» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
474 / 1490
»»

CptHindsight ::

To je drugače boljši kot ethereum z delujočim PoS. Tako da market cap mora biti vsaj toliko. 10 milijard tokenov je maksimalno število tokenov, torej cena na token je vsaj 25$, da pihne ethereum. Za tiste, ki ste kupili cenejše in vezane, to pomeni x1666 donos, za tiste, ki ste bili bolj neučakani, pa to pomeni samo x833 donos, kar je za tak market kot je sedaj še zmeraj čisto lepa številka in ni potrebno biti nič osramočen s to naložbo.

Seveda pa sem v izračunu računal narobe. 10 milijard tokenov je celoten supply, initial circulating supply pa bo veliko manjši. Če upoštevamo, da bo casper pihnil ethereum že z osnovnih circulating supplyjem, potem bo donos še ogromno večji.

Vsekakor vam privoščim, da vam je uspelo narest to investicijo in zavidam, da sam nisem del nje. Iskrene čestitke! Kakšen evro namenite tudi v izboljšanje družbe in reševanje največjih problemov človeštva.

Dumber ::

Zdaj pa mi je žal da nisem tistih 100 Usd raskiral za ETH network strodke in nabavil BOSON po 0.75 je bil v startu.

paradoxxx ::

CptHindsight je izjavil:

To je drugače boljši kot ethereum z delujočim PoS. Tako da market cap mora biti vsaj toliko. 10 milijard tokenov je maksimalno število tokenov, torej cena na token je vsaj 25$, da pihne ethereum. Za tiste, ki ste kupili cenejše in vezane, to pomeni x1666 donos, za tiste, ki ste bili bolj neučakani, pa to pomeni samo x833 donos, kar je za tak market kot je sedaj še zmeraj čisto lepa številka in ni potrebno biti nič osramočen s to naložbo.

Seveda pa sem v izračunu računal narobe. 10 milijard tokenov je celoten supply, initial circulating supply pa bo veliko manjši. Če upoštevamo, da bo casper pihnil ethereum že z osnovnih circulating supplyjem, potem bo donos še ogromno večji.

Vsekakor vam privoščim, da vam je uspelo narest to investicijo in zavidam, da sam nisem del nje. Iskrene čestitke! Kakšen evro namenite tudi v izboljšanje družbe in reševanje največjih problemov človeštva.


Meh, senior dev wannabe.

gandolfino ::

BNB

naloadani čakamo na burn..

Changpeng send it!

CptHindsight ::

Dumber je izjavil:

Zdaj pa mi je žal da nisem tistih 100 Usd raskiral za ETH network strodke in nabavil BOSON po 0.75 je bil v startu.


Boson si lahko kupil po 4.3$ in nič ceneje. In vkolikor do sedaj ne bi prodal, bi bil sedaj že uspešno v minus + feeji.

Dumber ::

Saj res, licitacija je bla ja.

gandolfino ::

@Joža si fliknal pol tistga jurja v KCS včeraj?

ker se nisi še nic zahvalo za 450$
vsaj za rundo boš dal potuhnjenec..

gandolfino ::

'The Total Altcoin marketcap

- 2013:
2000% move towards a new ATH

- 2016/2018:
Previous All time high break out and 28,000% move towards a new ATH

- 2021:
Previous All time high break out and currently a 60% move

Prepare for madness!

How much % will she grow this time? '

nitramcek ::

CptHindsight je izjavil:

In sedaj je vredno 30k. Čestitam!


Kaj, resnično je 100 dolarjev naredil 30.000?

PrihajaNodi ::

Jup. Ce ostane pri taki ceni
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

DeeJay ::

nitramcek je izjavil:

CptHindsight je izjavil:

In sedaj je vredno 30k. Čestitam!


Kaj, resnično je 100 dolarjev naredil 30.000?


Nič posebnega v cryptu.
Zadnji mesec:
BSCPAD 500$ nardilo 125k$
KICKPAD 200$ nardilo 12k$
AIOZ 226$ nardilo 30k$
itd itd
če le mate šanso si vzamte en mesec dopusta in pojahite tale val, ker ne bo večen.
Don't f with me.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()

mAXTER ::

gandolfino je izjavil:

@Joža si fliknal pol tistga jurja v KCS včeraj?

ker se nisi še nic zahvalo za 450$
vsaj za rundo boš dal potuhnjenec..


Jst sem ga, za rundo dam ko pride na napovedanih 50 usd 8-)

A_A ::

PrihajaNodi je izjavil:

Jup. Ce ostane pri taki ceni

Casper to? Potem bo mina nekaj podobnega verjetno?

nitramcek ::

DeeJay je izjavil:

nitramcek je izjavil:

CptHindsight je izjavil:

In sedaj je vredno 30k. Čestitam!


Kaj, resnično je 100 dolarjev naredil 30.000?


Nič posebnega v cryptu.
Zadnji mesec:
BSCPAD 500$ nardilo 125k$
KICKPAD 200$ nardilo 12k$
AIOZ 226$ nardilo 30k$
itd itd
če le mate šanso si vzamte en mesec dopusta in pojahite tale val, ker ne bo večen.



Neverjetno. Zdej mi je žal, da se nisem že prej začel zanimat za cripto. Bi mogoče do sedaj že razumel toliko, da bi lahko kaj takega obrnil.
Tako pa se vedno spomniš na cripto ko slisis po TV kako je BTC zrasel in si misliš "zdej je že prepozno".

Nisem sploh pre vedel, da obstaja tok vrst cripto valut.
Samo, večina teh zadev s katerimi se da fajn zaslužiti ni na coinbase in binance, ne?
Bolj na PancakeSwap so take zadeve? Kjer je še malo bolj zapleteno vse skup. Vsaj za začetnika.

Zadnji teden sem po ure in ure na youtube, forumih in netu pa poskušam se nekaj naučit.
Updam, da se obrestuje. Že, če ne bom v minusu pa bo že nekaj.

SasoS ::

To je precej isto kot eurojackpot. Valut je okoli 9000, saj samo tistih 7 številk rabiš... Naj nekdo najde še 3 tiste kriptokovance, ki so šli -99% zadnji mesec.

Z večino vložka se ponavadi držiš velikih.
$100 pa včasih daš na črno ja, mogoče kej rata ali pa ne :)

Aston_11 ::

nitramcek je izjavil:

Nič posebnega v cryptu.
Zadnji mesec:
BSCPAD 500$ nardilo 125k$

Danes je vreden 5,15 USD, pred enim mesecem pa je bil vreden 6,50 USD; pred 4. marcem pa ga sploh ni na marcetcapu?

nitramcek je izjavil:

Samo, večina teh zadev s katerimi se da fajn zaslužiti ni na coinbase in binance, ne?
Tu se držimo kmečkega načela, buy low sell high, začetniki pa najraje naredijo obratno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

gandolfino ::

Anney

Nekaj se sped dogaja z $VRA ..skuša pobegniti s kletke in poleteti ven na prosto med oblake:O

Dumber ::

gandolfino je izjavil:

Anney

Nekaj se sped dogaja z $VRA ..skuša pobegniti s kletke in poleteti ven na prosto med oblake:O


Jaz sem tako hvaležen nekomu iz tega foruma, ki je kakšna 2 meseca nazaj omenil VRA, sam bo vedel kdo je jaz nimam pojma. Ampak takrat sem vanj vložil 100 eur danes je to že kar x10... drobiž za vas, ki labmote furate ampak jaz sem zadovoljen. Pa še ta VRA precej niha tako, da ga pridno prodajam in kupujem :D

CptHindsight ::

Preden se vsi obesite, ker ste zamudili BSCPad, vedite, da tu poslušate le zgodbe o uspehu. V BSCPad je bilo izjemno težko pridt, šlo se je po sistemu loterije in če si trofnil tisti 1%, potem si bil notri in obrnil 500$ v 100k.

Vsi tej launchpadi delujejo na isti način, drži ogromno količino naših tokenov, imel boš pravico do neke majhne alokacije, ki bo ob releasu vredna x20, x50, x100, x250 ali takšne nore cifre. In ti, ki so kupili na začetku, potem prodajajo idiotom po 250x višji ceni. Glavni recept, ki se ga grejo je, da releasajo token z res majhnim marketcapom in potem je uspeh za dobro uvodno pumpo zagotovljen.

Če želiš sodelovati pri bscpadu in obračati lepe denarje, potrebuješ začetne investicije po 20k$ in več. Ne misli, da je kar enostavno in boš kar služil denar. Tako ne gre in če bi bilo tako enostavno, bi bili vsi v penziji.

Se ti pa lahko posreči, kot se je deejayu, ki je prišel notri v bscpad, tam naredil ogromno denarja in posledično imel dovolj, da je držal dovolj launchpad tokenov, ki so mu potem omogočali nove alokacije za nove projekte, kateri so šli spet x100 itd. Skratka pozitivna spirala.

Je pa v defiju ogromno scammov, rugpullov, slišite pa le o tistih najbolj uspešnih. Trenutna defi scena so launchpadi, ki ti dajejo alokacijo za nove projekte katere potem takoj dumpnes na marketu, ko je možno.

gandolfino ::

@Dumber

Ko maš take strojevodje veš da si na pravem vlaku;)

CptHindsight ::

Pa preden vzamem ves kredit deeyaju. To služenje denarja ni lahko. Tu ni bila samo sreča. Potrebno je zapravit desetine ur dnevno po raznih telegramih, iskat obskurne nove projekte na twitterju, da si med prvimi notri, hkrati tvegaš, da te bodo samo nategnili in tako dalje. Daleč od tega da bi bilo lahko. Če pa si dober in z malo sreče, si pa lahko (in najbrž še lahko) narediš ogromno.

Zgodovina sprememb…

energetik ::

Druga pot je pa, da naštudiraš tehnično analizo in se greš buy low, sell high ter loviš nihanja cene. Bolj ziher, a manjši profiti.

urosz ::

BNB pa tut trga pante mimogrede.

IL_DIAVOLO ::

https://www.thorchain.com/

Bring the chaos!
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Senior Dev ::

PrihajaNodi je izjavil:

100 sem vlozil.

Kaj ti sploh še delaš tu? Pojdi in živi življenje!!! 8-)
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Motion ::

@tonis
Ti si najbrš najbolj natekočem. Kateri so bolj trejdbl kovanci trenutno? Takin kr se lepo držijo kanala?

Siso ::

ej,pojte mal spat pa trejdite ponoč

CptHindsight ::

Konec balona bo, ko bo BNB prehitel Ethereum. Do takrat pa 10x long minimalno na karkoli pa po hitri cesti v penzijo.

Siso ::

pol pa kaj u penziji,šošmarstvo

Hypathia ::

CptHindsight je izjavil:

Konec balona bo, ko bo BNB prehitel Ethereum. Do takrat pa 10x long minimalno na karkoli pa po hitri cesti v penzijo.



Ali prav razumem, da napoveduješ tezosu 60$ do konca balona?
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Siso ::

saj se je lepo cingat na barki 2 mesca,pa 1 mesec st.moritz,pol pa kaj

KappaPride ::

Nekatere daje mocan fomo.

Siso ::

scarface

Hypathia ::

energetik je izjavil:

Druga pot je pa, da naštudiraš tehnično analizo in se greš buy low, sell high ter loviš nihanja cene. Bolj ziher, a manjši profiti.

Ko se že omenja tehnična analiza kriptovalut, lahko priporočate kakšno knjigo ali drug vir, nekateri, vidim, ponujajo celo mini tečaje za par sto evrov...
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

keba ::

Katere coine trenutno držite, ki so perspektivni da rastejo v naslednjih parih dneh/tednih?

IL_DIAVOLO ::

Kiwigo check it out!
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

PrihajaNodi ::

Toko se stoji?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Siso ::

toko je innn

+ * 30 %

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Siso ()

sebas4 ::

POLS a ima smisel držati, al je nekje domet 10$ in bi bilo bolje it v druge stvari? Kaj menite?

IL_DIAVOLO ::

Bolje je it v neodkrite geme, res je.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

hdx ::

Hypathia je izjavil:

energetik je izjavil:

Druga pot je pa, da naštudiraš tehnično analizo in se greš buy low, sell high ter loviš nihanja cene. Bolj ziher, a manjši profiti.

Ko se že omenja tehnična analiza kriptovalut, lahko priporočate kakšno knjigo ali drug vir, nekateri, vidim, ponujajo celo mini tečaje za par sto evrov...


Maš tega na YT malo morje.

IL_DIAVOLO ::

Pick a shiller and follow him to the moon.

Ofc he must be a good one.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

wajdouc ::

Prodal TRON in dal v KIN. Penzija?

Siso ::

ponzija

PlayTheGame ::

Meni je samo žal, ker v kripto zimi tam v decembru leta 2018, čeprav sem aktivno spremljal sceno nisem imel jajc, da bi kupil še kaj več. ETH pod 100$, BTC za 3k, LTC cca. 20$ itd. Profit sicer je ampak lahko bi ga bilo precej več.:)
Asus P8Z77-V Pro|i5-3570K|16GB DDR3 1600|Gigabyte G1 1060 GTX 6Gb
SSD Samsung 860evo 500Gb & 850evo 500Gb|4TB HDD|EVGA G3 750W

SuperKripto ::

PlayTheGame je izjavil:

Meni je samo žal, ker v kripto zimi tam v decembru leta 2018, čeprav sem aktivno spremljal sceno nisem imel jajc, da bi kupil še kaj več. ETH pod 100$, BTC za 3k, LTC cca. 20$ itd. Profit sicer je ampak lahko bi ga bilo precej več.:)


tudi jaz se spomnim ene take zime, sicer ze zdavnaj, pisal sem namrec dedku mrazu za sintisajzer, na koncu pa dobil bundo :)

WRC555 ::

Za nazaj gledat vse izgleda zelo easy money, ko skočiš v vodo pa ne gre tako kot po maslu :)

IL_DIAVOLO ::

Je veliko živcev in potrpljenja. To je res.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Buggy ::

Ce se imas rad, pri kriptu nikoli ne gledas nazaj v smislu "kaj bi bilo, ce bi bilo", se za analizo gibanja je skor nesmiselno gledat za vec kot pol leta...zgolj ATH to je pa to ;)

WRC555 ::

Ubija ko gledaš, kako drugi kovanci rastejo, tvoji pa bolj ko ne stojijo na mestu...potem pa skačeš iz cveta na cvet...sej vem, treba verjet v projekt in vztrajat :))
««
474 / 1490
»»