» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
357 / 1490
»»

neocodexx ::

Anney je izjavil:

Super, le tako naprej. ;) Samo da si vesel.


Ma sem že dosti potencialnega profita izgubil pred tem, ada mi sedaj končno dela prvi pravi dobiček. Je pa zraven polke trenutno edini alt v katerega resno verjamem da bo nekaj z njega. In ta "faith" je tudi precej pomemben da si zadevo sposoben čustveno držat in se ne userješ da prodaš ko začne padat, ampak delaš obratno kot bi moral, kar jaz od začetka nisem in sem kupoval ob peakih, ker nisem verjel.

IL_DIAVOLO ::

PrihajaNodi je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

https://iohk.io/en/blog/posts/2021/02/2...

Dont stop now :)



Kako paid network? Kaj cakamo:D


Hodl



Sj vsak coin, ki zgleda kot najvecji scam zraste za 10x:D

https://coinmarketcap.com/currencies/lu...

Noro


To ni scam, je eden izmed top projektov. Not for me tho.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

PrihajaNodi ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

https://iohk.io/en/blog/posts/2021/02/2...

Dont stop now :)



Kako paid network? Kaj cakamo:D


Hodl



Sj vsak coin, ki zgleda kot najvecji scam zraste za 10x:D

https://coinmarketcap.com/currencies/lu...

Noro


To ni scam, je eden izmed top projektov. Not for me tho.


Bova videla. Obresti so nore

neocodexx je izjavil:

Anney je izjavil:

Super, le tako naprej. ;) Samo da si vesel.


Ma sem že dosti potencialnega profita izgubil pred tem, ada mi sedaj končno dela prvi pravi dobiček. Je pa zraven polke trenutno edini alt v katerega resno verjamem da bo nekaj z njega. In ta "faith" je tudi precej pomemben da si zadevo sposoben čustveno držat in se ne userješ da prodaš ko začne padat, ampak delaš obratno kot bi moral, kar jaz od začetka nisem in sem kupoval ob peakih, ker nisem verjel.


Ko mas ti 50k ali 100k placo 1200 in ti pade za 5% bos preklet premislil hodl ali ne
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

SuperKripto ::




21. februarja se je zgodil najvecji prihod bitcoinov na menjalnice vse od leta 2017. Na urni bazi. Tistega dne je bil vrh bitcoina zaenkrat in od takrat je cena btc padla za cetrtino. Ali nekdo nekaj ve ali pa gre zgolj za paniko zarad uradnih novic glede tetra?

Zgodovina sprememb…

Anney ::

Buggy je izjavil:

ko sem prodal svoj prvi BTC (kako sem ga dobil ni vazno) za 400 EUR sem naredil profit 200% glede na tiste case..sam tolk, pa je bilo to zgolj par let nazaj :D

A se sekiram..niti ne, ker sem preko drugih vzvodov dobil spet dost nazaj. Lekcija? Ne prodajaj ce ne rabis res nujno.



Evo fantje dragi, dobra lekcija za vse, po nagi riti jih je dobil ker je videl %.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

PrihajaNodi ::

Anney je izjavil:

Buggy je izjavil:

ko sem prodal svoj prvi BTC (kako sem ga dobil ni vazno) za 400 EUR sem naredil profit 200% glede na tiste case..sam tolk, pa je bilo to zgolj par let nazaj :D

A se sekiram..niti ne, ker sem preko drugih vzvodov dobil spet dost nazaj. Lekcija? Ne prodajaj ce ne rabis res nujno.



Evo fantje dragi, dobra lekcija za vse, po nagi riti jih je dobil ker je videl %.


Razlika je da je drzal BTC!

SuperKripto je izjavil:




21. februarja se je zgodil najvecji prihod bitcoinov na menjalnice vse od leta 2017. Na urni bazi. Tistega dne je tudi bil vrh bitcoina zaenkrat in od takrat je cena btc padla za cetrtino. Ali nekdo nekaj ve ali pa gre zgolj za paniko zarad uradnih novic glede tetra?


Pocasi se dumpa. Jasno
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Anney ::

Lahko ga bi še danes, ampak nekateri niste zmožni 2 dni držati, kaj maš bajto, stanovanje na kripto obešeno?
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

endelin ::

Ma ni fora 2 dni držanja.
Folk upravičeno skrbi da nismo v fazi kot smo bli januarja 2018 ko je samo še padalo.
Takrat smo tudi lovili nože

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Buggy ::

ZSem zgolj realen in ne pohlepen. Delam stvari po korakih. Takrat ko sem jaz delal z Maxcoini in pretvarjal v BTC ti se vedel nisi kaj je kripto.
Za razliko od tebe se jaz ob teh dipih ne sekiram, se vec uzivam brati vase prispevke, ker iz svoijega denarja ne delate plusa to so pa procenti, ki jih ali pa ne posatvis enkrat nekam drugic pa drugam...seveda je timing ki ga imate vi prstudiranega za nazaj najboljsi pokazatelj vase sposobnosti opreiriti s tistimi nekaj 1K EUR :D

PrihajaNodi ::

Anney je izjavil:

Lahko ga bi še danes, ampak nekateri niste zmožni 2 dni držati, kaj maš bajto, stanovanje na kripto obešeno?

Drzal 3 leta. Je bil ok donos:D
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

endelin ::

Ko se človek zave da je bik šel je že deljeno 10 blockfolio:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Buggy ::

Ko tipo misli da bo bika spet za jajca prijel pa se bolj :))

PrihajaNodi ::

Buggy je izjavil:

ZSem zgolj realen in ne pohlepen. Delam stvari po korakih. Takrat ko sem jaz delal z Maxcoini in pretvarjal v BTC ti se vedel nisi kaj je kripto.
Za razliko od tebe se jaz ob teh dipih ne sekiram, se vec uzivam brati vase prispevke, ker iz svoijega denarja ne delate plusa to so pa procenti, ki jih ali pa ne posatvis enkrat nekam drugic pa drugam...seveda je timing ki ga imate vi prstudiranega za nazaj najboljsi pokazatelj vase sposobnosti opreiriti s tistimi nekaj 1K EUR :D


10.000 ali 20.000 dol, ko gre dol za par % je za vecino kar velik znesek. Zdj ce si kupoval po ico cenah je mal lazje.

Buggy je izjavil:

Ko tipo misli da bo bika spet za jajca prijel pa se bolj :))


Ali z neblom obrne 200k
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Buggy ::

Pikec, jaz sem prisel vas zgolj zasmehovat, ker moj portfolio je trenutno vec kot sem pricakoval. V tej temi se ne pojavljam zgolj zato ker ste same cmeraste pickice in egoboosatni idioti.

Ti si pac oboje!

endelin ::

Jao danes še 24a ura ni in že pada po mini dumpu. Vse kar je pridobilo čez dan

PrihajaNodi ::

Buggy je izjavil:

Pikec, jaz sem prisel vas zgolj zasmehovat, ker moj portfolio je trenutno vec kot sem pricakoval. V tej temi se ne pojavljam zgolj zato ker ste same cmeraste pickice in egoboosatni idioti.

Ti si pac oboje!


Sam pametnega nisi se nic povedal zato gtfo

Kje si bil ko sem shilal polko in avax. Kakob je solano, uni pa sushi. Bolj se leze dol bolj se risejo grafi tu in pise bedarije kako delate profite z lovljenjem nozev
Bagholder 4evah
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Buggy ::

ne rabim s tabo delit nicesar..ker si kreten in bi te iz tem ze zdavnaj moral zabrisat!

Menda ne pricakujes da ti bom povedal kaj bom naredil s svojim skladom pezede eno?

Prejsno sobot sem prodal XLM..evo doprimosa ce ze rabis

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

endelin ::

Stay classy!

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

Stay classy!


Eh se vidi da je depra pa medved na vidiku in je folk nervozen:D

Prejsno sobot sem prodal XLM..evo doprimosa ce ze rabis

Si jo kupil v icotu?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Buggy ::

kupil sem tako da imam gain...ti pa si in bos vedno looser, pa verejento je to vse ceasar se lotis

PrihajaNodi ::

Buggy je izjavil:

kupil sem tako da imam gain...ti pa si in bos vedno looser, pa verejento je to vse ceasar se lotis


Slovnica ti dela probleme. Skoda ker je prislo sem toliko (novih) idiotov. Perci pa namesto da brise, dopusca da se vec frizerk pusi kes.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Anney ::

endelin je izjavil:

Ma ni fora 2 dni držanja.
Folk upravičeno skrbi da nismo v fazi kot smo bli januarja 2018 ko je samo še padalo.
Takrat smo tudi lovili nože


Če bi pustil bi jih imel zdaj še več, ne poznam pa tvojega portfolija.

Enako velja za profesorja Buggy-ja, iz tistega enega bi zrastlo veliko, ampak...
Vse je v glavi.
Jaz pravim tako, pravi čas na pravem mestu, mesto si pa najdi sam...
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Buggy ::

PrihajaNodi je izjavil:

Buggy je izjavil:

kupil sem tako da imam gain...ti pa si in bos vedno looser, pa verejento je to vse ceasar se lotis


Slovnica ti dela probleme. Skoda ker je prislo sem toliko (novih) idiotov. Perci pa namesto da brise, dopusca da se vec frizerk pusi kes.


Ti si dejasko en tako labilen clovek, da bi rabil dolocen tretma, kje se ne bom opredelil, ce bi me pa ze mucili bi reki da Nidi rabi tebleto ali dve...pa ne D in C vitamina. Bo to dost ok?

ViperR ::

Dokupil sem se malo bitcoina po ceni 45700

PrihajaNodi ::

Anney je izjavil:

endelin je izjavil:

Ma ni fora 2 dni držanja.
Folk upravičeno skrbi da nismo v fazi kot smo bli januarja 2018 ko je samo še padalo.
Takrat smo tudi lovili nože


Če bi pustil bi jih imel zdaj še več, ne poznam pa tvojega portfolija.

Enako velja za profesorja Buggy-ja, iz tistega enega bi zrastlo veliko, ampak...
Vse je v glavi.
Jaz pravim tako, pravi čas na pravem mestu, mesto si pa najdi sam...



Cesa bi imel vec? Ce bi samo xtz prodal med 4.5 in 5 bi imel krepko vec kot sedaj in pa seveda fiat. Ada tud ne bo podrla prejsnega athja pa ce se na glavo postavte.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Anney ::

Buggy je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Buggy je izjavil:

kupil sem tako da imam gain...ti pa si in bos vedno looser, pa verejento je to vse ceasar se lotis


Slovnica ti dela probleme. Skoda ker je prislo sem toliko (novih) idiotov. Perci pa namesto da brise, dopusca da se vec frizerk pusi kes.


Ti si dejasko en tako labilen clovek, da bi rabil dolocen tretma, kje se ne bom opredelil, ce bi me pa ze mucili bi reki da Nidi rabi tebleto ali dve...pa ne D in C vitamina. Bo to dost ok?


Človek z milijoni ali pol tega se ne obnaša tako, resno.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Buggy ::

Dalec od miljona ali Lambota, kar spoloh ni mj namen za razliko od vas pohlepnikov...tukaj je razlika.

Jaz sem svoj vlozen dnar v kripto ze 4x ven dobil kar sem vlozil. Vse kar je not je zame igra. Vi pa svojo eksitenco stavite na to..zato ste smesni :D

PrihajaNodi ::

Ti si po defaultu degengambler.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

hamez66 ::

Nodi se je samo zaje***, da je skoraj vse vložil v Tezos, pa še tu je dobro pokasiral. Gotovo več kot 4x.

Buggy ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ti si po defaultu degengambler.


Ti si po defaultu idiot in vecni looser to ze vemo!

PrihajaNodi ::

hamez66 je izjavil:

Nodi se je samo zaje***, da je skoraj vse vložil v Tezos, pa še tu je dobro pokasiral. Gotovo več kot 4x.


Med x10 in x8. Je ok plus stejkanje. Butast sem bil ko nisem kakoba poslusal ali pa vrgel veliko vec v dot. Avax se pa na bince nism mogu registrirat takrat.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

gandolfino ::

Zakaj imate eni željo po osebnem napadanju in osebnem obračunavanju ad hominem v temi o kripto valutah res ne bom nikoli razumel..

 .

.

PrihajaNodi ::

gandolfino je izjavil:

Zakaj imate eni željo po osebnem napadanju in osebnem obračunavanju ad hominem v temi o kripto valutah res ne bom nikoli razumel..

 .

.



Medved prihaja in se cuti nervozo. Pazi, ogromno coinov gre nazaj na ico ceno
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Buggy ::

Sploh ne.. ker eni smo dolocene stvari pravi cas prodali..ti si pa se zmer na istem zato se skrivas za neko namisljeno kvazi insidersko znanje. Prebrali smo te. Nic nimas pa upas na nekaj...revcek.

PrihajaNodi ::

Buggy je izjavil:

Sploh ne.. ker eni smo dolocene stvari pravi cas prodali..ti si pa se zmer na istem zato se skrivas za neko namisljeno kvazi insidersko znanje. Prebrali smo te. Nic nimas pa upas na nekaj...revcek.


Meh, boring
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Buggy ::

a ves kaj je pa njabolj smesno? Cel tvoj lajf se vrti od tega kako se kripto dogaja. To te nekako ne dela ravno verodostojenega.

PrihajaNodi ::

Za vse coine pa le ni medveda:
https://coinmarketcap.com/currencies/fi...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Buggy ::

A nebi rajs spet kej napovedal, sej ves ti se imas za nekega nostradamusa. Teleta kot si ti z napovedmi je res dobro brat za nazaj!

Anney ::

PrihajaNodi je izjavil:

Anney je izjavil:

endelin je izjavil:

Ma ni fora 2 dni držanja.
Folk upravičeno skrbi da nismo v fazi kot smo bli januarja 2018 ko je samo še padalo.
Takrat smo tudi lovili nože


Če bi pustil bi jih imel zdaj še več, ne poznam pa tvojega portfolija.

Enako velja za profesorja Buggy-ja, iz tistega enega bi zrastlo veliko, ampak...
Vse je v glavi.
Jaz pravim tako, pravi čas na pravem mestu, mesto si pa najdi sam...



Cesa bi imel vec? Ce bi samo xtz prodal med 4.5 in 5 bi imel krepko vec kot sedaj in pa seveda fiat. Ada tud ne bo podrla prejsnega athja pa ce se na glavo postavte.


Nodi, nisi endelin, sta dvavenem? Pusti ti ADO, je nobeden ni omenjal. Skrbi me to vaše prodajanje pa kupovanje (sej vem trejdanje), sej nekaj kapne samo ne kot, če kupiš po 0.20 pa pride na 20. Recimo. Tu imaš x200, vmesno početje pa ne vem, na pamet, x20-x100, do vrha, kaj si naredil, jezil si samega sebe, pa si ploskal kak si dober. Če pa odleti na dno pač, jebat ga, ni vse rožnato. Trejdaš s špilikami (vsak ima svoje špilike), v resne projekte v katere verjameš pa vlagaš. Verjeti moraš vase, poznati projekt in upati na najboljše, pa imeti jajca, če kupiš na dnu se nimaš kaj jezit, ker pade lahko samo do dna. Če si že omenjal ADO, jaz sem jo kupil pri 0.03$, v prvi koronski krizi, verjetno bi jo večina vas danes že krepko prodala in kupovala nazaj. Zdaj pa vsujte plaz, ker narobe razmišljam.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

BorutO ::

Ko vas berem, predvsem tiste, ki pravite, da to še ni bull, pa da ga ne bo .. kdo od vas upa priznati, da nima vsega denarja v kriptu, ampak ga drži, ker ne ve, če bo še padla cena? :)

Buggy ::

prvo pravilo v kripto svetu je da operiras z denarjem ki je odvecen!

PrihajaNodi ::

Anney je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Anney je izjavil:

endelin je izjavil:

Ma ni fora 2 dni držanja.
Folk upravičeno skrbi da nismo v fazi kot smo bli januarja 2018 ko je samo še padalo.
Takrat smo tudi lovili nože


Če bi pustil bi jih imel zdaj še več, ne poznam pa tvojega portfolija.

Enako velja za profesorja Buggy-ja, iz tistega enega bi zrastlo veliko, ampak...
Vse je v glavi.
Jaz pravim tako, pravi čas na pravem mestu, mesto si pa najdi sam...



Cesa bi imel vec? Ce bi samo xtz prodal med 4.5 in 5 bi imel krepko vec kot sedaj in pa seveda fiat. Ada tud ne bo podrla prejsnega athja pa ce se na glavo postavte.


Nodi, nisi endelin, sta dvavenem? Pusti ti ADO, je nobeden ni omenjal. Skrbi me to vaše prodajanje pa kupovanje (sej vem trejdanje), sej nekaj kapne samo ne kot, če kupiš po 0.20 pa pride na 20. Recimo. Tu imaš x200, vmesno početje pa ne vem, na pamet, x20-x100, do vrha, kaj si naredil, jezil si samega sebe, pa si ploskal kak si dober. Če pa odleti na dno pač, jebat ga, ni vse rožnato. Trejdaš s špilikami (vsak ima svoje špilike), v resne projekte v katere verjameš pa vlagaš. Verjeti moraš vase, poznati projekt in upati na najboljše, pa imeti jajca, če kupiš na dnu se nimaš kaj jezit, ker pade lahko samo do dna. Če si že omenjal ADO, jaz sem jo kupil pri 0.03$, v prvi koronski krizi, verjetno bi jo večina vas danes že krepko prodala in kupovala nazaj. Zdaj pa vsujte plaz, ker narobe razmišljam.


Kaj ti stokas tu? Vpisi v cmc besedo “duck” in vidis veckratnike visje od marsikaterega projekta. Sploh xtzja

Buggy je izjavil:

prvo pravilo v kripto svetu je da operiras z denarjem ki je odvecen!


Denar je odvecen samo za idiote.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Anney ::

Super vidim, da si na pravi poti, srečno.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

BorutO ::

itak, jaz sem si denar, ki sem ga vložil shranil na varno na binance visa kartico in jo bom porabil, če bom kaj kupil v navadni trgovini ... ostali denar oz. profit pa mečem naprej v kripto. Oz zdaj bolj ne ... čakam, da še bolj pade, vplačam notri, pa jutri sredi dneva ven poberem, ker zadnje dneve čez dan stalno raste na max dnevno cifro, potem zvečer začne padati na minimum.

Buggy ::

KO se znebis ti vsega XTZ-ja bo slo gor, titis 1000 XTZ ki jih imas pa itaq ne bo naredil razilke tako da trolaj se naprek ppizdun!

PrihajaNodi ::

Buggy je izjavil:

KO se znebis ti vsega XTZ-ja bo slo gor, titis 1000 XTZ ki jih imas pa itaq ne bo naredil razilke tako da trolaj se naprek ppizdun!

Je ze prodan. Nekaj casa nazaj

BorutO je izjavil:

itak, jaz sem si denar, ki sem ga vložil shranil na varno na binance visa kartico in jo bom porabil, če bom kaj kupil v navadni trgovini ... ostali denar oz. profit pa mečem naprej v kripto. Oz zdaj bolj ne ... čakam, da še bolj pade, vplačam notri, pa jutri sredi dneva ven poberem, ker zadnje dneve čez dan stalno raste na max dnevno cifro, potem zvečer začne padati na minimum.


Kot da je problem da si nakazes na banko.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Buggy ::

PrihajaNodi je izjavil:

Buggy je izjavil:

KO se znebis ti vsega XTZ-ja bo slo gor, titis 1000 XTZ ki jih imas pa itaq ne bo naredil razilke tako da trolaj se naprek ppizdun!

Je ze prodan. Nekaj casa nazaj


jebeno TNX...zdej se osredotoci na druge stvari, tukaj si zakljucil svojo zgodbo. Adijo!

BorutO ::

PrihajaNodi je izjavil:

Buggy je izjavil:

KO se znebis ti vsega XTZ-ja bo slo gor, titis 1000 XTZ ki jih imas pa itaq ne bo naredil razilke tako da trolaj se naprek ppizdun!

Je ze prodan. Nekaj casa nazaj

BorutO je izjavil:

itak, jaz sem si denar, ki sem ga vložil shranil na varno na binance visa kartico in jo bom porabil, če bom kaj kupil v navadni trgovini ... ostali denar oz. profit pa mečem naprej v kripto. Oz zdaj bolj ne ... čakam, da še bolj pade, vplačam notri, pa jutri sredi dneva ven poberem, ker zadnje dneve čez dan stalno raste na max dnevno cifro, potem zvečer začne padati na minimum.


Kot da je problem da si nakazes na banko.


Zakaj bi banka mogla videti jurja nakazila iz binanc, če jih ne rabi? Mam otroka, za otroške doklade gledajo vsak nakazan cent, pa nima veze od koga in zakaj ... takoj so manjši denarci. :)

PrihajaNodi ::

BorutO je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Buggy je izjavil:

KO se znebis ti vsega XTZ-ja bo slo gor, titis 1000 XTZ ki jih imas pa itaq ne bo naredil razilke tako da trolaj se naprek ppizdun!

Je ze prodan. Nekaj casa nazaj

BorutO je izjavil:

itak, jaz sem si denar, ki sem ga vložil shranil na varno na binance visa kartico in jo bom porabil, če bom kaj kupil v navadni trgovini ... ostali denar oz. profit pa mečem naprej v kripto. Oz zdaj bolj ne ... čakam, da še bolj pade, vplačam notri, pa jutri sredi dneva ven poberem, ker zadnje dneve čez dan stalno raste na max dnevno cifro, potem zvečer začne padati na minimum.


Kot da je problem da si nakazes na banko.


Zakaj bi banka mogla videti jurja nakazila iz binanc, če jih ne rabi? Mam otroka, za otroške doklade gledajo vsak nakazan cent, pa nima veze od koga in zakaj ... takoj so manjši denarci. :)


Uf nisem pomislil na to. Naceloma so problem davki. Btw lahko pa nekomu drugemu nakazes:) mami recimo:)
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Buggy ::

Ce tvoje kripto poslovanje ni podvrzeno pravilom trejdanja si komot nakazes na TRR denar..nic bat in uzivaj v doprinosu!

Aja sem ze povedal da je Nodi Idiot?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()
««
357 / 1490
»»