» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
447 / 1490
»»

Dumber ::

vanilija je izjavil:

Zakaj bi bil potem jezen, ker je prodal kripto pri 42k?

Aja sej res, to je tema, kjer je dovoljeno govoriti le o 500k$ na btc konec septembra in 1m$ na btc konec decembbra po najbolj pesimisticnih napovedih. Druga mnenja so napacna ib jih nocemo slisat.


Pa malo sem se pošalil :D jaz še samo čakam da zadnjič pride malo višje pa vse razprodam, nimam več energije s temi dnevnimi padci in vzponi. Ko pride ETH na 1700 gre v keš.Dovolj je bilo.

Motion ::

Zezz ::

Če bi bil Merlak neumen nebi bi mel na računu net worth 150mil$. Te tulipmanije bo počas konec

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: xx23 ()

belimato ::

Tokrat mu pač ni uspelo in je napačen čas šel ven. Seveda je sedaj salty. Očitno ne veste da človeški pohlep nima meja.

Mato989 ::

Zezz je izjavil:

Če bi bil Merlak neumen nebi bi mel na računu net worth 150mil$. Te tulipmanije bo počas konec


To sem prvič slišal maja 2017 ko sem naložil gor 10k ojrov =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

xx23 ::

Kdor ma 150 mil, pač nima denarja v assetu, ki lahko kadarkol zaniha 80% gor dol. Par % gaina na leto je zanj več kot dovolj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xx23 ()

belimato ::

xx23 je izjavil:

Kdor ma 150 mil, pač nima denarja v assetu, ki lahko kadarkol zaniha 80% gor dol. Par % gaina na leto je zanj več kot dovolj.


Kdor ima 150 mil, hoče 300 mil.

PrihajaNodi ::

Mogoce bi lahko kaj zgrindal pri teh btc nihljajih.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Senior Dev ::

Je uspelo komu kupit pri famoznih 51.800? Meni je kupilo par Bitcoinov po sreči. Zdaj pa moon.

Pundi X je Nodipenzija token.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Zgodovina sprememb…

belimato ::

Ne skrbi 60.000 je danes zagotovljenih.

avtek ::

Če ne celo v evrih, ne?

Senior Dev ::

Nodi, kolko maš ti Pundija? 10 mio?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrihajaNodi ::

gustek dokupil VRO. Prav da vrane se niso nehale krakat.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

oracle ::

Moja kristalna krogla je kazala za marec konsolidacijo, kar se je z nekaj anomalije (navzgor) tudi uresničilo. Spodnja meja konsolidacije je še vedno 43k, zgornja okoli 60k. Nekje v maju bi lahko pričakovali naslednji popadek navzgor. Novice, ki jih v zadnjem času prejemamo in glede na to kako adoption uspešno raste nikakor ne vidim možnosti za medveda. Bodo pa seveda velika nihanja. Skratka: april 45-65k, maj 60-85k.

Senior Dev ::

Bogi Mato.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Zezz ::

Mato989 je izjavil:

Zezz je izjavil:

Če bi bil Merlak neumen nebi bi mel na računu net worth 150mil$. Te tulipmanije bo počas konec


To sem prvič slišal maja 2017 ko sem naložil gor 10k ojrov =)

Sreča, lohk si srečen človk. Kdor bo pa zdej vlagal bo pa ntegnen od spred in uzad.

A_A ::

Zezz je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Zezz je izjavil:

Če bi bil Merlak neumen nebi bi mel na računu net worth 150mil$. Te tulipmanije bo počas konec


To sem prvič slišal maja 2017 ko sem naložil gor 10k ojrov =)

Sreča, lohk si srečen človk. Kdor bo pa zdej vlagal bo pa ntegnen od spred in uzad.

odvisno v kaj boš vložil

Zezz ::

A_A je izjavil:

Zezz je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Zezz je izjavil:

Če bi bil Merlak neumen nebi bi mel na računu net worth 150mil$. Te tulipmanije bo počas konec


To sem prvič slišal maja 2017 ko sem naložil gor 10k ojrov =)

Sreča, lohk si srečen človk. Kdor bo pa zdej vlagal bo pa ntegnen od spred in uzad.

odvisno v kaj boš vložil


Trenutno neke izbire kot vlagat v znanje niti ni. Se pa da še vedno dobro npr dnevno trejdad, bagholding edin če nis notr od začetka kot npr. sokomentator Mato je sedaj največja neumnost.

Mato989 ::

Pa ti razumeš da so to govorili tudi leta 2017 tisti, da se bagholdat splača samo če si not že od 2014, da tisti ki pa grejo not 2017 so pa butli če bagholdajo itd...

Na koncu se je izkazalo da če bi bagholdal 2x BTC bi imel danes več, namesto da se tradal in se jebal
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

energetik ::

Zezz je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Zezz je izjavil:

Če bi bil Merlak neumen nebi bi mel na računu net worth 150mil$. Te tulipmanije bo počas konec


To sem prvič slišal maja 2017 ko sem naložil gor 10k ojrov =)

Sreča, lohk si srečen človk. Kdor bo pa zdej vlagal bo pa ntegnen od spred in uzad.
Moraš tudi prodajati, pa ne boš nategnjen. Kadarkoli še vedno velja buy low, sell high. Kdor pa samo kupuje, je lahko v določenem časovnem obdobju tudi nategnjen.

xx23 ::

energetik ::

To je čista psihologija. Za to moraš imeti jeklene živce in se držat strategije. Priznam, da mi ne uspeva še najbolj.

Zezz ::

Mato989 je izjavil:

Pa ti razumeš da so to govorili tudi leta 2017 tisti, da se bagholdat splača samo če si not že od 2014, da tisti ki pa grejo not 2017 so pa butli če bagholdajo itd...

Na koncu se je izkazalo da če bi bagholdal 2x BTC bi imel danes več, namesto da se tradal in se jebal

Men pri trejdanju ni hudga. Kot drugo 2017 ni isto 2021. Dejansko to leto pada vse obeta se inflacija če ne celo hiperinflacija. S kripto norijo bo kmal konec ker preprosto folk nav več mel denarja za špilat.

xx23 ::

LOL, norija se še začela ni.

Zezz ::

energetik je izjavil:

To je čista psihologija. Za to moraš imeti jeklene živce in se držat strategije. Priznam, da mi ne uspeva še najbolj.

Buy low sell high ni strategija ki bi vedno uspevala ali pravilo, ja najbolj je pa pomembna psihologija in disciplina cca 80% od vsega.

xx23 je izjavil:

LOL, norija se še začela ni.

Bi upal stavit in verjetno celo bom da nebo tako. Preberi Enron, Tulipmania etc.

Primer Če gre BTC do miljon je to samo krat deset izkupiček od danes.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zezz ()

xx23 ::

Tulipani so trajali 3 mesece. BTC ima 11 let rasti, nikoli padel pod 200-week moving avg. Samo butl lahko to dvoje primerja.

Mato989 ::

Zezz je izjavil:

energetik je izjavil:

To je čista psihologija. Za to moraš imeti jeklene živce in se držat strategije. Priznam, da mi ne uspeva še najbolj.

Buy low sell high ni strategija ki bi vedno uspevala ali pravilo, ja najbolj je pa pomembna psihologija in disciplina cca 80% od vsega.

xx23 je izjavil:

LOL, norija se še začela ni.

Bi upal stavit in verjetno celo bom da nebo tako. Preberi Enron, Tulipmania etc.

Primer Če gre BTC do miljon je to samo krat deset izkupiček od danes.


Saj več kot x10 ne vem če kdorkoli rabi ki je vložil kaj več kot regres in zadnjo plačo =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zezz ::

xx23 je izjavil:

Tulipani so trajali 3 mesece. BTC ima 11 let rasti, nikoli padel pod 200-week moving avg. Samo butl lahko to dvoje primerja.

Torej sem butelj? Vav indikatorji Ma,ema..znalec :) Glede na infalcijo v teh letih jaka rast.. v glavnem pač kupujte vam res privoščim Lambote in penzijo :D

A_A ::

Zezz lahko pa nam ti poves kaj in kdaj in kako trejdat, da bomo vsi deležni tvojih profitov... simpl :)
jaz osebno se vedno rad kaj novega naučim :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A_A ()

Zezz ::

Povej kaj te zanima

Sc0ut ::

belimato je izjavil:

Tokrat mu pač ni uspelo in je napačen čas šel ven. Seveda je sedaj salty. Očitno ne veste da človeški pohlep nima meja.


Pa saj mu je uspelo. Kupil lani za 5000, prodal pa za 45000.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

endelin ::

A veš uno ko kripto pade čez noč, na špar blagajni pa prodajajo šopke tulipanov:D

Anney ::

Ste že prestavili Super na Binance? Še slabe pol urce do veselice.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

HudPes ::

Kaka napoved za BTC danes?

vanilija ::

Super morda sploh ne bo imel pumpe hehe

Motion ::

Anney je izjavil:

Ste že prestavili Super na Binance? Še slabe pol urce do veselice.


Se pravi se pričakuje dump

belimato ::

HudPes je izjavil:

Kaka napoved za BTC danes?


60.000 - pesimistična napoved.

energetik ::

HudPes je izjavil:

Kaka napoved za BTC danes?
Morda počasna rast do 54k do večera, nato bi rekel da bodo spet krvave sveče do nekje 49,5k. Če seveda ne prebije 54k.

Pri 49,5k bomo videli ali bo odboj in začetek nove rasti, ali pa gremo še na nižjo trend linijo, ki je trenutno pri nekje 45k. Če gremo še pod tisto...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

vanilija ::

Motion je izjavil:

Anney je izjavil:

Ste že prestavili Super na Binance? Še slabe pol urce do veselice.


Se pravi se pričakuje dump


Razlika je, da niti ni bilo nobene pumpe ob najavi novice. No je bila za 5 minut, potem pa cena takoj nazaj dol, na še malo nižjo vrednost, kot je bila pred najavo novice. Definitivno različno od zadnjih preteklih listingov, ki so šli po principu pump za več 10% ob najavi novice, ob listingu pa takoj dump na isto raven, kot je bilo pred najavo novice.

Motion ::

Se pravi ne zgleda da bi blo kaj dosti interesa

Morda vržem za eno kosilo noter

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

vanilija ::

Interesa za te nove listinge je samo med tistimi, ki želijo narest hiter play kupit sedaj in prodat takoj ob listingu za nekaj profita. Vse kar binance lista je itak bolj kot ne neuporabno in samo sebi namen. To je itak večinoma kazino trenutno.

Motion ::

in gre dol

vanilija ::

Jah, to pa je zelo čudno. Se mi zdi, da bi vsak hotel vložit v projekt SuperFarm. Nenazadnje je to naslednji projekt v vrsti, ki rešuje vse svetovne probleme, med drugim tudi lakoto v Afriki. Nevem zakaj ni nobene evforije nad tem listingom.

Motion ::

Jup pričakoval vsaj x10 če ne x50.

folk čakal da je lahko prodal brez ogromnih Fee-jev

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

vanilija ::

Pa saj ni take krize, trenutno samo 22% dol od vrednosti 15 minut nazaj. Pomoje se gre zdej all in, ker pač, Afriki je potrebno pomagat in SuperFarma bo zagotovo pripomogla k temu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vanilija ()

Senior Dev ::

10% pade par kojnov in že preplah in črne misli. Bogi Mato.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Senior Dev ::

endelin je izjavil:

A veš uno ko kripto pade čez noč, na špar blagajni pa prodajajo šopke tulipanov:D

Ironično bi bilo da prodajajo čebulice. In cena tko like 200 jurjev za čebulico. In ti uno whaaaaaaat folk je bolan da to kupuje.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

vanilija ::

Kaj se zgodi, ko se imaš za stablecoin providerja na BSCju, pa tvoj "dolar" izgubi povezavo z 1$.

https://www.coingecko.com/en/coins/bolt...
V 4ih dneh -90%.

Njihov dolar je pa izgubil več kot 50% na vrednosti. https://www.coingecko.com/en/coins/bolt...

Hvala bogu, da se najdejo ljudje, ki raje vlagajo v random bsc stablecoine, namesto v priznane USDT, BUSD, DAI, USDC ...

Motion ::

A ma trgovanje z BUSD kake prednosti napram trgovaju z USDT na binance?

vanilija ::

Razlika je v parih. USDT ima veliko več parov, ker je pač goto stablecoin. So pa seveda nekateri kovanci, ki imajo samo BUSD par in nimajo USDT para (recimo kak BAKE in še kakšen). Tako da plusi in minusi. Glavna razlika je ubistvu v tem, na kakšen način ta kovanec drži svoj peg na dolar. Če recimo ne zaupaš vsej Tether sceni, potem raje držiš v kakšenm drugem stablecoinu. Ker če se recimo izve, da je Tether (usdt) scam, potem bo šel na 0 in tvoj "varen" portfolijo v stablecoinu, bo šel v franže. To je nekako glavna razlika no.
««
447 / 1490
»»