» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
353 / 1490
»»

DegenGambler ::

Dajem 50% portfolija ven. Kriza povsod, na borzah, kriptu, drugje mi ne vpliva upanja. Na koncu pa ne bi rad ostal bagholder. 50% ven, 50% nadaljujemo. Če dam 50% ven sedaj, je samo s tem kar ven vzamem zaslužek x7, kar mi je več kot dovolj.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

perci ::

A lahko kdo reposta kamikazino napoved?

PrihajaNodi ::

perci je izjavil:

A lahko kdo reposta kamikazino napoved?


Bo oblacno ali pa soncno.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IL_DIAVOLO ::

Jao, spet vsi prestrašeni. Imejte malo potrpljenja in pozitive.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

tommorrow ::

Kako dolgo bo trajalo, da pridejo eur na Binance s SEPA nakazilom?

IL_DIAVOLO ::

Cardano se lepo drzi, bnb tudi. Coini brez prave vrednosti pa pac v prostem padu.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Jacksmav ::

dobr da sem včeraj zjutraj vse prodal....kdaj mislite, da bo čas za ponovni vstop

Motion ::

tommorrow je izjavil:

Kako dolgo bo trajalo, da pridejo eur na Binance s SEPA nakazilom?

Približno 2 do 3 ure od takrat ko gre naročilo skozi pri tvoji banki

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

suhi ::

tommorrow je izjavil:

Kako dolgo bo trajalo, da pridejo eur na Binance s SEPA nakazilom?
Pri meni dobrih 5 ur iz N26, nakazal okrog 12. ure, na Binance je bilo po 5. uri popoldne.

Motion ::

 BNB graf

BNB graf



Zgleda da je zdržalo na linijo

kow ::

suhi je izjavil:

tommorrow je izjavil:

Kako dolgo bo trajalo, da pridejo eur na Binance s SEPA nakazilom?
Pri meni dobrih 5 ur iz N26, nakazal okrog 12. ure, na Binance je bilo po 5. uri popoldne.


LegacyFi, jebiga. Je kar cudno, ko se navadis na kripto.

DegenGambler ::

Kr vredu. Pretopil kar nekaj v eure z namenom, da je to moj profit. Se sedaj kar lažje diha. Zdej pa delat v službi, popoldne se pa še malo bolj premisli, kako bi preostali portfolijo postavil, glede na to, da ej bilo potrebno sedaj prodat kar nekaj sitkojnov.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

suhi ::

kow je izjavil:

LegacyFi, jebiga. Je kar cudno, ko se navadis na kripto.
Sem šel preverit - prvo, testno transakcijo sem nardil ob 8. uri zvečer, potrdilo o uspešnem prenosu so mi Binance poslali naslednji dan ob 11h dopoldne. Tako da se mi je teh 5 ur za "tavelik" znesek zdelo super hitro :D

kow ::

Pozno. Je pa res, da sem nekaj dni nazaj rekel, da pricakujem 50k range sideways nekaj casa.
V glavnem, kar me najbolj zuli oz. edino trenutno je eth/btc ratio. Kje bo odboj in kdaj se splaca btc pretvarjati v eter in obratno.

Nekje 0.025 se zdi zelo strong resistance. In verjetno bo odboj prisel prej.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

DeeJay ::

To sm čaku.... spet lepi profiti.
Moje šloganje prav BTC do 43000, če prebije, do 41000. Nižje (upam, da) ne gre.
Don't f with me.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()

Motion ::

suhi je izjavil:

kow je izjavil:

LegacyFi, jebiga. Je kar cudno, ko se navadis na kripto.
Sem šel preverit - prvo, testno transakcijo sem nardil ob 8. uri zvečer, potrdilo o uspešnem prenosu so mi Binance poslali naslednji dan ob 11h dopoldne. Tako da se mi je teh 5 ur za "tavelik" znesek zdelo super hitro :D


Poglej kdaj ti banka obdela naročilo. Banke majo določen urnik ob katerih gredo nakazila naprej (razen če plačaš dodatno za takojšnjo obdelao). Od takrat naprej meni rabi ene 2 do 3 ure da Binance vknjiži nakazilo. Bitstamp pa prej kot v pol ure.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

tommorrow ::

Hvala vsem za info.

tonis ::

DeeJay je izjavil:

To sm čaku.... spet lepi profiti.
Moje šloganje prav BTC do 43000, če prebije, do 41000. Nižje (upam, da) ne gre.


Če se ne motim je bil odboj na CME dma50...
grafa ne gledam, mislim da je Aqua dal to ceno včeraj.

//edit spet ne vem točne cifre, lahko kdo pogleda, ampak nad 40k je dma50 na bitstampu. dvomim da bi jo prebilo v prvo, tudi dma20 ni, pa je šibkejši. skratka, ali smo na lokalnem dnu, ali pa smo blizu. (ampak še vedno ne pravim da je to TheDno, do tega lahko pride kasneje - morda teden, dva, ..)
Prej sem na trendliniji dokupil xlm, pa malo sem v icx dodal.

Brez panike torej, padamo kontrolirano :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tonis ()

IL_DIAVOLO ::

Panike nikoli ni bilo, zakaj? Poglej ado in bnb, kot da se ni nič zgodilo.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

DegenGambler ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Panike nikoli ni bilo, zakaj? Poglej ado in bnb, kot da se ni nič zgodilo.


V evforičnem bullmarketu bi Ada v takih situaciji delala po 20% dnevno. Tako se pa pač samo drži pri miru. Kar je sicer tudi vredu, glede na ostali kripto.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

gandolfino ::

Dont panic! Vse je v redu, VSE JE REDU!!

 null

null

tonis ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Panike nikoli ni bilo, zakaj? Poglej ado in bnb, kot da se ni nič zgodilo.

To sem napisal da sebe bildam... :)) ..v resnici sem si nohte zgrizel do krvi in vse prodal na 45k, ko bo 50 pa bom spet dokupil ;)
hec hec..

kar sem prej napisal je res, dokupil sem na dipu. linije pa omenjam zato, da se ne bi kdo zajebal in prodal na dnu.

Anney ::

ADA bo šla naprej, trenutno testira preboj na 1.14$.

Pa še ena vzpodbudna novica:
https://decrypt.co/59549/dubai-fund-sel...
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

Senior Dev ::

Ne mi zdaj obupovat nad kriptom. Kripto bo med nami še dolgo, to gre še x10 vsaj. Treba pokrit rige, fantje, dajte vlagat fiata notri ker bo inflacija. BTC in ETH se splačata najbolj!!!
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

endelin ::

Se kdo boji vikenda da ne pade še ene par 10 posto?

DegenGambler ::

Ne več. Vzel sem ven 50%, tako da sem že s tem zadovoljen kolikor sem v kriptu zaslužil v zadnjih 3eh letih glede na moj vložek in vse faile/uspehe.

Ostalih 50% pa rajdamo naprej.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

neocodexx ::

Jaz sem še danes dokupil. Gremo naprej. Mogoče še dogecoin končno kupim.

endelin ::

Sam a ni to malo tako tako če se zaradi nekaj milijard usuje trg? Skor vsak whale lahko dropne trg

neocodexx ::

O kripto se pogovarjajo že čisto vsi na cesti. Glavna tema vseh pogovorov kar sem jih mel v tem tednu. Skoraj vsak janez bi zdaj rad na binance in začel trejdat. Tudi če gremo ta moment v bear me ne skrbi, ker se bo slej ali prej povrnilo in šlo gor.

DegenGambler ::

To je slab znak, da se o kriptu pogovarja že čisto vsak Jože.

Lep pozdrav, Jože
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

BenjaminTB ::

neocodexx je izjavil:

O kripto se pogovarjajo že čisto vsi na cesti. Glavna tema vseh pogovorov kar sem jih mel v tem tednu. Skoraj vsak janez bi zdaj rad na binance in začel trejdat. Tudi če gremo ta moment v bear me ne skrbi, ker se bo slej ali prej povrnilo in šlo gor.


Kakšen BUM bo to ko bodo vsi ali pa vsaj polovica teh ki se zdaj pogovarjajo notri vstopili. Glede na to da zdaj samo 2% svetske populacije v lasti ima neko kriptovaluto...

Zgodovina sprememb…

neocodexx ::

BenjaminTB je izjavil:

neocodexx je izjavil:

O kripto se pogovarjajo že čisto vsi na cesti. Glavna tema vseh pogovorov kar sem jih mel v tem tednu. Skoraj vsak janez bi zdaj rad na binance in začel trejdat. Tudi če gremo ta moment v bear me ne skrbi, ker se bo slej ali prej povrnilo in šlo gor.


Kakšen BUM bo to ko bodo vsi ali pa vsaj polovica teh ki se zdaj pogovarjajo notri vstopili. Glede na to da zdaj samo 2% svetske populacije v lasti ima neko kriptovaluto...


Točno to, primer kolega ki pravi kako mu je žal da ni dal 100€ v ethereum leta nazaj koga je nagovarjal kolega ki je investiral 1000€, da bi zdaj tako dal 1000€ noter ne glede na trenutno market situacijo če je bull ali ne ga ne zanima, zdaj verjame, in ga zanima samo kaj bo čez 5 let in ne jutri.

oracle ::

endelin je izjavil:

Sam a ni to malo tako tako če se zaradi nekaj milijard usuje trg? Skor vsak whale lahko dropne trg

Točno zarad tega so pa taki popravki koristni. Da se znebimo pretirano paničnih/evforičnih/čustvenih "investitorjev". AKA šibkih rok. AKA 90% sodelujočih v tej temi :D

Zdej smo v konsolidaciji, komot gre do 40k ali še nižje. Kot sem že rekel, paničarji bodo prodajali v wickih navzdol in kupovali v wickih navzgor. Zbegano napenjali možgane ob tehničnih analizah na kratki rok.

Težko pa rečem kaj bo z alti. Nižje kot so v prehranjevalni verigi, večja je verjetnost, da se nikoli več ne poberejo. Ker njih držijo nad gladino izključno šibke roke, poleg tega imajo pa še zelo plitek trg.

BenjaminTB ::

neocodexx je izjavil:

BenjaminTB je izjavil:

neocodexx je izjavil:

O kripto se pogovarjajo že čisto vsi na cesti. Glavna tema vseh pogovorov kar sem jih mel v tem tednu. Skoraj vsak janez bi zdaj rad na binance in začel trejdat. Tudi če gremo ta moment v bear me ne skrbi, ker se bo slej ali prej povrnilo in šlo gor.


Kakšen BUM bo to ko bodo vsi ali pa vsaj polovica teh ki se zdaj pogovarjajo notri vstopili. Glede na to da zdaj samo 2% svetske populacije v lasti ima neko kriptovaluto...


Točno to, primer kolega ki pravi kako mu je žal da ni dal 100€ v ethereum leta nazaj koga je nagovarjal kolega ki je investiral 1000€, da bi zdaj tako dal 1000€ noter ne glede na trenutno market situacijo če je bull ali ne ga ne zanima, zdaj verjame, in ga zanima samo kaj bo čez 5 let in ne jutri.


Edina možnost da se kripto rast ustavi je da na celem svetu zmanjka elektrike, ali pa da izvolijo zakon da je ilegalno v lasti imet kriptovalute.

Samo, vse kar je ilegalno je še dražje haha :)

Zgodovina sprememb…

gandolfino ::

Breaking:Dejan Kranjc zapusca Poskočne pravkar na 24ur!

Tole bi znalo dost negativno vplivat na Polko .. evo pravkar prodal vse DOT (Polkadot)

Senior Dev ::

Pol Slovenije bo v pravi penziji, druga polovica pa v kripto penziji. A je res tako enostavno?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

oracle ::

Senior Dev je izjavil:

Pol Slovenije bo v pravi penziji, druga polovica pa v kripto penziji. A je res tako enostavno?

Na kratki rok ni varjante. Načeloma sta dve skupini ljudi. Taki, ki vlagajo drobiž v šitkojne in taki, ki vlagajo malo več v top coine. Skoraj nihče pa ne vloži ogromno v topcoine ali ima astronomsko srečo s šitkojni, kar sta edina scenarija, ki pripeljeta do kripto penzije. Seveda govorimo o nas, navadnih smrtnikih in ne o nekih Merlakih ipd, ki imajo miljone že od prej.

Najbolje bodo potegnili tisti, ki si v tej fazi upajo investirat veliko v top coine in so pripravljeni čakat 5 ali več let.

Poznam enga, ki že ene 5 let vlaga vsak mesec 50-100 eur v btc. Tak nas naščije vse po vrsti, pa še najbolj mirno spi :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: oracle ()

neocodexx ::

oracle je izjavil:

endelin je izjavil:

Sam a ni to malo tako tako če se zaradi nekaj milijard usuje trg? Skor vsak whale lahko dropne trg

Točno zarad tega so pa taki popravki koristni. Da se znebimo pretirano paničnih/evforičnih/čustvenih "investitorjev". AKA šibkih rok. AKA 90% sodelujočih v tej temi :D

Zdej smo v konsolidaciji, komot gre do 40k ali še nižje. Kot sem že rekel, paničarji bodo prodajali v wickih navzdol in kupovali v wickih navzgor. Zbegano napenjali možgane ob tehničnih analizah na kratki rok.

Težko pa rečem kaj bo z alti. Nižje kot so v prehranjevalni verigi, večja je verjetnost, da se nikoli več ne poberejo. Ker njih držijo nad gladino izključno šibke roke, poleg tega imajo pa še zelo plitek trg.


Sem nehal skrbet če grejo alti zdaj dol. Samo da jih nisem kupil v največji špici. Sem se sprijaznil tudi če bo treba hodlat, bo se že povrnilo.

Jaz verjamem oz. se strinjam z Kamikazovo napovedjo da po tej korekciji sledi novi odboj navzgor, če pa ne bo pa pač ne bo, bo drugič, enkrat bo.

Zdaj samo še čakam kdaj kupiti Eth... Je že pravi čas ali ne, to je vprašanje. Če je eth 2.0 za vogalom, kaj to pomeni za Eth? So ga feeji ustavili da bi rastel naprej, bo z 2.0 to zdaj bolje?

Anney ::

Elon and Cardano

The newest cryptocurrency that seems to have caught Musk's eye is Cardano. He recently changed his Twitter profile picture to feature a fork literally stabbed into a road accompanied by the bio: "meta for k."

This seems to be a reference to the upcoming Mary hard fork scheduled for March 1 mainnet deployment. Charles Hoskinson, the founder of Cardano, is convinced this is the case.

On the Flipside

While he and his tweets are lightning rods for SEC scrutiny, Musk also generates a lot of attention from potential crypto investors. Thanks to him, all eyes are on Cardano now.
Having so much attention focused on one person who seems to be well-versed in memes can have a positive long-term effect on the cryptocurrency space as a whole.

Will the Rocket Man eventually do for Cardano what he did for Bitcoin and Doge? Only time can tell. All signs seem to be pointing in that direction, but remember, the Prophet from Pretoria isn't always sober when he's tweeting. And Elon aside, it is always best to do your own research and invest responsibly.

https://www.investing.com/news/cryptocu...

Svet pa je na tole zapiknjeno vilico v cesto in bio razdeljen. Kaj si vi mislite?


https://dailycoin.com/elon-musks-endors...
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

Senior Dev ::

oracle je izjavil:

Senior Dev je izjavil:

Pol Slovenije bo v pravi penziji, druga polovica pa v kripto penziji. A je res tako enostavno?

Na kratki rok ni varjante. Načeloma sta dve skupini ljudi. Taki, ki vlagajo drobiž v šitkojne in taki, ki vlagajo malo več v top coine. Skoraj nihče pa ne vloži ogromno v topcoine ali ima astronomsko srečo s šitkojni, kar sta edina scenarija, ki pripeljeta do kripto penzije. Seveda govorimo o nas, navadnih smrtnikih in ne o nekih Merlakih ipd, ki imajo miljone že od prej.

Najbolje bodo potegnili tisti, ki si v tej fazi upajo investirat veliko v top coine in so pripravljeni čakat 5 ali več let.

Poznam enga, ki že ene 5 let vlaga vsak mesec 50-100 eur v btc. Tak nas naščije vse po vrsti, pa še najbolj mirno spi :D

50€ se mi zdi da je malo premalo. Mislim da si lahko privoščiš 500€ na mesec če imaš solidno plačo. Če računaš da je fiat tako ali tako ničvreden ker se ga printa, kripto pa ima pravo vrednost ker ga je na svetu omejena količina. Še boljše od zlata.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

oracle ::

Evo tukaj kalkulatorček kaj je možno nardit z rednim kupovanjem BTC: klik

100$ mesečni nakupi bi danes pomenili vrednost 100k (slučajno se izide na okroglo). Medtem bo bi ista investicija v DJI ali zlato danes prinesla 10k, pod povštrom (na računu) pa 6k.

gandolfino ::

Naj prosim nekdo pove gospe Adi da
naj ne hodi sama po spolzkih stopnicah gor, saj lift zdaj pelje dol! Naj vendar počaka na lift!

Lp, hišnik Darko

oracle ::

neocodexx je izjavil:


Jaz verjamem oz. se strinjam z Kamikazovo napovedjo da po tej korekciji sledi novi odboj navzgor, če pa ne bo pa pač ne bo, bo drugič, enkrat bo.

Zdaj samo še čakam kdaj kupiti Eth... Je že pravi čas ali ne, to je vprašanje. Če je eth 2.0 za vogalom, kaj to pomeni za Eth? So ga feeji ustavili da bi rastel naprej, bo z 2.0 to zdaj bolje?

Ne rabiš bit genij, da pričakuješ nov vzpon. To je glede na vse faktorje skoraj 100 %. Poudarek na skoraj.

O kakšnem ETH 2.0 ti sanjaš? ETH 2.0 ne bo uzrl luč sveta še vsaj par let, pa saj to je že sam ruski vesoljček povedal (ne morem se spomnit imena, lol). S tem da cardano se komaj trudi priti do prve pametne pogodbe, pa so ljudje že vsi slinasti. Vse je nekaj v razvoju, ljudje organizmirajo na roadmape, funkcionalnih izdelkov pa v resnici ni. V ceno je pa že vkalkulirano. To je zelo nevarna situacija za brutalen padec.

Anney ::

gandolfino je izjavil:

Naj prosim nekdo pove gospe Adi da
naj ne hodi sama po spolzkih stopnicah gor, saj lift zdaj pelje dol! Naj vendar počaka na lift!

Lp, hišnik Darko


Haha, dobra.:D Musk se pripravlja na nakup. :D
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

Senior Dev ::

Bosta McAfee in Musk shillala te dni Doge? Doge x10?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

SuperKripto ::

kow je izjavil:

Pozno. Je pa res, da sem nekaj dni nazaj rekel, da pricakujem 50k range sideways nekaj casa.
V glavnem, kar me najbolj zuli oz. edino trenutno je eth/btc ratio. Kje bo odboj in kdaj se splaca btc pretvarjati v eter in obratno.

Nekje 0.025 se zdi zelo strong resistance. In verjetno bo odboj prisel prej.


kaj vidite na tem ethru?

TheBlueOne ::

XMR in Algo sta dosti nizko. Kdo razmislja o tem?

oracle ::

XMR je po mojem strašansko podcenjen in se ga splača kupit.

SuperKripto je izjavil:

kaj vidite na tem ethru?

Vprašaj grayscale ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: oracle ()

SuperKripto ::

jaz sem mnenja da dolgorocno bodo vse takoimenovane anonimne kriptovalute tipa monero ipd regulirali, beri onesposobili. Drgac pa je monero po mojem mnenju dalec od anonimnosti odkar so ga forkal in od takrat naprej naj ne bi bil vec toliko anonimen, vprasanje ce je sploh kdaj bil popolnoma, saj v bistvu ne zaupam nobeneni kripto ki pravi, da je, ker tudi za btc mislim, da je podtaknjen trojanski konj.

Zgodovina sprememb…

ViperR ::

Grem long btc, je kdo z mano?
««
353 / 1490
»»