» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
577 / 1441
»»

endelin ::

SeniorDev, ustanovitelj pasjega sklada in začasni penzionist je ponovno poiskal zaposlitev.

KappaPride ::

Nekaj moras pocet, kurve in gostilne so zanimive samo nekaj casa.
Kdo se bo lotil ziplina s triglava

globoko grlo ::

A še kdo pozna to Lbank?

Ne vem, a je že kdo kj razložu okrog te mine, zakaj naj bi blo to sploh in oh?
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

IgorCardanof ::

Ne registriraj se na LBank, razen če si želiš zgubit svoje sredstva. Ne poslušaj nodija, ki te hoče nategnit. Mina je precenjena in bo precenjena, ne kupuj.

Motion ::

$ONE se pripravlja za skok na naslednjo stopnico. Če hoče kdo vstopit je zdaj dober čas.
Pomoje trenutno eno najbolj undervalued omrežji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

Kripto ::

PrimoZ_ je izjavil:

Jaz sm prodal še zadnji del BTC in veliko večino ETH.
Toliko da sem to zadnjo pozicijo zaprl s pozitivno nulo.

Nadaljujemo mogoče konec poletja.

Do takrat pa šitkojni in alti.



Kolega je enako naredil, pobral profit in pravi, da se notri vrne jeseni...ta čas pa če najde kakšen gem bo vrgel notri drobiž.

Money is mindset!

SuperKripto ::

Ste se ze skupinsko odlocili, kdaj bo medved? Katera razlicica paralelne realnosti bo obveljala? Od starih kripto mackov ali novih tiktok trejdarjev, ki ne vedo kaj je ico, ki ne vedo kaj je medvedji trend. Ja tudi v sloveniji je medvedji trend, iz 600 medvedov so se razmnozili na prek 1000 primerov.

Motion ::

ko ga bom videl ti povem (enga in drugega) Naredi si strategijo da te ne pojaha in nebo panike. Do takrat pa dajte mir.

enemon ::

Lol sami znalci. Vsi vedo, da bo bear čez poletje. Razen če ne bo.

IL_DIAVOLO ::

Čez poletje bo eksplozija alt coinov, nato dominanca btc-ja in potem sezona FIAT-a.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Senior Dev ::

Razen če se nekega jutra ne bo šlo prijavit v Binance. Potem se karte premešajo na novo.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

IgorCardanof ::

Memecoini letijo gor po 1000% tedensko, folk kupuje vsako sranje, ki ga vidi, važno da je velik supply, pa 12% transaction fee, ki se razdeli holderjem pa 3% gre v charity, potem pa na twitterju gledaš, kako folk piše "When alt season sir?".

IL_DIAVOLO ::

Jaz že počasi prestavljam v stabilne kovance.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

BorutO ::

Itak, da letijo, če iščemo zaslužek. :) Vsakemu privoščim, da nekaj zaslužite, še posebej tisti, ki komaj skozi mesec shajajo. :)

BorutO ::

enemon je izjavil:

Lol sami znalci. Vsi vedo, da bo bear čez poletje. Razen če ne bo.

Nekateri bear napovedujejo že od ... sredi februarja, da se bo zdaj zdaj zgodil, pa še ga kar ni. :D

IgorCardanof ::

Res je. Skoz govorijo o bearu, enkrat bodo seveda imeli prav. Najbolj smešni so mi, ker vedno pridejo na plano, ko se zgodi manjši dip in govorijo, kako so imeli prav. Potem pa, ko grejo vse stvari x3 v roku dveh tednov so pa seveda modro tiho.

Sam pričakujem sideways market sedaj čez poletje, nato pa ponovno ogrevanje jeseni z vrhom v decembru.

Zgodovina sprememb…

KappaPride ::

To vsi mislijo, kdo je pricakoval da bo alt szn na polno feb-maj?

IgorCardanof ::

Kar se bo pa v resnici zgodilo je pa to, da bo v poletju bear, vsi bodo verjeli kako bo jeseni boljše, jeseni jih bo pa pričakal še en krvavo rdeč dildo in potem se bodo zavedli kako so bili nategnjeni in kako so najbrž izgubili še en balon.

BorutO ::

Noben nič ne ve, te statistike, grafi in črte so čisto brezveze za risati, ugibati in ne vem kaj še vse ... Pride en Musk, pove dobro novico, in vse raste, pride spet Musk, pove slabo novico in vse pade, pridejo šitcoini in spet vse raste, prodajo shitcoine, spet vse pada itd ... o bearu pa ni ne duha in ne sluha. :)

Še en čas ga ne bo ... mogoče poleti, ampak še to ni rečeno. Dokler bodo šitcoini tako popularni, beara ne bo, ker ga bodomo šitarji držali nad bearom. :)

strawman ::

Eno resno vprašanje.
V zadnjih mesecih vidimo precej močan vpliv na market s strani vplivnih ljudi, ter podjetij.
V nekaterih primerih se mi zdi to dobesedno izzivanje regulatorjev.
Pričakujete kakšen udarec iz te strani? S kakšnimi regulacijami bi se zakonodaja lahko še spoprijela s kriptovalutami?
V preteklosti smo videli predloge, ki so segali vse od prepovedi menjalnic, do prijavljanja posameznih transakcij davčnim uradom.

Pa mogoče pustimo razloge zakaj bi to počeli, tisto je drug rabbit hole.

KappaPride ::

Lani poleti legit alti leteli v nebo, sitarji so za skubit ne da market drzijo gor.

IgorCardanof ::

Se mi zdi, da bo Borut eden izmed tistih forumašev, ki so šli od bedaka do junaka, sedaj v prihodnjih mesecih pa nazaj od junaka do bedaka :|

Iskreno upam, da si je izplačal vsaj del dobičkov na račun in da ni kot Mato leta 2017/18, ki je hotel 1m$ penzija ali pa nič. Ustavila se je pa rast malo pod milijonom.

Zgodovina sprememb…

hdx ::

21w ema prebita

BorutO ::

In za kateri coin je šlo pri matotu?

Kripto ::

Če se prav spomnim NEBL, ki je butnil do 45 USD.

Money is mindset!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kripto ()

BorutO ::

Pri meni ne rabi butniti do enega dolarja niti ;) bom že vesel, če pride do dveh nul ali pa do treh. ;)

Kripto ::

BorutO je izjavil:

Pri meni ne rabi butniti do enega dolarja niti ;) bom že vesel, če pride do dveh nul ali pa do treh. ;)



Ja itak če jih imaš 1.5 milijarde :D

Money is mindset!

;-) ::

500eur na mino, kdaj se lahko zmenim za ogled parcele v jagodju?

IL_DIAVOLO ::

Brez skrbi, saj bo 5 ali 6 nicel tudi zadovoljivih :D
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

BorutO ::

Bomo videli. :) Od včeraj zvečer pa do danes sem naredil že skoraj 2000 dolarjev plusa, pa vseh 2000 ven pobral in si nakazal na binance kartico, počakal, da je še malo padlo in nazaj kupil 1,5mrd

Amazon že par dni kar fejst trpi pri meni. ?- recimo, da je ta simbol podoben shibi, če tudi je lisica. :P

eh, ne prime vseh simbolov ... škoda ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BorutO ()

Akira_ ::

Se BTC in ETH splača kupovat v tem momentu?
Se pricakuje da bo kmalu odboj ali bo treba čakati na jesen kot nekateri pišejo?

BorutO ::

Če bi jaz imel zdaj toliko denarja, btcja še en čas ne bi kupil ... še par dni oz. vsak dan je nižje, torej bi jaz še počakal tako dolgo, da bi še en dan bilo isto ali pa več kot dan prej ... takrat mogoče. Sicer pa bitcoin tako počasi raste in pada, da imaš čas tuhtati ali kupiš zdaj ali čez par dni ...

StarMafijec ::

Ali kupovat ali pa prodat, da se zmanjša izgube? :)

IL_DIAVOLO ::

Borut si se kar ne zmore predstavljati da bi kupil samo par satoshijev btc-ja.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

BorutO ::

vem, da se da .. ampak, če bi, bi celega. ;)

Akira_ ::

Jaz bi dala notri recimo 5000. Priznam pa da bi bila živčna če bi še dlje časa padalo.

BorutO ::

Sicer pa, če je že kdo opazil, vsak dan nekje istega časa pada, čez uro dve pa bo spet začelo rahlo rasti ... takrat kupiš, naslednji dan pa okoli 14h prodaš :)

akira, jaz ne bi ničesar vložil v btc, dokler musk ali pa kdor koli ne bi kaj pozitivnega twitnil glede bitcoina.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BorutO ()

Dumber ::

IgorCardanof ::

Dumber je izjavil:

Friški pes
https://bootoken.net/


Zelo dober roadmap. Mislim, da bi bil sposoben tak projekt izvesti sam s tem da delam službo, temu kovancu posvetim manj kot 1 uro na teden.

RockyS ::

Akira_ je izjavil:

Se BTC in ETH splača kupovat v tem momentu?
Se pricakuje da bo kmalu odboj ali bo treba čakati na jesen kot nekateri pišejo?
Odvisno od tega če se gre za dolgoročni investicijo ali kratkoročno. Če za slednje potem počakaj da se stvari okrog BTC malo umirijo ali pa si znesek, ki ga želiš vložiti razdeli na X kosov in vlagaj vsak teden/mesec/x, ko vidiš kako se obnaša trg. Če pa dolgoročno pa nabaviš in čakaš.

Akira_ ::

Zdej že nekaj časa gledam in že nekajkrat me je imelo kupit, pa še dobro da nisem ker je naslednji dan nižje.
Ko pa en dan ne bom pogledala bo pa v oblakih.

BorutO ::

na telefon si namesti binance aplikacijo, nastavi si opomnik, če doseže neko vrednost, da ti cingla telefon.

KappaPride ::

Novejsi telefon samo, ko delas DCA, drugace nokia 3210 za klicat in sms. Na kompu blokiras vse borzne strani.Novic na tv ne spremljas.Hodl strong. Dan si zapolnis po zelji,samo da ne visiš v gostilni ob kripto debati. Magar garbas kramp in lopata. Perfect life

Dark Matters feat. Jess Morgan - The Perfect Lie (Beat Service Remix)

Zgodovina sprememb…

Dumber ::

IgorCardanof je izjavil:

Dumber je izjavil:

Friški pes
https://bootoken.net/


Zelo dober roadmap. Mislim, da bi bil sposoben tak projekt izvesti sam s tem da delam službo, temu kovancu posvetim manj kot 1 uro na teden.


Kot da še je pri katerem psu blo to pomembno :D

gandolfino ::

Pa po lojtrci gor pa po lojtrci dol pa po lojtrci dol in dol

Še 2 tedna rabim da prodam Mino po 50$ in potem zaslužena penzcija čez poletje.
Daj BTC zdrži, jutri je ponedeljek ko institicije kupujejo na polno..:P

BorutO ::

zdaj imam že toliko denarja, da že študiram, če bi vse prodal, pa si privoščil konkretno razvajanje .. maldive, havaje, road trip skozi ZDA ... Ampak, sliši se lepo, treba pa denar za hišo.

Senior Dev ::

Digitalno zlato BTC sabotira borbo proti inflaciji! Fak!
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Motion ::

Dumber je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Dumber je izjavil:

Friški pes
https://bootoken.net/


Zelo dober roadmap. Mislim, da bi bil sposoben tak projekt izvesti sam s tem da delam službo, temu kovancu posvetim manj kot 1 uro na teden.


Kot da še je pri katerem psu blo to pomembno :D


Ko Tokenomics ne vsebuje niti 10 besed ..

Veš da bo najman x100 :)):))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

IgorCardanof ::

Tole se dogaja. Niti za tokenomics se niso potrudil. Pa ni vrag da bo naredil x10 v uvodnem pumpu. Ljudje pa govorijo, kdaj bo altseason.

gandolfino ::

BorutO je izjavil:

zdaj imam že toliko denarja, da že študiram, če bi vse prodal, pa si privoščil konkretno razvajanje .. maldive, havaje, road trip skozi ZDA ... Ampak, sliši se lepo, treba pa denar za hišo.


Jaz ne bi zdaj prodajal Borut tega drobiža. Počakaj da bo Shiba vsaj 1$ in si boš lahko kupil haciendo v Braziliji, pa bota z Mirkom soseda tudi na Copacabani - in pa private resort na Maldivih. Think smart Borut milijarda Shibe ni malo.., just HODL.
««
577 / 1441
»»