» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
326 / 1490
»»

PacificBlue ::

Rekel je da je v ponedeljek vse v rdečem, saj se ni zmotil:)
I’m out.
:3

DegenGambler ::

Borut, sej ne obstajajo samo manj 0.000001$ vredni shitkojni. Vse je šlo krepko gor. Ti si moraš pa razširit obzorja pa ne vlagat v BTT, TRON in ostalo sranje.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

PrimoZ_ ::

Mogoče BTC celo toliko pade da se bo splačalo še kaj dodatno investirat :)

BlackDeath ::

DegenGambler je izjavil:

Musk naj raje proda Bitcoin, preden bo šel /2 ali pa /5 in bo občutil, kaj pomeni kupiti na vrhu.


Si pogledal koliko denarja ima Musk in koliko v BTC? Tudi če defaulta mu ne bo hudega, trust me:))

XRPNERD ::

Mato989 je izjavil:

Me pa zanima kje je oni XRPNERD ko se je oglasil v petek ali četrtek kako za vikend pade v pon pa raste... kako kaj te besede ko iz 1 vikenda sklepamo na vedno enako


Evo, točno to sem napisal. Stran 305.

"Običajno gledam v ponedeljek zjutraj na coingecko vse rdeče ja. Pa naj bo to 5%, 10%, 30%, ... Običajno ni zeleno."

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XRPNERD ()

Motion ::

Niti K od korekcije :))

enemon ::

XRPNERD je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Me pa zanima kje je oni XRPNERD ko se je oglasil v petek ali četrtek kako za vikend pade v pon pa raste... kako kaj te besede ko iz 1 vikenda sklepamo na vedno enako


Evo, točno to sem napisal.

"Običajno gledam v ponedeljek zjutraj na coingecko vse rdeče ja. Pa naj bo to 5%, 10%, 30%, ... Običajno ni zeleno."


Ok, pol gremo kmalu nazaj gor očitno.

SuperKripto ::



kovanci dosegli skoraj natancno trendlinijo, zaenkrat drzi

gandolfino ::

Pa kaj je zdaj to vsi make weak hands ko malo zaniha :))
če bi vsi tako trepetali in panično prodajali ko en dan ni rasti bi se res nasledni trenutek dol vsipalo!

HODL and STFU ;)

XRPNERD ::

XRPNERD je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Me pa zanima kje je oni XRPNERD ko se je oglasil v petek ali četrtek kako za vikend pade v pon pa raste... kako kaj te besede ko iz 1 vikenda sklepamo na vedno enako


Evo, točno to sem napisal.

"Običajno gledam v ponedeljek zjutraj na coingecko vse rdeče ja. Pa naj bo to 5%, 10%, 30%, ... Običajno ni zeleno."


Malo mi je edino žal, da nisem videl posta od uporabnika tonis, ker sem imel naštiman target za DOT na 37.

DegenGambler ::

Bodimo hvaležni za HODL. Ta strategija nam je dala vsa 3 največja imena kripto teme na slotechu, Nodija, Vazelina in Matota.

Če bi fantje ubrali katero drugo strategijo, jih danes najbrž ne bi bilo z nami na forumu.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

endelin ::

Haha :D

SuperKripto ::

v dolini hodl ali pa na vrhu jodl

BorutO ::

DegenGambler je izjavil:

Borut, sej ne obstajajo samo manj 0.000001$ vredni shitkojni. Vse je šlo krepko gor. Ti si moraš pa razširit obzorja pa ne vlagat v BTT, TRON in ostalo sranje.

brez skrbi ... sem si lastil par bnb coinov ... zdaj, ko je tak nestabilen, kupujem enega.

gandolfino ::

Sveti Elija alias Elon Allmighty zbudi se, rabimo tvojo pomoč - samo en tvoj twit lahko reši dan!

enemon ::

Gre že pošteno gor, vsaj meni. Zgleda je bil hiter short squeeze.

tommorrow ::

Jaz sem 2018 zafrknila vse, kar se je dalo. Potem nisem počela več nič, samo HODL. Zdaj mi gre v plus. Zame je očitno bolje, da nič ne počnem :).

gandolfino ::

Nabavil ripla zdaj pa čakam dobre novice iz triala.. če bo novica da so se pogodili gre cena gor x3
Slabše pa tak ne more bit ker je v USA že tak delistan

PrihajaNodi ::

Ko mislis da slabse ne more biti poglej Tezos.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

gandolfino ::

tommorrow je izjavil:

Jaz sem 2018 zafrknila vse, kar se je dalo. Potem nisem počela več nič, samo HODL. Zdaj mi gre v plus. Zame je očitno bolje, da nič ne počnem :).


Zakaj mam občutek da berem svojo kripto življensko zgodbo?;((

S to razliko da sem pol s shitcoini po crashu prišel takrat iz 0.5 na 0.1 BTC..
Bolš da bi samo 'počel nič'.. 8-)

IL_DIAVOLO ::

Minerji, gremo v akcijo?

https://nodle.io/
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

gandolfino ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ko mislis da slabse ne more biti poglej Tezos.


Tezos je 'Reverse Bezos' .. se nasprotje od uspešnega projekta

Edit: se pravi nasprotje od uspešnega projekta

Zgodovina sprememb…

ViperR ::

Zna bit se en leg down.

PrihajaNodi ::

ViperR je izjavil:

Zna bit se en leg down.


Al pa dva

Kaj pa ce je konec, kot pri tulipanih?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

kow ::

DegenGambler je izjavil:

Bodimo hvaležni za HODL. Ta strategija nam je dala vsa 3 največja imena kripto teme na slotechu, Nodija, Vazelina in Matota.

Če bi fantje ubrali katero drugo strategijo, jih danes najbrž ne bi bilo z nami na forumu.


Zakaj si ti potem na forumu?

perci ::

Nodi si sedaj, ko je v fiatu, prav želi, da bi šlo dol. Hkrati ga daje tak fomo, da ne ve če bo zdržal, čeprav se zaveda, da ni pametno....

DegenGambler ::

Jaz sem v kripto prišel po 2018 bullrunu. Prav tako se pa nimam za veliko ime kripto teme.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

perci ::

DegenGambler je izjavil:

Jaz sem v kripto prišel po 2018 bullrunu. Prav tako se pa nimam za veliko ime kripto teme.

DegenGambler morda ne...tvoji alter-egi so pa bili že prej.

PrihajaNodi ::

perci je izjavil:

Nodi si sedaj, ko je v fiatu, prav želi, da bi šlo dol. Hkrati ga daje tak fomo, da ne ve če bo zdržal, čeprav se zaveda, da ni pametno....


Sj sm ze hotu buy back nrest...sam dobr bom se mal pocaku.
Ni mi vsec ta balon, ene 400m al pa 500m se dol
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

perci ::

Ukroti fomo, priložnost bo prišla. Ampak mogoče bo šele čez eno leto, tko da morš bit sposobn to krotit.

kow ::

DegenGambler je izjavil:

Jaz sem v kripto prišel po 2018 bullrunu. Prav tako se pa nimam za veliko ime kripto teme.


In kdo so velika imena kripto teme? No, razen starosta kakob. Me res zanima, haha.

perci ::

Bolš je ostat na nuli kot v pufu.

PrihajaNodi ::

perci je izjavil:

Ukroti fomo, priložnost bo prišla. Ampak mogoče bo šele čez eno leto, tko da morš bit sposobn to krotit.


Ti si pripravljen s fiatom al si kesiral? Sj bom po pravici povedu, sem naredu buy back pa v sekundi pusnu 1500 eur. Sm reku nikol vec:) Ni to zame. Ni tolk hudo kot FB developer.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

gandolfino ::

Mam filing da mi bo XRP danes rešil dan in poskrbel za velik nasmešek na moji faci :D

neocodexx ::

Evo američani so se zbudili, ICX gre že nazaj, hitro kupite :)

PrihajaNodi ::

neocodexx je izjavil:

Evo američani so se zbudili, ICX gre že nazaj, hitro kupite :)


Kam nazj v kanal al iz njega?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

perci ::

imam fiat na menjalnicah ampak se ne pripravljam, samo ni se mi ga še dalo dol vzet.

Če bi pa slučajno prišla neka nezemeljska priložnost, bi jo pa izkoristil. Ampak je ne pričakujem.

kiFni ::

DegenGambler je izjavil:

Musk naj raje proda Bitcoin, preden bo šel /2 ali pa /5 in bo občutil, kaj pomeni kupiti na vrhu.

musk je kupu pri 30... novica pa objvljena pri 50...

PrihajaNodi ::

perci je izjavil:

imam fiat na menjalnicah ampak se ne pripravljam, samo ni se mi ga še dalo dol vzet.

Če bi pa slučajno prišla neka nezemeljska priložnost, bi jo pa izkoristil. Ampak je ne pričakujem.



Pametno
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

perci ::

Muska bo SEC vzel pod drobnogled in potem bo prišel medo.

PrihajaNodi ::

Sam ta medo bo fajn lacen
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kow ::

Ce naredimo zoom out. Zacelo je moonati jeseni in edini resni dip do sedaj je bil Januarja. Jaz mislim, da gremo nekaj casa sideways (okoli 50k), ali pa celo visje.
Vedno dodam isto (ce ne bo nekega zakonodajnega eventa ali defi katastrofalnega eventa). Kaj Fincen ipd. nameravajo, nimam pojma.

PrihajaNodi ::

Zoom out? sj so sam svece navzgor.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

DegenGambler ::

Kow, zate, ki si bolj tehnično podkovan. Morda bi se splačalo, če bi si pogledal Solano in sedaj novo izdani AMM Raydium.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

XRPNERD ::

kow je izjavil:

Ce naredimo zoom out. Zacelo je moonati jeseni in edini resni dip do sedaj je bil Januarja. Jaz mislim, da gremo nekaj casa sideways (okoli 50k), ali pa celo visje.
Vedno dodam isto (ce ne bo nekega zakonodajnega eventa ali defi katastrofalnega eventa). Kaj Fincen ipd. nameravajo, nimam pojma.


Samo višje lahko gremo, ker je prerok Matohamed1989 napovedal 300k!

DegenGambler ::

Eh, klasično. Tresla se je gora, rodila se je miš.

Po tem kar ste nekateri pisali tu na forumu, sem mislil, da smo vsaj pri 40k$ trenutno. Smo pa pri 55k$, kar je višje kot 2 dni nazaj. Weak hands ...
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

PrihajaNodi ::

DegenGambler je izjavil:

Eh, klasično. Tresla se je gora, rodila se je miš.

Po tem kar ste nekateri pisali tu na forumu, sem mislil, da smo vsaj pri 40k$ trenutno. Smo pa pri 55k$, kar je višje kot 2 dni nazaj. Weak hands ...


Kdo pravi da je ze konec?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

seniorman ::

Hvala bogu sem že v pol-penziji, da mi je vseeno kaj se zdaj zgodi. Lahko pa napumpate cene še ful, da vam dumpam še preostale holdinge. When I do I'll say thank you :)

Likalnik ::

FAntje za XRP...kakšna napoved...danes zjutraj je bil visoko...sedaj že pada...naj prodam ali čakam?

ViperR ::

https://panteracapital.medium.com/what-...

Kaj pravite na panterino napoved 100k+ v jeseni? Jih ze nekaj casa berem pa kar dobro napovejo
««
326 / 1490
»»