» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
319 / 1490
»»

Senior Dev ::

tezos_bot je izjavil:

Bi si želeli, da enkrat na dan objavim svojo vrednost tu notri?

Odvisno. Koliko bi nas to stalo? Jaz sem pripravljen plačat za kaj takega 50€ na mesec in nič več. Odločitev je tvoja.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Rene88 ::

Fanjte res ni treba s takim egom en na drugega. Že tako je težko filtrirat informacije tu gor, če pride do petelinjenja, pa je toliko težje.
Tonis zahvala tudi z moje strani, včeraj ob pravem času prodala BNB.
Me za zanima, zakaj Robusu "hvala za hint" na temo QSP? Hinta ne razumem, lahko obrazložitev prosim :)
Tonis če boš organiziral kak tečaj na temo kriptofinanc, sem kandidatka, za plačilo seveda. Jaz bi se to rada naučila, se mi zdi, da če se sama prebijam skozi, to ni to. Ker imam milijon vprašanj zraven, sogovornika za odgovore pa ne.

Mene fajn gunca ta vikend gor in dol... sem bolj na intuciji.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Edorta ()

KappaPride ::

Nodiju tudi portfolio niha po par 100k vsak dan, zato pa je zoprn.

Edorta ::

Rene88 je izjavil:

Fanjte res ni treba s takim egom en na drugega. Že tako je težko filtrirat informacije tu gor, če pride do petelinjenja, pa je toliko težje.
Tonis zahvala tudi z moje strani, včeraj ob pravem času prodala BNB.
Me za zanima, zakaj Robusu "hvala za hint" na temo QSP? Hinta ne razumem, lahko obrazložitev prosim :)
Tonis če boš organiziral kak tečaj na temo kriptofinanc, sem kandidatka, za plačilo seveda. Jaz bi se to rada naučila, se mi zdi, da če se sama prebijam skozi, to ni to. Ker imam milijon vprašanj zraven, sogovornika za odgovore pa ne.

Mene fajn gunca ta vikend gor in dol... sem bolj na intuciji.



Discord "Kripto Slovenija" in ali

https://kriptoslovenija.si/

BenjaminTB ::

Klasična balkanska posla. Namesto da debatiramo, da nas amaterje svetujete vi pa imate neumne debate... Pa kaj si ti nor.

Še boljše stanje je na hrvaskih pa srbskih forumih. Slovenci smo očitno večji balkanci od njih.

IL_DIAVOLO ::

Dot zdaj pa ima da gres dol. Tam na 35 dolarjev bi blo solidno.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

PrihajaNodi ::

Kje si bil ko sem ga shilal po 2 usd
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IL_DIAVOLO ::

Ja kurba...nisem se zavedal potenciala polke.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

hamez66 ::

Ja fantje, ne se kregat. Sej smo tu zato, da si pomagamo. Vsak je lahko nekaj zaslužil, če je poslušal nasvete tu na slo tehu (tu ni nobenega sarkazma, da ne bo spet kaj :) )

endelin ::

Gledam moje nakupe zadnjih nekaj tednov:
- FLOW iz 9usd na 24usd
- BEAM iz 0.36 usd na 0.84usd
...

dobesedno vse je šlo dosti več kot premium selection :))

IL_DIAVOLO ::

Ne vem no, saj se ne dogaja nic posebnega. Rookiji se nekaj vžigajo za brezveze.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

gandolfino ::

Mamo kak nasvet za danes za premium selection..? Lahko tudi shilate

doktorproof ::

Kaj je pa kaj s tem NEO-tom? Je lahko še kaj iz tega?

PrihajaNodi ::

Baje da je to kitajski ethereum. Mato lahko kaj vec pove
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Senior Dev ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kje si bil ko sem ga shilal po 2 usd

To je res, lahko potrdim da ga je Nodi shillal med 1 in 2 dolarja. Verjetno ga je takrat tudi največ sam kupil. Svaka čast!
Govorim seveda za DOT.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Zgodovina sprememb…

Sined9 ::

gandolfino je izjavil:

Mamo kak nasvet za danes za premium selection..? Lahko tudi shilate


Seveda, odpri x10 long btc
Lp

Apofis ::

doktorproof je izjavil:

Kaj je pa kaj s tem NEO-tom? Je lahko še kaj iz tega?

next big thing 3:)

IL_DIAVOLO ::

Polka polka, ma kaksen neo :D
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

gandolfino ::

Sined9 je izjavil:

gandolfino je izjavil:

Mamo kak nasvet za danes za premium selection..? Lahko tudi shilate


Seveda, odpri x10 long btc
Lp


O tem že razmišljam...
pa še enga nastavim na 54.500 če bo ponoči spet tak dip kot danes.

No CTSI lepo raste ko sem ga shilal 2 dni nazaj pri 2.1..danes je bil že na 2.42

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Ce bi ga shilal Januarja bi ti rekel svaka cast. Dildota gor gre pa sam norc kupovat zdj
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Jacksmav ::

Polka zna še letos prlest na 100$...so pridni v razvoju :)

IL_DIAVOLO ::

Ne samo polka kot coin, ampak polka kot blockchain.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Senior Dev ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ne samo polka kot coin, ampak polka kot blockchain.

Kripto kot tehnologija je pomembna, ne pa zaslužki. Pravzaprav zaslužki v fiat pomenijo najmanj, če pomisliš na BTC kot ohranjevalnik vrednosti premoženja in odrešenik pred hiperinflacijo...
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Sergio4 ::

Edorta je izjavil:

Rene88 je izjavil:

Fanjte res ni treba s takim egom en na drugega. Že tako je težko filtrirat informacije tu gor, če pride do petelinjenja, pa je toliko težje.
Tonis zahvala tudi z moje strani, včeraj ob pravem času prodala BNB.
Me za zanima, zakaj Robusu "hvala za hint" na temo QSP? Hinta ne razumem, lahko obrazložitev prosim :)
Tonis če boš organiziral kak tečaj na temo kriptofinanc, sem kandidatka, za plačilo seveda. Jaz bi se to rada naučila, se mi zdi, da če se sama prebijam skozi, to ni to. Ker imam milijon vprašanj zraven, sogovornika za odgovore pa ne.

Mene fajn gunca ta vikend gor in dol... sem bolj na intuciji.



Discord "Kripto Slovenija" in ali

https://kriptoslovenija.si/

Sem malo počekiral stran/forum. Zanimivo.
Kaj pa pravite na tega trgovalnega bota "cryptohopper", ki je kot kaže tam kar popularen?

DegenGambler ::

Je kar škoda, da tega bota vsi ne uporabljajo. Če bi vsi ljudje na svetu uporabljali tega bota in imeli koliko 10, 20% mesečni donos, to bi bla čista gospodarska revolucija. Noben ne bi več hotu delat, ker bi jim bot takole dobro služil.

Jaz farmam na cryptohopperju tam 400-500% mesečno, vendar sem vložil veliko več časa v tole. Za začetnike je pa 20% minimum mesečno, če pa se malo poglobiš, je pa hitro 50%. In to dela v bearu, v bullu, skratka fontana denarja. In vsi bi bli loh v tem in delal keš. Dam lahko svoj referal link?
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

ViperR ::

Jaz mocno dvomim, da imajo tako enostavni boti profit. V bull marketih kot je sedaj, bo itak vse delalo +, dolgoročno pa najverjetneje ne. Skoraj zagotovoto bi sam buy and hold strategija imela boljsi roi kot tale bot.

Pa še en argument, veliko botov je v demo načinu delalo profit, ko je pa povezan na realen order book pa dela minus.

Senior Dev ::

perci, te nove accounte kot so razni degeni in podobni ki promovirajo bote je treba hitro zatret v kali predno koga opetnajstijo. Zavohali so kri.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Mirc23 ::

Se opravicujem, ce je ze bila debata o tem: a je ae je kdo odlocil za nakup zlata z bitcoinom? Zlatarna Mori se ukvarja s tem. Ce se odlocis nakupljeno zlato takoj prodati in prejmes nakazilo na bancni racun, a rabis placati davek?

IL_DIAVOLO ::

Gas fee je danes precej nižji...cca 100 dolarjev če koga zanima. Še moram malo počakat, da pride na 50 al nekaj takega, To je že 100 coinsov.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

tonis ::

Rene88 je izjavil:


Me za zanima, zakaj Robusu "hvala za hint" na temo QSP? Hinta ne razumem, lahko obrazložitev prosim :)
Tonis če boš organiziral kak tečaj na temo kriptofinanc, sem kandidatka, za plačilo seveda.

Robus je med vrsticami napisal da so precej neažurni z informacijami - torej sem sklepal da je projekt v slepi ulici.
Tečaja z moje strani ne bo, sem prezelen :) ..nimam nekega hudega znanja, pač opazujem graf, spremljam kako se indikatorji obnašajo v določenih situacijah in potem na podlagi tega objavljam tu. Velik del tega kar znam mi je razodel Aquafriend(zdaj SuperKripto), pa tudi šlogarca Helga(dobe4ever).
..pa tudi časa nimam - na tale bullrun sem sicer upal, ampak pojavil se je ravno ob nepravem času, ko imem res en kup stvari v RL.

ok, dost jamranja...

BTC sicer ath, ampak spet zaključil pod fib. (fib leveli so črne črte na grafu, na desni so cene), to kar jaz mislim da je target je debela črta na vrhu.
Če ne misli preplezat potem zna it jutri po večji zalet - s tem bi naredil spodnji repek na naslednji tedenski sveči. Da ne bom preveč strašil, počakajmo na razplet današnjega dne.



BCH ~10$ nad supportom, je pa odvisno precej od gibanja BTCja.


Klop! ;)

gruntfürmich ::

na bitstampu je bil danes opolnoči velik sell; vsega!
je bilo tako tudi na drugih borzah?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Pa dej rec gor al dol. jst vem sam za bartovo glavco

Zdj pa problem kako fiat na racun dobit...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Senior Dev ::

ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

DegenGambler ::

Ali tudi ti Senior delaš 500% profite s tem, ko nekega random internetnega bota poganjaš? Ali si ti še stara šola in raje dupliraš vložek, tako da ročno menjaš?
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

PacificBlue ::

Doge se pumpa
I’m out.
:3

StarMafijec ::

Obstaja kak program, ki bi mi izrisal grafe gibanja vrednosti teh altcoinov?

Rad bi pa vsaj:
1) Da bi bilo gor označeno kdaj, koliko in po kateri vrednosti sem kupil kovance.
2) Graf prikazan tudi glede na vrednost kovanca v EUR, čeprav sem kupoval z BNB.

dope1337 ::

Blockfolio in Delta sta dva najbolj popularna na mobilnih napravah. Obe izpolnjujeta tvoje zelje.

V nastavitvah izberes: Local fiat currecy - EUR
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

sdavid99 ::

Na kolko bi rekli, da se splaca ponovni vstop v ado in polko. Jaz mam za ado 1,09, za dot pa 38,15.

gandolfino ::

Kaj nam sporoča Elon z novim avatarjem: vilica zapiknjena v razpoko na cesti?8-O

In novi bio opis: metaphork

Nekaj se kuha fantje..

StarMafijec ::

dope1337 je izjavil:

Blockfolio in Delta sta dva najbolj popularna na mobilnih napravah. Obe izpolnjujeta tvoje zelje.

V nastavitvah izberes: Local fiat currecy - EUR

Hvala!

vanilija ::

A gdo ve do koliko gor bo še šlo? Jaz sem dal notri 300€ in sem sedaj že skoraj pri 600€ in ne bi rad nakoncu vse izgubil ...

Ajki ::

vanilija je izjavil:

A gdo ve do koliko gor bo še šlo? Jaz sem dal notri 300€ in sem sedaj že skoraj pri 600€ in ne bi rad nakoncu vse izgubil ...

Pri 2x se ti splača pobrati ven vložek.
https://KriptoSlovenija.si
http://discord.kriptoslovenija.si (1000+ uporabnikov)

IL_DIAVOLO ::

Fantje, tak ne bo penzije, pa flata tudi ne.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Senior Dev ::

gandolfino je izjavil:

Kaj nam sporoča Elon z novim avatarjem: vilica zapiknjena v razpoko na cesti?8-O

In novi bio opis: metaphork

Nekaj se kuha fantje..

Kupi čimveč vilic ker bo cena šla gor. Potem jih prodaš za x10 ceno. Mislim da je to.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Lerkovc ::

Kakšne so vaše napovedi za prihajajoči teden ?
Je pričakovati obrat trenda na trgu ?
Kako bo razsodba SECa vplivala na ceno XRP in ostali trg?

Senior Dev ::

sdavid99 je izjavil:

Na kolko bi rekli, da se splaca ponovni vstop v ado in polko. Jaz mam za ado 1,09, za dot pa 38,15.

Pri 2$ smo vstopali v DOT ko je Nodi shillal. Če se splača pri 40$ vstopit? :)):)):)):)):))
Si frizer?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrihajaNodi ::

Senior Dev je izjavil:

sdavid99 je izjavil:

Na kolko bi rekli, da se splaca ponovni vstop v ado in polko. Jaz mam za ado 1,09, za dot pa 38,15.

Pri 2$ smo vstopali v DOT ko je Nodi shillal. Če se splača pri 40$ vstopit? :)):)):)):)):))
Si frizer?


Noro. Pohlep ne pozna meja.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Ada ne, polka ja.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

enemon ::

BNB spet čez 300$. Tonis, si mogoče kaj osvežil TA? Hvala vnaprej. ;)

gandolfino ::

Senior Dev je izjavil:

gandolfino je izjavil:

Kaj nam sporoča Elon z novim avatarjem: vilica zapiknjena v razpoko na cesti?8-O

In novi bio opis: metaphork

Nekaj se kuha fantje..

Kupi čimveč vilic ker bo cena šla gor. Potem jih prodaš za x10 ceno. Mislim da je to.


Dobra :)) mal smeha ne škodi

Sam Elon vseeno napoveduje neko prekretnico, game changer .. v smislu nič več ne bo tako kot je bilo
««
319 / 1490
»»