» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
542 / 1454
»»

drekovanec ::

LeXani je izjavil:

Etc kolk časa še?

Ne dolgo imho... v etc je sel denar iz doge na robinhoodu. Danes bo sel nazaj za sobotni pump&dump.

Kaj bo pa potem? God knows?

XRPNERD ::

Morison je izjavil:

novak-t je izjavil:

Morison je izjavil:

d4vid je izjavil:

Je kaka virtualna mastercard/visa, ki jo lahko polniš s crypto? Binance traja menda 2 meseca, jaz bi jo imel prej...

Edino ce je kaka druga opcija spravit na paypal?


Binance fizično kartico dobiš na dom v roku 14 dni max tri tedne.
Lahko pa tudi direktno v binancah spraviš na paypal.
Obstaja tema:
Binance VISA debetna kartica
https://slo-tech.com/forum/t777014/zace...

novak-t je izjavil:

WRC555 je izjavil:

A je plačljiva ta kartica?

ne

Ne pametuj!
Kartica je plačljiva!

Kaj je plačljiva? Jaz nisem nič plačal

V smislu, da lahko z njo plačuješ.


Hahaha pa še "Ne pametuj!" si napisal. Preneumen še za internetni forum.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XRPNERD ()

Likalnik ::

Fantje kakšen plan smo naredil za Doge...v soboto je dan D....kdaj se ga sell-a? danes, jutri...?

Sparkxl ::

Kaj mislite kaj se bo v soboto zgodilo z dodge? Jaz mislil da bo padel, ker vsi pričakujejo mega pump. Tako je nazadnje bilo, ko so se vsi dogovarjali za pump ob določeni uri, je pa dejansko 1 uro prej krešnil.

Likalnik ::

V tem primeru bi ga bilo potem že danes zvečer smotrno prodati? oziroma stoploss si nastavim in je stvar rešena

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Likalnik ()

Phantomeye ::

Likalnik je izjavil:

V tem primeru bi ga bilo potem že danes zvečer smotrno prodati? oziroma stoploss si nastavim in je stvar rešena


Če boš dal stop-loss in bo padel prehitro - bo tvoja stop-loss cena predraga in ti ne bo prodalo.

Morison ::

XRPNERD je izjavil:



Hahaha pa še "Ne pametuj!" si napisal. Preneumen še za internetni forum.

Kaj je pederinho? hahaha.
Pameten, da ti kar škodje.
Ti si že dokazal svoj nivo.
Da se ne boste razpočl. Škoda ker ne berete svojih budalaštin, ki jih pišete.

XRPNERD ::

XRPNERD je izjavil:



Wish me luck.
https://imgur.com/FqVfUsw


Kam me bo tole peljalo? Po rdeči preprogi al scat proti vetru?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XRPNERD ()

LeXani ::

drekovanec je izjavil:

LeXani je izjavil:

Etc kolk časa še?

Ne dolgo imho... v etc je sel denar iz doge na robinhoodu. Danes bo sel nazaj za sobotni pump&dump.

Kaj bo pa potem? God knows?


Reddit skupnost pravi VET, za ostale ne vem..
Čas prve prijave 04.11.2005

Sparkxl ::

Likalnik je izjavil:

V tem primeru bi ga bilo potem že danes zvečer smotrno prodati? oziroma stoploss si nastavim in je stvar rešena


Če misliš da si dovolj naredil z njim, prodaj. Jaz sem včeraj, ker sem se že enkrat opekel na takemu scenariju.

WRC555 ::

Kdaj pa je ta SNL po našem času?

Phantomeye ::

SNL je saturday night live? kaj je fora?

PrimoZ_ ::

Musk bo gost SNL-ja in vsi pričakujejo da bo kaj rekel/namignil glede DOGE in da bo šel le ta na 1$+...

Phantomeye ::

PrimoZ_ je izjavil:

Musk bo gost SNL-ja in vsi pričakujejo da bo kaj rekel/namignil glede DOGE in da bo šel le ta na 1$+...


ali kontra - sklepam :D uf...

Neon87 ::

PrimoZ_ je izjavil:

Musk bo gost SNL-ja in vsi pričakujejo da bo kaj rekel/namignil glede DOGE in da bo šel le ta na 1$+...

Upam, da omeni točno in samo XTZ in gre le-ta na 100$!

Phantomeye ::

aves tisto, ko daš 100€ za 100k nekega kojna... in prodaš po 10 dneh, ker pač - eh iz tega ne bo nič. Zdaj pa za isto ceno dobiš 10% kovancev.

XRPNERD ::

Phantomeye je izjavil:

aves tisto, ko daš 100€ za 100k nekega kojna... in prodaš po 10 dneh, ker pač - eh iz tega ne bo nič. Zdaj pa za isto ceno dobiš 10% kovancev.


Malo preveč se družiš z gandolfinotom zgleda. Samo, da grejo njegovi kojni navzdol. :)

XRP sem omenjal že pri 0,20$, ampak takrat je bil predrag.
Par dni nazaj dal gor AVAX pri 29.30 $, ko sem notr butnil 10k.
Danes sem omenil SOL, ki se je že malo odbil od d20 trendlinije. Še vedno dober buy, če gre BTC gor ali horizontalno.

tonis je tudi omenjal ICX, VET, ZIL. Tudi to je šlo vse gor.

Phantomeye ::

XRPNERD je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

aves tisto, ko daš 100€ za 100k nekega kojna... in prodaš po 10 dneh, ker pač - eh iz tega ne bo nič. Zdaj pa za isto ceno dobiš 10% kovancev.


Malo preveč se družiš z gandolfinotom zgleda. Samo, da grejo njegovi kojni navzdol. :)

XRP sem omenjal že pri 0,20$, ampak takrat je bil predrag.
Par dni nazaj dal gor AVAX pri 29.30 $, ko sem notr butnil 10k.
Danes sem omenil SOL, ki se je že malo odbil od d20 trendlinije. Še vedno dober buy, če gre BTC gor ali horizontalno.

tonis je tudi omenjal ICX, VET, ZIL. Tudi to je šlo vse gor.


eh z xrp-jem imam tak kisel odnos, ker sem eden tistih ljudi, ki sem bil greedy 4 leta nazaj ko je bil ATH in nisem prodal then and there. Zaradi česar sem šel za par let ven iz kripto :D

Prospekt ::

Phantomeye je izjavil:

aves tisto, ko daš 100€ za 100k nekega kojna... in prodaš po 10 dneh, ker pač - eh iz tega ne bo nič. Zdaj pa za isto ceno dobiš 10% kovancev.

Cel bull market tako deluje. Just buy and leave it alone!

Fury ::

Phantomeye je izjavil:

XRPNERD je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

aves tisto, ko daš 100€ za 100k nekega kojna... in prodaš po 10 dneh, ker pač - eh iz tega ne bo nič. Zdaj pa za isto ceno dobiš 10% kovancev.


Malo preveč se družiš z gandolfinotom zgleda. Samo, da grejo njegovi kojni navzdol. :)

XRP sem omenjal že pri 0,20$, ampak takrat je bil predrag.
Par dni nazaj dal gor AVAX pri 29.30 $, ko sem notr butnil 10k.
Danes sem omenil SOL, ki se je že malo odbil od d20 trendlinije. Še vedno dober buy, če gre BTC gor ali horizontalno.

tonis je tudi omenjal ICX, VET, ZIL. Tudi to je šlo vse gor.


eh z xrp-jem imam tak kisel odnos, ker sem eden tistih ljudi, ki sem bil greedy 4 leta nazaj ko je bil ATH in nisem prodal then and there. Zaradi česar sem šel za par let ven iz kripto :D


Join the club :D

IL_DIAVOLO ::

kamiKaZaA je izjavil:

Monero pravkar na ATH. Kupoval pri $39. Nekaj profita bo, ko bom prodal. Trenutno še nič prodal in ni profita.


Daj v xhv, ki deluje na monero-tu.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

sajba10 ::

Bi bilo fajn malo (ali več) kripto akumulacije investirati v srebro (2 dni +28%) - not bad :), prav tako zlato (16 dni +45%). Ko bi človek vedel to malo prej :).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sajba10 ()

Phantomeye ::

Prospekt je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

aves tisto, ko daš 100€ za 100k nekega kojna... in prodaš po 10 dneh, ker pač - eh iz tega ne bo nič. Zdaj pa za isto ceno dobiš 10% kovancev.

Cel bull market tako deluje. Just buy and leave it alone!


mja sej vem, sem se v teh 3 mesecih naučil veliko več kot sem vedel prej.

DeeJay ::

Težko pričakovani projekt Solanium Whitelist in Airdrop
https://solanium.io/?code=XxSF4Vz1
Tole bo raketa.
Don't f with me.

SasoS ::

sajba10 je izjavil:

Bi bilo fajn malo (ali več) kripto akumulacije investirati v srebro (2 dni +28%) - not bad :), prav tako zlato (16 dni +45%). Ko bi človek vedel to malo prej :).


O čem ti to? Zlato kaže dno 31.3. in je od tam komaj 8,5% višje.
Pri tem da je bil celo drugo lansko polovico leta višje kot je sedaj.
Vsak shitcoin je naredil več letos... :)

Zezz ::

SasoS je izjavil:

sajba10 je izjavil:

Bi bilo fajn malo (ali več) kripto akumulacije investirati v srebro (2 dni +28%) - not bad :), prav tako zlato (16 dni +45%). Ko bi človek vedel to malo prej :).


O čem ti to? Zlato kaže dno 31.3. in je od tam komaj 8,5% višje.
Pri tem da je bil celo drugo lansko polovico leta višje kot je sedaj.
Vsak shitcoin je naredil več letos... :)

Z zlatom se ne trguje je akumulator vrednosti in zaščita proti inflaciji in še bolje hiperinflaciji. Z kripto trgujem del dobička dajem v plemenite kovine, tako počnejo vsi trgovalci s kripto in delnicami, investirajo v zlato ne trgujejo

DeeJay ::

DeeJay je izjavil:

Težko pričakovani projekt Solanium Whitelist in Airdrop
https://solanium.io/?code=XxSF4Vz1
Tole bo raketa.


Pa še en whitelist za BEST Token na Kickpadu.
Na Duckstarterju je bil razprodan v sekundi.
https://wn.nr/RvREtW

PERI na Kickpadu.
Bo pa tud na Duckstarterju in gate.io.
https://wn.nr/Ev3rxE

Polylastic na Kickpadu
Čisti Hype okol tega projekta.
https://wn.nr/rRQfqd
Don't f with me.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()

SasoS ::

Zezz je izjavil:

Z zlatom se ne trguje je akumulator vrednosti in zaščita proti inflaciji in še bolje hiperinflaciji. Z kripto trgujem del dobička dajem v plemenite kovine, tako počnejo vsi trgovalci s kripto in delnicami, investirajo v zlato ne trgujejo


Zlato je out :D. 1-2% na leto ti pobere hranjenje, težko ga prenašaš naokoli, nelikvidno... Bitcoin je zdaj prevzel njegovo mesto :D

Zezz ::

SasoS je izjavil:

Zezz je izjavil:

Z zlatom se ne trguje je akumulator vrednosti in zaščita proti inflaciji in še bolje hiperinflaciji. Z kripto trgujem del dobička dajem v plemenite kovine, tako počnejo vsi trgovalci s kripto in delnicami, investirajo v zlato ne trgujejo


Zlato je out :D. 1-2% na leto ti pobere hranjenje, težko ga prenašaš naokoli, nelikvidno... Bitcoin je zdaj prevzel njegovo mesto :D

Tvoje razmišljanje je zelo out in da ne rečem otročje

Senior Dev ::

Ko sem v letu 2020 začel akumulirat ETH, si nisem mislil da bo šlo to tako visoko.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Phantomeye ::

evo ADA 1.41€

paradoxxx ::

DeeJay je izjavil:

Težko pričakovani projekt Solanium Whitelist in Airdrop
https://solanium.io/?code=XxSF4Vz1
Tole bo raketa.


Tvoj referal je sploh raketa.

Mato989 ::

paradoxxx je izjavil:

DeeJay je izjavil:

Težko pričakovani projekt Solanium Whitelist in Airdrop
https://solanium.io/?code=XxSF4Vz1
Tole bo raketa.


Tvoj referal je sploh raketa.

točno to ja
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

IL_DIAVOLO ::





Not life changing advice.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

tonis ::

XRPNERD je izjavil:

SOLana dotik dMA20. Na prejšnjih dMA20 jo je vedno odfukalo v nebo.
V razmislek.

Odboj je res bil, kot si predvidel, ampak po moje je to bolj kratkoročno.

Če bi jo imel jaz, bi jo v tem momentu prodajal in ne kupoval.

Zaenkrat nobene resne konsolidacije na tedenskem grafu, tudi na dnevnem je bolj tako tako.

endelin ::

Že skor 550 strani8-)

Kvajeto ::

endelin ::

Doge se BP ohrani na ath že dolgo časa. Tezus medtem vedno mastno pade po vsakem mini pumpu skoraj takoj:))

Kripto ::

endelin je izjavil:

Doge se BP ohrani na ath že dolgo časa. Tezus medtem vedno mastno pade po vsakem mini pumpu skoraj takoj:))


Ko bo crash pasjega kovanca bo hudo.

Money is mindset!

Kvajeto ::

Kripto je izjavil:

endelin je izjavil:

Doge se BP ohrani na ath že dolgo časa. Tezus medtem vedno mastno pade po vsakem mini pumpu skoraj takoj:))


Ko bo crash pasjega kovanca bo hudo.


ne bo chrasa ker za njem stoji Leon Musk. ima preveč podpore. drugac je pa se cas da gres na DOGE vlak, ki pelje na Mars :p xD

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kvajeto ()

Jacksmav ::

Dejmo se nadrkavat....je fajn...vsak naj se postavi v kožo drugega...prej ko komentira...tema je namenjena o priložnostih, ki jih daje trg, ne pa obsojanju...držite se vsaj osnovnega bontona :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Jacksmav ()

Senior Dev ::

Kripto je izjavil:

endelin je izjavil:

Doge se BP ohrani na ath že dolgo časa. Tezus medtem vedno mastno pade po vsakem mini pumpu skoraj takoj:))


Ko bo crash pasjega kovanca bo hudo.

Nekateri strokovnjaki na TikTok omrežju napovedujejo da bi lahko Doge prehitel Ethereum do konca tega leta.
Tudi sam menim podobno. Ko se bo pes zagnal bo odtrgal verigo za šalo in bo to samo letelo ko sneta sekira v med.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

XRPNERD ::

tonis je izjavil:

XRPNERD je izjavil:

SOLana dotik dMA20. Na prejšnjih dMA20 jo je vedno odfukalo v nebo.
V razmislek.

Odboj je res bil, kot si predvidel, ampak po moje je to bolj kratkoročno.

Če bi jo imel jaz, bi jo v tem momentu prodajal in ne kupoval.

Zaenkrat nobene resne konsolidacije na tedenskem grafu, tudi na dnevnem je bolj tako tako.


Dokler gre BTC horizontalno ali pa gor in je ETH na ATH potem se mi še vedno zdi worth a shot.
No. 17 cmc, 3,3% rasti v 24h, 5,5% rasti v 7d, zgleda solid.
Dnevni RSI 55, tedenski RSI 89, mesečni RSI ne bom gledu. :D

gandolfino ::

$wex is better than sex

gandolfino:: 4. maj 2021, 10:00:38

Euler Tools $euler in WaultSwap $wex

Zgodovina sprememb…

Kripto ::

Senior Dev je izjavil:

Kripto je izjavil:

endelin je izjavil:

Doge se BP ohrani na ath že dolgo časa. Tezus medtem vedno mastno pade po vsakem mini pumpu skoraj takoj:))


Ko bo crash pasjega kovanca bo hudo.

Nekateri strokovnjaki na TikTok omrežju napovedujejo da bi lahko Doge prehitel Ethereum do konca tega leta.
Tudi sam menim podobno. Ko se bo pes zagnal bo odtrgal verigo za šalo in bo to samo letelo ko sneta sekira v med.


To, da se ga da še napumpat ne dvomim. Napumpano ceno vzdrževat je pa druga zgodba.

Money is mindset!

Phantomeye ::

LeQuack ::

Mene zanima zakaj ne naredite svoj random coin in vanj vložite?
Quack !

Lennzi ::

Kako DeeJay in gandolfino vsak dan ali vsak drugi dan kupita nekaj, kar jima naredi 500x v enem tednu?
Fanta kapo dol...

Kvajeto ::

Senior Dev je izjavil:

Kripto je izjavil:

endelin je izjavil:

Doge se BP ohrani na ath že dolgo časa. Tezus medtem vedno mastno pade po vsakem mini pumpu skoraj takoj:))


Ko bo crash pasjega kovanca bo hudo.

Nekateri strokovnjaki na TikTok omrežju napovedujejo da bi lahko Doge prehitel Ethereum do konca tega leta.
Tudi sam menim podobno. Ko se bo pes zagnal bo odtrgal verigo za šalo in bo to samo letelo ko sneta sekira v med.


Doge bo prehitel btc ampak ne letos. doge je future valuta xD

Dumber ::

LeQuack je izjavil:

Mene zanima zakaj ne naredite svoj random coin in vanj vložite?


Ne vem zakaj ne naredimo en safe slotech coin. Vsak privabi 10 ljudi. Ko jih je dovolj mi ven poberemo in je to to. Rabimo samo dober twiter, enega ticktockerja, dober logo in spletno stran.
««
542 / 1454
»»