» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
655 / 1452
»»

IL_DIAVOLO ::

Kripto ne bo nikoli propadel, propadel bo fiat.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

kamiKaZaA ::

Tudi možno. Vse opcije so možne od tega da prevlada, zavlada do tega, da čez noč propade. Jaz sem tukaj samo z namenom, da zaslužim kolikor se le da preden gre vse k vragom.

IgorCardanof ::

Kamikaza, glede na tvoje napovedi, smo še zmeraj točno po napovedih? Zadete vse točke?

strawman ::

Nič ne bo propadlo - ne fiat, ne kripto. Oboje ima svoje mesto.
Ni treba zmeraj razmišljat samo o absolutih.

PacificBlue ::

Res je. Zato obstaja numizmatika. Tisti papirnati evri, ki(če) jih imate danes v denarnici bodo nekoč vredni več. HODL!

kamiKaZaA ::

IgorCardanof je izjavil:

Kamikaza, glede na tvoje napovedi, smo še zmeraj točno po napovedih? Zadete vse točke?

Sem delal te dni analize. Leta 2017 smo ob istem času bili x2,6 od prejšnjega ATH. Na današnji dan pa smo "le" x1,6. Smo pa dosti hitreje prišli na x3 kot v prejšnjem ciklu in zato pomoje tudi taka malo bolj krvava korekcija kot v prejšnjem ciklu. Če še primerjamo prejšnje cikle: x4 od ATH prebijamo komaj v 1. polovici avgusta. Torej 80k bomo komaj avgusta 2021 prebili. In če smo danes na 32k, še imamo dobra 2 meseca časa, da prebijemo 80k in bo potem spet dokaj podobno kot v prejšnjem ciklu.

Še ta moja napoved 28. februarja 2021:

kamiKaZaA je izjavil:

... naj bo ta moja napoved še posebej, namseto v tistem dolgem komentarju, kjer je vsa razlaga :)

Torej moja nova napoved:
BTC 80k - v 1. polovici avgusta 2021

BTC 100k - v 1. polovici oktobra 2021

BTC 150k - v 1. polovici novembra 2021

BTC 200k - v 2. polovici novembra 2021

BTC 250k - v 1. tednu decembra 2021

BTC 300k - v 2. tednu decembra 2021

Novi BTC ATH - konec 2. tedna decembra 2021 (cca. 340k - 380k)


Tak, da brez panike, ...

IgorCardanof ::

Dobro si si postavil tole. Nisi hotel dat nobenih short term napovedi, tako da bomo moral počakat na konec avgusta, da vidimo kako dobro si naračunal tole :)

strawman ::

Problem teh samouresničljivih prerokb je, da jih ne vidiš samo ti, temveč tudi ljudje z veliko več pod palcem.
Pa če pogledaš iz primerjalnega vidika tvoja napoved trdi, da bo BTC market cap prišel iz 5% celotne kapitalizacije zlata na 55% v pol leta.

Zezz ::

BTC bo sigurno dosegel miljon, ampak takrat bo zarad hiperinflacije tud plača v desettisočih :D

Alien123 ::

Dečki, če bi radi malo zaslužili in imeli private whiteliste legit projektov.
https://discord.gg/sj4ZV8Kt

kamiKaZaA ::

IgorCardanof je izjavil:

Dobro si si postavil tole. Nisi hotel dat nobenih short term napovedi, tako da bomo moral počakat na konec avgusta, da vidimo kako dobro si naračunal tole :)

Sem dajal tudi short term napovedi, kjer sem dve ali tri zadel, vendar več kot 3 tudi zgrešil in imam več zgrešenih kot pravilnih "kratkih" napovedi. Sem pa napovedal "skoraj" pravilno dno (bottom) pri 3,5k za BTC, kateri še je potem padel na 3,2k. Torej 10% mi je manjkalo, da bi točno napovedal na "dolgi rok" dno. Zato tudi sedaj na "dolgi rok" napovedujem (kot sem takrat napovedoval za "dno" BTC), da bo BTC "od" "do" in ne točno napoved kot sem dal za "doseženo dno" 3,5k. Sam menim, da bo vrh pomoje med 340k - 380k za BTC decembra 2021 in takrat bo tudi počil balon...

Zgodovina sprememb…

Kripto mesi ::

To kar pišeš sploh niso napovedi, ti si samo preslikal prejšnji bullrun in misliš, da se bo zgodilo enako. Optimist :))

kamiKaZaA ::

Kripto mesi je izjavil:

To kar pišeš sploh niso napovedi, ti si samo preslikal prejšnji bullrun in misliš, da se bo zgodilo enako. Optimist :))

Če rečeš, da bo dno po poku balona pri 3,5k in je potem 3,2k medtem, ko so nekateri pisali da gremo pod 1k, je to dobra napoved, kdaj delati buyback. Isto sedaj pišem, da prebijamo 300k in še dal sem neko približno časovno okvirnico in je tudi to napoved, če nekateri pišejo, da smo vrh že dosegli, spet drugi, da bo vrh med 100k in 150k, ter bo sledil pok balona. Ti pa kakor hočeš. Dno sem skoraj zadel in upam, da bom tako uspešen tudi pri napovedi "vrha". Pa če to za tebe ni napoved in je nekaj čisto tretjega, je meni prav vseeno...

Kripto mesi ::

Itak, pa skycoin bo 50$ :)) Če postaviš 100 napovedi itak da boš eno zadel.

kamiKaZaA ::

Kripto mesi je izjavil:

Itak, pa skycoin bo 50$ :)) Če postaviš 100 napovedi itak da boš eno zadel.

SKY bo blizu 500$ čez pol leta.

Kdo je dal 100 napovedi? Cel čas pišem samo za dva kovanca napovedi...

maticb492 ::

kamiKaZaA je izjavil:

Kripto mesi je izjavil:

Itak, pa skycoin bo 50$ :)) Če postaviš 100 napovedi itak da boš eno zadel.

SKY bo blizu 500$ čez pol leta.

Kdo je dal 100 napovedi? Cel čas pišem samo za dva kovanca napovedi...



A ti kao resne napovedi daješ?

Torej coin, z 133 miljonv marketcapa naj bi šel x500 v roku 6 mescev? oz. da bo vreden cirka 50 miljard?
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

endelin ::

Vse je mogoče. Če SKY posvoji Bezos ali Billy lahko pride na 50mlrd usd

Kripto mesi ::

Ne bluzi, bo prej borut milijonar.

endelin ::

SuperKripto ::

Ej. Neki sem razmisljal o bitcoinu. A se je kdaj zgodilo, da bitcoin ni zapolnil gap na cme futures grafu? A ni en gap, ki caka spodaj ze kar nekaj casa? Ce ne zapolne gapa, bi to bilo prvic?

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

Kakob?:D
https://cryptopotato.com/most-expensive...

Ja
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

suhi ::

IgorCardanof je izjavil:

Sem delal te dni analize. Leta 2017 smo ob istem času bili x2,6 od prejšnjega ATH. Na današnji dan pa smo "le" x1,6. Smo pa dosti hitreje prišli na x3 kot v prejšnjem ciklu in zato pomoje tudi taka malo bolj krvava korekcija kot v prejšnjem ciklu. Če še primerjamo prejšnje cikle: x4 od ATH prebijamo komaj v 1. polovici avgusta. Torej 80k bomo komaj avgusta 2021 prebili. In če smo danes na 32k, še imamo dobra 2 meseca časa, da prebijemo 80k in bo potem spet dokaj podobno kot v prejšnjem ciklu.

Še ta moja napoved 28. februarja 2021:
Si vsaj neomajen v svojih napovedih, če drugega ne :D trenutno se mi zdijo te cifre čisti hopium.

Ursus ::

Pozdravljeni, po vsem prebranem bi prosil za komentar/nasvet na spodnje ugotovitve glede crypto trgovanja:

1. nakup: sepa € nakazilo na Binance, tam kupim BTC in ETH + nekaj BNB (za plačevanje feejev). Ostali so dražji ali manj zanesljivi (Coinbase, eToro).
2. prodaja po nekaj mesecih (hodl): crypto v EUR preko Binance in nakazilo na TRR, davka ne plačam in je hkrati najcenejša opcija za prenos denarja v tujino
3. potrebujem npr. Ledger Nano S (ker papir/usb naj ne bi bil ok), če se pokvari lahko dobim dostop preko seed phrase

Hvala!

kow ::

Ne potrebujes Ledger. Telefon/comp/papir je vse ok. Je pa odvisno kolk si rac. pismen. Prodaja po nekaj mesecih ni hodl.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

SuperG ::

Ursus je izjavil:

Pozdravljeni, po vsem prebranem bi prosil za komentar/nasvet na spodnje ugotovitve glede crypto trgovanja:

1. nakup: sepa € nakazilo na Binance, tam kupim BTC in ETH + nekaj BNB (za plačevanje feejev). Ostali so dražji ali manj zanesljivi (Coinbase, eToro).
2. prodaja po nekaj mesecih (hodl): crypto v EUR preko Binance in nakazilo na TRR, davka ne plačam in je hkrati najcenejša opcija za prenos denarja v tujino
3. potrebujem npr. Ledger Nano S (ker papir/usb naj ne bi bil ok), če se pokvari lahko dobim dostop preko seed phrase

Hvala!


Etoro je tak scam da glava peče pa še kovancev nemoreš premikat/nakazovat, coinbase je dražji. Potem sploh nerabiš denarnice, kovance pusti kar na menjalnici če hočeš 2-3 mesca držat.

GupeM ::

WRC555 ::

Kva to..Salvador kot prvi na svetu uvedel BTC kot uradno placilno sredstvo...boooom mooon

Mato989 ::

WRC555 je izjavil:

Kva to..Salvador kot prvi na svetu uvedel BTC kot uradno placilno sredstvo...boooom mooon


8-)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

endelin ::

V bearu take novice nimajo haska:D

kow ::

Pa to je itak gangsta state.

PrihajaNodi ::

Salvador je itak leglo mafije. Isto ko slovenija
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

_wtf_ ::

Na rtvslo negativna novica o BTC. Torej pomeni da bo BTC narascal?

novak-t ::

_wtf_ je izjavil:

Na rtvslo negativna novica o BTC. Torej pomeni da bo BTC narascal?

močan bullish signal ;((

Senior Dev ::

Samo iz Solane sem danes gor 4000 EUR!!! Idemo! Like a Boss. To the Moon!
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

zelenobeli ::

Pa nimas za 20 al 40k solane?

sloxl8 ::

Pri čemer je šla Solana, tako kot ostali, za podoben procent pred kratkim dol. Tko da, plus ni tako velik.

Kripto mesi ::

Na forumu imaš lahko takšen plus kot ga želiš. Danes 30% profita na solani in še raste!

Alien123 ::

Senior Dev je izjavil:

Samo iz Solane sem danes gor 4000 EUR!!! Idemo! Like a Boss. To the Moon!


Sined9 ::

Senior Dev je izjavil:

Samo iz Solane sem danes gor 4000 EUR!!! Idemo! Like a Boss. To the Moon!

Kljub temu si se vedno revež, v glavi :)

Senior Dev ::

Sined9 je izjavil:

Senior Dev je izjavil:

Samo iz Solane sem danes gor 4000 EUR!!! Idemo! Like a Boss. To the Moon!

Kljub temu si se vedno revež, v glavi :)

Vloži v Solano in boš imel ti nekaj od tega in še jaz ne bom več revež. Idemo!!!
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

IgorCardanof ::

Vceraj zvecer prodal svoje nakupe za priblizno 10% profita. Sem pricakoval se mal plavanja dol proti 31k, no pa me je zjutraj nategnil salvadorski predsednik. Plan sedaj je odpret short med 39k-40k.


PS: ko pada, samo medvedi naredijo po 2-3 strani teme na dan, ko leti vse gor niste sposobni skupaj spravit niti ene strani?

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

IgorCardanof je izjavil:

Vceraj zvecer prodal svoje nakupe za priblizno 10% profita. Sem pricakoval se mal plavanja dol proti 31k, no pa me je zjutraj nategnil salvadorski predsednik. Plan sedaj je odpret short med 39k-40k.


PS: ko pada, samo medvedi naredijo po 2-3 strani teme na dan, ko leti vse gor niste sposobni skupaj spravit niti ene strani?

A tezos tud? Prosim spremeni si vzdevek
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Kripto mesi ::

Ko pada se gnide tipa valvoline privlecejo iz lukenj, da dobijo 5min veselja.

Zgodovina sprememb…

DeeJay ::

IgorCardanof je izjavil:


PS: ko pada, samo medvedi naredijo po 2-3 strani teme na dan, ko leti vse gor niste sposobni skupaj spravit niti ene strani?


Zato ker folk rajš pizdi, jamra, kritizira, pljuva ... To je današnja družba. Sam ta forum mal prelisti, al pa twitter odpri.... vse jasno.
Don't f with me.

PrihajaNodi ::

Kripto mesi je izjavil:

Ko pada se gnide tipa valvoline privlecejo iz lukenj, da dobijo 5mim veselja.

To so indikatorji
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Senior Dev ::

Plusa delamo takega da glava peče.

Mislim da zdaj gre BTC čez 100k v tem šusu. Počakajmo do jutri ker vseeno pa nisem ziher.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Zgodovina sprememb…

Sined9 ::

Senior Dev je izjavil:

Plusa delamo takega da glava peče.

Mislim da zdaj gre BTC čez 100k v tem šusu. Počakajmo do jutri ker vseeno pa nisem ziher.

Na trenutke si mi faca, ker te boli kurac za vse :))
Sam pol pa postudiram, kako ti more bit v življenju pa se mi zasmilis :/

Mr.B ::

Sined9 je izjavil:

Senior Dev je izjavil:

Plusa delamo takega da glava peče.

Mislim da zdaj gre BTC čez 100k v tem šusu. Počakajmo do jutri ker vseeno pa nisem ziher.

Na trenutke si mi faca, ker te boli kurac za vse :))
Sam pol pa postudiram, kako ti more bit v življenju pa se mi zasmilis :/

V tem trenutko je boljši gamblink nakupa AMD 6800 /6900 grafičnih, ki so cca pol cenejše od Nvidie. ČE bo FSR boljši kot DLSS (ne govorim 2.0), potem se jim zna čez dobra dva tedna cena bistveno povečat.
Tako da v tem trenutku je kripto bolj tako tako. Koliko so dumpnili američani kripto na trg, se bo pa še pokazalo v statistikah čez kak mesec :-)
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Senior Dev ::

Čez 40k skoraj sigurno pičimo danes. Do 100k pa danes bolj težko. Lp, Franca
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

IL_DIAVOLO ::

Sined9 je izjavil:

Senior Dev je izjavil:

Plusa delamo takega da glava peče.

Mislim da zdaj gre BTC čez 100k v tem šusu. Počakajmo do jutri ker vseeno pa nisem ziher.

Na trenutke si mi faca, ker te boli kurac za vse :))
Sam pol pa postudiram, kako ti more bit v življenju pa se mi zasmilis :/


Kak to? Saj je pa jasno, da tisti ki se najmanj sekira, pride najlepše skozi življenje.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!
««
655 / 1452
»»