» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
579 / 1489
»»

kow ::

PrimoZ_ je izjavil:

Jaz sm vesel da sm vse prodal, BTC in ETH. Sicer za pozitivno ničlo ampak grem vsaj mirno spat.

Musk je dober nategnu vse.
In SEC mu ne bo nič ker to niso delnice.


To ni cisto nujno res, ker sta on in glavni financnik dajale izjave o upravljanju bitcoinov na cetrtletnih meetingih. Kolikor se spomnim, je musk izjavil, da btc od prodaje avtomobilov ne bodo pretvarjali v fiat itd. (je pa res, da je to verjetno zanemarljiv delez bitkojnov, ki jih imajo). Tako, da pomoje vsega niso prodali. Mozno pa je, da so vecino prodali aprila.
V glavnem CEO ne sme zavajati delnicarjev ipd. V tem smislu je regulirano. Kot posameznik pa seveda lahko dela kar hoce.

hdx ::

Jaz ne bi vstopal v btc, dokler se 21WMA ne zaključi. Trenutno smo pod linijo in je možno, da gremo do 42k. Edino če bo pump zadnjo sekundo, ampak trenutno ne kaže tako.

BorutO ::

Mislim, kakšne imate ... ko pa je musk poveličeval bitcoin, pa noben ni tu gor omenjal ceo. :) Zdaj, ko pa enim gre v minus, pa že takoj hočejo ceo ...

tonis ::

Trenutno BTC sedi na tedenskem conversion line-u, wEMA 21 je malo višje.
ETH ravno tako na MA supportih.

Kot sem rekel, teden se zaključi ob dveh zjutraj, takrat bo bolj jasno kje smo...

IgorCardanof ::

Zna bit, da se zjutraj prebudimo v BTC pod 40k.

Lahko noc :)

endelin ::

Just HODL it:D

Web ::

Senior Dev ::

Zna bit da se prebudimo brez denarja. Še včeraj imel za Lambota, jutri mi bo sodelavec iz fabrke na minimalcu posojal za štrik. Lahko noč.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

BorutO ::

Senior Dev je izjavil:

Zna bit da se prebudimo brez denarja. Še včeraj imel za Lambota, jutri mi bo sodelavec iz fabrke na minimalcu posojal za štrik. Lahko noč.

🤣 Ne se ubiti, te še rabimo. :D

globoko grlo ::

Ja ni kj, pol v fiat, pa ju3 v nove nakupe :)
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

BorutO ::

endelin ::

iz kripto trga je bila v nekaj dneh izbrisanih skoraj 500mlrd usd. Še 4x toliko in smo zero

Senior Dev ::

Medtem ko marketcap že nakazuje potop pod 2 trilijona, Borut suvereno solo violina.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

sentiš ::

Svaka čast Elonu Musku. Je poskrbel za nove kripto navdušence, ki smo s pasjimi kovanci prišli zraven, da lahko ostale kovance po ugodni ceni dobimo.

Za navaden narod se mu gre!

endelin ::

Square je tudi napovedal, da ne bo kupoval novih btcjev. Mislim da sem bral včeraj.

Senior Dev ::

sentiš je izjavil:

Svaka čast Elonu Musku. Je poskrbel za nove kripto navdušence, ki smo s pasjimi kovanci prišli zraven, da lahko ostale kovance po ugodni ceni dobimo.

Za navaden narod se mu gre!

Prvi tisočak profita je najtežji, ampak ti je nekako uspelo. :D
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

BorutO ::

Ne vidim potrebe, da bi prodajal. ;) Če bom pogrnil in bo shiba propadla, bo pač propadla, če bo obstala tu, kot je, bo tudi ok, če pa bo šlo še višje, kot je bila, pa itak ni boljšega, kot to. :D

Sentiš .. tudi jaz si nekako tako mislim, da Musk dela v tej smeri, ko razne šitcoine omenja, kot sta doge, shiba ipd, da navaden smrtnik z 10 evri lahko obogati, če naraste. :) Ok, shiba še ni prepozna, doge pa že. ;)

Če bi jaz bil musk, bi isto naredil, s tem, da bi predvsem javno povedal, zakaj bi recimo shibo omenil ... zato, da bi revnim ljudem rekel, naj čim prej pokupijo nekaj shibe, ali katerega koli shitcoina pač, da bodo nekaj zaslužili in morda tudi obogateli.

endelin ::

saj na koncu bodo ravno revni ljudje imeli še manj kot prej;)

DeeJay ::

zoom out :))
Don't f with me.

BorutO ::

Če 10 dolarjev notri vložiš, ne izgubiš nič, če pa ti gre v plus, pa lahko lepo "obogatiš", kot jaz recimo. :) Sicer sem še daleč od bogataša, ampak glede na vložek in profit, just wow ...

endelin ::

še kar padamo;(( da vidmo če ameri obrnejo trend ob 1ih ponoči

cezplotnik ::

HODL! in ja, zoom out!

PrihajaNodi ::

Konc je
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kow ::

Hehe. Mogoce pa bo ta tema spet normalna cez nekaj mesecev.:))

PrihajaNodi ::

Our first pump will be tomorrow, Monday the 17th of May.

Click on the link down below to vote on your coin. Make sure to invite your community, as it will be easier to get the majority of the votes that way

We will announce the starting time of our first pump in two hours. Good luck to all participants!??

https://forms.gle/UH3uzS6z7Df2tEWX6

Pa da vidmp kaj bodo pumpal
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

BorutO ::

poletje se bliža. :) Morje, zabave, potovanja itd ...

globoko grlo ::

A bo zjutraj kj za kupt?
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

endelin ::

nodi: glih sedaj to pada ko se obeta unlock mine.

BorutO ::

Če je ta vote dejansko res, Shiba. ;)

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

nodi: glih sedaj to pada ko se obeta unlock mine.


Mina na 50$ pod to ceno dokupim

BorutO je izjavil:

Če je ta vote dejansko res, Shiba. ;)

Ne bos vedu, ker so to privat grupe. Mam vse kanale zdj

Casper was a cash grab scam but in doing so they managed to give a lot of funds to those people that bought into the community, free 50k-250k for everyone

Ne mine primerjat s casperjem
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

endelin ::

Se spomnim kako je folk za Casper stal v dolgih vrstah na CoinList.;((

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

Se spomnim kako je folk za Casper stal v dolgih vrstah na CoinList.;((

Ja tudi jaz. Hype je bil. Pa vseen bol zihr x10 kot tezos
Ce sem kupil po 0.015 je se vseen ok profit
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

endelin ::

Po grafu sodeč ni bila niti pozitivna nula:))

BorutO ::

Nič, me ne boli kaj se dogaja v kriptu .. grem rajši GTA igrat

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

Po grafu sodeč ni bila niti pozitivna nula:))


Kako da ne? 0.015 na 0.7
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

endelin ::

aja potem pa še vedno zelo ok

Senior Dev ::

Če bi jutri še Binance zaklenil za kakšen teden, bi se verjetno Valvoline vrnil iz onostranstva. :)
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

endelin ::

Si predstavljate novico, da bi priprli CZ-ja? Sigurno instantni padec 50% kripta

Zezz ::

Ne vem kaj jokate jez ETH šortam že od 3800 moj "bull" se šele začenja :D btw. Buy gold, silver ;)

PrihajaNodi ::

Senior Dev je izjavil:

Če bi jutri še Binance zaklenil za kakšen teden, bi se verjetno Valvoline vrnil iz onostranstva. :)


On pride samo ce tether prevec naprinta.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

endelin ::

res ne vem kaj bi se sedaj moralo nardit, da btc poleti nazaj na 50k. saj btc je sedaj nižje kot pri padcu marca;((

PrimoZ_ ::

IgorCardanof je izjavil:

Zna bit, da se zjutraj prebudimo v BTC pod 40k.

Lahko noc :)


Potem bomo pa razmišljali o ponovnem nakupu...

BorutO ::

Mimo grede .. jaz niti nimam pojma kako se shorta :D

Senior Dev ::

endelin je izjavil:

Si predstavljate novico, da bi priprli CZ-ja? Sigurno instantni padec 50% kripta

Bolj verjetno bi blo da bi odklopili domeno za čas preiskave če bi našli kaj zanimivega.

BorutO je izjavil:

Mimo grede .. jaz niti nimam pojma kako se shorta :D

Boljše za tvojo družino da ne veš. :D
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Zgodovina sprememb…

PrimoZ_ ::

BorutO je izjavil:

Mislim, kakšne imate ... ko pa je musk poveličeval bitcoin, pa noben ni tu gor omenjal ceo. :) Zdaj, ko pa enim gre v minus, pa že takoj hočejo ceo ...


Meni ni bilo nikoli všeč da je on vstopil.
Že lastne delnice je drkal s tweti, da se drkal z SECom.

Kripto pa ni reguliran in je še bolj priročen za mahinacije takih klovnov.

Zezz ::

BorutO ::

Ja, sem prebral nekje, da je nekdo shortal tako dolgo, da je milijon ali koliko minusa naredil ... pol pa je račun odprl, da so mu keš donirali. :D Ne spomnim se točno, vem da sem enkrat tak članek sem gor pripopal iz finance.

DeeJay ::

jutr na gradbišču moje kripto vile bom razmišljal, kdaj je pametno spet kej vstopit notr.
Vi pa sam HODL, vse bo šlo to da moon 123.
Don't f with me.

enemon ::

DeeJay je izjavil:

jutr na gradbišču moje kripto vile bom razmišljal, kdaj je pametno spet kej vstopit notr.
Vi pa sam HODL, vse bo šlo to da moon 123.


Sam gradiš? Za material bilo, za izvajalce pa zmanjkalo?

BorutO ::

PrimoZ_ je izjavil:

BorutO je izjavil:

Mislim, kakšne imate ... ko pa je musk poveličeval bitcoin, pa noben ni tu gor omenjal ceo. :) Zdaj, ko pa enim gre v minus, pa že takoj hočejo ceo ...


Meni ni bilo nikoli všeč da je on vstopil.
Že lastne delnice je drkal s tweti, da se drkal z SECom.

Kripto pa ni reguliran in je še bolj priročen za mahinacije takih klovnov.


On ni neumen ... ko je rekel, da je cena delnice tesle precenjena, je točno vedel zakaj je to naredil. Človek ne mara ljudi, ki shortajo, zato je to rekel, da je cena hitro padla, ker so korporacije in nekateri pač vedeli, da bo padlo, so hitro začeli shortati, a je tudi tako hitro, kot je padlo, tudi nazaj naraslo, torej, je nekaterim shortarjem šlo krepko v minus. :D V enem videu je en, ki muska spremlja vse povsod, verjetno še v kopalnici, je prav lepo povedal, kako je rekel. Sicer pa Musk tudi sam večkrat omeni na dolgi način, kako matematika deluje. Človek niti malo ni neumen. :)
««
579 / 1489
»»