» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
307 / 1490
»»

IL_DIAVOLO ::

Qcube je izjavil:

Yesterday I learned: če premešamo črke v besedi Trader dobimo Retard :))


Lmao
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

DegenGambler ::

Qcube je izjavil:

Yesterday I learned: če premešamo črke v besedi Trader dobimo Retard :))


Tole je res dobro hahah :D
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

mastazeko ::

DODO je poletel..

Mato989 ::

perci je izjavil:

Tudi, ce poci, bo v enem letu trg nazaj. Max 2 leti.

Tega ne veš. In tudi ne vem, na podlagi česa to sklepaš.


No to lahko sklepamo na podlagi Market Cap gibanja zadnjih 10 let... kdajkoli v zgodovini si kupil BTC si danes v plusu razen morda nekaj minut... 10 letna zgodovina tega je že kar soliden pokazatelj, dokler enkrat ne bo.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

mastazeko je izjavil:

DODO je poletel..


Sem vam rekel
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

gruntfürmich ::

perci je izjavil:

Senior Dev je izjavil:

Še sreča da držim BNB in nisem pri 30$ prodal. Hvala bogu, ker sem že mislil prodat.

Heh, ja, po bitki je lahko biti general. Jaz sem prodal prezgodaj...ampak dobr, zdej je kar je.

sj ni panike. če si hodlal od takrat ko si prvič začel moderirat teme o kriptu potem nimaš kaj objokovat :D:))
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

PrihajaNodi ::

Bioterapija preko telofona je vzporedna s temo o kriptovalutah
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

SuperKripto ::

Ce [prav razumem, ste cakali 3 leta na bull run. Zdaj ko je prisel pa ga boste zapravili priloznosti z stejkanjem za par procentov letno? V bull runu kjer lahk dobis teh par procentov v nekaj minutah boste vi zamenjali 3 letno priloznost, za to, da jih stejkat, cetudi za 1 dan? a se vam to zdi pametno? Ali pa je bolj pametno trejdat tiste kovance, za katere ves, da jih folk zaklepa?

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Se nisi našel zlate jame stakeanja ;)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

SuperKripto ::

no, pa mi povej kaksnega ki ima 20 procentov donosa na dan? Ali pa vsaj 10 procentov?

kow ::

perci je izjavil:

Tudi, ce poci, bo v enem letu trg nazaj. Max 2 leti.

Tega ne veš. In tudi ne vem, na podlagi česa to sklepaš.


Po tem, da leta 2017 v baloncku ni bilo nic uporabnega (no, bil je ICO), sedaj pa imas stablecoine, DEXe ipd. Pa komaj se je zacelo.
Uporabno tehnologijo ne bos kar zradiral, lahko jo kvecjemu prepoves in ubijes trg.

Machete ::

gruntfürmich je izjavil:

perci je izjavil:

Senior Dev je izjavil:

Še sreča da držim BNB in nisem pri 30$ prodal. Hvala bogu, ker sem že mislil prodat.

Heh, ja, po bitki je lahko biti general. Jaz sem prodal prezgodaj...ampak dobr, zdej je kar je.

sj ni panike. če si hodlal od takrat ko si prvič začel moderirat teme o kriptu potem nimaš kaj objokovat :D:))


Obžalovanje lahko človeka razje. Jaz sem dosegel ZEN, da ne obžalujem ničesar. Ne bitcoinov po par dolarjev, ne vsega kar sem tekom let za brezveze prodal.. nič. Life is amazing, da imaš le streho, zdravje, bližnje in nek normalen dohodek za hrano in 4k gaming.

Edino Perči je izstopil sredi največjega Bull runa ever. To lahko malo obžaluje.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

PrihajaNodi ::

kow je izjavil:

perci je izjavil:

Tudi, ce poci, bo v enem letu trg nazaj. Max 2 leti.

Tega ne veš. In tudi ne vem, na podlagi česa to sklepaš.


Po tem, da leta 2017 v baloncku ni bilo nic uporabnega (no, bil je ICO), sedaj pa imas stablecoine, DEXe ipd. Pa komaj se je zacelo.
Uporabno tehnologijo ne bos kar zradiral, lahko jo kvecjemu prepoves in ubijes trg.



Katero uporabno tehnologijo? Grem poglefat ce mi je dune kaj zrastel
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

endelin ::

Se splača vrečo par jurjev v Donut?
Rabil bi x10

Baja ::

Machete je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

perci je izjavil:

Senior Dev je izjavil:

Še sreča da držim BNB in nisem pri 30$ prodal. Hvala bogu, ker sem že mislil prodat.

Heh, ja, po bitki je lahko biti general. Jaz sem prodal prezgodaj...ampak dobr, zdej je kar je.

sj ni panike. če si hodlal od takrat ko si prvič začel moderirat teme o kriptu potem nimaš kaj objokovat :D:))


Obžalovanje lahko človeka razje. Jaz sem dosegel ZEN, da ne obžalujem ničesar. Ne bitcoinov po par dolarjev, ne vsega kar sem tekom let za brezveze prodal.. nič. Life is amazing, da imaš le streho, zdravje, bližnje in nek normalen dohodek za hrano in 4k gaming.

Edino Perči je izstopil sredi največjega Bull runa ever. To lahko malo obžaluje.


perči je se kar vredu izstopjo, kolega prodal ko je butnolo cez 20k z namenom buybacka pri 15k. sem mu reko samo good luck.

DegenGambler ::

Okej fantje, gremo na malo bolj trol temo, ali je šansa da BNB pihne ETH po market capu? Potrebuje še x6 glede na trenutne razmere. Itak nepredstavljivo. Po drugi strani pa iracionalnost tako ali tako ne pozna meja.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

Motion ::

Dolgorocno ja

endelin ::

Tržna kalotalizacija Binance polovica Goldman Sachsa:))

lastao ::

DegenGambler je izjavil:

Okej fantje, gremo na malo bolj trol temo, ali je šansa da BNB pihne ETH po market capu? Potrebuje še x6 glede na trenutne razmere. Itak nepredstavljivo. Po drugi strani pa iracionalnost tako ali tako ne pozna meja.


pet vrstic višje isto
lastao
:: danes, 10:29:07
citiraj

#

Nobene analize al kaj ?
Lahko bnb ujame eth po capu samo še x5.3 kar nanese 1bnb=1350$ V roku meseca ?
Sreča spremlja Hrabre :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lastao ()

SuperKripto ::

je ze bilo omenjeno nekaj v zvezi z bnb in eth. Prisel do bnb/eth all time high in takrat reagiral in padel. Drgac pa TA ni jasnovidnost, ce bo dosegel eth cap ali ne.

Zgodovina sprememb…

endelin ::

Bnb gre lahko na market cap od Btcja imo

PrihajaNodi ::

Ali pa od zlata
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

neocodexx ::

Jaz bi rekel da ne ampak kaj te jaz vem. Sem ga dokupil nazaj po 250 (sicer nekaj profit lossa čez noč ampak smo še vedno v plusu) pa bo kar bo, mam dost daytradinga ker mi zdaj gre samo še to po glavi, ne morem več normalno razmišljat. Zdaj bomo pa holdali, če ne pa sem na dobri poti iz obsesije k zasvojenosti.

PrihajaNodi ::

neocodexx je izjavil:

Jaz bi rekel da ne ampak kaj te jaz vem. Sem ga dokupil nazaj po 250 (sicer nekaj profit lossa čez noč ampak smo še vedno v plusu) pa bo kar bo, mam dost daytradinga ker mi zdaj gre samo še to po glavi, ne morem več normalno razmišljat. Zdaj bomo pa holdali, če ne pa sem na dobri poti iz obsesije k zasvojenosti.


Cestitam
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

SuperKripto ::

Machete je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

perci je izjavil:

Senior Dev je izjavil:

Še sreča da držim BNB in nisem pri 30$ prodal. Hvala bogu, ker sem že mislil prodat.

Heh, ja, po bitki je lahko biti general. Jaz sem prodal prezgodaj...ampak dobr, zdej je kar je.

sj ni panike. če si hodlal od takrat ko si prvič začel moderirat teme o kriptu potem nimaš kaj objokovat :D:))


Obžalovanje lahko človeka razje. Jaz sem dosegel ZEN, da ne obžalujem ničesar. Ne bitcoinov po par dolarjev, ne vsega kar sem tekom let za brezveze prodal.. nič. Life is amazing, da imaš le streho, zdravje, bližnje in nek normalen dohodek za hrano in 4k gaming.

Edino Perči je izstopil sredi največjega Bull runa ever. To lahko malo obžaluje.

ce ti ne obzalujes bitcoinov ko je bil vreden par dolarjev, zakaj bi mogu perci obzalovat btc pri 40k ali 50k.

Zgodovina sprememb…

XRPNERD ::

Najbolj se mi pa v tej situaciji, ko grejo stvari še gor, smili perci.
Izstopil je pri cca BTC 35k in je BTC zdej 53k, poleg tega pa mora še prebirat in moderirat to temo. 8-O

Senior Dev ::

Pri naši firmi smo štirje na dopustu ker na Binanci delamo profite cele dneve. Vsi na Binanco!!!
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrihajaNodi ::

XRPNERD je izjavil:

Najbolj se mi pa v tej situaciji, ko grejo stvari še gor, smili perci.
Izstopil je pri cca BTC 35k in je BTC zdej 53k, poleg tega pa mora še prebirat in moderirat to temo. 8-O


Jaz pa se ti ne smilim ko sem drzal xtz 3 leta, potem ga pa torta oz palacinka prehiti???
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

SuperKripto ::

XRPNERD je izjavil:

Najbolj se mi pa v tej situaciji, ko grejo stvari še gor, smili perci.
Izstopil je pri cca BTC 35k in je BTC zdej 53k, poleg tega pa mora še prebirat in moderirat to temo. 8-O

koliko se ti smilijo sele tisti, ki so izstopili ko je bil btc 10 dolarjev ali pa 100 dolarjev.

PrihajaNodi ::

Senior Dev je izjavil:

Pri naši firmi smo štirje na dopustu ker na Binanci delamo profite cele dneve. Vsi na Binanco!!!


A je FB deleveloper ze nazaj prsov?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Senior Dev ::

XRPNERD je izjavil:

Najbolj se mi pa v tej situaciji, ko grejo stvari še gor, smili perci.
Izstopil je pri cca BTC 35k in je BTC zdej 53k, poleg tega pa mora še prebirat in moderirat to temo. 8-O

Jaz bi se tudi sekiral na tvojem mestu z Riplom v žepu. Eni ste res nafukal v tem valu... Sej bo, sej bo...
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

SuperKripto ::

Kako ljudje razmisljajo. Ce zraste za x10 jim je zal, ker niso mal vec vlozili. Ce pade za 70 procentov jim je pa tudi zal, zakaj so vlozili. Nikol jim ne mores zadostit. Vedno bodo najdli nekaj s cem so nezadovoljni.

Zgodovina sprememb…

neocodexx ::

Ne smeš obžalovat nazaj kaj je bilo, "kaj pa če bi" itd. S tem obžalovanjem sem se jaz ubadal samo nekaj dni, potem ko je bil btc na 40k ko sem prišel do ugotovitve, da nima smisla s s tem obremenjevat, ker: takrat je bil vreden kolikor je, in ne moreš primerjat. Ko sem ga še minal in po par mesecih ugasnil (prihajal po 1 btc/mesec, cenovno pa je ravno pokril strošek elektrike, in smo bili še zelo daleč od rentabilnosti investicije), in potem ko je zrasel na 1k, ter 10k, si še vedno mel možnost iti nazaj notri, pa se pač takrat ni zdelo vredno. In tudi če bi takrat šel noter, bi ravno tako bil ves ta čas živčen kot si zdaj, tak da nič zamujeno nič izgubljeno, se ne sekiram več kaj je bilo in kaj bi lahko bilo, ni isto ne moreš primerjat, ker nikoli ne bi bil ravnodušen s svojih 1000 eur ali kolikor si pač takrat mislil dati, svojega vložka. Še mining se mi je zdel čisto breze, kar verjetno tudi je, bi bilo bolj enostavno da bi preprosto investiral evre - gre dosti hitreje, ampak nekako ti je lažje pozabiti na zminan btc kot na evre ko si položil, psiha pač.

Aston_11 ::

SuperKripto je izjavil:

Kako ljudje razmisljajo. Ce zraste za x10 jim je zal, ker niso mal vec vlozili. Ce pade za 70 procentov jim je pa tudi zal, zakaj so vlozili. Nikol jim ne mores zadostit. Vedno bodo najdli nekaj s cem so nezadovoljni.

To je zen. Da si v obeh primerih nezadovoljen.

IL_DIAVOLO ::

Obžalovali ne smes nicesar, samo ponavljati ne smes istih napak :)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

endelin ::

Vse skup en drek.
Hodlanje več let. V kritpo zimi vlaganje v napačne kovance;((

Perci je imo čisto ok izstopil ;) sigurno bolje kot večina moonboysev, kar se bo izkazalo ko bo crash :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

IL_DIAVOLO ::

V kripto zimi se spara, da se lahko vlaga zdaj ;)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

SuperKripto ::

pozimi se vlaga kisle kumarce, poleti pa shitcoine

Zgodovina sprememb…

neocodexx ::

haha ravnokar tole najdel

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

Vse skup en drek.
Hodlanje več let. V kritpo zimi vlaganje v napačne kovance;((

Perci je imo čisto ok izstopil ;) sigurno bolje kot večina moonboysev, kar se bo izkazalo ko bo crash :D


Da bi xtz prodal avgusta in kupil takrat bnb. Penzija
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

ViperR ::

Govorite o kriptozimi kot da je to nekaj, kar se bo sigurno zgodilo.

Mogoce za vecino altov napumapnih s strani retail, ki pricakujejo miljone v enem tednu. Da bo imel btc 80% korekcije pa mocno dvomim.

Machete ::

neocodexx je izjavil:

haha ravnokar tole najdel



Ta je boljša:

https://tenor.com/view/doge-rocket-gif-...


To ni finančni nasvet strokovnjaka. Vedno preverita možna tveganja finančnih trgov.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

tonis ::

icx target sem falil za 3 cente, bog mi oprosti ;(( ..ampak sell order sem odstranil tako da tako ali tako ni neke panike.
Se pa temu lahko reče da je dosegel vrh oblaka.

btc je sicer skrenil iz poti, next fib vidim na ~53800, ampak trendlinija je pa zdaj že nad 55k. (to ni napoved da gremo tja ampak samo povem kje so možni odboji)

XRPNERD ::

Senior Dev je izjavil:

XRPNERD je izjavil:

Najbolj se mi pa v tej situaciji, ko grejo stvari še gor, smili perci.
Izstopil je pri cca BTC 35k in je BTC zdej 53k, poleg tega pa mora še prebirat in moderirat to temo. 8-O

Jaz bi se tudi sekiral na tvojem mestu z Riplom v žepu. Eni ste res nafukal v tem valu... Sej bo, sej bo...


Jst sem z XRP naredu več kot si sploh lahko predstavljaš in teh X.XXX riplov, ki mi je ostalo bo pač še malo počakalo a ne.
V zadnjih treh mesecih se je prav lepo dalo tradat z njim. 0.20$ -> 0.70$ -> 0.20$ -> 0.63$. Če bi zdej prodal še teh par preostalih jurjev pa bi tud blo čisto ok.

PrihajaNodi ::

ViperR je izjavil:

Govorite o kriptozimi kot da je to nekaj, kar se bo sigurno zgodilo.

Mogoce za vecino altov napumapnih s strani retail, ki pricakujejo miljone v enem tednu. Da bo imel btc 80% korekcije pa mocno dvomim.


Ne, samo raslo bo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kow ::

PrihajaNodi je izjavil:


Katero uporabno tehnologijo? Grem poglefat ce mi je dune kaj zrastel


Kje ga bos pa prodal? Endelinu cash na roko? :))

endelin je izjavil:

Bnb gre lahko na market cap od Btcja imo


Lahko gre. Samo ne bo sel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

gruntfürmich ::

Machete je izjavil:

Life is amazing, da imaš le streho, zdravje, bližnje in nek normalen dohodek za hrano in 4k gaming.

prevod za nevedne/naivne: Life is amazing, da imaš le streho (200k), zdravje (300k), bližnje (400k) in nek normalen dohodek (1M) za hrano in 4k gaming (2k)...8-)

XRPNERD je izjavil:

Najbolj se mi pa v tej situaciji, ko grejo stvari še gor, smili perci.
Izstopil je pri cca BTC 35k in je BTC zdej 53k, poleg tega pa mora še prebirat in moderirat to temo. 8-O

dodaj temu še rihtanje stanovanja! :D
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Machete ::

Važno da je zdrav. :}
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Aston_11 ::

XTZ gre na 20 min ;)

mile ::

Nodi bo naredu fomo pri 10$ in potem bo šlo spet na 5$
««
307 / 1490
»»