» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
349 / 1490
»»

Mato989 ::

Grunt to vsi že vemo lol vsaj tisti ki prebiramo novice, kako bi kdorkoli ki se ukvarja z zanimanjem to spregledal.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

gruntfürmich ::

ja, tisto mi je ušlo.

še malo analize:
https://medium.com/@tamas.blummer/livel...

in pa seveda porazdelitev: https://app.flipsidecrypto.com/cooperat...

zelo zanimivo kako je v malih denarnicah ter na binancah skoraj ves bitcoin
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Qcube ::

Grunt bi moral bit že miljarder če bi hodlal ker je bil v prvih temah na slotechu. Očitno trading deluje lol

gruntfürmich ::

Qcube je izjavil:

Grunt bi moral bit že miljarder če bi hodlal ker je bil v prvih temah na slotechu. Očitno trading deluje lol

jah, žal...:D
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

dvince ::

Ne vem zakaj ste optimisti, da gremo na nov ATH. Ne vidim nobenega razloga za optimizem:
-rast od decembra naprej je bila prehitra in brez resnih korekcij
-tedenski RSI je previsok nad 70
-volumen že tretji teden upada
-alti so naredili tudi do ×40 od marca lani
-ni novih fundamentalnih novic za rast
-večina retaila je s panic selli že v FUD stanju
-twitterji od Muska nimajo več učinka:)

Verjetno se motim, ampak BTC nad 58k ne gre več.

SasoS ::

DegenGambler je izjavil:


Ethereum in Ethereum defi je lahko zgodba o uspehu, je pa prav tako ista stvar, ki bo Ethereum, če ne bodo hitro ukrepali, pokopal. Tako pač je.


Zato je Cronje delal na FTM-ju.
Prejšnji vikend je bilo veliko ETH contractov portano na FTM, ideja oz. vsaj plan nekega dela je da se del defija preseli na FTM. Zato taka rast... fee-ji so pod $1.

gruntfürmich ::

https://charts.coinmetrics.io/formulas/...
po tem grafu še nismo niti dobro začeli trgovati z bitcoini ! manija še ni dodobra razvita...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

XRPNERD ::

dvince je izjavil:

Ne vem zakaj ste optimisti, da gremo na nov ATH. Ne vidim nobenega razloga za optimizem:
-rast od decembra naprej je bila prehitra in brez resnih korekcij
-tedenski RSI je previsok nad 70
-volumen že tretji teden upada
-alti so naredili tudi do ×40 od marca lani
-ni novih fundamentalnih novic za rast
-večina retaila je s panic selli že v FUD stanju
-twitterji od Muska nimajo več učinka:)

Verjetno se motim, ampak BTC nad 58k ne gre več.


Se strinjam s tabo v večji meri, z izjemo napovedi, da ne gre več nad 58k, ki verjetno ne drži. Po mojem bo šlo čez še v 2021, pravi hype se mogoče še sploh ni začel, ker so bli vsi mediji polni predvsem Covida.
Bi pa blo zanimivo pogledat komentarje BTC maxijev tipa prerok Matohamed1989 od decembra 2017 do marca 2019.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XRPNERD ()

SuperKripto ::

trenutno sta bitstamp in cme dost drugacna. Na cme je naredil higher high , na bitstampu pa lower high. Oba pa imata trenutno higher low , zaenkrat, na manjsi casovnici, ki nekak sovpada s suportom na dnevni MA.

DegenGambler ::

XRPNERD je izjavil:

dvince je izjavil:

Ne vem zakaj ste optimisti, da gremo na nov ATH. Ne vidim nobenega razloga za optimizem:
-rast od decembra naprej je bila prehitra in brez resnih korekcij
-tedenski RSI je previsok nad 70
-volumen že tretji teden upada
-alti so naredili tudi do ×40 od marca lani
-ni novih fundamentalnih novic za rast
-večina retaila je s panic selli že v FUD stanju
-twitterji od Muska nimajo več učinka:)

Verjetno se motim, ampak BTC nad 58k ne gre več.


Se strinjam s tabo v večji meri, z izjemo napovedi, da ne gre več nad 58k, ki verjetno ne drži. Po mojem bo šlo čez še v 2021, pravi hype se mogoče še sploh ni začel, ker so bli vsi mediji polni predvsem Covida.
Bi pa blo zanimivo pogledat komentarje BTC maxijev tipa prerok Matohamed1989 od decembra 2017 do marca 2019.


Ni novih fundamentalnih novic za rast? Si resen?
Moraš malo spremljat splošno stanje v svetu, daleč od tega, da je tole konec. Najbrž si pa trol in sem ti nasedel. Kaj čmo ...
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

Zgodovina sprememb…

StarMafijec ::

dvince je izjavil:

-alti so naredili tudi do ×40 od marca lani

Kateri alti?

gandolfino ::

Še bo kaj s PHA al je blo to to za danes?

XRPNERD ::

DegenGambler je izjavil:

XRPNERD je izjavil:

dvince je izjavil:

Ne vem zakaj ste optimisti, da gremo na nov ATH. Ne vidim nobenega razloga za optimizem:
-rast od decembra naprej je bila prehitra in brez resnih korekcij
-tedenski RSI je previsok nad 70
-volumen že tretji teden upada
-alti so naredili tudi do ×40 od marca lani
-ni novih fundamentalnih novic za rast
-večina retaila je s panic selli že v FUD stanju
-twitterji od Muska nimajo več učinka:)

Verjetno se motim, ampak BTC nad 58k ne gre več.


Se strinjam s tabo v večji meri, z izjemo napovedi, da ne gre več nad 58k, ki verjetno ne drži. Po mojem bo šlo čez še v 2021, pravi hype se mogoče še sploh ni začel, ker so bli vsi mediji polni predvsem Covida.
Bi pa blo zanimivo pogledat komentarje BTC maxijev tipa prerok Matohamed1989 od decembra 2017 do marca 2019.


Ni novih fundamentalnih novic za rast? Si resen?
Moraš malo spremljat splošno stanje v svetu, daleč od tega, da je tole konec. Najbrž si pa trol in sem ti nasedel. Kaj čmo ...


Zakaj ne bi bil konec? A si prebral na internetu?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XRPNERD ()

PrihajaNodi ::

StarMafijec je izjavil:

dvince je izjavil:

-alti so naredili tudi do ×40 od marca lani

Kateri alti?


SOLANA
AVAX
POLKA
CARDANO
DOGE
FTX SAMO X 30

Pravzaprav je vse kar je bilo manj x10 ena velika zalost in si moral imeti res nesreco (tezos recimo).
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kow ::

DegenGambler je izjavil:

kow je izjavil:

320k ni ravno ogromna gasa. Navaden ERC20 transfer je 1/10 tega. Ampak, nevermind...


Pač če se gremo analogijo. Recimo da kupujem novo pohištvo in naročim novo omaro. Na spletni strani mi ponudi, da lahko imam dostavo do doma in me za 500€vredno omaro to stane 100€. Ok si rečem, vredu, bom to plačal. Čakam, čakam in čez 3 dni mi javijo, da mi omare ne bodo dostavli, ker je bila moja omara težja od 50kg, za to bi moral pa uporabit Super Special Dostavo, ki pa stane 150€. Kljub temu, ti bomo vzeli 100€ za prvotno dostavo, omaro pa lahko prevzameš sam ali pa plačaš 150€ za super special dostavo. No in potem se odločiš, da boš plačal to super special dostavo in omara čez nekaj dni prispe k tebi na dom.

Seveda zdej lahko govoriš, ja zakaj pa nisi sam omare pripeljal domov? Ja zakaj se pa naspletni strani nisi pozanimal, da nad 50kg ne moreš z navadno dostavo itd., je pa vse to katastrofalen customer experience. Če se bo čez nekaj časa pojavila trgovina, ki bo brez bullshita imela dostavo za 30€, bo folk šel tja.

In podobno je tu, plačujem kaj metamasku? Ne, seveda ne. Pričakoval bi, da bo gas limit tak, da mi ni treba it prej počekirat zgodovino vseh takih tipov transakcij in vidt kok je avg gas consumption in potem uporabit tak gas limit, da bo vse v redu. Poleg tega pa je fee ogromen. Če bodo ostali chaini lahko ponudil isto storitev za 10x ceneje, ja večina bo šlo drgam.

Ethereum in Ethereum defi je lahko zgodba o uspehu, je pa prav tako ista stvar, ki bo Ethereum, če ne bodo hitro ukrepali, pokopal. Tako pač je.


Nisi razumel, kaj sem ti hotel povedati glede gas limita. Ta ne obstaja brez razloga: kolk racunanja potrebujes, ne mores vedeti vnaprej, mimo naravnih zakonitosti ne mores iti.
Mimogrede, nic ti ne brani, da gas limit ne nastavis na 2 milijona. Lahk si kar hardcodiras.

Drugace, analogija je napacna iz vec razlogov, sam se mi ne da sedaj razlagat. "analogies are like assholes...".
Ampak, spet se vrnemo na osnovni problem. Ti bi rad, nerulirano trejdal shitkojne. Binance bi ti lahko to ponudil brez blockchaina, lahk bi imeli zadaj navadno oracle bazo.

DegenGambler ::

Torej ti imaš 10m$ na računu. Celotno leto država že printa dolarje in sedaj jih je 1/4 več v obtoku kot 1 leto nazaj. Poleg tega, se ti banka spomni, da ti bo računala še 2% ležarnine za tvoja sredstva. Kaj boš naredil? Kot kreten držal te dolarje na računu in čakal, da postanejo 2x manj vredni? Ne najbrž jih boš investiral nekam, nekam, kjer ne bodo izgubili svoje vrednosti.

A bodo to delnice, kripto, nepremičnine, žlahtne kovine, luksuzne dobrine ali kaj drugega, je vprašanje. Zagotovo pa ne bodo ti dolarji stali na bankah. In tisti, ki imajo veilko denarja na računu, ponavadi niso zabiti in znajo z denarjem. In če ti misliš, da je tale koronakriza rešena, se imo motiš. Bo še kak hud pok, preden bo konec.

Poleg tega pa ni fundamentalnih novic, hkrati pa gledamo eksponentno rast razvoja defija? Razne družbene situacije, kjer tudi ljudem izven kripta postaja jasno, da bi bilo dobro, da bi bila marsikatera storitev na voljo decentralizirana, ne pa da si nek CEO zmisli, kaj je dovoljeno ali ne?

Priznavanje BTC kot store of value s čedalje večjega števila največjih podjetij?

Nevem, ne bom te prepričeval. Če misliš, da nad 58k ne bomo šli, potem je najboljši play, da sedaj prodaš ves kripto. Zakaj si sicer tu? Da boš držal čez cel balon do dna? Če je počil, potem vkolikor aktivno ne shortaš, je neumnost, da imaš sredstva v kriptu.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

IL_DIAVOLO ::

Doge, vet, zil, matic bye bye.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

SuperKripto ::



btc na cme futures trenutno na trendliniji. Hkrati pa je na bitstampu trenutno na dnevni MA. Ampak na cme futures je dnevna MA nekoliko nizje, priblizno tam, kjer je bilo lokalno dno pri tej korekciji. CME futures graf je zanimiv predvsem zato, ker so izkljuceni vikend trejdi.

Zgodovina sprememb…

kow ::

Imo BTC nikoli vec pod 30k. Morda, ce G7 koordinira kaksen resen napad na noncustodial wallets.
Ko recem "nikoli vec", mislim v resnici 5-10 let naprej. Ne neskoncnost. Nimam pojma kaksen bo svet leta 2040.

XRPNERD ::

DegenGambler je izjavil:

Torej ti imaš 10m$ na računu. Celotno leto država že printa dolarje in sedaj jih je 1/4 več v obtoku kot 1 leto nazaj. Poleg tega, se ti banka spomni, da ti bo računala še 2% ležarnine za tvoja sredstva. Kaj boš naredil? Kot kreten držal te dolarje na računu in čakal, da postanejo 2x manj vredni? Ne najbrž jih boš investiral nekam, nekam, kjer ne bodo izgubili svoje vrednosti.

A bodo to delnice, kripto, nepremičnine, žlahtne kovine, luksuzne dobrine ali kaj drugega, je vprašanje. Zagotovo pa ne bodo ti dolarji stali na bankah. In tisti, ki imajo veilko denarja na računu, ponavadi niso zabiti in znajo z denarjem. In če ti misliš, da je tale koronakriza rešena, se imo motiš. Bo še kak hud pok, preden bo konec.

Poleg tega pa ni fundamentalnih novic, hkrati pa gledamo eksponentno rast razvoja defija? Razne družbene situacije, kjer tudi ljudem izven kripta postaja jasno, da bi bilo dobro, da bi bila marsikatera storitev na voljo decentralizirana, ne pa da si nek CEO zmisli, kaj je dovoljeno ali ne?

Priznavanje BTC kot store of value s čedalje večjega števila največjih podjetij?

Nevem, ne bom te prepričeval. Če misliš, da nad 58k ne bomo šli, potem je najboljši play, da sedaj prodaš ves kripto. Zakaj si sicer tu? Da boš držal čez cel balon do dna? Če je počil, potem vkolikor aktivno ne shortaš, je neumnost, da imaš sredstva v kriptu.


Ne. Jaz sem napisal, da bomo čez 58k verjetno šli.
Tvoje razmišljanje je ponotranjil že vsak, ki ima 5 minut časa in bo šel na Youtube pogledat par influencerjev.
Vsak, ki pa ima 3 minute časa in si potegne ravno črto, če že ne parabole, čez ATH 2017 in ATH 2021 pa vidi, da je kripto praktično najboljša možna naložba z najvišjim ROI. Pač vržeš vse prihranke v kripto in čez 3-4 leta si bogataš.
Iz prejšnjega bulla so se vsi naučili, da je treba samo HODLat in vsi zdej špekulirajo na long.
Ne vem no, kar malo preveč naivno se mi zdi vse skupi, ker sistem, takšen ali drugačen, nikoli ne bo naštiman tako, da bo širša populacija obogatela.

mit3k ::

13k $BTC flowed out from Coinbase a few hours ago.
It seems those BTC went to multiple Coinbase custody wallets. US institutional investors are still buying Bitcoin at the 48k price.
This is the strongest bullish signal I've ever seen.

https://twitter.com/ki_young_ju/status/...

SuperKripto ::

Tvoje razmišljanje je ponotranjil že vsak, ki ima 5 minut časa in bo šel na Youtube pogledat par influencerjev.
Vsak, ki pa ima 3 minute časa in si potegne ravno črto, če že ne parabole, čez ATH 2017 in ATH 2021 pa vidi, da je kripto praktično najboljša možna naložba z najvišjim ROI. Pač vržeš vse prihranke v kripto in čez 3-4 leta si bogataš.
Iz prejšnjega bulla so se vsi naučili, da je treba samo HODLat in vsi zdej špekulirajo na long.



itak, ce printajo in pumpajo brez kritja, je na tak nacin zelo enostavno dvigovat ceno ze leta in leta. Kaj pa ce se printer zaustavi?

DegenGambler ::

Vprašanje je simpl, kje imeti sredstva v prihodnjih mesecih/letih?

Za povprečno rajo, je v € ali $ popolnoma dober odgovor, ker če ima 30k na računu, tistih nekaj stotakov ne bo pomenilo dosti, če jih izgubi. Za nekoga, ki ima na računu več milijonov $, pa ta odgovor najbrž ni več zadovoljiv.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

PrihajaNodi ::

DegenGambler je izjavil:

Vprašanje je simpl, kje imeti sredstva v prihodnjih mesecih/letih?

Za povprečno rajo, je v € ali $ popolnoma dober odgovor, ker če ima 30k na računu, tistih nekaj stotakov ne bo pomenilo dosti, če jih izgubi. Za nekoga, ki ima na računu več milijonov $, pa ta odgovor najbrž ni več zadovoljiv.


A tudi ce gre za -5, ali 10% dol? Me zanima ja. Majo porazdeljeno, zlato, nepremicnine, umetnine, pa ajd ene 5% v kriptu.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IL_DIAVOLO ::

Tisti, ki ima jajca.

Ce danes kupis 1k PAID-a(project of the year), imas možnost da sodeluješ v loteriji shadowa za public sale. Eth fee(uniswap) je bil pred nekaj minutami samo 40 dolarjev. Velja se samo danes.

I am in :)

Whitelist: https://paidnetwork.medium.com/paid-net...
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Tisti, ki ima jajca.

Ce danes kupis 1k PAID-a(project of the year), imas možnost da sodeluješ v loteriji shadowa za public sale. Eth fee(uniswap) je bil pred nekaj minutami samo 40 dolarjev. Velja se samo danes.

I am in :)


Mislis tole:
https://coinmarketcap.com/currencies/pa...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IL_DIAVOLO ::

Jap
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

SuperKripto ::

milijonarji ze vedo kako razprsit nalozbo, ce imajo prevec denarja. Nekaj v fizicno zlato, srebro, nekaj v posest nepremicnine, nekaj malega v kripto. Ne skodi niti ce imajo samooskrbno kmetijo. Ker ce ni nicesar za kupit, ti ne pomaga niti denar, niti zlato niti kripto.

PrihajaNodi ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Jap


Kje si nabavil? Se bolj splaca gate io kot uniswap?

Kaksni so feeji al as cena na uniswapu?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Uniswap.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

kow ::

PrihajaNodi ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Uniswap.

thnx

kaksen je gas?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IL_DIAVOLO ::

Ce sem ti povedal
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Sc0ut ::

Charlie lee se je oglasil.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

Motion ::

Sc0ut je izjavil:

Charlie lee se je oglasil.


In kaj pravi?

Neon87 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Tisti, ki ima jajca.

Ce danes kupis 1k PAID-a(project of the year), imas možnost da sodeluješ v loteriji shadowa za public sale. Eth fee(uniswap) je bil pred nekaj minutami samo 40 dolarjev. Velja se samo danes.

I am in :)

Whitelist: https://paidnetwork.medium.com/paid-net...


Če kupim na gate.io tudi to velja? Ne da se mi vsega brat, mogoče bi malo PHA dal v PAID.. aja, samo je 1k 2880$ trenutno, to je žal preveč zame..

blazkj ::

A ste kupili FTM, ko sem ga shilal pri 0,4 in 0,5? Upam da.

IL_DIAVOLO ::

Vazen je metamask adress, s katerim dokažeš da lahko sodeluješ.

Glede financ pa sam najbolj ves.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

PrihajaNodi ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Vazen je metamask adress, s katerim dokažeš da lahko sodeluješ.

Glede financ pa sam najbolj ves.



Bom dans nabavil pa da vidim:)mal gemblinga. Sam se vedno ne vem kaksni so feeji. Valda morm nejprej eth kupt poslat na metamask se spojit z unisewapom in tm nabavt. Sicer pa kul so take objave.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Neon87 ::

PrihajaNodi je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Vazen je metamask adress, s katerim dokažeš da lahko sodeluješ.

Glede financ pa sam najbolj ves.



Bom dans nabavil pa da vidim:)mal gemblinga. Sam se vedno ne vem kaksni so feeji. Valda morm nejprej eth kupt poslat na metamask se spojit z unisewapom in tm nabavt. Sicer pa kul so take objave.


Če boš kupil za manj kot 1k teh tokenov - ne boš sodeloval lahko kupiš tudi na borzi gate.io..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Neon87 ()

PrihajaNodi ::

To je 2320 eurov.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Neon87 ::

Sem zamenjal 684 PHA za 189 PAID na gate.io. Pa da vidimo :)
Ponavadi ste imeli tukaj dobre nasvete.. :)

SuperKripto ::

Gledam youtuberje, ki so ocitno ze zelo obogateli s kriptom, se vidi da zivijo bolj razkosno zivljenje. Imajo verjetno ze vec milijonov usd premozenja. Ampak se vedno imajo signale ali pa referal linke. Pa veste zakaj? Zato ker je clovek programiran, da bi vedno zelel imeti vec. Cim vec, nikol ni zadost. A razumete? Vedno rabijo nekaj vec. Tudi njihovo razkosno zivljenje stane. Za taksen lifestyle je potrebno imet vir prihodkov se naprej. Ocitno niso v penziji.

Zgodovina sprememb…

ViperR ::

PrihajaNodi je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

Vprašanje je simpl, kje imeti sredstva v prihodnjih mesecih/letih?

Za povprečno rajo, je v € ali $ popolnoma dober odgovor, ker če ima 30k na računu, tistih nekaj stotakov ne bo pomenilo dosti, če jih izgubi. Za nekoga, ki ima na računu več milijonov $, pa ta odgovor najbrž ni več zadovoljiv.


A tudi ce gre za -5, ali 10% dol? Me zanima ja. Majo porazdeljeno, zlato, nepremicnine, umetnine, pa ajd ene 5% v kriptu.


Ko bo imel vsak milijonar 5% v kriptu bo cena mnogo čez 100k.

SuperKripto ::

Tisti, ki imajo vec milijard premozenja. A vi mislite, da so v penziji? Kot vidim, enim niti milijarda ni zadost in se kar naprej bi radi nekaj vlagal in zasluzili. Zdej se jim gre za moc in kontrolo, ker denar ze imajo.

IL_DIAVOLO ::

Neon87 je izjavil:

Sem zamenjal 684 PHA za 189 PAID na gate.io. Pa da vidimo :)
Ponavadi ste imeli tukaj dobre nasvete.. :)


Lepa :)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

DegenGambler ::

SuperKripto je izjavil:

Tisti, ki imajo vec milijard premozenja. A vi mislite, da so v penziji? Kot vidim, enim niti milijarda ni zadost in se kar naprej bi radi nekaj vlagal in zasluzili. Zdej se jim gre za moc in kontrolo, ker denar ze imajo.


To je pa ena izmed človeških lastnosti. Nikoli ti ni dovolj. Vedno boš želel imeti več. Tu vbistvu ne vidim rešitve, večina ljudi je takih. En zanimiv quote iz ene naših najbolj priljubljenih serij:

"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else. " - Petyr Baelish
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

Sc0ut ::

Motion je izjavil:

Sc0ut je izjavil:

Charlie lee se je oglasil.


In kaj pravi?


https://twitter.com/SatoshiLite/status/...


Finance pa vidim da so objavile:
Predsednik ameriške centralne banke Fed Jerome Powell je pred kongresom povedal, da Fed skrbno presoja, ali naj izdajo digitalni ameriški dolar, poroča denimo Business Insider.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

ViperR ::

SuperKripto je izjavil:

Tisti, ki imajo vec milijard premozenja. A vi mislite, da so v penziji? Kot vidim, enim niti milijarda ni zadost in se kar naprej bi radi nekaj vlagal in zasluzili. Zdej se jim gre za moc in kontrolo, ker denar ze imajo.


Ta vasa zelja po penzija je itak mal mimo. Ce ze, bi rekel, da si zelim financno samostojnost. Delam, kar znam in uzivam v temu.

Da bi pa bil doma in nic delal z miljoni pa ne vem. Bi se pocutu nekoristno, kot najvecji klosar na svetu.

ajfon ::

ViperR je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

Tisti, ki imajo vec milijard premozenja. A vi mislite, da so v penziji? Kot vidim, enim niti milijarda ni zadost in se kar naprej bi radi nekaj vlagal in zasluzili. Zdej se jim gre za moc in kontrolo, ker denar ze imajo.


Ta vasa zelja po penzija je itak mal mimo. Ce ze, bi rekel, da si zelim financno samostojnost. Delam, kar znam in uzivam v temu.

Da bi pa bil doma in nic delal z miljoni pa ne vem. Bi se pocutu nekoristno, kot najvecji klosar na svetu.




To je moj dream? XD
Doma si pa delaš na svojih projektih, maš nek SP pa serbus...

Dela mi v delavnici doma ne zmanka do smrti..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ajfon ()
««
349 / 1490
»»