» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
311 / 1490
»»

endelin ::

Jaz sem se źe osramotil s hodlanjem stabelcoina

SuperKripto ::

Nodi, crte so suporti ali pa resistance, odvisno na kateri strani se trenutno nahaja cena. Ce je cena nad crto, potem se crta gleda kot na suport. Kot vidis, se je cena odbila od suporta navzgor in zaenkrat suport drzi. To pomeni, da si lahk trenutno v trejdu.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

SuperKripto je izjavil:

Nodi, crte so suporti ali pa resistance, odvisno na kateri strani se trenutno nahaja cena. Ce je cena nad crto, potem se crta gleda kot na suport. Kot vidis, se je cena odbila od suporta navzgor in zaenkrat suport drzi. To pomeni, da si lahk trenutno v trejdu.


Sj trejd je tud shortanje. Kaj pa cez noc ko spis? A tud spremljas crte?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

SuperKripto ::

Sej smo povedal da se v bull marketu ne shorta, nagajivcek :)

Anney ::

kow je izjavil:

Anney je izjavil:

kow je izjavil:

Pizda, zdaj je trolanje ze 99p postov, lol. Si me dobil.


Če tako površno bereš in razmišljaš, domnevam da tudi površno trejdaš. V dveh postih si vžgal mimo na 100%. Naprej si pa ne upam.... da ne prideva v minus.


Ce si opazil, noben trejder tukaj ne objavlja svojega portfelja. Same pickice, ki vejo da se bodo na koncu osramotile.


Zakaj bi ga, jaz sem včeraj izjemoma dal svojega mesečnega 130%+, (ni portfolio pač pa profit, kar nas ve zanima) glej nazaj. Pa se ne jezim, pa ne pizdim (kot nodi), pa ne lajam v luno kot ostali, pač pa delam.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

enemon ::

SuperKripto je izjavil:

Sej smo povedal da se v bull marketu ne shorta, nagajivcek :)


Do kam pa misliš, da lahko gre BNB?

SuperKripto ::

Ko spim imam nastavljen na tradingview alarm, ce preseze crto, oziroma bliz crte nastavim. Tko da mi zvoni samo na tradingview.

kow ::

Anney je izjavil:


Zakaj bi ga, jaz sem včeraj izjemoma dal svojega mesečnega 130%+, glej nazaj.


Ker, da je nekdo s kojnom naredil x100 nic ne pove, ce ne vemo kaksen delez portfelja je dal notri. Noben tudi ne pove kje je imel izgube. Skratka sami bullshiterji ste.
Mal bi vam moral bit nerodno.

PrihajaNodi ::

kow je izjavil:

Anney je izjavil:


Zakaj bi ga, jaz sem včeraj izjemoma dal svojega mesečnega 130%+, glej nazaj.


Ker, da je nekdo s kojnom naredil x100 nic ne pove, ce ne vemo kaksen delez portfelja je dal notri. Noben tudi ne pove kje je imel izgube. Skratka sami bullshiterji ste.
Mal bi vam moral bit nerodno.


Oprost sam je blo zdej zlo tezko narest minus.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

SuperKripto ::

enemon je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

Sej smo povedal da se v bull marketu ne shorta, nagajivcek :)


Do kam pa misliš, da lahko gre BNB?

ne rabis vedet, dokler je nad suporti in trendlinijami, drzis. Vmes lahko seveda del dobickov prodajas. Razen ce vidis da je kak drug kovanc boljsa priloznost, gres potem del dobickov prenest tja.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

PrihajaNodi je izjavil:

kow je izjavil:

Anney je izjavil:


Zakaj bi ga, jaz sem včeraj izjemoma dal svojega mesečnega 130%+, glej nazaj.


Ker, da je nekdo s kojnom naredil x100 nic ne pove, ce ne vemo kaksen delez portfelja je dal notri. Noben tudi ne pove kje je imel izgube. Skratka sami bullshiterji ste.
Mal bi vam moral bit nerodno.


Oprost sam je blo zdej zlo tezko narest minus.


Razmisljam o buy baku
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IL_DIAVOLO ::

Malo se igram s metamask walletom in uniswap. Torej če prav razumem, rabim ETH, ki ga pošljem recimo iz binanca na ta adress od walleta in potem zamenjam?
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

kow ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Malo se igram s metamask walletom in uniswap. Torej če prav razumem, rabim ETH, ki ga pošljem recimo iz binanca na ta adress od walleta in potem zamenjam?

Ne razumes, ampak ja.

IL_DIAVOLO ::

Misliš, da ne razumem, ampak dobro. Samo da bo šlo ;)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

energetik ::

endelin je izjavil:

Glede na noro rast btc me preseneča da ni krvavica med alti
Sej ni glih nora rast, glej %. Lepo počasi leze gor. 2k pri 55k ceni je pravzaprav malo. Zdaj bo šlo vedno hitrej, kar naenkrat bo 60k in potem gremo proti 100k.

PrihajaNodi ::

Dobicki iz bnbja se v xtz pretapljajo
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kow ::

mastazeko ::

Kje sem že to videl? Aja Poloniex.. :))

Anney ::

kow je izjavil:

Anney je izjavil:


Zakaj bi ga, jaz sem včeraj izjemoma dal svojega mesečnega 130%+, glej nazaj.


Ker, da je nekdo s kojnom naredil x100 nic ne pove, ce ne vemo kaksen delez portfelja je dal notri. Noben tudi ne pove kje je imel izgube. Skratka sami bullshiterji ste.
Mal bi vam moral bit nerodno.



Važen je % na njegov vložek, če si dal manj si manj dobil, če več pač več, procent je pa enak.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

nightwingx90 ::

na kater altcoin se še splača vržt oko ?

hamez66 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Misliš, da ne razumem, ampak dobro. Samo da bo šlo ;)


Za igranje raje uporabi BSC chain, razen če imaš veselje plačevati ful visoke feeje za vsako potrditev transakcije na eth omrežju. Funkcionalnost je identična, eth bo za učenje predrag. Da lahko z metamaskom uporabljaš BSC, moraš vpisati nekaj podatkov v metamask:

https://academy.binance.com/en/articles...

IL_DIAVOLO ::

Imam nekaj drugega v planu :)

Btw zadnjič si govoril, da bi bilo možno z metamask dobit ETH iz ledgerja. Je to možno ali ne?
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

hamez66 ::

V metamasku piše "connect hardware wallet", tak da se ziher da. V praksi pa ne vem, ne uporabljam ledgerja.

ViperR ::

Anney je izjavil:

kow je izjavil:

Anney je izjavil:


Zakaj bi ga, jaz sem včeraj izjemoma dal svojega mesečnega 130%+, glej nazaj.


Ker, da je nekdo s kojnom naredil x100 nic ne pove, ce ne vemo kaksen delez portfelja je dal notri. Noben tudi ne pove kje je imel izgube. Skratka sami bullshiterji ste.
Mal bi vam moral bit nerodno.



Važen je % na njegov vložek, če si dal manj si manj dobil, če več pač več, procent je pa enak.


Ni cist tko, eno je ce das resen denar noter, drugo pa ko neki za salo pokupis in pol si dvigujes ego z 800% roi.

gandolfino ::

Zdaj mi je jasno da ko pride do crasha tud vse zmrzne in sploh ne moreš odreagirat ker je isti naval na menjalnice kot zdaj..

StarMafijec ::

Kaj sedaj z Binance? Meni kaže stanje 0.00.

lastao ::

gandolfino je izjavil:

Zdaj mi je jasno da ko pride do crasha tud vse zmrzne in sploh ne moreš odreagirat ker je isti naval na menjalnice kot zdaj..



Verjemi da je to namerno, če imaš orderje naštimane gre skozi, ostali pa pušanac.
Že 2017 je kraken sral od letos pa še binance.
Torto sm prodal uro nazaj ,zdj pa ne morem v btc ruknt že 1.uro.hsreči sm naredu 70% na torti tko da btc ne bo šel v tem času tok gor:)

Enkrat je eden napisal da je mel bitmex nekje 20pc za likvidacijo 8-) in le 1.za ostalo, tko da zihr vse polikvidira , ostale orderje in pa komande pa sprejme ali ne, po domače ne!

tudi direkt convert ne dela:Convert is temporarily unavailable. It will resume shortly. :D>:D
Sreča spremlja Hrabre :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lastao ()

Neon87 ::

Zakaj sem izstopil nekaj dni nazaj? :|
Mislite, da bo padlo kaj, ali naj naredim buyback višje, zaradi FOMO, ki me grize? Ali bo vsaj nekih 15%-20% korekcije??

Senior Dev ::

StarMafijec je izjavil:

Kaj sedaj z Binance? Meni kaže stanje 0.00.

Binance se zgleda niso čisto pripravili na sprejetje kripta v svetu. Pa šele okoli 30% ljudi je notri v kriptu, kaj bo ko bo 80%+ populacije v kriptu?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrihajaNodi ::

Neon87 je izjavil:

Zakaj sem izstopil nekaj dni nazaj? :|
Mislite, da bo padlo kaj, ali naj naredim buyback višje, zaradi FOMO, ki me grize? Ali bo vsaj nekih 15%-20% korekcije??


Jaz tudi razmisljam
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

lastao ::

Neon87 je izjavil:

Zakaj sem izstopil nekaj dni nazaj? :|
Mislite, da bo padlo kaj, ali naj naredim buyback višje, zaradi FOMO, ki me grize? Ali bo vsaj nekih 15%-20% korekcije??


Za vse novince že ene 100. V bullu se ne premika v usd ampak se vse pare gleda proti btc.
Če pa misliš, da si med 1% trejderjev, ki delajo s + pa si srečnež in kar poizkusi.
Sreča spremlja Hrabre :)

endelin ::

To letos je zagotovo zaključni bullrun kripto žetonov

kow ::

Anney je izjavil:


Važen je % na njegov vložek, če si dal manj si manj dobil, če več pač več, procent je pa enak.


Se enkrat, ce ne napises celega portfelja, ne moremo soditi o donosu portfelja. Torej, naj vsak napise kaj ima v knjigah, pa vse nakupe/prodaje. Pa bomo videli, junake.
Ne rabim nominalnih zneskov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

BorutO ::

StarMafijec je izjavil:

Kaj sedaj z Binance? Meni kaže stanje 0.00.


To sem našel na binance twitterju ...
https://twitter.com/MacB10101/status/13...

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Anney ::

ViperR je izjavil:

Anney je izjavil:

kow je izjavil:

Anney je izjavil:


Zakaj bi ga, jaz sem včeraj izjemoma dal svojega mesečnega 130%+, glej nazaj.


Ker, da je nekdo s kojnom naredil x100 nic ne pove, ce ne vemo kaksen delez portfelja je dal notri. Noben tudi ne pove kje je imel izgube. Skratka sami bullshiterji ste.
Mal bi vam moral bit nerodno.



Važen je % na njegov vložek, če si dal manj si manj dobil, če več pač več, procent je pa enak.



Ni cist tko, eno je ce das resen denar noter, drugo pa ko neki za salo pokupis in pol si dvigujes ego z 800% roi.


Procent je enak za vse, ni važen od denarja. Klasičen procentni račun, s tem pa delaš v kriptu. V to ne štejem marign trade pa cross pa isolated, je lahko še slabše, samo klasika.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

kow ::

Anney, se zdaj misli da mu bomo verjeli na besedo. Pac, blefer.

SuperKripto ::

kow je izjavil:

Anney je izjavil:


Važen je % na njegov vložek, če si dal manj si manj dobil, če več pač več, procent je pa enak.


Se enkrat, ce ne napises celega portfelja, ne moremo soditi o donosu portfelja. Torej, naj vsak napise kaj ima v knjigah, pa vse nakupe/prodaje. Pa bomo videli, junake.
Ne rabim nominalnih zneskov.

zakva pa to rabis? zakaj bi ti komu sodil, kak trejdar je? pac tukaj nismo da bi si merili kdo ima daljsega.

endelin ::

Haha če že tezus ne delivera vsaj ta tema delivera:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

Haha če že tezus ne delivera vsaj ta tema delivera:))


Kaj to pomeni?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Anney ::

kow je izjavil:

Anney, se zdaj misli da mu bomo verjeli na besedo. Pac, blefer.



Poker face, sej ne rabite, zame je še vedno % kot %. recimo danes jih imam +6%.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

kow ::

Mimogrede, jaz jih imam 137%.

Anney ::

Super, sem vesel. Izkoristi.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

kow ::

Aja, pa zakaj tradeas, ce je sel kriptotrg gor 6%. Samo zapravljas za fee-je? trololo.

Anney ::

A si se me lotil? Zakaj že? Ne osebno vlagam na dalji rok (pa ne rebiš paničarit o padcu), tu pa tam pa se igram s trejdi, kjer je bil donos krepko nad tvoje procente. Zdaj ne vem ali je sploh smiselno še v tej temi priporočat kaj ali ne, očitno imate 4je svoj dialog in ga peljete do lune.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

hamez66 ::

Anney je izjavil:

A si se me lotil? Zakaj že? Ne osebno vlagam na dalji rok (pa ne rebiš paničarit o padcu), tu pa tam pa se igram s trejdi, kjer je bil donos krepko nad tvoje procente. Zdaj ne vem ali je sploh smiselno še v tej temi priporočat kaj ali ne, očitno imate 4je svoj dialog in ga peljete do lune.



Eh pusti kowa, ni vredno.

:))

kow ::

Anney je izjavil:

A si se me lotil? Zakaj že? Ne osebno vlagam na dalji rok (pa ne rebiš paničarit o padcu), tu pa tam pa se igram s trejdi, kjer je bil donos krepko nad tvoje procente. Zdaj ne vem ali je sploh smiselno še v tej temi priporočat kaj ali ne, očitno imate 4je svoj dialog in ga peljete do lune.


Ker si se hvalil s svojimi donosi. In ti ne verjamem. Pa se trolal si.

lamborđini ::

Jap, MC BTC-ja cez 1T $. Sedaj ga bodo lahko nabavljal tud "tisti" foundi ... ;)

Neon87 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Neon87 je izjavil:

Zakaj sem izstopil nekaj dni nazaj? :|
Mislite, da bo padlo kaj, ali naj naredim buyback višje, zaradi FOMO, ki me grize? Ali bo vsaj nekih 15%-20% korekcije??


Jaz tudi razmisljam


Kaj boš ti storil? Skrbi me, da če bom čakal, da ne bom dočakal..

Jacksmav ::

Kaj je frajerji....upam, da vas je večina krepko v plusu...eni najbrž že dal odpovedi....fak je carsko....vesel za vse, ki so upali in telebajskali tle na tem forumu...ne pozabit profite pobrat, da vas ne bodo oni :)
««
311 / 1490
»»