» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
356 / 1490
»»

BorutO ::

Hm, verjetno, da se že da .. tudi jaz sem lepo z bttji pa z bnbji zaslužil, vse skupaj skoraj tri plače profita ... itak mi pa noben ne verjame, kar pa me to niti malo ne boli, jaz že vem pri sebi kako je. :) Tak da tudi jjs2 ve, kako je, če laže, njegov problem, če je res, vsaka mu čast, če pa vi/mi verjamete/verjamemo ali ne, pa je vaša/naša stvar. :)

Senior Dev ::

perci, predlagam da zakleneš temo za kakšen mesec, da se glave ohladijo. Pa tudi kripto karte se bojo že na novo premešale do takrat.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

JJS2 ::

Ajde perci...povej kolko nakažem iz binanc na moj account, pa da vidimo. >:D

https://explorer.nebl.io/address/NX6DGD...

perci ::

Vse, s tem, da zaključi številko s 56.

demogill ::

Ne vem kaj vam ni jasno Jjs2 "skalpira" oz. dej trejda. Kot vidim ta kovanec to omogoca ampak za kaj takega je potrebno posebno znanje grafi so tukaj brezvez. Sam pocnem nekaj podobnega na "pinkih"

IL_DIAVOLO ::

Saj načeloma nas niti ne zanima, kolko ma kdo. Nas zanimajo grafi, gemi, projekti etc...
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

PrihajaNodi ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Saj načeloma nas niti ne zanima, kolko ma kdo. Nas zanimajo grafi, gemi, projekti etc...


Grafi ne. Bolj gemi

Bolane obresti od stejkanja sushiswapa, palacink pa 1inch medtem pa xtz 6%. Dafaq
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

perci ::

demogill je izjavil:

Ne vem kaj vam ni jasno Jjs2 "skalpira" oz. dej trejda. Kot vidim ta kovanec to omogoca ampak za kaj takega je potrebno posebno znanje grafi so tukaj brezvez. Sam pocnem nekaj podobnega na "pinkih"

Zato, ker so objave njegovega tipa idiotske ker nihče ne more preveriti resnicnosti pa tudi, če bi bilo res, je taka objava idiotska, ker bo še kdo poskušal podobno in 99,99% pušil. Namenjena je izključno neki bebavo samo hvali, ki se je pa ljudje, ki znajo, skoraj nikoli ne poslužujejo.

IL_DIAVOLO ::

Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

JJS2 ::

perci je izjavil:

demogill je izjavil:

Ne vem kaj vam ni jasno Jjs2 "skalpira" oz. dej trejda. Kot vidim ta kovanec to omogoca ampak za kaj takega je potrebno posebno znanje grafi so tukaj brezvez. Sam pocnem nekaj podobnega na "pinkih"

Zato, ker so objave njegovega tipa idiotske ker nihče ne more preveriti resnicnosti pa tudi, če bi bilo res, je taka objava idiotska, ker bo še kdo poskušal podobno in 99,99% pušil. Namenjena je izključno neki bebavo samo hvali, ki se je pa ljudje, ki znajo, skoraj nikoli ne poslužujejo.


Demogill razume poanto.

Perci...čista črna luknja. Niti približno ne gre za hvalo, ampak bi rad pokazal tudi drugim, da se da čisto preprosto služiti na kovancu, ki je daleč od top 100.

Vse kar potrebuješ je mobilni telefon z aplikacijo binance in nekaj sredstev (lahko za test poizkusiš tudi z 10EUR, če ti je ljubše). Nebl-ova nihanja (pumpe, če hočeš) so zmeraj vsaj 10%+...torej nastavis selle od 10-30%. Ko proda, počakaš par dni, da se umiri in kupiš nazaj, ter ponavljaš postopek koliko te je volja.

Upam, da ni pretežko :P

ps: Med tem pa je prispela tudi tvoja 56.

demogill ::

"Rinse and repeat" nikomur nebi priporocal menjavo strategije, delaj tisto kar obvladas oz. znas, sam sem trenutno zarad narave tega dela, stres odprl par dolgih pozicij in mi je prekleto zal, ker sem v rdecem, ampak delam taktiko dokupovanja ker je itak ze tako nizko in cakam boljse case :)

JJS2 ::

Se vsekakor strinjam z napisanim in tudi priznam, da tudi sam vsake toliko pihnem mimo, ampak še zmeraj se je dalo nekako rešit iz situacije.

Nebl se je dalo prfektno "lovit" recimo 2018, 2019, ko ni kazal pretiranih znakov življenja. Zdaj, ko se je življenje vrnilo je zadeva bistveno bolj zanimiva in donosna.

Sicer pa vsakemu svoje oz. kar mu najbolj leži.

BorutO ::

JJS2 je izjavil:

perci je izjavil:

demogill je izjavil:

Ne vem kaj vam ni jasno Jjs2 "skalpira" oz. dej trejda. Kot vidim ta kovanec to omogoca ampak za kaj takega je potrebno posebno znanje grafi so tukaj brezvez. Sam pocnem nekaj podobnega na "pinkih"

Zato, ker so objave njegovega tipa idiotske ker nihče ne more preveriti resnicnosti pa tudi, če bi bilo res, je taka objava idiotska, ker bo še kdo poskušal podobno in 99,99% pušil. Namenjena je izključno neki bebavo samo hvali, ki se je pa ljudje, ki znajo, skoraj nikoli ne poslužujejo.


Demogill razume poanto.

Perci...čista črna luknja. Niti približno ne gre za hvalo, ampak bi rad pokazal tudi drugim, da se da čisto preprosto služiti na kovancu, ki je daleč od top 100.

Vse kar potrebuješ je mobilni telefon z aplikacijo binance in nekaj sredstev (lahko za test poizkusiš tudi z 10EUR, če ti je ljubše). Nebl-ova nihanja (pumpe, če hočeš) so zmeraj vsaj 10%+...torej nastavis selle od 10-30%. Ko proda, počakaš par dni, da se umiri in kupiš nazaj, ter ponavljaš postopek koliko te je volja.

Upam, da ni pretežko :P

ps: Med tem pa je prispela tudi tvoja 56.


Pa o tem govorim že skoraj cel čas. Pa mi ne verjamejo, pol res ne vem kako ostali trgujejo ... če mi gre pod 0, dvignem max dolar minusa, če gre v plus, pustim tako dolgo, da začne počasi padati .. recimo ... jaz mam tako strategijo ...

En coin je vreden 10 dolarjev. Ga kupim za 10. Takoj, ko kupim, si že nastavim limit - 1 dolar izgube ... če gre za dva dolarja gor, si nastavim na 0, potem pa na pet. In vsak dolar, ko je višje, višam prodajno ceno. Torej če je zdaj recimo 16 dolarjev vredno, bom nastavil na 15, če bo 17 dolarjev, bom nastavil na 16 itd ... če sem za dalj časa afk, nastavim nad trenutno ceno, katero mislim, da bo mogče dosegel ... če ne doseže prodam pri ceni, kolikor pač je, če mi v tem času, ko sem afk, pade pod 0 oz v minus, pustim, da pride nazaj na 0. ali pa na -1 - odvisno kako skače. In pol mi tu gor govorijo, da ni res. Pol pa že ni, samo, da imajo prav. :)

DegenGambler ::

V primeru, da si res da 4k notri in 256 trejdov. To pomeni, da si moral narediti vseh 256 trejdov v povprečju z 1.5% donosa in ves čas vedno igraš z vsem zneskom.

Težko verjamem take stvari.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

PrihajaNodi ::

demogill je izjavil:

"Rinse and repeat" nikomur nebi priporocal menjavo strategije, delaj tisto kar obvladas oz. znas, sam sem trenutno zarad narave tega dela, stres odprl par dolgih pozicij in mi je prekleto zal, ker sem v rdecem, ampak delam taktiko dokupovanja ker je itak ze tako nizko in cakam boljse case :)


Lahko pridejo ali pa ne. Xtz je rabil 6 mesec za 50% dvig
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

JJS2 ::

DegenGambler verjami, da je 1,5% donos na povprečen trejd pri Nebl-u mačji kašelj. V 1% se ti sploh ne splača spuščat.

BorutO vidim, da "igra" skoraj identično igro. Bravo!

demogill ::

PrihajaNodi je izjavil:

demogill je izjavil:

"Rinse and repeat" nikomur nebi priporocal menjavo strategije, delaj tisto kar obvladas oz. znas, sam sem trenutno zarad narave tega dela, stres odprl par dolgih pozicij in mi je prekleto zal, ker sem v rdecem, ampak delam taktiko dokupovanja ker je itak ze tako nizko in cakam boljse case :)


Lahko pridejo ali pa ne. Xtz je rabil 6 mesec za 50% dvig

Pri stocksih je malo drugace kot kripto, pri teh posebnih (SPAC) cena me more pasti pod 10$ oz.zelo tezko, problem je le ker sem z delom portfolia "stuck" in se mi neda cakat zdej kaksne dva mesca da gre tole spet gor, ker glede na DD bo sigurno slo

perci ::

Nisem ti napisal, da prenesi 56 neblov ampak da nakaži vse (skoraj vse) in številko zaključi s 56. Npr 90056.

Bo pa vseen problem dokazat, da si štartal iz 4k.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

JJS2 ::

Kako ste smešni...ajde, da boste lažje razumeli kako.



Vikend je najbolj donosen del tedna za trgovanje nebla, tako, da pozabi na ostale kovance.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: JJS2 ()

Anney ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Pridna ada :)


To sem danes dopoldne trobil, da nekaj bo, če bo naredila preboj na 1.14$ (se je pa dolgo mučila), in zdaj je kjer je, in bo še višje čez čas, sam ji dam dobre možnosti (na daljši rok), sploh če genaralni resno razmišlja s tistimi vilicami v alsvaltu, pa tudi drugače.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

doktorproof ::

Hmm, zgleda, da si je premislila.

Anney ::

Mah, cel dan si premišljuje, pa na koncu ji kuj rata, kot je eden napisal, hodi po stopnicah, potem pa z liftom dol, pa ponovi vajo. Žleht baba, ti rečem.

Danes je edina baba, ki nosi hlače na coinmarketkep.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

Jacksmav ::

Bloody weekend & mondey

Anney ::

V naslednjih 30 dneh naj bi FD7 Ventures vložilo 1 miljardo v ADO in DOT, po odprodaji BTcja, zdaj lahko, da se to že dogaja ali pa se šele bo.

FD7 Ventures has already begun the process of converting their Bitcoin (BTC) to Cardano (ADA) and Polkadot (DOT) and expects to complete the conversion transactions by mid-to-end of March.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

BorutO ::

Ampak zakaj korporacije hodijo iz btcja v druge? A ni btc tisti, ki mu opevajo njvečje šanse za obstoj in najvišjo ceno med vsemi?

IL_DIAVOLO ::

Kdaj prodajamo? 3-4 dolarje ali celo višje?
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Anney ::

Ne vem, kdaj boš ti. Jaz imam z njo drugačne načrte (postajava navezana eden na drugega), vsak se pa lahko zmoti, tako ti ali jaz. Sicer pa radi kupujete nazaj.

BorutO je izjavil:

Ampak zakaj korporacije hodijo iz btcja v druge? A ni btc tisti, ki mu opevajo njvečje šanse za obstoj in najvišjo ceno med vsemi?


Ker imajo drugačne načrte, kot tudi mi tukaj, eni tako, drugi drugače.
Preberi novico piše vse not. ;)

Aja pozabil sem jo linkati:
https://www.businesswire.com/news/home/...
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

gandolfino ::

Bolj za delnice pa vseeno:
SEC SAYS IT SUSPENDS TRADING IN MULTIPLE ISSUERS BASED ON SOCIAL MEDIA AND TRADING ACTIVITY

https://www.sec.gov/news/press-release/...

No tud Muska bi naj bi vzeli pod drobnogled zaradi twiter PND Dogecoin objav

Senior Dev ::

"John McAfee Pumps Crypto From Prison"

Nekaj takega bo v kratkem Musk počel. Kaj mu je tega treba bilo? Tesla vredna 700 mrd in on gre 1 mrd v BTC in vmes shilla shitcoine. Adijo pamet.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

A_A ::

Senior Dev je izjavil:

"John McAfee Pumps Crypto From Prison"

Nekaj takega bo v kratkem Musk počel. Kaj mu je tega treba bilo? Tesla vredna 700 mrd in on gre 1 mrd v BTC in vmes shilla shitcoine. Adijo pamet.

dvomim da bodo zaprli človeka ki jim dela rakete

IL_DIAVOLO ::

Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

gandolfino ::

Edit: mogoče bo kripto shilanje s strani investitorjev na družbenih omrežjih v bodoče nezaželjeno zaradi odločitve SEC-a v primeru Doge&Musk
In zaradi tega npr Musk, ko bo Tesla spet nabavla BTC, ne bo več promoviral BTC
po eni strani je to prav saj gre za naložbe in ne za cirkus ali kazino..

Anney ::

Ti dam prav. Očitno imajo danes influencerji (sploh taveliki), preveliko moč nad narodom, ljudstvom. Posli so eno, cirkus je drugo. In posledično SEC to moti.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

PrihajaNodi ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

https://iohk.io/en/blog/posts/2021/02/2...

Dont stop now :)



Kako paid network? Kaj cakamo:D
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Buggy ::

PrihajaNodi je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

https://iohk.io/en/blog/posts/2021/02/2...

Dont stop now :)



Kako paid network? Kaj cakamo:D


ti se zmer retardiras tukaj pisek?

PrihajaNodi ::

Kupujem skrite geme:Dnisem tako retardiran da grem na peake v ado in linke. Bolje da mi denar hitro spuhti kot da gledam pocasno umiranje na vrhu. Btw skesiral 90%
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Mato989 ::

demogill je izjavil:

Mato989 je izjavil:

demogill je izjavil:

Senior Dev je izjavil:

Kvinta je izjavil:

Nižje (upam, da) ne gre.


BTC bo še letos pado pod 5k >:D

Nižje od 30k nemore padit, saj ga je tam nekje kupoval Elon Musk. Če bo šel pod to vrednost bo on zmanipuliral ovce sveta in bo dvignil ceno s parimi spini. Zapomnite si to!

Musk je svoje ze prodal ali pa pocasi ze prodaja, mislis da je neumen? prisel je dobro zasluzit na naivnih ovcah in to je to. Treba pokrit izgubo pri TSLA, kot vidis je vsa borza v rdecem


Daj ne bluzi ce je tesla prodala bomo to vsi vedeli ker morjo javit SECu

Ne TSLA ampak Musk, ne mi stat na usesih

Od kdaj pa Tesla kupuje BTC? Vsaj preberi komentar do konca ce ze kontriras


Tesla je vlozila 1.5 milijarde v btc to ni izmisljotina in ce to proda vidimo vsi
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Senior Dev ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kupujem skrite geme:Dnisem tako retardiran da grem na peake v ado in linke. Bolje da mi denar hitro spuhti kot da gledam pocasno umiranje na vrhu. Btw skesiral 90%

Skeširal 90% in še vedno na forumu? Jaz sem si to predstavljal drugače. Torej se ti življenje ne spremeni ko imaš milijone?
Potem tale slika pove več kot sto besed?

ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Nimam miljonov, je pa ok. To je kakob na sliki na zbiljskem jezeru
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Anney ::

Senior Dev je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Kupujem skrite geme:Dnisem tako retardiran da grem na peake v ado in linke. Bolje da mi denar hitro spuhti kot da gledam pocasno umiranje na vrhu. Btw skesiral 90%

Skeširal 90% in še vedno na forumu? Jaz sem si to predstavljal drugače. Torej se ti življenje ne spremeni ko imaš milijone?
Potem tale slika pove več kot sto besed?



Ne, on se je samo enega bremena rešil (XTZ), zdaj pa se koplje v druge. Še dolgo bo tukaj, brezskrbi. Pa dolgo je že, kolikor sem zasledil.

Tako:

Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

Buggy ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kupujem skrite geme:Dnisem tako retardiran da grem na peake v ado in linke. Bolje da mi denar hitro spuhti kot da gledam pocasno umiranje na vrhu. Btw skesiral 90%



Nodi ti lazes samemu sebi, pa tudi to je prav. To je v tvoji sferi pac point kripta. Si zadovoljen s tem da ne bos nikoli nic imel, vseeno pa sodulujes v zgodbi ki se pise. Vsakemu svoje.

PrihajaNodi ::

Paid network nima bistveno vecjega supplaya kot xtz cena pa skor ista:)
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

SuperKripto ::



se nekaj o tetru. Kot ze povedano, zdaj bodo mogli porocat vsako cetrtletje. Crypto chico spekulira kaj se bo zgodilo s tetrom in kripto marketom. Ni nujno, da se zgodi, ampak pove nekaj dejstev kaj se je zgodilo. Men je zanimivo, da cetrtletje nekak sovpada s casom, ko pretece dolocen cas od halvinga, ko se ponavad zakljuci halving pump, vsaj v zadnjih dveh primerih se je penehal med 54 in 65 tednov po halvingu.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Buggy je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Kupujem skrite geme:Dnisem tako retardiran da grem na peake v ado in linke. Bolje da mi denar hitro spuhti kot da gledam pocasno umiranje na vrhu. Btw skesiral 90%



Nodi ti lazes samemu sebi, pa tudi to je prav. To je v tvoji sferi pac point kripta. Si zadovoljen s tem da ne bos nikoli nic imel, vseeno pa sodulujes v zgodbi ki se pise. Vsakemu svoje.


Sem skesiral moj xtz med 4.85 in 5 usd.Delcek fiata pa je ostal za igranje.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

neocodexx ::

Anney je izjavil:

Mah, cel dan si premišljuje, pa na koncu ji kuj rata, kot je eden napisal, hodi po stopnicah, potem pa z liftom dol, pa ponovi vajo. Žleht baba, ti rečem.

Danes je edina baba, ki nosi hlače na coinmarketkep.


Jaz sem že parkrat zaslužil za vsakih 0.1$ razlike, tudi danes. Hodi gor in dol, ampak stabilno. Danes je še bolj zrasla kot sem pričakoval, preden sem prodal, ampak tako skoraj vsak dan +10% zaslužka, mali koraki ampak so kar predvidljivi. Ne izgleda veliko, ampak je od vseh še med najbolj stabilnimi in predvidljimi imho.

In ne kupujem ob peakih ne, samo ko gre dol, pa še to nisem zadel najbolše možne targete ampak je blo ok. Odkar so jo tweetali musk in ostali celebrityji kar verjamem v ado + tista Dubai investicija ki sem jo linkal me je prepričalo in do zdaj se je za vsako povrnilo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: neocodexx ()

Anney ::

Super, le tako naprej. ;) Samo da si vesel.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

IL_DIAVOLO ::

PrihajaNodi je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

https://iohk.io/en/blog/posts/2021/02/2...

Dont stop now :)



Kako paid network? Kaj cakamo:D


Hodl
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

PrihajaNodi ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

https://iohk.io/en/blog/posts/2021/02/2...

Dont stop now :)



Kako paid network? Kaj cakamo:D


Hodl



Sj vsak coin, ki zgleda kot najvecji scam zraste za 10x:D

https://coinmarketcap.com/currencies/lu...

Noro

Fuknes v 10 takih po 1.500 pa je skor vecja opcija zadetka kot branje krivulj in cakanje kdaj bo Ada prdnla za 5 posto.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Buggy ::

ko sem prodal svoj prvi BTC (kako sem ga dobil ni vazno) za 400 EUR sem naredil profit 200% glede na tiste case..sam tolk, pa je bilo to zgolj par let nazaj :D

A se sekiram..niti ne, ker sem preko drugih vzvodov dobil spet dost nazaj. Lekcija? Ne prodajaj ce ne rabis res nujno.

endelin ::

Jao vsak dan je nižji vrh. Danes se nižje kot vceraj. Vedno sledi popoldne nek mini pump par %.

Bo danes spet padalo? Da ne omenim vikenda
««
356 / 1490
»»