» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
306 / 1490
»»

gandolfino ::

DegenGambler je izjavil:

gandolfino je izjavil:

Ne zastopim te debate o korekcijah, doomsdays crash svarilih, XTZ nonstop..
To naj bi bil thread o priložnostih in izmenjavi koristnih informacij? Nek bol advanced level ampak na FB je bolj resna debata kjer pišejo ljudje s svojim imenom im priimkom in ni trolanja

Korekcije: bodo 100%
Velik market crash: bo 100%
BTC bo šel na 100k: bo 100% (mogoče v tem bullrunu mogoče naslednjem)

Moj tip: naložil sem torbe z BAO Finance in Unit Protokol DUCK.
V ozadju se plete večja zgodba, omenjena sta velika konkurenca DAI, sta boljši verziji, potrebna bosta pri DeFi integracija. Naj me kdo popravi če sem narobe izrazre uporabil. DYOR


Bodi previden.

Kar se pa tiče Bao Finance, ne bi bil super bullish in šel 10x long na njih. To je projekt z enim developerjem. Res misliš, da je to gamechanger?


Sem prebral ja zdajle:
'Bao is currently in alpha and has a one-person engineering team.'
No vložek na Bao je bil 500usdt pri 0.0014 .. Na to sem že pozabil

Sirena ::

Rene88 je izjavil:

V tej debati žensk ravno ni.Berem vas od začetka januarja. Zdaj sem se odločila, da se malo vključim v debato.
Ste kr hudi s komentarji, upam da boste z mano prizanesljivi,predvsem v smislu "neumnih" vprašanj. ;)


Evo, Rene, nekaj pa nas je, samo tukaj nismo tako zgovorne kot v real life:) Jaz se držim zelo ob strani, nimam velikih zneskov v igri in tudi nisem za neke gamblinge in shortanje in longanje, sem pa danes recimo vesela, ker sem predvidela, da bo ob začetku trejdanja tortice (cake) z USDji na Binancah vse zraslo, sem pred dvema dnevoma nekaj zamenjala in je danes res lep pogled na portfoljo.

Tako da ti kar vprašaj: evo, še jaz imam eno neumno vprašanje: Sem šla na tale pancakeswap, pa mi ni nič preveč jasno, kako se tam spraviti noter. Ima kdo kakšna navodila za dummies?

gandolfino ::

BNB nabavil, po nasvetu iz tajske ker tamkajšni crypto community dosti o njem razpravlja, malo več pri dipu par dni nazaj pri 120 zdaj gre proti 300.
Mam občutek da bi lahko šlo to do 1k
Bom probal še mal več zvohat kaj je trendy na thailandu:))
Njihov community je le x40 od našega

DegenGambler ::

Sirena, en tak video kako recimo uporabljat pancakeswap in Binance Smart Chain. Sedaj je malo lažje celo, ker je ta video iz oktobra, ampak je še vseeno dovolj dober.


Bodi pa previdna, to je šlo zadnje dni zelo gor in je zato toliko bolj risky.

Kdor me bere, bi pa tudi lahko razbral kaj je razlog za bnb in bsc pump.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

PrihajaNodi ::

DegenGambler je izjavil:

Sirena, en tak video kako recimo uporabljat pancakeswap in Binance Smart Chain. Sedaj je malo lažje celo, ker je ta video iz oktobra, ampak je še vseeno dovolj dober.


Bodi pa previdna, to je šlo zadnje dni zelo gor in je zato toliko bolj risky.

Kdor me bere, bi pa tudi lahko razbral kaj je razlog za bnb in bsc pump.


Ja fak ane. In to nej postane potem mainstream. Tolk enga dela s tem metamaskom...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

endelin ::

Haha xtz se niti dve uri ne more zadržat nad 4.9:))

IL_DIAVOLO ::

Saj ne, da je to najbolj riskantna opcija in lahko cez noc vse izgubis. Coini ki imajo tehnologijo in uporabnost, bodo v nekaj letih bistveno bolj profitabilni, da niti omenjam stakeanja.

Ampak ja, treba bit potrpežljiv in v dip marketu kupovat agresivno.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

PrihajaNodi ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Saj ne, da je to najbolj riskantna opcija in lahko cez noc vse izgubis. Coini ki imajo tehnologijo in uporabnost, bodo v nekaj letih bistveno bolj profitabilni, da niti omenjam stakeanja.

Ampak ja, treba bit potrpežljiv in v dip marketu kupovat agresivno.


Ni nujno. Avax je v pol leta naredil x40. Prihajajo novi in novi coini.
Hodl ne pije vec vode. Ce v pol leta ni vsaj x3 se losas kovanca
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

DegenGambler ::

Tole ne bo mainstream. Je pa to zelo profitabilen online kazino te dni/tedne.

400% APY in ostali nerealni donosi. Mora ti bit jasno, da tole deluje podobno kot BitConnect, le v drgačni prevleki. Je res da ni samo staking/farming, ampak da ima token še razne druge uporabne vrednosti, vseeno pa lahko potegnemo vzporednice.Seveda da bo počlo. Pa takrat bo konkretno bolelo.

Vsi te tokeni niso naložba za 5-10let ampak pač zdaj, dokler traja BSC hype.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

PrihajaNodi ::

DegenGambler je izjavil:

Tole ne bo mainstream. Je pa to zelo profitabilen online kazino te dni/tedne.

400% APY in ostali nerealni donosi. Mora ti bit jasno, da tole deluje podobno kot BitConnect, le v drgačni prevleki. Je res da ni samo staking/farming, ampak da ima token še razne druge uporabne vrednosti, vseeno pa lahko potegnemo vzporednice.Seveda da bo počlo. Pa takrat bo konkretno bolelo.

Vsi te tokeni niso naložba za 5-10let ampak pač zdaj, dokler traja BSC hype.


Kolk folk vlozi v taksne coine? Pomoje da ne po 10k al?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

mile ::

PrihajaNodi je izjavil:

endelin je izjavil:

Haha šaljivec. Kar 100usd target

Sarkazma nisi zaznal? Tezos foundation stalmo dumpa coine. Kao decentralised, my ass. To je mrtev coin



Vseh 8 foundation baker address je znanih, pokazi transakcije, ki potrjujejo tvoje idiotizme?

DegenGambler ::

PrihajaNodi je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

Tole ne bo mainstream. Je pa to zelo profitabilen online kazino te dni/tedne.

400% APY in ostali nerealni donosi. Mora ti bit jasno, da tole deluje podobno kot BitConnect, le v drgačni prevleki. Je res da ni samo staking/farming, ampak da ima token še razne druge uporabne vrednosti, vseeno pa lahko potegnemo vzporednice.Seveda da bo počlo. Pa takrat bo konkretno bolelo.

Vsi te tokeni niso naložba za 5-10let ampak pač zdaj, dokler traja BSC hype.


Kolk folk vlozi v taksne coine? Pomoje da ne po 10k al?


Odivsno kakšen whale si. Če imaš 10m$ za gemblat, potem mečeš najbrž po 10k ali pa 50k v razne sitkojne. Če imaš 100k, potem najbrž je tvoja meja tam 1k ali kaj takega. Če imaš 5k, potem najbrž v te projekte mečeš stotaka ali dva.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

Sirena ::

DegenGambler je izjavil:

Sirena, en tak video kako recimo uporabljat pancakeswap in Binance Smart Chain. Sedaj je malo lažje celo, ker je ta video iz oktobra, ampak je še vseeno dovolj dober.

Bodi pa previdna, to je šlo zadnje dni zelo gor in je zato toliko bolj risky.

Kdor me bere, bi pa tudi lahko razbral kaj je razlog za bnb in bsc pump.


Thx, bom pogledala - in ja, imaš prav, itak je že zelo pozno.
In hvala tudi za opozorila - sem (resda bolj ob strani) tule že tri leta, registrirala sem se ravno januarja 2018, kripto pa prvič kupila malo prej ... Tako da vem, kaj pomeni prehod iz zelenega v rdeče;) In nič nisem sentimentalno navezana na coine, pa tudi penzije si z njimi ne bom zaslužila -- vsekakor pa takole stanje zdaj dobro poteši moje tiho željo po kazinu (ko sem bila (že pred leti) v Las Vegasu, me dragi sploh ni pustil na roleto, tega mu še do danes nisem oprostila ...)

perci ::

Mato, vikend je relevanten v toliko, ker je do ponedeljka treba pokrit cmc gap.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

StarMafijec ::

Binance mi sploh ne sprejme debetnih in kreditnih. Bo prej konec veselice preden bo denar gor nakazan.

Mato989 ::

perci je izjavil:

Mato, vikend je relevanten v toliko, ker je do ponedeljka treba pokrit cmc gap.


Treba glih ni, se pa včasih dogaja. =) Ampak jaz nimam analiz zato sem vprašal če jih kdo ima, kako se je obnašal market cap in token value od petka do nedelje zadnjih recimo 12 vikendov...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Sirena je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

Sirena, en tak video kako recimo uporabljat pancakeswap in Binance Smart Chain. Sedaj je malo lažje celo, ker je ta video iz oktobra, ampak je še vseeno dovolj dober.

Bodi pa previdna, to je šlo zadnje dni zelo gor in je zato toliko bolj risky.

Kdor me bere, bi pa tudi lahko razbral kaj je razlog za bnb in bsc pump.


Thx, bom pogledala - in ja, imaš prav, itak je že zelo pozno.
In hvala tudi za opozorila - sem (resda bolj ob strani) tule že tri leta, registrirala sem se ravno januarja 2018, kripto pa prvič kupila malo prej ... Tako da vem, kaj pomeni prehod iz zelenega v rdeče;) In nič nisem sentimentalno navezana na coine, pa tudi penzije si z njimi ne bom zaslužila -- vsekakor pa takole stanje zdaj dobro poteši moje tiho željo po kazinu (ko sem bila (že pred leti) v Las Vegasu, me dragi sploh ni pustil na roleto, tega mu še do danes nisem oprostila ...)


A si pustila pol fanta?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

perci ::

Ne, veselice bo konec, ko boš ti uspel nakazat in kupit. Čakajo te.

Potem bodo šli alti na 5-10%, btc na 35, eth pa na 20% in bo spet jok. Ampak, tolaži me to, da vsaj Nodi ne bo vsak dan 5 krat štrika omenil.

DegenGambler ::

Mato989 je izjavil:

perci je izjavil:

Mato, vikend je relevanten v toliko, ker je do ponedeljka treba pokrit cmc gap.


Treba glih ni, se pa včasih dogaja. =) Ampak jaz nimam analiz zato sem vprašal če jih kdo ima, kako se je obnašal market cap in token value od petka do nedelje zadnjih recimo 12 vikendov...


Mogoce sem narobe dojel, ampak mislim, da se je perci malo pohecal tu iz nekoga 8-)
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

Senior Dev ::

Še sreča da držim BNB in nisem pri 30$ prodal. Hvala bogu, ker sem že mislil prodat.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

endelin ::

Senior Dev je izjavil:

Še sreča da držim BNB in nisem pri 30$ prodal. Hvala bogu, ker sem že mislil prodat.

:D

IL_DIAVOLO ::

StarMafijec je izjavil:

Binance mi sploh ne sprejme debetnih in kreditnih. Bo prej konec veselice preden bo denar gor nakazan.


Malo zajebava, ampak gre ce si dovolj trmast :)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Senior Dev ::

Treba znat špekulurat, fantje.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

kow ::

PrihajaNodi je izjavil:

endelin je izjavil:

Haha šaljivec. Kar 100usd target

Sarkazma nisi zaznal? Tezos foundation stalmo dumpa coine. Kao decentralised, my ass. To je mrtev coin


Kolk denarja kuri Tezos Foundation? Ve kdo?

Senior Dev ::

Si je kdo mislil da ga bo Binanca koin popeljala v penzjon? Mato? Mato, uživaj u penziji!!!
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Motion ::

Stresno gledat ta BAKE :))

kow ::

Senior Dev je izjavil:

Si je kdo mislil da ga bo Binanca koin popeljala v penzjon? Mato? Mato, uživaj u penziji!!!

saj ni sel 100x gor, al ga je kupil 2017?

Mato989 ::

Pa kdo še resno jemlje trolla Seniora... sploh mu ne odgovarjajte tip je mentalni bolnik ki uživa ob trollanju samo veselja mu ne dajat.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

perci ::

Senior Dev je izjavil:

Še sreča da držim BNB in nisem pri 30$ prodal. Hvala bogu, ker sem že mislil prodat.

Heh, ja, po bitki je lahko biti general. Jaz sem prodal prezgodaj...ampak dobr, zdej je kar je.

Senior Dev ::

Mato je meni car ker ni držal Tezi ampak se je odločil za BNB v pravem trenutku. Drgač pa fantje, kapo dol, kdo bo sploh še delal v Sloveniji?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

IL_DIAVOLO ::

Hahaha :D
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

kow ::

10000*60*24*0.056=800k USD dnevni inflow, za doge minerje. Zanimivo, sploh ni tolk veliko. Zanimivo bi bilo videti koliko hodlerjev sedaj prodaja, sam to bi rabil on chain analizo.
Ce Musk na starship raketo narise doge slikico, gre to na 1$. Tako, da je mogoce doge se vedno dober play za 1% portfelja ali kaj podobnega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

perci ::

Najbolj mi je smešno, ko nekateri tule že pišejo, da so s parimi kliki naredili več kot cel dan na šihtu in verjetno že razmišljajo kakšni geniji so in da bodo to profesionalno počeli. Jebeš službo.

lastao ::

Nobene analize al kaj ?
Lahko bnb ujame eth po capu samo še x5.3 kar nanese 1bnb=1350$ V roku meseca ?
Sreča spremlja Hrabre :)

StarMafijec ::

perci je izjavil:

Najbolj mi je smešno, ko nekateri tule že pišejo, da so s parimi kliki naredili več kot cel dan na šihtu in verjetno že razmišljajo kakšni geniji so in da bodo to profesionalno počeli. Jebeš službo.

Res je, na koncu leta se potegne črto in poračuna vse, to je dobičke in izgube.

gandolfino ::

BTC pravkar v višave.. se pozna da je Elon nekaj sicer dvoumno twital o BTC ob 4ih zjutraj po CET.
Imam long 18xisolated na bybitu z targetom 53.750

Rene88 ::

Zivjo Sirena,
Končno ena ženska,sem vesela.
Se mi zdi,da smo ženske v kripto svetu bolj pazljive in manj zaletave. No,govorim bolj zase. Mene hoče prelomit,ko mi leze stanje dol. Se moram še naučit psihično oddaljiti in ne vzet tega k srcu.
Tudi jaz imam mali vložek. V dobrem mesecu in pol imam 35% zaslužka. Hepi do neba in nazaj. Vmes padla za 15%, ampak zadnje dni se spet popravlja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Rene88 ()

perci ::

Ženske nasploh delajo stvari bolj z možgani, moški pa z jajci.

gandolfino ::

gandolfino je izjavil:

BTC pravkar v višave.. se pozna da je Elon nekaj sicer dvoumno twital o BTC ob 4ih zjutraj po CET.
Imam long 18xisolated na bybitu z targetom 53.750


Počakte da se zbudijo še amiji8-)

Machete ::

kow je izjavil:

Senior Dev je izjavil:

Si je kdo mislil da ga bo Binanca koin popeljala v penzjon? Mato? Mato, uživaj u penziji!!!

saj ni sel 100x gor, al ga je kupil 2017?


Ka nice, jaz sem jih kupoval okoli 10-14$ amapk tudi prodal, verjetno še z izgubo.. :D
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

sloxl8 ::

Gledam charte za BNB, pa gre vsak dan ob tem času malo sideways in volumen pade. A so Ameri utrujeni od pumpanja, pa se morajo mal naspat, al kaj?

DegenGambler ::

perci je izjavil:

Najbolj mi je smešno, ko nekateri tule že pišejo, da so s parimi kliki naredili več kot cel dan na šihtu in verjetno že razmišljajo kakšni geniji so in da bodo to profesionalno počeli. Jebeš službo.


Daleč od tega. Samo je pa ta situacija trenutno taka, da se veliko bolj splača biti neefektiven v službi in poskusiti najbolje odigrati to situacijo tukaj. Je pa jasno, počlo bo, v tem momentu upaš, da boš imel nekaj na računu za pokazat, kaj si naredil. Potem pa se kripto spet lahko manj aktivno spremlja nekaj let.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

perci ::

Ne vem, če je res prav zelo daleč od tega. Mal pozorno preberi temo, predvsem poste novincev.

Zezz ::

Hehe jez delam pa profite v stocksih k je vse rdece in gre dol, kdo je zdej vecji car..ne da se hvalim, ampak mal sarkazma ne skodi in v bullu je vse tko prevec simpl :)

PrihajaNodi ::

perci je izjavil:

Ženske nasploh delajo stvari bolj z možgani, moški pa z jajci.


Zase govor
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kow ::

DegenGambler je izjavil:

Potem pa se kripto spet lahko manj aktivno spremlja nekaj let.


Tudi, ce poci, bo v enem letu trg nazaj. Max 2 leti. Razen, ce ni kaksne katastrofe v DeFi, torej da faila Chainlink oracle ali kaj podobnega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

perci ::

Tudi, ce poci, bo v enem letu trg nazaj. Max 2 leti.

Tega ne veš. In tudi ne vem, na podlagi česa to sklepaš.

Qcube ::

Yesterday I learned: če premešamo črke v besedi Trader dobimo Retard :))

PrihajaNodi ::

Qcube je izjavil:

Yesterday I learned: če premešamo črke v besedi Trader dobimo Retard :))


Dobra
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

paradoxxx ::

Mato989 je izjavil:

Pa kdo še resno jemlje trolla Seniora... sploh mu ne odgovarjajte tip je mentalni bolnik ki uživa ob trollanju samo veselja mu ne dajat.


Ko dojameš, je na neki točki kraljevski troll. Sem že pogrešal penzija izjave.
««
306 / 1490
»»