» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
411 / 1490
»»

profesjonalc ::

dobre 20 sekund je trajalo, da je skopnelo 560 BTC na binance :D

Aston_11 ::

chz - lepa parabola. Ni za tikat. ?

Siso ::

Holo dobro prtiska
u 20 dnevih s 100 na 89 m.cap

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Siso ()

gandolfino ::

Thailand meka za CRYPTO: od uspešnega launcha PAID do popularnih full MOON partyjev, in pa SKY bari na rooftopih, pred elitnimi shopping centri sparkirani LAMBOJI, ..edino try avoiding girls with CANDLES :))

Zgodovina sprememb…

KappaPride ::

Ce slovenija ne zna obdrzati kriptasev

m0LN4r ::

Saj jih ni dosti.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

PrihajaNodi ::

Jih je. Sej ni nobenga davka. Ce to ni meka...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PersonaRuda ::

vanilija je izjavil:

Pohvale za tole sliko 8-)

+1 :)

PrihajaNodi ::

Odjebite
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PersonaRuda ::

endelin je izjavil:

če prebijemo 60k potem poletimo na 65k?

Vse odspodaj napisano je moje mnenje (amatersko razmišljanje).

Čas ni moj zaveznik in ga ponavadi na kratki rok ne zadenem. Če bo vse približno kot prej v prejšnjem bull runu, bo pri 61k sledila korekcija (normalna, ne tista grozna) za okoli -10%. Torej pri 61k jaz pričakujem kasneje čez dan ali dva korekcijo na 55k-56k. Trenutno pa je BTC prebil 60k. 8-)

Datumsko pa sem spet zgrešil in trenutno se vse odvija hitreje kot v prejšnjem bull runu. Bomo zato tudi prej končali z bull runom? Bo BTC res prebil 300k?

PersonaRuda je izjavil:

Na podlagi preteklih dogodkov je moje mnenje, da bo BTC:

14. marec - 52k

20. marec - 56k

29. marec - 61k

dan, dva ali tri pri preboju 60k, pa sledi spet normalna-korekcija (to je cca. -10%), torej padec na 55k-56k.

Torej moje mnenje (amatersko): enkrat 30. marca, 1. aprila ali 2. aprila pade BTC iz nekje 61k na 55k oz. 56k.

KappaPride ::

BTC top 69k for lulz. Mislite, da je CZ virtualno ze najbogatejsi zemljan?

Zgodovina sprememb…

Zezz ::

Ah dajte nehajte z vašimi analizami grafi in vsem ostalim shranjem. Itak da bo šel BTC še gor, tukaj ni kaj za filozofirat. Ampak to samo zarad Bidenovega stimulsa, potem ko bodo vsi zmetal notr pol pa spet ekspresno do podna in večina bo spušila vse.

Tud če gre BTC teoretično do 120K je to za nekoga, če danes notr vrže donos samo x1...tko da.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zezz ()

KappaPride ::

Zamudil si vlak, enjoy staying poor.

endelin ::

samo x1...tko da.

Še vedno neskončno boljše kot na banki

PersonaRuda ::

Zezz je izjavil:

Ah dajte nehajte z vašimi analizami grafi in vsem ostalim shranjem. Itak da bo šel BTC še gor, tukaj ni kaj za filozofirat. Ampak to samo zarad Bidenovega stimulsa, potem ko bodo vsi zmetal notr pol pa spet ekspresno do podna in večina bo spušila vse.

Tud če gre BTC teoretično do 120K je to za nekoga, če danes notr vrže donos samo x1...tko da.

Ti pa nehaj s takimi bustastimi izjavami. Vložiš , da dobiš ven x1? ;(( Pa ti veš, da si pri takem vložku na nuli ($1000 x1 = $1000) in ne v profitu kot ti misliš? :D Evo še en, ki je pogrnil na matematiki. Tokrat to ni bil petek, ampak sobota. :))

Zezz ::

PersonaRuda je izjavil:

Zezz je izjavil:

Ah dajte nehajte z vašimi analizami grafi in vsem ostalim shranjem. Itak da bo šel BTC še gor, tukaj ni kaj za filozofirat. Ampak to samo zarad Bidenovega stimulsa, potem ko bodo vsi zmetal notr pol pa spet ekspresno do podna in večina bo spušila vse.

Tud če gre BTC teoretično do 120K je to za nekoga, če danes notr vrže donos samo x1...tko da.

Ti pa nehaj s takimi bustastimi izjavami. Vložiš , da dobiš ven x1? ;(( Pa ti veš, da si pri takem vložku na nuli ($1000 x1 = $1000) in ne v profitu kot ti misliš? :D Evo še en, ki je pogrnil na matematiki. Tokrat to ni bil petek, ampak sobota. :))


Ne bodi pameten, če zdele kupim en btc, za koliko mu zraste cena ko doseže 120k?...za enkrat, ane pametnjakovič

Tisti naivneži ki zdele not mečejo bodo v najboljšem primeru podvojili svoj dobiček, in glede na to da te vaše frizerke nimajo miljonov to nebo nevem kaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zezz ()

KappaPride ::

Kdo bi potrolal s fejk lambotom, bodykit na fiat bravo. Logo BTC Moooon

PersonaRuda ::

Zezz je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

Zezz je izjavil:

Ah dajte nehajte z vašimi analizami grafi in vsem ostalim shranjem. Itak da bo šel BTC še gor, tukaj ni kaj za filozofirat. Ampak to samo zarad Bidenovega stimulsa, potem ko bodo vsi zmetal notr pol pa spet ekspresno do podna in večina bo spušila vse.

Tud če gre BTC teoretično do 120K je to za nekoga, če danes notr vrže donos samo x1...tko da.

Ti pa nehaj s takimi bustastimi izjavami. Vložiš , da dobiš ven x1? ;(( Pa ti veš, da si pri takem vložku na nuli ($1000 x1 = $1000) in ne v profitu kot ti misliš? :D Evo še en, ki je pogrnil na matematiki. Tokrat to ni bil petek, ampak sobota. :))


Ne bodi pameten, če zdele kupim en btc, za koliko mu zraste cena ko doseže 120k?...za enkrat, ane pametnjakovič

Če nekdo kupi danes BTC in ga proda decembra za od 300k do 360k, koliko zasluži? Še kako se splača danes kupiti BTC in ga v roku 9 mesecev prodati. Lep donos se obeta.

Zgornji komentar je le moje mnenje in nikjer ni dokazov, da bo BTC res dosegel 300k. Ne jemati mojih komentarjev kot neke strokovne analize. Ker ot niso. Je le amatersko razmišljanje na podlagi preteklih dogodkov in na koncu samo moje mnenje.

Zezz ::

endelin je izjavil:

samo x1...tko da.

Še vedno neskončno boljše kot na banki

Ja v najboljšem primeru, lohk pa pušneš vse...a je v tem primeru še vedno bolš k na banki?

KappaPride je izjavil:

Zamudil si vlak, enjoy staying poor.

Da vidmo tvoj portfolio, "lambo"

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zezz ()

m0LN4r ::

https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

endelin ::

Da vidmo tvoj portfolio, "lambo"
:D

SasoS ::

Zezz je izjavil:

Ja v najboljšem primeru, lohk pa pušneš vse...a je v tem primeru še vedno bolš k na banki?


Lahko pušneš vse. Tako kot bi lahko pušnili vse tisti ki so vložil 2011, 2012, 2013, ... 2019, 2020... Lahko daš v banko pa pušneš vse (banke in celo države grejo v stečaj - NLB hrvaška). Lahko kupiš delnice NKBM in na koncu dobiš...NIČ :D

Vedno je tveganje, več je tveganja praviloma bolj donosna je naložba. To je ekonomija 101.

Zezz ::

SasoS je izjavil:

Zezz je izjavil:

Ja v najboljšem primeru, lohk pa pušneš vse...a je v tem primeru še vedno bolš k na banki?


Lahko pušneš vse. Tako kot bi lahko pušnili vse tisti ki so vložil 2011, 2012, 2013, ... 2019, 2020... Lahko daš v banko pa pušneš vse (banke in celo države grejo v stečaj - NLB hrvaška). Lahko kupiš delnice NKBM in na koncu dobiš...NIČ :D

Vedno je tveganje, več je tveganja praviloma bolj donosna je naložba. To je ekonomija 101.


To ni naložba ampak kazino, razumem tiste ki day trejdajo nikakor pa ne bagholderje, vsaj ne teh "novejših"...kripto valutam je počasi odklenkalo, prihajajo regulacije digitalizirane državne valute..to bo zadnji bull potem je konec.

Izkoristite ta Bijdenov stimulus dokler še lahko..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zezz ()

IL_DIAVOLO ::

Haha, stay poor then!
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

endelin ::

to bo zadnji bull potem je konec.

Isto se je govorilo 2018:D

SasoS ::

Seveda, lahko bo tako. Lahko pa ne, pa se bo še naprej vrtiljak zavrtel vsake cca. 4 leta.

IMO je tveganje da to zamudiš večje kot tisto da si notri pa da ne bo iz tega nič.
Ampak jaz sem se to odločil že 2017... Lahko smo priča največji družbeni spremembi v zgodovini človeštva, lahko sem pa spušil nekaj jurjev, zaradi katerih jutri ne bom lačen. Kaj je večja izguba je jasno...

neocodexx ::

Anney je izjavil:

hdx je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

enemon je izjavil:

Pred točno enim letom je bila ADA 0,02 USD. Če bi človek vedel takrat...;((


Jaz sem ADO kupoval na 0.04 USD :). Je pa res, da sem prodal prezgodaj.


Enako. Še vedno imam nekaj čez 50K :D Prodam ko pride do 5


Na daljši rok naj bi šla krepko več, do nekje 30. Zdaj pa.... Vse so samo domnevanja.


Kolikor sem gledal/poslušal Benjamin Cowena pravi da moraš gledati na tržno kapitalizacijo teh altcoinov v primerjavi z btcjem in ne na vrednost posameznega coina. Mnogi shitcoini lahko zrastejo iz 0.01$ za 100x če je njihov tržni delež izredno majhen, ada je pa že zdaj med top 5 največjimi na trgu. Če bi šla iz trenutnih 37 miljard deleža na 30$ bi to bilo 1,1 triljona kar je enako kot je trenutno btc. Na zelo zelo zelo zelo dolgi rok je vse možno, ampak v trenutnem ciklu se bi strinjal z njim da je za coine kot ado realistična končna vrednost med 2$ in 5$ precej bolj verjetna.

Recimo če se btc ustavi pri 100k, se ada na 2$, btc na 300k ada na 5$ ker ima že zdaj dokaj visok market cap, nisem noben stručko ampak se mi zdi kar dosti logično. Realistično, če pa si res en velik optimist pa recimo da podvoji svoj tržni delež in gre x2 od te številke, 30$ pa vsaj v temu ciklu zagotovo ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: neocodexx ()

Zezz ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Haha, stay poor then!

Poor? :) Lambo, penzič, da vidmo tvoj portfolio :)

SasoS je izjavil:

Seveda, lahko bo tako. Lahko pa ne, pa se bo še naprej vrtiljak zavrtel vsake cca. 4 leta.

IMO je tveganje da to zamudiš večje kot tisto da si notri pa da ne bo iz tega nič.
Ampak jaz sem se to odločil že 2017... Lahko smo priča največji družbeni spremembi v zgodovini človeštva, lahko sem pa spušil nekaj jurjev, zaradi katerih jutri ne bom lačen. Kaj je večja izguba je jasno...

No temu se pa reče gambling, ne pa risk money managment

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zezz ()

IL_DIAVOLO ::

It is top secret!
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zezz ::

Kamikaza@ ne da sem negativno "grumpy" nastrojem proti kripto, sem kar nekaj zaslužil z dej trejdi, ampak glede na vse faktorje tole vec kot 120k ne gre več. Vem da so isto pred cajtom rekli da ni šans da gre do 20k ampak verjemi zdej je čist druga situacija. Ti maš not verjetn že od 20k al pa še manj, to je že kar nekaj Xov, ampak tisti ki pa zdej not mečejo bodo pa lohk močno razočarani.

Jagdpanter ::

Pozdravljeni!

Sem se moral direktno registrirat, ko sem videl debato o bankah. Banke so gnoj, grdo rečeno vsaka čistilka ima dostop, do vašega računa, vsako budalo lahko sproži postopek proti vam in blokado bančnih računov.
Nekaj časa vas že spremljam in rad bi izrazil respect, kamiKaZai, stari ti si kralj, delaš dobro delo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: ALT ()

Zezz ::

endelin je izjavil:

to bo zadnji bull potem je konec.

Isto se je govorilo 2018:D

Se je, ampak prav tako se takrat še ni tolk govorilo o restrikcijah, digitalizaciji državnih valut..btw.Pozabljate da so bila to še obdobja "debelih krav"..V delnicah je podobno, S&P se bo še mal dodatno napumpal čeprav je že s koncem moči, inflacija prihaja, ko bo ruknlo bo to na polno

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zezz ()

Zezz ::

Ma lohk gledate mkt cap kolkor hočte, ampak kolk od tega je float in kolk inštitucije, beri "kiti" to je velik bol pomembno.

hamez66 ::

A pol predlagaš, da vse prodamo in gledamo v luft?

tonis ::

PrihajaNodi je izjavil:

Odjebite

;((:))
Navkljub temu, da sem te malo potrolal, upam, da nisi zameril. ;)
_______________________________________________________________________
nazaj na temo:
ADA trendlinija 1,21
XLM trendlinija 0,42

VET... hm.. zelo mešani občutki.

Sicer odboj od kanala, lahko da bo šel še enkrat gor.. ampak! ..RSI support je prebit, slaba 2 tedna nazaj je prebil zelen ichimoku, če bi se vrnil na to ceno, ga kupujemo na 0,042+ (označeno na grafu). Že 100x napisano - v večini primerov se cena vrne na mesto preboja, ne pa vedno.
Nekaj sem ga ravnokar kupil, čeprav se zavedam potencialne nevarnosti.

Zezz ::

hamez66 je izjavil:

A pol predlagaš, da vse prodamo in gledamo v luft?

Dej trejdi, ampak s pametjo in znanjem, če vidiš da ne gre back off. Če maš pa že not pa delaj naprej kar misliš da je najbolje. Zdej ko Ameri dobijo denarno "pomoč" bo itak še raslo, vsaj mesec dva, tko da.

DoOb ::

IL DIAVOLO
update: sem sprobal tisto z nizkim gas fee-jem na Uniswapu, pa mi je po eni uri prekinilo transakcijo, ker je cena zrasla več kot 1% :)
tako da sem potem dal tisto fast priority s 36$ gas fee-jem, pa mi je šla transakcija čez v 10min. Kupil sem pa ERN, sicer mi je celoten point NFT-jev glup ampak očitno folk to kupuje...

hamez66 ::

Zezz je izjavil:

hamez66 je izjavil:

A pol predlagaš, da vse prodamo in gledamo v luft?

Dej trejdi, ampak s pametjo in znanjem, če vidiš da ne gre back off. Če maš pa že not pa delaj naprej kar misliš da je najbolje. Zdej ko Ameri dobijo denarno "pomoč" bo itak še raslo, vsaj mesec dva, tko da.


Ja. Drugače so ponavadi ravno zadnji meseci bulla najbolj profitabilni in obenem najbolj nevarni za hiter padec.

tonis ::

PersonaRuda je izjavil:

Datumsko pa sem spet zgrešil in trenutno se vse odvija hitreje kot v prejšnjem bull runu. Bomo zato tudi prej končali z bull runom? Bo BTC res prebil 300k?

Bere se kot kriminalka... stopnjevanje napetosti. :D

Saj glih to kar si zdaj ugotovil ti želimo dopovedat, stvari se odvijajo prehitro, preveč navpično gre vse skupaj.

IL_DIAVOLO ::

DoOb je izjavil:

IL DIAVOLO
update: sem sprobal tisto z nizkim gas fee-jem na Uniswapu, pa mi je po eni uri prekinilo transakcijo, ker je cena zrasla več kot 1% :)
tako da sem potem dal tisto fast priority s 36$ gas fee-jem, pa mi je šla transakcija čez v 10min. Kupil sem pa ERN, sicer mi je celoten point NFT-jev glup ampak očitno folk to kupuje...


Ja, sem si kar mislo :D

Z nft-ji bodi previden tho.

https://www.marketwatch.com/story/what-...

Raje polkadot.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

Lukzii ::

Da malo prekinem tole morbidnost ;)
n-strani nazaj je nekdo omenil NPXS (pundi), danes mu nenormalno dogaja...je to še en v plejadi šitkojnov, al se mogoče skriva kakšen potencial...?

lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lukzii ()

Zezz ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

It is top secret!

Ja, is top sekret

PersonaRuda ::

Zezz je izjavil:

hamez66 je izjavil:

A pol predlagaš, da vse prodamo in gledamo v luft?

Dej trejdi, ampak s pametjo in znanjem, če vidiš da ne gre back off. Če maš pa že not pa delaj naprej kar misliš da je najbolje. Zdej ko Ameri dobijo denarno "pomoč" bo itak še raslo, vsaj mesec dva, tko da.

Meni je fascinantno, da ljudje ki niso v kriptu in sedaj, ko kripto raste, jih srce boli, da niso v kriptu in hkrati si lajšajo bolečine, da pišejo o koncu kripta v upanju, da jim kdo nasede (jih odvrnejo od nakupa v kriptu) in da bodo na koncu isto kot oni, ostali brez zaslužka v kriptu.

Če si kupil kripto že pred leti, zakaj si si odprl novi račun januarja 2021? Zakaj ne pišeš v to temo iz starega računa? Se bojiš, da bi potem pobrskali po tvojih komentarjih več kot 5+ let nazaj in slučajno prišli do ugotovitve, da si že pred leti isto pisal?

Zezz ::

Kamikaza@ ja majstr s temi parimi posti bom spremenil ceno bitkojna in občutno vplival na javno mnenje glede kripto valut? Kaj je razlika med mano, ki racionalno priporočam previdnost, in tabo ki "predvidevaš", ne bolje rečeno propagiraš, ceno bitkojna na 300k, ob tem da sam nimam odprte niti ene pozicije, ti imaš pa "produkt" že v obtoku z verjetno že Xkrat ceno in ga javno promoviraš? Btw. Glede računa, sicer te ne briga ampak ja zgubil stare pasvorde maile, prodajam kupujem kripto(še kar) večinoma še zmer stocksi, ne zalezujem..tko da bad job Sherock

PersonaRuda ::

Zezz je izjavil:

Kamikaza@ ja majstr s temi parimi posti bom spremenil ceno bitkojna in občutno vplival na javno mnenje glede kripto valut? Kaj je razlika med mano, ki racionalno priporočam previdnost, in tabo ki "predvidevaš", ne bolje rečeno propagiraš, ceno bitkojna na 300k, ob tem da sam nimam odprte niti ene pozicije, ti imaš pa "produkt" že v obtoku z verjetno že Xkrat ceno in ga javno promoviraš? Btw. Glede računa, sicer te ne briga ampak ja zgubil stare pasvorde maile, prodajam kupujem kripto(še kar) večinoma še zmer stocksi, ne zalezujem..tko da bad job Sherock

Potem pa jaz še tebi racionalno priporočam previdnost pri trgovanju z delnicami in kriptu, ker če si enkrat izgubil passworde, jih lahko tudi večkrat. Potem takem, bo šel cel tvoj kripto na smetišče, ker ne boš mogel dostopati do njega...

PrihajaNodi ::

Al pa ce ti phishajo metamask. Previdnost ni odvec. Tezos je dalec najbolj varna nalozba
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

gapyyy ::

Kaj pravite za VeChain in ADA. Oboje perspektivno

endelin ::

ADA je šla iz 0.18 na 1.5 letos...

BorutO ::

Zezz je izjavil:

Kamikaza@ ja majstr s temi parimi posti bom spremenil ceno bitkojna in občutno vplival na javno mnenje glede kripto valut? Kaj je razlika med mano, ki racionalno priporočam previdnost, in tabo ki "predvidevaš", ne bolje rečeno propagiraš, ceno bitkojna na 300k, ob tem da sam nimam odprte niti ene pozicije, ti imaš pa "produkt" že v obtoku z verjetno že Xkrat ceno in ga javno promoviraš? Btw. Glede računa, sicer te ne briga ampak ja zgubil stare pasvorde maile, prodajam kupujem kripto(še kar) večinoma še zmer stocksi, ne zalezujem..tko da bad job Sherock


Ja, zaradi teh tvojih postov bo bitcoin padel na 10.000 usd. :'D

SuperKripto ::

Zdej je cist en velik hype okrog novih deflation kovancev, na redditu, twitterju, youtube. Folk iz 100 dolarjev vlozka v nekaj dneh naredi 100k dolarjev. Pa se sploh ne hecam. Ali pa bi raje vlozili v hbar in upali na x2 ali x3 donosa in si zraven pridobili karmo zaradi zelje po dobicku ne glede na vse. Pa sploh ne promoviram teh scam shitcoinov, le zelim povedat, da se nekaterim nasmehne sreca, ko so trdni pri svojih nacelih, odjebejo hbar, in dobijo x3 v par urah. Poglejte jype. A mislite, da bi ta clovek sel cez trupla za potencialni x2 dobicek. Seveda ne. Je cisto nasprotje s svojimi naceli.

Zgodovina sprememb…

««
411 / 1490
»»