» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
371 / 1490
»»

PersonaRuda ::

doktorproof je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Neon87 je izjavil:

@Nodi, kje se da kupit MINA?


Pizda si butast. Delam ti domaco nalogo pa si tolk len da tud gugla neces uporabljat. Se jst bom spizdiv od kle pol pa sam svece glejte.


Matr si sitn! Jaz sem napisal v gugl "mina kje kupiti" pa nisem nič uporabnega dobi, samo nekaj o kuhanju pa vroči (verejtno ravno kuhana) rusinji... Dobr, da nisi mene napizdil!


Pa kdaj vam bo kapnilo, da vas Nodi celi čas trolla?

PersonaRuda ::

Sem malo zdaj raziskal njihovo stran. To me je zbodlo in prižgalo vse možne rdeče alarme pri meni. Enostavno ne verjamem v to, da bo celi blockain na samo 22 kb. Torej samo preskočim take znanstveno-fantastične napovedi. Kot, da bi jaz naredil kovanec in napisal, da bo imel 1 milijardo transakcij na sekundo in potem to tržil kot, da je izvedljivo. Taki kot so Nodi bi zagrizli, ostali pač ne. In jaz žal ne bi zaslužil za dopust v Mehiki, ker bi bilo premalo Nodijev ujetih v to mrežo.

tonis ::

endelin je izjavil:

upaj da ne bo na koncu res mina:P


..kot thekey :))
bdenje do 2h zjutraj, pr njih pa server na dial-up povezavi

endelin ::

tonis je izjavil:

endelin je izjavil:

upaj da ne bo na koncu res mina:P


..kot thekey :))
bdenje do 2h zjutraj, pr njih pa server na dial-up povezavi

Pa stran ista se dandanes:D

Eh 100usd sem v minusu od nakupa the key dva tedna nazaj

A_A ::

musk je pa spet omenjal doge pol ure nazaj :)

kow ::

Fixed size 22kB chain. :))

Verjetno pameten filter, da si ziher da si nasral res najvecje tepce.

SasoS ::

PersonaRuda je izjavil:

Enostavno ne verjamem v to, da bo celi blockain na samo 22 kb.


Sej je možno, jaz ga spravim v 256 bitov:

sha256sum eth_blockchain.dmp

Rezultat bo enolilčen, ti pa minaj toliko časa dokler ne najdeš kaj sem sumiral :D

DegenGambler ::

Coinbase ventures so investirali v mino. Pa še marsikdo drug. Če ne drugega, so res dobri prevaranti ane :)
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

PersonaRuda ::

PersonaRuda je izjavil:

Sem malo zdaj raziskal njihovo stran. To me je zbodlo in prižgalo vse možne rdeče alarme pri meni. Enostavno ne verjamem v to, da bo celi blockain na samo 22 kb. Torej samo preskočim take znanstveno-fantastične napovedi. Kot, da bi jaz naredil kovanec in napisal, da bo imel 1 milijardo transakcij na sekundo in potem to tržil kot, da je izvedljivo. Taki kot so Nodi bi zagrizli, ostali pač ne. In jaz žal ne bi zaslužil za dopust v Mehiki, ker bi bilo premalo Nodijev ujetih v to mrežo.


Še malo sem raziskoval:
Naval Ravikant je soustanovitelj. Ko vidim njegovo zgodovino poslov, me mine, da bi karkoli imel od njega:
Naval Ravikant @ Wikipedia


Nodi, pa kje ti najdeš take projekte s takimi profesionalci? Še včeraj mešetar, danes pa že največji strokovnjak za blockchain in on bo Bitcoin učil, kak se celi blockchain da spraviti na 22 kb. ;((

To bo pomoje en taki lepi pump&dump. Kdor bo zadnji prišel na ta vlak, bo našpukal.

endelin ::

Kakšen je sedaj konsenz hodlerjev...smo še v bullu?

IL_DIAVOLO ::

Polnimo torbe.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

PersonaRuda ::

endelin je izjavil:

Kakšen je sedaj konsenz hodlerjev...smo še v bullu?

Vse poteka bolj ali manj isto kot je v prešnjem bullu, le da smo sedaj janurja 2017, a BTC je na vrednosti aprila 2017. Hvala bogu, da je več vreden. Tolko boljše. Bomo prej prišli do poka balona oz. preko 300k za BTC. Ja, smo še vedno v bullu. In v bullu ni šlo nikoli samo gor. Tudi dol je šlo in tudi stagnirali smo en čas na mestu, pa čez poletje totalna suša. Vse gre torej po starih planih.

DegenGambler ::

Kamikaza, da ne boš samo šlogal tu. Mogoče malo več kot 10s vrži v spletno stran. Gospod, ki si ga linkal, je investor v ta projekt. Če pogledaš v katere projekte je tudi ta poba investiral, boš videl, da ima kar dober nos za to, v kaj je dobro investirat.

Druga stvar, mogoče na prvi strani poscrollaj do konca dol, pod vse investitorje. Med njimi se najdemo tudi nekatera zelo zveneča imena.

https://minaprotocol.com/about

Če bi bila 22kb stvar tak hec, so dobro nahecali Coinbaase pa še koga drugega ane :) Ampak forumski znalci so spet na delu. Ker je predlagal Nodi, je slabo.

Začeli so leta 2017 in sedaj že 4 leta vlečejo zgodbo, zato da bo njihov scam najbolje uspel. Če bi imeli namen narest hiter moneygrab, bi res čakali 4 leta?
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Isti kurac kot polkadota. 4 leta niso bli zunej pol pa bum. Ico je bil pa koliko 0.2 usd...borze so se teple za dot. Medtem pa tezos gnije ze celo vecnost zunej
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

A_A ::

ko se bo vedelo kdaj in kje se ga da kupiti... im in :)

PersonaRuda ::

Sem preletel celo stran že pred tem po dolgem in počez. In ko se pri meni prižgejo rdeči alarmi, me več živi bog ne more prepričati. Bom samo to še napisal:

- ko voli nek izvoli

- good luck in čimveč zaslužka, privoščim vam

PrihajaNodi ::

PersonaRuda je izjavil:

Sem preletel celo stran že pred tem po dolgem in počez. In ko se pri meni prižgejo rdeči alarmi, me več živi bog ne more prepričati. Bom samo to še napisal:

- ko voli nek izvoli

- good luck in čimveč zaslužka, privoščim vam


Stay in skycoin in svecah
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

DegenGambler ::

A_A je izjavil:

ko se bo vedelo kdaj in kje se ga da kupiti... im in :)


Do community presalea je še kar nekaj časa. To je nekako projekt za naslednji bear market.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

A_A ::

DegenGambler je izjavil:

A_A je izjavil:

ko se bo vedelo kdaj in kje se ga da kupiti... im in :)


Do community presalea je še kar nekaj časa. To je nekako projekt za naslednji bear market.

dobro se bo kupil še ceneje.. :)

Bobr123 ::

Samo da veste,... kdo je investitor, del ekipe oz. advisor bore malo pove. Sem bi zraven developmenta enega blockhain projekta v 2017 in vam moram povedati, da so cene zato, da ti nekdo posodi svoj obraz zelo nizke. Velikokrat se je lahko plačalo del oz. celo celoten znesek izposoje obraza v lastnih žetonih...

kow ::

Kurcate kamikazo, a noben ne zna razloziti kaj je poanta Mine :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

hamez66 ::

Bobr123 je izjavil:

Samo da veste,... kdo je investitor, del ekipe oz. advisor bore malo pove. Sem bi zraven developmenta enega blockhain projekta v 2017 in vam moram povedati, da so cene zato, da ti nekdo posodi svoj obraz zelo nizke. Velikokrat se je lahko plačalo del oz. celo celoten znesek izposoje obraza v lastnih žetonih...


Wat??! :D

O katerem projektu in investitorjih je tu govora? :D

LeQuack ::

A ni zdaj ko je vrh čas za prodajo in pretvorbo v Lambote. Potem pa ko bo padlo spet nazaj, itd.
Quack !

DeeJay ::

Je kdo šel v BSCPAD? Platforma za projekte na BSC networku.
ICO Cena 0.02$ ... trenutno okol 1.1$
Alokacija je bla žal samo 500$.
Don't f with me.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()

PrihajaNodi ::

DeeJay je izjavil:

Je kdo šel v BSCPAD? Platforma za projekte na BSC networku.
ICO Cena 0.02$ ... trenutno okol 1.1$
Alokacija je bla žal samo 500$.


Zakaj pa nisi javil tu. Das jih ko je ze konc
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

DeeJay ::

Researcham 12 ur na dan, da pol postam sem zastonj? :)
Poleg tega pa še seb zmanjšam možnost pridt v lottery whitelist.
Win win zame :)
Don't f with me.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()

gandolfino ::

DeeJay je izjavil:

Je kdo šel v BSCPAD? Platforma za projekte na BSC networku.
ICO Cena 0.02$ ... trenutno okol 1.1$
Alokacija je bla žal samo 500$.


Za take projekte dajte signale ja, še pravočasno za prijavit se za ICO
Vrnem vsakemu 1k fiata za tako dojavo x50
No kidding

kow ::

Malo sem vrgel sedaj uc na Mino - ce prav razumem, to sploh nima full nodeov. Kar pomeni, da rabis archive node, ki bo postal ogromen, ce hoces preveriti stare transakcije.

PrihajaNodi ::

DeeJay je izjavil:

Researcham 12 ur na dan, da pol postam sem zastonj? :)


V cem je fora da pol kle drkas, ko je ze konc. Isti k kot tisti ko so eth kupili v icu
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

DegenGambler ::

Bobr123 je izjavil:

Samo da veste,... kdo je investitor, del ekipe oz. advisor bore malo pove. Sem bi zraven developmenta enega blockhain projekta v 2017 in vam moram povedati, da so cene zato, da ti nekdo posodi svoj obraz zelo nizke. Velikokrat se je lahko plačalo del oz. celo celoten znesek izposoje obraza v lastnih žetonih...


Kolko je treba placati Binanceu ali pa Coinbaseu, da se ti podpisejo kot investitor? Mislis, da se dajo za par tisocakov?
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

DeeJay ::

PrihajaNodi je izjavil:

DeeJay je izjavil:

Researcham 12 ur na dan, da pol postam sem zastonj? :)


V cem je fora da pol kle drkas, ko je ze konc. Isti k kot tisti ko so eth kupili v icu


Da dokažem, da je crypto komot lep šiht.
Don't f with me.

DegenGambler ::

kow je izjavil:

Malo sem vrgel sedaj uc na Mino - ce prav razumem, to sploh nima full nodeov. Kar pomeni, da rabis archive node, ki bo postal ogromen, ce hoces preveriti stare transakcije.


Blockchain bo seveda vecji ja. Nodei, ki verificirajo stvari pa bodo 22kb veliki. Blockchain zadaj, pa velik, kot je logicno.

DeeJay je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

DeeJay je izjavil:

Researcham 12 ur na dan, da pol postam sem zastonj? :)


V cem je fora da pol kle drkas, ko je ze konc. Isti k kot tisti ko so eth kupili v icu


Da dokažem, da je crypto komot lep šiht.


V takem marketu ja. V 3letnem bearu ne.

Zgodovina sprememb…

DeeJay ::

Treba zdej delat za bear.
Tud gostinci na morju čez poletje delajo za zimo.
Don't f with me.

Anney ::

Nodi cel dan blodiš tukaj pa jamraš, najdeš pa ''zanič'' projekte, pa net ima ogromno dobrih, dolgo si v kriptu pa še ne znaš? Če bi jaz imel toliko časa kot ti bi bil že v penziji. Žal pa samo par urc na dan, pa še to večernih, kjer marisikaj zamudim. Tu pa tam pa po fonu lovim, best trades.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

DegenGambler ::

Joj, kaksen podn od folk v tej temi. Mogoce je res bolje, da vse stvari zadrzis zase.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

DeeJay ::

jest sm en redkih k sm dal ogromno signalov že kle gor, sam ker ne dobim nič nazaj sem pač nehal.
kdor me je upošteval je z mano vedno plus naredu.
Don't f with me.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()

Anney ::

Tudi sam, za trenutno dva obetavna, očitno je bolje da se menijo sami trije. Izklučujem določene, ki so zlata vredni, za to temo in nasploh. :)
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

tonis ::

endelin je izjavil:

Kakšen je sedaj konsenz hodlerjev...smo še v bullu?

Saj vidiš, vsaj ima drugačno napoved, zdaj se pa odloči..
Konsenz je sam ta, da bo nekam šlo :))

Jaz sem previdno skeptičen, zaenkrat odboj dol od MA20, niti ni za pričakovat da nas bo spustila direkt čez, če nas sploh bo.


Sicer pa, kaj se sekiramo za te mini drope, če pa bo decembra 300k ;((
(em, eno nulo sem preveč napisal)

Meridian ::

Senior Dev je izjavil:

Trenutno že 15% mladih med 18 in 29 let v kripto penziji. Lahko ta cifra preseže 25%? Kot kaže smo kripto dežela.

Sauce?

kow ::

Vprasanje je, kdo bo te polne node potem hostal, ko bo size rastel. Ethereum je trenutno pod 500GB. Kar dobis za koliko? 70e? Zato je tudi 10k nodeov po celem svetu.

Senior Dev ::

DeeJay je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

DeeJay je izjavil:

Researcham 12 ur na dan, da pol postam sem zastonj? :)


V cem je fora da pol kle drkas, ko je ze konc. Isti k kot tisti ko so eth kupili v icu


Da dokažem, da je crypto komot lep šiht.

Blesav si sto na uro. 12 ur bi lahko v brhko mladenko tišal in bi isto naredil plusa v bullu. Mogoče celo več če bi trofil onih 30 kojnov iz prve strani cmc ko so šli x50+.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Anney ::

Senior Dev je izjavil:

DeeJay je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

DeeJay je izjavil:

Researcham 12 ur na dan, da pol postam sem zastonj? :)


V cem je fora da pol kle drkas, ko je ze konc. Isti k kot tisti ko so eth kupili v icu


Da dokažem, da je crypto komot lep šiht.

Blesav si sto na uro. 12 ur bi lahko v brhko mladenko tišal in bi isto naredil plusa v bullu. Mogoče celo več če bi trofil onih 30 kojnov iz prve strani cmc ko so šli x50+.


Močna. Uno iz srca.:))
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

IL_DIAVOLO ::

gandolfino je izjavil:

DeeJay je izjavil:

Je kdo šel v BSCPAD? Platforma za projekte na BSC networku.
ICO Cena 0.02$ ... trenutno okol 1.1$
Alokacija je bla žal samo 500$.


Za take projekte dajte signale ja, še pravočasno za prijavit se za ICO
Vrnem vsakemu 1k fiata za tako dojavo x50
No kidding


V telegram skupinah veljajo pravila, da se ne sharea vsega naokoli. Tako da cakat, da ti bo kdo dal na pladnu top tier projekte? Na slotechu? Težka bo :)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Bobr123 ::

DegenGambler je izjavil:

Bobr123 je izjavil:

Samo da veste,... kdo je investitor, del ekipe oz. advisor bore malo pove. Sem bi zraven developmenta enega blockhain projekta v 2017 in vam moram povedati, da so cene zato, da ti nekdo posodi svoj obraz zelo nizke. Velikokrat se je lahko plačalo del oz. celo celoten znesek izposoje obraza v lastnih žetonih...


Kolko je treba placati Binanceu ali pa Coinbaseu, da se ti podpisejo kot investitor? Mislis, da se dajo za par tisocakov?


Izgleda da po novem kolikor hočeš: https://www.binance.com/en/support/arti...

Ko smo mi delali so pa bile cene od cca. 2kk$ dalje. Odvisno kaj vse si od njih vzel.

tonis ::

Matiček, po zalet bo treba, ne gre kar tako čez kanalček...


Vem da vas je kar nekaj ki držite, žal sem prepozno opazil.
Dnevni RSI 81, tedenski skoraj 97!

Tolikokrat omenjam rsi da verjetno že cel slotech ve kaj pomeni visok rsi in kaj običajno sledi 8-O

Sergio4 ::

@tonis Ni RSI bolj optimalno gledat na manj kot 14 obdobij?

Senior Dev ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

V telegram skupinah veljajo pravila, da se ne sharea vsega naokoli. Tako da cakat, da ti bo kdo dal na pladnu top tier projekte? Na slotechu? Težka bo :)

S 5G so te že cepili pod anteno? Top tier so vsi projekti, ki pridejo ven sredi bulla. Zapomni si to. Z 12 ur študija lahko greš za plastičnega kirurga in delaš kot zasebnik in zaslužiš 100k na mesec da delaš spake za Instagram, v kriptu ti pa znanost ne bo dala odgovorov. Če ne verjameš vprašaj Eferla, Nicolettija in Laha.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

endelin ::

Senior Dev je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

V telegram skupinah veljajo pravila, da se ne sharea vsega naokoli. Tako da cakat, da ti bo kdo dal na pladnu top tier projekte? Na slotechu? Težka bo :)

S 5G so te že cepili pod anteno? Top tier so vsi projekti, ki pridejo ven sredi bulla. Zapomni si to. Z 12 ur študija lahko greš za plastičnega kirurga in delaš kot zasebnik in zaslužiš 100k na mesec da delaš spake za Instagram, v kriptu ti pa znanost ne bo dala odgovorov. Če ne verjameš vprašaj Eferla, Nicolettija in Laha.

:D:D

kajpazdaj ::

Lepo pozdravljeni vsi skupaj,

Na forumu sem nov, kakor tudi v kripto svetu to je približno 2 meseca. Ker sem že malo starejši in nisem najbolj doma v informatiki mi vstop v kripto dela kar nekaj preglavic, ampak, do zdaj sem nekaj malo osnove z raziskovanjem neta že osvojil.
Na srečo sem vstopil še v bullu, naredil nekaj malo profita, kar me je še dodatno motiviralo.

Moram pa povedati, da mi je precej pomagalo prebiranje te teme na forumu, kar je postalo vsakodnevna stalnica.
Rad prebiram poste kow-a, PowaAaaah-a, tonisa, superKripta, pa tudi Nodija, čeprav se zdi, da so nekateri posti odveč, vseeno da kakšno zanimivo informacijo za raziskavo, pogrešam tudi kakoba, pa seveda tudi vseh ostalih, da ne bom vseh imensko poimenoval.
Najbolj pa se mi nekako zdi na tekočem s stvarmi v DegenGambler. Imam občutek, da vedno ve kateri IFO, ICO na kateri borzi, menjalnici, skratka daje vtis, da vedno ve kje mora biti pri koritu :-)
Zato imam zate eno vprašanje, če ti ni odveč, glede novega IFO-ta Yieldwatch na pancake swap.
Če razumem kupim BNB IN CAKE, npr. na Binancah, kjer imam že račun, in ju preko binance chain wallet-a prenesem na Pancake Swap, dam BNB in CAKE v liquidity in dobim neke pool tokene. Do sem mi je še nekako jasno. Potem pa ko se v četrtek začne prodaja jih kupim ali commitam, glede na neke odstotke, glede na to koliko sem pač vložil? Ali je vseeno kdaj jih dam v liquidity, npr. danes ali pa v četrtek zjutraj ali pa že med prodajo?
Kdaj pa lahko potem še kupim dodatne tokene WATCH za dodatni gambling? Verjetno samo na pancake Swapu po prelivanju, če se tako reče, ali?

Hvala za odgovor in se opravičujem za dolgovezenje :-)

Anney ::

tonis je izjavil:

Matiček, po zalet bo treba, ne gre kar tako čez kanalček...


Vem da vas je kar nekaj ki držite, žal sem prepozno opazil.
Dnevni RSI 81, tedenski skoraj 97!

Tolikokrat omenjam rsi da verjetno že cel slotech ve kaj pomeni visok rsi in kaj običajno sledi 8-O


368% mi je Matic/Polygon naredli (sem moral pravkar preveriti), sicer nimam dosti not, bunim se pa ne, je na stake-u, se ga ne dotikam. Mogoče pride kdaj prav za flikat, kakšne glupe odločitve, ali pa...
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.
««
371 / 1490
»»