» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
407 / 1490
»»

Kodrnusa ::

Kdaj bo ta wizard dal kak nasvet za nove coine. Porinem v vsakega 1k pa cakam penzijo haha

Motion ::

ERN morda (NFT platporma)?

DoOb ::

MATIC in SKALE sta imela eskponentno rast takoj po COINbase pro listingu, oz. že malo prej, tako da bi bilo pametno spremljat upcoming events in kupit enga, ki ima kakšen pomemben dogodek..
https://coinmarketcal.com/en/

Včeraj sem na podlagi tega nabavil CRO, pa zaenkrat lepo raste, imam tudi HBAR, ki gre lepo gor, ampak nevem pa koliko je projekt res vreden, ko gledaš zgodovino je kar nekaj shady stvari...magari stop loss na 25% plusa pa je :)

Sem pa zadnjič v FOMO efektu nabavil FTM in FTT in prvi mi dela že 20% minusa :/ razmišljam, da bi prodal, čeprav sem šel v crypto z logiko da se prodaja samo v plusu in se ne ustrašiš ko je minus, vendar tale FTM nevem zakaj sem ga sploh vzel jaoo :)

PS: il daviolo...nisem šel potem v tistga AAPX, ker bi mi polovico keša vzeli uniswap gas fee-ji :o (pričakoval sem kakih 50$ na 200$...je pa praktično 1:1

Motion je izjavil:

ERN morda (NFT platporma)?

ERN mogoče res obeta, ampak spet moraš met 100% plusa da ti sploh pokrije vstopne gas fee-je

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: DoOb ()

Senior Dev ::

Kodrnusa je izjavil:

Kdaj bo ta wizard dal kak nasvet za nove coine. Porinem v vsakega 1k pa cakam penzijo haha

Kaj ste vi testerji mučilnih naprav da vsi tako hrepenite po penziji?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

IL_DIAVOLO ::

Jaz sem placal 12$ za transakcijo iz binance v metamask. Potem pa se 40 dolarjev na uniswapu.

Not too bad :)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Motion ::

DoOb je izjavil:

MATIC in SKALE sta imela eskponentno rast takoj po COINbase pro listingu, oz. že malo prej, tako da bi bilo pametno spremljat upcoming events in kupit enga, ki ima kakšen pomemben dogodek..
https://coinmarketcal.com/en/

Včeraj sem na podlagi tega nabavil CRO, pa zaenkrat lepo raste, imam tudi HBAR, ki gre lepo gor, ampak nevem pa koliko je projekt res vreden, ko gledaš zgodovino je kar nekaj shady stvari...magari stop loss na 25% plusa pa je :)

Sem pa zadnjič v FOMO efektu nabavil FTM in FTT in prvi mi dela že 20% minusa :/ razmišljam, da bi prodal, čeprav sem šel v crypto z logiko da se prodaja samo v plusu in se ne ustrašiš ko je minus, vendar tale FTM nevem zakaj sem ga sploh vzel jaoo :)

PS: il daviolo...nisem šel potem v tistga AAPX, ker bi mi polovico keša vzeli uniswap gas fee-ji :o (pričakoval sem kakih 50$ na 200$...je pa praktično 1:1

Motion je izjavil:

ERN morda (NFT platporma)?

ERN mogoče res obeta, ampak spet moraš met 100% plusa da ti sploh pokrije vstopne gas fee-je

Sej to je jeba s to ETH platformo. En kup keša gre sam za fee-je.

DoOb ::

aja ojoj budala čist narobe sem gledal!!
...torej je potem samo ta liquidity fee?
Liquidity Provider Fee
0.00018 ETH
nič drugega? To je samo 0.3%

IL_DIAVOLO ::

Zgoraj je fee, spodaj je coini+fee.

Narobe si gledal ja :)

Fee je zagotovo visji tho. Nekaj delas ali gledas narobe. Glej fee v metamask ko potrdiš placilo. In pazi da ti ostane dovolj eth-ja, da ne boš convertal nazaj v eth, ker je drago ko pes.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

vanilija ::

Za transakcijo na Uniswapu boš plačal tam 50$. To zagotovo. Tist 0.3% je del, ki gre liquidity providerjem. To je še bonus zraven na osnoven fee.

kow ::

Zanimivo branje, argent je eden bolj znanih walletov.

https://www.argent.xyz/blog/layer-2-pla...

Odlocili so se za zksync (in kasneje optimism).

DoOb ::

sem gledal pri drugih na youtubu in naj bi bili taki fee-ji ja, ampak meni sploh ne odpre metamask...a moram najprej potrdit swipe in se šele nato odpre metamask, kjer se ti izpiše račun za fee-je?

IL_DIAVOLO ::

Uniswap>connect wallet>swap eth

Potrdiš swap, nakar se ti odpre metamask, kjer ti pokaze znesek.

Mas ustvarjen racun za metamask? Ves kako deluje uniswap?
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

DoOb ::

aha ok, mam in mam tudi ETH gor, ampak sem cvikal pri potrdilu :P aha sedaj pride na 100$ cca 37$ fee-jev...še vedno precej
Hvala za pomoč!

PS: za vse ki so na novo (tako kot jaz)...če bi celoten portfelj dal v BTC bi bil +17% tako imam pa +5%
Hah :D ampak mi je pa zanimivo iskati te potencialne x10 kandidate...

KappaPride ::

Ste samo 8-12 mesecev prepozni.

DoOb ::

kaj pa če dam v nastavitvah gas -feejev v denarnici na minimum...torej da spremenim gas fee limit pa gas fee price na minimum, a bo potem sploh šlo čez? :)
...ker v tem primeru potem pridejo fee-ji 10$

Lennzi ::

Senior Dev je izjavil:

Večina se z "vložki" komot poistoveti. Bi rekel da 90% kripto vlagateljev. In potem rata smešno. :)):)):))

Senior, daj poizkušaj razumeti.
Je vanilija lepo napisal. 160 ur dela na mesec za 1000eur. Kako naj več vloži?
Niso vsi kot ti, ki za 1000eur na dan delajo.

DoOb ::

KappaPride je izjavil:

Ste samo 8-12 mesecev prepozni.

ali pa 7 let prepozen...jebiga nekaj + pa vseeno lahko naredimo :)

Kodrnusa ::

Jaz sem kupu 0,20 btcja pr 25k €.. pol pa prodajal trejdal vse zivo.. zdej mam pol manj bitcoina pa 5% profita... Kva cmo, sam tko se bomo naucil :)

IL_DIAVOLO ::

DoOb je izjavil:

kaj pa če dam v nastavitvah gas -feejev v denarnici na minimum...torej da spremenim gas fee limit pa gas fee price na minimum, a bo potem sploh šlo čez? :)
...ker v tem primeru potem pridejo fee-ji 10$


S tem se se nisem igral, ker me ze zdaj vcasih zajebava. Probaj, nimas kaj zgubit :)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Motion ::

DoOb je izjavil:

kaj pa če dam v nastavitvah gas -feejev v denarnici na minimum...torej da spremenim gas fee limit pa gas fee price na minimum, a bo potem sploh šlo čez? :)
...ker v tem primeru potem pridejo fee-ji 10$

Dolgo boš naprimer čakal da gre transakcija skoz, če bo sploh šla. Pač Validatorji naprej sprovedejo transakcije kjer majo naj več profita.

DoOb ::

Motion je izjavil:

DoOb je izjavil:

kaj pa če dam v nastavitvah gas -feejev v denarnici na minimum...torej da spremenim gas fee limit pa gas fee price na minimum, a bo potem sploh šlo čez? :)
...ker v tem primeru potem pridejo fee-ji 10$

Dolgo boš naprimer čakal da gre transakcija skoz, če bo sploh šla. Pač Validatorji naprej sprovedejo transakcije kjer majo naj več profita.

to razumem, ampak za tak mali projekt ko se ne mudi načeloma ni fore? ali obstaja možnost da sploh ne potrdijo transakcije?

Motion ::

Ne mudi je ful subjektivno,. kolk je to? 1 dam 1 teden 1 mesec? Maš pa v metamasku nastavitev kolk časa transakcija lahko čaka na potrditev.

IL_DIAVOLO ::

Ja, lahko dobiš error in moras ponovno. Meni se s tem ne da igrat. Ko je prava cena, hocem da gre skozi v minuti.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

neocodexx ::

Meni pa nekaj ni jasno, ko zdaj računam koliko sem zaslužil z dnevnimi trejdi pri ENJ.

Vstopil pri 0.70 in nazadnje prodal pri 1.99, vmes naredil več trejdov z 10-20% profita, in ko grem seštevat profite od teh manjših trejdov je skupna cifra praktično enaka kot če bi samo enkrat kupil in prodal na 0.70/1.99. Nisem bil nikoli dober matematik, ampak mi zdaj ni jasno al sem jaz tu zabit al je bil v tem primeru dnevni trade čista potrata časa in bi bilo bolje holdat?

Recimo kupiš/prodaš pri 0.70/1.30, in potem naslednjič 1.25/1.45 (nekako tako sem delal, vedno malo manj ali vsaj enako). Edini pump ki sem ga zamudil in sem moral dokupiti z nekaj minusa je bil moj sale pri 1.50 in buyback pri 1.70, a sem tu popušil vse profite od prejšnjih trejdov al kako? Ampak saj smo zdaj spet dobili nazaj pri prodaji na 1.99, tak da mi zdaj ni jasno kak je končna cifra enaka kot če bi samo naredil 1.99 minus 0.70.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: neocodexx ()

Motion ::

neocodexx je izjavil:

Meni pa nekaj ni jasno, ko zdaj računam koliko sem zaslužil z dnevnimi trejdi pri ENJ.

Vstopil pri 0.70 in nazadnje prodal pri 1.99, vmes naredil več trejdov z 10-20% profita, in ko grem seštevat profite od teh manjših trejdov je skupna cifra praktično enaka kot če bi samo enkrat kupil in prodal na 0.70/1.99. Nisem bil nikoli dober matematik, ampak mi zdaj ni jasno al sem jaz tu zabit al je bil v tem primeru dnevni trade čista potrata časa in bi bilo bolje holdat?

Recimo kupiš/prodaš pri 0.70/1.30, in potem naslednjič 1.25/1.45 (nekako tako sem delal, vedno malo manj ali vsaj enako). Edini pump ki sem ga zamudil in sem moral dokupiti z nekaj minusa je bil moj sale pri 1.50 in buyback pri 1.70, a sem tu popušil vse profite od prejšnjih trejdov al kako? Ampak saj smo zdaj spet dobili nazaj pri prodaji na 1.99, tak da mi zdaj ni jasno kak je končna cifra enaka kot če bi samo naredil 1.99 minus 0.70.


HODL > TRADE :))

energetik ::

neocodexx je izjavil:

Meni pa nekaj ni jasno, ko zdaj računam koliko sem zaslužil z dnevnimi trejdi pri ENJ.

Vstopil pri 0.70 in nazadnje prodal pri 1.99, vmes naredil več trejdov z 10-20% profita, in ko grem seštevat profite od teh manjših trejdov je skupna cifra praktično enaka kot če bi samo enkrat kupil in prodal na 0.70/1.99. Nisem bil nikoli dober matematik, ampak mi zdaj ni jasno al sem jaz tu zabit al je bil v tem primeru dnevni trade čista potrata časa in bi bilo bolje holdat?

Recimo kupiš/prodaš pri 0.70/1.30, in potem naslednjič 1.25/1.45 (nekako tako sem delal, vedno malo manj ali vsaj enako). Edini pump ki sem ga zamudil in sem moral dokupiti z nekaj minusa je bil moj sale pri 1.50 in buyback pri 1.70, a sem tu popušil vse profite od prejšnjih trejdov al kako? Ampak saj smo zdaj spet dobili nazaj pri prodaji na 1.99, tak da mi zdaj ni jasno kak je končna cifra enaka kot če bi samo naredil 1.99 minus 0.70.
Edina možnost je, da si naredil vmes še kaj trejdov z minus %...

DoOb ::

neocodexx je izjavil:

Meni pa nekaj ni jasno, ko zdaj računam koliko sem zaslužil z dnevnimi trejdi pri ENJ.

Vstopil pri 0.70 in nazadnje prodal pri 1.99, vmes naredil več trejdov z 10-20% profita, in ko grem seštevat profite od teh manjših trejdov je skupna cifra praktično enaka kot če bi samo enkrat kupil in prodal na 0.70/1.99. Nisem bil nikoli dober matematik, ampak mi zdaj ni jasno al sem jaz tu zabit al je bil v tem primeru dnevni trade čista potrata časa in bi bilo bolje holdat?

Recimo kupiš/prodaš pri 0.70/1.30, in potem naslednjič 1.25/1.45 (nekako tako sem delal, vedno malo manj ali vsaj enako). Edini pump ki sem ga zamudil in sem moral dokupiti z nekaj minusa je bil moj sale pri 1.50 in buyback pri 1.70, a sem tu popušil vse profite od prejšnjih trejdov al kako? Ampak saj smo zdaj spet dobili nazaj pri prodaji na 1.99, tak da mi zdaj ni jasno kak je končna cifra enaka kot če bi samo naredil 1.99 minus 0.70.


ja vmesne procente si z izplačilom zamudil, tako da si z vmesnimi padci pridobil praktično toliko, oz še manj kot si 'izgubil' s tem ko se je dvigovalo ti pa nisi imel notri.
Če daš 100€ not pri 0.7 in hodlaš do 1.99 imaš 184€ profita.
Če daš 100€ not pri 0.7, vzameš ven pri 1.3 -> 85€ profita, daš 185€ not pri 1.25 in vzameš pri 1.45 -> 30€ profita, daš 215€ not pri 1.7 in vzameš pri 1.99 -> 36 € profita ----> overall 85+30+36=151€ profita

neocodexx ::

energetik je izjavil:

Edina možnost je, da si naredil vmes še kaj trejdov z minus %...


Ne vem, edina izguba je bila med 1.50 in 1.70 ki pa se je nazaj pokrila s sale na 1.99, saj končna številka je še vedno lepa sam sem pričakoval da se bo več smetane nabralo še od ostalih trejdov, res nisem šel nič točno kalkulirat to. Heh ja, skoraj bolje bi bilo da bi holdal res.

Se pa zdaj bojim it nazaj na ta ENJ train ko je že tak močno zrasel, market cap je že na 2 bil (BAT, ICX in FTM majo npr vsi po 1 bil) tk da ne vem kok gre lahko to še kaj gor

DoOb je izjavil:



ja vmesne procente si z izplačilom zamudil, tako da si z vmesnimi padci pridobil praktično toliko, oz še manj kot si 'izgubil' s tem ko se je dvigovalo ti pa nisi imel notri.
Če daš 100€ not pri 0.7 in hodlaš do 1.99 imaš 184€ profita.
Če daš 100€ not pri 0.7, vzameš ven pri 1.3 -> 85€ profita, daš 185€ not pri 1.25 in vzameš pri 1.45 -> 30€ profita, daš 215€ not pri 1.7 in vzameš pri 1.99 -> 36 € profita ----> overall 85+30+36=151€ profita


aja saj res, nisem pridobil vseh min maxov ker se ni prodalo ob največjih peakih in dipih, ampak nekje vmes (safe). Torej če ne trejdaš ob peakih in samo nekaj navmes potem bolje da holdaš, kar mi to pove.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: neocodexx ()

kow ::

DoOb je izjavil:

kaj pa če dam v nastavitvah gas -feejev v denarnici na minimum...torej da spremenim gas fee limit pa gas fee price na minimum, a bo potem sploh šlo čez? :)
...ker v tem primeru potem pridejo fee-ji 10$


Ce sprasujes za uniswap, moras vedeti kako deluje (constant product). Torej, transakciji nastavis tudi "slippage tolerance" in ce gre izven okvirjev, ti bo trade failal. Fee bos vseeno placal, ker tako deluje ethereum oz. vsak pravi blockchain.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

energetik ::

DoOb je izjavil:


ja vmesne procente si z izplačilom zamudil, tako da si z vmesnimi padci pridobil praktično toliko, oz še manj kot si 'izgubil' s tem ko se je dvigovalo ti pa nisi imel notri.
Ja lej, ko se dviga, ga pač moraš dat notri... :))

Dakota ::

Jaz sem prav zadovolnja, da sem kupila ENJ, cetudi je bil ravno takrat ath.
Ok seveda bom naredila manj profita kot kdo, ki je vstopil ob pravem času, pa kaj... Boljše, da sem vstopila kasneje kot nikoli. Se pa zavedam, da so tveganja in to pač sprejmeš.
Me pa zanima, koliko vnparej si nastavite sell orderje in na podlagi česa določite vrednost?

Kodrnusa ::

A ma se kdo ADA? Zakaj dol tolce?

endelin ::

Že par dni počasi pada blockfolio

Kodrnusa je izjavil:

A ma se kdo ADA? Zakaj dol tolce?

Morda zato, ker je prej naredila x50?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

neocodexx ::

Dakota je izjavil:

Jaz sem prav zadovolnja, da sem kupila ENJ, cetudi je bil ravno takrat ath.
Ok seveda bom naredila manj profita kot kdo, ki je vstopil ob pravem času, pa kaj... Boljše, da sem vstopila kasneje kot nikoli. Se pa zavedam, da so tveganja in to pač sprejmeš.
Me pa zanima, koliko vnparej si nastavite sell orderje in na podlagi česa določite vrednost?


Pogledam sell order book po kaki ceni jih je največ, in nastavim malo pod tem. Tako sam zadel ENJ in BAT špice za +/- 10%, ponavadi gre vedno malo čez (česar nisem pričakoval) ampak vseeno prodajam malo prej kot da zamudim (tako se zna zgoditi pri ICX ki vedno pleše pri ali blizu 2.0$ in ne prebije). Npr. BAT je izgledal da se bo odbil pri 0.80$ kamor je rasel zadnjih 10 dni glede na veliko število sell orderje na 0.80$, sem svojega nastavil na cca 0.7950, in se je res za kratek čas odbil ko je zadel 0.80$ ampak potem za kratek čas skočil še na 0.88$, kar se npr pri ICX in Sushi ne dogaja sta bolj predvidljiva.

P.S. sem čisti noob pri temu. in trenutno razmišljam da bi se nehal špilat z ENJ, čeprav je hype ogromen.

P.S.P.S.: sam če pa tak gledaš ko prodajaš s takšnimi dokaj "varnimi" stop limiti, na koncu ne dobiš bistveno kot če bi holdal. Edini plus je mogoče da imaš vmesne priložnosti, lahko pa se tudi zaribaš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: neocodexx ()

Motion ::

Gledaš tudi RSI, Če je 90+ bo kmal prišlo do korekcije.

neocodexx ::

Motion je izjavil:

Gledaš tudi RSI, Če je 90+ bo kmal prišlo do korekcije.


To so pa že izrazi ki jih mi noobeki ne poznamo :)) torej kako kaže RSI za ENJ? Meni izgleda tole vse bolj rizično, da bi še ostal noter.

Ah zdaj se spomnim, sem gledal tistega youtuberja je objasnil ja. Relative Strength Index. Če pride do 1.0 je praktično garantirano da poči navzdol.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: neocodexx ()

Motion ::

ENJ/USDT ma na 1h okrog 70 in in na 4h okrog 76

PrihajaNodi ::

Virtualno kupil Tera/Luna pri ceni 12.52usd. Dal sem 1000 usd. Porocam o rezultatih
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

_Hammer_ ::

How $100M Got Stolen From DeFi in 2021: Price Oracle Manipulation And Flash Loan Attacks Explained
https://hackernoon.com/how-dollar100m-g...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _Hammer_ ()

neocodexx ::

RSI pri BAT 35, dober čas za vstop nazaj? Tole izgleda da bo še raslo?

kow ::

Ja. Pump my bags. Tnx.

_Hammer_ je izjavil:

How $100M Got Stolen From DeFi in 2021: Price Oracle Manipulation And Flash Loan Attacks Explained
https://hackernoon.com/how-dollar100m-g...


Meh, to je bolj bullshit. V bistvu prakticno zadnjih 6 mesecev ni exploita. Razen pri protokolih, ki so cisto svezi in so jih na hitro deployeali,
da ujamejo bull market.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

mihor ::

DoOb je izjavil:

Sem pa zadnjič v FOMO efektu nabavil FTM in FTT in prvi mi dela že 20% minusa :/ razmišljam, da bi prodal, čeprav sem šel v crypto z logiko da se prodaja samo v plusu in se ne ustrašiš ko je minus, vendar tale FTM nevem zakaj sem ga sploh vzel jaoo :)


Nikar še prodajat, ne bit paperhands! Počakaj vsaj, da pride na coinbase, takrat bo šlo za nekajkrat gor.

neocodexx ::

mihor je izjavil:

DoOb je izjavil:

Sem pa zadnjič v FOMO efektu nabavil FTM in FTT in prvi mi dela že 20% minusa :/ razmišljam, da bi prodal, čeprav sem šel v crypto z logiko da se prodaja samo v plusu in se ne ustrašiš ko je minus, vendar tale FTM nevem zakaj sem ga sploh vzel jaoo :)


Nikar še prodajat, ne bit paperhands! Počakaj vsaj, da pride na coinbase, takrat bo šlo za nekajkrat gor.


Ja, FTM bo šel še gor sigurno jaz ga ne prodam čeprav je zdaj tudi že v minusu. Ni FTM kar en brezvezen coin da bi se ga moral rešit.

Če si se tega zdaj ustrašil, kaj bo šele ko pride tista prava korekcija npr. kaj takega:



Ampak tudi po tej bomo splavali nazaj. Ne se ustrašit, ravno na takih whali služijo. Glej na dolgi rok, ne skakat zdaj z ladje ko malo zaziblje. Jaz več ne prodajam v minus. Time is on our side, kot pravi tale model. What's a few trilions among friends? :)

Ada tudi zdaj lepo tone, ampak to ni v dolgem roku nič. Kot je uni rekel, kaj je par centov med prijatelji? Dokler gre celoten trg gor, ima tudi ada prostora da zraste do 3 ali 5$ (več pa res ne). Jaz sem dal mojo na stake in se sploh več ne oziram na ta tedenska gibanja (se igram samo še s ENJ in podobnimi)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: neocodexx ()

DoOb ::

hehe thanks :) Saj ne zaradi drugega, samo ta FTM sem kupil čist iz FOMO efekta, brez FA-ja...
..tudi travala ki sem jo kupil, mi ne dela plusa, ampak se mi zdi smiselna ideja, sploh ko se enkrat omejijo korona ukrepi in se začne spet potovati po svetu...

kow ::

nasa splosna "debata":

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

endelin ::

100eur na refresh pada

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

IL_DIAVOLO ::

Binance check
Fancy name check
Low price check
Low fee check

Project?
Use case ??
Tech ???
Team ????
White paper...What that even means! Lel.

#frizerke
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

DoOb ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Binance check
Fancy name check
Low price check
Low fee check

Project?
Use case ??
Tech ???
Team ????
White paper...What that even means! Lel.

#frizerke

:D
problem pri teh whitelistih in začetnih projektih je itak to, da lahko je kul projekt, pa to še ne zagotavlja BUM-a...ravno to me skrbi pri AAPX da je premalo marketinga...

neocodexx ::

Sam včasih se pa FOMO tudi poplača, pri ENJ se je res čisto slučajno :). Sigurno nisem tu edini ki je naredil +150% na ENJ, kar pokrije vse trenutne 10-20% izgube. Glede na to kako hitro raste ENJ v primerjavi kako FTM pada, to sploh ne boli, se je splačalo.

IL_DIAVOLO ::

Pri ampnet ni tako imenovanih whale-ov, potencial je izjemen, martketing pa se bodo izpilili. Market cap je zelo majhen.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!
««
407 / 1490
»»