» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
431 / 1490
»»

kow ::

Ne, ni bilo. Govorimo samo o kriptu ali splosno? Imo bo precepljenost in pomlad/poletje zadeve resilo in bo vse spet odprto. Razen koncerti ipd. Kratkorocno mislim, da bo slo se gor.
Ne pa veliko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

neocodexx ::

Moja izkušnja z Brave, par mesecev nazaj: kaj mi Brave spama te popup ade? Koliko BAT je to vredno? Eh, vse skupaj nič vredno za to pa ne bom popup prenašal

Zdaj: give me more BAT!!! ;((

PrihajaNodi ::

xtz ze na 4.27 usd
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

NooB ::

NooB je izjavil:

Če se kdo sprašuje kam vtaknit FIAT. ZRX depth chart poglejte, pa še 0% fee na BS je trenutno.


A ste kaj vlagali včeraj v ZRX?
LP, JAZ

GupeM ::

NooB je izjavil:

NooB je izjavil:

Če se kdo sprašuje kam vtaknit FIAT. ZRX depth chart poglejte, pa še 0% fee na BS je trenutno.


A ste kaj vlagali včeraj v ZRX?

Sem že vprašal, pa verjetno med poplavo postov nisi videl:

https://slo-tech.com/forum/t768253/p709...

Zezz ::

Na velko še že gvori se o depresiji še Powell (FED) ne ve kaj bi povedal. Rečtw karkoli, za starce zastareli zlato srebro bo šlo gor, kripto sploh delnice dol.

IL_DIAVOLO ::

vanilija je izjavil:

Zagotovo smo v fazi, ko je potrebno zavarovat kapital in biti konkretno v fiatu.


Zakaj ze?
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zezz ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

vanilija je izjavil:

Zagotovo smo v fazi, ko je potrebno zavarovat kapital in biti konkretno v fiatu.


Zakaj ze?

Ker nebo odvecnega oz. viska denarja za po domače "igrat" s kripto, delnicami...vedno več bo šlo v najnujnejše, ljudje bodo brez služb nebo prihodka, inflacija višje cene itd.

Zezz je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

vanilija je izjavil:

Zagotovo smo v fazi, ko je potrebno zavarovat kapital in biti konkretno v fiatu.


Zakaj ze?

Ker nebo odvecnega oz. viska denarja za po domače "igrat" s kripto, delnicami...vedno več bo šlo v najnujnejše, ljudje bodo brez služb nebo prihodka, inflacija višje cene itd.

Zna bit še en pump kripto in delniškega trga potem pa strmo navzdol.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zezz ()

IL_DIAVOLO ::

Mars v koco in ven lajaj.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zezz ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Mars v koco in ven lajaj.

Jaz?

mit3k ::

enemon je izjavil:

Merlak je bil gost v podkastu Moneyhow. Načeloma pravi, da se norija na kapitalskih in kriptotrgih ne bo dobro končala. Mogoče ga daje FOMO, ker je šel all-in v fiat. :D


Tnx za tole, Merlak ohranja zdravo pamet v tej noriji.

PrihajaNodi ::

mit3k je izjavil:

enemon je izjavil:

Merlak je bil gost v podkastu Moneyhow. Načeloma pravi, da se norija na kapitalskih in kriptotrgih ne bo dobro končala. Mogoče ga daje FOMO, ker je šel all-in v fiat. :D


Tnx za tole, Merlak ohranja zdravo pamet v tej noriji.


Smo videli z njegovo investicijo v hotele.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

enemon ::

PrihajaNodi je izjavil:

mit3k je izjavil:

enemon je izjavil:

Merlak je bil gost v podkastu Moneyhow. Načeloma pravi, da se norija na kapitalskih in kriptotrgih ne bo dobro končala. Mogoče ga daje FOMO, ker je šel all-in v fiat. :D


Tnx za tole, Merlak ohranja zdravo pamet v tej noriji.


Smo videli z njegovo investicijo v hotele.


Kdo bi lahko takrat predvidel kovid?

IL_DIAVOLO ::

Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Senior Dev ::

perci je izjavil:

To smo poslusali ze 2017.

In je bilo utemeljeno, ane? Ali misliš, da bo šlo samo še gor?

Do 150k bi lahko šlo gor potem pa mislim da lahko pride manša korekcija nazaj na 100k. Pod 100k pa BTC jaz več ne vidim dejansko praktično v tej situaciji hipotetično.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Mato989 ::

enemon je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

mit3k je izjavil:

enemon je izjavil:

Merlak je bil gost v podkastu Moneyhow. Načeloma pravi, da se norija na kapitalskih in kriptotrgih ne bo dobro končala. Mogoče ga daje FOMO, ker je šel all-in v fiat. :D


Tnx za tole, Merlak ohranja zdravo pamet v tej noriji.


Smo videli z njegovo investicijo v hotele.


Kdo bi lahko takrat predvidel kovid?


Ja pol pač Merlak ni nekaj več, to hočemo povedat... to kar izjavlja Merlak izjavi na tisoče ali stotisoče folka eni pa kujete Merlaka s svojimi fail investicijami v nebo!

Smo vidli kako je njegov tokens.net uspel...

1 hit wonder z Bitstampom!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

enemon ::

Senior Dev je izjavil:

perci je izjavil:

To smo poslusali ze 2017.

In je bilo utemeljeno, ane? Ali misliš, da bo šlo samo še gor?

Do 150k bi lahko šlo gor potem pa mislim da lahko pride manša korekcija nazaj na 100k. Pod 100k pa BTC jaz več ne vidim dejansko praktično v tej situaciji hipotetično.


Praktično ali hipotetično?

Dumber ::

Kaj pa, ko bo se svet začel normalno naprej vrtet. In bo folk spet hodil po dopustih in ne bo več imel denarja za v kripto metat, potem bo samo padalo. Mislim, da je to kar realno za pričakovat.

Mato989 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Mato real use :)

https://thedematerialised.com/


HAHAHAHAHAHAHAHAHA

Res, in kaj je korist od tega, tako za vsakdanje življenje?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

enemon ::

Dumber je izjavil:

Kaj pa, ko bo se svet začel normalno naprej vrtet. In bo folk spet hodil po dopustih in ne bo več imel denarja za v kripto metat, potem bo samo padalo. Mislim, da je to kar realno za pričakovat.


Folk se bo skeširal za dopust iz kripta... Saj že tuki naše hodlerje lahko pogledaš, njim je cilj iti malo na Tajsko... Tisti s Tezusom pa na slovensko obalo, pa še to z boni...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: enemon ()

Senior Dev ::

enemon je izjavil:

Senior Dev je izjavil:

perci je izjavil:

To smo poslusali ze 2017.

In je bilo utemeljeno, ane? Ali misliš, da bo šlo samo še gor?

Do 150k bi lahko šlo gor potem pa mislim da lahko pride manša korekcija nazaj na 100k. Pod 100k pa BTC jaz več ne vidim dejansko praktično v tej situaciji hipotetično.


Praktično ali hipotetično?

Jaz praktično pod 100k ne vidim BTC. To kar je zdaj je ene 10x pod ceno. BTC se tala praktično zastonj te dni.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrihajaNodi ::

enemon je izjavil:

Dumber je izjavil:

Kaj pa, ko bo se svet začel normalno naprej vrtet. In bo folk spet hodil po dopustih in ne bo več imel denarja za v kripto metat, potem bo samo padalo. Mislim, da je to kar realno za pričakovat.


Folk se bo skeširal za dopust iz kripta... Saj že tuki naše hodlerje lahko pogledaš, njim je cilj iti malo na Kitajsko... Tisti s Tezusom pa na slovensko obalo, pa še to z boni...


Dobra. Sem se nasmejal, ja. Realno kdor ga je kupil po 0.3 je se vedno v globokem plusu.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

enemon ::

PrihajaNodi je izjavil:

enemon je izjavil:

Dumber je izjavil:

Kaj pa, ko bo se svet začel normalno naprej vrtet. In bo folk spet hodil po dopustih in ne bo več imel denarja za v kripto metat, potem bo samo padalo. Mislim, da je to kar realno za pričakovat.


Folk se bo skeširal za dopust iz kripta... Saj že tuki naše hodlerje lahko pogledaš, njim je cilj iti malo na Kitajsko... Tisti s Tezusom pa na slovensko obalo, pa še to z boni...


Dobra. Sem se nasmejal, ja. Realno kdor ga je kupil po 0.3 je se vedno v globokem plusu.


Greš na Obalo?

Senior Dev ::

Malo bo še treba u fabrko. Ne pozabi navit ure za 5 vjutro. Lp, Joža iz Penzije
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrihajaNodi ::

enemon je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

enemon je izjavil:

Dumber je izjavil:

Kaj pa, ko bo se svet začel normalno naprej vrtet. In bo folk spet hodil po dopustih in ne bo več imel denarja za v kripto metat, potem bo samo padalo. Mislim, da je to kar realno za pričakovat.


Folk se bo skeširal za dopust iz kripta... Saj že tuki naše hodlerje lahko pogledaš, njim je cilj iti malo na Kitajsko... Tisti s Tezusom pa na slovensko obalo, pa še to z boni...


Dobra. Sem se nasmejal, ja. Realno kdor ga je kupil po 0.3 je se vedno v globokem plusu.


Greš na Obalo?


Mam namen iti v terme Snovik. Za sendvic, karto pa vodo bo ze.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

enemon ::

PrihajaNodi je izjavil:

enemon je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

enemon je izjavil:

Dumber je izjavil:

Kaj pa, ko bo se svet začel normalno naprej vrtet. In bo folk spet hodil po dopustih in ne bo več imel denarja za v kripto metat, potem bo samo padalo. Mislim, da je to kar realno za pričakovat.


Folk se bo skeširal za dopust iz kripta... Saj že tuki naše hodlerje lahko pogledaš, njim je cilj iti malo na Kitajsko... Tisti s Tezusom pa na slovensko obalo, pa še to z boni...


Dobra. Sem se nasmejal, ja. Realno kdor ga je kupil po 0.3 je se vedno v globokem plusu.


Greš na Obalo?


Mam namen iti v terme Snovik. Za sendvic, karto pa vodo bo ze.


Mrzla voda je tam baje. Bomo poiskal nek shitcoin, da boš meu dost za legit toplice, ok?

PrihajaNodi ::

Ajde, da vidimo. Je mal bolj mrzla voda, so pa poceni.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

KappaPride ::

Ce ne bi bilo korone, bi verjetno ze januarja skesiral in odšel na vzhod za 1 leto, turizem pa kurve;D

vanilija ::

Lej, sej vem da bi vsi radi, da bi kripto šel kar gor, pa vsi sitjkojni še x20, da bi bli vsi v penziji, pa verjamem, da bi radi poslusal ljudi, k vam govorijo, da bo bitcoin dejansko su do 500k, pa vsi sitkojni clo x100. Sam v nekem momentu se je potrebno ustavt, pa zacel mal racionalno razmislat. Tole ne bo več trajal dolg. Mejte po koncu balona tut kej za pokazat. A bodo to ene počitnce na hrvaškem, nov avto, odplačan kredit al pa kej druzga. Samo ne res mislit, da bo tkole raszlo še pol leta, pa pričakovat da bo vrh decembra, ker smo tko potegnli vzporednice iz 2017. Da ne boste na koncu razočarani. Je pa mogoče, da se bo to celo zgodilo. In če boste takrat še zmeraj imeli vse v kripto, to ne bo pomenilo, da ste bili dobri vlagatelji, pač pa da ste gemblerji in da ste imeli srečo. Če vam ta denar, ki ste ga zaslužli spremeni življenje, dajte si ga nekaj na stran, ne ga zgubit v kriptu na isti način kot ste ga dobil.

Kar se pa tiče Line, sem kar dobro napovedal. Binance listingi so zadnje čase bolj ali ne pumpe preden je na voljo za trejdat, potem pa konkreten padec.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vanilija ()

enemon ::

A uvedemo neko kriptovaluto za vlado? Pol pa tisti, ki hodla, dobi airdrop za dopust, pa za socialko itd.?

Dumber ::

Kakor kdo, jaz bom ko bo konec bullruna moral it nekaj dodatnega še delat, da zaslužim nazaj vse to kar sem zapravil.

keba ::

Kaj mislite o AST? ga ima kdo, oziroma če ga bo kupil?

IL_DIAVOLO ::

Mato989 je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Mato real use :)

https://thedematerialised.com/


HAHAHAHAHAHAHAHAHA

Res, in kaj je korist od tega, tako za vsakdanje življenje?


Saj pravim, nije zvaka za seljaka.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Dumber ::

Keri pussyi pride ADA na Coinbase pa vsi razprodajo.

enemon ::

Dumber je izjavil:

Keri pussyi pride ADA na Coinbase pa vsi razprodajo.


OK, ni spet tolk nižja cena.

Superboyy ::

Ni all time high trenutno?

Jaki-1 ::

ADA zanimivo, na Coinbase-Pro cena 1.75$ na Binance 1.36$. Ali ima kdo razlago zakaj takšna razlika? Je to normalno.
Če sem z odgovori kakorkoli pomagal, lahko uporabite linke. Hvala.
https://www.binance.com/?ref=16525783

enemon ::

BTC spet napada 60k. Kako mu kaže?

vanilija ::

Jaki-1 je izjavil:

ADA zanimivo, na Coinbase-Pro cena 1.75$ na Binance 1.36$. Ali ima kdo razlago zakaj takšna razlika? Je to normalno.


To je kar normalna situacija za Coinbase. Sploh če je kovanec na voljo za menjat tut na navadnem Coinbaseu in ne samo na Coinbase Pro. Na Coinbaseu vsak nakup naredi market buy, tako da če je naval, lahko cena zelo hitro raste.

Senior Dev ::

enemon je izjavil:

BTC spet napada 60k. Kako mu kaže?

Pod 100k ga sploh ne vidim. To zdaj je privid, beri zastonj.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Mato989 ::

vanilija je izjavil:

Lej, sej vem da bi vsi radi, da bi kripto šel kar gor, pa vsi sitjkojni še x20, da bi bli vsi v penziji, pa verjamem, da bi radi poslusal ljudi, k vam govorijo, da bo bitcoin dejansko su do 500k, pa vsi sitkojni clo x100. Sam v nekem momentu se je potrebno ustavt, pa zacel mal racionalno razmislat. Tole ne bo več trajal dolg. Mejte po koncu balona tut kej za pokazat. A bodo to ene počitnce na hrvaškem, nov avto, odplačan kredit al pa kej druzga. Samo ne res mislit, da bo tkole raszlo še pol leta, pa pričakovat da bo vrh decembra, ker smo tko potegnli vzporednice iz 2017. Da ne boste na koncu razočarani. Je pa mogoče, da se bo to celo zgodilo. In če boste takrat še zmeraj imeli vse v kripto, to ne bo pomenilo, da ste bili dobri vlagatelji, pač pa da ste gemblerji in da ste imeli srečo. Če vam ta denar, ki ste ga zaslužli spremeni življenje, dajte si ga nekaj na stran, ne ga zgubit v kriptu na isti način kot ste ga dobil.

Kar se pa tiče Line, sem kar dobro napovedal. Binance listingi so zadnje čase bolj ali ne pumpe preden je na voljo za trejdat, potem pa konkreten padec.



Potrebno je tudi dojet, da smo te besede poslušali tudi 2017 ko je bitcoin bil 5k, pa verjetno so jih pred nami poslušali že oni ko je bitcoin bil dobrega jurija ali pa 300$... pa lani smo se naposlušali ko je bil bitcoin 4k da NIKOLI več ne bo preko 20k... itd...

Pač kaj točno je v tvojih besedah drugačnega kot je bilo to v besedah onih pri 300$, 500$, 16k$ pa pol spet 4k$ itd...

Tudi jaz nisem najbolj verjel da je lahko BTC 50k and here we are BTC je 50k+
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

KappaPride ::

Vsako norijo iste storije in novi telicki, ki tulijo da tokrat bo pa drugace

hello1 ::

Kaj pa predlagate glede ADA, previsoko sem jo kupil in je sedaj padla. Mislite, da bo se bolj padla in jo raje prodam, ali obdrzim?

neocodexx ::

hello1 je izjavil:

Kaj pa predlagate glede ADA, previsoko sem jo kupil in je sedaj padla. Mislite, da bo se bolj padla in jo raje prodam, ali obdrzim?


Če boš tak kratkoročno gledal na kripto ne boš daleč prišel. Ada je že nekaj časa v konsolidaciji in se pripravlja na naslednji skok. Nimaš tu kaj drugega kot hodlat.

Če še kaj pade, raje dokupi. Od tu gre samo še za gor! Jaz že delam rezervacije za dopust.

lamborđini ::

hello1 je izjavil:

Kaj pa predlagate glede ADA, previsoko sem jo kupil in je sedaj padla. Mislite, da bo se bolj padla in jo raje prodam, ali obdrzim?

Lahko usekas tudi vsem poznano akcijo - buy High, sell low. Lahko pa pocakas. Verjamem, da bos povlekel pravo potezo. Stay strong :)

neocodexx ::

Ze sam ce RSI gledas bos tezko zajebal. Ce je tako kot pravis si sigurno Ado kupoval nad 80. Nikoli ne kupuj nad RSI 70, pod 30 je pa ponavadi dober signal za vstop, pa nauci se poiskati fib 50 linijo saj je ponavadi kar ocitna, jaz ponavadi tam nekje vstopam

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: neocodexx ()

IL_DIAVOLO ::

hello1 je izjavil:

Kaj pa predlagate glede ADA, previsoko sem jo kupil in je sedaj padla. Mislite, da bo se bolj padla in jo raje prodam, ali obdrzim?


Na 2 dolarja bi znala potegnit, potem pa jr od tebe odvisno. Jaz se ne vem tocno, odvisno od trga :)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Lojzek007 ::

Sem se dal na mailing listo in ravno par minut nazaj sem od njih dobil sporočilo, da se je whitelista odprla:
https://www.bosonprotocol.io/publicsale

Zdej pa izpolnim takoj 8-)

profesjonalc ::

Če bo tale bull trajal vsaj še 14 dni, gre ada na 2$ imo.

hello1 ::

Hvala vsem, jo bom raje obdrzal. Kupil sem na 1,15€, ker sem mislil, da bo naraslo vsaj do 1,5€. Pa napako sem se naredil, da sem kupil se dodatno nekaj na ADAUP.
««
431 / 1490
»»