» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
313 / 1490
»»

Motion ::

Kak TA za bnb prosim smo blizu supportu?

mtp2 ::

Lahko pomoč?
Kako se na Binance kupi npr. CTSI?
Imam na fiatu Eur, od tam ne gre nikakor, če grem na Spot pa zahteva USDT. Ali je torej potrebno oboje (dvakrat) narediti transakcijo? Hvala, pa se opravičujem, ker najbrž to že piše na 137 +/-32 strani in ne najdem ;)

Neon87 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kaj si prodal?

Vse.. ltc, link, BTC, xrp.. Razen Tezos, ki ga nimam na menjalnici..

endelin ::

zakaj si šel prodajat xrp, če gre kmalu na luno?

XRPNERD ::

Neon87 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Kaj si prodal?

Vse.. ltc, link, BTC, xrp.. Razen Tezos, ki ga nimam na menjalnici..


Tezos do penzije a?

Motion ::

mtp2 je izjavil:

Lahko pomoč?
Kako se na Binance kupi npr. CTSI?
Imam na fiatu Eur, od tam ne gre nikakor, če grem na Spot pa zahteva USDT. Ali je torej potrebno oboje (dvakrat) narediti transakcijo? Hvala, pa se opravičujem, ker najbrž to že piše na 137 +/-32 strani in ne najdem ;)

Maß funkcijo convert.

gandolfino ::

mtp2 je izjavil:

Lahko pomoč?
Kako se na Binance kupi npr. CTSI?
Imam na fiatu Eur, od tam ne gre nikakor, če grem na Spot pa zahteva USDT. Ali je torej potrebno oboje (dvakrat) narediti transakcijo? Hvala, pa se opravičujem, ker najbrž to že piše na 137 +/-32 strani in ne najdem ;)


Najprej EUR zamenjaš v USDT v meniju Trades, in zgoraj levo ko imaš z debelimi črkami napisanalo verjetno BTC.. klikneš in vpišeš: eurusdt
In nato Market, 100% in Sell
In eur ti bo zamenjalo za Usdt

Ampak v CTSI ne vlagaj več kot 10% tvojega denarja na Binancah!
Lahko bi šel gor, ni pa to zdaj zagarantirano..

Matejjjjj ::

odkar se lovi s pretvorbo, je šel dol 3% :)

Motion ::

Lahko kdo predlaga kje bi blo za dat buy order čez noč na BAKE-u

tonis ::

Jacksmav je izjavil:

BTc max do 58k v EUR pol pa na 34-38 moje predikcije...žal se mi ne da grafa dat, ker administrator nima cajta poštimat, da avtomatsko daš fotko gor...ne pa nekam nalagat :)

Potrudi se, naloži si greenshot npr, potem pa narediš printscreen in direkt iz te aplikacije uploada na imgur - tle pa sam link nalepiš..
Zanima me tvoja ideja, jaz namreč mislim da bo šlo na 60-65k.
če pa potem nadaljuje bom pa še bolj prepričan v to da je vrh tam pri ~85k
..nevarno se približujemo dolgoletni trendliniji...

..ki je tam pri 14k že zavrnila btc. Če bi prebilo, potem bi bila v igri linija ki povezuje prejšnja dva vrhova, ampak do tega je še daleč, pojdimo po vrsti :)


//aja, zdaj vidim da v EUR govoriš. potem pa smo kar tam tam z oceno :)
Kaj menite ostali?

//ctsi omenjate...

naredil je fib61 korekcijo, kar morda ni slaba vstopna točka, ampak glede na zavrnitev prejšnje sveče bi znal it tudi en level nižje. tedenski rsi res visok 86, ampak vseeno je to tedenski.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tonis ()

doktorproof ::

Piz..a, niste normalni. Kdo bo vse to prebral? Verjetno samo prepucavanje, itak. Khm, očitno bo treba prodat še tisto malenkost...

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

zakaj si šel prodajat xrp, če gre kmalu na luno?

A tko kot tezos?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

endelin ::

PrihajaNodi je izjavil:

endelin je izjavil:

zakaj si šel prodajat xrp, če gre kmalu na luno?

A tko kot tezos?

xrp je mel 2 moonshota prejšnjo rundo. sem prepričan, da še ni rekel zadnje v tem bullu

DegenGambler ::

Dober vecer!

Oddajam novo napoved glede tega kripto bubbla. Tokrat je exposure prevelik. Ne bo se zgodilo klasicni BTC ATH in potem alt season se nekaj tednov in potem konec. Tokrat mislim da bo slo oboje z roko v roki. S tem da bo seveda bitcoin veliko bolj stabilen kot prejsne bubble.

Lep pozdrav, Matej


P.S.: je kdo kaj bil pri frizerju, da bi delil z nami kaksno je stanje med frizerkami?
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

Zgodovina sprememb…

tonis ::

..od sodelavca sem slišal da je en lokalni butel vložil v kripto, tako da me že malo skrbi. :|:)

PrihajaNodi ::

tonis je izjavil:

..od sodelavca sem slišal da je en lokalni butel vložil v kripto, tako da me že malo skrbi. :|:)

:Dhaha
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

endelin ::

Poglejte si BTC graf. Un balon iz 2017 je čisto majhen.:))

iz grafa je razvidno da je nemogoče da to traja še slabo leto!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

Poglejte si BTC graf. Un balon iz 2017 je čisto majhen.:))

iz grafa je razvidno da je nemogoče da to traja še slabo leto!



Pa ti veš da ko bo crash ti bo šel xtz globoko pod ico ceno?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

DegenGambler ::

Ja seveda da ne bo. Napovedi, da bo vrh septembra so pa za moje mnenje hude blodnje.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

endelin ::

PrihajaNodi je izjavil:

endelin je izjavil:

Poglejte si BTC graf. Un balon iz 2017 je čisto majhen.:))

iz grafa je razvidno da je nemogoče da to traja še slabo leto!



Pa ti veš da ko bo crash ti bo šel xtz globoko pod ico ceno?

ja, računam da gre nazaj na 0.4

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

endelin je izjavil:

Poglejte si BTC graf. Un balon iz 2017 je čisto majhen.:))

iz grafa je razvidno da je nemogoče da to traja še slabo leto!



Pa ti veš da ko bo crash ti bo šel xtz globoko pod ico ceno?

ja, računam da gre nazaj na 0.4



Si prodal? Imel si in še vedno imaš idelno šanso za istop.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

DegenGambler ::

endelin je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

endelin je izjavil:

Poglejte si BTC graf. Un balon iz 2017 je čisto majhen.:))

iz grafa je razvidno da je nemogoče da to traja še slabo leto!



Pa ti veš da ko bo crash ti bo šel xtz globoko pod ico ceno?

ja, računam da gre nazaj na 0.4


Potem se pa reloada tezos bage za naslednji bullrun ane. V tretje gre rado :D
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

PrihajaNodi ::

DegenGambler je izjavil:

endelin je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

endelin je izjavil:

Poglejte si BTC graf. Un balon iz 2017 je čisto majhen.:))

iz grafa je razvidno da je nemogoče da to traja še slabo leto!



Pa ti veš da ko bo crash ti bo šel xtz globoko pod ico ceno?

ja, računam da gre nazaj na 0.4


Potem se pa reloada tezos bage za naslednji bullrun ane. V tretje gre rado :D


Jaz ne. Raje dog coin al pa en šitkojn da gre čist u nulo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

lamborđini ::

DegenGambler je izjavil:

Dober vecer!

Oddajam novo napoved glede tega kripto bubbla. Tokrat je exposure prevelik. Ne bo se zgodilo klasicni BTC ATH in potem alt season se nekaj tednov in potem konec. Tokrat mislim da bo slo oboje z roko v roki. S tem da bo seveda bitcoin veliko bolj stabilen kot prejsne bubble.

Lep pozdrav, Matej


P.S.: je kdo kaj bil pri frizerju, da bi delil z nami kaksno je stanje med frizerkami?


Moja frizerka pravi, da je na vzvodu :))

PrihajaNodi ::

lamborđini je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

Dober vecer!

Oddajam novo napoved glede tega kripto bubbla. Tokrat je exposure prevelik. Ne bo se zgodilo klasicni BTC ATH in potem alt season se nekaj tednov in potem konec. Tokrat mislim da bo slo oboje z roko v roki. S tem da bo seveda bitcoin veliko bolj stabilen kot prejsne bubble.

Lep pozdrav, Matej


P.S.: je kdo kaj bil pri frizerju, da bi delil z nami kaksno je stanje med frizerkami?


Moja frizerka pravi, da je na vzvodu :))



A ma štrik tud prštiman?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

endelin ::

jype že gradi kolesarke ceste po Sloveniji?

PrihajaNodi ::

Tole je bil once in a life time moment da si naredil nekaj keša.

Kaj bom kupil v masovni korekciji (minimalno 60 - 70%)

ETH
DECENTRALAND
DOGE COIN
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

APPluk ::

DegenGambler je izjavil:

P.S.: je kdo kaj bil pri frizerju, da bi delil z nami kaksno je stanje med frizerkami?

Stara mama mi je pred dnevi govorila, da so ji pri sosedi povedli, da obstaja način da vložiš 2k in nato dvigneš 6k, ni glih razumela, ampak ko sem ji razlagal je rekla, da je menda to to. Če je prišel info do nje, ko ne spremlja drugega kot radija, vemo da smo v riti.
Pač ko enkrat že čist "navadni" ljudje izvedo za stvar in vidijo samo profit, se začnejo problemi.

Jaz sem tudi mnenja, da bo šlo kr hitro vse skupaj dol, pa zanimivo bo tudi kolikšen bo skupni padec vrednosti vseh altov, ker koliko je pa zdaj napumpanega šita brez vrednosti, pa človek skoraj ne more verjet, samo da ima ime pa da je kriptovaluta, pa se že pumpa.

Upam da BTC pade tam na 15-20k, pa vržem nekaj stotakov not, pa pustim za 20 let not:)

Bobr123 ::

APPluk je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

P.S.: je kdo kaj bil pri frizerju, da bi delil z nami kaksno je stanje med frizerkami?

Stara mama mi je pred dnevi govorila, da so ji pri sosedi povedli, da obstaja način da vložiš 2k in nato dvigneš 6k, ni glih razumela, ampak ko sem ji razlagal je rekla, da je menda to to. Če je prišel info do nje, ko ne spremlja drugega kot radija, vemo da smo v riti.
Pač ko enkrat že čist "navadni" ljudje izvedo za stvar in vidijo samo profit, se začnejo problemi.

Jaz sem tudi mnenja, da bo šlo kr hitro vse skupaj dol, pa zanimivo bo tudi kolikšen bo skupni padec vrednosti vseh altov, ker koliko je pa zdaj napumpanega šita brez vrednosti, pa človek skoraj ne more verjet, samo da ima ime pa da je kriptovaluta, pa se že pumpa.

Upam da BTC pade tam na 15-20k, pa vržem nekaj stotakov not, pa pustim za 20 let not:)


Ne boš doživel scenarija, da bo BTC padel na 15-20k

PrihajaNodi ::

Tudi na 3 k je ze padel
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

DegenGambler ::

Magicna beseda je pa DeFi. V zadnjih dneh pa ce dodas DeFi na BSCju in je takoj projekt za x10 in vec.

Ja vsi moji kolegi so v kriptu ali pa spremljajo, pa niso notri. Res je, da niso ravno reprezentativen vzorec populacije, vendar nekaj pa pomeni. Potem zadnje dni sem tudi doma zacel dobivati vprasanja glede tega, tako da smo tudi tukaj blizje. Mislim, da se blizamo vrhu. Bom naslednje sveznje malo bolj liberalno dajal v fiat. Trenutno imam priblizno 15% portfolija v evrih, pa se nadaljnih 5% v $ stablecoinih.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

A_A ::

kow mogoče veš kaj je bilo tole?
#Binance
has temporarily suspended withdrawals of $ETH and Ethereum-based tokens in order to address a congestion issue.

PrihajaNodi ::

Čakam reedit komentarej: "Elon, you scammer..." "I lost all fortune"...my wife left me...vazelin ne pozabit objavljat.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

lastao ::

tonis je izjavil:

..od sodelavca sem slišal da je en lokalni butel vložil v kripto, tako da me že malo skrbi. :|:)


tut js poznam take, stanje v firmi je pa kot dec. 2017, naekrat so vsi notr,
ce bo repeat bo hmal velik crash, morda do Wma21, ki je tenutno na sweet 29k, tam je bil nazadnje sept.
Sreča spremlja Hrabre :)

tonis ::

vidim da je xtz danes spet testiral tisto linijo ki sem jo dal zadnjič. ..saj ne rabim poudarjat, da je bil še enkrat zavrnjen a ne? ;)

mimogrede wma21 na btc še ni dosegla 30k, pri prvi korekciji je nismo šli testirat... si predstavljate da to naredijo čez noč, se zbudite v soboto, odprete blockfolio in upate da je bug :)):D

@APPluk, meni je to brat govoril, da vložiš 8k € (min) in pol da mesečno dobivaš nazaj nisem si točno zapomnil mislim da 2k. Pa da je Merlak zadaj za tem, pa da je ful težko pridt zraven.
Sem rekel sam: beži od tega...

@bobr, jaz ne bi bil tako suveren glede te napovedi. Pač, bomo videli kako se bo odvilo..

PrihajaNodi ::

vidim da je xtz danes spet testiral tisto linijo ki sem jo dal zadnjič. ..saj ne rabim poudarjat, da je bil še enkrat zavrnjen a ne? ;)


Ja, gre na 3.90 usd. No brainer
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

DegenGambler ::

This time its different ane 8-)
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

Buggy ::

PrihajaNodi je izjavil:

Čakam reedit komentarej: "Elon, you scammer..." "I lost all fortune"...my wife left me...vazelin ne pozabit objavljat.


Nodi ti mas kot ponavadi edini probleme :D

PrihajaNodi ::

Buggy je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Čakam reedit komentarej: "Elon, you scammer..." "I lost all fortune"...my wife left me...vazelin ne pozabit objavljat.


Nodi ti mas kot ponavadi edini probleme :D


Zdej ne več, ker mam 100% fiat. Bom pa potrpežljivo čakal akopalipso. Izkoristim kak bull trap za 10% pa spet ven. 3 leta jajcanja je blo dovolj.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

dope1337 ::

Ko se AWS outage zgodi, $AKT cena ponori.

P.S. Aja, pa Altcoin_Psycho ga shilla, ker ima validatorsko vozlisce ter pobira procente (10%) od stejkanja xD
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

tonis ::

DegenGambler je izjavil:

This time its different ane 8-)

Ja, vedno je different. Zdaj so to resni projeti, pa veliki vlagatelji, oni to delajo za boljši jutri raje(raja kot samostalnik)
S kriptom plačujemo v trgovinah, jaz sam še s tem, kar sem imel fiata na banki sem pretopil v tether, se mi zdi bolj varno.

lp, Senior Dev

Buggy ::

epic...Nodi je prodal, torej XTZ zdej na 10$ brez njega pol mal pade bo 2majstr" spet kupil...cez dve leti se srecamo na 100$ brez Nodija hvala bogu :D

PrihajaNodi ::

Buggy je izjavil:

epic...Nodi je prodal, torej XTZ zdej na 10$ brez njega pol mal pade bo 2majstr" spet kupil...cez dve leti se srecamo na 100$ brez Nodija hvala bogu :D




Good luck with that. Butnlni pa virtualne barve prodajajo
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

endelin ::

Tesla bo naredila z BTC več profita kot ga je z avti v vseh teh letih na koncu:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

Tesla bo naredil z BTC kot ga je z avti v vseh teh letih na koncu:))



Kaj točno? A se spomniš mcaffeja?

Vprašanje kdaj bo mass sell off. Ne pozabi objavljat Reedita.

Ko bo korekcija:

It is just a correction, it is normal.

Stay strong

It is going to low

HODL

Wtf is this, i have just pennies now
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Buggy ::

Nodi ti si definicija v kripto svetu kako ne operirart. Jaz in ostali smo ti hvalezni za to!

Tnx tstr

neocodexx ::

Mam nastavljene stop limite na nek spodoben profit v slučaju da gre v roku 15 minut vse k hudiču, tak da ne vem kaj se maš za sekirat. Zdaj pa samo še čakat. Če že ne kaj drugega se mogoče sam še kaj dokupi če se opazi kak zanimiv trend, s selloutom nazaj na nuli ali malo izpod. Glede na to kakšni profiti se delajo ne bo hudega če se zgubi 1% z malo gamblinga na raznih banancah in burekih.

Nodi mora bit pa res popularen na žurkah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: neocodexx ()

lamborđini ::

Odkar se umika iz kripta (prodaja) je OdhajaNodi :)

SuperKripto ::

 bnb/usd

bnb/usd



 bnb/btc

bnb/btc





bnb/usd, bnb/btc, bnb/eth, narisane trendlinije, vzorec rising wedge. mislm da je bil kar uredu trejd, enih 15 procentkov
trejdar veseli tata ta,
sell gumb ne dela , binance verjetn to zanalsc dela
rad bi ostal se pa moram domu
zapojmo vsi, binance pa slotech se veseli

Buggy ::

sej nikol ni bil resno z dnarjem notri...ma pa nek renome idota to pa res!

Sej veste kero scene najbolj lapa, tisto majhno ki nic ne nardi ..laja pa naglas :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()
««
313 / 1490
»»