» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
337 / 1490
»»

Sc0ut ::

Nekaj sem narobe stiskal pa nism nastabil buy orderja ltc na 157. Direkt bi rep pobral...
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

IL_DIAVOLO ::

kow je izjavil:

Se vedno vas vecina ne steka. Tud ce vam gre portfelj v fiatu dol, who cares. Poanta je da povecate svoj delez celotnega supplya kojna/tokena. Takega, ki ste ga pripravljeni drzati 5+ let. To je vsa poanta igre.


Moram malo eth-ja kupit, da na koncu leta se dam nekaj v wise. Upam, da z bolj človeškimi feeji :D
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

oracle ::

PrihajaNodi je izjavil:

Se ze popravlja.

Zaenkrat nič ne kaže na obrat trenda. Crknjen maček se ponavadi odbije več kot enkrat.

BorutO ::

Musk pa nič ne twita več ... zgleda, da je zajebal bitcoine, ethereume in samo teslo, ko je omenil, da se mu zdita oba coina previsoka, a tesla je kupila za 1,5mrd bitcoinov ... ker so povezani, je posledično tudi tesla ogromno izgubila :) zdaj so ga verjetno malo menedžerji in ostali zaposleni v tesli malo za kravatlc prijeli. :) Nič twittov ... nemogoče, da bi on zdržal brez twita par ur ... zdaj je že drugi dan mimo, pa še vedno nič. :D

kow ::

Ker spi, butelj. Pa oni so BTC kupili za nizjo ceno kot je sedaj. Morda so celo kaj prodajali nad 50k. V glavnem, tih bod, ce ne ves zakaj se gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

PrihajaNodi ::

kow je izjavil:

Ker spi, butelj.


Lol, keri vosli so tu. On je kupoval poceni, brez skrbi.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

BorutO ::

Ja itak, da je kupoval poceni, pa niso vse coine naenkrat kupli ampak malo zdaj, malo pol ... zagotovo so jih že veliko prodali. In ja ... ne spi. Ta človek si urnik spanja sam prilagaja ... malo poslušaj njegove nastope kdaj hodi spat ... sredi dneva, sredi noči, kadar pač je ... njegov delovnik je ... do 100 ur na teden ... ni rečeno, da je zdaj ravno v zda ... lahko je v avstraliji, ali pa v evropi ... ta človek potuje po svetu, kot da bi mu svet bil velik samo par kilometrov.

Motion ::

oracle je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Se ze popravlja.

Zaenkrat nič ne kaže na obrat trenda. Crknjen maček se ponavadi odbije več kot enkrat.

Kristalna krogla od Kamikaze pravi šele enkrat za v četrtek da se bo res obrnilo.

demogill ::

Pi** a to ni neki najbolj neumnega ko pusnes pol pa tako kot v tem trenutku poizkusas nadoknadit izgubo facepalm

PrihajaNodi ::

dokupim xtz pri 2.9 upam da se dol rukne pol pa da gre na 3.20. lep bounce je bil
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Some people just dont get it.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

BenjaminTB ::

PrihajaNodi je izjavil:

dokupim xtz pri 2.9 upam da se dol rukne pol pa da gre na 3.20. lep bounce je bil

pušno si 1500€ pa še vedno imaš jajca tvegat?

PrihajaNodi ::

BenjaminTB je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

dokupim xtz pri 2.9 upam da se dol rukne pol pa da gre na 3.20. lep bounce je bil

pušno si 1500€ pa še vedno imaš jajca tvegat?


Ja, ker jih morm nazaj dobit.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

suhi ::

Fajn pada. Entry point ali trap za nas noobe?

PersonaRuda ::

oracle je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

perci je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

endelin je izjavil:

Se kdo spomni whale alert 28k btc v nedeljo?:D:D

To ne vpliva na ceno. Vsak dan se kupi in proda 2 milijona BTC kovancev. Zakaj bi zdaj bilo 28.000 kovancev nek faktor?

Od kje maš pa ti dva milijona podatek?


Volumen BTC zadnjih par dni se giblje okoli 100 milijard. En je vreden 50k. 100 milijard / 50k = 2 milijona.

Kot je namignil perci, ta podatek ne bo točen. Obskurne borze preveč manipulirajo. Zato je bolj zanesljiv podatek tako imenoval "real volume" (glej messari.io). Tam kaže slabe pol miljona prometa zadnjih 24 ur. Vseeno pa drži point, 28k kovancev nima apokaliptičnih razsežnosti. Tolko jih greyscale na dober dan kupi.

OK. Jaz sem gledal cmc.com in so že tudi bile debate, da tam niso točni podatki o volumnu. Je pa bil moj point tudi, da teh 28k BTC-jev ne predstavlja apokalipse in ne vpliva na to ceno danes.

perci je izjavil:

Od kje imaš ta podatek?

BenjaminTB ::

PrihajaNodi je izjavil:

BenjaminTB je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

dokupim xtz pri 2.9 upam da se dol rukne pol pa da gre na 3.20. lep bounce je bil

pušno si 1500€ pa še vedno imaš jajca tvegat?


Ja, ker jih morm nazaj dobit.


Wow svaka čast. Zaradi 1,5k

PrihajaNodi ::

Za 1500 eur si jaz lahko marsikaj privoscim.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

BorutO ::

Demogill ... pa kaj dviguješ, če si v minusu, pa saj bo nazaj naraslo no .. če ne zdaj pa čez par dni ali pa lelto ... zakaj bi ven dvigoval ... jaz nisem nič šel v minus ... povsod sem mel lepe dobičke ... v bttju mam jurja notri vloženega, mam lepo izgubo, pa ga ne mislim ven dvigovati, ker bo zagotovo spet doseglo enkrat tisto cifro.

Nisem jaz v tem toliko let, kot nekateri tu gor, ampak sem si naredil lepe profite v teh dneh od 8.2. pa nisem nobene nasvete poslušal kako moreš trejdati pa gledal komentarje, kdaj treba hitro kaj prodati itd ... jaz sem lepo kupoval, kar se mi je zdelo profit, če je šlo v minus, sem čakal, stalno je prišlo gor. V BTTju sem pa ponoči vložil okroglega jurja, sem vedel, da bo padlo, ker je zelo padalo oz. nihalo tisti hip ... se pa nič ne sekiram, pa sem zdaj ob dobrih 300 dolarjev ... vse bo prišlo na 0 ali +

kow ::

demogill je izjavil:

kow je izjavil:

Se vedno vas vecina ne steka. Tud ce vam gre portfelj v fiatu dol, who cares. Poanta je da povecate svoj delez celotnega supplya kojna/tokena. Takega, ki ste ga pripravljeni drzati 5+ let. To je vsa poanta igre.

Dejansko take nasvete ki lahko laiku zelo skodijo bi raje obdrzal zase.

? Aja, šteka, ne stakea. Ce si to mislil.

BenjaminTB ::

PrihajaNodi je izjavil:

Za 1500 eur si jaz lahko marsikaj privoscim.

Saj vsi si lahko, samo v tem svetu v katerem si ti, 1,5k€ je nič če veš da je največja kriptovaluta vredna 35k€. Razumeš kaj ti želim povedat?

Motion ::

Kako je kaj z ___DOWN kovanci v takem trendu kot je sedaj ko vrednosti padejo? Niso ti kovanci namenjeni prav temu?

SuperKripto ::







1. btc graf na coinbase, trenutno ravno nekje pod dnevno moving average, ki predstavlja narisana rumena crta, pa tudi ze malo pod prejsnjo trendlinijo. potrebn cakat zakljucek dnevne svece

2. btc graf na cme futures, za kratkorocno, narisane trendlinije

3. cme futures za btc na 4h grafu, btc pod modro crto, ki je moving average..

Zgodovina sprememb…

A_A ::

Super kaj predlagas?

PrihajaNodi ::

xtz ze na 3.35 hud bounce.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

endelin ::

PrihajaNodi je izjavil:

xtz ze na 3.35 hud bounce.

Danes 3.35 jutri 0.9x:))

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

xtz ze na 3.35 hud bounce.

Danes 3.35 jutri 0.9x:))



Tolk nisko pomoje ne gre. Itak je bla potrebna korekcija ob tej nori rasti.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Neon87 ::

Kaj mislite, prejle kupljeno zdaj prodat in potem nastaviti še enkrat buy orderje malo nižje, ali bo šlo zdaj nekaj časa samo gor?

SuperKripto ::




besedo upam, pa finger crossed kar pozabite pri kriptu. Potreben je risk management.
Bitcoin trenutno na dvojnem resistance, dve trendliniji nad btc trenutno, narisano na coinbase grafu.

tonis ::

..jaz dejansko lovim nože, ko pade pod močne MAje, dokupujem in počasi nosim gor.
Blažim minus... :)

SuperKripto ::

v primeru ce pade na 25k ali nizje je taksno pocetje zelo nevarno, razen ce si prodal ob padcu iz kanala in kupujes zelo majhne zneske na blef.

PrihajaNodi ::

SuperKripto je izjavil:

v primeru ce pade na 25k ali nizje je taksno pocetje zelo nevarno, razen ce si prodal ob padcu iz kanala in kupujes zelo majhne zneske na blef.



Sam pol so alti -80%
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

doktorproof ::

PrihajaNodi je izjavil:

endelin je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

xtz ze na 3.35 hud bounce.

Danes 3.35 jutri 0.9x:))



Tolk nisko pomoje ne gre. Itak je bla potrebna korekcija ob tej nori rasti.


Ehehe... ku pr norcih.

SuperKripto ::

ljudje so ponavad srecni, ko vidijo popust 80 procentov na njihove priljubljene izdelke. Razen seveda, ce je kupil vse priljubljene izdelke po polni ceni ravno pred najavljenimi popusti.

mit3k ::

Od vseh mojih shitcoinov se FLOW neverjetno hitro pobira.

kow ::

Naj kdo kaksen klasicen mem prilepi, da ne boste prevec grafov gledal, my take:

Aston_11 ::

XRPNERD je izjavil:

Fak ej, nism služil 100€/s še nikoli.

Virtualnih.

SuperKripto ::

A_A je izjavil:

Super kaj predlagas?

ker je btc zdaj pod dvojno trendlinijo, pricakujem, da bodo trejdarji tukaj prodajal. Razen ce bo breakout navzgor.

energetik ::

BorutO je izjavil:

Demogill ... pa kaj dviguješ, če si v minusu, pa saj bo nazaj naraslo no .. če ne zdaj pa čez par dni ali pa lelto ... zakaj bi ven dvigoval ... jaz nisem nič šel v minus ... povsod sem mel lepe dobičke ... v bttju mam jurja notri vloženega, mam lepo izgubo, pa ga ne mislim ven dvigovati, ker bo zagotovo spet doseglo enkrat tisto cifro.

Nisem jaz v tem toliko let, kot nekateri tu gor, ampak sem si naredil lepe profite v teh dneh od 8.2. pa nisem nobene nasvete poslušal kako moreš trejdati pa gledal komentarje, kdaj treba hitro kaj prodati itd ... jaz sem lepo kupoval, kar se mi je zdelo profit, če je šlo v minus, sem čakal, stalno je prišlo gor. V BTTju sem pa ponoči vložil okroglega jurja, sem vedel, da bo padlo, ker je zelo padalo oz. nihalo tisti hip ... se pa nič ne sekiram, pa sem zdaj ob dobrih 300 dolarjev ... vse bo prišlo na 0 ali +
Ja, bo prišlo čez par dni, tednov, mesecev, DOKLER je pozitivni trend na mesečni resoluciji. Če bo pa enkrat šlo dol tudi na mesečnem nivoju, se boš pa s takimi nakupi zafrknil oz. boš lahko čakal tudi 10 let in več, da boš spet na nuli.
Vse je samo stvar časovnega nivoja, kje gledaš.

PrihajaNodi ::

3 leta je trajal da je ada spet nrdila ath
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

endelin ::

Ni in ni odboja.
Predvidevam da gremo nižje

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

Ni in ni odboja.
Predvidevam da gremo nižje


Kako da ga ni?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

SuperKripto ::

PrihajaNodi je izjavil:

endelin je izjavil:

Ni in ni odboja.
Predvidevam da gremo nižje


Kako da ga ni?

odboji so, vendar so zaenkrat odboji navzdol nekoliko vecji :)

Motion ::

Odboji navzor so vedno šibkejši :|

PacificBlue ::

Bo vsaj za fiat, če ne za lambdota:|
I’m out.
:3

endelin ::

Vsi cakajo na čudežbo rešitev ko bo market podivjal.

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

Vsi cakajo na čudežbo rešitev ko bo market podivjal.


Kako to mislis? Na dol?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

SuperKripto ::

na bittrexu je ada imela spico dol do 30 centov :O

Zgodovina sprememb…

endelin ::

SuperKripto je izjavil:

na bittrexu je ada imela spico dol do 30 centov :O

Ful lepe stop losse je pobiralo tole.

SuperKripto ::

pro trejdarji ne dajo stop loss na manjse market cap ker whale lahko vidi vse podatke in izrabi v svojo korist. Naredi triger stop lossov, zraven pa zasluzi.

doktorproof ::

SuperKripto je izjavil:

Naredi triger stop lossov, zraven pa zasluzi.


Lahko tole malo razložiš?
««
337 / 1490
»»