» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
543 / 1452
»»

DeeJay ::

paradoxxx je izjavil:

DeeJay je izjavil:

Težko pričakovani projekt Solanium Whitelist in Airdrop
https://solanium.io/?code=XxSF4Vz1
Tole bo raketa.


Tvoj referal je sploh raketa.


Zahval se mi pol, ko boš dobil 1k€ vreden airdrop.
Don't f with me.

StarMafijec ::

Phantomeye je izjavil:

https://coinmarketcap.com/currencies/sa...

a je to novi ponzi? :D


SAFEMOON, SAFEMARS, SAVELIGHT, SAFESUN, SAFEGALAXY, itd.

lamborđini ::

Evo se bolj pricakovan Solanium airdrop - turbo raketa
https://solanium.io/?code=N6TZPYRQ

gandolfino ::

Nocoj bo spet pred spanjem pravljica:

Tel in 100 satoshijev

drekovanec ::

DeeJay je izjavil:

paradoxxx je izjavil:

DeeJay je izjavil:

Težko pričakovani projekt Solanium Whitelist in Airdrop
https://solanium.io/?code=XxSF4Vz1
Tole bo raketa.


Tvoj referal je sploh raketa.


Zahval se mi pol, ko boš dobil 1k€ vreden airdrop.

Hocjo telegram. Takoj ves da je drek od dreka. Ce bi jim bilo kaj do userjev, bi uporabljali signal.

gandolfino ::

drekovanec je izjavil:

DeeJay je izjavil:

paradoxxx je izjavil:

DeeJay je izjavil:

Težko pričakovani projekt Solanium Whitelist in Airdrop
https://solanium.io/?code=XxSF4Vz1
Tole bo raketa.


Tvoj referal je sploh raketa.


Zahval se mi pol, ko boš dobil 1k€ vreden airdrop.

Hocjo telegram. Takoj ves da je drek od dreka. Ce bi jim bilo kaj do userjev, bi uporabljali signal.


Lol pa kje se najdete modeli kot drekovanec, mando..

Morison ::

gandolfino je izjavil:



Lol pa kje se najdete modeli kot drekovanec, mando..

Mene bolj skrbi kje se najde tak model kot si ti. A ti sploh prebereš kakšen svoj komentar. Toliko enga sranja kot ti sproduciraš je že znanstvena fantastika.
Malo manj sam sebe brukaj.
Toliko bedarij kot ti namečeš v enem dnevu meni ne rata v parih letih.
Mene ste raztrgali zaradi par slovničnih napak.
OK se posipam s pepelom, ker sem narobe razumel, kot da se to ni še nikomur zgodilo. Seveda vi morate vsakega spluvat, ker se to vam ne more zgodit, ker ste nezmotljivi, svaka vam čast. Kažete samo svoj IQ. Kaj in v kateri valuti kdo trejda je pa čist njegov problem.
Raje poglejte pred svoj prag.

gandolfino ::

Rajš bi se sicer menil o novih priložnostih kot odgovarjal degenom (tole je zadnjič obljubim)..ampak umiram od smeha majkemi:)):))
Tole je boljše kot Monty Python..parodija parodije:)):))

Phantomeye ::

Morison je izjavil:

gandolfino je izjavil:



Lol pa kje se najdete modeli kot drekovanec, mando..

Mene bolj skrbi kje se najde tak model kot si ti. A ti sploh prebereš kakšen svoj komentar. Toliko enga sranja kot ti sproduciraš je že znanstvena fantastika.
Malo manj sam sebe brukaj.
Toliko bedarij kot ti namečeš v enem dnevu meni ne rata v parih letih.
Mene ste raztrgali zaradi par slovničnih napak.
OK se posipam s pepelom, ker sem narobe razumel, kot da se to ni še nikomur zgodilo. Seveda vi morate vsakega spluvat, ker se to vam ne more zgodit, ker ste nezmotljivi, svaka vam čast. Kažete samo svoj IQ. Kaj in v kateri valuti kdo trejda je pa čist njegov problem.
Raje poglejte pred svoj prag.


Mislim, napadaš ljudi, da se motijo oz. da hodijo v prilagojen program - čeprav si se ti zmotil. Ampak očitno si tak, da je tvoje mnenje / pogled fakt, vsi ostali, ki ne mislijo isto so pa debili.

PrimoZ_ ::

Kvajeto je izjavil:

gremo tole kupt;((

https://coinmarketcap.com/currencies/ki...


Jaz sem mislu 100$ notr vržt, pa bi moral dat 40$+ za gas fee in sm reku ne hvala. :)

Morison ::

Phantomeye je izjavil:

Morison je izjavil:

gandolfino je izjavil:



Lol pa kje se najdete modeli kot drekovanec, mando..

Mene bolj skrbi kje se najde tak model kot si ti. A ti sploh prebereš kakšen svoj komentar. Toliko enga sranja kot ti sproduciraš je že znanstvena fantastika.
Malo manj sam sebe brukaj.
Toliko bedarij kot ti namečeš v enem dnevu meni ne rata v parih letih.
Mene ste raztrgali zaradi par slovničnih napak.
OK se posipam s pepelom, ker sem narobe razumel, kot da se to ni še nikomur zgodilo. Seveda vi morate vsakega spluvat, ker se to vam ne more zgodit, ker ste nezmotljivi, svaka vam čast. Kažete samo svoj IQ. Kaj in v kateri valuti kdo trejda je pa čist njegov problem.
Raje poglejte pred svoj prag.


Mislim, napadaš ljudi, da se motijo oz. da hodijo v prilagojen program - čeprav si se ti zmotil. Ampak očitno si tak, da je tvoje mnenje / pogled fakt, vsi ostali, ki ne mislijo isto so pa debili.

Glej ne vem kaj se ti vedno bašeš nekaj zraven. Nobeden tebe sploh ne omenja pa se kr nekaj naraščaš. Potem pa če ti kdo kaj reče pa v jok. Zakaj spreobračaš besede in lažeš.
OK še enkrat!
Jaz napadam ljudi in jim govorim da so neprilagojen program?
novak-t sem rekel da naj ne pametuje to je vse. Za to sem se opravičil.
Če ti ne bi bil prilagojen program in bi bil vsaj malo pismen bi si prebral komu sem rekel, da je prilagojen program. To je bil odgovor Kripto mesiju! Če si še enkrat prebereš njegov komentar boš mogoče pokapiral zakaj-zato, ker je vletel z čist brezvezno foro(kot ti sedaj) ki nikamor ne paše. Nobenega nisem žalil s kakšnim debilom to si izmišljuješ in lažeš.
Medtem ko je XRPNERD začel mene prvi žalit na osebni ravni.
Nobenega drugega nisem žalil. Seveda če pa me kdo začne žalit pa seveda ne bom tiho. Bolj boste drezali slabše bo.
Sem se zmotil ja in sem se opravičil.
OK gandolfino je izjema, če si malo preberete nazaj nisem edini, ki se s tem strinja.
Tako da spelji se mi že enkrat in raje začni pisat kakšne bolj pametne stvari kot pa da hodiš v temo delat samo sranje.
Jaz sem zaključil s to debato. Upam da se bomo od sedaj naprej lahko kulturno pogovarjali naprej.

tonis ::

Dečki relax. Saj lepo da vsak poda svoje mnenje, ki jasno ni nujno da je enako, da si pa tle merite dolžino klina pa res ni potrebno.

Al kugâ?

paradoxxx ::

DeeJay je izjavil:

paradoxxx je izjavil:

DeeJay je izjavil:

Težko pričakovani projekt Solanium Whitelist in Airdrop
https://solanium.io/?code=XxSF4Vz1
Tole bo raketa.


Tvoj referal je sploh raketa.


Zahval se mi pol, ko boš dobil 1k€ vreden airdrop.


Zal sem se ze pred tvojim referalom prijavil..

IL_DIAVOLO ::

Očitno nisem samo jaz pod stresom:D
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Likalnik ::

Se strinjam fantje, da se nima smisla kregat...enim pac bol eur disijo....drugemu dolarji...men osebno pa vse valute:) samo, da je denar pa sem srecen.

Povejte vi raj men...kdaj dogija ven vzamem...ga se vedno drzim...po pravici povedano je kr malo dolgocasen...se vrti okoli 0,60 ze ves cas.
Uglavnem...imam se poleg dogija, VET, NEO, BTT, BNB, TKO, OMG.

Buggy ::

tonis je izjavil:

Dečki relax. Saj lepo da vsak poda svoje mnenje, ki jasno ni nujno da je enako, da si pa tle merite dolžino klina pa res ni potrebno.

Al kugâ?


WTF...cemu pa je na podlagi par strani pisanja ta tema sploh namenjena...razen par salty trolov, ki nimajo opcij, imajo pa svojo forumsko zadoscenje. Vsaj to pa naj imajo kali, ko virtualno projecirajo svoje nakupe in prodaje? Nekaj veseselja pa mora tudi za njih ostat.

Ti si v tej temi eden redkih, ki imas neko kredibilnost. Ostalo je pa nevredno branja, po tem pride pa se Nodi :))

gandolfino ::

Nočni xxx spored na TEL tv:
Zeleni dildo in 100 Satoshijev

Kripto mesi ::

Na drugi strani euler rdeči dildoti :))

SuperKripto ::

znan slovenski youtuber v novem videu prav, da ga je tiktok spodbudil, da se po treh letih spet vrne nazaj v kripto, lol. Sej bi povedal ime youtberja, ampak rajs ne, ker shilla dolocen kovanc, pa da ne bo kdo rekel da reklamiram.

SuperKripto ::

Dumber je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Mene zanima zakaj ne naredite svoj random coin in vanj vložite?


Ne vem zakaj ne naredimo en safe slotech coin. Vsak privabi 10 ljudi. Ko jih je dovolj mi ven poberemo in je to to. Rabimo samo dober twiter, enega ticktockerja, dober logo in spletno stran.

z drugimi besedami bi ti rad povedal, zakaj jih ne nategnemo in poberemo denar? Zato ker pac nekateri zelimo lepsi svet. A se ne da na malo lepsi nacin? Zakaj pa raje ne uberes kontra taktiko? Prek iskrenosti nadgradis iskro v sebi in skozi zavest poskusis spremeniti realnost, kjer ti bo boljse? Ravno zdej si mi dal preblisk oziroma idejo, da mal razmislim o tem, ce se nepostenim ljudem dogaja zmanjsanje moci za spreminjanje realnosti in se znajdejo v zacaranem krogu (zacaran, carati, magija) in potem nadaljujejo z nepostenim nacinom in bolj primitivnim nacinom poskusa prit do cilja, namest da postanejo bolj iskreni, iskra, svetloba, zavest in pridobijo zaupanje stvarstva za vecjo vlogo pri kreiranju sveta?

Zgodovina sprememb…

gandolfino ::

Kripto mesi je izjavil:

Na drugi strani euler rdeči dildoti :))


I donno whatcha talking bout, punk?
I'm 100% up with euler

You have to ask yourself one question: Do I feel lucky? Well do ya, punk?

hopsy ::

Ej boysi tole me zanima. Iz binancea zelim swapat (BNB) prek uniswapa v NFT. Na binanceju sem dal withdrawal (BNB) na address, ki se prikaze, ko se konektam v fortmatic wallet na uniswapu. Na binanceju kaze completed prenos.

Mala tezava nastane kako zdaj uspesno trejdnit BNB oz. nevem v kaj se je preneslo na fortmatic wallet v NFT, ker ne opazim se sredstev. Mi je prvic tole. Lahko kdo pojasni?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hopsy ()

SuperKripto ::

pa ne pozabit, da se je kreator razdelil na nesteto manjsih delov, (verjetno je tako lazje kot pa ce je samo ena zavest za celotno vesolje. Torej vsak izmed vas ima v sebi iskro, del kreatorja, zato je dobro ce ste dobronamerni z vsakim, ker je to vse del kreatorja.

aljo558 ::

SuperKripto je izjavil:

znan slovenski youtuber v novem videu prav, da ga je tiktok spodbudil, da se po treh letih spet vrne nazaj v kripto, lol. Sej bi povedal ime youtberja, ampak rajs ne, ker shilla dolocen kovanc, pa da ne bo kdo rekel da reklamiram.


Ce je tolk pameten bi mel sedaj M4 pred svojim stanovanjem parkirano ne pa S2000 pri starsih :D

IL_DIAVOLO ::

Nov gem od mene, tokrat za advanced userje.

Brickchain https://brickchain.finance/

Primarni cilj je LP farm, za katere je značilen zelo visok APR, cca 500% trenutno za brick/bnb. Mislim, da ima nor potencial. Ima tudi @certikorg certifikat.

https://twitter.com/brickdefi/status/13...

We felt that most new projects on BSC are dull, they are copy-paste from other platforms with just a new logo added.
What makes us different it's a first in-class automated burning mechanism. Which allows a constant price pump via an adequate burn mechanism.
We are not trying to replace the Swap & Exchange, but to add value into the system and provide a suitable and sustainable environment for people to yield farm with high APR.
Join us and start building with BRICK!


SAFU

Farma chz006 ima sicer 1000%, ampak dobro, ne bomo izbirčni :)

https://farms.charizardtoken.com/

Happy harvesting 8-)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

tonis ::

@Aqua, velikokrat se nasmejem nekaterim tvojim objavam, ker so pač tako random izbrane kot je sicer tudi tema bolj random, tle se res dobi skoraj vse, sam še mali oglasi falijo.
A to nam iz knjig predavaš, al je to izliv širine lastnega uma? Če je slednje, a to moraš bit v kakšnem posebnem stanju da vsa ta modrost pride iz tebe? ;)

//saj drugače to glede kreiranja scam kovanca se strinjam s tabo, to je podlo in sem absolutno proti takim idejam. Ampak realno je pa itak vse zero sum. Če si ti poceni kupil je moral nekdo poceni prodat in je bil nategnjen, ker se je podelal ob dipu.

//aja, kako pa to, da ni več TA prispevkov iz tvoje strani? Tvoje grafe sem vedno z veseljem pogledal.

enemon ::

Doge spet raste...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: enemon ()

Anney ::

Likalnik je izjavil:

Se strinjam fantje, da se nima smisla kregat...enim pac bol eur disijo....drugemu dolarji...men osebno pa vse valute:) samo, da je denar pa sem srecen.

Povejte vi raj men...kdaj dogija ven vzamem...ga se vedno drzim...po pravici povedano je kr malo dolgocasen...se vrti okoli 0,60 ze ves cas.
Uglavnem...imam se poleg dogija, VET, NEO, BTT, BNB, TKO, OMG.



Jaz bi ga čimprej, ker pes doker laja ne grize. Danes zjutraj pa imaš eno zabavno sceno z atejem v igri kaj se bo zgodilo pa ne ve nihče. Lahko odjadra, lahko potone. Je ena denarnica, ki ga drži 28%, pa je živa in dela. Zdaj pa...odloči se. Sam kužekov nimam, ker je vedno problem z njimi (lulanje kakanje, dež, dopusti, ah). Če gre gor gre, če gre dol bo problem, ker ga neboš utegnil loviti, ker ko in če to potone bo hec današnje ere. Če gre gor bo pa spet hec. Strategija. Srečno.

Je dovolj zgovorna?

Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

Buggy ::

enemon je izjavil:

Doge spet raste...



doge raste sure. Ne pozabi da XTZ ne sledi trendu shitcoinov, kar te zna v naslednjih mesecih morda bolj sokirati kot ta memo coin! Sam recem not a financial advice :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

Phantomeye ::

hehe palačinke majo nek prediction, kjer staviš a bo šu bnb v naslednjih 5 min gor ali dol. Sem dvakrat dal not 0.05 in ven dobil 0.29. In pol sem še dvakrat dal 0.05 not in skupno zgubil 0.10. No vsaj 100$ sem zasluzil. Ampak stran od tega gamblinga haha :D

sentiš ::

Sem danes obakrat ujela Elonov twit in še dvakrat pravilno špekulirala dvig in fajn naredila plus s tem Dogijem. Imam dober teden, verjetno začetniška sreča. Je pa res, da že ene 16 ur danes gledam v te grafe in se mi že meša. :))

Technics111 ::

Pes je odlajal svoje in šel spat.

Likalnik ::

Pes se kr laja pri okoli 0,70...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Likalnik ()

ms2021 ::

A mi lahko kdo tu pomaga pri prijavi na Binance. Zelim se prijaviti preko racunalnika, ne dobim potrditvene kode na mail - skoz imam prijavo odprto na telefonu. In se sedaj odjavim se na telefonu, poskusam spet prijavit, ne dobim potrditvene na mail. Zakaj gre?

Qcube ::

Doge še malo in bo flippal BNB. Neverjetno :D

flyko ::

Nekdo je tukaj 1x omenil $SHIB, takrat sem malo raziskal, vložil del portfelja, sedaj ze x5. Hvala za nasvet. Sledi kdo temu kovancu, $$$ letijo not v velikih količinah, kaj se lahko pričakuje?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: flyko ()

Andrej12397 ::

prosil bi za točna navodila. Kako prodati kriptovalute ( TRONE). In kje jih lahko prodam.

gandolfino ::

Andrej12397 je izjavil:

prosil bi za točna navodila. Kako prodati kriptovalute ( TRONE). In kje jih lahko prodam.


Dobro jutro Andrej,
si poskusil na Bolhi ali pa FB Marketplace?? Pa kaj je še bil un app LetGo al neki takega..
Če ne tu pa bi jaz šel na lokalno tržnico v tvojem kraju.
Lp Andrej Bohinc

LeXani ::

ms2021 je izjavil:

A mi lahko kdo tu pomaga pri prijavi na Binance. Zelim se prijaviti preko racunalnika, ne dobim potrditvene kode na mail - skoz imam prijavo odprto na telefonu. In se sedaj odjavim se na telefonu, poskusam spet prijavit, ne dobim potrditvene na mail. Zakaj gre?

Gužva verjetno, tud jst sem dobil naslednji dan.
Čas prve prijave 04.11.2005

Morison ::

gandolfino je izjavil:

Andrej12397 je izjavil:

prosil bi za točna navodila. Kako prodati kriptovalute ( TRONE). In kje jih lahko prodam.


Dobro jutro Andrej,
si poskusil na Bolhi ali pa FB Marketplace?? Pa kaj je še bil un app LetGo al neki takega..
Če ne tu pa bi jaz šel na lokalno tržnico v tvojem kraju.
Lp Andrej Bohinc

Prosim, da se tega troola odstrani iz teme, ker res ne dela drugega kot samo štalo.

Senior Dev ::

Kaka rast danes. Pa to je ja noro. Mooooooooon, Lambo!!!!
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

gandolfino ::

Senior Dev je izjavil:

Kaka rast danes. Pa to je ja noro. Mooooooooon, Lambo!!!!


To je to!!! To parabolično vertikalo smo vsi čakali!! Eldorado, Valhalla, Indija Koromandija, Wellcum.at ..u name it!! To je final stage in verjetno tudi trenutek za prodajo

Se vidimo spet 2014-15
Lp

sloxl8 ::

Andrej12397 je izjavil:

prosil bi za točna navodila. Kako prodati kriptovalute ( TRONE). In kje jih lahko prodam.


Odpri coinmarketcap.com, coingecko.com ali bscscan.com (če je Binance Smart Chain token) in v Search vnesi oznako tokena (btw. tokena TRONE ne najde ne v enem ne v drugem searchu, zato preveri, če je prava oznaka), pri bscscan pa lahko tudi naslov tokena. Praviloma ti spodaj pokaže, na katerih menjalnicah vse se token prodaja in kakšen je promet. Če imaš token pri sebi (v hard walletu), ga prenesi na eno od menjalnic in prodaj za želeno valuto.

gandolfino je izjavil:

Dobro jutro Andrej,
si poskusil na Bolhi ali pa FB Marketplace?? Pa kaj je še bil un app LetGo al neki takega..
Če ne tu pa bi jaz šel na lokalno tržnico v tvojem kraju.
Lp Andrej Bohinc


Ne da bi sosedu pomagal, da si opomore, ne. Še vse bo Slovenec naredil, da mu krava crkne. Tipično slovensko. Zanimivo je to, da take retorike ne vidiš pri nobenem drugem narodu, katerikoli Telegram, Signal, forum že odpreš - povsod ti je vsaj en pripravljen pomagati. Samo v Sloveniji ne. Neprecenljivo.

kow ::

Takemu, ni kaj pomagati. Bi pomagal 5-letnemu otroku kako kupiti alkohol ali droge?

gandolfino ::

kow je izjavil:

Takemu, ni kaj pomagati. Bi pomagal 5-letnemu otroku kako kupiti alkohol ali droge?


To je isto kot da se v FB grupo Vozniki kombijev prijavi en mandelc in vpraša 'Kako se prižge kombi?'
Veš da bojo vsi mislili da se dela norca..

IL_DIAVOLO ::

No ja, saj ce znas kupovati shitcoine, tudi ne pomeni da si kaj boljsi od tistih, ki jih ne. Pac isti noob.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

sloxl8 ::

In? Zakaj ne bi pomagal izkopati se iz dreka, če se je vanj zakopal po pomoti ali neumnosti? Saj smo ljudje, ne živali, kajne?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sloxl8 ()

Mato989 ::

sloxl8 je izjavil:

In? Zakaj ne bi pomagal izkopati se iz dreka, če se je vanj zakopal po pomoti ali neumnosti? Saj smo ljudje, ne živali, kajne?


Zato ker če je znal pogooglat in kupit naj še pogoogla kako prodat, saj ni znanstvena fantastika
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

sloxl8 ::

Torej, ni težko napisat 10 postov o tem, kako so nekateri zeleni v kriptu, težko pa je napisat odgovor v dveh stavkih. Z vsem spoštovanjem, "5-letniki" ste vi, ki niste nikogar pripravljeni naučit (Teach a man to fish and you feed him for a lifetime press).
««
543 / 1452
»»