» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
448 / 1490
»»

Motion ::

Sem mislil da so kaki feeji manjši če trgujem z BUSD napram USDT parom

Tatankas ::

StakerDAO mi je dropal 35k STKR kovancev na Tezosu, ker sem kreiral(3klike) vault v XTZ walletu. ATM vrednost cca $9k.

Hvala lepa.

XRPNERD ::

Tatankas je izjavil:

StakerDAO mi je dropal 35k STKR kovancev na Tezosu, ker sem kreiral(3klike) vault v XTZ walletu. ATM vrednost cca $9k.

Hvala lepa.


Čestitam!
A bi bil ti moj finančni svetovalec?

Senior Dev ::

XRPNERD JELLY.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

neocodexx ::

Bo zdaj končno čas da danes kupim ethereum, je 1500 zadnja linija?

PacificBlue ::

Malo še počakaj, polna luna je čez tri dni.
I’m out.
:3

martincek1 ::

Jaz sem pri 56k vse pretvoril v fiat, sem mel občutek, da bo šlo to poletje precej v minus. Kupil bom nazaj, ko pride na 30k ali 60k.

PrimoZ_ ::

PrimoZ_ je izjavil:

BTC ne ve čist točno al bi rasu al padal al kaj bi...


Haha, se popravljam.
Odkar sem to napisal že drugi dan lepo pada :D

Vprašanje za miljon, kje se bo ustavil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PrimoZ_ ()

XRPNERD ::

martincek1 je izjavil:

Jaz sem pri 56k vse pretvoril v fiat, sem mel občutek, da bo šlo to poletje precej v minus. Kupil bom nazaj, ko pride na 30k ali 60k.


Kaj pa boš naredil če pride jutri na 62k in bo v ponedeljek spet 52k?

energetik ::

PrimoZ_ je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

BTC ne ve čist točno al bi rasu al padal al kaj bi...


Haha, se popravljam.
Odkar sem to napisal že drugi dan lepo pada :D

Vprašanje za miljon, kje se bo ustavil.
Pri 49,5 ali pa 45,5k. Če se pri 45,5 ne bo, potem gre za bolj resno zadevo in se bom očitno za nekaj mesecev spremenil v hodlerja.

kow ::

Koncno malo padca.. da nismo ravno zastonj prodajali.

profesjonalc ::

Hja, get those weak hands out of the market.

Dumber ::

Tonemo, reši se kdor se more.

XRPNERD ::

kakob nas je malo potrolal in že kupuje nazaj

Motion ::

$ONE zgleda da se je obdržal v kanalu

 ONE-USDT

ONE-USDT

Dober dan ::

Mislite, da gremo še nižje?

Dumber ::

Dober dan je izjavil:

Mislite, da gremo še nižje?


Manevra je še veliko.

Senior Dev ::

Tale moj short BTC je moj življenjski dosežek. Beri penzija. Ma da rukne vsaj dol do 35 jurjev pa je to to.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Zgodovina sprememb…

Motion ::

VRA-ne zgleda da so naletele na manjšo turbolenco. Rečmo da spet ulovijo vzgornik .
 VRA-USDT

VRA-USDT

Senior Dev ::

Hodijo Lambo, private jet in 100m jahta po gozdu in jih sreča medvedek Lino.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Superboyy ::

energetik je izjavil:

Pri 49,5k bomo videli ali bo odboj in začetek nove rasti, ali pa gremo še na nižjo trend linijo, ki je trenutno pri nekje 45k. Če gremo še pod tisto...


Po domače povedano, šlo bo gor, če ne, bo šlo pa dol.

Hvala za tako globoko analizo.

Senior Dev ::

Kot je rekel Merlak, ko razni Nodiji iz emiratov kupujejo po več Lambotov naenkrat iz zaslužka na čudnih kovancih je to znak za umik na varno. Nodija sem omenil ker je to podobna mentaliteta samo na skali x1000 po količini vloženega fiata - in style of UAE.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Dumber ::

Superboyy je izjavil:

energetik je izjavil:

Pri 49,5k bomo videli ali bo odboj in začetek nove rasti, ali pa gremo še na nižjo trend linijo, ki je trenutno pri nekje 45k. Če gremo še pod tisto...


Po domače povedano, šlo bo gor, če ne, bo šlo pa dol.

Hvala za tako globoko analizo.


Haha, to so mi najboljše analize ja. Eni napišejo cca 30 strokovnih stavkov kako bo in vse neke floskule strokovne, potem pa na koncu pa ponavadi pride tisti, če ne pa bo šlo dol. Ja super, tako znam tudi jaz napovedat, pa nimam glih nekega znanja branje teh grafov :D

energetik ::

Napovej sam, kaj pa potem sprašuješ. Jaz si bom glede na moje risarije nastavil buy orderje.

Če bi bil pa vedež, bi bil zdaj že multimilijonar.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

spegli ::

Bidi na 51k so se nafilal. 49k-51k je buy zone imo. Naslednji drop bi bil 47k in 43k.

tonis ::

Dnevni MA50 je malo nad 50k in računam da bo (vsaj) kakšen dan držalo. Nisem mogel prej napisat ker sem bil na poti.

enemon ::

Naj se sliši ironično, ampak moj portfelj pred večjim padcem trenutno ščitita SAFEMOON in SAFESTAR.

Dober dan ::

Jaz pa ne vem, ali sem v plusu, ali minusu. Vsakih 10 minut druga skrajnost..

spegli ::

V BTC market greš z denarjem, ki ga lahko zgubiš.

IL_DIAVOLO ::

To vam govorimo zato, da se ne bi opekli s svojimi shitcoini. Z researchom seveda greš not z najmanj 500 dolarjev. Top tier projekti tudi par k.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

spegli ::

Zdaj mamo panic prodajo. Če se na 4h usatvi na 50k., bo test do 55k. Vmes pa stop loss.

tonis ::

Lukso je dosegel fib50 na tedenskem grafu, morda bo šel celo na 61(pač bomo videli kako se bo gibal btc). Jaz glede na trenutno sliko mislim da bo nekaj dni zatišja, za naprej pa je težko govorit - dejansko bi bilo bolje da gre še malo dol kot pa direkt gor.

Cca teden dni nazaj je nekdo priporočal nakup in sem omenil da jaz ne bi vstopil zaradi visokih RSIjev, dobil pa sem odgovor da preveč gledam grafe. Pa to kar zdaj pišem ni očitek temu uporabniku, želim samo povedat da RSIji se vedno poresetirajo in v kriptu je to "na hard", v kriptu ni konsolidacije znotraj parih procentov, prej par 10%.

spegli je izjavil:

Zdaj mamo panic prodajo. Če se na 4h usatvi na 50k., bo test do 55k. Vmes pa stop loss.



jaz osebno imam panic buy :) ..najraje kupujem na MAjih, ki so že dolgo nedotanjeni.
Ne grem pa all-in, ker še vedno mi je realen spust proti w ema21.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tonis ()

IL_DIAVOLO ::

Ravno gledam luksota, pa ne vem kdaj it not. Baje lahko gre tudi pod 10 dolarjev.

Tonis, to sem rekel zato, ker je to projekt ki se ga drzi naslednjih nekaj let in ni toliko pomembno, kdaj gres not.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

Dumber ::

Jaz pa nisem nič prodal, imam pa slabo vest, da nič ne kupim. Razumi ti to.

tonis ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ravno gledam luksota, pa ne vem kdaj it not. Baje lahko gre tudi pod 10 dolarjev.
Tonis, to sem rekel zato, ker je to projekt ki se ga drzi naslednjih nekaj let in ni toliko pomembno, kdaj gres not.


Aha, saj sem pozabil kdo je omenil ta kovanec. Še enkrat - to ni bil očitek tebi, ker če gre zadeva hipotetično na 100(ali več?) potem bo res nepomembno ali kupiš na 17 ali pa na 13.
Bolj sem želel poudarit, da RSI indikatorja ne gre zanemarit, graf dejansko bolj ali manj deluje, pa naj bo še tako dober projekt.

IL_DIAVOLO ::

Nikakor nisem zelel da se razume, kot da je graf nepomemben. Je pomemben, ampak graf ti ne pove nič, kaj se bo zgodilo čez nekaj mesecev. Zato moras pogledati mimo grafa.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Mato989 ::

Cca teden dni nazaj je nekdo priporočal nakup in sem omenil da jaz ne bi vstopil zaradi visokih RSIjev, dobil pa sem odgovor da preveč gledam grafe. Pa to kar zdaj pišem ni očitek temu uporabniku, želim samo povedat da RSIji se vedno poresetirajo in v kriptu je to "na hard", v kriptu ni konsolidacije znotraj parih procentov, prej par 10%.


Neumnost... sorry tonis samo tu pišeš tako kot da hočeš povedat da če gledaš RSI si fix... po tvoji logiki lahko greš ALL IN v nekaj ki ma RSI pod 40 ker se vedno "RESETIRA" torej popravi in zbalansira z HARD pumpo ali dumpo, in boš garant milijonar... zakaj tega nisi nardil če je to "VEDNO"?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

tonis ::

Ne mato, ti zdaj povsem potvarjaš moje besede. Teden dni nazaj je imel dotični kovanec RSI 98! na tedenskem grafu. Pa je "samo" tedenski rsi, ki v osnovi ni tako natančen kot urni. In če je 98, bo padlo dol, to je fix.
Za 40 pa nisem nikoli govoril. Sam veš, kar je nad 70 je visoko in kar je pod 30 je nizko. Pa jaz se ne oglašam niti pri 70 niti pri 30, ker sta to zgolj mejni vrednosti, če pa gre v extrem, pa opozorim.

IL_DIAVOLO ::

Majster. imel si prav. Case closed.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

PrihajaNodi ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ravno gledam luksota, pa ne vem kdaj it not. Baje lahko gre tudi pod 10 dolarjev.

Tonis, to sem rekel zato, ker je to projekt ki se ga drzi naslednjih nekaj let in ni toliko pomembno, kdaj gres not.


$paid & alencica
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Mato989 ::

tonis je izjavil:

Ne mato, ti zdaj povsem potvarjaš moje besede. Teden dni nazaj je imel dotični kovanec RSI 98! na tedenskem grafu. Pa je "samo" tedenski rsi, ki v osnovi ni tako natančen kot urni. In če je 98, bo padlo dol, to je fix.
Za 40 pa nisem nikoli govoril. Sam veš, kar je nad 70 je visoko in kar je pod 30 je nizko. Pa jaz se ne oglašam niti pri 70 niti pri 30, ker sta to zgolj mejni vrednosti, če pa gre v extrem, pa opozorim.


Nič ne potvarjaš, jaz sem samo prebral kar si napisal in napisal si flat out statement da RSI se vedno poresetira... že res da si citiral nek graf ampak kot pravim, ko to nekdo prebere bi lahko pomislil kaj tako neumnega kot to da če kupiš RSI pod 30 da boš pa 101% obogatel ker se bo "poresetiralo" navzgor v huge zelenem dildu, jaz pa trdim da to ni res, lahko je tudi mikro rast in se poresetira ali obratno
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

tonis ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Majster. imel si prav. Case closed.


Ah, ne gre mi za to, da me boš zdaj trepljal po hrbtu in govoril ja prav si imel.. 8-) ..ker velikokrat tudi nimam, dejstvo je da sem amater ki se mu mogoče malo sanja o teh rečeh.. Bolj sem želel poudarit to, da naredijo hype, to bo šlo v nebo, potem pa se (vsaj kratkoročno) ne izide po planu.. Eden takih kovancev je tudi ada, pa še kakšen bi se našel. Ampak nobenemu od vas ne zamerim, če ste vzhičeni zaradi vam ljubih kovancev - dejstvo je, da tudi jaz vstopam v kovance, ki jih tu omenjate, grem pa vedno prej pogledat graf.

IL_DIAVOLO ::

Te pridem obiskat čez par let s porschom z napisom nodi still living in the basement.

Lukso in paid top 10 MC 10B
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

tonis ::

Mato989 je izjavil:

tonis je izjavil:

Ne mato, ti zdaj povsem potvarjaš moje besede. Teden dni nazaj je imel dotični kovanec RSI 98! na tedenskem grafu. Pa je "samo" tedenski rsi, ki v osnovi ni tako natančen kot urni. In če je 98, bo padlo dol, to je fix.
Za 40 pa nisem nikoli govoril. Sam veš, kar je nad 70 je visoko in kar je pod 30 je nizko. Pa jaz se ne oglašam niti pri 70 niti pri 30, ker sta to zgolj mejni vrednosti, če pa gre v extrem, pa opozorim.


Nič ne potvarjaš, jaz sem samo prebral kar si napisal in napisal si flat out statement da RSI se vedno poresetira... že res da si citiral nek graf ampak kot pravim, ko to nekdo prebere bi lahko pomislil kaj tako neumnega kot to da če kupiš RSI pod 30 da boš pa 101% obogatel ker se bo "poresetiralo" navzgor v huge zelenem dildu, jaz pa trdim da to ni res, lahko je tudi mikro rast in se poresetira ali obratno


Mato, daj preberi kaj sem danes napisal...
V prvem postu, na katerega si se spotaknil sploh nisem omenil o katerem RSIju je govora, tako da bi najbrž naključni mimoidoči najprej vprašal: hej tonis, zaboga o kateri RSI vrednosti pa govoriš, da se vedno poresetira? in odgovoril bi mu isto kot tebi. Pri mejnih vrednostih pa nikoli ne pišem da je fix reset, zgolj povem da je na meji.

PrihajaNodi ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Te pridem obiskat čez par let s porschom z napisom nodi still living in the basement.

Lukso in paid top 10 MC 10B


Sure, bro. Tezos pa na 8 usd

Btw nehaj ze oglasevati te smeti. Hvala
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Potegni že glavo iz riti in poglej marketcap butelj hahaha

5 let v kriptu in še vedno reven kot cerkvena miš, tako v glavi kot v denarnici.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

spegli ::

What is Inverse Head And Shoulders?

PrihajaNodi ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Potegni že glavo iz riti in poglej marketcap butelj hahaha

5 let v kriptu in še vedno reven kot cerkvena miš, tako v glavi kot v denarnici.


$paid....

IL_DIAVOLO ::

We will get paid, except you
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

tonis ::

spegli je izjavil:

What is Inverse Head And Shoulders?


Ga vidiš? jaz ne... graf?


za ostale - inverse hs je buliš.
Jaz sem zaenkrat še beriš (ampak ne takoj, najprej odboj od ma50)
««
448 / 1490
»»