» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
439 / 1490
»»

amacar ::

Registriral sem se prvi dan, ko je bilo možno. Ampak pomojem ne bo tole vplivalo na vrsto, temveč kdaj boš pač prišel na spletno stran in kupil. Pri flowu se sploh ne spomnim, da bi bil kakšen hype, pomojem sem dal noter čez par dni, ko se je odprla opcija (šel sem v opcijo po 0.1$).

PrihajaNodi ::

amacar je izjavil:

Registriral sem se prvi dan, ko je bilo možno. Ampak pomojem ne bo tole vplivalo na vrsto, temveč kdaj boš pač prišel na spletno stran in kupil. Pri flowu se sploh ne spomnim, da bi bil kakšen hype, pomojem sem dal noter čez par dni, ko se je odprla opcija (šel sem v opcijo po 0.1$).


Jah to pomeni samo eno, če je tak hype:) Vprašanje, če jim bo sploh stran delala.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Lojzek007 ::

Pa sej ni pomembno to, kdaj se je kdo registriral, ampak to, kdo bo prej se postavu v vrsto.
Nodi kaj trollaš hahha

MatoLord ::

Na kateri platformi pa kupujete kritpovalute? Oziroma katere imajo najmanjše fee-je? Ker sedaj sem na bitpandi in imajo ogromne fee-je

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

endelin ::

Pogledal tut ceno za SelfKey, ki sem ga mel še iz leta 2018 na KCS-u. Šlo x4;((;((
Dobesedno vsi hodlingi na KCS so nardil večkratnik po unmu petku, ko sem vse offloadal, ker ni šlo nikamor:))

Anney ::

Sočustvujemo s tabo.:'(

Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

Pogledal tut ceno za SelfKey, ki sem ga mel še iz leta 2018 na KCS-u. Šlo x4;((;((
Dobesedno vsi hodlingi na KCS so nardil večkratnik po unmu petku, ko sem vse offloadal, ker ni šlo nikamor:))


Držiš pa Tezos. Bravo
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Prospekt ::

Slotech forum je edini kraj na svetu kjer se omenja tezos.

Motion ::

Po frekvenci sigurno posekamo twitter

PrihajaNodi ::

Motion je izjavil:

Po frekvenci sigurno posekamo twitter

:D

Tale je bila pa mocna
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

ajfon ::

HAHA tezos je od nodija projekt

PrihajaNodi ::

Jup, pa bankere ne pozabt.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Alenix ::

Kaksne imate izkusnje z Bitmax? Gledam OMI, se splaca kupit glede na to da v cetrtek pride na Uniswap?

Senior Dev ::

Si v vrsti za Omo? Kojn z izkušnjami še ni rečeno da je dober kojn ki nosi zlata jajca.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Zgodovina sprememb…

vanilija ::

Alenix je izjavil:

Kaksne imate izkusnje z Bitmax? Gledam OMI, se splaca kupit glede na to da v cetrtek pride na Uniswap?


Sem preprican, da vsak komaj caka, da bo lahko skocil v coin, ki je tako zrastel v zadnjih 30 dneh. Zraven pa dal se 100$ za napitnino. Uniswap listing je zadnje case isto kot Coinbase listing. Instant x5 v enem tednu zagotovo.

PrihajaNodi ::

Se spomnim, ko smo vsi čakali dan ko pride Tezos na Binance. In čakali in čakali...In zgodilo se je...nič...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

endelin ::

... potem smo čakali Edo.

In cena še vedno nižje kot prejšnje poletje:))

Senior Dev ::

In smo stali v vrsti za CarVertical. In spet ni blo penzije od nikoder.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

vanilija ::

Ja Binance je nekaj, Uniswap je pa cisto drugo. Vse kar bo manj kot x10 v enem tednu za omi, bo hudo presenecenje zame. Jz si bitmex racuna ne bom delal, sem si pa pripravil kes, da ga vrzem v omi iz prve ko bo na voljo.

Edit: sem sele zdaj videl, da je sel omi samo piclih x500 v zadnjem letu, medtem ko je to x1000000 potencial kovanec. Bom podupliral vlozek, ki ga mecem notri ko bo na voljo. Penzija ali pa ulica. Vmesne poti ni.

Alenix ::

vanilija je izjavil:

Ja Binance je nekaj, Uniswap je pa cisto drugo. Vse kar bo manj kot x10 v enem tednu za omi, bo hudo presenecenje zame. Jz si bitmex racuna ne bom delal, sem si pa pripravil kes, da ga vrzem v omi iz prve ko bo na voljo.

Edit: sem sele zdaj videl, da je sel omi samo piclih x500 v zadnjem letu, medtem ko je to x1000000 potencial kovanec. Bom podupliral vlozek, ki ga mecem notri ko bo na voljo. Penzija ali pa ulica. Vmesne poti ni.


To mislis sarkasticno ali bo res vsaj nekaj naraslo? Sem cisto nov v kripto in na tem forumu, in bi se rad naučil čim več. Vložil bi 500€, ampak ne vem, v kateri projekt bi bilo najboljse, da ne bi že takoj vse izgubil.

Senior Dev ::

Jaz si grem jutri pri sorodnikih sposodit čimveč denarja. Vsem bom obljubil x2 donos v 24h, jaz pa vzamem x100 donos in me več ne vidijo (tko lajk ever). Prepišem se na Srečko Kamikaza in pičim v tople kraje, pomožnosti takoj jutri. Aja keri kojn bom vzel naj ostane skrivnost, ne govorim pa za Onija, da ne bo pomote. Tko lajk x100 čez noč.

Pa ne tega jemat kot poslovno idejo. Lp, Srečko
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Anney ::

Senior Dev je izjavil:

Jaz si grem jutri pri sorodnikih sposodit čimveč denarja. Vsem bom obljubil x2 donos v 24h, jaz pa vzamem x100 donos in me več ne vidijo (tko lajk ever). Prepišem se na Srečko Kamikaza in pičim v tople kraje, pomožnosti takoj jutri. Aja keri kojn bom vzel naj ostane skrivnost, ne govorim pa za Onija, da ne bo pomote. Tko lajk x100 čez noč.

Pa ne tega jemat kot poslovno idejo. Lp, Srečko


Srečno, Srečko, piši nam iz toplih krajev. Car.:))
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Sirena ::

@Alenix: Ne jemat resno NOBENIH napovedi, kjer ti nekdo omenja, da boš imel bajne donose - ker ti tega preprosto nihče ne more zagotoviti (seveda pa je za nazaj super ugotavljati, koliko je ta in ta kovanec pridobil). Tudi vanilija in Senior Dev sta tu seveda zgolj sarkastična. Če imaš 500 evrov, jih vloži v nekaj kovancev (recimo 3), ki so na prvi strani Coinmarketcapa in so ti simpatični - iz kateregakoli razloga že. Jaz osebno bi ti odsvetovala LTC, DOGE, BCH, Tezos, pa še kakšnega, ampak to je že stvar okusa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sirena ()

PrihajaNodi ::

Sirena je izjavil:

@Alenix: Ne jemat resno NOBENIH napovedi, kjer ti nekdo omenja, da boš imel bajne donose - ker ti tega preprosto nihče ne more zagotoviti (seveda pa je za nazaj super ugotavljati, koliko je ta in ta kovanec pridobil). Tudi vanilija in Senior Dev sta tu seveda zgolj sarkastična. Če imaš 500 evrov, jih vloži v nekaj kovancev (recimo 3), ki so na prvi strani Coinmarketcapa in so ti simpatični - iz kateregakoli razloga že. Jaz osebno bi ti odsvetovala LTC, DOGE, BCH, Tezos, pa še kakšnega, ampak to je že stvar okusa.


A simpaticno Alico si ze prodala?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Motion ::

če bi bil pol tako dober v kupovanju dipov kot sem v kupovanju špic bi biu že miljonar ;(( ;((

Anney ::

PrihajaNodi je izjavil:

Sirena je izjavil:

@Alenix: Ne jemat resno NOBENIH napovedi, kjer ti nekdo omenja, da boš imel bajne donose - ker ti tega preprosto nihče ne more zagotoviti (seveda pa je za nazaj super ugotavljati, koliko je ta in ta kovanec pridobil). Tudi vanilija in Senior Dev sta tu seveda zgolj sarkastična. Če imaš 500 evrov, jih vloži v nekaj kovancev (recimo 3), ki so na prvi strani Coinmarketcapa in so ti simpatični - iz kateregakoli razloga že. Jaz osebno bi ti odsvetovala LTC, DOGE, BCH, Tezos, pa še kakšnega, ampak to je že stvar okusa.


A simpaticno Alico si ze prodala?



Ne preskajuj, beri.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

endelin ::

Ura je 01:00 in pada po urniku;((

neocodexx ::

Doge je pa ja resen kovanec. 7 miljard market capa se pa ni za hecat no. Tezos mogoče ni x100 kovanec je pa v redu zadeva sigurno bo kaj z njega v prihodnosti. LTC pa res, samo če ti je všeč sideways trading. Sicer pa bom še enkrat tole prilimal:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: neocodexx ()

enemon ::

endelin je izjavil:

Ura je 01:00 in pada po urniku;((


Lažje je, če prespiš. ;)

xx23 ::

Alenix je izjavil:

Sem cisto nov v kripto in na tem forumu, in bi se rad naučil čim več. Vložil bi 500€, ampak ne vem, v kateri projekt bi bilo najboljse, da ne bi že takoj vse izgubil.


BTC, če nočeš zgubit.

vanilija je izjavil:

Penzija ali pa ulica. Vmesne poti ni.


To je to, moj človek. Greš all in, pa je. Če rata, rata in uživaš. Če ne, pa itak na drugem svetu vsak začne iz nule.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xx23 ()

Motion ::

enemon je izjavil:

endelin je izjavil:

Ura je 01:00 in pada po urniku;((


Lažje je, če prespiš. ;)

In raste kar bi moralo padat 😖

Sirena ::

PrihajaNodi je izjavil:


A simpaticno Alico si ze prodala?


Itak:D Beri moj prejšnji post. Obdržala sem eno samo, za spomin;) Kaj češ - motiti se je človeško:) Lahko pa bi rekli tudi: osel gre samo enkrat na led, vsak pravi kripto-fen pa večkrat:D

@neocodexx: Ah, seveda, saj sem rekla, da so moja priporočila zgolj stvar okusa -- glede tezosa pa bom le ponovila nekoga pred menoj, ki je rekel, da se nikjer na twitterju ne govori toliko o tezosu kot na SLOTECH. In nekdo, ki prvič pride na forum, si potem zihr misli, da je to MUST-COIN-TO-HAVE:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sirena ()

Dumber ::

Mnenje o ERN razmislam, da bi ko malo pade mo več not vrgo.

vanilija ::

Upam, da bojo trejderji tok aktivni tudi ko bo bear market. Na FTXu trenutno na voljo posojanje USDTja za 100% APY na leto.

@Motion, to je zelo dober skill, ki ga imaš, in ceni to. Da si zmožen kupit na vsakem vrhu in prodat na vsakem dnu je izreden uspeh. Sam imam podoben skill in sicer imam nekaj ogledanih kovancev. Za tiste, ki se odločim, da grem notri, potem stagnirajo ali pa grejo /2, tiste ki pa pustim, gredo pa x5, x10 v naslednjih dneh/tednih.

DeeJay ::

vanilija si se vpisal v KickPAD WL, da ne bo pol spet kaka surla, ko bomo x100 rezultate kazal?
https://wn.nr/H4jtnY
Don't f with me.

vanilija ::

Sem, še preden si ti objavil tu. Sploh pa ne bi tega storil preko tvojega referalla, kar je seveda glavni razlog, zakaj moraš tale kickpad ido omenjat že 3ič v tej temi v zadnjih 12 urah.

Mato989 ::

vanilija je izjavil:

Sem, še preden si ti objavil tu. Sploh pa ne bi tega storil preko tvojega referalla, kar je seveda glavni razlog, zakaj moraš tale kickpad ido omenjat že 3ič v tej temi v zadnjih 12 urah.


Hehe, busted... saj imamo temo za referale tu je splošna debata!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

DeeJay ::

vanilija je izjavil:

Sem, še preden si ti objavil tu. Sploh pa ne bi tega storil preko tvojega referalla, kar je seveda glavni razlog, zakaj moraš tale kickpad ido omenjat že 3ič v tej temi v zadnjih 12 urah.

In pol men očitaš, da skrivam deale, hahaha. Jest vsaj objavim, pa nima veze referral. Vsak nej ma šanso lottery zadet za zadevo, ki bo šla v velik X.
Don't f with me.

vanilija ::

Tako, objavi spet svoj referral link, da si povečaš šanše da bo izžreban iz 0.0001% na 0.00011%. Pa omeni ga na vsako uro, če kdo slučajno fali post.

DeeJay ::

No važn, da si dokazal, da si hinavc.

Če bi kdo NFT znamke zbiral, tuki poteka sale še neki dni:
https://cryptostamps.art/

Marvel & D.C. Comic Book Artist Rob Prior to Create Unique Film-Inspired NFTs to be Auctioned on the Mogul Productions Platform
https://medium.com/mogulproductions/mar...
https://www.mogulproductions.com/
Don't f with me.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()

vanilija ::

Zato, ker se nisem trudil omenit kickpad ido, ki je imel v prvi uri izpolnjenih 50k prijav za 300 ljudi, ki jih bodo žrebali? Sedaj je pa ta številka že na 200k, pa to bo še trajalo 2 dni. Medtem ko se ti tu na vsak način trudiš pridobit nekaj referralov za tistih nekaj dodatnih vstopnic. Luzer.

DeeJay ::

vanilija je izjavil:

Zato, ker se nisem trudil omenit kickpad ido, ki je imel v prvi uri izpolnjenih 50k prijav za 300 ljudi, ki jih bodo žrebali? Sedaj je pa ta številka že na 200k, pa to bo še trajalo 2 dni. Medtem ko se ti tu na vsak način trudiš pridobit nekaj referralov za tistih nekaj dodatnih vstopnic. Luzer.


Vsaj dam šanso ljudem, ti še te ne daš. Hinavc.
Don't f with me.

Akaktus ::

Wau pa to pa je huje kot v vrtcu, Vanilija očita DeeJayu, da ne objavi obetavnih projektov do časa, sam pa naredi točno to! :D

Ali prav zastopim, če si izžreban imaš zagotovljeno alokacijo 200$ v KPAD tokenih?

DeeJay ::

Akaktus je izjavil:


Ali prav zastopim, če si izžreban imaš zagotovljeno alokacijo 200$ v KPAD tokenih?


Jest to tko razumem.
Bom pa preveru še na TG
Don't f with me.

vanilija ::

Ojoj, Deejayev 5 account se je začel oglašat. Bodmo previdni. Naredi še 6ga.

Mato989 ::

vanilija je izjavil:

Ojoj, Deejayev 5 account se je začel oglašat. Bodmo previdni. Naredi še 6ga.

+1
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

DeeJay ::

vanilija je izjavil:

Ojoj, Deejayev 5 account se je začel oglašat. Bodmo previdni. Naredi še 6ga.


Sej ti si tud moj account, se delam da se kregam sam s sabo, da mam attention.
Shizofren hinavc.

DeeJay je izjavil:

Akaktus je izjavil:


Ali prav zastopim, če si izžreban imaš zagotovljeno alokacijo 200$ v KPAD tokenih?


Jest to tko razumem.
Bom pa preveru še na TG


https://kickpad.medium.com/kickpad-whit...
Ja maš garantirano. Če kej ostane se pa odpre za vse FCFS.
Don't f with me.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()

PrihajaNodi ::

xtz je sov lepo gor
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Akaktus ::

haha kul meni je prav če me imate za alter ega DeeJaya :))
Sicer pa vanilija, cca 25 vnosov je na enega torej je to 8000 ljudi in če jih izberejo 300 je to 3.5% da prideš not.
««
439 / 1490
»»