» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
621 / 1490
»»

oracle ::

Potrjen obrat ali bull trap? Tisti, ki ste prodajali, že kupujete? Mato?

m0LN4r ::

Zapomnite si, da je cas za nakup takrat, ko se bodo zacele zaradi kitajske od padanja vrednosti spletne strani zatikati in boste dobili majl, da je stran preobremenjena, nedostopna...
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Ben Dover ::

m0LN4r je izjavil:

Zapomnite si, da je cas za nakup takrat, ko se bodo zacele zaradi kitajske od padanja vrednosti spletne strani zatikati in boste dobili majl, da je stran preobremenjena, nedostopna...


Hvala, bom zapomnil. Ti si pravi poznavalec v vseh temah,

kow ::

Dokler se BorutO ne oglasi, uradno ni bull nazaj :))

IgorCardanof ::

Borut naj bi 20k$ zaslužkov iz Shibe včeraj 10x longal Matic pri 0.8$. Tako da je zdaj dobil še x10 na to. Človeku res gre. Res da je začetnik, samo fant ima jajca in lepo mu uspeva. Sedaj je pri 200k$, še en tak play naredi in si lahko kupi kar si želi. Vesel sem zate, hkrati pa tudi malo nevoščljiv, ker gre meni slabše :)

oracle ::

Men se zdi, da bi lahko bil en bullish scenarij, da se odbije dol do ~34k (HL) in potem nazaj gor, kjer prebije tist 38-39k zid (HH). Za bearish scenarij pa nimam ideje.

Mr.B ::

Conini je izjavil:

Mr.B je izjavil:

Conini je izjavil:

Mr.B je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

In kaj se je zgodilo ?

Vis prihodki od kripta nad 10kEUR se bodo obdavčili.. IRS pričakuje več kot 1 Trijon pobranega davka. AMpak ja lažje kazati na kitajce...


Vidim, da si prišel smetit tudi tole temo z neumnostmi in jo boš svojimi bedarijami popolnoma uničil (tako kot vsako v kateri sodeluješ).

To, kar si napisal ni res.

Američani že imajo zakonodajo za kriptovalute in sicer davek na kapitalski dobiček.
Predlog za $10k je v tem, da bi bilo potrebno vsako transakcijo med denarnicami v tem znesku in višjem prijavit. Torej tudi prenakazala iz ene borze na drugo iste osebe.

Neizobraženi potem pa jamrate... Člank star 4 dni...
U.S. seeks to have cryptocurrency transfers above $10k reported to IRS - Treasury
The Biden administration's tax enforcement proposal unveiled on Thursday includes a proposed requirement that cryptocurrency transfers over $10,000 be reported to the Internal Revenue Service.

Še od Decrypt
The U.S. Treasury department today released a report that outlined the Biden administration's tax compliance plan, including a new requirement for businesses to report cryptocurrency transfers of $10,000 or more to the IRS

Ostalo Conini , boš pa s svojo inteligenco že našel da boš krivil Kitajsko.


Točno to, kar sem jaz napisal, je v teh linkih.
Ti si res eno brezmejno pezde zabito.

PS: Gre za nadzor zaradi pranja denarja, ne pa obdavčitev.


Ne citiraj, če ne razumeš "new requirement", ker če je vse kot ti praviš nespremenjeno, potem s tem nevi pričakovali 1 Triljonček več prihodka v davčno blagajno...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

IgorCardanof ::

Dobro, vredu bo. Obadva imata velik kurac, zdaj se pa umirita. Kripto vlagatelji smo v prejšnih dneh doživeli dovolj hude pretrese, ni nam potrebno brat še vajinega petelinjenja. Hvala!

PrihajaNodi ::

IgorCardanof je izjavil:

Dobro, vredu bo. Obadva imata velik kurac, zdaj se pa umirita. Kripto vlagatelji smo v prejšnih dneh doživeli dovolj hude pretrese, ni nam potrebno brat še vajinega petelinjenja. Hvala!


Zakaj kletvice v tej temi? Perci prosim za moderiranje
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

KappaPride ::

Mislis gamblerji

IgorCardanof ::

PrihajaNodi je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Dobro, vredu bo. Obadva imata velik kurac, zdaj se pa umirita. Kripto vlagatelji smo v prejšnih dneh doživeli dovolj hude pretrese, ni nam potrebno brat še vajinega petelinjenja. Hvala!


Zakaj kletvice v tej temi? Perci prosim za moderiranje


Nekdo je moral vstopit in oblažit situacijo, ker se je jasno videlo, da smo zelo blizu nepotrebni eskalaciji. Podobno kot takrat, ko sta se ti in Kakob dajala kar pred celim forumom. Na žalost ni bilo veliko ljudi, ki bi poskusili omiliti spor.

Mato989 ::

oracle je izjavil:

Potrjen obrat ali bull trap? Tisti, ki ste prodajali, že kupujete? Mato?



Za mene bi confirmation bil preboj 8h svece nad 40k
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

lazni ::

IgorCardanof je izjavil:

Borut naj bi 20k$ zaslužkov iz Shibe včeraj 10x longal Matic pri 0.8$. Tako da je zdaj dobil še x10 na to. Človeku res gre. Res da je začetnik, samo fant ima jajca in lepo mu uspeva. Sedaj je pri 200k$, še en tak play naredi in si lahko kupi kar si želi. Vesel sem zate, hkrati pa tudi malo nevoščljiv, ker gre meni slabše :)


Če želiš priti do kripto miljonov rabiš jajca. Ostali se moramo zadovoljiti z droptinicami. Še enkrat bravo Borut.

IgorCardanof ::

Mato, so ti referali že pridelali 4 milijone Shibe? Si predstavljaš, da gre šiba res na 1 dolar, to pomeni, da so ti referali singlehandledly zrihtali penzijo 8-)

Senior Dev ::

Valvoline je že izginil. Zdaj se pojavi še Borut in lov na x10 čez noč se ponovno začenja. Visoki donosi, visoki donosi, kupite, kupite, visoki donosi! :))
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

KappaPride ::

Visoki donosi na dosegu roke, zdaj je priloznost, smo sele na zacetku, kurve in koka so pocen.

PrimoZ_ ::

Kakšna rast, vse zeleno!
Sem imel preveč negativne/previdne buy ordjerje tako, da sem kupil minimalno, sedaj pa vse zamujam.

Ne bo za koko in kurbe :(
Mogoče pivo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PrimoZ_ ()

KappaPride ::

Hitro ga spij in skoci na vlak preden bo prepozno. Caka nas harem devic, lamboti, mecke, tezko bo ampak bomo preziveli, to je garanje.

Motion ::

PrimoZ_ je izjavil:

Kakšna rast, vse zeleno!
Sem imel preveč negativne/previdne buy ordjerje tako, da sem kupil minimalno, sedaj pa vse zamujam.

Ne bo za koko in kurbe :(
Mogoče pivo...

Jst mam še shorte odprte,;(( rečmo da bodo azijci vsaj malo dumpali da nebo izgube :(


ja vem med bullom se ne shorta :8)

Senior Dev ::

Jaz sem včeraj kupil za hec 10 ETH pa da vidimo če bo kaj iz tega. Trenutno sem že nekaj gor. Držimo pesti ane.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

kow ::

Mato989 je izjavil:

oracle je izjavil:

Potrjen obrat ali bull trap? Tisti, ki ste prodajali, že kupujete? Mato?

Za mene bi confirmation bil preboj 8h svece nad 40k


Ce bi jaz ugibal gremo pocasi do 1d svece in se odbijemo spet nazaj. Ene parkrat, gor in dol.

endelin ::

Bull je intact.

Btw. Američani plačujejo davek na vsako transakcijo

perci ::

Eni ne bi prepoznal mrtve mačke, če bi se jim pred nosom odbijala.

Senior Dev ::

endelin, ali si ti tudi kaj poakumuliral včeraj kot Mato?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

IL_DIAVOLO ::

Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Mato989 ::

IgorCardanof je izjavil:

Mato, so ti referali že pridelali 4 milijone Shibe? Si predstavljaš, da gre šiba res na 1 dolar, to pomeni, da so ti referali singlehandledly zrihtali penzijo 8-)


Ja to bi bla na koncu velika ironija =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

IL_DIAVOLO ::

Meme coini so dead.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

kow ::

Eh, ne se smesit. BTC je meme coin. Meme je pac digitalno zlato.

IL_DIAVOLO ::

Da ti ne bo kdo verjel.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Senior Dev ::

ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

kow ::

Zlato je tudi mem. Mislim, da samo ne razumes kaj pomeni mem.

Siso ::

kaj,a so že zrihtali kompe tam u delawareju

perci ::

kow je izjavil:

Zlato je tudi mem. Mislim, da samo ne razumes kaj pomeni mem.

Zlato je meme, če ga nimaš :)

boolsheat ::

Motion je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Kakšna rast, vse zeleno!
Sem imel preveč negativne/previdne buy ordjerje tako, da sem kupil minimalno, sedaj pa vse zamujam.

Ne bo za koko in kurbe :(
Mogoče pivo...

Jst mam še shorte odprte,;(( rečmo da bodo azijci vsaj malo dumpali da nebo izgube :(


ja vem med bullom se ne shorta :8)


Po rekordnih likvidacijah longov, pride sedaj sezona, ko se bo shorte likvidiralo?

Samo, sem malo pogledal, je še vedno malo shortov, ni lih bullish znak.

Zgodovina sprememb…

Motion ::

boolsheat je izjavil:

Motion je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Kakšna rast, vse zeleno!
Sem imel preveč negativne/previdne buy ordjerje tako, da sem kupil minimalno, sedaj pa vse zamujam.

Ne bo za koko in kurbe :(
Mogoče pivo...

Jst mam še shorte odprte,;(( rečmo da bodo azijci vsaj malo dumpali da nebo izgube :(


ja vem med bullom se ne shorta :8)


Po rekordnih likvidacijah longov, pride sedaj sezona, ko se bo shorte likvidiralo?

Samo, sem malo pogledal, je še vedno malo shortov, ni lih bullish znak.

Ni malo shortov bullish znak?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

perci ::

je pa ni....shorte se squeeza, ko jih je veliko

boolsheat ::

Motion je izjavil:

boolsheat je izjavil:

Motion je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Kakšna rast, vse zeleno!
Sem imel preveč negativne/previdne buy ordjerje tako, da sem kupil minimalno, sedaj pa vse zamujam.

Ne bo za koko in kurbe :(
Mogoče pivo...

Jst mam še shorte odprte,;(( rečmo da bodo azijci vsaj malo dumpali da nebo izgube :(


ja vem med bullom se ne shorta :8)


Po rekordnih likvidacijah longov, pride sedaj sezona, ko se bo shorte likvidiralo?

Samo, sem malo pogledal, je še vedno malo shortov, ni lih bullish znak.

Ni malo shortov bullish znak?


Ko je trend gor, ja. Sedaj se je trend obrnil, bi pa radi videli veliko shortov, da se jih iztisne, tako kot so se dosedaj longi (če gledava BTC v zadnjih mesecih).

Conini ::

perci je izjavil:

je pa ni....shorte se squeeza, ko jih je veliko


a bejž no?!?!

shortv je vedno veliko..
https://www.bybt.com/LongShortRatio

globoko grlo ::

Ste pridni klele, ne morem vsega prebrat.

Kaksne so napovedi? BTC ni cmoknil pod 30K, kar je vzpodbudno, ane. Verjetn je pa se prehmal za rect a je bla to sam korekcija, al gremo v nov prepad?
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Mato989 ::

globoko grlo je izjavil:

Ste pridni klele, ne morem vsega prebrat.

Kaksne so napovedi? BTC ni cmoknil pod 30K, kar je vzpodbudno, ane. Verjetn je pa se prehmal za rect a je bla to sam korekcija, al gremo v nov prepad?


Dokler ne zaključi 8h sveča nad 40k je za mene večja verjetnost dipa kot pa break navzgor
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Motion ::

Nevem a bi zapru enj short z minusom (vstopil pri 1.06 likvidacija pri 1.72) al počakat če morda azijci dumpajo.

IgorCardanof ::

V ado ali matic?

Aja ups, si napisal enj. sry.

Zgodovina sprememb…

Sined9 ::

Motion je izjavil:

Nevem a bi zapru enj short z minusom (vstopil pri 1.06 likvidacija pri 1.72) al počakat če morda azijci dumpajo.


Dej lepo te prosim, shorti x3 ali koliko ze x4 se sploh ne steje za short.
Če ze mislis shortat, mors met jajca in pod x10 se nimas kej menit
Lp

KappaPride ::

pleh je nicvreden

SuperKripto ::

Zdej mi binance smart chain dela normalno

SuperKripto ::



zdej dost trejdarjev gleda tole narisano mejo, belo crto, btc cena je trenutno nekje na meji in bodo verjetno cakali zakljucek dnevne svece nad ali pod mejo. Drgac pa tudi ce bi btc naredil breakout nad tem jaz osebno ne bom kupoval bitcoina.

KappaPride ::

Se matic naj mi proda preostale sell orderje na 2$,2.1$ pa odhebem s kripta, to je norija.

SuperKripto ::

med vikendom ni dobro sprejet odlocitve, ker takrat so se posebi aktivni boti. Ob enih zjutraj bo cas odlocitve verjetno.

Zgodovina sprememb…

SuperKripto ::

Kletvice in psovke so kot prdci. Povzrocitelja olajsajo, okolico pa vecinoma motijo. Nekateri se sicer temu nasmejejo.

kow ::

perci je izjavil:

kow je izjavil:

Zlato je tudi mem. Mislim, da samo ne razumes kaj pomeni mem.

Zlato je meme, če ga nimaš :)


Denar je denar, samo ce ga imas, a?
««
621 / 1490
»»