» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
335 / 1490
»»

A_A ::

Mato989 je izjavil:

martincek1 je izjavil:

Precej nas je takih, ki upamo na en konkreten 50%+ padec, da kupimo. Zgodil se bo slej ko prej, vprašanje samo če pri 50k ali 500k. :D (seveda to ne pomeni, da komu ne privoščim ATHjev)


Ko nekdo upa da nekaj pade da imajo drugi manj, mu vedno želim obratno pa če imam finančno kaj do tega ali ne... ker je to negativna energija in želja. Namesto da bi kupil in želel nov ATH želiš da pade da kupiš več...

ti sebe bereš in poslušaš? včeraj si ravno ti to izjavil, če me spomin ne vara

BenjaminTB ::

Ima se za nekega trejdera, BTC vredden 50k, ljudje vlagajo ogromne cifre, on pa pušne 1500€ in pa joče že 4 dni na forumu.8-O Dosaden kot driska.

Mato989 ::

A_A je izjavil:

Mato989 je izjavil:

martincek1 je izjavil:

Precej nas je takih, ki upamo na en konkreten 50%+ padec, da kupimo. Zgodil se bo slej ko prej, vprašanje samo če pri 50k ali 500k. :D (seveda to ne pomeni, da komu ne privoščim ATHjev)


Ko nekdo upa da nekaj pade da imajo drugi manj, mu vedno želim obratno pa če imam finančno kaj do tega ali ne... ker je to negativna energija in želja. Namesto da bi kupil in želel nov ATH želiš da pade da kupiš več...

ti sebe bereš in poslušaš? včeraj si ravno ti to izjavil, če me spomin ne vara


Seveda se berem, jaz sem se pohecal in dejansko ne mislim tega, ker vsi ki berejo temo dalj časa, vedo da sem jaz proti shortom, in padcem... je pa res da je zadnjih par dni bilo tisto malo too much in je samo slabo za crypto kot se je zdaj tudi izkazalo.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

endelin ::

To z binance in bake je bilo preveč. Čisti kazino. Napovedujem počasen zaton Binance

demogill ::

DegenGambler je izjavil:

demogill je izjavil:

Mato989@ ne da szrasim ampak glede na to da zelo aktivno spremljam finace, borzo, geopoitiko,... ti lahko recem da nas caka taksno sranje proti katerem je bila kriza 2007-2009 "walk in the park". Tale triljonski bitcoin market cap se zna ekspresno zmanjsat ker bo narod spet potreboval fiat.


Torej vprasanje potem je, v cem drzis ti denar v pripravi na to krizo? Delnice, kripto, zlahtne kovine, luksuzne dobrine, nepremicnine?

Ce ze sprasuje, intraday trejding, do max. Swing. V teh casih me zaupam nic na dolgo, doloceno (long) v delnicah sem prodal se pred rdecim valom ki je trenutno. Na dolgo drzim fizicno plemenite kovine, da imas pa kaksno nepremicnino premicnino pa tud ni slabo. Nekaj sem imel tudi v kripto, ampak sproti kupujem prodajam z minimalnim rizikom, izgubami, profiti.

IL_DIAVOLO ::

Lol BSC se je sele vredu zagnal.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

PersonaRuda ::

demogill je izjavil:

perci je izjavil:

Državnih kripto valut še vsaj dva bullruna ne bo.

Te regulacije bodo kar kmalu, torej tezko da bodo tudi bullruni, verjetno bo ta zadnji. ampak ja, dokler se da se kaj zasluzit s spekuliranjem je treba to izkoristit.

Sam pa menim, da ne bo zadnji. Ker imam očutek, da bo BTC nekoč presegel vrednost 1 milijon. To se pa pod tem bull runom nemore zgoditi. Zato sem mnenja, da to še ni zadnji bull run.

demogill ::

Pac v kriptu me vidim prihodnosti ker ga bodo namensko povozile digitalne valute

ViperR ::

Bitcoin je store of value in ne placilno sredstvo kot ga ti zelis prikazat.

demogill ::

ViperR je izjavil:

Bitcoin je store of value in ne placilno sredstvo kot ga ti zelis prikazat.

Prjatu pri taki volatilnosti malo morgen. In glede na to da tisoc posameznikov drzi okoli 40% ce ne se vec vseh svetovnih bitcoinov, in to po statistiki Bloomberga, se enkrat vecji malo morgen.

IL_DIAVOLO ::

Delničarji so se o kriptu zmotili ze enih 100x in se se bojo nekje 100x :)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

PrihajaNodi ::

Sej tud delnice so en gembling
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

ViperR ::

Pri tako majhnem in novem assetu je volatilnost normalna, bo pa z leti vedno manjša, ko se razvije trg in preidejo coini iz retail v intitutional. 1% najbogatejsih si lasti 99% svetovnega denarja, a to je pa ok lol?

PrihajaNodi ::

a 1.5 triljona je majhen asset pri cemer vecji del odpade na posamezni coin.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

demogill ::

PrihajaNodi je izjavil:

Sej tud delnice so en gembling

Ja ce "vlagas" v gme,amc ipd potem res. dejstvo je da so tiste ki imajo dobro in neko logicno podlago veliko bolj predvidljive od kripto. Amoak ja ko je chrash je chrash za vse, zato sem pa ze pred casom zaprl vecino dolgih pozicij, tiste tri od long ki sem jih imel ker itak raje trgujem dnevno ko se pojavi dobra priloznost

ViperR ::

V 1,5triljona je zajetih 99%shitcoinov, ki bodo propadli in v katere ljudje investirajo zgolj zaradi želje po hitrem zaslužku. Jaz govorim za bitcoin, trenutno ima nekaj cez 900miljard, polovico tega pa je pridobil v zadnjih 2 mesecih. Je pa normalno, da potrebujes čas, da se coini premaknejo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ViperR ()

PrihajaNodi ::

ViperR je izjavil:

V 1,5triljona je zajetih 99%shitcoinov, ki bodo propadli in v katere ljudje investirajo zgolj zaradi želje po hitrem zaslužku. Jaz govorim za bitcoin, trenutno ima nekaj cez 900miljard, polovico tega pa je pridobil v zadnjih 2 mesecih. Je pa normalno, da potrebujes čas, da se coini premaknejo.


Ja imas prav. Ko je vrednost virtualne palacinke 20 usd je znak za alarm
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Mato989 ::

ViperR je izjavil:

V 1,5triljona je zajetih 99%shitcoinov, ki bodo propadli in v katere ljudje investirajo zgolj zaradi želje po hitrem zaslužku. Jaz govorim za bitcoin, trenutno ima nekaj cez 900miljard, polovico tega pa je pridobil v zadnjih 2 mesecih. Je pa normalno, da potrebujes čas, da se coini premaknejo.


Mene zanima ali misliš ti dejansko da folk pa investira v delnice da bi čimmanj zaslužil?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Mato989 je izjavil:

ViperR je izjavil:

V 1,5triljona je zajetih 99%shitcoinov, ki bodo propadli in v katere ljudje investirajo zgolj zaradi želje po hitrem zaslužku. Jaz govorim za bitcoin, trenutno ima nekaj cez 900miljard, polovico tega pa je pridobil v zadnjih 2 mesecih. Je pa normalno, da potrebujes čas, da se coini premaknejo.


Mene zanima ali misliš ti dejansko da folk pa investira v delnice da bi čimmanj zaslužil?


Je razlika al ti investiras v American Airl. al pa neko solano?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

DegenGambler ::

Tisto Bloombergovo analizo lahko debunka vsaj, ki ima 5 minut časa, ker je očiten FUD članek. Notri so šteli wallete vseh menjalnic, pa wallete Grayscale sklada etc., skratka površno (ali pa namerno tako) narejena analiza.

Kar se tiče regulacije, seveda si bodo želel met vpliv, vendar na koncu, če ne boš ugasnil interneta, potem ne boš ugasnil tudi decentraliziranega kripto trga. Jaz ne vidim, da bi lahko svetovna vlada naredila karkoli, da bi to uničila in da bi kripto propadel. Je ni stvari. Zagotovo, če bodo sedaj vsi rekli, da če držiš kripto, da te čaka strelski vod, da bo hud padec in strah, ne bo pa konec. To v nobenem primeru.

Ves finančni sistem in vsi instrumenti so postavljeni tako, da služi 0.1% najbogatejših. Oni postajajo še bogatejši, ostali izgubljajo. Ni poštena igra. In slej kot prej bo temu konec, ali bo elita pustila, da se pravila igre spremenijo, tako da bodo bolj poštene za vse, ali se bo pa zgodila kaka bolj nasilna sprememba.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

ViperR ::

Mato989 je izjavil:

ViperR je izjavil:

V 1,5triljona je zajetih 99%shitcoinov, ki bodo propadli in v katere ljudje investirajo zgolj zaradi želje po hitrem zaslužku. Jaz govorim za bitcoin, trenutno ima nekaj cez 900miljard, polovico tega pa je pridobil v zadnjih 2 mesecih. Je pa normalno, da potrebujes čas, da se coini premaknejo.


Mene zanima ali misliš ti dejansko da folk pa investira v delnice da bi čimmanj zaslužil?


Valda locis med investiranjem in get rich quick sheme

DegenGambler ::

Investirat v izjemno potencialne DeFi projekte je huda razlika kot peka palačink ali tortic na BSCju.

Lahko bi rekli, da bodo nekateri DeFi projekti svet spremenili na boljše za 1000x bolj kot ga bo recimo kakšno podjetje, ki kotira na borzi.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

Motion ::

Se pravi se splača investirat v SCRT in TORNADO CASH za Doomsday.

DegenGambler ::

To so storitve, ki ti bodo omogočale, da boš lažje ostal anonimen. Prav tako se splača investirat v Monero, ZCash ali kaj podobnega. Gainsi zagotovo ne bodo kot nekje drugje, je pa zadaj hud use case.-
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

endelin ::

Še kr pada. Nas danes čaka še en dump in potem "okrevanje" na sedanjo vrednost?:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

BenjaminTB ::

Ali ste kdaj razmisljali da so kriptovalute neka vrsta začetka AI oz. inteligence nad katero človek nima nadzora?

BorutO ::

A kaj švicate, ko vse tak lepo pada? :) Nimam nikjer nič notri več, tako da mirno prenašam padce :P ... gledam pa, ko se bo bitcoin malo ustaivl in šel gor, vložim par coinov v bnb spet ... ful je profita s tem coinom hitro se dela razlika v decimalki. :)

IL_DIAVOLO ::

Bsc je temporary resitev, dokler ne pride eth 2.0. Ko bo želite bit all in ETH.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Senior Dev ::

Dejte bi en mau bl pozitivni madona!
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

DegenGambler ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Bsc je temporary resitev, dokler ne pride eth 2.0. Ko bo želite bit all in ETH.


Ali Cardano, ali Polkadot ali Solana.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

endelin ::

Vsak refresh jurja manj

IL_DIAVOLO ::

Polka in eth sta povezana(DEX), torej ja.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

DegenGambler ::

Imate pripravljene nakupe tam nekje 20% nižje dol?
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

BorutO ::

Ethereum kupim, ko pade krepko pod jurja ... zdaj mi je predrag. Rajši v BNB vlagam skoraj ves keš.
Zdaj zelo navijam, da bitcoin pade pod 40k ... bolj malo verjetno, lahko pa bo. Takrat bom pa kar nekaj coinov pokupil, ki jih zdaj nisem, ker so se mi zdeli previsoka cena oz. sem zamudil tisto veliko rast in so potem samo mirovali ali pa vedno bolj šli dol po 8.2.

IL_DIAVOLO ::

Borut hahahah
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

BorutO ::

Kaj ti je pa smešno, prijatej? :)

IL_DIAVOLO ::

Spet ga biksas s celimi coini :D
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

endelin ::

Sedaj rabim 50% rasti sa spet pridem na ath ene 10dni nazaj:))

oracle ::

BorutO je izjavil:

VipeR ... edino kaj ne vem .. če graf pač tak je kot je, jaz dobim tak dobiček, to delam recimo vsak dan cel dan ... je to sploh legalno? Tak se mi čudno zdi vse skupaj. Verjetno kake bene ali pa to ne talajo, ali? To pač ni moj problem, če imajo tako čudne grafe, ki ti lahko naredijo tak dobiček. O tradanju nimam pojma no ... tak malo sem bral kako je glede pump and dumpa, če je to dovoljeno, vse kar sem našel je, da nikjer ne piše, da bi te zaradi tega kaj kaznovali. Če tudi mi je nekdo par dni nazaj rekel nekdo, da so to tako majhne cifre pri pumpu, da so še oni na trade platformi veseli, da jih delam ... ampak to je verjetno mislil na cifre par dolarjev?

Vse je legalno, brez skrbi. Edino pri izplačilu boš morda imel smolo, da ti upalijo 25% davek, če se boš res veliko s tem ukvarjal. Sicer pa je edino tveganje, da izgubiš denar in/ali postaneš odvisnik od gemblanja.

Sicer se pa noben ne dela norca iz šitkojnov. Pač so šitkojni, ker nimajo vrednosti in perspektive v realnem svetu. To pa še ne pomeni, da ne moreš z njimi gemblati/zaslužiti. Isto kot banane. Al pa žetoni v kazinoju.

kow ::

kow je izjavil:

Jst dam Perciju kontro. Virtualni x10 long. Azijci vedno grede kontra intuiciji. Do 56k, potem zaprem virtualno pozicijo.


Matr virtualno mam slab dan. Virtualne cestitke Perciju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

BorutO ::

pri izplačilu, če dam na trr? Sem imel nekako to v mislih, da kupim neki coin, recimo trx, pa prenakažem v en drug trade, recimo bitstamp ali pa kraken ... verjetno potem ne bi? Ker ko si izplačam coin v usdt, ker s tem trgujem, mi še niso nič trgali, da bi rekel, da so mi vzeli stran kar nekaj denarja. Ja, malo sem res notri padel, da sem zaslužil kar veliko denarja, sem bil par dni skoraj cel dan gor, da sem kupoval, ko je raslo, pa prodajal, ko je padalo. Ta BNB mi je take profite naredil, da mi je prav vseeno, če še dva meseca na čakanju. :P

oracle ::

demogill je izjavil:

Sam za info. Vceraj je Yellen med vrsticami za NYT omenla da se obeta dolocena regulacija kripta se posebej Bitcoina. Prihaja "cripto" dollar.

Glede na inflacijo slabo svetovno gospodarstvo, ki prihaja, nobena drzava nebo dopustila da se denar se posebno njene fimancne spodbude stimumacije ki bi morale krozit v gospodaratvu obraca in steka v kripto. Fantje, in dekleta tega veselja bo kmalu konec

Kripto dolar bo USDC.

Kako bodo države stopile na prste kripto sceni pa mi prosim razloži na primeru Nigerije in Venezuele.

In nenazadnje, wall street je preveč investiran v kripto, da bi ga vlada kej preveč biksala. Lahko pa regulirajo, big deal. Bo pač več varovalk. Več KYC. Kdor ni kriminalec, se ne sekira in to nas je itak 99%.

tonis ::

DegenGambler je izjavil:

Dobro jutro fantje in punce :)

Ucer sem hotu rect, da kamikaza zihr nima prav, pa vseeno mu zgleda kdaj uspe hehe


Sem tud jaz imel mešane občutke, ampak selling pressure je očitno res močan, volumen je bil očiten, tudi odboj je bil bolj bogi...

Zaenkrat padanje ustavlja dnevni ma20, če bodo pritiski prehudi, je precej nižje (40k) ma50, pri prejšnji korekciji je šlo do te linije. Ampak vmes so še drugi supporti...
wma21 pa je komaj na 31k...
Ni pa za pričakovat da bo šlo kar direkt dol (vprašanje če bo sploh šlo)...

oracle ::

Sicer pa šolski primer dead cat bounca in kot zaenkrat kaže gremo v konsolidacijo med 40 in 50k. Lahko sicer butne nazaj nad 50k. Šanse dajem 40% nad 50k in 60% konsolidacija pod 50k.

perci ::

Precej nas je takih, ki upamo na en konkreten 50%+ padec, da kupimo. Zgodil se bo slej ko prej, vprašanje samo če pri 50k ali 500k. :D (seveda to ne pomeni, da komu ne privoščim ATHjev)


Treba je tudi vedeti, da če bo šlo -50, je zelo velika možnost, da bo šlo tudi -70 in -90 (vsaj alti).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

oracle ::

BTC ne bo šel -50%. Šanse za to so 1%.

Likalnik ::

sem malo pokupil SUSHI, ALPHA, 1INCH, BNB..čakamo da se dvigne:)

perci ::

oracle je izjavil:

BTC ne bo šel -50%. Šanse za to so 1%.

Nisem rekel, da bo šel. Pravim pa, da če bo šel, je to signal za orng bear mode in dodatno umiranje na obroke.

Zato je želja po 50% korekciji neracionalna, če želiš, da ostanemo v bullu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

endelin ::

Se kdo spomni whale alert 28k btc v nedeljo?:D:D

oracle ::

perci je izjavil:

oracle je izjavil:

BTC ne bo šel -50%. Šanse za to so 1%.

Nisem rekel, da bo šel. Pravim pa, da če bo šel, je to signal za orng bear mode in dodatno umiranje na obroke.

Zato je želja po 50% korekciji neracionalna, če želiš, da ostanemo v bullu.

To pa drži ja, ko sem jaz komentiral, še nisem videl na koga se je tvoj odgovor nanašal.
««
335 / 1490
»»