» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
599 / 1489
»»

Dumber ::

Jaz rabim samo en kovanec, da dipne dam v njega all in potem pa gre 30% gor. Da pokrijem vse izgube. Nic lazjega.

gandolfino ::

Dumber je izjavil:

Jaz rabim samo en kovanec, da dipne dam v njega all in potem pa gre 30% gor. Da pokrijem vse izgube. Nic lazjega.


= $telcoin

_wtf_ ::

delnice so tudi kaj pokleknile?

PrihajaNodi ::

Dumber je izjavil:

Jaz rabim samo en kovanec, da dipne dam v njega all in potem pa gre 30% gor. Da pokrijem vse izgube. Nic lazjega.

Mina
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IgorCardanof ::

Je zelo brutalno tole. Marsikateri kovanec ne trenutno 40% in vec nizje kot vceraj. Pa zavedat se moramo, da je ze nekaj dni slaba situacija.

enemon ::

_wtf_ je izjavil:

delnice so tudi kaj pokleknile?


FTSE all world indeks -1,24% na včeraj, kar precej...

PrihajaNodi ::

A borut zida?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

enemon ::

Ko je na r/cryptocurrency prva tema telefonska številka za pomoč v stiski, potem veš, da je bulla konec.

PrihajaNodi je izjavil:

A borut zida?


Ne dobi majstrov, ker so vsi bizi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: enemon ()

Dumber ::

gandolfino je izjavil:

Dumber je izjavil:

Jaz rabim samo en kovanec, da dipne dam v njega all in potem pa gre 30% gor. Da pokrijem vse izgube. Nic lazjega.


= $telcoin


Ma tam sem itak not. Zaradi telcoina sem ob precej denarja :) moj portfolio je bil 40% v telcoinu :) če zraste sem rešen :) safemoon je pa kar solidno odnesel

PrihajaNodi ::

enemon je izjavil:

Ko je na r/cryptocurrency prva tema telefonska številka za pomoč v stiski, potem veš, da je bulla konec.

PrihajaNodi je izjavil:

A borut zida?


Ne dobi majstrov, ker so vsi bizi.

Link za telefonsko stevilko
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IgorCardanof ::

strawman je izjavil:

Tale Mina mi zgleda neko prodajanje megle.
Polnega blockchaina lokalno ne rabiš skoraj za nobeno stvar več.

Iz spletne strani:
Rather amazingly, while it can contain proof of an infinite amount of information, the snapshot always remains the same size.


Pa še malo tehnične analize.


Grejo se neke intelektualce, njihove spletne strani pa sploh ne preberejo?

22kb bo prostor, ki ga bo potreboval za blockchain tisti, ki bo node v omrezju. Njemu ne bo potrebno imeti celotnega blockchaina pri sebi kot to rabis, ce majnas btc ali eth ali kaj drugega.

Minin blockchain bo ogromen, tako kot je vsak. Kar je razlika je, da posamezen node ne rabi imeti celega blockchaina pri sebi, pac pa samo dokaz, da je blockchain pravilen.

Nevem zakaj taka ignoranca. Se zdi da so kar delali research, sli v neke zahtevne topice, hkrati pa ne odprejo whitepaperja od mine?

Dumber ::

Me pa res zanima kdo so ti ljudje s tako maso bitcoinov; ki lahko tako manipulirajo trg. Res bi rad vedel kdo ima takšne količine.

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

gandolfino ::

Dumber je izjavil:

gandolfino je izjavil:

Dumber je izjavil:

Jaz rabim samo en kovanec, da dipne dam v njega all in potem pa gre 30% gor. Da pokrijem vse izgube. Nic lazjega.


= $telcoin


Ma tam sem itak not. Zaradi telcoina sem ob precej denarja :) moj portfolio je bil 40% v telcoinu :) če zraste sem rešen :) safemoon je pa kar solidno odnesel


A v drugih kovancih si pa +10%?

Dumber ::

gandolfino je izjavil:

Dumber je izjavil:

gandolfino je izjavil:

Dumber je izjavil:

Jaz rabim samo en kovanec, da dipne dam v njega all in potem pa gre 30% gor. Da pokrijem vse izgube. Nic lazjega.


= $telcoin


Ma tam sem itak not. Zaradi telcoina sem ob precej denarja :) moj portfolio je bil 40% v telcoinu :) če zraste sem rešen :) safemoon je pa kar solidno odnesel


A v drugih kovancih si pa +10%?


20% eth, 12% MATIC pol pa ostale manj kot 5% vra, vet, aave, one…pa nekaj shita, ki ga niti prestet ne morem :)

enemon ::

PrihajaNodi je izjavil:

enemon je izjavil:

Ko je na r/cryptocurrency prva tema telefonska številka za pomoč v stiski, potem veš, da je bulla konec.

PrihajaNodi je izjavil:

A borut zida?


Ne dobi majstrov, ker so vsi bizi.

Link za telefonsko stevilko


Mogoče lahko plačaš s telcoini.

gandolfino ::

Eh.. čez teden dva se ne boste več spomnili tega dipa..
le endlin&enemon&co. bojo še vedno klicali konec bulla..
no v 19. poskusu bojo morda celo zadeli:P

SuperKripto ::

Dumber je izjavil:

Me pa res zanima kdo so ti ljudje s tako maso bitcoinov; ki lahko tako manipulirajo trg. Res bi rad vedel kdo ima takšne količine.

satoshi nakamoto je verjetno pozabil povedat, da ima vec kot 1 denarnico?

PrimoZ_ ::

Pri 20k se spet kupuje.

Pa to ni trolanje.
Iskreno mislim da na dolgi rok bo šlo nazaj gor in to hitreje ter višje kot delnice.

Mogoče bom eno leto ali pa 3 bag holder, sam ni neke razlike če mi denar leži na banki.

PrihajaNodi ::

PrimoZ_ je izjavil:

Pri 20k se spet kupuje.

Pa to ni trolanje.
Iskreno mislim da na dolgi rok bo šlo nazaj gor in to hitreje ter višje kot delnice.

Mogoče bom eno leto ali pa 3 bag holder, sam ni neke razlike če mi denar leži na banki.

Je, ker ko ga bos rabu ga ne bo
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PrimoZ_ ::

PrihajaNodi je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Pri 20k se spet kupuje.

Pa to ni trolanje.
Iskreno mislim da na dolgi rok bo šlo nazaj gor in to hitreje ter višje kot delnice.

Mogoče bom eno leto ali pa 3 bag holder, sam ni neke razlike če mi denar leži na banki.

Je, ker ko ga bos rabu ga ne bo


Ne daš notri vsega denarja, ki ga imaš.

enemon ::

gandolfino je izjavil:

Eh.. čez teden dva se ne boste več spomnili tega dipa..
le endlin&enemon&co. bojo še vedno klicali konec bulla..
no v 19. poskusu bojo morda celo zadeli:P


Lahko je bluzit, če imaš samo 5% noter.

Morison ::

enemon je izjavil:

Kaj naj rečem, meni slabo zgleda vse skupaj. ;(( Pa zdaj že gandolfino govori o koncu bulla, tako da... That's it.

Eden od mnogih njegovih trol accauntov. Ne preveč verjet. Malo poglej njegovo zgodovino.
Tu gor so itak samo ene dva trije, ki se pogovarjajo sami s sabo.

Motion ::

Short or long hmmm :)

SuperKripto ::

A se komu zdi, da uporabniki v tej temi zivijo cist v enem svojem svetu? Kot da bi ziveli v drugem paralelnem vesolju, v svojem posebnem mehurcku realnosti?

PrihajaNodi ::

SuperKripto je izjavil:

A se komu zdi, da uporabniki v tej temi zivijo cist v enem svojem svetu? Kot da bi ziveli v drugem paralelnem vesolju, v svojem posebnem mehurcku realnosti?

Ja, jst to opazam. Lep bounce
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

SuperKripto ::

kdaj bo cas za spremembo podpisa, Nodi?

SuperKripto ::

fud kot da so se zmenili

binance pod preiskavo
kitajska zopet prepove bitcoin (tokrat gre cisto zares, baje?)
elon sporoci da je bitcoin zanic za okolje
tesla sporoci, da sicer niso prodali bitcoin ampak da to lahko storijo kmalu (poskus ustrahovanja?)
vitalik donira pasje kovance Indiji, ki jih lahk dumpne na marketu

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Ce bi mev vec kesa bi sel all yolo v icp in mina
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

GrX ::

Dumber je izjavil:

Me pa res zanima kdo so ti ljudje s tako maso bitcoinov; ki lahko tako manipulirajo trg. Res bi rad vedel kdo ima takšne količine.

jype je eden izmed njih...

Kripto ::

Prihajajo novi prosti padi?

Money is mindset!

Phantomeye ::

evo pa je eth tm k sm ga kupu :D

Sc0ut ::

Kripto je izjavil:

Prihajajo novi prosti padi?


Zgleda za alte. Btc.d je zrasto.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

Mato989 ::

profesjonalc je izjavil:

Mato, kdaj vstopaš nazaj v trg?



Ne vem zagotovo pa ne te dni....

Kolkor sem se tepel po glavi da sem prodal skoraj vse pred cca 2 tednoma tako sem zdaj vesel ker so cene nizje....

Ce bi hodlal tezos bi zdaj mel ze minus napram trenutnem....

Verjetno vstopim ce btc zdrzi dnevna sveca nad 40k vsaj 2 zaporedni

Morison je izjavil:

enemon je izjavil:

Kaj naj rečem, meni slabo zgleda vse skupaj. ;(( Pa zdaj že gandolfino govori o koncu bulla, tako da... That's it.

Eden od mnogih njegovih trol accauntov. Ne preveč verjet. Malo poglej njegovo zgodovino.
Tu gor so itak samo ene dva trije, ki se pogovarjajo sami s sabo.


Torej h katerim od teh treh spadam jaz pod multi account?

PrihajaNodi je izjavil:

Ce bi mev vec kesa bi sel all yolo v icp in mina



Nodi tecen postajas z ponavljanjem teh dveh kovancev od tega enga shillas
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

IgorCardanof ::

Vceraj ste samo jokali, kako pada. Nekateri kupili dip in lepo zasluzili, noben pa ni povedal vecjih novic, ki so se zgodile:

* BlockFI naj bi imel promocijo, kjer bi uporabnikom dajal po 700$ bonusa. Nekaj so zajebali in nekaterim nakazali po 700 BTCja.
* Waronrugs je ustvaril (vsaj) dva kovanca Fairmoon in pe Reth (Rekt ETH). Odlocil, se je da zakljuci s kriptom in naredil rugpull na obeh.
* PancakeBunny je bil danes napaden s flash loanom in prodajo Bunnyja, Bunny je v nekaj tednih prisel sedaj iz 500$ na nekaj $.
https://www.dextools.io/app/pancakeswap...
Hacker je ceno zbil danes iz 200$ na 4$, odbilo se je ze do 40$ sedaj pa je nazan na 24$. Glede na to, da je bunny legit projekt, je morda sedaj cas za nakup tega kovancka.

Zgodovina sprememb…

kow ::

To so obskurne novice. No, prva je zanimiva. Ce si prejel ta BTC.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

Mato989 ::

IgorCardanof je izjavil:

Vceraj ste samo jokali, kako pada. Nekateri kupili dip in lepo zasluzili, noben pa ni povedal vecjih novic, ki so se zgodile:

* BlockFI naj bi imel promocijo, kjer bi uporabnikom dajal po 700$ bonusa. Nekaj so zajebali in nekaterim nakazali po 700 BTCja.
* Waronrugs je ustvaril (vsaj) dva kovanca Fairmoon in pe Reth (Rekt ETH). Odlocil, se je da zakljuci s kriptom in naredil rugpull na obeh.
* PancakeBunny je bil danes napaden s flash loanom in prodajo Bunnyja, Bunny je v nekaj tednih prisel sedaj iz 500$ na nekaj $.
https://www.dextools.io/app/pancakeswap...
Hacker je ceno zbil danes iz 200$ na 4$, odbilo se je ze do 40$ sedaj pa je nazan na 24$. Glede na to, da je bunny legit projekt, je morda sedaj cas za nakup tega kovancka.



1. novico si imel v tej temi samo je nisi prebral kot kaže...
2. Nič novega, rug pull svinjarije fail kovancov
3. Tole pa smo res spregledali
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Sparkxl ::

Prebral poste od včeraj popoldne do danes, oni dooms day strokovnjak je vsaj 10x napisal da je to spuščanje vročega zraka iz balona. Človek kaj je narobe s tabo? Misliš da več krat ko napišeš, bolj je res?

V0RT3X ::

Določene shizote v temi je najboljše ignorirat oz se jim mal nasmejat

Kripto ::

Sparkxl je izjavil:

Prebral poste od včeraj popoldne do danes, oni dooms day strokovnjak je vsaj 10x napisal da je to spuščanje vročega zraka iz balona. Človek kaj je narobe s tabo? Misliš da več krat ko napišeš, bolj je res?



Resnica boli, komentarji še bolj. Najbolje, da se napiše vsaj 10x to kar bi ti rad prebral. Počakaj, da pride Valvoline takrat ti bo šele hudo :))

Money is mindset!

Mato989 ::

Neon87 je izjavil:

Resnično sem računal zapret ali znižat kak kredit, konec je..


NEON87

Ti si indikator zraven valvolina, kako je situacija? Si prodal? Da vem kdaj kupim.

Neonu bi lahko vsak doniral 1 ojro, ker tip je verjetno edini v tej temi ki je v cryptu že od 2017 in je v globokem minusu
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

globoko grlo ::

Jutro, kaksne so zdej projekcije? Sansa, da se vse odbije v nebo je bl najhna, al se motim?
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

IgorCardanof ::

Kripto je izjavil:

Sparkxl je izjavil:

Prebral poste od včeraj popoldne do danes, oni dooms day strokovnjak je vsaj 10x napisal da je to spuščanje vročega zraka iz balona. Človek kaj je narobe s tabo? Misliš da več krat ko napišeš, bolj je res?



Resnica boli, komentarji še bolj. Najbolje, da se napiše vsaj 10x to kar bi ti rad prebral. Počakaj, da pride Valvoline takrat ti bo šele hudo :))


Nekateri tu bodo bagholderji vsaj do naslednjega balona. Takrat bomo pa videli, ali bo njihove akcije narekovala pamet ali pozresnost.

kriptobog ::

globoko grlo je izjavil:

Jutro, kaksne so zdej projekcije? Sansa, da se vse odbije v nebo je bl najhna, al se motim?


Proti 50k, potem pa na 12k

PacificBlue ::

I’m out.
:3

sebas4 ::

globoko grlo je izjavil:

Jutro, kaksne so zdej projekcije? Sansa, da se vse odbije v nebo je bl najhna, al se motim?


70% nekje namenjam tranziciji v akumulacijo. Ne bi me presenetilo večmesečno gor/dol 25k-35k. Kiti so ta teden prodajali in če so operacijo zaključili, potem bo interes ceno držati razmeroma nizko, da se vreče spet napolnijo. To bo trajalo nekaj časa.

PrihajaNodi ::

Ste kupili icp v dipu?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

_wtf_ ::

Bodo EU inštitucije kupovale ali prodajale? kaj mislite? oz. bo sledilo včerajšnjem trendu?

Kripto ::

_wtf_ je izjavil:

Bodo EU inštitucije kupovale ali prodajale? kaj mislite? oz. bo sledilo včerajšnjem trendu?



Itak vse bodo pokupile zdaj ko je poceni.

Money is mindset!

PrihajaNodi ::

Shiba se kar dol. Borut si kaj dokupil?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi
««
599 / 1489
»»