» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
527 / 1490
»»

kow ::

Dobra. :))

WRC555 ::

Dogefather pred 3 urami tweetnil pumpo...kdo jo je ujel??

https://twitter.com/elonmusk/status/138...

keba ::

Senior Dev je izjavil:

Danes bo spet baje ena priložnost za x10 na palačinkah. Se že veselite? Jaz pri x9 dumpam in ne gledam več nazaj, tudi če gre na x20.
Se da kar lepo delat na teh pump and dump coinih. Do zdaj sem mislil da je čisti nateg.


kateri coin?

Senior Dev ::

Danes je lahko tisti ki je aktiven na Twitterju naredil +50% v nekaj urah.

Elon Musk
@elonmusk

The Dogefather
SNL May 8

Tako sporočilo naredi +50%. Kako drugo sporočilo bi lahko naredilo tudi -50%. Kriptovalute so ultimativni hranilec vrednosti premoženja.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

blazkj ::

A bo kdo danes participira v cqt token sale?

sloxl8 ::

Sem registriran, ampak glede na to, da je sale sredi noči in glede na predhodne listinge, ne verjamem, da bom sodeloval.

Joze_K ::

Lp,
berem kriptotemo.. pa naletim na zapis..

priložnost za x10 na palačinkah.

99% pojmov mi ni jasnih, a bi se dalo tole razložiti.. KAK VODIČ KAKO TOLE IZVESTI V PRAKSI,.. da nas bo lahko več poskusilo.. :)

moj sistem: Kraken, usposobil Cryptowatch sedaj preko tega kupil nekaj stvari

? kako dostopam do takih zadev pojma nimam, bi pa mogoče poskušal pa da vidimo če bi šlo..

blazkj ::

sloxl8 je izjavil:

Sem registriran, ampak glede na to, da je sale sredi noči in glede na predhodne listinge, ne verjamem, da bom sodeloval.

To pomeni, da se ne da prit zraven? Npr. da si v čakalni vrsti, dobiš svoj random spot, kdaj te spustijo notri - ob predvideni uri ali se lahko zgodi, da čakaš do jutra?

sloxl8 ::

blazkj je izjavil:

sloxl8 je izjavil:

Sem registriran, ampak glede na to, da je sale sredi noči in glede na predhodne listinge, ne verjamem, da bom sodeloval.

To pomeni, da se ne da prit zraven? Npr. da si v čakalni vrsti, dobiš svoj random spot, kdaj te spustijo notri - ob predvideni uri ali se lahko zgodi, da čakaš do jutra?

Piše, da se sale začne čez 12h, tj. ob 2h zjutraj. Takrat bo vsakomur dodeljena številka in če boš imel srečo, boš na vrsti kmalu, sicer pa lahko traja tudi več kot 1h, da (morda) prideš na vrsto.

Hvala, raje se naspim, kot pa da na koncu spet izvisim.

_wtf_ ::

Joze_K je izjavil:

Lp,
berem kriptotemo.. pa naletim na zapis..

priložnost za x10 na palačinkah.

99% pojmov mi ni jasnih, a bi se dalo tole razložiti.. KAK VODIČ KAKO TOLE IZVESTI V PRAKSI,.. da nas bo lahko več poskusilo.. :)

moj sistem: Kraken, usposobil Cryptowatch sedaj preko tega kupil nekaj stvari

? kako dostopam do takih zadev pojma nimam, bi pa mogoče poskušal pa da vidimo če bi šlo..


Jaz bi prav tako rad vedel vec o tem

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: _wtf_ ()

nafta55 ::

Senior Dev je izjavil:

Danes bo spet baje ena priložnost za x10 na palačinkah. Se že veselite? Jaz pri x9 dumpam in ne gledam več nazaj, tudi če gre na x20.
Se da kar lepo delat na teh pump and dump coinih. Do zdaj sem mislil da je čisti nateg.


In za kateri x10 coin gre? Tudi mi bi sli v penzijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nafta55 ()

Qcube ::

Senior Dev je trol btw. In palačinka je pancakeswap. Menjalnica leglo shitcoinov :D

Senior Dev ::

Trebaš da kupiš dojave kod mene i onda čemo... Šala. :))
Dojave niso naprodaj. Vprašajte Nodija, on je reverzni jasnovidec in bo povedal kaj je včeraj šlo x10.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

XRPNERD ::

SeniorTrol je začel prodajat vstopnice za Shitcoin Island. Povpraševanje je kot kaže precejšnje.

BTW danes sem ujel dip in prodal za 4.800 $ SOL pri 40.87 $! Well fucking done. Šamar... :)

keba ::

XRPNERD je izjavil:

SeniorTrol je začel prodajat vstopnice za Shitcoin Island. Povpraševanje je kot kaže precejšnje.

BTW danes sem ujel dip in prodal za 4.800 $ SOL pri 40.87 $! Well fucking done. Šamar... :)


Solano je pomoje pametno še nekaj časa obdržat trenutno je vroča, je pa normalno da malo zaniha dol, ko tako zraste..

profesjonalc ::

Solana rešuje isti problem kot ethereum, cardano, polkadot. Vsi ostali so med top 8, verjamem pa, da bo slej ko prej tam tudi solana. Za sabo ima zelo zakomplicirano a sofisticirano tehnologijo, tako da vsaj zame, je to longterm hodl.

Akaktus ::

Joze_K je izjavil:

Lp,
berem kriptotemo.. pa naletim na zapis..

priložnost za x10 na palačinkah.

99% pojmov mi ni jasnih, a bi se dalo tole razložiti.. KAK VODIČ KAKO TOLE IZVESTI V PRAKSI,.. da nas bo lahko več poskusilo.. :)

moj sistem: Kraken, usposobil Cryptowatch sedaj preko tega kupil nekaj stvari

? kako dostopam do takih zadev pojma nimam, bi pa mogoče poskušal pa da vidimo če bi šlo..




Najprej si rabiš naložit metamask wallet in nanj poslati BNB preko bep2 ali bep20 omrežja.
V videu ti razloži kako v metamask walletu dodaš BSC chain in nato skopiraš smartcontract od coina v swap interface, da kupiš določen token. Nato moraš dodati token v svoj wallet, da bo viden, tako da spet kopiraš token address v addtoken opcijo na metamask.
Za spremljanje cene skopiraš smartcontract od tokena v https://poocoin.app/

Ampak v tole vložit res minimalno, ker je velika verjetnost da gredo ti shitcoini na 0!! Sam sem bolj v minusu kot plusu s temi shitcoini, sploh če upoštevaš, da je BNB fajn potegnu v zadnjem mescu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Akaktus ()

Jette ::

XRPNERD je izjavil:

SeniorTrol je začel prodajat vstopnice za Shitcoin Island. Povpraševanje je kot kaže precejšnje.

BTW danes sem ujel dip in prodal za 4.800 $ SOL pri 40.87 $! Well fucking done. Šamar... :)


Jaz sem tudi včeraj navdušeno prodala z mini minimalnim plusom glup Bake pri 1,93. ;((

Prospekt ::

Joze_K je izjavil:

Lp,
berem kriptotemo.. pa naletim na zapis..

priložnost za x10 na palačinkah.

Začni s Finematics youtube kanalom.

Mato989 ::

Joze_K je izjavil:

Lp,
berem kriptotemo.. pa naletim na zapis..

priložnost za x10 na palačinkah.

99% pojmov mi ni jasnih, a bi se dalo tole razložiti.. KAK VODIČ KAKO TOLE IZVESTI V PRAKSI,.. da nas bo lahko več poskusilo.. :)

moj sistem: Kraken, usposobil Cryptowatch sedaj preko tega kupil nekaj stvari

? kako dostopam do takih zadev pojma nimam, bi pa mogoče poskušal pa da vidimo če bi šlo..


Fak je folk prizadet da temu verjame in sprašuje kako to izvest trolla ki se zajebava in smeti temo

NEVERJETNO
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Kripto mesi ::

Ker ga je očitno tako težko bannati... Moderatorji pa mirno gledajo (preselil se je tudi v druge teme).

Zgodovina sprememb…

Joze_K ::

Mato989 je izjavil:

Joze_K je izjavil:

Lp,
berem kriptotemo.. pa naletim na zapis..

priložnost za x10 na palačinkah.

99% pojmov mi ni jasnih, a bi se dalo tole razložiti.. KAK VODIČ KAKO TOLE IZVESTI V PRAKSI,.. da nas bo lahko več poskusilo.. :)

moj sistem: Kraken, usposobil Cryptowatch sedaj preko tega kupil nekaj stvari

? kako dostopam do takih zadev pojma nimam, bi pa mogoče poskušal pa da vidimo če bi šlo..


Fak je folk prizadet da temu verjame in sprašuje kako to izvest trolla ki se zajebava in smeti temo

NEVERJETNO


ej, saj razumem, vidva pač en proti drugemu.. je že skoraj vseeno kar napišeta..

drugo dejstvo je pa, da nas je kup "začetnikov", ki bi tudi vsaj malo globje pod površje radi pogledali, ki mogoče nimamo cele dneve na voljo, da bi pred ekranom sedeli, ki mogoče nismo več v rosnih letih, da bi nam vse samo od sebe klikalo... IN ki smo nenazadnje tudi plus na sceni, da denar pretakamo v te zadeve in tudi vaše vrednosti dvigujemo. Kar pa ne bo dolgo, če ne bo nič tudi nazaj.. ker štejejo tudi druge stvari!

ok, malo sem pojamral.. ;)
J

Prospekt je izjavil:

Joze_K je izjavil:

Lp,
berem kriptotemo.. pa naletim na zapis..

priložnost za x10 na palačinkah.

Začni s Finematics youtube kanalom.


zgleda zanimivo.. bom poskusil,.. četudi je OGROOOMNO VSEGA..
hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Joze_K ()

Phantomeye ::

Eni tukaj namerno zavajajo. Očitno je nekomu crknila kripto krava, pa bodo naredili vse, da bi crknila tudi drugim.

Sparkxl ::

Nasvet za začetnike, uspeh skoraj da zagotovljen: vse kar reče prihajanodi, narediš kontra. Seniordeva pa se komplet ignorira. Oča ima preveč časa za trakom in trolla po forumu. Bi trebalo malo njegovega šefa kontaktirat, če že moderatorji tukaj nočejo naredit reda. Mislim pa da je zadnje čase kar nekaj pare spušil na šitkojnih, ker stanje se mu je zelo očitno poslabšalo.

Senior Dev ::

Čakamo da nekdo z dosti sledilci tvitne en coin in gremo vsi v tisti coin. A to spada pod temo špekulacije?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

LeQuack ::

Senior Dev je izjavil:

Čakamo da nekdo z dosti sledilci tvitne en coin in gremo vsi v tisti coin. A to spada pod temo špekulacije?


Pod temo "gambling in nevernosti za otroke".
Quack !

Senior Dev ::

SOLarna energija je najbolj čista.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Joze_K ::

Senior Dev je izjavil:

SOLarna energija je najbolj čista.

solarno že imamo na strehi, sedaj so coini v delu :))

IL_DIAVOLO ::

Ce bi bil pameten, bi dal 10 jurjev v kripto, ne pa na streho.

Zdaj pa reveza glumis.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Joze_K ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ce bi bil pameten, bi dal 10 jurjev v kripto, ne pa na streho.

Zdaj pa reveza glumis.


moj kripto je komaj 0 naredil... tole na strehi pa mi 200e/mesec špara na sigurno.. :)

PS: saj poskušam vlagat v kripto, pa ni pravih idej...

Senior Dev ::

Joze, ti si pameten. V kleti lepo 5 Antminerjev na strehi pa SOLana ki ti pokriva rudarske posle. Dejansko si optimiziral zaslužek v nulo pri tej vrednosti ETH in profitabilnosti rudarjenja.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

GupeM ::

200 na mesec za elektriko?

endelin ::

Slab dan danes. Sem mislil da bo raslo pa sem nižje kot včeraj. Izgleda imam premalo alternativnih altov.:D

IL_DIAVOLO ::

We are growing:

https://coinmarketcap.com/currencies/ch...

Coingecko next

Not financial advice
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Dumber ::

Je že čas za vstop v MINO?

mr_chai ::

Za XRP kr mene poslušte kdaj vn pa notr. Jst lepo ridam valovčke po 30-40% plusa. In sm zadovoljen. Včeraj sem lepo izstopil. Ko bo ponoven vstop pa sporočim. Lej, kdor z malim tičkom ni zadovoln, večina ni vredn. Vsi bi mel 100000% zaslužke, ampak teh časov več ni. Bodo pa v naslednjem ciklu. Verjetno.. Mogoče.. Ni nujno..

Senior Dev ::

Dumber je izjavil:

Je že čas za vstop v MINO?

Na MINO boš stopil tako ali tako. To je le vprašanje časa.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

profesjonalc ::

Kako že pravijo, buy the rumor, sell the news? No, rumor je, da si Facebook lasti Bitcoin in bo to danes zvečer ob 11 najavljeno v SEC reportu. Če je to res, bomo pa videli (Not financial advice).

IL_DIAVOLO ::

Buy the lambo sell the fičo.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Morison ::

Mato989 je izjavil:

Joze_K je izjavil:

Lp,
berem kriptotemo.. pa naletim na zapis..

priložnost za x10 na palačinkah.

99% pojmov mi ni jasnih, a bi se dalo tole razložiti.. KAK VODIČ KAKO TOLE IZVESTI V PRAKSI,.. da nas bo lahko več poskusilo.. :)

moj sistem: Kraken, usposobil Cryptowatch sedaj preko tega kupil nekaj stvari

? kako dostopam do takih zadev pojma nimam, bi pa mogoče poskušal pa da vidimo če bi šlo..


Fak je folk prizadet da temu verjame in sprašuje kako to izvest trolla ki se zajebava in smeti temo

NEVERJETNO


Kdo se oglaša. Res NEVERJETNO! Največji trol te teme (pa ne samo te).
Ni treba bit nek strokovnjak, če spremljaš to temo samo par dni ugotoviš, da je tu gor malo morje trolov, predvsem tistih staroselcev: Senior Dev, Mato989, CptHindsight, XRPNERD, nodi, endelin,... ki so se očitno opekli z nabavo coinov ala BTC, ETH, BTC...in sedaj zganjajo fovšijo in zavajajo druge uporabnike, predvsem začetnike.
Za @gandolfino pa ne vem ali je trol ali pa je res tako "naiven", malo sumljivo se mi zdi, da bi bil lahko kdo tako "naiven2.
Je pa veliko teh enih in istih, ki trolajo pod večimi imeni.
Res žalostno ja, da moderatorji ne naredijo red v tej temi.

profesjonalc ::

Sori, sam kak lahk rečeš, da se je kdorkoli opekel z nabavo BTC in ETH, ko pa sta oba praktično na ATH? ;((
Nekateri pozabljate, da je bil še kakšno leto nazaj BTC 3k, ETH pa 100$;)

mr_chai ::

profesjonalc je izjavil:

Sori, sam kak lahk rečeš, da se je kdorkoli opekel z nabavo BTC in ETH, ko pa sta oba praktično na ATH? ;((
Nekateri pozabljate, da je bil še kakšno leto nazaj BTC 3k, ETH pa 100$;)


mal si se zmotu, btc je bil cca 9k 1 leto nazaj. ETH pa tud vsaj 400-800

tonis ::

En hiter pregled stanja..
BTC se dva dni zadržuje v območju 55k. Zakaj? Tam je horizontalni resistance, hkrati pa tudi dnevni EMA21.

BTC napoved sicer ni moja vrlina, mislim pa da bo šel višje vsaj do zgornjih dveh MAjev (20 in 50)

Na splošno pa me malo skrbi kaj bo naredila dominanca, ker je na močnem supportu...

profesjonalc ::

mr_chai je izjavil:

profesjonalc je izjavil:

Sori, sam kak lahk rečeš, da se je kdorkoli opekel z nabavo BTC in ETH, ko pa sta oba praktično na ATH? ;((
Nekateri pozabljate, da je bil še kakšno leto nazaj BTC 3k, ETH pa 100$;)


mal si se zmotu, btc je bil cca 9k 1 leto nazaj. ETH pa tud vsaj 400-800


Pol pa eno leto in 1 mesec :) Pa tudi pri teh cifrah, ki jih ti navajaš, mislim da bi si danes vsi želeli, da bi takrat več kupili :)

hdx ::

Lani ob tem času je bil ETH 200, BTC pa nekaj pod 8K. Tisti, ki so takrat kupovali, danes uživajo v lepih profitih.
shitcoinerji tega ne razumejo, ker so prišli v kripto letos februarja in so zajebani, ker mečejo petdesetake in stotake v kripto.

oracle ::

tonis je izjavil:

En hiter pregled stanja..
BTC se dva dni zadržuje v območju 55k. Zakaj? Tam je horizontalni resistance, hkrati pa tudi dnevni EMA21.

BTC napoved sicer ni moja vrlina, mislim pa da bo šel višje vsaj do zgornjih dveh MAjev (20 in 50)

Na splošno pa me malo skrbi kaj bo naredila dominanca, ker je na močnem supportu...

Dominanca ni več, kar je bila. Po moje bo počasi padala, dokler ne pridemo v hud bear market, ali pa če pridemo v hud alt-bear market.

Vuli ::

hud bear market bo edino, če Elon proda še preostalih 1.2mil BTCjev.
|Gb x570 Pro|R9 5900x|64GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

tonis ::

@oracle
Ma glej, 2 meseca je trajalo da je prebila MA200 (tam je bil tudi support), dober teden nazaj je padla proti 50, kjer je support je in močno zatreslo, zdaj smo spet na 50, ne vem če bo šlo kar tako zlahka čez...
Da bo vsem jasno o čem govorim:


Če to prebije, potem je odprta pot proti 40. Ampak nimam najboljšega občutka, da bo to že zdaj.
Tudi RSI ima precej nizek, tedenski stoch RSI pa se že lep čas plazi povsem pri tleh(ja vem, ta indikator je manj zanesljiv, ampak večno ne bo na tleh)

@vuli, ne pravim da gremo v pravi bear, mi pa je realna opcija, da bi bil kakšen rdeč mesec.

Morison ::

profesjonalc je izjavil:

Sori, sam kak lahk rečeš, da se je kdorkoli opekel z nabavo BTC in ETH, ko pa sta oba praktično na ATH? ;((
Nekateri pozabljate, da je bil še kakšno leto nazaj BTC 3k, ETH pa 100$;)

Ne govorim za tiste, ki so kupovali pred enim letom ali več. Gre se za tiste, ki kupujejo sedaj. Tisti, ki so kupovali pred enim letom(pa da se ne bo kdo vtikal v mesece)so zaslužili, kar so zaslužili. Ja itak, da je bilo s tem največ profita. Samo takih je tu gor zelo, zelo malo. Tisti, ki sedaj kupujejo-hondlajo s shitcoini lahko na kratek (ali dolg) rok zaslužijo še več. Primer; če bi takrat pred enim letom kupil Doga, bi imel sedaj več profita kot s BTCjem;)
In če bi ti strokovnjaki kaj zaslužili mi verjemite, da jih ne bi bilo več tu gor.;)
Samo oklicani miljonarji, ja pa jade. Reveži kot jaz ali ti.

KappaPride ::

Matic penzija,lp.
««
527 / 1490
»»