» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
372 / 1441
»»

Senior Dev ::

kajpazdaj, zdravo! Kdo te pošilja? Mič Styling?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

tonis ::

ETH/USD: precej sovpadata ex-kanal in pa conversion line(modra črta), bi znal it potestirat na ~1650(tam blizu je tudi nekaj MAjev).

Če bo začel obračat mi je sumljiv da pade dol na fib50, pod jurja 200. Tale ogromna tedenska rdeča sveča brez nekega pullbacka po moje ni ravno obetaven signal.


@Serđo, ja, RSIji so dober indikator do 4h. Če je rsi na 4h 90 bo ziher padlo, če je pa na dnevnem 90 bo pa sam padlo (brez ziher) :D

Sem se pa že kar navadil da na W grafu zna it marsikakšen kovanec do 95, ampak potem je pa čas za reset.


//edit.. eth je prebil rsi support na tedenskem grafu. res imam en čuden občutek.. če bo šel eth dol, ne bo šel zgolj zaradi sebe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tonis ()

kajpazdaj ::

Senior Dev je izjavil:

kajpazdaj, zdravo! Kdo te pošilja? Mič Styling?


Zdravo! Mič styling?

endelin ::

Interna fora te teme ;)

kajpazdaj ::

endelin je izjavil:

Interna fora te teme ;)

Aha, sem skapiral, ko sem pogooglal, frizerke pa to :)

tonis ::

Točno to :D
Če dlje časa spremljaš temo verjetno tudi poznaš Senior Deva in njegov prefinjen humor. :)) (in zdaj se bo vsulo po meni, ker sem ga spet pohvalil)

IL_DIAVOLO ::

Senior Dev je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

V telegram skupinah veljajo pravila, da se ne sharea vsega naokoli. Tako da cakat, da ti bo kdo dal na pladnu top tier projekte? Na slotechu? Težka bo :)

S 5G so te že cepili pod anteno? Top tier so vsi projekti, ki pridejo ven sredi bulla. Zapomni si to. Z 12 ur študija lahko greš za plastičnega kirurga in delaš kot zasebnik in zaslužiš 100k na mesec da delaš spake za Instagram, v kriptu ti pa znanost ne bo dala odgovorov. Če ne verjameš vprašaj Eferla, Nicolettija in Laha.


Nekateri smo nehali jemati kripto kot bolj donosno loterijo, ampak bolj profitabilno obliko delnic.

Jaz vem, kateri so top tier projekti, ampak jih ne bom povedal. Oziroma jih bom, ampak samo izbranim, ki si to zaslužijo.

Noben ni med top 400, nekateri se sploh niso na menjalnici.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Kripto mesi ::

Jaz tudi poznam top tier projekte, samo vam jih ne povem. Mogoče, če boste pridni jih objavim potem, ko bodo že narastli.

BorutO ::

PrihajaNodi ::

Ce si fuknu jurja v:
Dot pri 2 usd imas sedaj 15k
Avax pri 2 imas sedaj 10 k
In si ze na 25 k.
Kakob je dal pa svoje bisere.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

endelin ::

Sedaj bi kmalu lahko spet ustanovili privat skupino za izbrane člane?:D

tonis ::

No dajte še men kakšno drobtinico, da še jaz nekam porinem morda stotaka ali dva.. :)

PrihajaNodi ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Senior Dev je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

V telegram skupinah veljajo pravila, da se ne sharea vsega naokoli. Tako da cakat, da ti bo kdo dal na pladnu top tier projekte? Na slotechu? Težka bo :)

S 5G so te že cepili pod anteno? Top tier so vsi projekti, ki pridejo ven sredi bulla. Zapomni si to. Z 12 ur študija lahko greš za plastičnega kirurga in delaš kot zasebnik in zaslužiš 100k na mesec da delaš spake za Instagram, v kriptu ti pa znanost ne bo dala odgovorov. Če ne verjameš vprašaj Eferla, Nicolettija in Laha.


Nekateri smo nehali jemati kripto kot bolj donosno loterijo, ampak bolj profitabilno obliko delnic.

Jaz vem, kateri so top tier projekti, ampak jih ne bom povedal. Oziroma jih bom, ampak samo izbranim, ki si to zaslužijo.

Noben ni med top 400, nekateri se sploh niso na menjalnici.


Hmm dvomiim. Sem pregledal Paid in se mi ne zdi x10.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IL_DIAVOLO ::

Mislim, da se ti ves kripto svet smeji.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Anney ::

Senior Dev, je car s forami, globoke ima, se nasmejim, priznam, še delaj na kriptu. :)

IL_DIAVOLO, srečno v kriptu penziji. Si prodal Ado ob padcu? Ali te boli, še naprej?

Tonis nimamo, vsak ima zase drobtinico, uno ko vedno rata, ali pa še bo, a veš, eno samcato drobčekno. Ne povej naprej.

Nodi no pravkar pametno razmišljaš, za nekega starega poršeja bo, ane?
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

IL_DIAVOLO ::

Ado drzim za Q2-Q3, ko pričakujem da bo nad 2 dolarja. Bnb verjetno isto.

Boli se nic, samo kocine grejo po koncu, ko mnozim kovance in ceno, ki jih bodo dosegli 8-)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

endelin ::

Jaz mam tut rat virtualno množenje

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

Jaz mam tut rat virtualno množenje

:D
Mislis ko bejkas tezos?

IL_DIAVOLO je izjavil:

Mislim, da se ti ves kripto svet smeji.


Nop. Grem na zihr. Bi ti povedal ce bi paid res bil top projekt. Radyum je bil ico cena 0.06 je gdo kupil?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

You are too stupid to insult you lel
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Anney ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ado drzim za Q2-Q3, ko pričakujem da bo nad 2 dolarja. Bnb verjetno isto.

Boli se nic, samo kocine grejo po koncu, ko mnozim kovance in ceno, ki jih bodo dosegli 8-)



Rahlo prehitevaš. Pazi da sebe ne prodaš pred ADO. ;) Bodi kot nodi z XTZ, samo priporočilo, motiti se, je človeško.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

nafta55 ::

Lol, Tether spet naprintal 750m.

https://tronscan.org/#/transaction/5f42...

PrihajaNodi ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

You are too stupid to insult you lel



Ce nisi bil v icotu po 0.06 je tole butast nakup. Je pa ees da sodelujes v loterijah

Anney je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ado drzim za Q2-Q3, ko pričakujem da bo nad 2 dolarja. Bnb verjetno isto.

Boli se nic, samo kocine grejo po koncu, ko mnozim kovance in ceno, ki jih bodo dosegli 8-)



Rahlo prehitevaš. Pazi da sebe ne prodaš pred ADO. ;) Bodi kot nodi z XTZ, samo priporočilo, motiti se, je človeško.


Ce bo kot jaz bo bagholder. Custveno navezan na kovance.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Anney ::

Enega moraš vedno nosit, če ne ni to to, kriptoworld. Tveganje, sej poznaš. ;)
BTC tudi nosiš, mar ne? Si ga mogoče topil v Akita Inu?
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

Sergio4 ::

tonis je izjavil:


@Serđo, ja, RSIji so dober indikator do 4h. Če je rsi na 4h 90 bo ziher padlo, če je pa na dnevnem 90 bo pa sam padlo (brez ziher) :D

Nisem mislil tega, ampak ko nastaviš spodaj oz. v nastavitvah indikatorja število obdobij, po defaultu je 14, tudi na tvoji sliki je 14, a sem slišal da je v pogosto bolje nižje število.

endelin ::

CITI v poročilu omeni TEZOS

PrihajaNodi ::

Kdo je CITI? Studio city na rtv slo?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

endelin ::

tonis ::

Sergio4 je izjavil:

tonis je izjavil:


@Serđo, ja, RSIji so dober indikator do 4h. Če je rsi na 4h 90 bo ziher padlo, če je pa na dnevnem 90 bo pa sam padlo (brez ziher) :D

Nisem mislil tega, ampak ko nastaviš spodaj oz. v nastavitvah indikatorja število obdobij, po defaultu je 14, tudi na tvoji sliki je 14, a sem slišal da je v pogosto bolje nižje število.

Aa OK, nisem skapiral prej. Ja, jaz imam tega na default, dejansko nisem bil pozoren kako imajo drugi, meni je tudi na default en boljših pokazateljev kdaj se približuje točka obrata.

PrihajaNodi ::

Meh.

endelin je izjavil:

https://www.citi.com


Mislis da bo slo x5? Jebemti vazelin ce pa bi komu prvoscu penzijo si pa to ti. Bulla bo konc in ves kaj sledi....sam en coin bi rabu v kerga bi metal med top 20 ki ni tezos, trot, eos, bch, tether pa bi imel precej vec. No, top 30. Ada pa itak...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

endelin ::

Thx Nodi.

Gremo po korakih :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Sergio4 ::

tonis je izjavil:

Sergio4 je izjavil:

tonis je izjavil:


@Serđo, ja, RSIji so dober indikator do 4h. Če je rsi na 4h 90 bo ziher padlo, če je pa na dnevnem 90 bo pa sam padlo (brez ziher) :D

Nisem mislil tega, ampak ko nastaviš spodaj oz. v nastavitvah indikatorja število obdobij, po defaultu je 14, tudi na tvoji sliki je 14, a sem slišal da je v pogosto bolje nižje število.

Aa OK, nisem skapiral prej. Ja, jaz imam tega na default, dejansko nisem bil pozoren kako imajo drugi, meni je tudi na default en boljših pokazateljev kdaj se približuje točka obrata.

Ja, za day trading bi naj bil sweetspot med 2-6, tukaj pa se na žalost moje znanje RSI-ja konča. Tudi sam sem sicer vedno uporabljal 14.

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

Thx Nodi.

Gremo po korakih :D


2 naprej pa 4 nazaj. Prodej ze to sranje:)
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

endelin ::

ker coin za dupliranje čez noč?

lp, SeniorDev

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

ker coin za dupliranje čez noč?

lp, SeniorDev


Tether
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

ViperR ::

Btc 100x long valda (ce se nisi).

endelin ::

its huge

nafta55 ::

Sergio4 ::

BTC prebil 50k. Prvič po več kot 4 dneh spet nad to mejo.

Pa takoj boleč odboj navzdol :|

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sergio4 ()

SuperKripto ::



na dnevnem grafu je btc na bitstampu dosegel dnevno moving average, zdaj je trenutno MA na nekje 50.000, kjer je tudi resistance iz prejsnjih zakljucenih svec na tem nivoju. Tko da je kar pomembna meja. Dnevno sveco smo zakljucili tik pod moving average rumeno crto. Tko da se vedno uradno nismo cist bullish na dnevnem grafu, ceprav na cme je nekoliko drugacna slika.

Zgodovina sprememb…

SuperKripto ::



na cme se je tudi zaustavil pred moving average na 4h grafu in je zdaj med dvema MA. Ce se zakljuci nad tem pa bo spet bullish tudi na 4h grafu. Bitstamp pa bi v tem primeru bil nad dnevno moving average. Do takrat pa nekaj resistance na tem podrocju. 50.600 usd cme in na bitstamp okrog 50.000 usd.

Zgodovina sprememb…

endelin ::

Kaj pa to kamikaze...

>:D

gandolfino ::

To se mi zdi zanimivo:
FTX has Listed: CBSE - Coinbase Pre-IPO Shares

Nakup pred-IPO contracts za Coinbase na FTX
če bo bullrun v razcvetu ko bo šel Coinbase v IPO možno da bo delnica šla v nebo

mile ::

endelin je izjavil:

Kaj pa to kamikaze...

>:D



Slika ukradena izven konteksta

kamiKaZaA ::

endelin je izjavil:

Kaj pa to kamikaze...

>:D

Super. Torej si danes prodal vse svoje kovance? Ali nam želiš sporočiti, da boš ti tisti, ko bo tudi konec bull runa in neboš prodal kovancev, čeprav boš vedel, da bo vse šlo dol od -66% do -99%?

EDIT: kot sem že pred dnevi napisal. Zdaj bosta Vazelin (endelin) in PrihajaNodi napisala v naslednja pol leta najmanj 1000x, da je bull runa konec in da prihaja medo. In spet bomo imeli namesto 50 kvalitetnih strani kripta, 950 strani, kjer se boš moral prebijati, da boš kaj koristnega izvedel. Ta dva trolla, sta že 2 kripto temi zasvinjala s svojimi trolli. @Senior Dev im vsaj smisel za humora in te nasmeji, ter polepša dan. Ne piše pa on 1000x eno in isto in po par 10 komentarjev na dan, kot to počneta PrihajaNodi in endelin (Vazelin).

ajfon ::

Solution? Telegram group, kjer se lahk narod bana?

kamiKaZaA ::

ajfon je izjavil:

Solution? Telegram group, kjer se lahk narod bana?

Volitve. Naredi se posebej tema, kjer je preprosto vprašanje:

Ali se naj PrihajaNodi in endelin izločita iz teme "kripto splošna debata"? Trajanje volitev 7 dni od odprtja teme.

Voliš pa da pod svoj komentar oddaš:

+1 (kar pomeni izloči)

in

-1 (kar pomeni, da ostane)

Po 7 dneh se preštejejo plusi in minusi, ter česa je več. Volijo lahko samo uporabniki, kateri imajo račun odprt pred 1.1.2021.

Tu jaz vidim demokratično rešitev za Slo-tech in da jasno in glasno povemo, če podpiramo to trollanje teh dveh trollov. Prav mučno je, ko imamo 373 strani teme od tega pa je 300 strani komentarjev od PrihajaNodi in Vazelin (endelin).

Zgodovina sprememb…

kow ::

Demokracija. Tiranija, vecine. >:D

Imamo admina, ki bi ju lahko brisal, ko pretiravata. Je pa to full time job.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

A_A ::

najbolje da zaprete temo za vse ki delajo analizo in imajo uporabne nasvete :) ker da nekdo napiše ste kupili dva mesca nazaj po ICO ceni 000.1 in je sedaj 2 dolarja. tudi to ni uporabno, neko hvaljenje samega sebe. Če imaš take info povej koliko stanejo pri tebi in potem utihni, komu se da brati kak car si ti, mislim da bo vedel sam uporabnik na katerga ciljam :)

kow ::

V tej temi ni analiz, ne delaj si utvar. Mogoce ena na 50 strani.

A_A ::

še vseeno se nekaj ljudi trudi razložiti zakaj misli da bo tako (grafi, novice..). 100krat bolje to kot hvaljenje kdo ima daljšega
««
372 / 1441
»»