» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
627 / 1490
»»

Mato989 ::

Čez 27 minut in 44 sekund
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zezz ::

Dumber je izjavil:

Zdaj pa naj en profi pove, kdaj bo dumpnilo. Da se ne bom potem spet jokla :)

Bi znal kr kmal

PrimoZ_ ::

S težkim srcem gleda kako raste, ko sem že vse prodal kar sem kupil ob tem zadnjem dipu. Nisem pričakoval da bo takole pumpalo.

kriptobog ::

Zezz je izjavil:

Še posebno v kriptu so TA popolnoma brezvezne ker kot vidmo ob točno določenih momentih inštitucije namensko pumpajo samo da privabjo še več ribic, seveda jim je jasna psihologija in Fomo efekt, ko je dovolj pa dumpajo in spet rinse and repeat


Govoriš bedarije. Ravno pri kriptu cena zelo lepo spoštuje ta, če primerjamo z ostalimi finančnimi instrumenti. Ta drop je bil čisti šolski primer in smo dobili zelo lep šolski primer short trejda. V piko entry in trije šolski targeti doseženi. TP3 je bil po ta točno na 35872$. Cena je lepo to dosegla, zlezla celo malo nižje in sedaj pičimo proti 50k, kjer bomo zopet lahko iskali short pozicijo s targeti 30k, 22k in možno celo 12k, ampak takrat je bull marketa konec. Če pademo pod 16900$ smo zaključili z bullom.
Če dobimo short na okoli 50k$, potem bo naš drugi taregt (22k) postal naša možna buy pozicija. Imamo kar nekaj lepih potrditev z vidika ta tam.

Zezz je izjavil:

Dumber je izjavil:

Zdaj pa naj en profi pove, kdaj bo dumpnilo. Da se ne bom potem spet jokla :)

Bi znal kr kmal


Med 48k-50k

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kriptobog ()

globoko grlo ::

@kriptobog
A se da se kksno casovnico vsaj priblizno napovedat?
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Zgodovina sprememb…

Dumber ::

Mato989 je izjavil:

Čez 27 minut in 44 sekund


Evo to so konkrerne informacije.

enemon ::

Po inverse H&S pričakovan pump.

Zezz ::

Nebom se kregal s tabo ker kot vidim da nima smisla. Če si strokovnjak veš da je trejdanje v kripto i stocksih dosti različna stvar. Btw. Short in dump ni eno in isto, to zadnje sigurno v večini ni bil šort, že ta izjava je smešna. Btw. Večina uspešnih trejderjev uporablja PA, in TA kot samo pomoč oz. guidance.

Za @kriptobog

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zezz ()

boolsheat ::

IgorCardanof je izjavil:

Mogoče samo teorija, ampak sumim da je fishsticks = kriptobog. Obadva sta imela blesave ideje, da so grafi glavni, dogajanje v svetu pa je na to odvisno od tega, kaj na grafu kaže. Torej iz grafa lahko prebereš, kdaj bo musk tvitnil kaj, kdaj bo covid kriza, kdaj bo clash med Kitajsko in ZDA in tako dalje. Kakšen prvovrsten luzer.


Bernard Baruch once said, “show me the charts and I'll tell you the news.”

kriptobog ::

Zezz je izjavil:

Nebom se kregal s tabo ker kot vidim da nima smisla. Če si strokovnjak veš da je trejdanje v kripto i stocksih dosti različna stvar. Btw. Short in dump ni eno in isto, to zadnje sigurno v večini ni bil šort, že ta izjava je smešna. Btw. Večina uspešnih trejderjev uporablja PA, in TA kot samo pomoč oz. guidance.

Za @kriptobog


Je različno, ampak graf je graf. Retail pač trejdamo s TA analizo, PA uporabimo potem za vstop, ampak na podlagi TA analize. Jaz in moja ekipa trgujemo izključno s TA. Ko sem še trgoval za sklad je bilo pa drugače. Tam sem delal na fx-u in so bili grafi samo do 10% celotne analize. Ostalo je bilo na podlagi reportov (nom report, flow report, nip report, itd). Ti reporti seveda niso dostopni javnosti. Javnost dobi cot reporte, ampak to ti nič ne koristi, ker jih dobiš z zamudo.


Zame je bil short, ker sem shortal. Če ti nisi šel short, pač zate ni bil short. Short je samo imenovanje za sell pozicij, ne pa za premik v ceni, kot si očitno ti dojel.

boolsheat je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Mogoče samo teorija, ampak sumim da je fishsticks = kriptobog. Obadva sta imela blesave ideje, da so grafi glavni, dogajanje v svetu pa je na to odvisno od tega, kaj na grafu kaže. Torej iz grafa lahko prebereš, kdaj bo musk tvitnil kaj, kdaj bo covid kriza, kdaj bo clash med Kitajsko in ZDA in tako dalje. Kakšen prvovrsten luzer.


Bernard Baruch once said, “show me the charts and I'll tell you the news.”


Točno to govorim pa nihče ne želi dojeti. Graf skoraj vedno pokaže kakšne bodo novice

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kriptobog ()

oracle ::

BorutO je izjavil:

Jaz sem že rekel, da ko bom mogel dokazati, od kod mi denar, bom samo rekel, da mi je nekdo daroval coine ... naj mi včesnejo tistih 30%, pa bo mir. Ne bom se z njimi prepiral pa iskal po "papirologiji" kot zmešan, da jim bom do centa natančno vse vročil, ko jih jebe. Ko bodo razni jankoviči, janšisti, bavčarji, jelinčiči, zidarji itd dokazovali pošteno od kod jim denar, takrat bom tudi jaz se potrudil pa jim do centa natančno prikazal. Če sem notri dal skoraj 1500 evrov vse skupaj iz trrja v kripto, ven pa bi recimo milijon dobil, bi jim samo rekel, da sem dobil od kar nekoga coine v vrednosti milijon. Vzamite 30% ali koliko imajo, pa smo zaključili.

Kolikor vem je davek na "padlo z neba" 70%. Si prepričan, da bi šel to pot? Še kako ovadbo lahko fašeš.

kow ::

Kriptobog vceraj: 45k, danes 50k. :))
Si pa komedijant.

kriptobog ::

kow je izjavil:

Kriptobog vceraj: 45k, danes 50k. :))
Si pa komedijant.


Ti pa socialkar. Poglej vse poste od začetka do konca. Proti 50k pravim, ampak ti itak ne veš zakaj se gre. Prodaj vse kar imaš pa kupi in drži do 200k. Bolje?

oracle ::

Medvedi popuščajo. Higher high, higher low, reverse H&S. Kje ste tehničarji, dajmo malo debate.

kriptobog ::

oracle je izjavil:

Medvedi popuščajo. Higher high, higher low, reverse H&S. Kje ste tehničarji, dajmo malo debate.


Poglej višji time frame. Vsaj dnevni. Ni nobenega popuščanja. Lep market structure. Na h& in podobne patterne se pa lahko samo poserješ. To je za amaterje

lazni ::

kriptobog je izjavil:

kow je izjavil:

Matr moras imet nizko samopodobo, da se kurcis z nekim certifikatom :|


Lol. Nič fantje. Uživajte v vaših slabo plačanih službah in kupujte v pričakovanju novega deepa. Parim normalnim tukaj gori podelim info o x20-x50 coinu, to je pa to :)


zainteresiran za info o coinu :)

Zezz ::

Kakorkoliže, ja velika razlika med prodajo in shortom pa neglede če ti vsemu temu praviš short, že to mi je čudno ampak ok sto ljudi sto čudi. Foreks je pa spet druga stvar tam res bolj pride do izraza TA med tem ko je kripto za vse skupaj zelo neugodno, še posebno za intraday.

oracle ::

Sej on tud pravi, da je ON retail. Če si retail, potem nisi full time trader. Retail so frizerke in mi.

In tudi sedaj se neki upira bull trendu, pa sam je rekel, da bo šlo do 50k. Kako bo šlo gor brez bullish TA? Če je TA=king? Pač trol, pustitega, da umre od lakote prosim.

kriptobog ::

Zezz je izjavil:

Kakorkoliže, ja velika razlika med prodajo in shortom pa neglede če ti vsemu temu praviš short, že to mi je čudno ampak ok sto ljudi sto čudi. Foreks je pa spet druga stvar tam res bolj pride do izraza TA med tem ko je kripto za vse skupaj zelo neugodno, še posebno za intraday.


ah na kriptu se niti ne spuščam v intraday. Preveč dolgočasno.
Če primerjaš forex in kripto za TA, je pa veliok lažje na kriptu delati, ker so res šolski premiki.

oracle je izjavil:

Sej on tud pravi, da je ON retail. Če si retail, potem nisi full time trader. Retail so frizerke in mi.

In tudi sedaj se neki upira bull trendu, pa sam je rekel, da bo šlo do 50k. Kako bo šlo gor brez bullish TA? Če je TA=king? Pač trol, pustitega, da umre od lakote prosim.


Bodi raje tiho, če ne veš kaj pomeni retail. Retail smo vsi, ki ne trgujemo za institucije. Lahko obrneš milijone pa si še vedno retail, če ne delaš za institucijo.

oracle je izjavil:

Sej on tud pravi, da je ON retail. Če si retail, potem nisi full time trader. Retail so frizerke in mi.

In tudi sedaj se neki upira bull trendu, pa sam je rekel, da bo šlo do 50k. Kako bo šlo gor brez bullish TA? Če je TA=king? Pač trol, pustitega, da umre od lakote prosim.


Mešaš TA in PA? TA jasno kaže premik proti 50k.
Šele zdaj vidim, kako ubogo stanje imate o analiziranju tukaj gor. Ni čudno, da ste še vsi v službah in s krediti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kriptobog ()

oracle ::

Kow ima prav, si komedijant :))

doktorproof ::

kriptobog je izjavil:

kow je izjavil:

Kriptobog vceraj: 45k, danes 50k. :))
Si pa komedijant.


Ti pa socialkar. Poglej vse poste od začetka do konca. Proti 50k pravim, ampak ti itak ne veš zakaj se gre. Prodaj vse kar imaš pa kupi in drži do 200k. Bolje?


Kaj, ko bi ti z nami delil svoje znanje, če ga imaš? Pa na tak, bolj poljuden način, da bomo lahko tudi kmetavzarji kaj zastopili. Ne pa, da nam kažeš svojega tič(k)a.

oracle ::

Anyway, 50k je nivo velikega upora. Do tam še nekaj manjših. In celotno območje 50-60k je en velik upor.

Mato, smo nad 40k. Ura teče :D Če boš kupil, prodajaš pri 50k ali hodlaš?

kriptobog ::

oracle je izjavil:

Kow ima prav, si komedijant :))


Če tako misliš.... Zanimivo, da sem komedijant samo za tiste, ki ne zastopite kako zadeve delujejo :) Ampak ok. Torej, po tvoje, če trguješ bolje od frizerk, nisi več retail? Če nisi retail, za koga trejdaš? Dokler trejdaš sam, zase, si pač retail. Tudi, če narediš milijon. To kar delami mi je vse retail trgovanje. Zgoraj v enem postu sem povedal kako izgleda institucijsko trgovanje na fx pordočju, ker s tem imam izkušnje ko sem sodeloval z enim skladom. Ampak ko sem trgovla svoj acc zase, sem bil še vseeno retail...

doktorproof je izjavil:

kriptobog je izjavil:

kow je izjavil:

Kriptobog vceraj: 45k, danes 50k. :))
Si pa komedijant.


Ti pa socialkar. Poglej vse poste od začetka do konca. Proti 50k pravim, ampak ti itak ne veš zakaj se gre. Prodaj vse kar imaš pa kupi in drži do 200k. Bolje?


Kaj, ko bi ti z nami delil svoje znanje, če ga imaš? Pa na tak, bolj poljuden način, da bomo lahko tudi kmetavzarji kaj zastopili. Ne pa, da nam kažeš svojega tič(k)a.


Poi pravici povedano se mi ne da učiti kmetavzarjev. Lahko pa kaj podebatiramo. Osnove chartinga si poglej na google/youtubu, potem pa lahko delamo dalje.

oracle je izjavil:

Anyway, 50k je nivo velikega upora. Do tam še nekaj manjših. In celotno območje 50-60k je en velik upor.

Mato, smo nad 40k. Ura teče :D Če boš kupil, prodajaš pri 50k ali hodlaš?


Čaka še, d amu foter nakaže peneze. potem bo pa kupil

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kriptobog ()

Joze_K ::

Siso je izjavil:

Ma kaj ,tle ste v zašli ,Debata padla niżje kot m.cap.
Dajte stopit skupaj če hočete rezultate.


pa ja.. to bi bil smisel.. da skupaj delamo na strategiji, ki nosi denarčke.. s tem sočasno tudi drug drugemu delamo plus.. ker krepimo primerne coine..

razen, če je pač boljše da sediš na oslu ko sosed peš hodi.. namesto na konjih vsi skupaj, pač slovenska posebnost

tisti trije, ki vejo te grafe risat in razlagat, pa par s poglobljenim znanjem.. bi lahko pomagali pri SLO konjenici :) // ali pa glej prejšnji stavek //

Mato989 ::

oracle je izjavil:

Anyway, 50k je nivo velikega upora. Do tam še nekaj manjših. In celotno območje 50-60k je en velik upor.

Mato, smo nad 40k. Ura teče :D Če boš kupil, prodajaš pri 50k ali hodlaš?



Čakam da se zaključi daily candle =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zezz ::

Joze_K je izjavil:

Siso je izjavil:

Ma kaj ,tle ste v zašli ,Debata padla niżje kot m.cap.
Dajte stopit skupaj če hočete rezultate.


pa ja.. to bi bil smisel.. da skupaj delamo na strategiji, ki nosi denarčke.. s tem sočasno tudi drug drugemu delamo plus.. ker krepimo primerne coine..

razen, če je pač boljše da sediš na oslu ko sosed peš hodi.. namesto na konjih vsi skupaj, pač slovenska posebnost

tisti trije, ki vejo te grafe risat in razlagat, pa par s poglobljenim znanjem.. bi lahko pomagali pri SLO konjenici :) // ali pa glej prejšnji stavek //

Jože nič ni zastonj niti take informacije, eni samo s tem zelo dobro služijo niti ne rabijo trejdat ali vlagat. Na žalost tako pač je. Če maš odveč denarja ki ga lahko pogrešaš vložiš in to je to, in btw nihče nima čarobne palčke in vse znanje tega sveta.

oracle ::

Mato989 je izjavil:

oracle je izjavil:

Anyway, 50k je nivo velikega upora. Do tam še nekaj manjših. In celotno območje 50-60k je en velik upor.

Mato, smo nad 40k. Ura teče :D Če boš kupil, prodajaš pri 50k ali hodlaš?



Čakam da se zaključi daily candle =)

Ja, zato pa sem rekel, da čas teče. Tistih 8 ur oziroma 24 teče. Ampak vprašanja pa še vedno nisi odgovoril.

Mato989 ::

oracle je izjavil:

Mato989 je izjavil:

oracle je izjavil:

Anyway, 50k je nivo velikega upora. Do tam še nekaj manjših. In celotno območje 50-60k je en velik upor.

Mato, smo nad 40k. Ura teče :D Če boš kupil, prodajaš pri 50k ali hodlaš?



Čakam da se zaključi daily candle =)

Ja, zato pa sem rekel, da čas teče. Tistih 8 ur oziroma 24 teče. Ampak vprašanja pa še vedno nisi odgovoril.


Odgovor je odvisno od sentimenta... glede na to da držim 50%+ v BTCju trenutno, bom bolj razmišljal ALI se mi morda splača ob morebitnem runu do 50k blizu 50k prodat in počakat na dip na 40k in rebuyat kot pa potegnit ven iz Celsiusa 27k USDCja in dat v BTC ali pa whatever...

Glavni dip sem zamudil ko sem gledal ADO na 0,88EUR pa sem mel samo 500 evrov na Krakenu in 27k USDCja na Celsius... če bi takrat mel fiat na krakenu bi verjetno dal pol notri v ADO ker sem bil ziher da bo odboj na 1EUR kar se je čez dobro uro z lahkoto zgodilo.

Osebno me je preveč strah da bo zdaj tale run ki se morebiti lahko zgodi enak tistemu v 2018... ko je BTC dipnil orenk, pol pa v 2-3 mesecih zrastel nazaj na 10k+ in potem 18 mesecev bleedinga...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Morison ::

Joze_K je izjavil:

Siso je izjavil:

Ma kaj ,tle ste v zašli ,Debata padla niżje kot m.cap.
Dajte stopit skupaj če hočete rezultate.


pa ja.. to bi bil smisel.. da skupaj delamo na strategiji, ki nosi denarčke.. s tem sočasno tudi drug drugemu delamo plus.. ker krepimo primerne coine..

razen, če je pač boljše da sediš na oslu ko sosed peš hodi.. namesto na konjih vsi skupaj, pač slovenska posebnost

tisti trije, ki vejo te grafe risat in razlagat, pa par s poglobljenim znanjem.. bi lahko pomagali pri SLO konjenici :) // ali pa glej prejšnji stavek //

Ne vem zakaj bi tebi moral nekdo vse v rit vtaknit.
Sam se znajdi. Ja to je tipična slovenska miselnost. Grem na forum, da mi bodo tam povedali kaj naj naredim. S svojo pametjo pa ne znaš nič skup spravit. Ne rečem da ti nekdo pove tiste osnove, potem pa imaš net, youtube in ostale vire kjer se uči ne pa tukaj gor fehtat. Kaj mi boš dal 50% od zaslužka, če ti kaj namignem?
Ni treba bit nek strokovnjak, če spremljaš to temo samo par dni ugotoviš, da je tu gor malo morje trolov, predvsem tistih staroselcev: Senior Dev, Mato989, CptHindsight, XRPNERD, nodi, endelin,... ki so se očitno opekli z nabavo coinov ala BTC, ETH, BTC ...in sedaj zganjajo fovšijo in zavajajo druge uporabnike, predvsem začetnike.
Če bi imeli vsaj malo pojma ne bi bili več tu gor.
Za @gandolfino pa ne vem ali je trol ali pa je res tako naiven, malo sumljivo se mi zdi, da bi bil lahko kdo tako naiven.
Je pa veliko teh enih in istih, ki trolajo pod večimi imeni.
Če samo malo spremljaš kmalu ugotoviš vzorec enih in istih trolov, ki se za par dni potuhnejo z enim računom in potem začnejo trolat z drugim.
Res žalostno ja, da moderatorji ne naredijo red v tej temi.
Tukaj sploh ni več možna normalna debata, ker če tudi hočeš kakšno pomoč te spluvajo, žalijo, skratka se ne zna nobeden več normalno pogovarjat.
Določeni mislijo, ker če so že par let v tem biznisu, pa držijo boga za jajca in oni vse vedo, druge pa je treba jebat v glavo, ne zavedajo se, da so tudi oni bili enkrat na istem nivoju, samo se ne zavedajo, da so padli še nižje.

boolsheat ::

kriptobog je izjavil:

Zezz je izjavil:

Še posebno v kriptu so TA popolnoma brezvezne ker kot vidmo ob točno določenih momentih inštitucije namensko pumpajo samo da privabjo še več ribic, seveda jim je jasna psihologija in Fomo efekt, ko je dovolj pa dumpajo in spet rinse and repeat


Govoriš bedarije. Ravno pri kriptu cena zelo lepo spoštuje ta, če primerjamo z ostalimi finančnimi instrumenti. Ta drop je bil čisti šolski primer in smo dobili zelo lep šolski primer short trejda. V piko entry in trije šolski targeti doseženi. TP3 je bil po ta točno na 35872$. Cena je lepo to dosegla, zlezla celo malo nižje in sedaj pičimo proti 50k, kjer bomo zopet lahko iskali short pozicijo s targeti 30k, 22k in možno celo 12k, ampak takrat je bull marketa konec. Če pademo pod 16900$ smo zaključili z bullom.
Če dobimo short na okoli 50k$, potem bo naš drugi taregt (22k) postal naša možna buy pozicija. Imamo kar nekaj lepih potrditev z vidika ta tam.

Zezz je izjavil:

Dumber je izjavil:

Zdaj pa naj en profi pove, kdaj bo dumpnilo. Da se ne bom potem spet jokla :)

Bi znal kr kmal


Med 48k-50k


Premik iz okrog 50k na okrog 20k se tudi meni zdi verjeten, je pa v tem primeru bull-a konec po moje.
Po 22k bi bil vrh kje?

Mato989 ::

Če pade BTC pod 20k je bulla do naslednjega halvinga KONEC...

Že če pade BTC na daily pod 28k je za moje pojme bulla za letos konec (pustmo spike dol, to pač je, govorim če bi se 2 sveči ali več na daily zaključili tam pod 28k oz. 25k...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kriptobog ::

boolsheat je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Zezz je izjavil:

Še posebno v kriptu so TA popolnoma brezvezne ker kot vidmo ob točno določenih momentih inštitucije namensko pumpajo samo da privabjo še več ribic, seveda jim je jasna psihologija in Fomo efekt, ko je dovolj pa dumpajo in spet rinse and repeat


Govoriš bedarije. Ravno pri kriptu cena zelo lepo spoštuje ta, če primerjamo z ostalimi finančnimi instrumenti. Ta drop je bil čisti šolski primer in smo dobili zelo lep šolski primer short trejda. V piko entry in trije šolski targeti doseženi. TP3 je bil po ta točno na 35872$. Cena je lepo to dosegla, zlezla celo malo nižje in sedaj pičimo proti 50k, kjer bomo zopet lahko iskali short pozicijo s targeti 30k, 22k in možno celo 12k, ampak takrat je bull marketa konec. Če pademo pod 16900$ smo zaključili z bullom.
Če dobimo short na okoli 50k$, potem bo naš drugi taregt (22k) postal naša možna buy pozicija. Imamo kar nekaj lepih potrditev z vidika ta tam.

Zezz je izjavil:

Dumber je izjavil:

Zdaj pa naj en profi pove, kdaj bo dumpnilo. Da se ne bom potem spet jokla :)

Bi znal kr kmal


Med 48k-50k


Premik iz okrog 50k na okrog 20k se tudi meni zdi verjeten, je pa v tem primeru bull-a konec po moje.
Po 22k bi bil vrh kje?


Bulla je konec, če zdrsne pod 16,9k. Če dobimo odboj na 22k, imamo target pri 81k

Morison je izjavil:

Joze_K je izjavil:

Siso je izjavil:

Ma kaj ,tle ste v zašli ,Debata padla niżje kot m.cap.
Dajte stopit skupaj če hočete rezultate.


pa ja.. to bi bil smisel.. da skupaj delamo na strategiji, ki nosi denarčke.. s tem sočasno tudi drug drugemu delamo plus.. ker krepimo primerne coine..

razen, če je pač boljše da sediš na oslu ko sosed peš hodi.. namesto na konjih vsi skupaj, pač slovenska posebnost

tisti trije, ki vejo te grafe risat in razlagat, pa par s poglobljenim znanjem.. bi lahko pomagali pri SLO konjenici :) // ali pa glej prejšnji stavek //

Ne vem zakaj bi tebi moral nekdo vse v rit vtaknit.
Sam se znajdi. Ja to je tipična slovenska miselnost. Grem na forum, da mi bodo tam povedali kaj naj naredim. S svojo pametjo pa ne znaš nič skup spravit. Ne rečem da ti nekdo pove tiste osnove, potem pa imaš net, youtube in ostale vire kjer se uči ne pa tukaj gor fehtat. Kaj mi boš dal 50% od zaslužka, če ti kaj namignem?
Ni treba bit nek strokovnjak, če spremljaš to temo samo par dni ugotoviš, da je tu gor malo morje trolov, predvsem tistih staroselcev: Senior Dev, Mato989, CptHindsight, XRPNERD, nodi, endelin,... ki so se očitno opekli z nabavo coinov ala BTC, ETH, BTC ...in sedaj zganjajo fovšijo in zavajajo druge uporabnike, predvsem začetnike.
Če bi imeli vsaj malo pojma ne bi bili več tu gor.
Za @gandolfino pa ne vem ali je trol ali pa je res tako naiven, malo sumljivo se mi zdi, da bi bil lahko kdo tako naiven.
Je pa veliko teh enih in istih, ki trolajo pod večimi imeni.
Če samo malo spremljaš kmalu ugotoviš vzorec enih in istih trolov, ki se za par dni potuhnejo z enim računom in potem začnejo trolat z drugim.
Res žalostno ja, da moderatorji ne naredijo red v tej temi.
Tukaj sploh ni več možna normalna debata, ker če tudi hočeš kakšno pomoč te spluvajo, žalijo, skratka se ne zna nobeden več normalno pogovarjat.
Določeni mislijo, ker če so že par let v tem biznisu, pa držijo boga za jajca in oni vse vedo, druge pa je treba jebat v glavo, ne zavedajo se, da so tudi oni bili enkrat na istem nivoju, samo se ne zavedajo, da so padli še nižje.


Najbolj smešno je, da so ravni ti stari kripto mački vsi še v službah in s krediti, ter mislijo, da držijo boga za jajca, ko fuknejo 500€ v ado.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kriptobog ()

oracle ::

Meja bull/bear 16,9k PRICELESS :))

Ja Mato, te razumem, zdaj je zelo negotov sentiment... Ko smo padli iz 6k na 3k konec 2018 je bila odločitev veliko lažja.

kriptobog ::

oracle je izjavil:

Meja bull/bear 16,9k PRICELESS :))

Ja Mato, te razumem, zdaj je zelo negotov sentiment... Ko smo padli iz 6k na 3k konec 2018 je bila odločitev veliko lažja.



Ti se kar smej. Če bi znal analizirati bi vedej zakaj je tam meja.
Nekateri ste res debili, sori, ne morem se drugače izraziti. Želite neko mnenje, analizo, potem se pa smejite in spljuvate haha. Kdo bi zastopil.

Zezz ::

Ok sem debil ampak res me zanima zakaj naj bi bla na 16,9 meja? Se mi zdi da je prihodnost bolj odvisno od Muska in podobnih kot pa od nekih TA analiz

kriptobog ::

Zezz je izjavil:

Ok sem debil ampak res me zanima zakaj naj bi bla na 16,9 meja? Se mi zdi da je prihodnost bolj odvisno od Muska in podobnih kot pa od nekih TA analiz


Zanimivo, da so se premiki po Muskovih izjavah in vsem fudu odvili točno po levelih po TA analizah... Kot je nekdo višje že omenil, show me the chart and i will tell you the news. To še kako drži.

Zakaj meja tam. Preklopi na višji time frame in naredi analizo. Kdor je bil prijazen in lepo vprašal jo je dobil. Tisti, ki se smejite in delate norca pa ko vas j :)

PacificBlue ::

Pri $16.9k je bil ath decembra 2017.
I’m out.
:3

oracle ::

PacificBlue je izjavil:

Pri $16.9k je bil ath decembra 2017.

Na bitstampu je bil 16,666k. In decimalke so kot kaže bistvene. Vsaj tako pravijo profiji.

Zezz ::

kriptobog je izjavil:

Zezz je izjavil:

Ok sem debil ampak res me zanima zakaj naj bi bla na 16,9 meja? Se mi zdi da je prihodnost bolj odvisno od Muska in podobnih kot pa od nekih TA analiz


Zanimivo, da so se premiki po Muskovih izjavah in vsem fudu odvili točno po levelih po TA analizah... Kot je nekdo višje že omenil, show me the chart and i will tell you the news. To še kako drži.

Zakaj meja tam. Preklopi na višji time frame in naredi analizo. Kdor je bil prijazen in lepo vprašal jo je dobil. Tisti, ki se smejite in delate norca pa ko vas j :)

Jaz sem verjetno edini ki se ne smejim in normalno komuniciram tudi z ostalimi, in me pač to res zanima in da lahko debato zapeljemo v bolj konstruktivno smer.

kriptobog ::

PacificBlue je izjavil:

Pri $16.9k je bil ath decembra 2017.


ni to razlog

Zezz je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Zezz je izjavil:

Ok sem debil ampak res me zanima zakaj naj bi bla na 16,9 meja? Se mi zdi da je prihodnost bolj odvisno od Muska in podobnih kot pa od nekih TA analiz


Zanimivo, da so se premiki po Muskovih izjavah in vsem fudu odvili točno po levelih po TA analizah... Kot je nekdo višje že omenil, show me the chart and i will tell you the news. To še kako drži.

Zakaj meja tam. Preklopi na višji time frame in naredi analizo. Kdor je bil prijazen in lepo vprašal jo je dobil. Tisti, ki se smejite in delate norca pa ko vas j :)

Jaz sem verjetno edini ki se ne smejim in normalno komuniciram tudi z ostalimi, in me pač to res zanima in da lahko debato zapeljemo v bolj konstruktivno smer.


Daily time frame in potegni fibonacci. Če pademo pod 78.6%, pač ne govorimo več o korekciji. Kratko in na easy

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kriptobog ()

Kripto ::

oracle je izjavil:

Medvedi popuščajo. Higher high, higher low, reverse H&S. Kje ste tehničarji, dajmo malo debate.


Medvedi popuščajo? Moje mnenje je, da se še niti niso dobro zbudili in pokazali zobe in kremplje s katerimi bodo konkretno zgrabili. Še malo bo treba počakat, ampak mislim da ne dolgo.

Money is mindset!

Zezz ::

Ok to mi je jasno da je bil načeloma 17k prejšnji ath, ampak vsak cikel ima svoj bull in bear tako da dejansko to prejšnje nima veze. S&P je po tem že sto let v Bullu

Mato989 ::

Kako je bil prejšnji ATH 17k??? Če pa je bil višje :O
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zezz ::

kriptobog je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Pri $16.9k je bil ath decembra 2017.


ni to razlog

Zezz je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Zezz je izjavil:

Ok sem debil ampak res me zanima zakaj naj bi bla na 16,9 meja? Se mi zdi da je prihodnost bolj odvisno od Muska in podobnih kot pa od nekih TA analiz


Zanimivo, da so se premiki po Muskovih izjavah in vsem fudu odvili točno po levelih po TA analizah... Kot je nekdo višje že omenil, show me the chart and i will tell you the news. To še kako drži.

Zakaj meja tam. Preklopi na višji time frame in naredi analizo. Kdor je bil prijazen in lepo vprašal jo je dobil. Tisti, ki se smejite in delate norca pa ko vas j :)

Jaz sem verjetno edini ki se ne smejim in normalno komuniciram tudi z ostalimi, in me pač to res zanima in da lahko debato zapeljemo v bolj konstruktivno smer.


Daily time frame in potegni fibonacci. Če pademo pod 78.6%, pač ne govorimo več o korekciji. Kratko in na easy


Ok torej vse staviš na fibonacci? Fibonacci res dela na daljšem časovnem obdobju ampak strategija ni zanesljiva prav tako kot ne ostale, vsak ma svojga konja na kerga stavi in se lohk tle debatiramo do onemoglosti kdo ma bol prov

Mato989 je izjavil:

Kako je bil prejšnji ATH 17k??? Če pa je bil višje :O

No sej zato mi ni jasno kje je 16.9 dubu
Zato sem pa reku načeloma ker tm cca načeloma se je začel bull

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zezz ()

kriptobog ::

Zezz je izjavil:

kriptobog je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Pri $16.9k je bil ath decembra 2017.


ni to razlog

Zezz je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Zezz je izjavil:

Ok sem debil ampak res me zanima zakaj naj bi bla na 16,9 meja? Se mi zdi da je prihodnost bolj odvisno od Muska in podobnih kot pa od nekih TA analiz


Zanimivo, da so se premiki po Muskovih izjavah in vsem fudu odvili točno po levelih po TA analizah... Kot je nekdo višje že omenil, show me the chart and i will tell you the news. To še kako drži.

Zakaj meja tam. Preklopi na višji time frame in naredi analizo. Kdor je bil prijazen in lepo vprašal jo je dobil. Tisti, ki se smejite in delate norca pa ko vas j :)

Jaz sem verjetno edini ki se ne smejim in normalno komuniciram tudi z ostalimi, in me pač to res zanima in da lahko debato zapeljemo v bolj konstruktivno smer.


Daily time frame in potegni fibonacci. Če pademo pod 78.6%, pač ne govorimo več o korekciji. Kratko in na easy


Ok torej vse staviš na fibonacci? Fibonacci res dela na daljšem časovnem obdobju ampak strategija ni zanesljiva prav tako kot ne ostale, vsak ma svojga konja na kerga stavi in se lohk tle debatiramo do onemoglosti kdo ma bol prov



Vse delam s fibonaccijem, ampak ne z osnovno postavitvijo na chart. Ko se poglobiš v fibonacci to postane cela znanost. Vsaka strategija načeloma deluje, na koncu je itak vse odvisno od discipline, predvsem pri day tradingu.
Malo poglej knjige od Viktor Pershikov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kriptobog ()

kiFni ::

najbrž je mislu ath v EUR

Zezz ::

Fibonacci najbolj deluje na daljše časovno obdobje za daytrading se ga celo odsvetuje. Edin indikator ki ga sam uporabljam za intraday in scalping in je res uporaben in deluje je vwap ostalo vse PA

Zezz je izjavil:

kriptobog je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Pri $16.9k je bil ath decembra 2017.


ni to razlog

Zezz je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Zezz je izjavil:

Ok sem debil ampak res me zanima zakaj naj bi bla na 16,9 meja? Se mi zdi da je prihodnost bolj odvisno od Muska in podobnih kot pa od nekih TA analiz


Zanimivo, da so se premiki po Muskovih izjavah in vsem fudu odvili točno po levelih po TA analizah... Kot je nekdo višje že omenil, show me the chart and i will tell you the news. To še kako drži.

Zakaj meja tam. Preklopi na višji time frame in naredi analizo. Kdor je bil prijazen in lepo vprašal jo je dobil. Tisti, ki se smejite in delate norca pa ko vas j :)

Jaz sem verjetno edini ki se ne smejim in normalno komuniciram tudi z ostalimi, in me pač to res zanima in da lahko debato zapeljemo v bolj konstruktivno smer.


Daily time frame in potegni fibonacci. Če pademo pod 78.6%, pač ne govorimo več o korekciji. Kratko in na easy


Ok torej vse staviš na fibonacci? Fibonacci res dela na daljšem časovnem obdobju ampak strategija ni zanesljiva prav tako kot ne ostale, vsak ma svojga konja na kerga stavi in se lohk tle debatiramo do onemoglosti kdo ma bol prov

Mato989 je izjavil:

Kako je bil prejšnji ATH 17k??? Če pa je bil višje :O

No sej zato mi ni jasno kje je 16.9 dubu
Zato sem pa reku načeloma ker tm cca načeloma se je začel bear

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zezz ()

kriptobog ::

Zezz je izjavil:

Fibonacci najbolj deluje na daljše časovno obdobje za daytrading se ga celo odsvetuje. Edin indikator ki ga sam uporabljam za intraday in scalping in je res uporaben in deluje je vwap ostalo vse PA


Kdo ga odsvetuje? Če veš kako ga uporabiti, deluje vrhunsko. Winrate na day tradingu imam 65% s fibonaccijem. Risk to reward razmerje imam vsaj 1:5 na trejd. Če želim malo adrenalina grem pa na minutni time frame scalpirat s supply/demand conami. NY open, dve urci pa imaš hitro lahko 10% profita

kow ::

Stvar je preprosta, namesto da kripto"bog" prilaga analize, naj samo napise vse tekoce trejde. Pa da vidimo donose. Sam ne bo - nekaj si bo izmislil, nategun ubogi.

Zezz ::

kriptobog je izjavil:

Zezz je izjavil:

Fibonacci najbolj deluje na daljše časovno obdobje za daytrading se ga celo odsvetuje. Edin indikator ki ga sam uporabljam za intraday in scalping in je res uporaben in deluje je vwap ostalo vse PA


Kdo ga odsvetuje? Če veš kako ga uporabiti, deluje vrhunsko. Winrate na day tradingu imam 65% s fibonaccijem. Risk to reward razmerje imam vsaj 1:5 na trejd. Če želim malo adrenalina grem pa na minutni time frame scalpirat s supply/demand conami. NY open, dve urci pa imaš hitro lahko 10% profita

Očitno si pravi Švicarski nož obvladaš ni da ni, od mesečnih teh analiz do skalpanja, malo je takih :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zezz ()
««
627 / 1490
»»