» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
472 / 1490
»»

Mato989 ::

Kripto mesi je izjavil:

Mato989 je izjavil:

lotar123 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

torej 36k jih bo lahko kupilo


To ne pomaga če ne bo prvi dan na borzah kot je binance ipd...


FLOW tudi ni na Binance.... in ga tudi verjetno ne bo do konca zaklepa.


Saj to je glih problem ker pol pa skačem poobskurnih RISKY borzah in se tam jajcaš...

Če kovanca ni na

1. Binance
2. Kucoin
3. Bitstamp
4. Kraken

Ga skorajda ni

Dečki ne bluzite, Flow je na Kraken, Huobi, Gate...
Resno bitstamp si dal zraven, ki sploh ni noben igralec na globalnem trgu več. Mato tebe je crypto pofural. V prejšnjem bullu bil hero, zdaj pa zero.


Ne gre se za to kako pomemben je, gre se za enostavnost uporabe in legitimnost napram nekem HitBTC itd...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Senior Dev ::

nitramcek je izjavil:

nafta55 je izjavil:

Kaj tu ne ve noben interneta uporabljat?

https://status.coinbase.com

Senior Dev je izjavil:

800 eur se ti je lockalo. Če bo deflacija, boš naredil lep profit. Upaš pa lahko tudi na to da začne vse padat in bo konec bulla jutri.


Hvala za smeh.



HVALA za tole...
Ze tri ure+ mam srce v hlačah!
Bi preživel brez tega ampak kr tako "vržt stran" 800e je veliko...še sploh k mi je par dni nazaj korona odnesla še službo, pa mi vsaj tole mal upanja vliva.

Upam, da dobim tole nazaj pa da zadiham :)

Ne se sekirat za službo, dokler imamo toliko super novih kripto projektov vsak dan je samo vprašanje časa kdaj se boš znašel v penziji kot večina forumašev.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Zgodovina sprememb…

Red_Mamba ::

[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

CptHindsight ::

Ja trenutni projekt, ki bo marsikoga popeljal v penzijo je AIOZ. Trenutno kotira malo pod 2$, od IDOja je naredil že skoraj x200. Če upoštevamo total supply je pa pri 2 milijardah marketcapa. Ampak nič za to, še x10 gre po ta malem, glede na to, da je to novi decentralizirani youtube. S tem kovancem pričakujem, da jih gre vsaj ene 15 forumašev v penzijo. Potem pa seveda naprej. TKO token, "Indonezijski Binance" kot mu pravijo. Danes pri 3$, vemo pa za BNB, da je danes pri 400$. Potencial torej vsaj x133. S tem kovancem pričakujem, da bo šlo vsaj 5-10 forumašev v penzijo.

Za tiste malo bolj tehnično podkovane in hazarderje, je trenutno zelo pestra prodaja raznih internetnih slikic (tudi memejev) in gifov. Narišeš v slikarju bedno sliko za 30 minut dela, če imaš talent in to kasneje prodaš za nekaj Ethereumov. Umetnikom se končno ni potrebe švercat ves čas na socialni, saj so pridobili novo nišo. Nekdo je njihove slike moral le zaviti v NFT in kar naenkrat se ljudje kar tepejo, kateri bo vrgel več ethereuma v posamezno slikico.

Tule imate bota, ki spremlja menjave trenutno najbolj vročih slikic, CrpytoPunks. Za enega je potrebno odšteti trenutno tudi od 50 pa do 100 tisočakov.
https://twitter.com/cryptopunksbot?ref_...

Skratka, penzija je skoraj kamorkoli pogledaš. Dejansko moraš nekaj delat hudo narobe, da v roku enega leta nisi v penziji. Ker FED itak printa ful denarja in kripto je prihodnost in zlato je brezveze.

Tale se je 7 ur nazaj prodal za 200k$:
https://pbs.twimg.com/media/EybZiOvWQAE...

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Ce bi casper obdrzal tale marcet cap bi iz 100 usd lahko potegnil kar precej kesa.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Senior Dev ::

Jaz računam da iz 100$ pridem na 10 tazelenih jurčkov.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrihajaNodi ::

Mozno
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

A_A ::

CptHindsight mesija

CptHindsight ::

A_A je izjavil:

CptHindsight mesija


BTC 70k imminent :D

Leko ::

CptHindsight je izjavil:

Potem pa seveda naprej. TKO token, "Indonezijski Binance" kot mu pravijo. Danes pri 3$, vemo pa za BNB, da je danes pri 400$. Potencial torej vsaj x133. S tem kovancem pričakujem, da bo šlo vsaj 5-10 forumašev v penzijo.

V čem je tu razlika?

nafta55 ::

Omg lol. En je v razmerju z USD, drug pa z BTC.

sloxl8 ::

Ugibam, da te moti razlika v vrednosti 2,27 vs. 2,26€? Vzrok je v likvidnosti enega para napram drugemu.

PrihajaNodi ::

Nisem matematika, vlozil sem 100 usd po 0,015 usd v casperja, ce pride na ceno 10 usd, koliko sem zasluzil?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

sloxl8 ::

Troli ne služijo, troli samo pišejo po forumih.

Kripto mesi ::

PrihajaNodi je izjavil:

Nisem matematika, vlozil sem 100 usd po 0,015 usd v casperja, ce pride na ceno 10 usd, koliko sem zasluzil?

Dovolj, da lahko kupiš štrik.

Leko ::

Leko je izjavil:

CptHindsight je izjavil:

Potem pa seveda naprej. TKO token, "Indonezijski Binance" kot mu pravijo. Danes pri 3$, vemo pa za BNB, da je danes pri 400$. Potencial torej vsaj x133. S tem kovancem pričakujem, da bo šlo vsaj 5-10 forumašev v penzijo.

V čem je tu razlika?


Zakaj jih ne morem kupit?
Vrže mi ven BTC/BUSD

sloxl8 ::

Leko je izjavil:

Leko je izjavil:

CptHindsight je izjavil:

Potem pa seveda naprej. TKO token, "Indonezijski Binance" kot mu pravijo. Danes pri 3$, vemo pa za BNB, da je danes pri 400$. Potencial torej vsaj x133. S tem kovancem pričakujem, da bo šlo vsaj 5-10 forumašev v penzijo.

V čem je tu razlika?


Zakaj jih ne morem kupit?
Vrže mi ven BTC/BUSD


Če bi znal definirati težavo, bi ti jo lahko pomagali rešiti.

Kje kupuješ? Zakaj ti piše Innovation? Kupuješ prek Spot walleta? Imaš BTC ali BUSD?

gandolfino ::

Moto dneva:
Get rich or die listening to Nodi

Leko ::

Ja preko spot walleta.
Grem na TKO

grem buy
Potem me vrže

Tam mi tudi pod iskanje ne najde TKO?
Imam pa naštimane EUR za nakup? Je v tem težava?

sloxl8 ::

Tu, kjer klikneš Buy, bi naj dejansko naredil Deposit, tj. SEPA ali prenesel kripto iz drugega naslova.

Tapni/klikni na Market ali Trades, izberi par (npr. TKO/BUSD) in izvedi "nakup". Če nimaš BUSD-ja, EUR pretvori v BUSD na isti način.

sloxl8 ::

Update:

1. Zgornje velja v app-u.
2. Če si prek weba, greš na Markets, izbereš par, npr. TKO/BUSD, in izpolniš način (Limit, Market, itd.), vrsto (Buy) in vrednost (Amount) transakcije.

WRC555 ::

TKO fajn dol leti, trenutno -30%.

PrihajaNodi ::

P&d coin
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Senior Dev ::

Penzija in droge?
Nodi, kaj od Bankere je že šel kdo v zapor? Ali je to bila legalna kraja denarja?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Zgodovina sprememb…

CptHindsight ::

:)):))

200 milijonov cistega a.

Kateri ICOji ali IDOji ali karkoli, bodo pa zmagovalci letosnjega balona? Kdo je nabral ogromno denarja za lepo spletno stran in anonimno ekipo?

boolsheat ::

TKO, je to novi TKY? :))

Zgodovina sprememb…

Senior Dev ::

Mislim da je Bankera zmagala za najdražjo spletno stran. Čez 200 mio so pobasali od naivnežev. Nodi je pol leta cele plače notri nakazoval ker je mislil da je banka. Verjetno je na hitro prebral... :))
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

mailer ::

Koliko je najmanjša vrednost nakupa kripto na Binance? Sem poskusil pa je za xrp min 50€. Ali moram najprej pretvorit pa potem ni teh omejitev?
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

SasoS ::

A je kdo v ICE-u? Od včeraj do danes +37%, farming je 500% APY >:D

RatedR ::

Čer,
mi lahko kdo razloži situacijo z WazirX in Indijo, ki hoče / bo banala kripto. Je sploh smiselno it v ta coin? Ogromno je govora o tej sceni z indijo, sploh zdaj marca, hkrati je pa ta čas tudi WRX eksplodiral.

CptHindsight ::

SasoS: Pri takih kovancih bodi previden. To kar se dogaja na Binance Smart Chainu je ponzi shema, zavita v nek yield farming ali staking ali kakorkoli drugače oni to še poimenujejo. Zastavi si točen cilj kaj želiš doseči, ne bit požrešen in pravočasno izstopi. To ni prvi tak kovanec in zagotovo v tej iteraciji balona ne zadnji. Za primer si lahko pogledaš goose finance, blizzard, apeswap in še mnoge druge. Vsi so končali klavrno.

Kar sam nisem vedel takoj na začetku, pa sem se naučil na grd način je sledeče: Dobro si poglej, kdaj grejo staking rewardi navzdol (halving oz. ne čisto). V takem momentu gre navzdol tudi APY in potem farma/token ni več tako zanimiva. Sledi seveda prodaja tokena in (ponavadi konkreten) padec vrednosti kovanca. Ker pa veliko ljudi to že pozna, se ponavadi ta selloff zgodi sedaj že nekaj ur ali celo dan prej. Skratka, poglej si kdaj bo reward reduction in trejdaj temu v smer. Sam se se opekel enkrat zelo grdo. Našel kovanec za z lepim apy farmanjen, šel notri, začel farmat. 2 dni kasneje halving, cena / 2. To kar sem nafarmal je bilo daleč od tega, kolikor sem izgubil na tem, da je vrednost padla.

Glede WRX je šel gor ogromne procente zadnje tedne, pa se še zmeraj dobro drži. V kolikor se sprosti trading ban v Indiji, bo to go to place za indijske gamblerje. Sam bi, vkolikor bi bil še notri, imel kak % portfolija v WRX. Če bodo znali s tokenom, kot to počnejo vse večje menjalnice, gre lahko cena še gor. Težko pa je sploh zajebat exchange token. Binance je pokazal, kako se token trži, ostali sledijo. Najbrž bo tudi WRX vpeljeval razne bonuse za vse, ki držijo njihov token in cena bo šla gor.

SasoS ::

@CptHindsight: hvala, ampak govorim o drobižu, ki bi ga lahko vrgel tudi kraljem ulice :) Drugače je pa ICE multichain: ETH, BSC in pa FTM kar mi je še najbolj zanimivo. Za BSC mi je vseeno, ampak mi je pa všeč kako cela zadeva dela na FTM-ju.

CptHindsight ::

No sej, drobiž je pa tako. Lahko imam 5$ notri, pa farmam z 500% apy, pa bom nakoncu čez eno leto vseeno imel samo 30$. Sem mislil, da se igraš z večjimi vložki, tam pa se splača imeti vse informacije.

nitramcek ::

Obstaja kak Subwallet na binance?

Sem na Telegram "binance.UK" opisal moj problem z XLM pa se mi je javil "support".
Da so mi zablokirali account "There's currently an issue with your account at the moment, your account is currently blocked on our system database"
In zdej je treba reaktivirat account.

There's a BTC Subwallet address linked to your account from our system database, it was sent to your email during the completion of your account setup

Tega nisem najdu pa mi je poslala Subwallet adress ona. In da moram met 0.01 BTC da mi reaktivira račun in bom bom ta znesek dobil nazaj.
Sem reku da nimam tok BTC. Pa pravi da zamenjam uno kar mam...occa 150 eur Ripple in da dam na ta "svoj subwallet"

To je nateg ne...To bi dal nekomu drugemu.

Kripto mesi ::

Nateg ja.

IL_DIAVOLO ::

Na telegramu pisejo DM samo scammerji.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

nitramcek ::

Se mi je zdel. Je blo mal čudno k je hotu, da zbrišem to k sem napisal na Telegramu. Na Binance kanalu.

IL_DIAVOLO ::

Vsi admini in moderatorji imajo napisano "i will never DM you first".
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

nitramcek ::

Matr, me je hotu nategnt se za dodatnih 400+ eur.
K da ni dost, da je šlo 800 eur neznano kam.

Akaktus ::

si na binancah prišel do supporta v chatu?
baje rabiš ene 3krat poslat in potem dobiš nonrobot support

nitramcek ::

Akaktus je izjavil:

si na binancah prišel do supporta v chatu?
baje rabiš ene 3krat poslat in potem dobiš nonrobot support


Evo cim sem reku da je scam je takoj pobrisal ves chat!!

Ne nisem dobil. Pa verjetno je napaka na Coinbase nastala, ker v Recent transactions sploh ni vpisa da sem kupil XLM niti, da sem ga poslal na Binance.
Imam pa mail, da sem kupil XLM.

Tezko je pa dobit live support.
Sami obrazci kjer nimam vseh podatkov ker so v Recent transactions, kateri pa nimajo vpisa o tem transferju.
Tko da ne morem poslat sploh supportu kaj se je zgodilo.

SasoS ::

Ne vem, saj mora bit neka sled... če si nakazal na Coinbase denar ali kripto, potem moraš imet na Coinbase ta denar ali kripto oz. XLM-je ki si jih kupil s tem... če so XLM-ji šli dol in je Coinbase prazen, potem ti naj povejo kam so šli. Ne more bit da si dal tja in potem je vse izpuhtelo.

nafta55 ::

nitramcek je izjavil:

Akaktus je izjavil:

si na binancah prišel do supporta v chatu?
baje rabiš ene 3krat poslat in potem dobiš nonrobot support


Evo cim sem reku da je scam je takoj pobrisal ves chat!!

Ne nisem dobil. Pa verjetno je napaka na Coinbase nastala, ker v Recent transactions sploh ni vpisa da sem kupil XLM niti, da sem ga poslal na Binance.
Imam pa mail, da sem kupil XLM.

Tezko je pa dobit live support.
Sami obrazci kjer nimam vseh podatkov ker so v Recent transactions, kateri pa nimajo vpisa o tem transferju.
Tko da ne morem poslat sploh supportu kaj se je zgodilo.


Pa saj so napisali, da popravljajo težavo. Kaj misliš, da bo kaj hitreje, če jim boš težil po supportu? Kak ste nestrpni.

nitramcek ::

Zjutraj sem dobil nakazan denar na Coinbase. Potem sem za ta denar kupil XLM z namenom, da jih nakazem na binance.
Kupil sem XLM (imam mail za dokazilo)
Potem sem prenakazal na Binance. Vse je šlo ok.
Ker po parih minutah ni bilo nakazano sem malo pogledal. Pa nikjer sledi da sem sploh kupil XLM kaj sele da sem kaj poslal naprej.

Ja, piše, da rešujejo tezavo. Na Stellar pa pise ze dva dni nazaj da so imeli tezavo pa da so jo resili.
Ja, mogoče sem res nestrpen. Verjetno sem samo hotel dobit neko potrditev, da je res težava pri njih.
Pa sem dobil Scammerja k je je hotu obrnit še za dodaten denar.

Mal sem zivcen ker je to dosti denarja, pa ker nimam nobenega dokaza, da sem sploh kaj kam poslal.
Najbol da grem spat, pa jutr pogledam :)

gandolfino ::

2 dni nazaj sem poleg MBX 'aped in' še v ZERO (0.exchange)
Pravi chadi s twitterja so ga začeli omenjati - ZERO namreč

Amdforce ::

Jaz sem cakal na binance na support skoraj mesec dni, sele ko sem na redditu zatezil so zrihtali. Drugace ti pa samo bot kar nekaj odgovarja.

CptHindsight ::

gandolfino je izjavil:

2 dni nazaj sem poleg MBX 'aped in' še v ZERO (0.exchange)
Pravi chadi s twitterja so ga začeli omenjati - ZERO namreč


Kako bit CT influencer:
1. ... nekako pridi do 5-10k followerjev
2. Kupi low cap sitkojn
3. Reci, da je to naslednji x100 moonshot, ki bo rešil svet
4. Low cap coin zraste
5. Low cap coin prodaš z lepim plusom, hkrati pa govoriš naokoli, kako si imel prav
6. Dobiš ogromno količino novih followerjev
7. Kupi low cap sitkojn
8. ...

Wallstreetbets je bila masovna manipulacija marketa in največja javna pumpndump skupina. CT je skoraj takoj za tem.

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Naslednjic naredi test transakcijo.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

nitramcek ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Naslednjic naredi test transakcijo.


Ja, bom.
Saj prvič sem. Tokrat pa...Murphyjev zakon!
Upam, da uredijo in da dobim nazaj.

hamez66 ::

Če si pošiljal iz Coinbasea, potem moraš imeti transaction id na Coinbaseu, ki dokazuje, da so ti keš poslali. Mogoče si pozabil potrditi email za withdrawal ali kaj podobnega, če praviš, da na Coinbasu ne najdeš transaction IDja oz praviš, da nič ne kaže.
««
472 / 1490
»»