» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
394 / 1490
»»

aiko ::

XRPNERD je izjavil:



tonis, kaj je z ADA?
A je za it noter? (ob predpostavki, da BTC ne zaruži)
Se mi zdi, da se vleče po spodnji liniji



Za it v ADO je bil čas od marca 2018 do januarja 2021 (vse gledano na fiat). Ne razumem zakaj bi šel v ADO sedaj, ko je +/- 20 % od njenega ath? In če ga več ne doseže? + tega je v obtoku 32mrd kovancev. To ni kovanec ki bo kdaj vreden npr. 5 € po moje...

XRPNERD ::

aiko je izjavil:

XRPNERD je izjavil:



tonis, kaj je z ADA?
A je za it noter? (ob predpostavki, da BTC ne zaruži)
Se mi zdi, da se vleče po spodnji liniji



Za it v ADO je bil čas od marca 2018 do januarja 2021 (vse gledano na fiat). Ne razumem zakaj bi šel v ADO sedaj, ko je +/- 20 % od njenega ath? In če ga več ne doseže? + tega je v obtoku 32mrd kovancev. To ni kovanec ki bo kdaj vreden npr. 5 € po moje...


Kupil za 2500 $ ADA pri 1.116 $.

kiFni ::

XRPNERD je izjavil:

aiko je izjavil:

XRPNERD je izjavil:



tonis, kaj je z ADA?
A je za it noter? (ob predpostavki, da BTC ne zaruži)
Se mi zdi, da se vleče po spodnji liniji



Za it v ADO je bil čas od marca 2018 do januarja 2021 (vse gledano na fiat). Ne razumem zakaj bi šel v ADO sedaj, ko je +/- 20 % od njenega ath? In če ga več ne doseže? + tega je v obtoku 32mrd kovancev. To ni kovanec ki bo kdaj vreden npr. 5 € po moje...


Kupil za 2500 $ ADA pri 1.116 $.

Kok, enga?

kiFni je izjavil:

XRPNERD je izjavil:

aiko je izjavil:

XRPNERD je izjavil:



tonis, kaj je z ADA?
A je za it noter? (ob predpostavki, da BTC ne zaruži)
Se mi zdi, da se vleče po spodnji liniji



Za it v ADO je bil čas od marca 2018 do januarja 2021 (vse gledano na fiat). Ne razumem zakaj bi šel v ADO sedaj, ko je +/- 20 % od njenega ath? In če ga več ne doseže? + tega je v obtoku 32mrd kovancev. To ni kovanec ki bo kdaj vreden npr. 5 € po moje...


Kupil za 2500 $ ADA pri 1.116 $.

Kok, enga?

Aja za 2500

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kiFni ()

aiko ::

Sam sem jo pri 1.2€/komad prodal, kupil pa 1x jeseni 2018, tako da sem srečen da je šla.
Tebi lahko zaželim pa srečno.

tonis ::

@XRPNERD, ne upam nič rečt glede ade.. jaz nekaj še držim, dokupoval pa nisem.

kiFni ::

Po kosilu sem mel kratek popodanski nap, pa sem sanjal velik flip med top 5.
King po še prvi zaenkrat
2.theta
3.enj
4.xrp
5.tfuel

A_A ::

kiFni je izjavil:

Po kosilu sem mel kratek popodanski nap, pa sem sanjal velik flip med top 5.
King po še prvi zaenkrat
2.theta
3.enj
4.xrp
5.tfuel

Si še kaj kratkega prej spil? ;) ti kovanci naj bi imeli tak potencial?

profesjonalc ::

Buckle up...

ViperR ::

Js ce kdaj kupim se kaksen altcoin na dalsi rok bo to definitivno doge.

PrihajaNodi ::

Moj pa samo mina ce pridm not
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

DuaL ::

Reef coin mnenja?

DoOb ::

Tonis lahko narediš analizo za UNI? ...Verjetno je malo pozno za vložit? glede na to da je bil ravno na ATH in da je že več kot 20% stran od 20MA na dnevni skali?
PS: katere 3 od teh bi vzeli: 0X,Icon,TRX,yfi,theta,vet,COMP?

tonis ::

Za UNI ti ne znam nič kaj dosti povedat. Na grafu ne vidim nič oprijemljivega...
Ja, mogoče je res pozno - ko je šlo vse dol je bil jok in stok na forumu, kupovali pa so redki, zdaj gre pa gor, gremo pa v nakupe... 8-)

endelin ::

Zakaj vam je ta ADA še kar tako zanimiva? Coin je naredil x80 al kolko od atl lani. Letos se je napumpal nekajkrat.

XRPNERD ::

endelin je izjavil:

Zakaj vam je ta ADA še kar tako zanimiva? Coin je naredil x80 al kolko od atl lani. Letos se je napumpal nekajkrat.


Ja kej pa ti držiš?

kiFni ::

endelin je izjavil:

Zakaj vam je ta ADA še kar tako zanimiva? Coin je naredil x80 al kolko od atl lani. Letos se je napumpal nekajkrat.

Jst tud nisem za ada. Sej če je nardila x80 ne pomen, da ne more več, samo čist simpl mi ni zanimiva. To da bojo pa arabci v dubaju vlagal mi pa ni glih baš nešto.

IL_DIAVOLO ::

Ada je zaniniva, ker je fix gainer. 3 dolarji niso vec nerealni.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

PrihajaNodi ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ada je zaniniva, ker je fix gainer. 3 dolarji niso vec nerealni.


Aham...paid je ze med top 10?fix, ja
Da te ne bo se kdo resno jemal
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

fomator ::

A gre kdo v Belt.fi IFO v sredo?

Pa še to a mi lahko nekdo razloži: Tokrat zbirajo 3.000.000, kar je v primerjavi z YiealdWatch ful več,oni so mel 800.000 samo.
Takrat so zbrali 7000% in je šla cena x35

A pomen da če zdej npr zberemo 200% bo pa šlo samo x2 gor?

endelin ::

jaz osebno na tej stopnji bull runa ne grem v noben ICO, IFO in podobne končnice:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Klamzi ::

Kaj novega glede Fantom - FTM?
Po rasti in hitrem padcu, sedaj bolj kot ne stagnira in po malem izgublja na vrednosti...

endelin ::

je ETH the place to be?

IL_DIAVOLO ::

PrihajaNodi je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ada je zaniniva, ker je fix gainer. 3 dolarji niso vec nerealni.


Aham...paid je ze med top 10?fix, ja
Da te ne bo se kdo resno jemal


Spizdi bedak
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

fomator ::

fomator je izjavil:



Cilj je bil 800.000 in takrat so zbrali 7000% in je šla cena x35

A pomen da če zdej npr zberemo 200% bo pa šlo samo x2 gor?


Ta aspekt s procenti me zanima če mi kdo lohk razloži. Verjetno je boljše za vlagatelja, da zberemo čimveč % al kako? Samo po keri logiki je potem token kar naenkrat ko pride ven tok dražji?

Ne razumem v čem je fora

tonis ::

Vem da je kripto tema, večkrat pa se omenja tudi zlato
gold/usd:

sicer je to samo en indikator in vem absolutno premalo da bi karkoli špekuliral, ampak death cross po moje ni najboljši znak.. (temnomodra MA200 nad rdečo MA50)

Anney ::

A mamo spet dogodivščine g. Nodija.

Čisto neumesna moja napoved Ada v parih letih do 20$+. Če že o adi (kdor bo zdržal). So pa tu še drugi alti, za dnevne, tedenske, mesečne igre.

Recimo Dot-u pripisujejo 700$ v nekaj letih. V info.

Vse pa je špekulacija.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

Senior Dev ::

Mi je en frend povedal da gre ETH proti 2850$. Dotaknil se bo te vrednosti čez kakšen mesec do dva.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

vanilija ::

fomator je izjavil:

fomator je izjavil:



Cilj je bil 800.000 in takrat so zbrali 7000% in je šla cena x35

A pomen da če zdej npr zberemo 200% bo pa šlo samo x2 gor?


Ta aspekt s procenti me zanima če mi kdo lohk razloži. Verjetno je boljše za vlagatelja, da zberemo čimveč % al kako? Samo po keri logiki je potem token kar naenkrat ko pride ven tok dražji?

Ne razumem v čem je fora


Deejay, kar sam si razlozi. Nategunom in patetikom kot si ti, ne pomagam.

Senior Dev ::

Za Dot je logično da bo čez kakšno leto nad 1000$. Ampak ni čisto ziher.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

vanilija ::

Odvisno na kaksen rok gledas. Na dolgi rok je skoraj ziher, da bo DOT zagotovo preko 1000$ po mojem mnenju.

endelin ::

Lol dot je 33usd a sedaj govorimo o nekih 1000usd.
Prej bo BTC mio, kot dot 1000
100 pa roko za dot že ampak to je to

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Anney ::

Senior Dev je izjavil:

Ampak ni čisto ziher.


No to, bistvo sva zadela. Tu pa se poraja vrašanje si ali pa nisi.

endelin je izjavil:

Lol dot je 33usd a sedaj govorimo o nekih 1000usd.
Prej bo BTC mio, kot dot 1000
100 pa roko za dot že ampak to je to


Roke si že skoz podajate, boš pa še enkrat, ane?
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

fomator ::

vanilija je izjavil:

fomator je izjavil:

fomator je izjavil:



Cilj je bil 800.000 in takrat so zbrali 7000% in je šla cena x35

A pomen da če zdej npr zberemo 200% bo pa šlo samo x2 gor?


Ta aspekt s procenti me zanima če mi kdo lohk razloži. Verjetno je boljše za vlagatelja, da zberemo čimveč % al kako? Samo po keri logiki je potem token kar naenkrat ko pride ven tok dražji?

Ne razumem v čem je fora


Deejay, kar sam si razlozi. Nategunom in patetikom kot si ti, ne pomagam.


Kokrat morm še napisat da nisem on, wtf no. Ni več to zabavno res.

Če kdo ve to osnovo naj mi jo razloži prosm

vanilija ::

endelin je izjavil:

Lol dot je 33usd a sedaj govorimo o nekih 1000usd.
Prej bo BTC mio, kot dot 1000


Ker narobe gledas. Spomni se bulla 4 leti nazaj, ko je vsak coin 2x na teden dupliral in to 3 tedne zapored.

33-66-132-264-528-1056
In to je samo 5 dupliranj. Ce dodamo se zmagovito zakljucno 6o dupliranje, je ciljna vrednost za dot 2112$ in to ze v tem bullu. Da ne govorimo na dolgi rok, ko gre vsak balon vsak kovanec se x20 od svojega prejsnega vrha. Res lepe stvari se nam obetajo. Spreminjam napoved, na dolgi rok ima dot potencial pridt do 100k$ na dolgi rok skoraj ziher.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vanilija ()

tonis ::

Torej se gremo napovedi:

December 2021:

btc 380k
eth 47k
xtz 3,4$

:))

endelin ::

tonis je izjavil:

Torej se gremo napovedi:

December 2021:

btc 380k
eth 47k
xtz 3,4$

:))

ouch kisla:D

vanilija ::

tonis je izjavil:

Torej se gremo napovedi:

December 2021:

btc 380k
eth 47k
xtz 3,4$

:))


Za Tezos dajem napoved:
4.2 - 8.4 - 16.8 - 33.6 - 67.2 - 134.4

Tezos bo imel samo 5 dupliranj ta balon, ker je ze top 20 kovanec in ti kovanci ne duplirajo tako pogosto kot kaksni nizji kovanci. Kovanci top20-top100 dullirajo 6krat, top100-top300 7x in tako naprej.

tonis ::

Vazelin to napoved takoj podpiše :D

Sicer pa Vanilija, pri tako suvereni napovedi se sprašujem da nisi ti klon account od kamikaze? :))

tonis ::

..da ne bo kdo resno jemal - tista zgornja napoved je bil hec, itak da ne vem do kje bo šlo.. ;)

mogoče še tole glede xtz.. danes je pokukal nad prejšnji kanal in se vrnil nazaj - lahko da je fakeout, lahko pa da se bo formiral nov kanal ki že ima nekaj dotikov in spodaj in zgoraj.


Kakorkoli, odboj je bil v vsakem primeru.

Tudi VET zaenkrat kaže na odboj od vrha....

Ajki ::

Komentar: Kitajska umika prepoved kriptovalut prihaja 1.7 biljard novega kapitala

Informacijo dobil iz relativno zanesljivega vira (je pri koritu kar se tiče mednarodnih finančnih trgov), tega infa nisem še nikjer na net-u zasledil.
https://KriptoSlovenija.si
http://discord.kriptoslovenija.si (1000+ uporabnikov)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ajki ()

tonis ::

Sell the news? :))

vanilija ::

Vem, da mi boste rekli, da sem zmesan, vendar je logicno, da bodo velike korporacije naredile vse, da se se v 4. ponovi isti vzorex balona. Najprej napoved krize, potem Microstrategy kupuje, potem Musk tvita, potem Tesla kupuje BTC. Sedaj je spet zmanjkalo zagona in Indija razpravlja o tem, da bi ukinli ban, pa sedja se kitajska. Pa potem bodo objavli, da je su twitter all in v BTc. Vse samo da ljudi not povlecejo in jim poberejo ves denar. Cisto logicno, videno ze 100x.

Decembra 2021 ima BTC vrh pri 300k, 1 mesec za tem pa se vsi alti in takrat se da ven.

Kdor ne bo prodajal btcja pri 300k v tem balonu, je neumen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vanilija ()

ViperR ::

Vi in vase teorije. jao boze

vanilija ::

Ja tole kar ta teden dela chilliz, v pravem bullu delajo se stablecoini. Dobro, malo pretiravam, samo me razumete kaj hocm povedat. Tole ni bu od bulla, ki nas caka.

BorutO ::

ASK zelo lepo raste. Kupil sem jih 30000 pri 0,0036 .. zdaj je že na 0,007 ... Mam občutek, da ga bodo nabili na 0,01, potem bo šlo samo v propad ... oz. kaj mislite? Šitcoin pa to ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BorutO ()

endelin ::

Kakšen epski nakup je bi ETH na 1300. Sedaj že 1800.
Kdor je mel jajca v crashu:)

BorutO ::

Si celega kupil? :)

PowaAaaaH ::

Zanimivo kako BTC prebija že 52k z vedno manjšo dominanco in dokaj šibkim volume-om..

Še vedno dober znak za run Altov. Prej sem pričakoval zmanjševanje dominance in manjši pullback ampak zgleda nimamo trenutno nobenega selling pressure.a

ETH na RSI-ju testa zadnji RSI trendline resistance.. ce ga prebije je velika moznost, da retestamo ATH.

Prvi PT bi bil cca. 1900..

Drugi alti tudi že zalaufujejo motorje počasi.. Samo da ne bo kakega nepričakovanega sellouta BTC-ja, deluje vse skup skoraj prelepo? :D


Edit: je medtem, ko sem pisal ETH že prebil rsi, sedaj je važno kako se odpre nov candle ob 1.

Zgodovina sprememb…

Sirena ::

Ma, še bolj epski nakup je bil ETH eno leto nazaj - takrat je bil natanko 200 dolarjev ... In še nekje poleti sem imela 4 ETHje, vedno sem verjela v ETHa, še tule sem ga na glas zagovarjala, pa me je Mato takoj postavil na "realna tla", no, potem pa sem nekaj zamenjevala, nekaj dvignila in se v pravem trenutku znašla brez ETHja ...:'( Pred kratkim sem ga nekaj kupila, ampak vseeno to ni to ... Eh, ampak kako smo že rekli: nima smisla se tolči po glavi za nazaj .. 1837 dolarjev ... not bad:)

endelin ::

BTC prebil 52k, dominanca točno 60%
««
394 / 1490
»»