» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
575 / 1454
»»

strawman ::

Kdor je pameten bo počasi alte pretopil nazaj v BTC.
Roko na srce, med top 10 še vedno najdemo valute, ki jih gor drži whitepaper, spletna stran s kulskim UI in hype. Ko pa v bear runu ni več za plače developerjev in marketing pa te projekte povozi čas in realnost.
Do konca leta pričakujem btc.d nazaj na 70% ter celoten market cap kripta pod 1B.

Phantomeye ::

strawman je izjavil:

Kdor je pameten bo počasi alte pretopil nazaj v BTC.
Roko na srce, med top 10 še vedno najdemo valute, ki jih gor drži whitepaper, spletna stran s kulskim UI in hype. Ko pa v bear runu ni več za plače developerjev in marketing pa te projekte povozi čas in realnost.
Do konca leta pričakujem btc.d nazaj na 70% ter celoten market cap kripta pod 1B.


Torej prodat eth pa dat v BTC?

IL_DIAVOLO ::

Da ne bo kdo res poslušal tega trolla.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

strawman ::

Osebno imam cca 20-30% stejkano v ETH. Ne pričakujem flippening, osebno mislim da ETH po konci trenutni držijo visoki gas feeji in enostavnost ustvarjanja npr. ERC-20 tokenov na tem blockchainu.

Vsak bull run je nekaj drugega, 2014 so bili nationality coini, 2017 je bil ICO craze ter crypto kitties, danes imamo platform coine ter PoS manijo, naslednjega bodo mogoče NFTji poharali. Vse se obrača po vetru, zato se mi zdi dobro držat BTC.
Ne pravim da ne več trejdat zdaj, če imaš čas in voljo se da ogromno zaslužit. Jaz raje DCA vsako plačo že par let in je to to.

sentiš ::

https://www.coingecko.com/en/coins/moon...

Je to scam?
Kako dejansko prepoznati scam kovance?

strawman ::

To, da ima 7 ničel v vrednosti je že dober znak.
Jaz se vprašam:
- Ali projekt dejansko rešuje kak real-world problem
- Ali ta problem potem dejansko potrebuje blockchain za rešitev
- In ali rešitev tega problema lahko prinese nek konkreten dobiček
- Če projekt ustvari nov trg je isto vreden pozornosti

IL_DIAVOLO ::

Morda ne scam, ampak bogve kaj pametnega pa tudi ne. Teh moon kovancev se ze tudi kopici in je vse več ali manj isto.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Kripto ::

endelin je izjavil:

Meni tudi to izgleda da so zadnji izdihljaji bulla. Pred parimi tedni, po coinbase listingu je bil imo vrhunec



Realno gledano je BTC naredil cca 600% v šestih mesecih ko je dosegel ATH pri 64k kar je konec koncev izjemno lep dosežek v bull run ciklu. To je zgleda bil vrh parabole. Kako nizko bo šel, kje bo dno oz. kako globoki bodo prosti padi je težko napovedati. Bodo pa sigurno globoki z vmesnimi odboji. Ko se bodo sprožali prosti padi in s seboj potegnili panic sell bodo na preizkušnji živci in emocije za lovljenje zadnjih možnosti za dobičke ali zmanjševanje izgube bo zelo pestro.

Money is mindset!

hdx ::

Ob vsaki korekciji je govora o koncu bulla. Mogoče je res začetek konca ali pa še par mesecev norije.

V prejšnjem bullu smo imeli več korekcij, tudi po 40% če se prav spomnim. In vsakič, ko se je btc dotaknil 21W MA, nas je lepo odbilo nazaj gor.

Letos januarja in februarja smo imeli večje korekcije, kot je ta sedaj.

enemon ::

Meni je najbolj ostala v spominu korekcija konec februarja, tista je bila res boleča. ;((

strawman ::

Padec zna biti bolj blag in krajši kot prejšnja obdobja.
Ogromno denarja je prišlo s strani institucij preko OTC, po nekaterih podatkih naj bi glavnica bila okoli 48k$ (vira nimam), in te igralci ne bojo panično prodajali, saj so notri za na dolgi rok.

kamiKaZaA ::

Nekatere spet grabi panika. Naj samo povem, da trenutno se vse dokaj podobno odvija kot v prejšnjem bullrunu in na podlagi tistega iz leta 2017 in 2013 sem naredil izračun za ta bullrun:

kamiKaZaA je izjavil:

... naj bo ta moja napoved še posebej, namseto v tistem dolgem komentarju, kjer je vsa razlaga :)

Torej moja nova napoved:
BTC 80k - v 1. polovici avgusta 2021

BTC 100k - v 1. polovici oktobra 2021

BTC 150k - v 1. polovici novembra 2021

BTC 200k - v 2. polovici novembra 2021

BTC 250k - v 1. tednu decembra 2021

BTC 300k - v 2. tednu decembra 2021

Novi BTC ATH - konec 2. tedna decembra 2021 (cca. 340k - 380k)


Tak, da brez panike, ko bosta PrihajaNodi in Vazelin (endelin) pisala od aprila do septembra, da smo dosegli že ATH in da mi na 100k z BTC ne gremo in da ga nikoli ne bomo prebili. No to se bo komaj oktobra zgodilo, potem pa sledijo spet novi trolli teh dveh pacientov, katera sta tu, da uničujeta to temo.

enemon ::

kamiKaZaA je izjavil:

Nekatere spet grabi panika. Naj samo povem, da trenutno se vse dokaj podobno odvija kot v prejšnjem bullrunu in na podlagi tistega iz leta 2017 in 2013 sem naredil izračun za ta bullrun:

kamiKaZaA je izjavil:

... naj bo ta moja napoved še posebej, namseto v tistem dolgem komentarju, kjer je vsa razlaga :)

Torej moja nova napoved:
BTC 80k - v 1. polovici avgusta 2021

BTC 100k - v 1. polovici oktobra 2021

BTC 150k - v 1. polovici novembra 2021

BTC 200k - v 2. polovici novembra 2021

BTC 250k - v 1. tednu decembra 2021

BTC 300k - v 2. tednu decembra 2021

Novi BTC ATH - konec 2. tedna decembra 2021 (cca. 340k - 380k)


Tak, da brez panike, ko bosta PrihajaNodi in Vazelin (endelin) pisala od aprila do septembra, da smo dosegli že ATH in da mi na 100k z BTC ne gremo in da ga nikoli ne bomo prebili. No to se bo komaj oktobra zgodilo, potem pa sledijo spet novi trolli teh dveh pacientov, katera sta tu, da uničujeta to temo.


Kar se lahko že zdaj potrdi, je, da endelin paničari. :D Nodi se pa še kar drži. :)

ajfon ::

Hah svaka čast tistmu ko je shillu kishu inu 21.4.2021 :))8-)

enemon ::

Jutri ima safemoon ekipa predstavitev projekta Pheonix. Upam, da bo kaj potegnilo navzgor.

gandolfino ::

Kaki amaterji.. btc gre sideways in eni in isti vedno znova kličejo konec runa.
Za vse imam nasvet, čez 2 tedna se kupuje Mina protocol - game changer; ni finančni nasvet

enemon ::

gandolfino je izjavil:

Kaki amaterji.. btc gre sideways in eni in isti vedno znova kličejo konec runa.
Za vse imam nasvet, čez 2 tedna se kupuje Mina protocol - game changer; ni finančni nasvet


Na kateri exchange pride?

_wtf_ ::

Kaj mislite ta trenutek o aave? Se splaca not ali ne?

tonis ::

gandolfino je izjavil:

Kaki amaterji.. btc gre sideways in eni in isti vedno znova kličejo konec runa.

Genau so.

Za tiste ki sedaj močijo hlače še enkrat tale graf:

Bodite pozorni na oranžno črto in primerjajte s prejšnjim runom.
Jasno ne dam roke v ogenj, ampak po moje bo odboj od te linije, pač smo v bullu in weekly EMA21 naj bi predstavljala dno korekcije posameznega vala. Da bo odboj mislim tudi zato, ker je bil zadnji dotik pol leta nazaj.
Kot pa sem že napisal, do dotika je prišlo v četrtek, zato imajo tri dni cajta da nas jebejo malo gor in malo dol ker se vse to odvija znotraj iste tedenske sveče.


30min graf, BTC po kanalu navzdol. Na vrhu short, na dnu long 8-)



@Kamikaza, daj ti meni povej, kako si prišel do cifre ki predstavlja vrh? Si vzel isti faktor kot pri prejšnjem bullu, torej ~15? In če bo tristo jurjev, potem lahko mirno sklepamo, da bo btc v naslednjem bullu 4,5mio kajne? In kasneje tam okrog 60mio za en btc? kul a ne? kaj se pol sploh sekiramo in buljimo v grafe, če pa bo čez 8 let 1 btc itak vsaj 50mio. :|

BorutO ::

strawman je izjavil:

To, da ima 7 ničel v vrednosti je že dober znak.
Jaz se vprašam:
- Ali projekt dejansko rešuje kak real-world problem
- Ali ta problem potem dejansko potrebuje blockchain za rešitev
- In ali rešitev tega problema lahko prinese nek konkreten dobiček
- Če projekt ustvari nov trg je isto vreden pozornosti


Kakšen real world problem pa bitcoin in ethereum rešujeta?

hdx ::

cezplotnik ::

Zdajle bosta zelo verjetno 2 do 3 tedne pokala XRP_BTC in XLM_BTC. Kaj menite gleda ADA? Je že dosegel vrh?

strawman ::

BorutO je izjavil:


Kakšen real world problem pa bitcoin in ethereum rešujeta?


BTC rešuje potrebo po decentraliziranem inflation hedgu, ETH pa ponuja javno platformo za trustless
transakcije.

gandolfino ::

Be greedy when others are fearful

Senior Dev ::

Bitcoin je digitalno zlato, ki ohranja vrednost, ampak zgolj med poki. Do sedaj se je ene 8x napihnil in počil od leta 2010. Ko poči izgubi do 90% vrednosti. Čas napihovanja pa je odvisen od pohlepa in stanja duha črede. Da premagaš 2% letne inflacije rabiš že tudi nekaj sreče.

Ethereum podpira NFTje kjer umetniki sežigajo prave umetnine in jih prodajajo kot virtualne umetnine da bi dobili več denarja. Dokler se sežigajo Umekovi komadi, ni velke škode. Umek kapo dol za 2 mio € zaslužka v petih minutah. Človeška neumnost je res neskončna. Upam, da ne zažgejo kakšne resne umetnine na ta način.
Drugače ETH skrbi še da mladina ne igra toliko računalniških iger, ker v trgovinah več ni za dobit grafičnih kartic in konzol. Zapirajo se tudi številne tovarne, avtomobilska industrija nima čipov, pomanjkanje polprevodnikov v svetu...

Teslo je povedal tudi da se kuri precej energije da to vse skupaj laufa. Ampak če je sedaj kripto adoption tam okoli 3% na Švedskem in 30% v Nigeriji in so ostale države nekje vmes, potem lahko kar mirno povemo da če bi se tale procent iz povprečno 5% dvignil na 10% ali več, bi zadeve že morali banat na nivoju vlad.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

strawman ::

gandolfino je izjavil:

Be greedy when others are fearful


Bo prej obratno.
Težko trdiš da zdajle nismo v greedy fazi, ki ji tista iz 2017 ne seže do kolen.
Kupuje se samo iz razloga da se proda po višji ceni, fundamenti nimajo veze.
Tulipani, beanie babies, dotcom in tako dalje.

@SeniorDev - Moj cilj je premagati inflacijo na dolgi rok, ne na 10 let.

Kripto ::

Hipotetično tudi če bodo inštitucije vztrajale pri dolgoročnem držanju BTC brez da bi vmes pobrale dobiček kar močno dvomim so potem takem retail tisti market makerji, ki bodo ceno spravili dol. Ne bodo se odrekli dobičku kar pomeni prodajo, se razume zapriseženi HODL-erji ostanejo HODL-erji in bodo samo opazovali... Torej nezadržno prihaja čas za žetev in balon bo počasi spustil zrak z vmesnimi globokimi prostimi padi. Ne pozabimo, da razni dogie coins, meme coins konstantno odžirajo lep tržni delež BTC-ju saj so zelo privlačni s svojimi 100x, 1000x... Bear market cca 4 mesece BTC in alti pred katerim si nekateri zatiskajo oči in potem vrnitev močnega bull marketa Q4 2021 se mi zdi zelo verjeten scenarij.

Money is mindset!

IgorCardanof ::

Zakaj mislite, da bi morala biti eksplozija altov kot leta 2018?

To, da je retard money kupoval meme kovance, ki so vsakodnevno prihajai ven in delali po x50 ali x100 v parih dneh, to ni pokazatelj norije? Pa ko imamo v top 50 3 popolnoma useless meme kovance?

Kar je bil altseason 2018, je meme season zadn mesec sedaj. Mislim da ni prevec pametno sanjarit, kako bo sel vas alt v zadnjih tednih balona x50.

DeeJay ::

Degen play dyor
https://dickfinance.io/
Zadeva je tolk huda da je že treba met kak $DICK v walletu.
MC ful nizek
Don't f with me.

Phantomeye ::

DeeJay je izjavil:

Degen play dyor
https://dickfinance.io/
Zadeva je tolk huda da je že treba met kak $DICK v walletu.
MC ful nizek



kok amazing page in artwork, damn

Mato989 ::

@Kamikaza, daj ti meni povej, kako si prišel do cifre ki predstavlja vrh? Si vzel isti faktor kot pri prejšnjem bullu, torej ~15? In če bo tristo jurjev, potem lahko mirno sklepamo, da bo btc v naslednjem bullu 4,5mio kajne? In kasneje tam okrog 60mio za en btc? kul a ne? kaj se pol sploh sekiramo in buljimo v grafe, če pa bo čez 8 let 1 btc itak vsaj 50mio.


Tonis, saj kdo pa pravi da ne moremo imet take hiperinflacije da bo čez 8 let BTC 50mio in si z temi 50 milijoni ne boš mogel kupit niti bajte več =)

Ni bistvo nominalna številka vrednosti BTCja ampak kaj za ta FIAT dobiš...

Glede na monetarni sistem je defakto da bo en dan bitcoin vreden milijon dolarjev... vprašanje je samo kaj boš za 1 milijon dobil =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Conini ::

IgorCardanof je izjavil:

Zakaj mislite, da bi morala biti eksplozija altov kot leta 2018?

To, da je retard money kupoval meme kovance, ki so vsakodnevno prihajai ven in delali po x50 ali x100 v parih dneh, to ni pokazatelj norije? Pa ko imamo v top 50 3 popolnoma useless meme kovance?

Kar je bil altseason 2018, je meme season zadn mesec sedaj. Mislim da ni prevec pametno sanjarit, kako bo sel vas alt v zadnjih tednih balona x50.


Ne zastopiš.. vse je odvisno od...

Motion ::

DeeJay je izjavil:

Degen play dyor
https://dickfinance.io/
Zadeva je tolk huda da je že treba met kak $DICK v walletu.
MC ful nizek

i would prefer $PUSSY

Motion ::

tonis je izjavil:

gandolfino je izjavil:

Kaki amaterji.. btc gre sideways in eni in isti vedno znova kličejo konec runa.

Genau so.

Za tiste ki sedaj močijo hlače še enkrat tale graf:

Bodite pozorni na oranžno črto in primerjajte s prejšnjim runom.
Jasno ne dam roke v ogenj, ampak po moje bo odboj od te linije, pač smo v bullu in weekly EMA21 naj bi predstavljala dno korekcije posameznega vala. Da bo odboj mislim tudi zato, ker je bil zadnji dotik pol leta nazaj.
Kot pa sem že napisal, do dotika je prišlo v četrtek, zato imajo tri dni cajta da nas jebejo malo gor in malo dol ker se vse to odvija znotraj iste tedenske sveče.



30min graf, BTC po kanalu navzdol. Na vrhu short, na dnu long 8-)



@Kamikaza, daj ti meni povej, kako si prišel do cifre ki predstavlja vrh? Si vzel isti faktor kot pri prejšnjem bullu, torej ~15? In če bo tristo jurjev, potem lahko mirno sklepamo, da bo btc v naslednjem bullu 4,5mio kajne? In kasneje tam okrog 60mio za en btc? kul a ne? kaj se pol sploh sekiramo in buljimo v grafe, če pa bo čez 8 let 1 btc itak vsaj 50mio. :|
¸

KAko mnenje glede $ONE. Je za zaključit long in odpret šort al bo šlo še gor.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

IL_DIAVOLO ::

Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Apofis ::

gandolfino je izjavil:

Kaki amaterji.. btc gre sideways in eni in isti vedno znova kličejo konec runa.
Za vse imam nasvet, čez 2 tedna se kupuje Mina protocol - game changer; ni finančni nasvet

A se ni že kupovala in se bo čez dva tedna prodajala :)

kamiKaZaA ::

tonis je izjavil:


@Kamikaza, daj ti meni povej, kako si prišel do cifre ki predstavlja vrh? Si vzel isti faktor kot pri prejšnjem bullu, torej ~15? In če bo tristo jurjev, potem lahko mirno sklepamo, da bo btc v naslednjem bullu 4,5mio kajne? In kasneje tam okrog 60mio za en btc? kul a ne? kaj se pol sploh sekiramo in buljimo v grafe, če pa bo čez 8 let 1 btc itak vsaj 50mio. :|

Sem že napisal, da sem primerjal rast od novembra 2016-2017 december in to preslikal na (november) 2020-2021 (december).

Menim tudi, da še je prostora za 1 bullruna, za 2 pa več ne. Ker pri tem bullrunu bo CMC neklje okoli 12.000b, pri naslednjem okoli 120.000b (to še je možno), če pa bi bil še en pa bi prebili 1.000.000b (nerealno, ker toliko ni cel svet vreden).

Vedno, ko pokne balon gre BTC nekje od -70% do -85% (ni bilo pri vsakem balonu isto), alti pa gredo od /8 do /200, eni celo blizu /300. Torej menim, da bo pri naslednjem bullrunu BTC vreden med 5M-6M in bo potem zradiral malo pol 1M in čez čas zrastel in se stabiliziral (postal stable coin) pri 1M in bo 1 satoshi vreden današnjemu $1. Menim, da za letom 2026, ko se bo končal zadnji bullrun (moje mnenje samo), tisti, ki bodo kupovali pri vrhu v času svojega življenja ne bodo prišli na nulo, kripto valute pa bodo rastle tako kot danes rastejo delnice.

Moj namen je do konca ostati v kriptu, tudi če kripto porpade ali pa ga uničijo. Torej plan tega bullruna, čimbolj pri vrhu prodati (do -20% od vrha bi bil zakon oz. takoj danes podpišem). Potem kupiti pri naslednjem bullrunu, čimbolj pri bottomu (+20% od bottoma bi bil zakon oz. takoj podpišem). Spet prodati čimbolj pri vrhu in potem pri naslednjem ciklu 2025-2029, kjer sem menim, da več ne bo bullruna, kupiti nazaj čimbližje bottomu in potem imeti te kriptovalute kot nek prihranek za hude in težke čase...

IL_DIAVOLO ::

https://www.coingecko.com/en/coins/shie...

Precej unikatna zadeva, ki bo odpravila težave z rugpulli na BSC-ju.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Apofis ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

https://www.coingecko.com/en/coins/shie...

Precej unikatna zadeva, ki bo odpravila težave z rugpulli na BSC-ju.

Neki podobnga msilim, da ma tud token Bonfire al neki tazga

PrihajaNodi ::

strawman je izjavil:

gandolfino je izjavil:

Be greedy when others are fearful


Bo prej obratno.
Težko trdiš da zdajle nismo v greedy fazi, ki ji tista iz 2017 ne seže do kolen.
Kupuje se samo iz razloga da se proda po višji ceni, fundamenti nimajo veze.
Tulipani, beanie babies, dotcom in tako dalje.

@SeniorDev - Moj cilj je premagati inflacijo na dolgi rok, ne na 10 let.


2017 se ni printalo toliko kesa. Tole zna se trajat
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

KappaPride ::

Predikcije so, da se nikoli ne konca.

gruntfürmich ::

kamiKaZaA je izjavil:

Nekatere spet grabi panika. Naj samo povem, da trenutno se vse dokaj podobno odvija kot v prejšnjem bullrunu in na podlagi tistega iz leta 2017 in 2013 sem naredil izračun za ta bullrun:

kamiKaZaA je izjavil:

... naj bo ta moja napoved še posebej, namseto v tistem dolgem komentarju, kjer je vsa razlaga :)

Torej moja nova napoved:
BTC 80k - v 1. polovici avgusta 2021

BTC 100k - v 1. polovici oktobra 2021

BTC 150k - v 1. polovici novembra 2021

BTC 200k - v 2. polovici novembra 2021

BTC 250k - v 1. tednu decembra 2021

BTC 300k - v 2. tednu decembra 2021

Novi BTC ATH - konec 2. tedna decembra 2021 (cca. 340k - 380k)


Tak, da brez panike, ko bosta PrihajaNodi in Vazelin (endelin) pisala od aprila do septembra, da smo dosegli že ATH in da mi na 100k z BTC ne gremo in da ga nikoli ne bomo prebili. No to se bo komaj oktobra zgodilo, potem pa sledijo spet novi trolli teh dveh pacientov, katera sta tu, da uničujeta to temo.

Delim enako mnenje s tabo, ampak pri vsem tem ne moremo mimo reality checka, in povedati da TA, analize, vzorci, držijo tako dolgo dokler pač ne 8-)

kamiKaZaA je izjavil:

tonis je izjavil:


@Kamikaza, daj ti meni povej, kako si prišel do cifre ki predstavlja vrh? Si vzel isti faktor kot pri prejšnjem bullu, torej ~15? In če bo tristo jurjev, potem lahko mirno sklepamo, da bo btc v naslednjem bullu 4,5mio kajne? In kasneje tam okrog 60mio za en btc? kul a ne? kaj se pol sploh sekiramo in buljimo v grafe, če pa bo čez 8 let 1 btc itak vsaj 50mio. :|

Sem že napisal, da sem primerjal rast od novembra 2016-2017 december in to preslikal na (november) 2020-2021 (december).

Menim tudi, da še je prostora za 1 bullruna, za 2 pa več ne. Ker pri tem bullrunu bo CMC neklje okoli 12.000b, pri naslednjem okoli 120.000b (to še je možno), če pa bi bil še en pa bi prebili 1.000.000b (nerealno, ker toliko ni cel svet vreden).

Vedno, ko pokne balon gre BTC nekje od -70% do -85% (ni bilo pri vsakem balonu isto), alti pa gredo od /8 do /200, eni celo blizu /300. Torej menim, da bo pri naslednjem bullrunu BTC vreden med 5M-6M in bo potem zradiral malo pol 1M in čez čas zrastel in se stabiliziral (postal stable coin) pri 1M in bo 1 satoshi vreden današnjemu $1. Menim, da za letom 2026, ko se bo končal zadnji bullrun (moje mnenje samo), tisti, ki bodo kupovali pri vrhu v času svojega življenja ne bodo prišli na nulo, kripto valute pa bodo rastle tako kot danes rastejo delnice.

Moj namen je do konca ostati v kriptu, tudi če kripto porpade ali pa ga uničijo. Torej plan tega bullruna, čimbolj pri vrhu prodati (do -20% od vrha bi bil zakon oz. takoj danes podpišem). Potem kupiti pri naslednjem bullrunu, čimbolj pri bottomu (+20% od bottoma bi bil zakon oz. takoj podpišem). Spet prodati čimbolj pri vrhu in potem pri naslednjem ciklu 2025-2029, kjer sem menim, da več ne bo bullruna, kupiti nazaj čimbližje bottomu in potem imeti te kriptovalute kot nek prihranek za hude in težke čase...

Jst mislim da je zdajšnja limita btc-ja nekako vrednost marketa zlaza oz presežek tega. In to se mi zdi da je 6B. To je vredost btc-ja 300k.
Kar se kar sklada z najinimi napovedmi.

Zlata*
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

sentiš ::

DeeJay je izjavil:

Degen play dyor
https://dickfinance.io/
Zadeva je tolk huda da je že treba met kak $DICK v walletu.
MC ful nizek


Hvala! Kupila za sestro nekaj tega lmao

KappaPride ::

Brez skrbi, sestra ga ze ima pa raje da kot ti. Lmao

Apofis ::

@tonis Kaj praviš za ETC, skoz ga neki menca okro 100tke...thx

Senior Dev ::

DeeJay je izjavil:

Degen play dyor
https://dickfinance.io/
Zadeva je tolk huda da je že treba met kak $DICK v walletu.
MC ful nizek

Kako bi tukaj ocenili potencial? Pomoje je to bolj švoh, x10 max. Ne vidim da bi se Dick stegnil proti vrhu coinmarketcapa. Vsekakor pa dober načrt žetona! :)
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

BorutO ::

Če bo BTC letos dosegel 100k, bo veliko nad pričakovanji. Vi isto pričakujete nemogoče z bitcoinom, kot jaz s shibo. :D

IgorCardanof ::

Po moji realni oceni prej Shiba doseže 0.001$ kot pa Bitcoin, da pride na 100k$.

Ajki ::

Shitcoin presale

5/16/21

QSHIBA - https://dxsale.app/app/pages/defipresal... - 12:00AM EST - 200/400 BNB Goal
ASUGAINU - https://dxsale.app/app/pages/defipresal... - 8:00AM EST - 125/250 BNB Goal
CMO$ - https://dxsale.app/app/pages/defipresal... - 9:00AM EST - 40/77 BNB Goal
101 - https://dxsale.app/app/pages/defipresal... - 10:00AM EST - 125/250 BNB Goal
SAMZ - https://dxsale.app/app/pages/defipresal... - 10:30AM EST - 50/100 BNB Goal
CRT - https://dxsale.app/app/pages/defipresal... - 1:00PM EST - 10/20 BNB Goal
MadMax - https://dxsale.app/app/pages/defipresal... - 1:30PM EST - 200/300 BNB Goal
Welon - https://dxsale.app/app/pages/defipresal... - 3:00PM EST - 50/100 BNB Goal
SHS - https://dxsale.app/app/pages/defipresal... - 4:00PM EST - 100/200 BNB Goal

5/17/21

PBANK - https://dxsale.app/app/pages/defipresal... - 12:00AM EST - 200/300 BNB Goal
PARMY - https://dxsale.app/app/pages/defipresal... - 1:00AM EST - 75/150 BNB Goal
DMTT - https://dxsale.app/app/pages/defipresal... - 3:00AM EST - 210/420 BNB Goal
https://KriptoSlovenija.si
http://discord.kriptoslovenija.si (1000+ uporabnikov)

IL_DIAVOLO ::

IgorCardanof je izjavil:

Po moji realni oceni prej Shiba doseže 0.001$ kot pa Bitcoin, da pride na 100k$.


Nerazgledani ponavadi ne morejo imeti realne ocene.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!
««
575 / 1454
»»