja pomaga ko grem kupit eno zemlo ?
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Conini ::

Kripto je izjavil:

In kaj ima to veze z nacionalnimi valutami v digitalni obliki?


Nič nima veze. Pač Zezz je en clueless noob.

Zezz ::

Kitajska je še zelo pomembna, ZDA, EU bodo sledile ker nihče nebo hotel zaostajat za konkurenco. Mcap ni nek indikator ker se lahko prepolovi v parih dnevih. Float so trenutno večinoma trejderji, ko bo inštitucijam rečeno da je igre konec bo konec. El Salvador je najbolj mafijska država v Ameriki ki je pod kontrolo MS-13 in 18 street gang, kripto pa idealen za pranje in prenos denarja,šverc migrantov itd.

Colonial pipeline je bil samo začetek, zna bit še kakšen primer izsiljevanja in kvazi hekerjev iz Rusije potem bo to izgovor za še strožjo kripto regulacijo in sankcije Rusiji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zezz ()

gandolfino ::

Borut viden na Golici kako brezkrbno pohajkuje med cvetočimi narcisami; očitno ded nabira moči pred nadaljevanjem bullruna jeseni8-)

Zgodovina sprememb…

Zezz ::

Conini je izjavil:

Kripto je izjavil:

In kaj ima to veze z nacionalnimi valutami v digitalni obliki?


Nič nima veze. Pač Zezz je en clueless noob.

Ja noob sem bil pred tremi meseci ko sem rekel pri 60k da je bulla konec.Tud takrat sem bil provokator, trol ipd.

Conini ::

Zezz je izjavil:

Kitajska je še zelo pomembna, ZDA, EU bodo sledile ker nihče nebo hotel zaostajat za konkurenco.


Zaostajat v čem? Še enkrat.. BTC je harcappan na 21M, papirnatih ali digitalnih dolarjev je lahko nešteto. Kaj ti zaboga ni jasno?? 8-O

Mcap ni nek indikator ker se lahko prepolovi v parih dnevih.

Saj manjši kot je, hitreje ob taki novici ekplodira.. navzgor.

ko bo inštitucijam rečeno da je igre konec bo konec.


Ej, politiki imajo kriptovalute. Otroci od politkov imajo kriptovalute. Kdo bo komu kaj rekel??
To je lahko samo na Kitajskem, ker se po eni strani bojijo odtoka kapitala iz države, po drugi strani pa jim digitalni yuan zagotovalja še dodaten nadzor nad državljani.

El Salvador je najbolj mafijska država v Ameriki ki je pod kontrolo MS-13 in 18 street gang, kripto pa idealen za pranje in prenos denarja,šverc migrantov itd.


Bitcoin je super ja, ker so transakcije javne. Do lastnikov walletov pa v večini primerov lahko tudi prideš.

SuperG ::

Južna in srednja amerika bo slej ko prej prevzela kripto. Mislim da so migranti, sploh južno američani (venezuelci) eni redkih ki dejansko uporabljajo kripto, namreč zdomci domov pošiljajo denar v kriptovalutah ker je hitreje kot preko banke in manj feejev. Pa še njihove domače valute znajo bit nestabilne tako da za njih je kripto uporabna zadeva.

Glede digitalnih nacionalnih valut pa ne tega mešat s kriptom. Digitalni 1 yuan bo enako fizičnem 1 yuanu. Sicer pa a nimamo že digitalnega denarja ko odpreš spletno banko?

Če se eksperiment v salvadorju izkaže mu znajo hitro slediti še ostale države, predvsem manj razvite. Zanimivo bo videti tudi cardano projekt v etiopiji in tanzaniji. Kokr sem gledal velika večina ljudi v etiopiji in tanzaniji še slišala ni za cardano tako da take novice in debate se bolj ko ne šilajo v kripto krogih,kar pa ni nujno slaba stvar, lahko smo še zelo zgodaj. Ko bodo plemena v etiopiji v jamah ob tabornem ognju zacela govoriti o kriptu in cardanu bo že prepozno za lep zaslužek.

Sicer pa ne mešati btc=store of value, za transakcije pride v upoštev xrp ali nano. Z btc se nesplača na kavico ali v šoping it.

Conini ::

Zezz je izjavil:

Conini je izjavil:

Kripto je izjavil:

In kaj ima to veze z nacionalnimi valutami v digitalni obliki?


Nič nima veze. Pač Zezz je en clueless noob.

Ja noob sem bil pred tremi meseci ko sem rekel pri 60k da je bulla konec.Tud takrat sem bil provokator, trol ipd.


ti napoveduješ padec BTCja in konec bula vsak teden...



PS: Bula ni konec. Tko za info.

IL_DIAVOLO ::

gandolfino je izjavil:

Borut viden na Golici kako brezkrbno pohajkuje med cvetočimi narcisami; očitno ded nabira moči pred nadaljevanjem bullruna jeseni8-)



hahaha dobra :D
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zezz ::

Lej se slišva spet čez tri mesce zdej si pa zapomn kaj sem ti reku.

Conini ::

Zezz je izjavil:

Lej se slišva spet čez tri mesce zdej si pa zapomn kaj sem ti reku.


Pa kaj mene briga kaj en cluless noob misli? Tebi osnove niso jasne. Kaj sploh počneš v tej temi?

Kripto ::

Zezz je izjavil:

Kitajska je še zelo pomembna, ZDA, EU bodo sledile ker nihče nebo hotel zaostajat za konkurenco. Mcap ni nek indikator ker se lahko prepolovi v parih dnevih. Float so trenutno večinoma trejderji, ko bo inštitucijam rečeno da je igre konec bo konec. El Salvador je najbolj mafijska država v Ameriki ki je pod kontrolo MS-13 in 18 street gang, kripto pa idealen za pranje in prenos denarja,šverc migrantov itd.



Digitalni yuan, digitalni dolar... ali papirnati yuan, papirnati dolar... nobene razlike, samo druga tehnologija.

Money is mindset!

gandolfino ::

Zezz je izjavil:

Lej se slišva spet čez tri mesce zdej si pa zapomn kaj sem ti reku.


@RemindMe_OfThis September 9th, 2021

Aye aye, captain! Reminder set for Wed Sept 9 2021 at 12:00:00 GMT+0000. Reply "cancel" to cancel this reminder.

Zezz ::

Conini je izjavil:

Zezz je izjavil:

Lej se slišva spet čez tri mesce zdej si pa zapomn kaj sem ti reku.


Pa kaj mene briga kaj en cluless noob misli? Tebi osnove niso jasne. Kaj sploh počneš v tej temi?

Kaj ti počneš v tej temi? Ti si se zakaču name ne jaz nate.

IL_DIAVOLO ::

Trolli in folk z resnimi vložki. What could go wrong?
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

xgeorgex ::

Zjutraj kupil, zvečer prodal... 12%.. Zanima me pa v kaj pretvarjate ko prodate BTC?

Conini ::

Zezz je izjavil:

Kaj ti počneš v tej temi? Ti si se zakaču name ne jaz nate.


V napačni temi si. Najdi si temo (ali si jo pa odpri), kjer boš spoznaval osnove kriptovalut. S temi debilizmi nekaj postov zgoraj samo smetiš tole temo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Zezz ()

gandolfino ::

Zezz je izjavil:

Conini je izjavil:

Zezz je izjavil:

Lej se slišva spet čez tri mesce zdej si pa zapomn kaj sem ti reku.


Pa kaj mene briga kaj en cluless noob misli? Tebi osnove niso jasne. Kaj sploh počneš v tej temi?

Kaj ti počneš v tej temi? Ti si se zakaču name ne jaz nate.


Hey You, Pikachu! Si se zakaču Pikaču? Got you Pikachu!

Zezz ::

gandolfino je izjavil:

Zezz je izjavil:

Conini je izjavil:

Zezz je izjavil:

Lej se slišva spet čez tri mesce zdej si pa zapomn kaj sem ti reku.


Pa kaj mene briga kaj en cluless noob misli? Tebi osnove niso jasne. Kaj sploh počneš v tej temi?

Kaj ti počneš v tej temi? Ti si se zakaču name ne jaz nate.


Hey You, Pikachu! Si se zakaču Pikaču? Got you Pikachu!

Ka sta vidva dvojčka? :) Lejta to je tem o kriptu in vsak lahko pove svoje mnenje pa če vama e všeč al pa ne.

Conini je izjavil:

Zezz je izjavil:

Kaj ti počneš v tej temi? Ti si se zakaču name ne jaz nate.


V napačni temi si. Najdi si temo (ali si jo pa odpri), kjer boš spoznaval osnove kriptovalut. S temi debilizmi nekaj postov zgoraj samo smetiš tole temo.

Ja in debatiram samo o kriptu, in kdo si ti da mi boš govoril naj se speljem?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zezz ()

IL_DIAVOLO ::

Vsak lahko pove mnenje je precej relativno :)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Mr.B ::

Kripto je izjavil:

Zezz je izjavil:

Kitajska je še zelo pomembna, ZDA, EU bodo sledile ker nihče nebo hotel zaostajat za konkurenco. Mcap ni nek indikator ker se lahko prepolovi v parih dnevih. Float so trenutno večinoma trejderji, ko bo inštitucijam rečeno da je igre konec bo konec. El Salvador je najbolj mafijska država v Ameriki ki je pod kontrolo MS-13 in 18 street gang, kripto pa idealen za pranje in prenos denarja,šverc migrantov itd.



Digitalni yuan, digitalni dolar... ali papirnati yuan, papirnati dolar... nobene razlike, samo druga tehnologija.

Zanimivo, a zato ker s papirnim/digitalnim dolarjem kupujeü digitalno valuto, je le ta cudezno nekaj drugega.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Conini ::

xgeorgex je izjavil:

Zjutraj kupil, zvečer prodal... 12%.. Zanima me pa v kaj pretvarjate ko prodate BTC?


lohk se temu pridružiš:
https://twitter.com/ThinkingUSD/status/...

gandolfino ::

Mr.B je izjavil:

Kripto je izjavil:

Zezz je izjavil:

Kitajska je še zelo pomembna, ZDA, EU bodo sledile ker nihče nebo hotel zaostajat za konkurenco. Mcap ni nek indikator ker se lahko prepolovi v parih dnevih. Float so trenutno večinoma trejderji, ko bo inštitucijam rečeno da je igre konec bo konec. El Salvador je najbolj mafijska država v Ameriki ki je pod kontrolo MS-13 in 18 street gang, kripto pa idealen za pranje in prenos denarja,šverc migrantov itd.



Digitalni yuan, digitalni dolar... ali papirnati yuan, papirnati dolar... nobene razlike, samo druga tehnologija.

Zanimivo, a zato ker s papirnim/digitalnim dolarjem kupujeü digitalno valuto, je le ta cudezno nekaj drugega.


Ja btc je nekaj, fiat v neomejenih količinah + inflacija pa nekaj čisto drugega. Ne mi tega mešat no

Zgodovina sprememb…

Conini ::

Zezz je izjavil:

Ja in debatiram samo o kriptu, in kdo si ti da mi boš govoril naj se speljem?


10+ let kriptovalut, pa človek še vedno bere takšne in podobne neumnosti, ki si jih gor navedel.
Ej mene je sram, da nimaš pojma.

Zezz ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Vsak lahko pove mnenje je precej relativno :)

Torej tako da je samo tebi, in tistima dvema všeč?..zelo komi razmišljanje. Unadva verjetno bagholdata pa sta zdej mal živčna :)

Senior Dev ::

Lepo videt po dolgem času spet tako lepo rast. Vse v zelenem.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

IgorCardanof ::

Drugače je El Salvador znan kot ena držav z najvišjo stopnjo kriminala. Bomo videli kako uspešno bo država hendlala plačevanje z Bitcoinom in ali to sedaj pomeni, da bo prati denar za mafijo tam lažje.

Conini ::

Da vidmo, če bo Elon kaj pokomentiral:

««
656 / 1441
»»