» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
331 / 1490
»»

lastao ::

c3p0 je izjavil:

Weak sauce... Čakam nek proper pullback, da frizerke prodajo, da dokupim vsaj ETH.



ETH si mel na kraken za 700$ cena iz dec 2020
v soboto 2000$ cez 20 ur popust -65% to so prav zimske razprodaje, ne pa slo trgovine k sam nateguejo (40% gor pol pa kao dol -50% ;(
Sreča spremlja Hrabre :)

SuperKripto ::


btc testira nazaj kanal iz katerega je padel. Ce bo zavrnjen, ni nujno, da je konec.

spegli ::

SuperKripto je izjavil:

stop loss nic ne pomagajo v tem primeru, kvecjemu nagajajo. Ce ne spremljas v zivo, te lahko tresejo ven iz trejda, v obe smeri. Pac nihanja so premocna, pobere stop losse v obeh smereh potem pa naprej.


Stopi nam pomagajo, da gre cena gor. So smodnik.

PrihajaNodi ::

lastao je izjavil:

c3p0 je izjavil:

Weak sauce... Čakam nek proper pullback, da frizerke prodajo, da dokupim vsaj ETH.



ETH si mel na kraken za 700$ cena iz dec 2020
v soboto 2000$ cez 20 ur popust -65% to so prav zimske razprodaje, ne pa slo trgovine k sam nateguejo (40% gor pol pa kao dol -50% ;(



Dafaq kako si lohk not prsov...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

perci ::

SuperKripto je izjavil:


btc testira nazaj kanal iz katerega je padel. Ce bo zavrnjen, ni nujno, da je konec.

Konec česa?

Pressure na strani prodaje je velik - gledam volume. Ne bo se kr na hitro obrnilo tole. IMO.

A_A ::

lastao je izjavil:

c3p0 je izjavil:

Weak sauce... Čakam nek proper pullback, da frizerke prodajo, da dokupim vsaj ETH.



ETH si mel na kraken za 700$ cena iz dec 2020
v soboto 2000$ cez 20 ur popust -65% to so prav zimske razprodaje, ne pa slo trgovine k sam nateguejo (40% gor pol pa kao dol -50% ;(

a se to večkrat naredi na Kraknu ob večjih padcih?

SuperKripto ::

perci je izjavil:

SuperKripto je izjavil:


btc testira nazaj kanal iz katerega je padel. Ce bo zavrnjen, ni nujno, da je konec.

Konec česa?

Pressure na strani prodaje je velik - gledam volume. Ne bo se kr na hitro obrnilo tole. IMO.


ni nujno, da je konec korekcije, ce se tukaj na trendliniji kanala zavrne. Zdaj je ravno nekje pod trendlinijo. Recimo ce se 4 urna sveca zakljuci nad trendlinijo, bo ok.

Senior Dev ::

Za dan žena kaže na 68k€, zato je Olgica frizerka šla včeraj notri.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrihajaNodi ::

xtz iz 3.75 na 4.15 usd. fuck off. ker lep profit
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

perci ::

SuperKripto je izjavil:

perci je izjavil:

SuperKripto je izjavil:


btc testira nazaj kanal iz katerega je padel. Ce bo zavrnjen, ni nujno, da je konec.

Konec česa?

Pressure na strani prodaje je velik - gledam volume. Ne bo se kr na hitro obrnilo tole. IMO.


ni nujno, da je konec korekcije, ce se tukaj na trendliniji kanala zavrne. Zdaj je ravno nekje pod trendlinijo. Recimo ce se 4 urna sveca zakljuci nad trendlinijo, bo ok.

Ja, pomojem še ni konc, ker se zdele weak hands zbirajo (vidiš tudi iz komentarjev tule). Tko, da tkole na hitrco ne bo šlo, IMO.

Mato989 ::

Hmmmm, samo saj buy pritisk je bil tudi močan pa je padlo perci... zakaj vedno obratno gledamo pri padcu pri rasti pa spet drugače .D
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

gandolfino ::

Sovražim weak hands.

Lp, Smrkec Godrnjavček

Ganon ::

Vse pada, XRP drži ceno. :)) Jaz bom že iz principa držal svoj delež, morda se v prihodnjih mesecih obrestuje, sploh ko bodo dobili tožbo (pravno mnenje ostaja, da bo Ripple zagotovo zmagovalec).

Senior Dev ::

Binance IMO ne bo nikoli več pod 250$. Lahko me držite za besedo.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

perci ::

Mato989 je izjavil:

Hmmmm, samo saj buy pritisk je bil tudi močan pa je padlo perci... zakaj vedno obratno gledamo pri padcu pri rasti pa spet drugače .D

Zato, ker je 4h sveča na koncu rdeča. Sicer je bil relativno močan odboj (dolg wick) ampak vseeno je končala precej v rdečem.

Vse bo odvisno od naslednjih 14 dni, spremljajte pozorno :).

Na 47k je bil support in tam je očitno veliko ljudi nastavilo buy orderje....ampak glede na volumen in da se ni odbilo nad izhodišče, se bo pomojem tole še malo nadaljevalo. Ni pa še treba biti v skrbeh.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

endelin ::

Sedaj bo navalil Apple na Btc

SuperKripto ::



ze druga enourna sveca zakljucena pod trendlinijo. Ocitno bo potrebno cakat na 4h sveco, ce bo kej. Na cme grafu je 4h sveca mal drgac, se zakljuci cez 3 ure.

Vse bo odvisno od naslednjih 14 dni, spremljajte pozorno :)


haha, naslednjih 14 dni bo kljucnih, spremljajte v zivo

medtem pa x ar peee zgleda mu dol visi za korekcijo, ripelcku

Zgodovina sprememb…

gruntfürmich ::

evo, bitcoini po 45k. kdo pravi da ni priložnosti?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

perci ::

Kje jih imaš po 45k? Na usdc paru spet?

wajdouc ::

Ni fiata ni priložnosti ;((

spegli ::

48k wick ni neka super napoved za bike. Medoti gledamo kaj bo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: spegli ()

SuperKripto ::

ce bi vam kdo povedal marca pri 3700 usd bitcoinu, da bo bitcoin poceni pri 40k, bi mislili da je nor

lastao ::

PrihajaNodi je izjavil:

lastao je izjavil:

c3p0 je izjavil:

Weak sauce... Čakam nek proper pullback, da frizerke prodajo, da dokupim vsaj ETH.


ETH si mel na kraken za 700$ cena iz dec 2020


Dafaq kako si lohk not prsov...


Če imaš orderje nastavljne ti jih pobere, jaz se mel za dot

perci je izjavil:

Kje jih imaš po 45k? Na usdc paru spet?


na kraken proti usd je bil
Sreča spremlja Hrabre :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lastao ()

SuperKripto ::

a veste zakaj xrp dol visi za korekcijo? zato ker je to bolj kot ne stablecoin, phahah

perci ::

na kraken proti usd je bil

Vse lepo in prav, samo zraven se ni dalo priti.

PrihajaNodi ::

perci je izjavil:

na kraken proti usd je bil

Vse lepo in prav, samo zraven se ni dalo priti.


Buy orderji perci. Jst mam sedaj na kraknu ETH yza 580 eur.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

gruntfürmich ::

perci je izjavil:

Kje jih imaš po 45k? Na usdc paru spet?

svečke so skoraj na vseh parih na bitstampu šle do sem dol.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

endelin ::

Je kdo ujel tezus po 3.7 oz 1.5usd manj kot včeraj?

Perci: valda si nastavil kakšne res nizke btc orderje ali?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

oracle ::

Brutalen odboj od 48k. Očitno nakupni pritisk ne pojenja. Kljub vsemu se še vedno lahko zgodi dead cat bounce...

Pri vsem skupaj me moti samo to, da DOGE noče nazaj v poden od kjer je prišel in kamor spada.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: oracle ()

perci ::

endelin je izjavil:

Je kdo ujel tezus po 3.7 oz 1.5usd manj kot včeraj?

Perci: valda si nastavil kakšne res nizke btc orderje ali?

nisem, itak pa ni šlo do moje ciljne vrednosti

BorutO ::

No, vi geniji ... zakaj mi na Bithumbu kaže čez 0.0024 istega časa 15:58, kot na Binancah 0.0016 ...

Bithumb
https://imgur.com/wgPuYXZ

Binance
https://imgur.com/Ujj3yik

Ena dobra razlaga zame, ki tega ne razumem, od tistih, ki se imajo za najbolj pametne tu gor ... aka mato, kripto mesi itd ... Na bithumbu mi je prodalo pod 0.0018, kot sem imel nastavljeno ... med tem, ko je istega časa na binancah doseglo 0,0016 ...

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

Je kdo ujel tezus po 3.7 oz 1.5usd manj kot včeraj?

Perci: valda si nastavil kakšne res nizke btc orderje ali?


Hebes ti tezos. Sem ti rekel da prodaj pri 4.50+ pa se z limiti igras
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

oracle ::

BorutO je izjavil:

No, vi geniji ... zakaj mi na Bithumbu kaže čez 0.0024 istega časa 15:58, kot na Binancah 0.0016 ...

Bithumb
https://imgur.com/wgPuYXZ

Binance
https://imgur.com/Ujj3yik

Ena dobra razlaga zame, ki tega ne razumem, od tistih, ki se imajo za najbolj pametne tu gor ... aka mato, kripto mesi itd ... Na bithumbu mi je prodalo pod 0.0018, kot sem imel nastavljeno ... med tem, ko je istega časa na binancah doseglo 0,0016 ...

Kaj pa je tukaj za razumet? Logično je, da bo nelikviden šitkojn na različnih menjalnicah v špicah slabo arbitriran.

BorutO ::

Se razume ... potem je šitcoine najboljše kupovati na bithumbu, ker enkraz zrase za ogromno, drugič pade za ogromno ...

In zakaj taki padec oz. taka rast naenkrat? Z grafom skozi minute, je čisto nerazumno, da zrase za toliko verjetno v eni sami sekundi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BorutO ()

oracle ::

Ne razumeš kaj je likvidnost? Plitek trg?

Primer: če se userješ v vedro vode, boš imel zelo smrdljivo vodo. Če se userješ v jezero, ne bo nihče opazil. Šitkojn na obskurni menjalnici? No to je pa če se userješ v šalico.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: oracle ()

Sirena ::

Ne morem verjet, dečki ... Pa jaz imam več sreče kot pameti:)

Včeraj zvečer prodala, nato mirno spala, zdajle pa odprem komp (na telefonu sploh nimam kripta) - in vidim, da sem "bogatejša" kot včeraj zvečer ob prodaji:D -- buy orderje (za katere se mi je zdelo, da sem jih naštimala nizko) mi je pobralo in srečno zraslo, zdaj pa sem seveda spet v precepu: ali naj še kaj nakupim (kar nekaj dolarjev sem namreč pustila na menjalnici brez buy orderjev) ali počakam, da vidim, ali bo šlo še enkrat dol ... Ah, saj vem, v končni fazi nihče nima kristalne krogle ...

BorutO ::

ja ... ampak odstopanje je pa ogromno ... torej je shitcoine dobro kupovati na bithumbu ... kar lepo se služi ... na binancah sem kupil 7 bnbjev, kjer vplačam in dvignem pri 10 dolarjev razlike, v bithumbu pa sem kar ves denar počil v btt, pa sem samo debelo pogledal, ko mi je prodalo. Zdaj sem dal na 0,002, kupil po ceni 0,0016 ... če prav vidim, mi bo pri prodajo 0,002 dalo skoraj 70 dolarjev profita ... wtf ... Na binancah 2. ni preseglo, na bithumbu pa že kar nekajkrat.

Sirena, saj noben nima pameti tu gor ... malo se razmišlja kaj bo, ostalo je pa sreča. Če mi bo kdor koli tu gor rekel, da ve kdaj kupiti in kdaj prodati ... je pa totalen lažnivec.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BorutO ()

oracle ::

Volumen na Binance je 7 krat večji od volumna na Bithumb (BTT zadnjih 24 ur). To je to.

No, poleg tega rabiš še enega kita. Ampak pri nelikvidnih trgih je vsak revež kit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: oracle ()

rkobarov ::

Ryzen 5800x AIO280 32gb 16c3200 3080ti Msi b550 tomahawk Samsung 970 1Tb M27q

Senior Dev ::

SuperKripto je izjavil:

ce bi vam kdo povedal marca pri 3700 usd bitcoinu, da bo bitcoin poceni pri 40k, bi mislili da je nor

Delat se spravi, mulc, da ne boš tuhtal samo kje na hitro zaslužit. Lahko pa droge na malo dilaš in tudi gre po 500€ na dan delat dokaj izi.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

endelin ::

Izgleda gremo spet dol.

spegli ::

Zdaj ko banke sanjajo o negativni obrestni meri, furam acc 10%+ na mesec sam izs lahkoto.

wajdouc ::

Thompic ::

wajdouc je izjavil:



Ha, to sem jaz, v soboto vstopil v kriptosvet :))

Že tretji dan sem fasal PTSP ;((

tonis ::

SuperKripto je izjavil:

ce bi vam kdo povedal marca pri 3700 usd bitcoinu, da bo bitcoin poceni pri 40k, bi mislili da je nor


loool :)):))

Naj se sliši še tok smešno, 4h MA50 support zdržal (zaenkrat)

..je pa moral še ma100 malo pomagat 8-O

..ta graf bolj za hec. trenutno nimam pojma kje smo, bi rekel da to še ni to od odboja. Tedenske sveče so brez repka na vrhu..

PrihajaNodi ::

Repek ja, kaj pa glavica od barta?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

DegenGambler ::

endelin je izjavil:

Izgleda gremo spet dol.


Tokrat testiramo 45k.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

PrihajaNodi ::

Dej eth prosim te pojdi se enkrat na 600 usd
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Motion ::

Kako se vam zdi SCRT coin. CB pravi da ma potencial da gre visoko.

Senior Dev ::

PrihajaNodi je izjavil:

Repek ja, kaj pa glavica od barta?

Ko bo Bartova glavica pokukala ven izpod kožice smo vsi pečeni.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin
««
331 / 1490
»»