» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
473 / 1490
»»

Brownstone ::

A je potem šel kdo v Boson? Kakšen bid ste postavl in kolk ste dal za fee-je?

CptHindsight ::

Jaz grem najbrž jutri zjutraj, ko bo jasno koliko bo cena. Najbrž večina čaka na konec, ker hoče plačati čimmanj za feeje. Dal bom tolikor kot bo treba, da pridem notri. Zaenkrat je 3500 ljudi oddalo svoj bid od skupaj preko 30k whitelistanih naslovov. Vsaj polovica ali morda 75% jih ne bo sodelovala, še zmeraj pa bo prišlo še kar nekaj bidov v zadnjih urah.

Boson bo listan potem takoj jutri tudi na Kucoinu, tako da bom lahko v enem dnevu videl, ali sem failal s svojim gemblanjen, ali se je izkazalo za dobro. Vrgel bom pa notri najbrž 1k$.

Zgodovina sprememb…

Brownstone ::

Jaz tudi razmišljam da bi jutri zjutraj vrgel notri ene par stotakov v upanju na najboljše.

CptHindsight ::

Veliko ljudi igra na to karto, da dajo bid na koncu, tako da je zelo verjetno, da bo v zadnjih urah in minutah potrebna cena letela navzgor.

Ni limita na posamezen address, tako da bo to zelo verjetno igra kitov, ki pa lahko s svojo prodajo prinesejo nezelene ucinke.

nitramcek ::

hamez66 je izjavil:

Če si pošiljal iz Coinbasea, potem moraš imeti transaction id na Coinbaseu, ki dokazuje, da so ti keš poslali. Mogoče si pozabil potrditi email za withdrawal ali kaj podobnega, če praviš, da na Coinbasu ne najdeš transaction IDja oz praviš, da nič ne kaže.


Nimam niti maila da sem naredil transakcijo na binance.
Dobil sem le mail da sem kupil XLM in pa sms za verification kodo.
Na coinbase pa nimam nikakrsnih dokazov o transakciji, niti da sem kupil XLM.

Se da še kje kaj več videt glede transakcij na coinbase al je to to kar je na desni "Recent transactions"?

Anney ::

CptHindsight je izjavil:

Veliko ljudi igra na to karto, da dajo bid na koncu, tako da je zelo verjetno, da bo v zadnjih urah in minutah potrebna cena letela navzgor.

Ni limita na posamezen address, tako da bo to zelo verjetno igra kitov, ki pa lahko s svojo prodajo prinesejo nezelene ucinke.


Ja to zna biti zanimivo, samo kaj se dogaja zadnje čase, hiter dumb je na večini, takoj ob listanju na borzo, recimo alica (ta gospodična je tikala 60), tko (ta gospod je tikal 10), pa še kakšen. Bom raje spremljal iz udobnega stola in počakal na rezultat. Ceno so pa dobro nabili, že zdaj. Nazadnje dopoldne sem gledal je bila 1.2$. Tu zna biti oreng veselica.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

Kripto mesi ::

nitramcek je izjavil:

hamez66 je izjavil:

Če si pošiljal iz Coinbasea, potem moraš imeti transaction id na Coinbaseu, ki dokazuje, da so ti keš poslali. Mogoče si pozabil potrditi email za withdrawal ali kaj podobnega, če praviš, da na Coinbasu ne najdeš transaction IDja oz praviš, da nič ne kaže.


Nimam niti maila da sem naredil transakcijo na binance.
Dobil sem le mail da sem kupil XLM in pa sms za verification kodo.
Na coinbase pa nimam nikakrsnih dokazov o transakciji, niti da sem kupil XLM.

Se da še kje kaj več videt glede transakcij na coinbase al je to to kar je na desni "Recent transactions"?

Zakaj potem tezis binancam, ce nimas idja transakcije po kateri bi lahko preverili. Najprej preveri na coinbase, verjetno sploh poslal nisi, mogoce si "poslal" na coinbase pro... Vsekakor "denar" neki je, izpuhtel ni.

Zgodovina sprememb…

CptHindsight ::

Anney je izjavil:

CptHindsight je izjavil:

Veliko ljudi igra na to karto, da dajo bid na koncu, tako da je zelo verjetno, da bo v zadnjih urah in minutah potrebna cena letela navzgor.

Ni limita na posamezen address, tako da bo to zelo verjetno igra kitov, ki pa lahko s svojo prodajo prinesejo nezelene ucinke.


Ja to zna biti zanimivo, samo kaj se dogaja zadnje čase, hiter dumb je na večini, takoj ob listanju na borzo, recimo alica (ta gospodična je tikala 60), tko (ta gospod je tikal 10), pa še kakšen. Bom raje spremljal iz udobnega stola in počakal na rezultat. Ceno so pa dobro nabili, že zdaj. Nazadnje dopoldne sem gledal je bila 1.2$. Tu zna biti oreng veselica.


Presalei tokeni so se prodajali od 10c pa vse do 50c z 4-6 mesecnim lockom.

hamez66 ::

nitramcek je izjavil:

hamez66 je izjavil:

Če si pošiljal iz Coinbasea, potem moraš imeti transaction id na Coinbaseu, ki dokazuje, da so ti keš poslali. Mogoče si pozabil potrditi email za withdrawal ali kaj podobnega, če praviš, da na Coinbasu ne najdeš transaction IDja oz praviš, da nič ne kaže.


Nimam niti maila da sem naredil transakcijo na binance.
Dobil sem le mail da sem kupil XLM in pa sms za verification kodo.
Na coinbase pa nimam nikakrsnih dokazov o transakciji, niti da sem kupil XLM.

Se da še kje kaj več videt glede transakcij na coinbase al je to to kar je na desni "Recent transactions"?


Klikneš na svoje ime desno zgoraj, potem klikneš reports, potem klikneš generate reports in potem označiš vse, generiraj pdf in zdownloadaš ta pdf in ga odpreš in ti notri kaže kar ti kaže.

nitramcek ::

Evo je prišlo. Je bila napaka na njihovi strani. :D

Drugače pa nisem težil binancam, sem le vprasal na binance telegramu, če je imel še kdo enako težavo.
Hotel sem potrditev da ni bila moja napaka. Pa se je najdel fake suport takoj.

Grem zdej spat naprej 8-)

urosz ::

A je kakšen način swapat karkoli na ETH main networku za nek normalen fee?

Držim še MITX izpred par let in bi en del swapal za nekaj drugega in vidim da so feeji 60USD in podobno. Prenos na exchange je prav tako drag..

CptHindsight ::

Ne. Kolikor vem ne. Ce drzis stotak ali dva nekega sitkojna, se ne treba vprasat, a ma sploh smisel menjat.

Lahko lovis ure, ko so feeji nizji. Takrat ko ni tako zafilano, se spusti tudi tam pod 30$ in k 20$.

Mimogrede, bom dal pass na Boson protocol.

urosz ::

potem pa ne ostane drugo kot da počakamo na ETH 2.0

za cca 3 stotake tega šitkojna držim, glih toliko da me mika da bi nekaj premaknil v nek drug drekcoin

XRPNERD ::

urosz je izjavil:

potem pa ne ostane drugo kot da počakamo na ETH 2.0

za cca 3 stotake tega šitkojna držim, glih toliko da me mika da bi nekaj premaknil v nek drug drekcoin


Izbire je na pretek.

urosz ::

izbira je, ne bom pa plačeval 50USD feeja za swap :P

CptHindsight ::

Trenuteb clearing price za Boson je 2.65$. 1 ura do konca. Pricakujem, da bo ob koncu nad 3.5$

Pri osnovni cirkulaciji 16m, je to marketcap 56m, pri totalni pa 700m.

Zgodovina sprememb…

Brownstone ::

CptHindsight je izjavil:

Mimogrede, bom dal pass na Boson protocol.


Jaz tudi

Apofis ::

mislte, da bo kej ratal iz pundixa?

CptHindsight ::

Pundix ni nov kovanec. Ce bo rasel, bo rasel ker bi rasel ze prej. To da so naredili redenominacijo, ne bo spremenilo nicesar.

Apofis ::

To vem, ga mam še neki od npxsa...sam naj bi ga dons "kurl", pa kaj naj bi to točn pomenl?

CptHindsight ::

To zna met kak efekt. To pomeni, da nekaj tokenov "zažgejo" in ne obstajajo več. Torej skupno je na voljo manj tokenov in ker jih je manj, je potem posamezen token "bolj vreden".

Burn bo naredil tudi Binance na BNBju sedaj v prihodnjih tednih.

gandolfino ::

Dobro jutro legende

A tisti ki si včeraj zjutraj spraševal za KCS za 1k vložek,
si kupil?
Zdaj si naredil že 300$ plusa v 24h

CptHindsight ::

CptHindsight je izjavil:

Trenuteb clearing price za Boson je 2.65$. 1 ura do konca. Pricakujem, da bo ob koncu nad 3.5$

Pri osnovni cirkulaciji 16m, je to marketcap 56m, pri totalni pa 700m.


Sem še premalo rekel. 15 min do konca, pa smo že na 3.6$

Anney ::

Ja dobro raste sedaj 3.8$.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

CptHindsight ::

4$, 7 minut. Komaj čakam da bo ob 11ih listan na Kucoin, da si lahko rečeš, da si vesel, da nisi šel notri, ali pa se sekiral, zakaj si bil taka pićka :D

gandolfino ::

Next hidden gem: $EFX
Seli se iz eos blockchaina na BSC
o čemer je twitnil sam C.Zhao 2 tedna nazaj:

>> EOS's 'Largest' DeFi Project moving to Binance Smart Chain - CoinDesk https://t.co/9tbSHyfkQE

Neon87 ::

A to je realna cena?
https://coinmarketcap.com/currencies/ca...

Kako bo zdaj potekalo sploh, za tiste, ki smo prišli na Coinlist in imamo zdaj 1 leto locknjene tokene? Čez 1 leto jih bomo dobili na to borzo ali kako?

gandolfino ::

BTC dominanca 56.49.. kar pomeni ALTszn je tu!
Želimo si samo stabilnega BTC in naj traja8-)

Neon87 je izjavil:

A to je realna cena?
https://coinmarketcap.com/currencies/ca...

Kako bo zdaj potekalo sploh, za tiste, ki smo prišli na Coinlist in imamo zdaj 1 leto locknjene tokene? Čez 1 leto jih bomo dobili na to borzo ali kako?


To je realna cena zdaj ja..čez 1 leto v kripto zimi ko jih dobiš unlockane pa bo 5 centov:))
upam da ne bo tako in da profitiraš;)

Zgodovina sprememb…

suhi ::

Nova plača, nov tisočak fiata za kripto. Če ga dam v AIOZ/TKO in/ali EFX mi penzija zagotovo ne uide?

CptHindsight ::

Neon87 je izjavil:

A to je realna cena?
https://coinmarketcap.com/currencies/ca...

Kako bo zdaj potekalo sploh, za tiste, ki smo prišli na Coinlist in imamo zdaj 1 leto locknjene tokene? Čez 1 leto jih bomo dobili na to borzo ali kako?


Ne, to ni realna cena. Realno ceno boš imel, ko bo kovanec listan na vsaj eni pravi menjalnici.

lotar123 ::

Cena je v tem trenutku realna, pa lahko obračaš kakor hočeš, kaj bo pa čez eno leto pa ne ve nihče, lahko bo 0 lahko pa $100...

PrihajaNodi ::

lotar123 je izjavil:

Cena je v tem trenutku realna, pa lahko obračaš kakor hočeš, kaj bo pa čez eno leto pa ne ve nihče, lahko bo 0 lahko pa $100...


Isto je blo pri polki. Je realno. Hype je

Nekje na 2 usd je minimum. Sam je bols da je zaklenjen, jer drugac bi prehitr dumpov.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

gandolfino ::

suhi je izjavil:

Nova plača, nov tisočak fiata za kripto. Če ga dam v AIOZ/TKO in/ali EFX mi penzija zagotovo ne uide?


TKO ne majster..tisto smo šli v Binance launchpad.

Majster, nič ni zagotovo v kriptu;),
zagotova je samo negativna lejmerska privoščljivo zajedljivo destruktivna naravnanost določenega % ljudi na tem forumu.

suhi ::

Sej vem, napol itak trolam. Napol pa resno sprašujem :D

CptHindsight ::

lotar123 je izjavil:

Cena je v tem trenutku realna, pa lahko obračaš kakor hočeš, kaj bo pa čez eno leto pa ne ve nihče, lahko bo 0 lahko pa $100...


Lahko se na glavo postaviš, pa ta cena ni realna. Edina menjalnica, ki ponuja to opcijo trejdanja je BitZ, ki poroča slab in lažniv volume, kar ti CMC tudi direktno pove. Če se pa za 1000$ tokenov proda po ceni 120391204312930909 evrov, pa to ne pomeni, da so ti tokeni dejansko toliko vredni.

Naučite se brat in analizirat podatke, ki jih imate. Lahko pa seveda si govoriš, da je token vreden 6$, da je šel x300 od presalea in da boš od zdaj naprej samo še natepaval tajske prostitutke in nikoli več niti minute delal.

Zgodovina sprememb…

lotar123 ::

Sam si bedak res, koliko ta trenutek plačaš za Casperja? 0.015$ ali 5$? Če ga kje danes lahko kupiš po 0.015$ prosim za link.

Cena je trenutno realna, pa se lahko ti na glavo postaviš!

PrihajaNodi ::

lotar123 je izjavil:

Sam si bedak res, koliko ta trenutek plačaš za Casperja? 0.015$ ali 5$? Če ga kje danes lahko kupiš po 0.015$ prosim za link.

Cena je trenutno realna, pa se lahko ti na glavo postaviš!


Drzi. Pri tej ceni bi bil nad cardano
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

CptHindsight ::

Res je. Sosedu sem ravnokar prodal 1kg apnenca za 1500€, tako da to je realna cena!!! Tebi lotar, ga ponujam za samo 1000€, kar je veliko ceneje! Kontaktiraj me na dm.

lotar123 ::

Dobro, ok ni realna, ti ga danes lahko kupiš za $0,0001. Čestitam.

Ne govorim, kaj bo čez 1l, vendar je v tem trenutku cena realna! Pa lahko obračaš kakor koli želiš s 1001 analizo...

Senior Dev ::

Če skupaj dvignemo ETH nad 2500$ in ga tam držimo, bo to dobro za vse nas in za svetovno gospodarstvo. Zdaj je na vas da kupite ETH za boljši jutri! Lp, Jože
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

CptHindsight ::

lotar123 je izjavil:

Dobro, ok ni realna, ti ga danes lahko kupiš za $0,0001. Čestitam.

Ne govorim, kaj bo čez 1l, vendar je v tem trenutku cena realna! Pa lahko obračaš kakor koli želiš s 1001 analizo...


Zadnja prodaja obvelja. Če midva s sosedom menjava apnenec pri 1500€/kg redno, potem je taka cena. Vsaj pri nama je tako in tako tudi poročava dalje, da je cena 1500€/kg apnencca.

Neon87 ::

gandolfino je izjavil:

BTC dominanca 56.49.. kar pomeni ALTszn je tu!
Želimo si samo stabilnega BTC in naj traja8-)

Neon87 je izjavil:

A to je realna cena?
https://coinmarketcap.com/currencies/ca...

Kako bo zdaj potekalo sploh, za tiste, ki smo prišli na Coinlist in imamo zdaj 1 leto locknjene tokene? Čez 1 leto jih bomo dobili na to borzo ali kako?


To je realna cena zdaj ja..čez 1 leto v kripto zimi ko jih dobiš unlockane pa bo 5 centov:))
upam da ne bo tako in da profitiraš;)


Če bo 5 centov, bo tudi ok.. 1000USD not 3333USD ven..

CptHindsight ::

Boson na Kucoinu skače cena med 5-6$ trenutno. Clearing price na dražbi je bil 4.3$.

Anney ::

Ja zdaj se je ustalil, na kucoin je potegnil na 10$ na gate io pa 11$.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

sterlenejc ::

ne vem kako mate vsi neke težave z binance, osebno mam dobre izkušnje glede nakazil itd. Dobro, je res da se je 1x zgodlo da so ravno ko sm hotu preposlat BNB meli nadgradnje, tko da sm zamudu na enmu coinu launch. No, dan za tem sem ga dobil, tko da sem še vedno kar lepo v + šel. Enkrat pa sem mel situacijo, ko sem čakal 2 uri na BNB v svoj wallet.

Vedno sem dobil mail, tako da ne vem za kaj tolk pljuvate po njih..

lamborđini ::

PrihajaNodi je izjavil:

lotar123 je izjavil:

Cena je v tem trenutku realna, pa lahko obračaš kakor hočeš, kaj bo pa čez eno leto pa ne ve nihče, lahko bo 0 lahko pa $100...


Isto je blo pri polki. Je realno. Hype je

Nekje na 2 usd je minimum. Sam je bols da je zaklenjen, jer drugac bi prehitr dumpov.


Nodi čestitam. Tvoj nakup po 0.015$ se je izplačal. Vložil si 1.000$ sedaj pa je to vredno dobrih 300.000$. Ti privoščim.

PrihajaNodi ::

100 sem vlozil.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

CptHindsight ::

In sedaj je vredno 30k. Čestitam!

lamborđini ::

PrihajaNodi je izjavil:

100 sem vlozil.

Sorry, sem mislil, da si 1.000. Še vedno lepa številka.

lotar123 ::

Sredi maja pride opcija 3 na trg, potem pa se bo videlo približno kje se bo ustavil...
««
473 / 1490
»»