» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
603 / 1489
»»

enemon ::

boolsheat je izjavil:

Buy order na 8k USD za BTC nastavljen. :O


Tako hudo ni po mojem. :))

PrimoZ_ ::

boolsheat je izjavil:

Buy order na 8k USD za BTC nastavljen. :O


Ne pretiravaj.
Pomoje ni realno karkoli pod 20k.

Kripto ::

enemon je izjavil:

boolsheat je izjavil:

Buy order na 8k USD za BTC nastavljen. :O


Tako hudo ni po mojem. :))


To je še uredu. Kolega je nastavil buy order na 2k :))

Money is mindset!

wajdouc ::

enemon je izjavil:

boolsheat je izjavil:

Buy order na 8k USD za BTC nastavljen. :O


Tako hudo ni po mojem. :))

To je kriptoTM, buy orderji na 1€, 10€, 100€, 1500€, 5843€ in 18543€ nastavljeni. Gledam dolgoročno ampak že sedaj izbiram barvo lambota.

enemon ::

Samo v spomin in opomin: BTC dead cat bounce v 2018 je bil +13k.

KappaPride ::

Preziveli smo, zdaj pa novim zmagam naproti
#nikolvecpod30k
#40kuptothemoon

Dumber ::

Kripto je izjavil:

enemon je izjavil:

boolsheat je izjavil:

Buy order na 8k USD za BTC nastavljen. :O


Tako hudo ni po mojem. :))


To je še uredu. Kolega je nastavil buy order na 2k :))


To so amaterji, ko ne spremljajo skozi in si morajo buy orderje nastavlat.

PersonaRuda ::

Moja nova napoved. V zelo kratkem času se bomo približali 70k (usd).

PrihajaNodi ::

PersonaRuda je izjavil:

Moja nova napoved. V zelo kratkem času se bomo približali 70k (usd).


Hja po internetu krozijo te informacije, ja
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zezz ::

PersonaRuda je izjavil:

Moja nova napoved. V zelo kratkem času se bomo približali 70k (usd).

Še zadnja operacija inštitucij ali bogatih posameznikov kako pobrat zadnje pare od naivnih ribic potem pa masovno dumpat. Med tem pa niti ene dobre novice oz.vsaj kredibilne "sell the news", pozitivno v prid BTC in ostalim kriptovalutam.

PrihajaNodi ::

Zezz je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

Moja nova napoved. V zelo kratkem času se bomo približali 70k (usd).

Še zadnja operacija inštitucij ali bogatih posameznikov kako pobrat zadnje pare od naivnih ribic potem pa masovno dumpat. Med tem pa niti ene dobre novice oz.vsaj kredibilne "sell the news", pozitivno v prid BTC in ostalim kriptovalutam.

Tether je dokazal da ima kritje
Jaz pa sem vceraj kupil icp
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Zezz ::

PrihajaNodi je izjavil:

Zezz je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

Moja nova napoved. V zelo kratkem času se bomo približali 70k (usd).

Še zadnja operacija inštitucij ali bogatih posameznikov kako pobrat zadnje pare od naivnih ribic potem pa masovno dumpat. Med tem pa niti ene dobre novice oz.vsaj kredibilne "sell the news", pozitivno v prid BTC in ostalim kriptovalutam.

Tether je dokazal da ima kritje
Jaz pa sem vceraj kupil icp

Good for you, upam da imaš kritje ;)

drekovanec ::

PrihajaNodi je izjavil:

Zezz je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

Moja nova napoved. V zelo kratkem času se bomo približali 70k (usd).

Še zadnja operacija inštitucij ali bogatih posameznikov kako pobrat zadnje pare od naivnih ribic potem pa masovno dumpat. Med tem pa niti ene dobre novice oz.vsaj kredibilne "sell the news", pozitivno v prid BTC in ostalim kriptovalutam.

Tether je dokazal da ima kritje
Jaz pa sem vceraj kupil icp

3% kritja ima. Ostalo je pa v pa v shady zadevah - derivatih in pa tudi v BTC-ju, ki je kupljen iz mintanega tethra. Fractional reserve banking in a nutshell.

GrX ::

Trend se je obrnil navzdol in tako bo ostalo do vsaj 20k. Let's see ..

Zezz ::

Seronje spet dumpajo, fuck the dip

PrimoZ_ ::

PersonaRuda je izjavil:

Moja nova napoved. V zelo kratkem času se bomo približali 70k (usd).


Bomo videli ali bomo zmogli za začetek vsaj dve zeleni sveči na dnevnem nivoju :)

enemon ::

And down we go again...

hdx ::

*TREASURY CALLS FOR CRYPTO TRANSFERS OVER $10K REPORTED TO IRS

:D

enemon ::

hdx je izjavil:

*TREASURY CALLS FOR CRYPTO TRANSFERS OVER $10K REPORTED TO IRS

:D


New day new FUD :))

PrimoZ_ ::

Buy the DIP!!!

Senior Dev ::

Včeraj so bojda institucije kupovale na veliko Bitcoine po 30k. Pod 40k več ne pade nikoli u lajfu.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PersonaRuda ::

Zezz je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

Moja nova napoved. V zelo kratkem času se bomo približali 70k (usd).

Še zadnja operacija inštitucij ali bogatih posameznikov kako pobrat zadnje pare od naivnih ribic potem pa masovno dumpat. Med tem pa niti ene dobre novice oz.vsaj kredibilne "sell the news", pozitivno v prid BTC in ostalim kriptovalutam.

Tisti, ki imajo milijarde v kriptu, lahko tudi kripto uničijo, če le to želijo. Isto lahko tisti, ki so nasplošno milijarderji, vso svoje premoženje zažgejo in so na koncu brez teh milijard.

Nagradno vprašanje: zakaj bi milijarder to storil?

enemon ::

Institucije kupujejo kripto, ker trg ni reguliran kot pri delnicah in ga lahko na veliko manipulirajo in služijo. Pa še malo denarja operejo sproti.

Senior Dev ::

enemon je izjavil:

Institucije kupujejo kripto, ker trg ni reguliran kot pri delnicah in ga lahko na veliko manipulirajo in služijo. Pa še malo denarja operejo sproti.

Ja včeraj so priletele notri milijarde tam med 29k in 31k za BTC od institucij. Danes so institucije že 30% v plusu v manj kot 24h. Pa to je ja noro. :)
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Kripto ::

Zelo lep bull trap...

Money is mindset!

globoko grlo ::

Ok, kle se lohka tut mi prslinmo zravn, a se da pogruntat kdaj delajo te dumpe in ponovne nakupe?
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

hdx ::

Slediš https://twitter.com/DeItaone in čakaš na slabo novico o kriptu.

VIP58 ::

Kaj je sedaj z kitajskim coinom, katerega so lansirali predvčerajšnjim?
Too much of everything is just enough.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: VIP58 ()

globoko grlo ::

Kaj pa je to za en Bloomberg?

Aja, kje pa na splošno spremljate novice o novih kovancih, analizah itd.

tnx
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

mr_chai ::

PrimoZ_ je izjavil:

boolsheat je izjavil:

Buy order na 8k USD za BTC nastavljen. :O


Ne pretiravaj.
Pomoje ni realno karkoli pod 20k.


Tako je, ni realno, ker če pade BTC pod 20k, potem v parih minutah pade pod 1$ in nižje zaradi USDT kolapsa.

IL_DIAVOLO ::

DeeJay je izjavil:

DeeJay je izjavil:

tole si mal poglejte: FootballStars.io
https://t.me/FootballStarsIO
dejansko pravi igralci nogometa shillajo zadevo
če je to vse res in vse štima, pa da jim rata spelat, ma to lahk ogromen potencial
https://poocoin.app/tokens/0x6507458bb5...
https://www.instagram.com/marcelo_brozo...
DYOR.


Upam, da tega niste spregledal. Skor x2 od kar sm napisal.
Brozovič prav, da bo Ronaldo joinal, ko dosežejo 100M MC. Trenutno na 35M.
https://t.me/FootballStarsIO/42593


Nehaj se ze petelinit.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

mr_chai ::

Fantje in dekleta, kaj pa če sploh še nismo bili v pravem bull runu in bodo zdele v naslednjih dneh letele rakete proti luni ? Nekje sem slišal, da bo Elon spet nekaj twitnil.

Zezz ::

PersonaRuda je izjavil:

Zezz je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

Moja nova napoved. V zelo kratkem času se bomo približali 70k (usd).

Še zadnja operacija inštitucij ali bogatih posameznikov kako pobrat zadnje pare od naivnih ribic potem pa masovno dumpat. Med tem pa niti ene dobre novice oz.vsaj kredibilne "sell the news", pozitivno v prid BTC in ostalim kriptovalutam.

Tisti, ki imajo milijarde v kriptu, lahko tudi kripto uničijo, če le to želijo. Isto lahko tisti, ki so nasplošno milijarderji, vso svoje premoženje zažgejo in so na koncu brez teh milijard.

Nagradno vprašanje: zakaj bi milijarder to storil?

Dokler se še da naivne ovčice sisat nav nihče nič uničil, čeprav je za njih to iz tedna v teden manj profitabilno. Sicer pa noben nav kripto uničil samo zapustili ga bodo, in se bo uničilo samo. Ne pozabit da vedno več držav uvaja svojo cbdc valuto, Kitajci zelo aktivno.

Zezz ::

Dejstvo da s kripto kot takšnim je konec, saj veste kaj pravijo "če jih ne moreš premagat se jim priključi". Dejansko ima Kitajska namen v promet spustit neke promo kovance kratnik Yuana, kot začetek. Je pa trenutno digitalizacija Renminbi v skoraj zaključni fazi testiranja po parih večjih mestih na Kitajske, verjetno že to leto uvedba.

mr_chai ::

Folku še vedno ni jasno, da je koncept javnega, algoritemsko avtomatiziranega in popolno decentraliziranega denarja, zelo slab koncept, ki ne more delovati.

gandolfino ::

Vse kar že vemo

gandolfino ::

Zezz je izjavil:

Dejstvo da s kripto kot takšnim je konec, saj veste kaj pravijo "če jih ne moreš premagat se jim priključi". Dejansko ima Kitajska namen v promet spustit neke promo kovance kratnik Yuana, kot začetek. Je pa trenutno digitalizacija Renminbi v skoraj zaključni fazi testiranja po parih večjih mestih na Kitajske, verjetno že to leto uvedba.


Ojoj s kot jemlješ te nebuloze.
Ko pridem sem in preberem takšne in podobne nebuloze(o koncu bullruna) me kar mine da bi še bral slo-tech..

gandolfino ::

Na Binancah sem zdaj vse pretopil v BTC in bom swing trejdal(s stop lossi) to obdobje ko bo btc nihal med 40(35)-60k
To se mi zdi trenutno najboljsa strategija

Zezz ::

gandolfino je izjavil:

Zezz je izjavil:

Dejstvo da s kripto kot takšnim je konec, saj veste kaj pravijo "če jih ne moreš premagat se jim priključi". Dejansko ima Kitajska namen v promet spustit neke promo kovance kratnik Yuana, kot začetek. Je pa trenutno digitalizacija Renminbi v skoraj zaključni fazi testiranja po parih večjih mestih na Kitajske, verjetno že to leto uvedba.


Ojoj s kot jemlješ te nebuloze.
Ko pridem sem in preberem takšne in podobne nebuloze(o koncu bullruna) me kar mine da bi še bral slo-tech..

Ok bullruna ni konec, gremo do 100k in potem do miljon. A bo zdaj bolje? Aja na kerih fundamentih te vprašam?

IL_DIAVOLO ::

Najboljša strategija je hodl.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zezz ::

gandolfino je izjavil:

Na Binancah sem zdaj vse pretopil v BTC in bom swing trejdal(s stop lossi) to obdobje ko bo btc nihal med 40(35)-60k
To se mi zdi trenutno najboljsa strategija

O tem sem zadnjič govoril, to sedaj skoraj vsi počnejo, trejdanje. To je samo še en signal da je s kripto konec.

gandolfino ::

Zezz
Je blo že parkrat pojasnjeno v kakšni makro ekonomski situaciji se nahajamo; poglej si zgoraj video malo bolj izkušenega traderja od tebe;
na živce mi greste doomsday prepperji ki nonstop jokate da je konec, kličete bear etc.
Prodaj oz saj verjetno si že in nehaj morit ostalim;
Jaz sem tu da širim in dobivam nasvete za priložnosti v bullrunu ne da poslušam jokanje in berem bullshit

Zezz ::

Btw. Choppy market je nekaj najslabšega za trejdanje to ve vsak rookie.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zezz ()

globoko grlo ::

Ja zdej je šlo 2 dni ponoč dol, čez dan pa gor. A gre v tretje rado?

Se prav nastavmo buy orderje za BTC pr 30K, za ETH pa pr 2K?
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Zgodovina sprememb…

Zezz ::

gandolfino je izjavil:

Zezz
Je blo že parkrat pojasnjeno v kakšni makro ekonomski situaciji se nahajamo; poglej si zgoraj video malo bolj izkušenega traderja od tebe;
na živce mi greste doomsday prepperji ki nonstop jokate da je konec, kličete bear etc.
Prodaj oz saj verjetno si že in nehaj morit ostalim;
Jaz sem tu da širim in dobivam nasvete za priložnosti v bullrunu ne da poslušam jokanje in berem bullshit

Ta tvoj izkušen trajder prodaja kar se dobro kupuje. Koliko samo teh gurujev imas na jutubu o delnicah in trejdanju, v bistvu je pa situacija na terenu popolnoma drugačna. Lej lohk ti prodajam sam lepe reči ce to hočeš slišat?

Motion ::

Long by the day short by the night :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

gandolfino ::

Včeraj vse skupaj sploh ne bi tak padlo če ne bi vse menjalnice zablokirale..folk bi že prej kupoval.. tile super manipulanti trga se grejo igrice na zelo perfiden način po naprej splaniranem scenariju

enemon ::

gandolfino je izjavil:

Včeraj vse skupaj sploh ne bi tak padlo če ne bi vse menjalnice zablokirale..folk bi že prej kupoval.. tile super manipulanti trga se grejo igrice na zelo perfiden način po naprej splaniranem scenariju


Kaj češ se potem sploh it, če oni lahko sesujejo, kadar jim paše. Pol ti pa še menjalnice zablokirajo in ne moreš dipa kupit. BZ

PersonaRuda ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Najboljša strategija je hodl.

+1

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Motion ()

enemon ::

Po moje imajo vsi te veliki igralci buy in sell orderje in gre potem točno od točke do točke. Že prej je bilo že brez institucij toliko whale-ov, ki lahko po milji volji manipulirajo trg. Retail pa dobi drobtine v najboljšem primeru, v najslabšem pa spuši vse, po možnosti še bajto, ki jo je dal pod hipoteko.
««
603 / 1489
»»