» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
364 / 1490
»»

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

Kaj smo se naučili v tem bullrunu? Da je brezveze met solde v starih projektih in je bolje slediti hypu (defi).


Držal si napačen kovanec.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Mato989 ::

endelin je izjavil:

Kaj smo se naučili v tem bullrunu? Da je brezveze met solde v starih projektih in je bolje slediti hypu (defi).


Bitcoin je zlo star projekt, eter tudi pa je šel x20 od ATL skoraj... pa BNB je star projekt, pa Cardano tudi, kaj bluziš?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

endelin ::

evo btc bližje 43k kot 44k.
Včeraj je že vse tako lepo kazalo:P

PrihajaNodi ::

Mato989 je izjavil:

endelin je izjavil:

Kaj smo se naučili v tem bullrunu? Da je brezveze met solde v starih projektih in je bolje slediti hypu (defi).


Bitcoin je zlo star projekt, eter tudi pa je šel x20 od ATL skoraj... pa BNB je star projekt, pa Cardano tudi, kaj bluziš?


Decred tudi.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

endelin ::

Mato989 je izjavil:

endelin je izjavil:

Kaj smo se naučili v tem bullrunu? Da je brezveze met solde v starih projektih in je bolje slediti hypu (defi).


Bitcoin je zlo star projekt, eter tudi pa je šel x20 od ATL skoraj... pa BNB je star projekt, pa Cardano tudi, kaj bluziš?

xtz, xrp, ...

enemon ::

če bo še kakšen minibull danes, zna ADA potegnit gor, če ne pa je to to ;((

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

Mato989 je izjavil:

endelin je izjavil:

Kaj smo se naučili v tem bullrunu? Da je brezveze met solde v starih projektih in je bolje slediti hypu (defi).


Bitcoin je zlo star projekt, eter tudi pa je šel x20 od ATL skoraj... pa BNB je star projekt, pa Cardano tudi, kaj bluziš?

xtz, xrp, ...


Jah pač niso nam dobro svetovali tu gor. Jbg.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Mato989 ::

endelin je izjavil:

Mato989 je izjavil:

endelin je izjavil:

Kaj smo se naučili v tem bullrunu? Da je brezveze met solde v starih projektih in je bolje slediti hypu (defi).


Bitcoin je zlo star projekt, eter tudi pa je šel x20 od ATL skoraj... pa BNB je star projekt, pa Cardano tudi, kaj bluziš?

xtz, xrp, ...


Pa saj si mel keš na Tezosu x4 si lahko ven pobral pa nisi kaj zdaj jamraš?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

enemon ::

hmmm... najrajš bi šou v fiat... še en tak teden kot prejšnji, pa gre adijo vse.

PrihajaNodi ::

enemon je izjavil:

hmmm... najrajš bi šou v fiat... še en tak teden kot prejšnji, pa gre adijo vse.


Vse bo ok. Pod 43 ne gremo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Mato989 ::

enemon je izjavil:

hmmm... najrajš bi šou v fiat... še en tak teden kot prejšnji, pa gre adijo vse.


Pojdi, samo ne pol jokat če se bo odbilo pa kje šlo gor...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

endelin ::

Mah tisti ki ste balls deep v ADA ste lahko happy no. Še vedno je 20 centov višje kot v začetku tedna. Verjetno edini coin med top 100. Res nimate kaj jokat

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

DegenGambler ::

enemon je izjavil:

hmmm... najrajš bi šou v fiat... še en tak teden kot prejšnji, pa gre adijo vse.


Zdaj je seveda lahko biti pameten, ko je jasno, da bi prodaja 1 teden nazaj pomenila x2 vse. Ampak ja, nekako se vedno izkaže zelo pravilen nasvet, da se prodaja, ko gre navzgor in kupuje, ko gre navzdol.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

enemon ::

Mato989 je izjavil:

enemon je izjavil:

hmmm... najrajš bi šou v fiat... še en tak teden kot prejšnji, pa gre adijo vse.


Pojdi, samo ne pol jokat če se bo odbilo pa kje šlo gor...


Jah sej to je... You never know. :|

endelin ::

na kok si pa kupoval ado, enemon?

enemon ::

DegenGambler je izjavil:

enemon je izjavil:

hmmm... najrajš bi šou v fiat... še en tak teden kot prejšnji, pa gre adijo vse.


Zdaj je seveda lahko biti pameten, ko je jasno, da bi prodaja 1 teden nazaj pomenila x2 vse. Ampak ja, nekako se vedno izkaže zelo pravilen nasvet, da se prodaja, ko gre navzgor in kupuje, ko gre navzdol.


Edino če je to konec bulla... Pol se samo še prodaja tudi če gre dol... Dokler ne gre do podna dol.

endelin je izjavil:

na kok si pa kupoval ado, enemon?


Držim še iz 2018 kar nekaj, ne spomnim se po koliko sem nabavljal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: enemon ()

endelin ::

enemon je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

enemon je izjavil:

hmmm... najrajš bi šou v fiat... še en tak teden kot prejšnji, pa gre adijo vse.


Zdaj je seveda lahko biti pameten, ko je jasno, da bi prodaja 1 teden nazaj pomenila x2 vse. Ampak ja, nekako se vedno izkaže zelo pravilen nasvet, da se prodaja, ko gre navzgor in kupuje, ko gre navzdol.


Edino če je to konec bulla... Pol se samo še prodaja tudi če gre dol... Dokler ne gre do podna dol.

tega itak ne moreš vedet no.

DegenGambler ::

Še zmeraj bo 1.9T stimulus prišel kmalu. Sam osebno ne mislim, da je konec tega balona. Je pa res, da veliko lažje spim, sedaj ko vem, da 50% portfolija je na varnem v evrih ali pa stejkan v stablecoinih za 30% apy.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

enemon je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

enemon je izjavil:

hmmm... najrajš bi šou v fiat... še en tak teden kot prejšnji, pa gre adijo vse.


Zdaj je seveda lahko biti pameten, ko je jasno, da bi prodaja 1 teden nazaj pomenila x2 vse. Ampak ja, nekako se vedno izkaže zelo pravilen nasvet, da se prodaja, ko gre navzgor in kupuje, ko gre navzdol.


Edino če je to konec bulla... Pol se samo še prodaja tudi če gre dol... Dokler ne gre do podna dol.

tega itak ne moreš vedet no.



Veš koliko šans si imel za prodajo xtz nad 4 usd. Pa sem ti to večkrat rekel. Če v treh letih ni bilo preboja ga tudi naprej ne bo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

DegenGambler ::

Uf kak odboj od 43k. Zgleda je to res meja pod katero ne gremo več 8-)
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

Mato989 ::

Počasi bom ob takih majmunih ki ste v zadnjih 6 mesecih prišli v to temo si jaz začel želet da gre vse nazaj na cene v začetku 2020
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

endelin ::

Gledam grafe od total market cap iz 2017 in 2021. Meni se zdi ista oblika danes kot tisto po 7 januarju 2018. Identičen graf je, samo bolj razvlečen.;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Senior Dev ::

Je kdo razen Nodija ujel XTZ nad 5$ pri prodaji? Kmalu bo pod 3$, pada ko kamen.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Gre že gor. Močan odboj.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

enemon ::

endelin je izjavil:

Gledam grafe od total market cap iz 2017 in 2021. Meni se zdi ista oblika danes kot tisto po 7 januarju 2018. Identičen graf je, samo bolj razvlečen.;((


Kamikaza pravi, da smo bolj na začetku bullruna. Je res, da ima vsak bull dost takih korekcij pred ATH. Tudi januarja je kar dosti padalo letos recimo, pa se je lepo pobralo 8. februarja, ko je Elon tvitnil. :D

endelin ::

enemon je izjavil:

endelin je izjavil:

Gledam grafe od total market cap iz 2017 in 2021. Meni se zdi ista oblika danes kot tisto po 7 januarju 2018. Identičen graf je, samo bolj razvlečen.;((


Kamikaza pravi, da smo bolj na začetku bullruna. Je res, da ima vsak bull dost takih korekcij pred ATH. Tudi januarja je kar dosti padalo letos recimo, pa se je lepo pobralo 8. februarja, ko je Elon tvitnil. :D

Problem je, ker v tistih korekcijah 2017 "frizerke" za BTC niti slišale niso. Sedaj so ga že kupovale v začetku vala. :))

In vsak bull run je drugačen. druga dinamika1

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

DegenGambler ::

Bitcoin se je lepo stabiliziral zdaj malo pod 44k$. Sedaj naj se obrži še nekaj dni na teh vrednostih in potem nadaljujemo z bullrunom. Spet se je izkazalo, da je bila samo odvečna panika ...
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

enemon ::

endelin je izjavil:

enemon je izjavil:

endelin je izjavil:

Gledam grafe od total market cap iz 2017 in 2021. Meni se zdi ista oblika danes kot tisto po 7 januarju 2018. Identičen graf je, samo bolj razvlečen.;((


Kamikaza pravi, da smo bolj na začetku bullruna. Je res, da ima vsak bull dost takih korekcij pred ATH. Tudi januarja je kar dosti padalo letos recimo, pa se je lepo pobralo 8. februarja, ko je Elon tvitnil. :D

Problem je, ker v tistih korekcijah 2017 "frizerke" za BTC niti slišale niso. Sedaj so ga že kupovale v začetku vala. :))

In vsak bull run je drugačen. druga dinamika1


Je pa očitno dejstvo, da vsakemu halvingu sledi bullrun. Ob halvingu torej nekaj vržt noter in čakat.

PrihajaNodi ::

Premalo se je lovilo icote. Preveč se je hodlalo. Če bi v vsak rac rac coin vložil jurja bi imel kar konktreten keš.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

europenian ::

endelin ::

PrihajaNodi je izjavil:

Premalo se je lovilo icote. Preveč se je hodlalo. Če bi v vsak rac rac coin vložil jurja bi imel kar konktreten keš.

ti samo sedaj kot plenilec na plen počakaj, da market pade in potem z nagrindanim fiatom fukni all in notri enkrat 2022. 2025 žanješ

DegenGambler ::

Upam, da ste drugače danes vsaj malo izkoristili tak lep dan. Šli na kak izlet, na kak hrib ali kaj podobnega.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

enemon ::

Malo me skrbi, kako vse orkestrirano pada zadnji teden... Delnice, kripto... OK, če je to to, če pa se še nadaljuje... Da ne bo marec 2021 enak marcu 2020 ;((

Mato989 ::

enemon je izjavil:

Malo me skrbi, kako vse orkestrirano pada zadnji teden... Delnice, kripto... OK, če je to to, če pa se še nadaljuje... Da ne bo marec 2021 enak marcu 2020 ;((


Pa naj bo, jebiga saj ti je to postranska stvar ni? Si vložil kar lahko spušiš? Pol se ne sekiraj and live on!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

endelin ::

Prej je rastlo like 1 leto;)
Tudi zame ni drži, da je bull run sedaj samo kak mesec. Bull run traja že dolge mesece.

Sedaj je kar nekaj shorterjev prišlo na svoj račun :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

SuperKripto ::

kaksna drama, da ni vsak dan 20 procentov gainsov, kaj?

endelin ::

Imate nastavljene kakšne orderje?

PrihajaNodi ::

Vse je ok. Še enkrat btc pod 43 ne gre.

endelin je izjavil:

Imate nastavljene kakšne orderje?



xtz na 0.9
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

DegenGambler ::

Blagor fishsticku, ki na 20x scalpa vsak tale hiter BTC drop in odboj. Res legenda. Kaj model dela s temi grafi. Čiz jih bere. Na vsak tale 500$ BTC skalp na 20x leverageu dela tak profit.

Fishsticks, dobivam občutek, da ti gre moje laskanje že malo na živce, ker se nam nič nisi javil od takrat. Oprosti. Samo si mi res legenda, bog in batina trejdanja. Moj idol. Spušil bi ti kurac za to, da bi imel 5% znanja o grafih, kot jih imaš ti.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

tilio ::

kiFni je izjavil:

ada sem kupil feb. 2019... a naj prodam?:|...


Verjetno si se že odločil in samo iščeš potrditev. Če si kupil feb 2019 si kupil po dobri ceni. Res je, da je šla gor precej ampak škoda bi bilo prodat pred releasom smart contractov (Goguen), ki je predviden konec junija in posla z Afriko - razen v primeru, da gre cel kripto trg dol. Imaš najboljši staking (lahko kadarkoli pobereš ven takoj) in 5-6.5% obresti. DYOR

Senior Dev ::

Če si ga dobil na 42.999$ si čez kakšno leto milijonar. Lepa priložnost. Nižje ne more nikakor!
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Mato989 ::

tilio je izjavil:

kiFni je izjavil:

ada sem kupil feb. 2019... a naj prodam?:|...


Verjetno si se že odločil in samo iščeš potrditev. Če si kupil feb 2019 si kupil po dobri ceni. Res je, da je šla gor precej ampak škoda bi bilo prodat pred releasom smart contractov (Goguen), ki je predviden konec junija in posla z Afriko - razen v primeru, da gre cel kripto trg dol. Imaš najboljši staking (lahko kadarkoli pobereš ven takoj) in 5-6.5% obresti. DYOR


Neumnost... vpraša se naj samo ali je pripravljen spušit vse kar zdaj ima, če je odgovor da, naj nastavi sell order ko hoče prodat in pozabi
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

enemon ::

Mato989 je izjavil:

enemon je izjavil:

Malo me skrbi, kako vse orkestrirano pada zadnji teden... Delnice, kripto... OK, če je to to, če pa se še nadaljuje... Da ne bo marec 2021 enak marcu 2020 ;((


Pa naj bo, jebiga saj ti je to postranska stvar ni? Si vložil kar lahko spušiš? Pol se ne sekiraj and live on!


V ETF-jih imam kar večino... Ampak vse zelo razpršeno, bolj bi bilo težko. Itak pa se dovolj hitro pobere ponavadi. Kripto je pa kar se lahko izgubi ja.

Valvoline ::

Brez eksponencne rasti printanja fejkanih se ne bo go premaknilo nikamor. Bodo mogl tetherasi malo pojacat, 10 milijard tedensko bo potrebno za novi pump. Ce ne pa gotofo je.
:))

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

DegenGambler je izjavil:

Blagor fishsticku, ki na 20x scalpa vsak tale hiter BTC drop in odboj. Res legenda. Kaj model dela s temi grafi. Čiz jih bere. Na vsak tale 500$ BTC skalp na 20x leverageu dela tak profit.

Fishsticks, dobivam občutek, da ti gre moje laskanje že malo na živce, ker se nam nič nisi javil od takrat. Oprosti. Samo si mi res legenda, bog in batina trejdanja. Moj idol. Spušil bi ti kurac za to, da bi imel 5% znanja o grafih, kot jih imaš ti.



Maš kak dokaz, trejd?

Valvoline je izjavil:

Brez eksponencne rasti printanja fejkanih se ne bo go premaknilo nikamor. Bodo mogl tetherasi malo pojacat, 10 milijard tedensko bo potrebno za novi pump. Ce ne pa gotofo je.
:))

Živjo
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

enemon ::

O fak valvoline entered the chat. Če pa to ni sell signal pol pa tud ne vem. :D

DegenGambler ::

Nimam dokazov, vem pa da to počne. Je povedal, da se vse da v grafih prebrat. Kolikor sem slišal, nisem sicer preveril, se je dalo na BTC grafu prebrat tudi Mjanmarski coup v začetku februarja. Pač samo kapo dol.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

Mato989 ::

Valvoline je izjavil:

Brez eksponencne rasti printanja fejkanih se ne bo go premaknilo nikamor. Bodo mogl tetherasi malo pojacat, 10 milijard tedensko bo potrebno za novi pump. Ce ne pa gotofo je.
:))


Se še nisi obesil, ker Tetrašev niso zaprli?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

DegenGambler je izjavil:

Nimam dokazov, vem pa da to počne. Je povedal, da se vse da v grafih prebrat. Kolikor sem slišal, nisem sicer preveril, se je dalo na BTC grafu prebrat tudi Mjanmarski coup v začetku februarja. Pač samo kapo dol.


Bartove glavice nikoli ni omenil, kar pomeni da ni glih ekspert v branju grafov.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

enemon ::

PrihajaNodi je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

Nimam dokazov, vem pa da to počne. Je povedal, da se vse da v grafih prebrat. Kolikor sem slišal, nisem sicer preveril, se je dalo na BTC grafu prebrat tudi Mjanmarski coup v začetku februarja. Pač samo kapo dol.


Bartove glavice nikoli ni omenil, kar pomeni da ni glih ekspert v branju grafov.


Bartova glavica je vse, kar rabiš vedeti za TA.
««
364 / 1490
»»