» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
626 / 1490
»»

Anney ::

Razmišljaš kot bobipalčka, hvala mojster.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

PacificBlue ::

BorutO je izjavil:

Uf, ta kartica je pri meni že kar na polno v uporabi. Zdaj edino še morem pogruntati, kako iz bančne kartice prenakazati nekam denar, da ne bi videli na izpisku na banki, da je šlo v kripto ali iz kripta ...


Dvigneš osebno na banki, potem ti pa osebno nekdo drug nakaže preko SEPA nakazila na kripto račun.Pri elektronskem poslovanju se vse vidi, pa vsak račun moraš prijavit.
I’m out.
:3

BorutO ::

Prijaviš samo takrat, ko misliš dvig narediti iz kripta na trr ... takrat pač treba vsako malenkost dokazati, kdaj si nakazal, koliko, kam, profit itd ... če pa ne pošlješ nazaj na trr, ti pa ni treba ničesar dokazovati. ;)

Drugače sem prvo mislil, da bi denar prenakazal na skrill račun, samo sem ne dolgo nazaj izvedel, da ima furs lovke tudi tam ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BorutO ()

deco16 ::

Binance VISA -> Revolut /N26

drekovanec ::

BorutO je izjavil:

Uf, ta kartica je pri meni že kar na polno v uporabi. Zdaj edino še morem pogruntati, kako iz bančne kartice prenakazati nekam denar, da ne bi videli na izpisku na banki, da je šlo v kripto ali iz kripta ...

FURS "načeloma" pregleduje samo zneske višje od 10000€ (te morajo po evropski direktivi).

Je pa stvar sreče... kolegico so dali pod drobnogled za 10€ na TRR zaradi denarja za malico.

matic492 ::

Po mojih informacijah (računovodkinja), morajo banke "flagat" transakcije nad 5kEUR, in skupno nad 15kEUR v kratkem obdobju. Je pač odvisno od banke do banke, razen ta meja 10-15kEUR se vedno omenja kot da je po direktivi treba prijavit FURSU.

Je pa to tako da ti vsak drugače reče, tako da pomojem imajo banke malo svobode pri tem.

Ko sem jemal kredit na DH, sem ji omenil da imam nekaj v kripto, je takoj rekla da če vidijo te transakcije (mislim da je misla bitstamp), mi zaprejo račun.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matic492 ()

profesjonalc ::

Mato989 je izjavil:

BorutO je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Danes sem dobil crypto kartico, stestiram jutri


Kero pa? Binance?


da


Jaz jo uporabljam par mesecev. Mi je bla všeč, ko je bil 1% cash back, zdej pa je 0.1% če ne stejkaš BNB, kar pa nočem, ker predvidevam večjo izgubo z holdanjem 1BNB skozi bear, kot pa od cashbacka prihodek. Bom switchal na Celsius debit card, ko jo izdajo

matic492 ::

profesjonalc je izjavil:


Jaz jo uporabljam par mesecev. Mi je bla všeč, ko je bil 1% cash back, zdej pa je 0.1% če ne stejkaš BNB, kar pa nočem, ker predvidevam večjo izgubo z holdanjem 1BNB skozi bear, kot pa od cashbacka prihodek. Bom switchal na Celsius debit card, ko jo izdajo



Crypto.com 3% za stejkanih 10,000 CROjev (+ 100% cashback na netflix in spotify naročnino, essentially 18EUR na mesec free + cashback), sicer zdaj so dražji, jaz sem stejkal že lani, ko so bili vredni cca. 800EUR. Mislim da je zdaj isti paket 3500EUR. Imaš pa še 1% za manj.

Lahko ti dam ref. code na ZS če boš odpiral.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matic492 ()

StarMafijec ::

matic492 je izjavil:

Ko sem jemal kredit na DH, sem ji omenil da imam nekaj v kripto, je takoj rekla da če vidijo te transakcije (mislim da je misla bitstamp), mi zaprejo račun.

Ne razumem. Zakaj bi ti zaprli račun?

IgorCardanof ::

Za take groznje, bi sam rekel da zapiram racun.

matic492 ::

StarMafijec je izjavil:

matic492 je izjavil:

Ko sem jemal kredit na DH, sem ji omenil da imam nekaj v kripto, je takoj rekla da če vidijo te transakcije (mislim da je misla bitstamp), mi zaprejo račun.

Ne razumem. Zakaj bi ti zaprli račun?


Tudi jaz ne, ker nisva nadaljevala pogovora v tej smeri.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

endelin ::

matic492 je izjavil:


Ko sem jemal kredit na DH, sem ji omenil da imam nekaj v kripto, je takoj rekla da če vidijo te transakcije (mislim da je misla bitstamp), mi zaprejo račun.

pa kake neumnosti so to. daj reci da trolaš

edit: sem šele kasneje prebral do konca.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

matic492 ::

Jaz sem sicer kredit jemal v začetku 2019, tako da 100% ne bom trdil njenih besed. Je pa bilo tako da sva šla skozi moje plačilne liste, moj SP, potem sem pa omenil da imam še nekaj v kripto (začel sem že 2016). Takrat se je usedla nazaj v stolu in rekla nekaj v smislu da če vidijo nakazila na moj račun, mi zaprejo račun. Potem nisva nadaljevala, ker sva par minut debatirala kripto (da je njen sin tudi v tem ipd.)

Tako da ne bom garantiral 100%, ker je že 2 leti od tega, ampak se spomnem njen body language se je takoj spremenil takrat in vem da je omenila zapiranje.

Letos berem da imajo ljudje probleme z krediti in podobno baje.. če vidijo nakzaila na bitstamp/binance itd.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

IgorCardanof ::

Zgodbe iz 2017 so bolece, ko je sel folk na kredit pa 10x margin long na ripple pri 3$.

Good times.

SuperKripto ::

Dejte mal razmisljat. Ne samo razmisljat o denarju ker je to vaba, past. Kako? Evo, vam bom razlozil na primeru miske, ko ji nastavis vabo v kletko, ji das recimo sir. Pa ne razmislja o kletki ampak samo o siru. Ko pride v kletko, sicer poje sir in je tist trenutek zadovoljna ampak scasoma se kletka zapre.

Tako je podobno v primeru vabe v blockchain. Pa tudi v delnice, vsaj pri tistih delnicah ki najvec rastejo. Ce pogledate s cim se ukvarjajo tista podjetja, katerih delnice najvec rastejo, se cist vsi tako ali drugace ukvarjajo s kletko oziroma nadzorom ljudi. Potem tudi recimo sluzbe, vemo, da so razni programerji relativno dobro placani v primerjavi s preostalo populacijo. Zakaj? Zato, ker gradijo nove platforme za nadzor ljudi.

Zgodovina sprememb…

Yeezes ::

Wat, kva je fora s kripto pa krediti? Zakaj bi zarad tega zaprl račun, wtf.
A naj bi se zapletlo, če so te transakcije narejene po tem, ko že vzameš kredit, al tut že prej narejene transakcije? Bruh, če je tko sploh nebom nič vzel dol iz borze ampk kr lepo ceu lajf plačvou s crypto karticam, haha. Ne štekam, res.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Yeezes ()

SuperKripto ::

Tisti, ki pa ne gredo v blockchain ali pa delnice oziroma nocejo v vabo, pa so kaznovani tako, da se printa denar ali printa stable kovance in se umetno pumpa kripto in delnice, preostali drzavljani pa zgubijo kupno moc, ker imajo denar v banki ali pa v nogavicah in denar zgubi vrednost.

Zgodovina sprememb…

Kripto mesi ::

Daj vgasni se ti s temi teorijami zarote. Res si ga cisto zabluzo ocitno.

matic492 ::

Yeezes je izjavil:

Wat, kva je fora s kripto pa krediti? Zakaj bi zarad tega zaprl račun, wtf.
A naj bi se zapletlo, če so te transakcije narejene po tem, ko že vzameš kredit, al tut že prej narejene transakcije? Bruh, če je tko sploh nebom nič vzel dol iz borze ampk kr lepo ceu lajf plačvou s crypto karticam, haha. Ne štekam, res.



Ja, pač res me ne vzet preveč to the fact, samo povem, da banke že lep čas vejo za te zadeve in spremljajo.

Imaš pa na forumih in supportih če malo googlaš, da so zapirali N26 račune, ko so videli nakazila iz kripto borz:

Kopiram iz BMWslo foruma:


Če se ne motim je uporabnik monkeyhead v teji temi pisal o tem, da so njegovega kolega, malo za tem ko si je nakazal iz borze na N26 račun, obvestili o tem da mu zapirajo račun in naj pove kam da mu prenakažejo preostala sredstva


Drugače pa ja, porabljaš sproti na kripto kartici pa je. Samo vedi da tudi to načeloma vidijo. Jaz imam trenutno 2 slovenska TRRja in 3 prijavljenje Litvanske, za te kripto zadevice. Slovenske banke FURSu avtomatsko poročajo, za tuje banke postopek ni čisto avtomatičen, ampak mislim da lahko vseeno zahtevajo izpiske, tudi od revoluta npr. če te pač vzamejo pod drobnogled.

Za binance VISA kartico mislim da ni TRRja, kolikor sem gledal TOS in FAQ, za crypto.com pa je, kjer imaš tudi svoj osebni TRR za nakazilo, torej tvoj unique number. Takoj ko je za tebe number unique, moraš prijavit račun fursu (isto kot revolut)
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matic492 ()

SuperKripto ::

To ni nobena teorija zarote ampak dejstvo. Dej dokazi, da kaj od tega ni res. Poglej katere delnice najvec rastejo, v katere se najvec priliva naprintanega denarja. Poglej kaj se pocne s tetrom. A bos rekel da ni res? A denar na banki ne zgublja vrednost? Koliko procentov denarja v obtoku je bilo naprintanega v zadnjem letu ali dveh? Koliko v zadnjem desetletju?

Yeezes ::

Ja kva no, pa dons sm se že psihično prpravu, da si nakažem par 10k. Pa tut na NLBju sm vprašou kako je kj z nakazili, če je treba kj obvestit itd, pa ni nč omenila o kkšnem zapiranju pa tko. A mogoče veš, če je to v igri sam takrat, ko se gre za kredite, al tut že na splošno?

Ja ta N26 pa Revolut ja, ker je itak treba prijavit kot račun v tujini. V mislih sem imel Binance kartico ja, pa za crypto.com sm tut mislu, da tam ni nč tega? hmm, bi blo treba mal raziskat vse skup, hah.

Kripto mesi ::

SuperKripto je izjavil:

To ni nobena teorija zarote ampak dejstvo. Dej dokazi, da kaj od tega ni res. Poglej katere delnice najvec rastejo, v katere se najvec priliva naprintanega denarja. Poglej kaj se pocne s tetrom. A bos rekel da ni res? A denar na banki ne zgublja vrednost? Koliko procentov denarja v obtoku je bilo naprintanega v zadnjem letu ali dveh? Koliko v zadnjem desetletju?

Naredi si svojo temo pa tam nabijaj nebuloze, ne pa srati po kripto temi. Hvala!
Lp Stojan

matic492 ::

Yeezes je izjavil:

Ja kva no, pa dons sm se že psihično prpravu, da si nakažem par 10k. Pa tut na NLBju sm vprašou kako je kj z nakazili, če je treba kj obvestit itd, pa ni nč omenila o kkšnem zapiranju pa tko. A mogoče veš, če je to v igri sam takrat, ko se gre za kredite, al tut že na splošno?

Ja ta N26 pa Revolut ja, ker je itak treba prijavit kot račun v tujini. V mislih sem imel Binance kartico ja, pa za crypto.com sm tut mislu, da tam ni nč tega? hmm, bi blo treba mal raziskat vse skup, hah.



Ne morem o cifrah, ker je pač forum javen. In vsak ima svojo situacijo. Npr. jaz imam lepo osnovno plačo + popoldanski SP, kjer delam za tujino, torej recimo ko gre bančni algoritem skozi moj račun in vidi npr. XY vsak mesec od plače + dohodki iz normiranca, potem je nekaj relativno od tega še normalno odstopanje.

Če si pa npr. na sociali ali minimalcu že 5 let in naenkrat dobiš 10kEUR, te pa zna flagat sistem.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matic492 ()

SuperKripto ::

A veste zakaj miska ne ugotovi, da je to past, da je to trik, vaba? Zato, ker je vabo nastavil nekdo, ki je bolj pameten kot miska. Tako je tudi pri ljudeh. Tisti, ki so na vrhu piramide, so verjetno dost bolj pametni, imajo ves denar na tem svetu, imajo moc nadzora in upravljanja, imajo medije, imajo lobije, vse lahk financirajo in upravljajo kot si zelijo. Ce zelijo privabit ljudi v doloceno zadevo, obstajajo nacini kako jih privabit, ni nobena raketna znanost. Ljudje so zaslepljeni samo z dobickom in denarjem, ker so tako vzgojeni v novem potrosniskem nacinu zivljenja. Pac elite vas vzgajajo tako v navadnih solah medtem ko se sami solajo v privat solah ali celo v ustnovah, ki niso za vecino ljudi.

Yeezes ::

matic492 je izjavil:



Ne morem o cifrah, ker je pač forum javen. In vsak ima svojo situacijo. Npr. jaz imam lepo osnovno plačo + popoldanski SP, kjer delam za tujino, torej recimo ko gre bančni algoritem skozi moj račun in vidi npr. XY vsak mesec od plače + dohodki iz normiranca, potem je nekaj relativno od tega še normalno odstopanje.

Če si pa npr. na sociali ali minimalcu že 5 let in naenkrat dobiš 10kEUR, te pa zna flagat sistem.



Štekam ja. Jah men na račun prileti nekje med 1500-1800EUR (kar načeloma ni bed, je pa vseeno tko šele dobro leto - nimaš kej, študij se je zavleku xd), pa tut februarja sm si kkšnih 5k prenakazou na revolut (in pol dalje delnice/crypto) - če igrajo odhodki kakšno vlogo.. sem si pa mislu nazakat zdj ene 10-15k k bom rabil, ostalo bi pa pustu na Binancah in načeloma nisem imel namena vzemat dol dokler nebi rabil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Yeezes ()

matic492 ::

10-15k€ naenkrat jaz nebi nakazal.

Za vse ostalo pa ne bom komentiral, ampak itak je tudi tako da če nisi trgoval preveč in si večinoma HODLal do danes je itak vseeno.. jim boš pač dokazal vse.


Jaz imam probleme recimo... od 2016, sem bil na praktično vseh borzah, bittrex, binance, bistamp, kraken, liqui.io, gate.io, defiji itd itd.
Nekaj broz ne obstaja več, domena zaprta, coine sem kupoval pač kjer so bli na voljo.

Kako jim naj vse to dokažem do tistega prvega nakupa in nadaljnih investicij?

Kako se potem šteje cashback na kartici? Jaz sem kupil RTX 3090 na kartico, samo tam je bilo cashbacka 60€, pa še praktično vse kar sem letos kupil je bilo na cashback. Pa potem UNI airdrop, sem dobil 300 tokenov iz neba, potem sem dobil še DOT, katerega smo lockali leta 2018.. Mislim naštevam lahko v nedogled.


Kako naj vse to sam razdelam in kako naj to vse razložim in dokažem ženski na davčni upravi ali pa za šalterjem banke?
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

BorutO ::

matic492 je izjavil:

10-15k€ naenkrat jaz nebi nakazal.

Za vse ostalo pa ne bom komentiral, ampak itak je tudi tako da če nisi trgoval preveč in si večinoma HODLal do danes je itak vseeno.. jim boš pač dokazal vse.


Jaz imam probleme recimo... od 2016, sem bil na praktično vseh borzah, bittrex, binance, bistamp, kraken, liqui.io, gate.io, defiji itd itd.
Nekaj broz ne obstaja več, domena zaprta, coine sem kupoval pač kjer so bli na voljo.

Kako jim naj vse to dokažem do tistega prvega nakupa in nadaljnih investicij?

Kako se potem šteje cashback na kartici? Jaz sem kupil RTX 3090 na kartico, samo tam je bilo cashbacka 60€, pa še praktično vse kar sem letos kupil je bilo na cashback. Pa potem UNI airdrop, sem dobil 300 tokenov iz neba, potem sem dobil še DOT, katerega smo lockali leta 2018.. Mislim naštevam lahko v nedogled.


Kako naj vse to sam razdelam in kako naj to vse razložim in dokažem ženski na davčni upravi ali pa za šalterjem banke?


Ne vem. Jaz sem že rekel, da ko bom mogel dokazati, od kod mi denar, bom samo rekel, da mi je nekdo daroval coine ... naj mi včesnejo tistih 30%, pa bo mir. Ne bom se z njimi prepiral pa iskal po "papirologiji" kot zmešan, da jim bom do centa natančno vse vročil, ko jih jebe. Ko bodo razni jankoviči, janšisti, bavčarji, jelinčiči, zidarji itd dokazovali pošteno od kod jim denar, takrat bom tudi jaz se potrudil pa jim do centa natančno prikazal. Če sem notri dal skoraj 1500 evrov vse skupaj iz trrja v kripto, ven pa bi recimo milijon dobil, bi jim samo rekel, da sem dobil od kar nekoga coine v vrednosti milijon. Vzamite 30% ali koliko imajo, pa smo zaključili.

Yeezes ::

No al pa nekje v rangu do 10k, recimo.

Jah nism glih hodlal, sem večinoma bolj trejdal (DeFi zadeve, valda) - ampak sem še vedno v rangu 100 trgovalnih dni in 1000 transakcij.
Mam pa isti problem ja. Za DeFi je itak pol transakcij za gas fee, tko da je teh transakcij velik manj, se pa npr. v CSV datoteki ne vidi za kok BNBjev si prodal ane, bi mogu it direkt v transakcijo gledat. Pa pol vmes še pošiljanje med walleti, ker mi je včasih metamask zatrokiral pa sem si naredu nov wallet, če sm rabu nahitr, itd itd... Skratka velik različnih zadev, ki jih tam verjetno žal ne razumejo. Pol pa neveš kaj je hujš, al ti poberejo 70%, ker ne moreš dokazat od kje denar (oz. oni ne znajo pogledat), al da maš nekaj let mir, da vse zaporaviš v tem času, pol se pa kar iz nekje najdejo in te pojebejo z davkom + kaznijo, hah.

matic492 ::

Mah, zdaj ko bo bear spet dam vsak mesec 500€ notri, si bom zapisal v excel in naslednji bull ko bom miljonar jim dam excel pa je.. nič več kompliciranja. Sem rabil 2 bulla da me je izučilo :)):))
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

SuperKripto ::

A veste, da tisti, ki vam denar zelo veliko pomeni, da vas elite lahk prepricajo skoraj karkoli. Vse kar potrebujejo je, da naprintajo denar iz nicesar in vam ga ponudijo. Vi pa boste brez premisleka storili to kar zahtevajo. Namrec tako je nekdo odgovoril tukaj, da bi za predcasno penzijo brez premisleka sprejel nemoralne ponudbe.

matic492 ::

Prepozno zvečer je da bi baitnal tak trolling :))
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

gandolfino ::

Beware, zadnjič ko je to objavil se je pol res vsipalo čez par ur

SuperKripto ::

SuperKripto je izjavil:


:))


sure, skip this ad, like you skip buying facebuk and gugl and appel and amazon and tesla
mi vam bomo povedal kaj je trendovsko, kaj je moderno, kaj je trenutno in, podprite zgoraj omenjene projekte, so vam povedal, ce ne boste zamudil lepe nagrade, ki vam jih bodo naprintal ali pa vtipkal namisljeno stevilko na racunu.

Mato989 ::

SuperKripto je izjavil:

To ni nobena teorija zarote ampak dejstvo. Dej dokazi, da kaj od tega ni res. Poglej katere delnice najvec rastejo, v katere se najvec priliva naprintanega denarja. Poglej kaj se pocne s tetrom. A bos rekel da ni res? A denar na banki ne zgublja vrednost? Koliko procentov denarja v obtoku je bilo naprintanega v zadnjem letu ali dveh? Koliko v zadnjem desetletju?


Aqua se kr mi nisi odgovoril zakaj bi tisti vsemogocni bojda ki zelijo vse na blockchainu pustili take crashe ki odvrnejo folk od crypta

Yeezes je izjavil:

Wat, kva je fora s kripto pa krediti? Zakaj bi zarad tega zaprl račun, wtf.
A naj bi se zapletlo, če so te transakcije narejene po tem, ko že vzameš kredit, al tut že prej narejene transakcije? Bruh, če je tko sploh nebom nič vzel dol iz borze ampk kr lepo ceu lajf plačvou s crypto karticam, haha. Ne štekam, res.



Nic ne zaprejo racuna, neumnosti kolega dela na dh in trada crypto pa nakazuje pa mu noben nad njim ni rekel da bo racun terminiral
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

enemon ::

gandolfino je izjavil:

Beware, zadnjič ko je to objavil se je pol res vsipalo čez par ur



To je zdaj ta padec?

sloxl8 ::

@tonis,

Kakšno mnenje glede MATICa (Polygona)? Raste kot nor, 4h RSI gre proti 75. Bo to drugi del wickoffa - mogoče dol, pa nazaj gor, pa potem dump?

kriptobog ::

IgorCardanof je izjavil:

Raje celo življenje delam za minimalca in komaj shajam iz meseca v mesec, kot pa da imam ogromno keša, pa potem tako slabo psihično situacijo kot jo ima kriptobog. Smili se mi človek. Misli, da je nevem kaj dosegel, a izven svojega trejdinga je najbrž nula v življenju. Brez kolegov, brez smisla za lajf ... Upam da si najde pomoč, preden naredi kaj drastičnega :/



Več kot minimalca itak ne boš dosegel. Smilite se mi vi haha. Ko izjavim, da forum ne premore več kot enega dobrega trejderja pa vsi v jok :)) Sami "profiji" in vseznalci, potem pa polne teme jamranja kako so draga stanovanja, polne teme o kreditih, nekaterim kripto gurujem so morali pa starši dati denar, da je bilo dovolj za neko malo luknjo od stanovanja. :))
Kolegov ne rabim dosti. Imam 3 prave kolege in družino. Smisla za lajf pa vi nimate, Kaj je vam smisel za lajf? To da grete za 2 tedna na morje vsako leto, vmes pa lepo štancate ure v bednih službah? haha
In mato, naj ti starši dajo še denar za ta certifikat. Ga itak ne boš dobil. Preveri koliko ljudi pri nas ga sploh ima, preden blekneš še kakšno neumnost.

In, ko ste že vsi tako glasni, nihče se še ni javil, da bi prišel na obisk pogledat track recorde ;) Imaste še par dni časa, preden spokam nazaj čez lužo, kjer lahko uživam v brezsmiselnem lajfu :))

Lahko se mi zahvalite, ko cena doseže moje napovedi. Analize si pa niti ne zaslužite, da vam pokažem

Mato989 ::

daj nehaj bluzit socialkar, oštarije maš odprte, bejž nazaj v pivnico se hvalit
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Miki N ::

Bogec, mogoče res bolje, da greš čimprej - nismo te vredni! ;)

kow ::

Bogec, noben ti ne bo placal za tvoje sloganje. Bos moral najti temo z vecjimi bebci. Zbogom, se enkrat.

kriptobog ::

Mato989 je izjavil:

daj nehaj bluzit socialkar, oštarije maš odprte, bejž nazaj v pivnico se hvalit



Socialkar si ti. Meni starši niso rabili dajati denarja za stanovanje, kaj šele za hišo :)) In to pri vseh profitih s kripta, ki si ga naredil :O Jaz bi bil raje tiho na tvojem mestu :)

kow je izjavil:

Bogec, noben ti ne bo placal za tvoje sloganje. Bos moral najti temo z vecjimi bebci. Zbogom, se enkrat.


Zakaj bi mi moral kdorkoli karkoli plačati? Teme z večjimi bebci pa žal ne najdem. Mislim ,da kar zmagate

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kriptobog ()

Siso ::

Ma kaj ,tle ste v zašli ,Debata padla niżje kot m.cap.
Dajte stopit skupaj če hočete rezultate.

Mato989 ::

kaj naj če vsake tolko uletijo socialkarji ki jim je spustla tableta... kot kaže mormo tipa res obiskat v Ormožu ali na Polju da ga odstranimo izpred PCja
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kriptobog ::

Mato989 je izjavil:

kaj naj če vsake tolko uletijo socialkarji ki jim je spustla tableta... kot kaže mormo tipa res obiskat v Ormožu ali na Polju da ga odstranimo izpred PCja



lol, mato umiri se. Boli, ko moraš imeti kredit + denar od staršev za nakup podpovprečne luknje? Če si ti socialkar, še ne pomeni da smo tudi ostali, ki se ukvarjamo s trejdanjem :)

sloxl8 ::

Mato989 je izjavil:

kaj naj če vsake tolko uletijo socialkarji ki jim je spustla tableta... kot kaže mormo tipa res obiskat v Ormožu ali na Polju da ga odstranimo izpred PCja

Modreci že od nekdaj pravijo: Don't feed the troll.

Mato989 ::

sloxl8 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

kaj naj če vsake tolko uletijo socialkarji ki jim je spustla tableta... kot kaže mormo tipa res obiskat v Ormožu ali na Polju da ga odstranimo izpred PCja

Modreci že od nekdaj pravijo: Don't feed the troll.


Saj maš prav =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Likalnik ::

Dajte raje malo več povedati o BQX Voyager...v US je zelo popularen....pri nas je pa možno ga kupiti na Binance ampak samo v paru z BTC ali ETH....ga kdo drži od vas?

Zezz ::

Pa dobr no da si dober v trejdanju ne rabiš lih nekega certifikata, razen bolj kot referenca da pol to znanje naprej prodajaš in bolj s tem služiš. Sicer pa TA men lih ne pomen preveč, bolj in skor edino se zanašam na Price action.

Zezz ::

Še posebno v kriptu so TA popolnoma brezvezne ker kot vidmo ob točno določenih momentih inštitucije namensko pumpajo samo da privabjo še več ribic, seveda jim je jasna psihologija in Fomo efekt, ko je dovolj pa dumpajo in spet rinse and repeat

Dumber ::

Zdaj pa naj en profi pove, kdaj bo dumpnilo. Da se ne bom potem spet jokla :)
««
626 / 1490
»»