» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
351 / 1490
»»

SuperKripto ::

Aston_11 je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

Tudi troli ste dolocen pritisk in jaz jih jemljem kot nekaj pozitivnega, ker vse je za nekaj dobro.

Če bi bil razsvetljen, ne bi trolal na tem forumu. Dokler te vse zmoti...

ce bi bil razsvetljen, ne bi rabil prihajat sem na Zemljo, tako pa ocitno se moram se kaj naucit

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

SuperKripto je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

Tudi troli ste dolocen pritisk in jaz jih jemljem kot nekaj pozitivnega, ker vse je za nekaj dobro.

Če bi bil razsvetljen, ne bi trolal na tem forumu. Dokler te vse zmoti...

ce bi bil razsvetljen, ne bi rabil prihjat sem na Zemljo


Daj spel se ti.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

nafta55 ::

IL_DIAVOLO ::

PAID-ovci, tukaj lahko stake-ate s 400% APY.

https://launchpool.xyz/

;)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

PAID-ovci, tukaj lahko stake-ate s 400% APY.

https://launchpool.xyz/

;)


Connected:Dsm pa žreb izpustu za ene 3 ure:(
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Bad luck :)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

PrihajaNodi ::

Povej, če boš žreban...jbga ne morš met vsega.

Hvala za tole:D

Če boš mev še kj sporoč.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Dobis, ko bo spet kaj :)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

PrihajaNodi ::

Če se da mal prej:) Bom še sam mal raziskoval trg.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

dvince ::

Da smo dosegli ATH oz. 58k$ sem misli za ta bull run.

Verjamem, da dolgoročno bo BTC tudi 300k$, samo takrat bo kupna moč $ sorazmerna z inflacijo.
Dokler se skozi mehanizme kot so QE in negativna obrestna mera ustvarja in posoja nov denar brez kritja bo cena BTC naraščala, ampak
prej ali slej se bo inflacija prenesla tudi na ostala področja (nepremičnine,energetika, hrana, storitve).
Vprašanje je tudi kdaj se bo začelo unovčevati dobičke iz delnic in kripto.

SuperKripto ::



nekaj ste omenjali PHA. Na grafu pha v primerjavi z UNI. Zaenkrat se giblje med resistance in suport. Ampak kateri uni? Ja UNI pac. swap/ Ampak a je uni ze na luni? Ja ne vem ce. PHAhaha. Norc. A je dans luna al kaj?

Zgodovina sprememb…

XRPNERD ::

SuperKripto je izjavil:



nekaj ste omenjali PHA. Na grafu pha v primerjavi z UNI. Zaenkrat se giblje med resistance in suport. Ampak kateri uni? Ja UNI pac. swap/ Ampak a je uni ze na luni? Ja ne vem ce. PHAhaha. Norc. A je dans luna al kaj?


A so ble spet gobe za večerjo?

ajfon ::

PHAhaha ;((

A_A ::

kripto ne vem ali trolas ali te je pa nekaj na poti do miljonarja dobilo v roke :) ker grafe poznas dobro :) ali pa tudi to trolas in imaš že preveč denarja in ti je malo dolgčas :) pa ne spet da ne rabiš denarja itd :)

SuperKripto ::

ce bi povedal koliko imam denarja, bi mi morda se kdo doniral, ali pa bi mi iz usmiljenja poslali na morje prek zveze prijateljev mladine, zato raj ne povem

endelin ::

Kovačeva kobila je vedno bosa pravjo

XRPNERD ::

SuperKripto je izjavil:

ce bi povedal koliko imam denarja, bi mi morda se kdo doniral, ali pa bi mi iz usmiljenja poslali na morje prek zveze prijateljev mladine, zato raj ne povem


Če obvladaš Autocad in risanje armature te zaposlim, vmes mi pa še kakšno analizo nardiš.

SuperKripto ::

jaz sem tukaj bolj zarad igric na grafu, denar je sekundarnega, oziroma žnj pomena

A_A ::

ti več trolaš kot vsi ostali skupaj :)

SuperKripto ::

Povedal sem resnico, razen za pha pa uni sem se mal hecal, sej sem tudi zraven napisal da se smejim, phahaha. Zadnja dva komentarja pa mislm resno.

oracle ::

A še niste dojeli, da je SuperKripto v resnici Elon Musk.

A_A ::

slovenski Elon

XRPNERD ::

Hello there SuperKripto !!!!!!

https://odkrito.svet24.si/clanek/cence/...

SuperKripto ::

To sem mislil bolj v primerjavi z vecino vas trejdarjev. Drgac za hrano in osnovne potrebe imam. Ampak v primerjavi z vami ni vredno omembe.

endelin ::

SuperKripto je izjavil:

To sem mislil bolj v primerjavi z vecino vas trejdarjev. Drgac za hrano in osnovne potrebe imam. Ampak v primerjavi z vami ni vredno omembe.

Večina tukaj nima nič resnega no. Še tist ki je mel so ga banali :D

SuperKripto ::

kako da ne. Kaj pa Mato? Hamez? Grunt? Se perci ma verjetno vec kot jaz. Kaj pa mislite, da se da iz 50 eur postat milijonar, lol. Ja, morda ce gemblas in se ti posreci. Ampak jaz vlagam manjsi delez v trejde.

Zgodovina sprememb…

A_A ::

a kakoba so banal? jaz sem se pa spraševal kje je

Zezz ::

SuperKripto je izjavil:

To sem mislil bolj v primerjavi z vecino vas trejdarjev. Drgac za hrano in osnovne potrebe imam. Ampak v primerjavi z vami ni vredno omembe.

Hehe dobr si jih pometu s tem sarkazmom good one :D

perci ::

Se perci ma verjetno vec kot jaz.

Perci je out, tko da nima nič.

endelin ::

SuperKripto je izjavil:

kako da ne. Kaj pa Mato? Hamez? Grunt? Se perci ma verjetno vec kot jaz. Kaj pa mislite, da se da iz 50 eur postat milijonar, lol. Ja, morda ce gemblas in se ti posreci. Ampak jaz vlagam manjsi delez v trejde.

Mi se samo neki igračkamo no.
Ena redkih magnatov sta jype in kakob.
Pa morda še FacebookDev preden je ugotovil da se v bullu ne shorta

SuperKripto ::

Ne resno. Vsak, ki ze vec let spremlja moj acc aqua ali pa slotechar, ve, da sem zacel z zelo malo vlozka. Ze zdavnaj sem tudi vecino potegnil ven, tak da resno, kaj pa mislite? Dejte vi probat, vlozite 50 eur ali pa recimo 500 eur in poskusite postat milijonar, pa vmes tudi kaj izkesirajte ven. Ja, itak.

vicks ::

SuperKripto je izjavil:

Ne resno. Vsak, ki ze vec let spremlja moj acc aqua ali pa slotechar, ve, da sem zacel z zelo malo vlozka. Ze zdavnaj sem tudi vecino potegnil ven, tak da resno, kaj pa mislite? Dejte vi probat, vlozite 50 eur ali pa recimo 500 eur in poskusite postat milijonar, pa vmes tudi kaj izkesirajte ven. Ja, itak.


Če si kupil RUBIC pred enim letom pa ga morda že sedaj prodal, si blizu :D :D Izbrati takšen kovanec je pa...this is game.

SuperKripto ::

btc na cme futures zakljucil enourno sveco pod trendlinijo, sicer se ni 4h ampak vseeno. Na bitstamp se vedno ni zakljucena niti 1 urna sveca ampak ze mal leze pod trendlinijo, tko da pozornost ni odvec.

janezvalva ::

SuperKripto je izjavil:

btc na cme futures zakljucil enourno sveco pod trendlinijo, sicer se ni 4h ampak vseeno. Na bitstamp se vedno ni zakljucena niti 1 urna sveca ampak ze mal leze pod trendlinijo, tko da pozornost ni odvec.

za hodlerje super scenarij, ker bodo pokupili vsak najmanjši dip.


zakaj Cardano $ADA noče čez 1€ ;(
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

SuperKripto ::

zarad bitcoina. zaenkrat je btc rast zavrnjena tocno na 0,5 fibonaci. Kar pomeni, da se nismo na zeleni veji kar se tice btc. Sicer je zacel delat higher low pa higher high, ampak ce trend linija ne zdrzi, bomo videli.

Zgodovina sprememb…

SuperKripto ::



trenutno tik pod trendlinijo na bitstamp.

SuperKripto ::



na cme futures se 4h sveca zakljuci cez 1 uro in 30 min. Trenutno pod trendlinijo. Tam je celo dosegel zlati rez po fibonaciju ampak ga ni presegel. Tko da se vedno to ni to.

Zgodovina sprememb…

endelin ::

Prej ko je skoraj dosegel 52k sem mislil, da smo iz najhujšega. No, nismo

SuperKripto ::

Ej. A vidi kdo tukaj na slotech to reklamo desno, skrat rdecebrad, kaj ima na obesku. Katera kriptovaluta se vam to zdi simbol?

Zgodovina sprememb…

DeeJay ::

SuperKripto je izjavil:

Ej. A vidi kdo tukaj na slotech to reklamo desno, skrat rdecebrad, kaj ima na obesku. Katera kriptovaluta se vam to zdi simbol?

LTC?
Don't f with me.

tonis ::

perci je izjavil:

Se perci ma verjetno vec kot jaz.

Perci je out, tko da nima nič.



Kok to, tud ti čakaš korekcijo na wma21? :)
..ampak verjemi, enkrat bo, pa magari na mlaj 13.marca 2021 ko bo cena ~37k :D
(da ne bo kdo resno jemal te napovedi, hec je - čeprav se res takrat nekaj križa :))


//..zdaj je 48700 in spet pritiska na dnevni MA20. če bo ob enih pod to ceno ni najboljši znak.

SuperKripto ::

men se pa zdi kot da je X, ar pi

Zgodovina sprememb…

tonis ::

temu bi lahko rekli product placement..
ne opazim pa lune na sličici :D

SuperKripto ::

kliknu sem na slotech reklamo desno, mal pobrskal druge knjige in kaj najdem? Tisto o cem smo debatiral, sicer knjige nisem prebral ampak sem poslusal njegova predavanja na youtube.
https://www.galarna.si/izdelek/25192/ma...

Zgodovina sprememb…

tonis ::

Aqua, kaj je tebe potegnilo v alternativne vode? Zdravje? Moj šef namreč podobno, odkar je imel infarkt, tudi postal precej poduhovljen... take prelomnice gotovo pustijo sledi..

..ostali si mislijo wtf, spizdita vidva na med.over.net to sanjat :))


še ena ontopic...
stellar zaenkrat še kar vztraja v kanalu

tole sem risal 27. januarja
..ampak ko bo drop btcja tja proti 40, vprašanje kam ga bo zabilo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tonis ()

endelin ::

upajmo da ne bo dropa btcja do 40k

DeeJay ::

Vse odvisno al zdrži support na 47k
Don't f with me.

tonis ::

jaz živim v prepričanju da bo šlo pod. ampak kot vedno, če pride big green dildo na grafu, potem bom mnenje spremenil. dma20 ni ravno linija, ki bi držala support za dlje časa. (to govorim na podlagi ogleda prejšnjih korekcij)

..mislim da je na vseh marketih tako. stock traderji, se motim?

Anney ::

Jaz sem pa danes hotel prodati Polygon (bivši Matic), nekako mi je naredil čez +300%, pa ker moje določene cene ni dosegel na zastavljenem limit-u, za mišjo kocino je šlo (skoraj žebljica na glavico), sem rekel, ne bom in ga poknil v stake, zdaj pa, da ga vidim kaj pokaže, če ne pa bom rajal z njim. Če pa kaj trmast pa sem.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

IL_DIAVOLO ::

Pa neumen tudi.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!
««
351 / 1490
»»