» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
317 / 1490
»»

DegenGambler ::

PrihajaNodi je izjavil:

endelin je izjavil:

Eh xtz spet od 5.1 do 4.8. zzZzzzz


Haha butalci prodajajo virtualne barve


Večina NFT tokenov je še večji idiotizem kot farmanje banan, kivija in kebabov.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

c3p0 ::

SuperKripto je izjavil:

endelin je izjavil:

Od vseh coinov ki jih mam ni nobenga ki bi šel x100, ali vsaj x50, ali vsaj x10:))

povprecen Zemljan bi bil presrecen ce bi v enem letu dupliral, se prav x2 vlozek. Tukaj pa cist zalostni, zakaj ne 100x lol.


V bistvu če delaš 10% na leto, lahko upravljaš sklade vredne milijarde in trejdaš iz 50m jahte. Za malo perspektive.

DegenGambler ::

No smo spet pri isti temi. Je malo drugače obračat shitkojne s par tisoč $ vložka, kot pa 10 in več milijonske sklade.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

PrihajaNodi ::

DegenGambler je izjavil:

No smo spet pri isti temi. Je malo drugače obračat shitkojne s par tisoč $ vložka, kot pa 10 in več milijonske sklade.


Sam poglej, ce damo zakljucek te teme:

Sam sem predlagal Avax iz 2 in nekaj na 55 usd, in dot iz 2.5 na 40 usd, kakob je predlagal uniswap ki je sel iz 4 na 30 + 400 airdropa, tako da ce si dal vsaj 50% v te tri si ze konkretno zasluzil.

Volatilnosti zaenkrat ne vidim vec kot je bila vsaj za nekaj casa ne. Tako da mali clovek je lahko sedaj dobil vsaj za en matotov flat, ce si kupil s 5 k vlozka kaj v kripto zimi.

Celsius je pa pac tak tak, ni nekih hudih gainov naredil.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Kakšna je sansa, da uniswap zaradi res unikatne platforme eksplodira, kot je to uspelo bnb-ju? Mislim, da velika.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

PrihajaNodi ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Kakšna je sansa, da uniswap zaradi res unikatne platforme eksplodira, kot je to uspelo bnb-ju? Mislim, da velika.


Ce se btc prej ne userje. Glej se to opcijo
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

ViperR ::

PrihajaNodi je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

No smo spet pri isti temi. Je malo drugače obračat shitkojne s par tisoč $ vložka, kot pa 10 in več milijonske sklade.


Sam poglej, ce damo zakljucek te teme:

Sam sem predlagal Avax iz 2 in nekaj na 55 usd, in dot iz 2.5 na 40 usd, kakob je predlagal uniswap ki je sel iz 4 na 30 + 400 airdropa, tako da ce si dal vsaj 50% v te tri si ze konkretno zasluzil.

Volatilnosti zaenkrat ne vidim vec kot je bila vsaj za nekaj casa ne. Tako da mali clovek je lahko sedaj dobil vsaj za en matotov flat, ce si kupil s 5 k vlozka kaj v kripto zimi.

Celsius je pa pac tak tak, ni nekih hudih gainov naredil.


Ce je vsak povprecnez zasluzu za en flet pol si ti ze v penziji al kako?

PrihajaNodi ::

Ne. Ker sem se bil predolgo bagholder in uposteval strategijo HODL.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

DegenGambler ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Kakšna je sansa, da uniswap zaradi res unikatne platforme eksplodira, kot je to uspelo bnb-ju? Mislim, da velika.


Ne razumem zakaj bi uniswap eksplodiral? Kaj pa res ponuja? Ja, je bil edinstven 10 mesecev nazaj, potem je takoj dobil 20 bolj ali manj uspešnih klonov, feeji na ETHju ga ubijajo, defi se seli še v vse ostale glavne blockchaine. Unija nikakor ne vidim, da bi eksplodiral kot BSC (Pancakeswap) pa čeprav si najbrž marsikdo to želi.

V kratkem naj bi izdali Uniswap V3. Zato nekaj hypea v tem je. Bomo videli kaj bo novega tu notri. Če ne bo poleg governancea use case tokena še kaj drugega, potem token ne bo eksplodiral. Je pa seveda nekaj usecaseov, ki so lahko zelo privlačni in to so IDO (Initial DEX offering) kot ena možnost. Odvisno kaj bodo nagruntali in kam želijo token zapeljat. Je pa seveda vse odvisno od tega, kdaj in kaj bo v V3 notri.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

Zgodovina sprememb…

enemon ::

Kakšen TA za BNB prosim? ;)

kow ::

Prodajam UNI postopoma.. lepa cena.

PrihajaNodi ::

Xtz spet raste vazelin
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

endelin ::

PrihajaNodi je izjavil:

Xtz spet raste vazelin

PrihajaNodi ::

Aja pa kakob je dal tu se sushi swap.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kow ::

Ja, me zanima kdaj bo kakob zacel dumpati sushi...

DegenGambler ::

Kow, zate ki si bilj vešč v tem. Imaš kaj v ZKSwapu?
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

janezvalva ::

fantje, kdaj bo $LTC jurja?
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

IL_DIAVOLO ::

Mogoce ze konec leta, x10 gainsov and hello stake :)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Anney ::

Kot sem zapisal dan nazaj ali nekaj dni, ne vem, ker teme ne spremljam redno, ko sem pravil, da mogoče dodam enga ali več obetavnih novčkov. Trenutno ponujam enega nižjekategornika, ki ''mogoče obeta''. odločite se pa sami. Ko sem predlagal ICX, VET, DOT, in ADO, takrat sem prišel v temo ste se vsi smejali in posmehovali, kasneje tudi MATICA. No zdaj pa polagam upe v VRA. https://verasity.io/
Čas pa pokaže. Lahko, da se gladko motim.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

IL_DIAVOLO ::

Ado smo nekateri imeli, ko se te vedel nisi za kripto :D
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Anney ::

Ko sem prišel v temo, sem napisal. Beri pozorno, si drugi, ki se moti, včeraj je bil tudi en pacient, ki ne bere pozorno.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

mit3k ::

If the $1.9T new Biden stimulus bill passes (seems likely close to that number) that will add $450B to bank accounts by spring-time. For comparison, $130B just hit in January from the December package.

Če to gre skozi gremo na mars, trenutno smo na luni.

IL_DIAVOLO ::

Anney je izjavil:

Ko sem prišel v temo, sem napisal. Beri pozorno, si drugi, ki se moti, včeraj je bil tudi en pacient, ki ne bere pozorno.


Saj ne, da so to najbolj popularni coini, nisi tople vode odkril.

Ko bos dostavil res geme, ki se niti na menjalnici niso, potem se pa oglasi.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Anney ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Anney je izjavil:

Ko sem prišel v temo, sem napisal. Beri pozorno, si drugi, ki se moti, včeraj je bil tudi en pacient, ki ne bere pozorno.


Saj ne, da so to najbolj popularni coini, nisi tople vode odkril.

Seveda so, samo več jih potrebuješ. Ne biti on fokus, only one fan.

Ko bos dostavil res geme, ki se niti na menjalnici niso, potem se pa oglasi.


Niso bili, ko sem post pisal, še 1x beri pozorno, išči kdaj sem pisal, in išči takratno ceno.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

luclucluc ::

Congrats vsem ki drzite 500ethercka,danes ste postali milijonarji. Awoo

Anney je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Anney je izjavil:

Ko sem prišel v temo, sem napisal. Beri pozorno, si drugi, ki se moti, včeraj je bil tudi en pacient, ki ne bere pozorno.


Saj ne, da so to najbolj popularni coini, nisi tople vode odkril.

Seveda so, samo več jih potrebuješ. Ne biti on fokus, only one fan.

Ko bos dostavil res geme, ki se niti na menjalnici niso, potem se pa oglasi.


Niso bili, ko sem post pisal, še 1x beri pozorno, išči kdaj sem pisal, in išči takratno ceno.


cringeeee

TORN fantje, dejmo mal pogledat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: luclucluc ()

endelin ::

Izgleda je tezus obsojen na 5usd max

Anney ::

Ko bos dostavil res geme, ki se niti na menjalnici niso, potem se pa oglasi.


Sory, da hočem pomagati, pa sory da jih nimaš več, si one band man? Tako pač žal ne gre. No gre trenutno.

/out
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

luclucluc ::

Anney je izjavil:

Ko bos dostavil res geme, ki se niti na menjalnici niso, potem se pa oglasi.


Sory, da hočem pomagati, pa sory da jih nimaš več, si one band man? Tako pač žal ne gre. No gre trenutno.

/out

Dude started trading yesterday. Show us the wae pasha.

hamez66 ::

Sej ICX, ADA, VET in DOT so odlični coini, če si jih kupil prejšni mesec recimo.

sloxl8 ::

Eni v tej temi imajo pač velike egote in vse, ki so prišli 5 minut za njimi na kripto sceno, gledajo z najvišjega vrha.

dope1337 ::

dope1337 je izjavil:

Anyswap si je ze pogledal kdo?

Jz sm pred kaksnim tednom prebiral njihovo dokumentacijo in mi je delovalo interesantno, predvsem pa zanimivo, da ni bolj razsirjena njihova uporaba.

Danes sem zasledil tole na 4chanu: http://boards.4channel.org/biz/thread/2...

Ce je kaj resnice na tem, zna biti burno.



Je se kdo vskocil?
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

luclucluc ::

sloxl8 je izjavil:

Eni v tej temi imajo pač velike egote in vse, ki so prišli 5 minut za njimi na kripto sceno, gledajo z najvišjega vrha.


Tako.

IL_DIAVOLO ::

Anney je izjavil:

Ko bos dostavil res geme, ki se niti na menjalnici niso, potem se pa oglasi.


Sory, da hočem pomagati, pa sory da jih nimaš več, si one band man? Tako pač žal ne gre. No gre trenutno.

/out


Ne vem o cem tocno govoris, ampak ja imam 3-4 coine, ki bodo izplačani letos, ostali cez nekaj let, en pa se malo pozneje.

Sem odprt za vse...stable, stake, pump and dump. In nimam nic proti tebi, prosim nadaljuj :)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Anney ::

A name je letelo? Prosim pojasni.
Drugače odletim s teme, pa vas berem in se smejim. Ker natančno 4je temo ohranjate pri življenju z jamranjem. Danes si lahko spet pošteno zaslužil, si ali pa nisi pa je tvoj problem, ker večina časa nameniš forumu, eni smo pa bili na sončku z družino pa vmes kaj kliknali in pospravili.

Današnji potrfolio je +15%, pa raste trenutno, več ne rabim, včerajšnjega pa imaš na forumu.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

Aston_11 ::

Nodi, is it you?

Motion ::

Jst sem več ali manj vse prestavil na BSC. Se mi zdi da ma neverjeten potencial. Mal sem zajebu z ADO ki sem jo prehitro prodal par dni nazaj. Morda naredim buz back v kratkem če bo kaka korekcija.
Od ne BSC držim samo že SAND.
Pa še nekaj o SAND-u. 24.2. majo dražbo različnih parcel (lands, Estates) in še nekaterih drugih stavari katerer se lahko kupi samo z SAN-om če prav razumem. Do sedaj so bile vse parcele zelo hitro razgrabljene.
Pa še public alfa / beta zaženejo v Q1 2021.

https://medium.com/sandbox-game/the-san...

Djole ::

Bsc je kaj?

IL_DIAVOLO ::

Bull Shit Coini
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

DegenGambler ::

Nekateri izmed vas bi pa radi imeli vse položeno direktno pred vas, pa še v tem primeru bi mogoče pojamrali, če vas lahko drugi tudi nahranijo.

Motion je izjavil:

Jst sem več ali manj vse prestavil na BSC. Se mi zdi da ma neverjeten potencial. Mal sem zajebu z ADO ki sem jo prehitro prodal par dni nazaj. Morda naredim buz back v kratkem če bo kaka korekcija.
Od ne BSC držim samo že SAND.
Pa še nekaj o SAND-u. 24.2. majo dražbo različnih parcel (lands, Estates) in še nekaterih drugih stavari katerer se lahko kupi samo z SAN-om če prav razumem. Do sedaj so bile vse parcele zelo hitro razgrabljene.
Pa še public alfa / beta zaženejo v Q1 2021.

https://medium.com/sandbox-game/the-san...


Tole z Sandboxom deluje zelo obetavno. Hvala!
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

Zgodovina sprememb…

tonis ::

fundamentalisti, a je qsp še živa stvar?
od atl do zdaj je naredil zgolj ~x10 :)

Robus ::

Zadnji popravek kode na Github za QSP je bil 2.9.2020,
če sodim po Coingecko. To pove marsikaj.

IL_DIAVOLO ::

Kaj pravi DOT graf?
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Motion ::

Kaj pravi bnb graf. Se mi zdi da je BSC v prostem padu.

tonis ::

Robus hvala,

XRP/$

Tik nad trendlinijo...

..je pa odvisno kaj misli BTC narest. Preplezal je kanal, se pa zaletava v fib na ~57300, do zdaj sveče zaključene pod to cifro. (na istem levelu je tudi linija ki povezuje vrhove preteklih dni)

špekuliram...
..ena od opcij je da bo korekcija po tistem, ko bo BCH potegnil na ~960(vrh w oblaka). Ta kovanec redno dela stolpiče na grafu - potegne gor, potem pa čez nekaj 4h sveč korekcija BTCja
Če se to zgodi hkrati, ko bo BTC tam ~62-65k, potem grem z večino v fiat.
Jebiga, ziheraš sem.


..ICX
če bo šel v korekcijo, zna past na 1,67, kjer je fib50 in hkrati tudi conversion line ičimoku oblaka. Precej kovancev dela korekcijo do te linije, nekateri se spustijo nižje na base line, kar je v primeru icxa 1,5$. Urne RSIje je sicer že ohladil, dnevni in tedenski pa krepko nad 80. Kar pomeni overbought.


..BNB ..no comment. če to ne bo padlo, potem lahko RSI indikator izbrišejo. dnevni 95 :)) (treba pa je vedet, rsi se lahko ohlaja s konsolidacijo cene(po domače z minimalnim nihanjem cene)
..245 ga čakajo prve bolj resne linije(kratkoročni odboj), dnevni conversion line pa je trenutno na 196.

..đavolo na hitro glede dot, ne znam se odločit je preplezal ni preplezal, ker je čist na meji. Vikend je, fakeouti so tu..

4h rsi prek 80.
Jaz bom najbrž prodal, nimam pa prav veliko notri.


Kaj je BSC, sem že prej gledal pa ne najdem nič... tudi pod Bullshit coin ne najde. maš pa graf bullsiht/usd, sam ne vem kaj sodi sem notri :D



..pa še enkrat ponovim, tole gor niso napovedi kako bo, da se ne bo kdo preveč zanašal, če pa pride do omenjenih cen, pa je odboj tam precej verjeten, ker traderji se teh linij držijo.

DegenGambler ::

Ljudje cashoutajo dobicke. Rast, ki se je zgodila na bnbju in bscju je itak neorganska in balon.

Kar se pa moje ocene tice, spet bo nekaj dni zatisja, v tem casu se nakupi kak token pri dnu in upa, da ima BSC se kaksen push v sebi.

Ima pa BAKE 22.2 IDO, tako da bake tokeni bi lahko sli malo drugacno pot. Je pa to itak token, ki je sel na ATHju vec kot x160 v enem mesecu. Tako da, kaj pa ves.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

Anney ::

Kratek tweet: Vse bo šlo gor (razna nihanja, mala) še nekje do poletja (maj, junij)*, potem lahko pričakujemo rahli padec (lahko tudi hiter), na jesen se pa pripravite za fiat (če nebo prepozno). Je pa vse na rahlih tleh, so čivknili ptički iz odzadja. Vlagajte pametno in izkoristite to ero.

*Za besedo me ne držat. Ravnajte po svojih predvidevanjih. Tudi motiti se je človeško.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

IL_DIAVOLO ::

Vlagajte v projekte, ne v hype.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Motion ::

DegenGambler je izjavil:

Ljudje cashoutajo dobicke. Rast, ki se je zgodila na bnbju in bscju je itak neorganska in balon.

Kar se pa moje ocene tice, spet bo nekaj dni zatisja, v tem casu se nakupi kak token pri dnu in upa, da ima BSC se kaksen push v sebi.

Ima pa BAKE 22.2 IDO, tako da bake tokeni bi lahko sli malo drugacno pot. Je pa to itak token, ki je sel na ATHju vec kot x160 v enem mesecu. Tako da, kaj pa ves.

IDO je to drugi izraz za IFO?

StarMafijec ::

Kaj pa ZRX, MKR, KNC? Bitstamp ima neko akcijo, lahko to vpliva na gibanje teh tečajev?

GupeM ::

Dajte malo ZRX napumpat, ja.
««
317 / 1490
»»