» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
623 / 1490
»»

BenjaminTB ::

Dumber je izjavil:

BenjaminTB je izjavil:

globoko grlo je izjavil:

Gor pa dol, pa spet gor pa dol. Ne morm več.

Daš notri tolko denarja kolko si pripravljen izgubit. Če to nrediš, je full dober občutek spremljat take padce pa vzpone. Ko pada ti je vseeno, ko raste pa evforija :) Vi ki ste dali notri več kot ste pripravljeni izgubit ste navadni gamblerji, jebiga.


Pa omfg, še je kdo ki tega ni napisal. Ta stabek že ptički na vejah čivkajo. Sem dal not denar, ki sem ga prioravljem izgubit in se ne bom obesil zaradi tega. Samo je pa vseeno fajn če ven odneseš 100k namesto 5k :)


Saj pravim ti, gemblanje je kripto.

tonis ::

Conini je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

a je Tesla ze prodala bitcoine ali pa bo sporocila da se je premislila?


A ti dejansko ne veš tega al sam trolaš?


Ni trolanje, vprašanje ima globlji pomen...
_________________________________

Bull trap je, zna pa it še par jurjev gor. Ne vem kaj bo pri 42, verjetno zavrnitev, ampak po moje ne tako globoka kot par dni nazaj.(drugi del povedi ugibam, medtem ko prvi del mislim da tako bo.)
Če se junija zgodi graf btcja na etru, bo videl območje 1100-1300. Gledam mesečni bollinger in pa MAje.

xrp še ni srečal ichimoku targeta 0.47

MATIC je po divji rasti telebnil na zobe in se tudi konkretno odbil. Ne vem do kje bo šel, ampak previdno, mesečni RSI ima spet 98! In ne, ne bo se konsolidiral 1% na mesec.

Motion ::

ENJ končno gre v dip? Upam da pride vsaj do 1.

Kripto ::

tonis je izjavil:

Conini je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

a je Tesla ze prodala bitcoine ali pa bo sporocila da se je premislila?


A ti dejansko ne veš tega al sam trolaš?


Ni trolanje, vprašanje ima globlji pomen...
_________________________________

Bull trap je, zna pa it še par jurjev gor. Ne vem kaj bo pri 42, verjetno zavrnitev, ampak po moje ne tako globoka kot par dni nazaj.(drugi del povedi ugibam, medtem ko prvi del mislim da tako bo.)
Če se junija zgodi graf btcja na etru, bo videl območje 1100-1300. Gledam mesečni bollinger in pa MAje.

xrp še ni srečal ichimoku targeta 0.47

MATIC je po divji rasti telebnil na zobe in se tudi konkretno odbil. Ne vem do kje bo šel, ampak previdno, mesečni RSI ima spet 98! In ne, ne bo se konsolidiral 1% na mesec.



Zelo lep bull trap.

Money is mindset!

tonis ::

Motion je izjavil:

ENJ končno gre v dip? Upam da pride vsaj do 1.


Ko bo 10 boš rekel ko bi ga vsaj kupil na 1.23 ;)

Dumber ::

Džabe tehnične analize pa RSI, DFI, GLI, MA, ŽNJ....če en twit lahko vse zjebe.

Motion ::

tonis je izjavil:

Motion je izjavil:

ENJ končno gre v dip? Upam da pride vsaj do 1.


Ko bo 10 boš rekel ko bi ga vsaj kupil na 1.23 ;)

Mam short za zapret pri 1

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

tonis ::

Dumber je izjavil:

Džabe tehnične analize pa RSI, DFI, GLI, MA, ŽNJ....če en twit lahko vse zjebe.


Ti mislis tako, jaz mislim drugace. Se enkrat, naredili so wyckoff pattern, ki se je pac odvil, ne pa se do konca.

Twitt sluzi samo za farbanje folka in sprozi plaz, da se market obrne kot narekuje graf.

Veliko kovancev se je ustavilo ali na horizontalnih supportih ali na trendlinijah, spet drugi na tedenskih MAjih itd itd. Tu ni nakljucij.

Musk je danes spet tvitnil nekaj glede rudarjenja, tokrat pozitivna vest in to ravno ko je vse na supportih. Skratka tezki manipulator.

SuperKripto ::

en tvit ne more zjebat nicesar, razen ce drugi dajejo prevec pomena tvitu ali pa so prepricani, da je v tvitu resnica

Zdej vidim nov tvit od elona, kako se navdusuje nad luninim koledarjem oziroma luninim fazam in menam. Nakljucje pac.

Zgodovina sprememb…

BorutO ::

IgorCardanof je izjavil:

Borut naj bi 20k$ zaslužkov iz Shibe včeraj 10x longal Matic pri 0.8$. Tako da je zdaj dobil še x10 na to. Človeku res gre. Res da je začetnik, samo fant ima jajca in lepo mu uspeva. Sedaj je pri 200k$, še en tak play naredi in si lahko kupi kar si želi. Vesel sem zate, hkrati pa tudi malo nevoščljiv, ker gre meni slabše :)

? Od kje pa tebi ideja, da sem kaj longal? Se ti je to sanjalo ali kaj? Ne šortam in nič ... lepo normalno igram. Zdaj sem opazil, da se na bithumbu da veliko bolje služiti s shibo. ;) Graf skače za ogromno. :)

https://www.bithumb.pro/en-us/spot/trad...

Sem prestavil denar iz hotbita in binanc v bithumb, da v šibo mečem ... se da lepo par stotakov zaslužiti ko narase iz 0,000008 na 0,00001 ipd. Na hotbitu in binancah se graf nikamor ne premika. :P

SuperKripto ::

Na grafu pise da bo dnevna sveca zakljucena cez 59 minut tko da ni ob enih zjutraj.

Mato989 ::

oracle je izjavil:

Sej veš ker Willy, razen če živiš pod kamnom ali pa si letos v kripto župo priplaval.

Ravno v tem trenutku BTC poskočil na nov HH.

Mato, a te že srbijo prsti? :D



Nikakor, ce bi bli alti vecina pol nizje bi morda celo me ampak zaenkrat pac ne confirmationa ni
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

IgorCardanof ::

Vcerajsna kripto discord konferenca je bila pa zagotovo eye opening. Prestavil vse kar imam v stablecoine.

kow ::

Kaksna konferenca? Kaj so pa rekli?

Mato989 ::

USDC je včerja releasal attestation da ma pokrit USDC fully z independent auditors...

Tako da Valvo spet razočaran verjetno, ler marec je zunaj in je vse super navkljub rasti ki je kr orenk od 5 milijard na 11 milijard. :(

https://www.centre.io/usdc-transparency

US Dollars held in custody accounts1 are at least equal or greater than the
USDC tokens outstanding at the Report Date and Time.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

IgorCardanof ::

kow je izjavil:

Kaksna konferenca? Kaj so pa rekli?


Redna ponedeljkova slovenska kripto konferenca.

Bil je nekdo na konferenci, ki je govoril, kako lahko iz grafov napove kaj se bo zgodilo v svetu, kako je covid crash napovedal 6 mesecev vnaprej, kako je vse zmanipulirano, kako se trejda s pomocjo lunarnih ciklov in polne in prazne lune. In ok si reces, si idiot, povej kar si mislis. Ampak ne, folk na konferenci je bil, wauuu kak si dober, hvala!!!. A imas tudi kako paid skupino za signale?

Slabo ...

Zgodovina sprememb…

kow ::

Poanta takih konferenc je, da se ljudje druzijo, zvecer napijejo, pa poseksajo. Pa, da govorci zasluzijo. Zakaj bi kdo pricakoval, da bo dobil kaksno pametno informacijo na slovenski konferenci, lol. Saj je vse na netu (tam tudi dobivajo informacije nakladaci na konferencah). Pa magari na slo-techu.

Mato989 je izjavil:

USDC je včerja releasal attestation da ma pokrit USDC fully z independent auditors...

Tako da Valvo spet razočaran verjetno, ler marec je zunaj in je vse super navkljub rasti ki je kr orenk od 5 milijard na 11 milijard. :(

https://www.centre.io/usdc-transparency

US Dollars held in custody accounts1 are at least equal or greater than the
USDC tokens outstanding at the Report Date and Time.


USDC je resna zadeva - nikol ni bilo dvoma, da imajo backing. Problem je edino njihov poslovni model. Kaksen donos lahko dobijo na vlozene dolarje? Negativni realni? Je to sustainable?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

ubermensch ::

IgorCardanof je izjavil:

kow je izjavil:

Kaksna konferenca? Kaj so pa rekli?


Redna ponedeljkova slovenska kripto konferenca.

Bil je nekdo na konferenci, ki je govoril, kako lahko iz grafov napove kaj se bo zgodilo v svetu, kako je covid crash napovedal 6 mesecev vnaprej, kako je vse zmanipulirano, kako se trejda s pomocjo lunarnih ciklov in polne in prazne lune. In ok si reces, si idiot, povej kar si mislis. Ampak ne, folk na konferenci je bil, wauuu kak si dober, hvala!!!. A imas tudi kako paid skupino za signale?

Slabo ...


Maš link do tega discorda? Je kje posnetek?

doktorproof ::

kow je izjavil:

Poanta takih konferenc je, da se ljudje druzijo, zvecer napijejo, pa poseksajo. Pa, da govorci zasluzijo. Zakaj bi kdo pricakoval, da bo dobil kaksno pametno informacijo na slovenski konferenci, lol. Saj je vse na netu (tam tudi dobivajo informacije nakladaci na konferencah). Pa magari na slo-techu.

Mato989 je izjavil:

USDC je včerja releasal attestation da ma pokrit USDC fully z independent auditors...

Tako da Valvo spet razočaran verjetno, ler marec je zunaj in je vse super navkljub rasti ki je kr orenk od 5 milijard na 11 milijard. :(

https://www.centre.io/usdc-transparency

US Dollars held in custody accounts1 are at least equal or greater than the
USDC tokens outstanding at the Report Date and Time.


USDC je resna zadeva - nikol ni bilo dvoma, da imajo backing. Problem je edino njihov poslovni model. Kaksen donos lahko dobijo na vlozene dolarje? Negativni realni? Je to sustainable?


Kaj tudi ženske hodijo na take konference al kako gre to... kakšna improvizacija s priključki?

kow ::

Se nisem bil na konferenci kjer ne bi bilo zensk. Jih pa res ni bilo veliko. Ne vem pa na kaksne hodite ostali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

Senior Dev ::

A je to bla konferenca ali verski obred? Sam prašam. :))
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

IgorCardanof ::

Bolj uvod v verski obred ...

Senior Dev ::

Če prebijemo 39k smo 30% od lokalnega dna in smo uradno v bullu kjer se pričakujejo visoki donosi na dnevni bazi?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

oracle ::

Gibanje cene kaže, da gremo dol. Ali bo uspel HL?

IgorCardanof ::

Kolega s konference je pri 32k odprl 20x long na btc in pravi, sa ga bo drzal do 42300, ker je tam naslednji odboj od fibonacijevih krogov za bitcoin.

SuperKripto ::

Jaz ga ne krivim, ker na svojem twitterju shilla doge pa manipulira z bitcoinom. Verjetno ga izsiljujejo pokrovitelji, ce ne bo tega pocel, da mu bodo dumpal delnice na polno in ne bo vec med najbogatejsimi na uradni listi. Ali pa kaksen drug dogovor. V glavnem verjetno ima vso podporo iz ozadja da to pocne. V nasprotnem primeru ce bi samo nekaj napisal, kar ni po godu ta glavnim vlagateljem iz ozadja bi verjetno vsi njegovi projekti fasal dump in bi ga mediji da ne povem kaj. Svet tko funkcionira, na stolcke postavijo korumpirane ljudi ali pa podprejo ljudi, katera so jim vsec in delajo za njihov interes. Pa potem radi izsiljujejo, da naredis dolocene naloge, ce ne adijo.

Zgodovina sprememb…

oracle ::

Ja, ampak ti si edini, ki tako razmišlja. Večina je pač mnenja, da je en navaden trol in večina spreminja kvantno realnost al kako? Al maš samo ti to moč?

BorutO ::

SuperKripto je izjavil:

Jaz ga ne krivim, ker na svojem twitterju shilla doge pa manipulira z bitcoinom. Verjetno ga izsiljujejo pokrovitelji, ce ne bo tega pocel, da mu bodo dumpal delnice na polno in ne bo vec med najbogatejsimi na uradni listi. Ali pa kaksen drug dogovor. V glavnem verjetno ima vso podporo iz ozadja da to pocne. V nasprotnem primeru ce bi samo nekaj napisal, kar ni po godu ta glavnim vlagateljem iz ozadja bi verjetno vsi njegovi projekti fasal dump in bi ga mediji da ne povem kaj. Svet tko funkcionira, na stolcke postavijo korumpirane ljudi ali pa podprejo ljudi, katera so jim vsec in delajo za njihov interes. Pa potem radi izsiljujejo, da naredis dolocene naloge, ce ne adijo.


Ne sanjaj ... on dela že od samega začetka tako, kot sam hoče. Je že nekoč rekel, da nima nobenih stricov iz ozadja, ker mu ne bo noben govoril kaj in kako more delati.

SuperKripto ::

Vi pac ne veste, kako sistem deluje. Poglej si kaksen intervju z zvizgacem Dr, Brecljem. Ljudje so postavljeni na pozicije moci. Vse je zgrajeno od vrha navzdol na taksen nacin. Lazejo, da so dolocni najbogatejsi zaceli iz garaze, potem pa malo razisces kdo je oce pa ugotovis poslovne kontakte, potem ti je vse jasn. Sicer ne gre za ta primer ampak en drug, ampak vseen, ne mores bit na taksni poziciji moci kar tako, ce se ta glavni ne strinjajo.

Verjem, da to niti slucajno ne bi smel pocet, ce se ne bi strinjal financerji iz ozadja. Ze od vsega zacetka , se preden sem kupil prvi kripto leta 2017, ze leta pred tem sem vedel, kaksen nacrt imajo s kriptom. To leto sploh ni vec dvoma, kako mocno si zelijo vse imet na blockchainu. Zdaj pa skusajo privabit mladino z raznimi meme kovanci. Pa tako pogosto shillanje, moras biti malo nor, da to pocnes ali pa imet doloceno agendo.

Zgodovina sprememb…

sloxl8 ::

tonis je izjavil:

Dumber je izjavil:

Džabe tehnične analize pa RSI, DFI, GLI, MA, ŽNJ....če en twit lahko vse zjebe.


Ti mislis tako, jaz mislim drugace. Se enkrat, naredili so wyckoff pattern, ki se je pac odvil, ne pa se do konca.

Twitt sluzi samo za farbanje folka in sprozi plaz, da se market obrne kot narekuje graf.

Veliko kovancev se je ustavilo ali na horizontalnih supportih ali na trendlinijah, spet drugi na tedenskih MAjih itd itd. Tu ni nakljucij.

Musk je danes spet tvitnil nekaj glede rudarjenja, tokrat pozitivna vest in to ravno ko je vse na supportih. Skratka tezki manipulator.


Če praviš, da se wyckoff še ni odvil, hočeš reči, da gre MATIC spet na $2.4+?

kow ::

Super, ti sam nisi dost brihten, da bi razumel kompleksen svet (kdo pa je). Pol pa si vse kar ne razumes razlagas z elitami, ki vse nadzorujejo. Morda pa si samo res dober trol. Bi si zelel.

_wtf_ ::

SuperKripto je izjavil:

Vi pac ne veste, kako sistem deluje. Poglej si kaksen intervju z zvizgacem Dr, Brecljem. Ljudje so postavljeni na pozicije moci. Vse je zgrajeno od vrha navzdol na taksen nacin. Lazejo, da so dolocni najbogatejsi zaceli iz garaze, potem pa malo razisces kdo je oce pa ugotovis poslovne kontakte, potem ti je vse jasn. Sicer ne gre za ta primer ampak en drug, ampak vseen, ne mores bit na taksni poziciji moci kar tako, ce se ta glavni ne strinjajo.

Verjem, da to niti slucajno ne bi smel pocet, ce se ne bi strinjal financerji iz ozadja. Ze od vsega zacetka , se preden sem kupil prvi kripto leta 2017, ze leta pred tem sem vedel, kaksen nacrt imajo s kriptom. To leto sploh ni vec dvoma, kako mocno si zelijo vse imet na blockchainu. Zdaj pa skusajo privabit mladino z raznimi meme kovanci. Pa tako pogosto shillanje, moras biti malo nor, da to pocnes ali pa imet doloceno agendo.


Kako to potem poteka med bogatimi, vplivneži, .... Vedno je obstajala leva in desna stran. Med njimi ni trenj? Kdo bo močnejši? Kdo bo imel več? Ali imajo vsi skupen cilj, da vse navadne smrtnike osiromašijo?

SuperKripto ::

Ze odkar obstaja internet sem porabil ogromno casa za raziskovanje. Pred tem pa sem si sposojal razne knjige po knjiznicah, ker me pac zanima. Povprecen clovek, msilim da se mu niti priblizno ne sanja v kaksnem svetu zivimo, ker njegova percepcija je vecinoma odvisna od solanja pa od glavnih medijev. Nekaj malega od kontrolirane opozicije. To je vse. Vcasih mogoce slisi kaksno teorijo zarote, ki pa je ze pomesana z lazmi. Zelo malo je ciste resnice, mogoce na zacetku interneta, ko se ni bilo toliko nadzora, se je dal mal vec informacij dobit.

endelin ::

Senior kako pasji sklad, se splaca vstop? Rabim kakšno interno informacijo.

IgorCardanof ::

Od včeraj naprej niso več aktualne interne ali insiderjske informacije. Od včeraj naprej so važni fibonacijevi krogi in odboji od njih. Več krogov kot imaš narisanih, večja je verjetnost, da se bo odboj zgodil na enem od teh krogov. Kolega od včeraj je imel po 20-30 krogov naenkrat na grafu, potem pa še logaritmic regression crte. Tako da je bilo toliko narisano, da je bilo skoraj nemogoče, da se ne bi odbilo od ene od teh črt.

endelin ::

Mato: ti si že kupil kaj iz pasjega sklada? Ker vem da si fan:D

oracle ::

Teli fib krogi, ki popolnoma zapolnijo ozadje so res idiotizem prve klase. Ni pa to nič novega, to trobijo že dolgo časa.

BorutO ::

Musk dela v eliko proti politiki. Se ji upira, isto tudi tisto FAA velikokrat kritizira, ko mu ne pustijo izstreliti rakete ... Če bi bilo tako, kot praviš, bi jim mogel lupčke talat, tudi, ko mu zavrnejo izstrelitev. Na švedskem je recimo naftnim mogotcem zaprl usta na enem nastopu, kjer so bili gostje sami ta bogati naftni mogotci, ko je povedal svoje mnenje .. še ona, ki ga je intervjujala notri, ni mogla verjeti kaj je izjavil Musk pred vsemi tistimi bučami. :) Jaz sem prepričan, da nima nobenega strica iz ozadja. Investitorje izbira zelo previdno. Proti ameriški politiki uradom ima velikokrat kaj proti za povedati, stalno govori oz. kritizira na meji .. in jebe se mu, kaj bo izjavil kje. Poglej si tiste ljudi, ki jih vodijo strici iz ozadja, recimo vsemogočna angela merkel, pa boš videl obraz. Trumpa ni noben vodil iz ozadja, zato pa ga noben ni maral, ker ni delal tako, kot so strici hoteli ... biden pa že dela nekatere stvari drugače, kot je obljubljal.
Itak je v biznisu tudi to, da jaz tebi dam to, ti meni to ... Lepo je tesla tudi povedala, da so začeli sodelovati s toyoto, kateri jim bodo nekaj dali, tesla pa njim nekaj. In če bo toyota postala tesen partner s teslo, bosta ti dve avtomobilski znamki nepremagljivi, isto bosta z leti postali hudi konkurenci med sabo.

Glede bitcoinov, itak, če je firma (tesla) kupila bitcoine, da se med sabo dogovarjajo kaj naj naredi in reče. Je večinski lastnik firme in zato bo naredil tudi tako, da bo si naredil plus. Zdaj, če reče, da z bitcoini ne bodo več kupovali, ne vidim nobenega natega v tem. To je isto, kot da bi rekel, da tvoja firma začela kupovati avte s kitajskim denarjem, potem pa bi rekla, da ne, ker imajo previsoke provizije pri menjavi valute in ne vem kaj še vse ...

SuperKripto ::

A ste pozabili, da so bitcoin pa doge shillal stevilni znani zvezdniki, politiki, skratka slo je za veliko ljudi. Ne gre se samo za elona. Nekdo je ocitno podprl vse te ljudi iz ozadja. Naivno bi bilo misliti, da so vsi ti znani ljudje kar naenkrat istocasno zacel delat kampanjo. Nekateri izmed teh ljudi so celo napisali, da sicer ne vedo kaj shillajo ampak whatever. Kar kaze, da jih je verjetno nekdo najel za to, verjetno placal ali pa imajo kaksen deal.

Zgodovina sprememb…

oracle ::

SuperKripto, jaz pa sumim tebe, da si plačan s strani elit. Poskušaš nam vcepiti dvom, da bomo prodali in bodo oni lahko poceni kupili. To je edina logična razlaga.

BenjaminTB ::



Vsi na seznamo so propadli zaradi Kitajske? Ali pa še bodo? Kaj mislite?

IgorCardanof ::

Tisti, ki ne gledate formule, pa bi vseeno radi vedli, kaj je bil tist komentar glede redbulla in dirke nekaj dni nazaj.

Red Bull Racing F1 team signs NFT deal with Tezos
https://www.ledgerinsights.com/red-bull...

UP ONLY.

Zgodovina sprememb…

Senior Dev ::

endelin je izjavil:

Senior kako pasji sklad, se splaca vstop? Rabim kakšno interno informacijo.

Na vrhu sem šel ven. Zdaj sem bolj v top kovancih. Vsak cajt bom šel allin v USDT.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

SuperKripto ::

BenjaminTB je izjavil:



Vsi na seznamo so propadli zaradi Kitajske? Ali pa še bodo? Kaj mislite?


denar se vlaga v projekte, ki gradijo svet za vecji nadzor nad ljudmi. Samo da ima vzhod morda kaksne druge njihove platforme in ne potrebujejo zahodnih.

SuperKripto ::

oracle je izjavil:

SuperKripto, jaz pa sumim tebe, da si plačan s strani elit. Poskušaš nam vcepiti dvom, da bomo prodali in bodo oni lahko poceni kupili. To je edina logična razlaga.


po tej logiki ki jo jaz razlagam bi mogu bit zelo bulish za kripto (na splosno, za dolgorocno govorim). Ne vem kaksno logiko imas ti? To kar jaz govorim je neverjetno pozitivno s financnega vidika. Jaz to razlagam ze od 2017, da bo vse slo na blockchain. Ampak ni vse v denarju. Oziroma ni nicesar v denarju, ker se samo pretvarjamo, da je to nekaj vredno. Ampak vse to ima visoko ceno, ki se meri v svobodi clovestva. Drgac pa zadnje case nisem vec sigurn da bo bitcoin glavni igralec, ker bodo verjetno izumili nekaj kar je kao okolju prijazno.

Zgodovina sprememb…

oracle ::

Slabo se poskušaš ven povleči. Povedal si samo to, da te plačujejo že od 2017.

V bistvu dobra taktika. Druge obtožuješ, da so plačani s strani elit, medtem ko si ti plačan s strani elit. Skoraj ti je uspelo. Ampak smo te odkrili.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: oracle ()

IgorCardanof ::

IgorCardanof je izjavil:

Tisti, ki ne gledate formule, pa bi vseeno radi vedli, kaj je bil tist komentar glede redbulla in dirke nekaj dni nazaj.

Red Bull Racing F1 team signs NFT deal with Tezos
https://www.ledgerinsights.com/red-bull...

UP ONLY.


Lepo se pozna tudi na ceni. Tezos se je danes izjemno dobro odbil in nadaljuje nezadržno rast.

https://www.coingecko.com/en/coins/tezos

kow ::

Opa, danes pa Tezos ni ATL (ETH). Dober dan. :))

PacificBlue ::

Kaj je res to objavil pa pol zbrisal?

I’m out.
:3

Mato989 ::

SuperKripto je izjavil:

Vi pac ne veste, kako sistem deluje. Poglej si kaksen intervju z zvizgacem Dr, Brecljem. Ljudje so postavljeni na pozicije moci. Vse je zgrajeno od vrha navzdol na taksen nacin. Lazejo, da so dolocni najbogatejsi zaceli iz garaze, potem pa malo razisces kdo je oce pa ugotovis poslovne kontakte, potem ti je vse jasn. Sicer ne gre za ta primer ampak en drug, ampak vseen, ne mores bit na taksni poziciji moci kar tako, ce se ta glavni ne strinjajo.

Verjem, da to niti slucajno ne bi smel pocet, ce se ne bi strinjal financerji iz ozadja. Ze od vsega zacetka , se preden sem kupil prvi kripto leta 2017, ze leta pred tem sem vedel, kaksen nacrt imajo s kriptom. To leto sploh ni vec dvoma, kako mocno si zelijo vse imet na blockchainu. Zdaj pa skusajo privabit mladino z raznimi meme kovanci. Pa tako pogosto shillanje, moras biti malo nor, da to pocnes ali pa imet doloceno agendo.



Ampak če hočejo vse na blockchainu zakaj bi dopustili take crashe? Če bi jaz želel VSE privabit bi pumpal do 200k btcja =) in pol tam ostal
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115
««
623 / 1490
»»