» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
444 / 1490
»»

perci ::

Računate na EU sev in četrti val?

vanilija ::

Dumber je izjavil:

Pa kaj dejsnko kdo verjame v te projekte ? Ko bo zružlo bo še tako dober projekt zružo :D


Jap, verjamem v kar nekaj projektov. Ne zanikam pa, da je trenutno vse precenjeno in napihnjeno. Čeprav marsikateri izmed ogledanih projektov bo čez recimo 10 let vreden še bistveno več kot danes.

PrihajaNodi ::

perci je izjavil:

Računate na EU sev in četrti val?


A se ni tu? Ukrepi se zaostrujejo
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

vanilija ::

Nodi pls, trenutno smo pri tretjem valu, ki naj bi imel vrh v sredini maja. Četrti val je potem na sporedu naslednjo zimo. Četrti val bo potekal istočasno z zadnjo kripto eksplozijo ta cikel, kjer bo Bitcoin dosegel 2m$ na en Bitcoin. Marketcap bo tam pri 300 trilijonov, ta ziher sitkojni bodo naredili x100, tisti ta malo bolj riskantni, ki so pa po mcju trenutno pod 100, pa okoli x1000. Pripnite pasove.

kow ::

vanilija je izjavil:

V bearu se najbrž bodo. Ne bodo šli pa /100 kot marsikateri izmed naštetih.


Navednice sem dal z razlogom. Pac relativno bodo sli dol kaksnih 50x manj.

Mato989 ::

Dumber je izjavil:

Pa kaj dejsnko kdo verjame v te projekte ? Ko bo zružlo bo še tako dober projekt zružo :D


Važno je kateri projekt se bo popbral :)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Motion ::

Motion je izjavil:

Ne gre in negre
  ONE-USDT

ONE-USDT



Ko prodaš ger gor :D

KLASIKA :|

PrihajaNodi ::

Motion je izjavil:

Motion je izjavil:

Ne gre in negre
 ONE-USDT

ONE-USDT



Ko prodaš ger gor :D

KLASIKA :|


Ne ci si prodal xtz na 4.85:D
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Neon87 ::

Mina has also announced its upcoming token sale, only available to non-U.S. persons, which will begin on April 13, 14:00 UTC on Coinlist, the official token sale partner. More details can be found here
Coinlist

Tu bo šla pa druga polovica regresa :) vsaj ura bo normalna..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Neon87 ()

Lojzek007 ::

Neon87 je izjavil:

Mina has also announced its upcoming token sale, only available to non-U.S. persons, which will begin on April 13, 14:00 UTC on Coinlist, the official token sale partner. More details can be found here
Coinlist

Tu bo šla pa druga polovica regresa :) vsaj ura bo normalna..



Lepa. Ne bo nam treba bedet.

Motion ::

PrihajaNodi je izjavil:

Motion je izjavil:

Motion je izjavil:

Ne gre in negre
 ONE-USDT

ONE-USDT



Ko prodaš ger gor :D
Kdo to pumpa

KLASIKA :|


Ne ci si prodal xtz na 4.85:D


in še kar gre in še kar gre gor :|

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

Senior Dev ::

Računam na bolj nalezljiv sev z večjo smrtnostjo zato sem si danes zagotovil dodatne Bitcoine pri 53k. Če bo kaka večja kriza bo moje premoženje ohranilo pravo vrednost oz. se bo še krepko povečalo. Lahko si bom kupil tudi protistrup naprimer.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Motion ::

Senior Dev je izjavil:

Računam na bolj nalezljiv sev z večjo smrtnostjo zato sem si danes zagotovil dodatne Bitcoine pri 53k. Če bo kaka večja kriza bo moje premoženje ohranilo pravo vrednost oz. se bo še krepko povečalo. Lahko si bom kupil tudi protistrup naprimer.


Protistrup je odlična naložba

vanilija ::

Kaj pa veš, a je to res tak ROI? Recimo da stane protistrup 10 BTCja, bi ga kupil? Imo se bolj splača tvegar in živet bohotno razspasno življenje, kot pa ga vržt v protistrup, zato da boš lahko reven delal za minimalca še 40 let?

PrihajaNodi ::

vanilija je izjavil:

Kaj pa veš, a je to res tak ROI? Recimo da stane protistrup 10 BTCja, bi ga kupil? Imo se bolj splača tvegar in živet bohotno razspasno življenje, kot pa ga vržt v protistrup, zato da boš lahko reven delal za minimalca še 40 let?


A ni nekaj najlepsega delat do 80 ega kot postar, vojak, policist? Prevec zahtevni ste
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

vanilija ::

Nastel si same cenjene poklice. Poklice, katere lahko z veseljem poveš, da jih opravljaš tudi na večerji, ko spoznavaš starše svoje partnerke. Kako se pa počuti nekdo, ki dela v tovarni za trakom za minimalca za neko podjetje, za katerega še noben ni slišal? Bedno, dolgočasno ponavljajoče enolično delo. Vsak dan. 8 ur. Res super.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vanilija ()

Senior Dev ::

vanilija je izjavil:

Nastel si same cenjene poklice. Poklice, katere lahko z veseljem poveš, da jih opravljaš tudi na večerji, ko spoznavaš starše svoje partnerke. Kako se pa počuti nekdo, ki dela v tovarni za trakom za minimalca za neko podjetje, za katerega še noben ni slišal? Bedno, dolgočasno ponavljajoče enolično delo. Vsak dan. 8 ur. Res super.

A tu misliš na Nodija in na Matota? Bolj kot je bedno delo, bolj velika je želja za penzijo. Jasno.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

kiFni ::

Še 500mil pa pade tud ltc...;((

Lojzek007 ::

Deejay, a si bil ti tud ''randomnly selected'' za early bird pre-sale na mogulu za STARS pakete?

Oz. še kdo? Da vem, če ni tole sam stunt

Sem se na mailing listo prjavu in sem ravnokar dobil tak mail da sm kao ''zbran''

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Lojzek007 ()

vanilija ::

A se loh nehaš sam s sabo pogovarjat pls?

PrihajaNodi ::

:D

52 algoranda iz binanc na coinlist samo 9 ur??za ostalo bolje da ne vem...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Motion ::

PrihajaNodi je izjavil:

:D

52 algoranda iz binanc na coinlist samo 9 ur??za ostalo bolje da ne vem...


a z XLM jem so tudi taki časi?

PrihajaNodi ::

Samo na coinlisti je guzva
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kiFni ::

#9 :D

lamborđini ::

neocodexx je izjavil:

Ja ne vem, piše da so kao sprejeli moj nakup in da mam še kao čaz da nakažem funde, itak še kaki 2 uri sploh ne sprejemajo nakazil, kdo bo pa čakal do jutra? Če bo zjutri coinbase pro delal zaključim transakcijo če ne pa jebiga.

A si nakazu naknadno? Do kdaj so te cakal?

vanilija ::

https://blog.coinbase.com/ankr-ankr-cur...

Ankr, Curve Dao in STORJ nasledni tokeni na coinbaseu.

Jette ::

Mi lahko kdo pove katero kripto se trenutno nakazuje med menjalnicami, da je poceni in hiter prenos? Še vedno litecoin ali kaj drugega?
Vnaprej hvala za odgovore

neocodexx ::

lamborđini je izjavil:

neocodexx je izjavil:

Ja ne vem, piše da so kao sprejeli moj nakup in da mam še kao čaz da nakažem funde, itak še kaki 2 uri sploh ne sprejemajo nakazil, kdo bo pa čakal do jutra? Če bo zjutri coinbase pro delal zaključim transakcijo če ne pa jebiga.

A si nakazu naknadno? Do kdaj so te cakal?


Niso več čakal

Kurčeva stran me več ni spustila noter niti zjutraj ne, samo še captcha mi je metalo eno za drugo, nikakor ne noter pridet.

Toliko captche kot sem zadnja 2 dni moral rešit sem dobil prav PTSD od nje

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: neocodexx ()

vanilija ::

Pa nekaj novega je znano o Uniswapu V3.

https://uniswap.org/blog/uniswap-v3/

Sirena ::

vanilija je izjavil:

https://blog.coinbase.com/ankr-ankr-cur...

Ankr, Curve Dao in STORJ nasledni tokeni na coinbaseu.


Thx. Le nekaj me zanima: Kako bi človek prišel do tega, da bi izvedel novico še preden jih objavijo? Ker so šli vsi že pošteno gor - in se mi zdi, da bodo samo še padli ...

vicks ::

Sotrpini..kaj pa pravite na ZENON? Neka vroča zadeva...

vanilija ::

Sirena je izjavil:

vanilija je izjavil:

https://blog.coinbase.com/ankr-ankr-cur...

Ankr, Curve Dao in STORJ nasledni tokeni na coinbaseu.


Thx. Le nekaj me zanima: Kako bi človek prišel do tega, da bi izvedel novico še preden jih objavijo? Ker so šli vsi že pošteno gor - in se mi zdi, da bodo samo še padli ...


Meh, pred tem je težko vedet. Mislim sicer da se na coinbaseu da pogledat v kaj je coinbase investiral in ti projekti imajo večjo verjetnost potem. Pa potem so včasih imeli objavljen seznam, kateri so potencialni listingi v prihodnosti. To morda še obstaja ali pa ne več.

No nazadnje so dodali Sushi, Matic in pa Skale, nekaj dni kasneje pa še Cardano. Lahko si malo pogledaš kako so se kej gibale cene teh kovancev od objave novice, pa potem do začetka listinga in takoj po listingu na Coinbaseu. Morda se da najdt kako priložnost za menjavo :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vanilija ()

sloxl8 ::

Maticu listing gotovo ni koristil. Najprej pump na $0.50, potem pa dump na današnjih $0.35. Tako da, če ti je namen samo PnD, je to OK, če pa misliš holdat, pa bejž stran od listingov.

gandolfino ::

Nič urco dve pingponga pred tušem, spanec bo miren saj vem da bo $VRA dobro pumpal medtem ko bom spal:)

zadnjih 30dni:
$VRA +650%
$xrp +8.5%

vanilija ::

sloxl8 je izjavil:

Maticu listing gotovo ni koristil. Najprej pump na $0.50, potem pa dump na današnjih $0.35. Tako da, če ti je namen samo PnD, je to OK, če pa misliš holdat, pa bejž stran od listingov.


Daleč od tega. Coinbase listing je pnd na maticu naredil za krepko več kot 100%.

A_A ::

še dobro da sem ankr prodal ker se ni premaknil nikamor.. te moje odločitve..meh..

Senior Dev ::

gandolfino je izjavil:

Nič urco dve pingponga pred tušem, spanec bo miren saj vem da bo $VRA dobro pumpal medtem ko bom spal:)

zadnjih 30dni:
$VRA +650%
$xrp +8.5%


Pa ti živiš sanjski lajf. Škoda da nimaš Instagrama. Ti bi lahko bil influencer.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

XRPNERD ::

Senior Dev je izjavil:

gandolfino je izjavil:

Nič urco dve pingponga pred tušem, spanec bo miren saj vem da bo $VRA dobro pumpal medtem ko bom spal:)

zadnjih 30dni:
$VRA +650%
$xrp +8.5%


Pa ti živiš sanjski lajf. Škoda da nimaš Instagrama. Ti bi lahko bil influencer.


S 500 € vložka v bleeding shitcoin po tem, ko je naredil 6x v enem mesecu. :))

spegli ::

H & S je deloval. Kam pa sedaj ?

StarMafijec ::

Katero menjalnico poleg Binanc še priporočate? Katera je še pri nas (EU)?

spegli ::

51k mam neki orderjev. Če bodo pustili do tja.

wajdouc ::

StarMafijec je izjavil:

Katero menjalnico poleg Binanc še priporočate? Katera je še pri nas (EU)?

Kraken, Bittrex, Bitstamp (visoke provizije).

tonis ::

spegli je izjavil:

H & S je deloval. Kam pa sedaj ?


Po moje še ni konec.
Malo se orientiram tudi po ichimoku - xtz še ni dosegel targeta, icx pa ga je, zato sem ostal notri, da mi ne bi kam pobegnil.
BTC pod dnevnim MA20, 50ka pa je na ~50500

Res manjka ena The korekcija, da pol rečemo ajde, gremo dalje.

VET mora prit po moje vsaj na 0.061
Zilliqo čakam na ~0.135
Oba sem prodal pri vrhu kanala zato je želja po korekciji toliko večja :D

Jacksmav ::

tonis je izjavil:

spegli je izjavil:

H & S je deloval. Kam pa sedaj ?


Po moje še ni konec.
Malo se orientiram tudi po ichimoku - xtz še ni dosegel targeta, icx pa ga je, zato sem ostal notri, da mi ne bi kam pobegnil.
BTC pod dnevnim MA20, 50ka pa je na ~50500

Res manjka ena The korekcija, da pol rečemo ajde, gremo dalje.

VET mora prit po moje vsaj na 0.061
Zilliqo čakam na ~0.135
Oba sem prodal pri vrhu kanala zato je želja po korekciji toliko večja :D


sam hodlam...pa že prodal pa nazaj kupil...ok v +....korekcija do mma200, 4 urni graf :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Jacksmav ()

endelin ::

DeeJay ::

Lojzek007 je izjavil:

Deejay, a si bil ti tud ''randomnly selected'' za early bird pre-sale na mogulu za STARS pakete?

Oz. še kdo? Da vem, če ni tole sam stunt

Sem se na mailing listo prjavu in sem ravnokar dobil tak mail da sm kao ''zbran''


tud ja in še velik drugih, k jih poznam... jest ne bom tuki nič dajal. 1 ETH se mi zdi prevelik rizik za nadaljevanje.
Don't f with me.

PrimoZ_ ::

endelin je izjavil:

kaj pravite?;((
https://cryptobriefing.com/5-5-billion-...


Kdo bi vedel :)
Jaz upam na konkretno korekcijo.

gandolfino ::

zadnjih 30dni:
$VRA +650%
$xrp +8.5%


*update: last 30days:
$VRA +680%
$xrp +6.8%

Noč bo kratka a sladka(VRA verjetno nov ATH), zjutraj bo treba hitro vstat da bojo še frišna 'rebrca' na smučišču.
S svojim prvim prisluženim kripto milijonom bom naredil svet okoli sebe boljši: uporabnik 'xrpnerd' dobi knjige 'Kako izboljšati samopodobo' 'Bonton za telebane' in
'A true story: How HODLing XRP ruined my life'

Lahko noč Verasian army:)

Anney ::

Js mam komaj 654%, zakaj mi to delaš. :))
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

paradoxxx ::

Najvec bi za svet okoli sebe naredil, ce ne bi bil tako omejen. Sicer pa congratz.
««
444 / 1490
»»